Tvarkaraštis
Dėstytojai
Dalykai
Atsiskaitymai
Patalpos
Pastatai
Auditorijos
Įranga
EN
ePaslaugos
Prisijungti
EN
Tvarkaraščiai
Filologijos fakultetas
Tvarkaraštis
Erasmus RUSSIAN PHILOLOGY, Contact Person: Administrator Marina Ličinskaja: e-mail: marina.licinskaja@flf.vu.lt , tel. 8 5 268 7224
Tvarkaraštis
2023/2024 Pavasaris
2022/2023 Ruduo
2023/2024 Ruduo
2023/2024 Pavasaris
2024/2025 Ruduo
Erasmus RUSSIAN PHILOLOGY, Contact Person: Administrator Marina Ličinskaja: e-mail: marina.licinskaja@flf.vu.lt , tel. 8 5 268 7224
Spausdinimo nustatymai
Rodyti laiką
Rodyti savaičių intervalus
Rodyti įvykių tipus
Rodyti pogrupius
Rodyti dėstytojus
Rodyti auditorijas
Semestrai:
FLF 2023 - 2024 m. m. Rudens semestras
FLF 2023 - 2024 m. m. Pavasario semestras
Pasirenkamieji dalykai (Pavasario semestras):
Dostojevskio seminaras
Konstrukcinė gramatika rusų kalbos pagrindu
Rusų drama
Rusų kalba A1
Rusų kalba A2
Rusų kalbotyros seminaras
Rusų literatūros seminaras
Užsienio kalba (kroatų) A2 II/IV d.
Užsienio kalba (slovėnų) A2 II/IV d.
Verslo rusų kalba
Pasirenkamieji dalykai (Rudens semestras):
Gretinamosios gramatikos įvadas
Literatūrinio teksto analizė
Slavų frazeologija
Tarpkultūrinė komunikacija
Ukrainos teatro ir kino raida
Užsienio kalba (ukrainiečių) A1 I/IV d.
Spausdinti
2023/2024 Ruduo
Erasmus RUSSIAN PHILOLOGY, Contact Person: Administrator Marina Ličinskaja: e-mail: marina.licinskaja@flf.vu.lt , tel. 8 5 268 7224
Pirmadienis
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė rusų kalba I/IV d.
(paskaitos ir seminarai)
Anna Prijemskaja, Lekt.
UK4 aud. (UKI)
11:00 - 12:30
Rusų kalbos stilistika
(paskaitos ir seminarai)
Anastasija Belovodskaja, Doc., Dr.
117 aud. (Domus)
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė rusų kalba III/IV d.
(pratybos)
Viktorija Makarova, Doc., Dr.
V4 aud. (FLF VSK/SC)
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė rusų kalba I/IV d.
(paskaitos ir seminarai)
Valentina Stankevičiūtė, Lekt.
120 (Rusų) aud. (Domus)
13:00 - 14:30
Rusų kalbos raida
(paskaitos ir seminarai)
Jelena Konickaja, Doc., Dr.
K4 aud. (Domus)
13:00 - 14:30
Rusų kalbos stilistika
(paskaitos ir seminarai)
Anastasija Belovodskaja, Doc., Dr.
117 aud. (Domus)
17:00 - 18:30
Šiuolaikinė rusų kalba III/IV d.
(pratybos)
Valentina Stankevičiūtė, Lekt.
120 (Rusų) aud. (Domus)
17:00 - 18:30
Slovėnų kalba A1
(paskaitos ir seminarai)
Jelena Konickaja, Doc., Dr.
Vyksta hibridiniu būdu
127 (Valerijaus Čekmono) aud. (Domus)
18:00 - 19:30
Kroatų kalba A1
(paskaitos ir seminarai)
Katarina Novak
Vyksta nuotoliniu būdu
Antradienis
09:00 - 10:30
Gretinamosios gramatikos įvadas
(paskaitos ir seminarai)
Jelena Konickaja, Doc., Dr.
127 (Valerijaus Čekmono) aud. (Domus)
11:00 - 12:30
Slavų frazeologija
(paskaitos ir seminarai)
Jelena Konickaja, Doc., Dr.
127 (Valerijaus Čekmono) aud. (Domus)
13:00 - 14:30
Rusų poezija
(paskaitos ir seminarai)
Galina Michailova, Prof., Dr.
