Tvarkaraštis
Dėstytojai
Dalykai
Atsiskaitymai
Patalpos
Pastatai
Auditorijos
Įranga
EN
ePaslaugos
Prisijungti
EN
Tvarkaraščiai
Filologijos fakultetas
Tvarkaraštis
Dalyko pedagogika (lietuvių kalba ir užsienio kalba) 3k. 1gr.
Tvarkaraštis
2023/2024 Pavasaris
2022/2023 Ruduo
2023/2024 Ruduo
2023/2024 Pavasaris
2024/2025 Ruduo
Dalyko pedagogika (lietuvių kalba ir užsienio kalba) 3k. 1gr.
Spausdinimo nustatymai
Rodyti laiką
Rodyti savaičių intervalus
Rodyti įvykių tipus
Rodyti pogrupius
Rodyti dėstytojus
Rodyti auditorijas
Semestrai:
FLF 2023 - 2024 m. m. Rudens semestras
FLF 2023 - 2024 m. m. Pavasario semestras
Pasirenkamieji dalykai (Pavasario semestras):
Kalbotyros semestrinis rašto darbas
Pasirenkamieji dalykai (Rudens semestras):
Diskurso analizės įvadas
Prancūzijos istorija ir civilizacija
Prancūzijos regionai: geografinė, kultūrinė ir kalbinė aplinka
Prancūzų kino įvadas
Sociolingvistikos įvadas
Verslo vokiečių kalba
Viešasis kalbėjimas
Žiniasklaidos tekstų žanrai
Spausdinti
2023/2024 Ruduo
Dalyko pedagogika (lietuvių kalba ir užsienio kalba) 3k. 1gr.
Pirmadienis
09:00 - 10:30
Verslo vokiečių kalba
(paskaitos ir seminarai)
Eglė Kontutytė, Doc., Dr.
A8 aud. (Domus)
09:00 - 10:30
Prancūzijos regionai: geografinė, kultūrinė ir kalbinė aplinka
(paskaitos ir seminarai)
Diana Sroda, Lekt.
109 aud. (Domus)
13:00 - 14:30
Lietuvių literatūra: XX a. I p. modernizmas
(seminaras)
Aistė Kučinskienė, Doc., Dr.
,
Regimantas Tamošaitis, Asist., Dr.
113 aud. (Domus)
15:00 - 16:30
Vokiškai kalbančių šalių visuomenė ir kultūra
(seminaras)
Virginija Masiulionytė, Doc., Dr.
A4 (Kalbų laboratorija 2) aud. (Domus)
15:00 - 16:30
Vokiškai kalbančių šalių visuomenė ir kultūra
(seminaras)
Iris Juliane Maria Baecker, Asist., Dr.
A9 (Germanistikos studijų kabinetas ) aud. (Domus)
Antradienis
09:00 - 10:30
Lietuvių kalbos morfologija ir žodžių daryba
(PASKAITA)
Antanas Smetona, Doc., Dr.
K. Donelaičio aud. (FLF LC)
09:00 - 10:30
Sociolingvistikos įvadas
(paskaitos ir seminarai)
Daumantas Katinas, Doc., Dr.
130 aud. (Domus)
11:00 - 12:30
Žiniasklaidos tekstų žanrai
(paskaitos ir seminarai)
Eglė Kontutytė, Doc., Dr.
,
Vaiva Žeimantienė, Doc., Dr.
ISC (Italų studijų centras) aud. (Domus)
13:00 - 14:30
Frankofonijos šalių kultūros istorija
(paskaitos ir seminarai)
Ilana Subačienė, Lekt.
UKI A5 aud. (Domus)
15:00 - 16:30
Vokiečių kalbos sintaksė
(paskaitos ir seminarai)
Justina Daunorienė, Doc., Dr.
113 aud. (Domus)
Trečiadienis
09:00 - 10:30
Vokiškai kalbančių šalių visuomenė ir kultūra
(seminaras)
Iris Juliane Maria Baecker, Asist., Dr.
115B aud. (Domus)
09:00 - 10:30
Vokiškai kalbančių šalių visuomenė ir kultūra
(seminaras)
Virginija Masiulionytė, Doc., Dr.
A4 (Kalbų laboratorija 1) aud. (Domus)
09:00 - 10:30
Diskurso analizės įvadas
(paskaitos ir seminarai)
Miroslav Stasilo, Asist., Dr.
123 (Stepono Batoro) aud. (Domus)
11:00 - 12:30
Vokiečių kalbos sintaksė
(paskaitos ir seminarai)
Justina Daunorienė, Doc., Dr.
A9 (Germanistikos studijų kabinetas ) aud. (Domus)
15:00 - 16:30
Prancūzų kalbos sintaksė
(seminaras)
Rasa Tamošaitienė, Lekt.
UKD aud. (UKI)
Ketvirtadienis
09:00 - 10:30
Prancūzijos istorija ir civilizacija
(paskaitos ir seminarai)
Vita Valiukienė, Asist., Dr.
K1 (Jono Dumčiaus) aud. (Domus)
09:00 - 10:30
Lietuvių literatūra: XX a. I p. modernizmas
(PASKAITA)
Aistė Kučinskienė, Doc., Dr.
,
Regimantas Tamošaitis, Asist., Dr.
