Tvarkaraštis
Dėstytojai
Dalykai
Atsiskaitymai
Patalpos
Pastatai
Auditorijos
Įranga
EN
ePaslaugos
Prisijungti
EN
Tvarkaraščiai
Filologijos fakultetas
Tvarkaraštis
Intermedialios literatūros studijos 1k. 1gr.
Tvarkaraštis
2023/2024 Pavasaris
2022/2023 Ruduo
2023/2024 Ruduo
2023/2024 Pavasaris
2024/2025 Ruduo
Intermedialios literatūros studijos 1k. 1gr.
Spausdinimo nustatymai
Rodyti laiką
Rodyti savaičių intervalus
Rodyti įvykių tipus
Rodyti pogrupius
Rodyti dėstytojus
Rodyti auditorijas
Semestrai:
FLF 2023 - 2024 m. m. Rudens semestras
FLF 2023 - 2024 m. m. Pavasario semestras
Pasirenkamieji dalykai (Pavasario semestras):
Hermeneutika
Reikšmės teorijos
Sociokritika
Suomių literatūros kultūrinė ir kalbinė įvairovė
Žaidimo teorija ir kultūra
Pasirenkamieji dalykai (Rudens semestras):
Fenomenologijos pagrindai
Kasdienybės refleksija: lietuvių eseistika
Lietuvių literatūra ir atminties kultūros
Literatūros tyrimų metodikos
Psichoanalitinė meno kritika
Rytų ir Vidurio Europos kino intertekstai
Suomių kalba, visuomenė, kultūra
Suomių literatūros, vizualiųjų menų ir muzikos intermedialūs ryšiai
Spausdinti
2023/2024 Ruduo
Intermedialios literatūros studijos 1k. 1gr.
Pirmadienis
13:00 - 14:30
Drama tarp literatūros ir teatro
(paskaitos ir seminarai)
Neringa Klišienė, Asist., Dr.
115B aud. (Domus)
15:00 - 16:30
Drama tarp literatūros ir teatro
(paskaitos ir seminarai)
Neringa Klišienė, Asist., Dr.
115B aud. (Domus)
17:00 - 18:30
Naratologija: literatūra, kinas
(PASKAITA)
Nijolė Keršytė, Doc., Dr.
92 (Zigmo Zinkevičiaus ) aud. (FLF VSK/SC)
19:00 - 20:30
Naratologija: literatūra, kinas
(PASKAITA)
Nijolė Keršytė, Doc., Dr.
92 (Zigmo Zinkevičiaus ) aud. (FLF VSK/SC)
Antradienis
15:00 - 16:30
Lietuvių literatūra ir atminties kultūros
(paskaitos ir seminarai)
Brigita Speičytė, Prof., Dr.
116 (Antano Salio) aud. (Domus)
17:00 - 18:30
Suomių literatūros, vizualiųjų menų ir muzikos intermedialūs ryšiai
(paskaitos ir seminarai)
Satu Grunthal, docentas
314A aud. (FLF VSK/SC)
17:00 - 18:30
Naratologija: literatūra, kinas
(seminaras)
Izabelė Skikaitė, Dok.
129 aud. (Domus)
19:00 - 20:30
Naratologija: literatūra, kinas
(seminaras)
Nijolė Keršytė, Doc., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (Domus)
19:00 - 20:30
Naratologija: literatūra, kinas
(seminaras)
Izabelė Skikaitė, Dok.
A7 (Kanados studijų) aud. (Domus)
Trečiadienis
11:00 - 12:30
Psichoanalitinė meno kritika
(paskaitos ir seminarai)
Augustas Sireikis, J. Asist.
109 aud. (Domus)
11:00 - 12:30
Psichoanalitinė meno kritika
(paskaitos ir seminarai)
Augustas Sireikis, J. Asist.
118 (Vinco Krėvės) aud. (Domus)
13:00 - 14:30
Psichoanalitinė meno kritika
(paskaitos ir seminarai)
Augustas Sireikis, J. Asist.
130 aud. (Domus)
17:00 - 18:30
Kasdienybės refleksija: lietuvių eseistika
(paskaitos ir seminarai)
Dalia Čiočytė, Doc., Dr.
Nuotoliniu būdu (FLF)
19:00 - 20:30
Kasdienybės refleksija: lietuvių eseistika
(paskaitos ir seminarai)
Dalia Čiočytė, Doc., Dr.
Nuotoliniu būdu (FLF)
Ketvirtadienis
13:00 - 14:30
Lietuvių literatūra ir atminties kultūros
(paskaitos ir seminarai)
Brigita Speičytė, Prof., Dr.
116 (Antano Salio) aud. (Domus)
13:00 - 14:30
Literatūros tyrimų metodikos
(paskaitos ir seminarai)
Paulius Jevsejevas, Asist., Dr.
129 aud. (Domus)
14:45 - 17:00
Šiuolaikinės kultūros teorijos
(paskaitos ir seminarai)
Arūnas Sverdiolas, Dr. (HP)
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (Domus)
17:00 - 18:30
Literatūros tyrimų metodikos
(paskaitos ir seminarai)
Paulius Jevsejevas, Asist., Dr.