116 (Antano Salio) aud. (Domus)
13:00 - 14:30
Rusų poezija
(paskaitos ir seminarai)
Dagnė Beržaitė, Doc., Dr.
116 (Antano Salio) aud. (Domus)
15:00 - 16:30
Rytai ir Vakarai rusų kultūroje
(paskaitos ir seminarai)
Pavel Lavrinec, Doc., Dr.
117 aud. (Domus)
17:00 - 18:30
Slovėnų kalba A2
(paskaitos ir seminarai)
Jelena Konickaja, Doc., Dr.
Vyksta nuotoliniu būdu
17:00 - 18:30
Rusų kalbos žodžių daryba ir morfologija
(paskaitos ir seminarai)
Liudmila Garbul, Doc., Dr.
120 (Rusų) aud. (Domus)
19:00 - 20:30
Rusų kalbos žodžių daryba ir morfologija
(paskaitos ir seminarai)
Liudmila Garbul, Doc., Dr.
120 (Rusų) aud. (Domus)
Trečiadienis
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė rusų kalba I/IV d.
(paskaitos ir seminarai)
Anna Prijemskaja, Lekt.
120 (Rusų) aud. (Domus)
11:00 - 12:30
Literatūrinio teksto analizė
(paskaitos ir seminarai)
Pavel Lavrinec, Doc., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (Domus)
13:00 - 14:30
Rusų literatūra (XX a.) I/II d.
(paskaitos ir seminarai)
Regina Čičinskaitė, Lekt.
119 (Adomo Mickevičiaus) (Domus)
15:00 - 16:30
Semantika ir pragmatika
(paskaitos ir seminarai)
Anastasija Belovodskaja, Doc., Dr.
116 (Antano Salio) aud. (Domus)
17:00 - 18:30
Slovėnų kalba A1
(paskaitos ir seminarai)
Jelena Konickaja, Doc., Dr.
Vyksta hibridiniu būdu
128 (Taraso Ševčenkos) aud. (Domus)
17:00 - 18:30
Semantika ir pragmatika
(paskaitos ir seminarai)
Anastasija Belovodskaja, Doc., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (Domus)
17:00 - 18:30
Tarpkultūrinė komunikacija
(paskaitos ir seminarai)
Viktorija Makarova, Doc., Dr.
115B aud. (Domus)
Ketvirtadienis
09:00 - 10:30
Ukrainos teatro ir kino raida
(paskaitos ir seminarai)
Valerii Panasiuk, M. Darbuot., Dr.
128 (Taraso Ševčenkos) aud. (Domus)
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė rusų kalba III/IV d.
(pratybos)
Dagnė Beržaitė, Doc., Dr.
127 (Valerijaus Čekmono) aud. (Domus)
11:00 - 12:30
Rusų literatūra (XX a.) I/II d.
(paskaitos ir seminarai)
Regina Čičinskaitė, Lekt.
120 (Rusų) aud. (Domus)
13:00 - 14:30
Rusų kalbos raida
(paskaitos ir seminarai)
Jelena Konickaja, Doc., Dr.
V3 aud. (FLF VSK/SC)
15:00 - 16:30
Rusų poezija
(paskaitos ir seminarai)
Dagnė Beržaitė, Doc., Dr.
SP2 (Jono Kazlausko) aud. (UKI)
15:00 - 16:30
Rusų poezija
(paskaitos ir seminarai)
Galina Michailova, Prof., Dr.
SP2 (Jono Kazlausko) aud. (UKI)
15:00 - 16:30
Rytai ir Vakarai rusų kultūroje
(paskaitos ir seminarai)
Pavel Lavrinec, Doc., Dr.
117 aud. (Domus)
17:00 - 18:30
Rusų visuomenė ir kultūra
(paskaitos ir seminarai)
Pavel Lavrinec, Doc., Dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (Domus)
17:00 - 18:30
Russian Literature (19th c.)
(paskaitos ir seminarai)
Dagnė Beržaitė, Doc., Dr.
120 (Rusų) aud. (Domus)
18:00 - 19:30
Kroatų kalba A1
(paskaitos ir seminarai)
Katarina Novak
Vyksta nuotoliniu būdu
19:00 - 20:30
Slovėnų kalba A2
(paskaitos ir seminarai)
Jelena Konickaja, Doc., Dr.