92 (Zigmo Zinkevičiaus ) aud. (FLF VSK/SC)
09:00 - 10:30
Žiniasklaidos tekstų žanrai
(paskaitos ir seminarai)
Eglė Kontutytė, Doc., Dr.
,
Vaiva Žeimantienė, Doc., Dr.
K3 aud. (Domus)
11:00 - 12:30
Prancūzijos istorija ir civilizacija
(paskaitos ir seminarai)
Vita Valiukienė, Asist., Dr.
Vokiečių kabinetas UKI (Domus)
11:00 - 12:30
Lietuvių kalbos morfologija ir žodžių daryba
(seminaras)
Antanas Smetona, Doc., Dr.
Dekano menė (Dekanatas) (FLF)
11:00 - 12:30
Lietuvių kalbos morfologija ir žodžių daryba
(seminaras)
Antanas Smetona, Doc., Dr.
LLS (Lietuvių literatūros seminarų) aud. (FLF LC)
13:00 - 14:30
Frankofonijos šalių kultūros istorija
(paskaitos ir seminarai)
Ilana Subačienė, Lekt.
A4 (Kalbų laboratorija 1) aud. (Domus)
15:00 - 16:30
Prancūzijos regionai: geografinė, kultūrinė ir kalbinė aplinka
(paskaitos ir seminarai)
Diana Sroda, Lekt.
108 (Estų) aud. (Domus)
Penktadienis
09:00 - 10:30
Viešasis kalbėjimas
Lina Plaušinaitytė, Doc., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (Domus)
09:00 - 10:30
Prancūzų kalbos sintaksė
(seminaras)
Rasa Tamošaitienė, Lekt.
K2 aud. (Domus)
13:00 - 14:30
Viešasis kalbėjimas
Lina Plaušinaitytė, Doc., Dr.
A4 (Kalbų laboratorija 2) aud. (Domus)
13:00 - 14:30
Verslo vokiečių kalba
(paskaitos ir seminarai)
Eglė Kontutytė, Doc., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (Domus)
13:00 - 14:30
Prancūzų kino įvadas
(paskaitos ir seminarai)
Jonė Šulcaitė-Brollo, J. Asist.
ISC (Italų studijų centras) aud. (Domus)
2023/2024 Pavasaris
Dalyko pedagogika (lietuvių kalba ir užsienio kalba) 3k. 1gr.
Pirmadienis
16:00 - 18:00
Pedagoginė praktika II
(paskaitos ir seminarai)
Simonas Šabanovas, Doc., Dr.
16:00 - 18:00
Pedagoginė praktika II
(paskaitos ir seminarai)
Simonas Šabanovas, Doc., Dr.
16:00 - 18:00
Pedagoginė praktika II
(paskaitos ir seminarai)
Simonas Šabanovas, Doc., Dr.
16:00 - 18:00
Pedagoginė praktika II
(paskaitos ir seminarai)
Simonas Šabanovas, Doc., Dr.
16:00 - 18:00
Pedagoginė praktika II
(paskaitos ir seminarai)
Simonas Šabanovas, Doc., Dr.
Antradienis
11:00 - 13:00
Lietuvių kalbos sintaksė
(EGZAMINAS)
Erika Jasionytė-Mikučionienė, Doc., Dr.
,
Vytautė Juonytė, administratorė
92 (Zigmo Zinkevičiaus ) aud. (FLF VSK/SC)
11:00 - 12:30
Lietuvių kalbos stilistika ir norma
(seminaras)
Irena Smetonienė, Prof., Dr.
Kazimiero Būgos aud. (FLF LC)
13:00 - 14:30
Lietuvių literatūra: XX a. II p. modernizmas ir postmodernizmas
(seminaras)
Mindaugas Kvietkauskas, Prof., Dr.
LLS (Lietuvių literatūros seminarų) aud. (FLF LC)
Trečiadienis
09:00 - 10:30
Lietuvių kalbos stilistika ir norma
(PASKAITA)
Irena Smetonienė, Prof., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (Domus)
11:00 - 12:30
Kalbotyros semestrinis rašto darbas
(paskaitos ir seminarai)
Irena Smetonienė, Prof., Dr.
Lietuvių kalbos katedra (FLF LC)
Ketvirtadienis
09:00 - 10:30
Lietuvių literatūra: XX a. II p. modernizmas ir postmodernizmas
(PASKAITA)
Mindaugas Kvietkauskas, Prof., Dr.
K. Donelaičio aud. (FLF LC)
15:00 - 16:30
BUS dalykas (modulis)
(paskaitos ir seminarai)
17:00 - 18:30
BUS dalykas (modulis)
(paskaitos ir seminarai)
Penktadienis
09:00 - 10:30
Lietuvių kalbos sintaksė
(PASKAITA)
Erika Jasionytė-Mikučionienė, Doc., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (Domus)
11:00 - 12:30
Lietuvių kalbos sintaksė
(seminaras)
Erika Jasionytė-Mikučionienė, Doc., Dr.
Kazimiero Būgos aud. (FLF LC)
15:00 - 18:30
Pedagoginė praktika II
(paskaitos ir seminarai)
Simonas Šabanovas, Doc., Dr.
Vyksta nuotoliniu būdu
15:00 - 16:30
BUS dalykas (modulis)
(paskaitos ir seminarai)
17:00 - 18:30
BUS dalykas (modulis)
(paskaitos ir seminarai)