121 (Roberto Šumano) aud. (Domus)
Penktadienis
09:00 - 10:30
Fenomenologijos pagrindai
(paskaitos ir seminarai)
Mintautas Gutauskas, Prof., Dr.
128 (Taraso Ševčenkos) aud. (Domus)
11:00 - 12:30
Fenomenologijos pagrindai
(paskaitos ir seminarai)
Mintautas Gutauskas, Prof., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (Domus)
13:00 - 14:30
Rytų ir Vidurio Europos kino intertekstai
(paskaitos ir seminarai)
Ana Mikonis-Railienė, Doc., Dr.
,
Renata Šukaitytė-Coenen, Doc., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (Domus)
13:00 - 14:00
SPK susitikimas su pirmo kurso studentais
(paskaitos ir seminarai)
Jono Balkevičiaus aud. (FLF VSK/SC)
13:00 - 14:30
Suomių kalba, visuomenė, kultūra
(paskaitos ir seminarai)
Asta Laugalienė, Asist., Dr.
,
Taina Mylläri, lektorius
313 aud. (FLF VSK/SC)
15:00 - 16:30
Rytų ir Vidurio Europos kino intertekstai
(paskaitos ir seminarai)
Ana Mikonis-Railienė, Doc., Dr.
,
Renata Šukaitytė-Coenen, Doc., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (Domus)
15:00 - 16:30
Suomių kalba, visuomenė, kultūra
(paskaitos ir seminarai)
Asta Laugalienė, Asist., Dr.
,
Taina Mylläri, lektorius
313 aud. (FLF VSK/SC)
2023/2024 Pavasaris
Intermedialios literatūros studijos 1k. 1gr.
Pirmadienis
10:00 - 13:00
Hermeneutika
(EGZAMINAS)
Arūnas Sverdiolas, Dr. (HP)
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (Domus)
15:00 - 16:30
Reikšmės teorijos
(paskaitos ir seminarai)
Jurgita Katkuvienė, Doc., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (Domus)
17:00 - 18:30
Literatūra ir erdvė
(paskaitos ir seminarai)
Inga Vidugirytė-Pakerienė, Doc., Dr.
121 (Roberto Šumano) aud. (Domus)
18:45 - 19:30
Literatūra ir erdvė
(paskaitos ir seminarai)
Inga Vidugirytė-Pakerienė, Doc., Dr.
121 (Roberto Šumano) aud. (Domus)
Antradienis
12:45 - 15:00
Hermeneutika
(paskaitos ir seminarai)
Arūnas Sverdiolas, Dr. (HP)
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (Domus)
15:00 - 16:30
Suomių literatūros kultūrinė ir kalbinė įvairovė
(paskaitos ir seminarai)
Satu Grunthal, docentas
314A aud. (FLF VSK/SC)
17:00 - 18:30
[1 Sav.]
Suomių literatūros kultūrinė ir kalbinė įvairovė
(paskaitos ir seminarai)
Satu Grunthal, docentas
314A aud. (FLF VSK/SC)
17:00 - 18:30
[2 Sav.]
Magistro baigiamojo darbo seminaras I/II d.
(paskaitos ir seminarai)
Jūratė Levina, Doc., Dr.
A9 (Germanistikos studijų kabinetas ) aud. (Domus)
Trečiadienis
11:00 - 12:30
[2 Sav.]
Reikšmės teorijos
(paskaitos ir seminarai)
Jurgita Katkuvienė, Doc., Dr.
A8 aud. (Domus)
15:00 - 16:30
Žaidimo teorija ir kultūra
(paskaitos ir seminarai)
Ieva Steponavičiūtė-Aleksiejūnienė, Doc., Dr.
402 aud. (FLF VSK/SC)
17:00 - 18:30
Vizualumo studijos
(paskaitos ir seminarai)
Atėnė Mendelytė, Doc., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (Domus)
19:00 - 20:30
[1 Sav.]
Vizualumo studijos
(paskaitos ir seminarai)
Atėnė Mendelytė, Doc., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (Domus)
Ketvirtadienis
11:00 - 12:30
[1 Sav.]
Sociokritika
(seminaras)
Dalia Satkauskytė, Prof., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (Domus)
13:00 - 14:30
Sociokritika
(PASKAITA)
Dalia Satkauskytė, Prof., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (Domus)
15:00 - 16:30
[1 Sav.]
Intermedialumas: literatūra, tapyba, kinas
(paskaitos ir seminarai)
Irina Melnikova, Prof., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (Domus)
15:00 - 16:30
[2 Sav.]
Intermedialumas: literatūra, tapyba, kinas
(paskaitos ir seminarai)
Irina Melnikova, Prof., Dr.
SP2 (Jono Kazlausko) aud. (UKI)
15:00 - 16:30
Intermedialumas: literatūra, tapyba, kinas
(paskaitos ir seminarai)
Irina Melnikova, Prof., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (Domus)
17:00 - 18:30
Intermedialumas: literatūra, tapyba, kinas
(paskaitos ir seminarai)
Irina Melnikova, Prof., Dr.
SP2 (Jono Kazlausko) aud. (UKI)