Vyksta hibridiniu būdu
127 (Valerijaus Čekmono) aud. (Domus)
Penktadienis
09:00 - 10:30
Užsienio kalba (ukrainiečių) A1 I/IV d.
(paskaitos ir seminarai)
Yelyzaveta Drach, J. Asist.
127 (Valerijaus Čekmono) aud. (Domus)
11:00 - 12:30
Užsienio kalba (ukrainiečių) A1 I/IV d.
(paskaitos ir seminarai)
Yelyzaveta Drach, J. Asist.
127 (Valerijaus Čekmono) aud. (Domus)
13:00 - 14:30
Rusų visuomenė ir kultūra
(paskaitos ir seminarai)
Pavel Lavrinec, Doc., Dr.
SHM aud. (Domus)
13:00 - 14:30
Bakalauro darbo seminaras
(seminaras)
Dagnė Beržaitė, Doc., Dr.
120 (Rusų) aud. (Domus)
2023/2024 Pavasaris
Erasmus RUSSIAN PHILOLOGY, Contact Person: Administrator Marina Ličinskaja: e-mail: marina.licinskaja@flf.vu.lt , tel. 8 5 268 7224
Pirmadienis
09:00 - 10:30
Šiuolaikinė rusų kalba IV/IV d.
(paskaitos ir seminarai)
Anna Prijemskaja, Lekt.
UK2 aud. (UKI)
11:00 - 12:30
Rusų literatūra (XX a.) II/II d.
(paskaitos ir seminarai)
Galina Michailova, Prof., Dr.
Jono Balkevičiaus aud. (FLF VSK/SC)
11:00 - 12:30
Rusų literatūra (XX a.) II/II d.
(EGZAMINAS)
Galina Michailova, Prof., Dr.
115A aud. (Domus)
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė rusų kalba IV/IV d.
(paskaitos ir seminarai)
Valentina Stankevičiūtė, Lekt.
120 (Rusų) aud. (Domus)
13:00 - 14:30
Rusų kalbotyros seminaras
(paskaitos ir seminarai)
Jelena Konickaja, Doc., Dr.
A6 aud. (Domus)
13:00 - 14:30
Rusų kalba A1
(paskaitos ir seminarai)
Julija Snežko, Asist., Dr.
UK4 aud. (UKI)
15:00 - 16:30
Rusų kalba A2
(paskaitos ir seminarai)
Julija Snežko, Asist., Dr.
117 aud. (Domus)
15:00 - 16:30
Užsienio kalba (slovėnų) A2 II/IV d.
(paskaitos ir seminarai)
Jelena Konickaja, Doc., Dr.
127 (Valerijaus Čekmono) aud. (Domus)
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė rusų kalba IV/IV d.
(paskaitos ir seminarai)
Regina Čičinskaitė, Lekt.
115B aud. (Domus)
17:00 - 18:30
Rusų kalbos sintaksė
(paskaitos ir seminarai)
Viktorija Makarova, Doc., Dr.
116 (Antano Salio) aud. (Domus)
18:00 - 19:30
Užsienio kalba (kroatų) A2 II/IV d.
(paskaitos ir seminarai)
Katarina Novak
Vyksta nuotoliniu būdu
18:00 - 19:30
Kroatų kalba A2
(pratybos)
Katarina Novak
Vyksta nuotoliniu būdu
Antradienis
09:00 - 10:30
Rusų kalbos sintaksė
(EGZAMINAS)
Viktorija Makarova, Doc., Dr.
116 (Antano Salio) aud. (Domus)
11:00 - 12:30
Rusų kalbos sintaksė
(paskaitos ir seminarai)
Viktorija Makarova, Doc., Dr.
113 aud. (Domus)
11:00 - 12:30
Konstrukcinė gramatika rusų kalbos pagrindu
(EGZAMINAS)
Anna Daugavet, Doc., Dr.
113 aud. (Domus)
11:00 - 12:30
Rusų literatūra (XIX a.)
(EGZAMINAS)
Dagnė Beržaitė, Doc., Dr.
115A aud. (Domus)
13:00 - 14:30
Rusų kalba A1
(paskaitos ir seminarai)
Julija Snežko, Asist., Dr.
UKI A5 aud. (Domus)
13:00 - 14:30
Rusų literatūra (XIX a.)
(PASKAITA)
Dagnė Beržaitė, Doc., Dr.
120 (Rusų) aud. (Domus)
15:00 - 16:30
Rusų kalba A2
(paskaitos ir seminarai)
Julija Snežko, Asist., Dr.
SHM aud. (Domus)
15:00 - 16:30
Dostojevskio seminaras
(paskaitos ir seminarai)
Dagnė Beržaitė, Doc., Dr.
115A aud. (Domus)
19:00 - 20:30
Slovėnų kalba B1
(pratybos)
Jelena Konickaja, Doc., Dr.
Vyksta hibridiniu būdu
Trečiadienis
11:00 - 12:30
Verslo rusų kalba
(paskaitos ir seminarai)
Jelena Konickaja, Doc., Dr.
K2 aud. (Domus)
13:00 - 14:30
Rusų literatūra (XX a.) II/II d.
(paskaitos ir seminarai)
Galina Michailova, Prof., Dr.
UKD aud. (UKI)
15:00 - 16:30
Užsienio kalba (slovėnų) A2 II/IV d.
(paskaitos ir seminarai)
Jelena Konickaja, Doc., Dr.
127 (Valerijaus Čekmono) aud. (Domus)
Ketvirtadienis
09:00 - 10:30
Konstrukcinė gramatika rusų kalbos pagrindu
(paskaitos ir seminarai)
Anna Daugavet, Doc., Dr.
113 aud. (Domus)
11:00 - 12:30
Rusų drama
(paskaitos ir seminarai)
Galina Michailova, Prof., Dr.
115A aud. (Domus)
11:00 - 12:30
Rusų drama
(paskaitos ir seminarai)
Dagnė Beržaitė, Doc., Dr.
115A aud. (Domus)
15:00 - 16:30
Rusų literatūra (XIX a.)
(seminaras)
Dagnė Beržaitė, Doc., Dr.
113 aud. (Domus)
15:00 - 16:30
Rusų literatūra (XIX a.)
(seminaras)
Dagnė Beržaitė, Doc., Dr.
113 aud. (Domus)
15:00 - 16:30
[2 Sav.]
Vilnius kultūrų sankryžoje (XIX–XX a. I pusė)
(seminaras)
Pavel Lavrinec, Doc., Dr.
,
Julija Snežko, Asist., Dr.
Vyksta nuotoliniu būdu
17:00 - 18:30
Rusų literatūra (XIX a.)
(seminaras)
Dagnė Beržaitė, Doc., Dr.
113 aud. (Domus)
17:00 - 18:30
[2 Sav.]
Vilnius kultūrų sankryžoje (XIX–XX a. I pusė)
(seminaras)
Pavel Lavrinec, Doc., Dr.
,
Julija Snežko, Asist., Dr.
Vyksta nuotoliniu būdu
18:00 - 19:30
Kroatų kalba A2
(pratybos)
Katarina Novak
Vyksta nuotoliniu būdu
18:00 - 19:30
Užsienio kalba (kroatų) A2 II/IV d.
(paskaitos ir seminarai)
Katarina Novak
Vyksta nuotoliniu būdu
19:00 - 20:30
Slovėnų kalba B1
(pratybos)
Jelena Konickaja, Doc., Dr.
Vyksta hibridiniu būdu
Penktadienis
11:00 - 12:30
Dostojevskio seminaras
(EGZAMINAS)
Dagnė Beržaitė, Doc., Dr.
Slavistikos katedra (Domus)
11:00 - 12:30
Rusų literatūros seminaras
(paskaitos ir seminarai)
Pavel Lavrinec, Doc., Dr.
127 (Valerijaus Čekmono) aud. (Domus)
15:00 - 16:30
Vilnius kultūrų sankryžoje (XIX–XX a. I pusė)
(PASKAITA)
Pavel Lavrinec, Doc., Dr.
,
Julija Snežko, Asist., Dr.
Vyksta nuotoliniu būdu
Šeštadienis
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė rusų kalba IV/IV d.
(EGZAMINAS)
Valentina Stankevičiūtė, Lekt.
120 (Rusų) aud. (Domus)
11:00 - 12:30
Rusų drama
(EGZAMINAS)
Galina Michailova, Prof., Dr.
115A aud. (Domus)