Tvarkaraštis
Dėstytojai
Dalykai
Atsiskaitymai
Patalpos
Pastatai
Auditorijos
Įranga
EN
ePaslaugos
Prisijungti
EN
Tvarkaraščiai
Filologijos fakultetas
Tvarkaraštis
Ispanų filologija 1k. 1gr.
Tvarkaraštis
2023/2024 Pavasaris
2022/2023 Ruduo
2023/2024 Ruduo
2023/2024 Pavasaris
2024/2025 Ruduo
Ispanų filologija 1k. 1gr.
Spausdinimo nustatymai
Rodyti laiką
Rodyti savaičių intervalus
Rodyti įvykių tipus
Rodyti pogrupius
Rodyti dėstytojus
Rodyti auditorijas
Semestrai:
FLF 2023 - 2024 m. m. Rudens semestras
FLF 2023 - 2024 m. m. Pavasario semestras
Spausdinti
2023/2024 Ruduo
Ispanų filologija 1k. 1gr.
Pirmadienis
09:00 - 10:30
Kalbotyros įvadas
(PASKAITA)
Jurgis Pakerys, Prof., Dr.
SP1 aud. (UKI)
11:00 - 12:30
Kalbotyros įvadas
(PASKAITA)
Jurgis Pakerys, Prof., Dr.
SP1 aud. (UKI)
11:00 - 12:30
Lotynų kalba I/II d.
(paskaitos ir seminarai)
Fatima Eloeva, Prof., Dr.
SHM aud. (Domus)
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė ispanų kalba I/V d.
(pratybos)
Gabija Serapinienė, Lekt.
114 (Balio Sruogos) aud. (Domus)
17:00 - 18:30
Kalbotyros įvadas
(seminaras)
Pogrupiai: 1
Anna Daugavet, Doc., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (Domus)
Antradienis
09:00 - 10:30
Šiuolaikinė ispanų kalba I/V d.
(pratybos)
Gabija Serapinienė, Lekt.
115B aud. (Domus)
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė ispanų kalba I/V d.
(pratybos)
Carlos Garcia Fernandez, Lekt.
402 aud. (FLF VSK/SC)
13:00 - 14:30
Kalbotyros įvadas
(seminaras)
Daiva Sinkevičiūtė-Villanueva Svensson, Prof., Dr.
Kazimiero Būgos aud. (FLF LC)
13:00 - 14:30
Antikinė literatūra
(paskaitos ir seminarai)
Fatima Eloeva, Prof., Dr.
119 (Adomo Mickevičiaus) (Domus)
15:00 - 16:30
Antikinė literatūra
(PASKAITA)
Tomas Riklius, Asist., Dr.
UKI Romanų kalbų katedra (Domus)
15:00 - 16:30
Antikinė literatūra
(paskaitos ir seminarai)
Fatima Eloeva, Prof., Dr.
115B aud. (Domus)
15:00 - 16:30
Antikinė literatūra
(PASKAITA)
Jovita Dikmonienė, Asist., Dr.
SP1 aud. (UKI)
17:00 - 18:30
Antikinė literatūra
(PASKAITA)
Jovita Dikmonienė, Asist., Dr.
SP1 aud. (UKI)
17:00 - 18:30
Antikinė literatūra
(seminaras)
Tomas Riklius, Asist., Dr.
115B aud. (Domus)
Trečiadienis
09:00 - 10:30
Šiuolaikinė ispanų kalba I/V d.
(pratybos)
Carlos Garcia Fernandez, Lekt.
129 aud. (Domus)
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė ispanų kalba I/V d.
(pratybos)
Carlos Garcia Fernandez, Lekt.
UK2 aud. (UKI)
15:00 - 16:30
Romanų filologijos įvadas
(PASKAITA)
Antanas Keturakis, Asist., Dr.
Vokiečių kabinetas UKI (Domus)
Ketvirtadienis
09:00 - 10:30
Lotynų kalba I/II d.
(paskaitos ir seminarai)
Irena Štikonaitė, Lekt.
121 (Roberto Šumano) aud. (Domus)
11:00 - 12:30
Lotynų kalba I/II d.
(paskaitos ir seminarai)
Fatima Eloeva, Prof., Dr.
ISC (Italų studijų centras) aud. (Domus)
11:00 - 12:30
Romanų filologijos įvadas
(PASKAITA)
Antanas Keturakis, Asist., Dr.
92 (Zigmo Zinkevičiaus ) aud. (FLF VSK/SC)
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė ispanų kalba I/V d.
(pratybos)
Gabija Serapinienė, Lekt.
A8 aud. (Domus)
17:00 - 18:30
Kalbotyros įvadas
(seminaras)
Pogrupiai: 2
Vladimir Panov, Doc., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (Domus)
Penktadienis
09:00 - 10:30
Romanų filologijos įvadas
(seminaras)
Antanas Keturakis, Asist., Dr.
K1 (Jono Dumčiaus) aud. (Domus)
09:00 - 10:30
Antikinė literatūra
(seminaras)
Jovita Dikmonienė, Asist., Dr.
K1 (Jono Dumčiaus) aud. (Domus)
11:00 - 12:30
Romanų filologijos įvadas
(seminaras)
Antanas Keturakis, Asist., Dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (Domus)
11:00 - 12:30
Romanų filologijos įvadas
(seminaras)
Antanas Keturakis, Asist., Dr.
LLS (Lietuvių literatūros seminarų) aud. (FLF LC)
12:00 - 13:00
SPK susitikimas su pirmo kurso studentais
(paskaitos ir seminarai)
109 aud. (Domus)
13:00 - 14:30
Lotynų kalba I/II d.
(paskaitos ir seminarai)
Irena Štikonaitė, Lekt.
109 aud. (Domus)
15:00 - 16:30
Lietuvių kalba A1.1 (A2.1) d.
(paskaitos ir seminarai)
Vaida Našlėnaitė Eberhardt, Vyresn. Lekt., Dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (Domus)
17:00 - 18:30
Lietuvių kalba A1.1 (A2.1) d.
(paskaitos ir seminarai)
Vaida Našlėnaitė Eberhardt, Vyresn. Lekt., Dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (Domus)
2023/2024 Pavasaris
Ispanų filologija 1k. 1gr.
Pirmadienis
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė ispanų kalba II/V d.
(paskaitos ir seminarai)
Carlos Garcia Fernandez, Lekt.
128 (Taraso Ševčenkos) aud. (Domus)
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė ispanų kalba II/V d.
(paskaitos ir seminarai)
Gabija Serapinienė, Lekt.
129 aud. (Domus)
Antradienis
09:00 - 10:30
[1 Sav.]
Ispanakalbių kraštų šalityra
(seminaras)
Gustaw Ferdynand Juzala-Deprati, Doc., Dr.
129 aud. (Domus)
09:00 - 10:30
[2 Sav.]
Literatūros teorijos įvadas
(seminaras)
Augustas Sireikis, J. Asist.
LLS (Lietuvių literatūros seminarų) aud. (FLF LC)
11:00 - 12:30
[1 Sav.]
Ispanų kalbos fonetika ir fonologija
(paskaitos ir seminarai)
Miguel Karl Villanueva Svensson, Doc., Dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (Domus)
13:00 - 14:30
Ispanų kalbos fonetika ir fonologija
(paskaitos ir seminarai)
Miguel Karl Villanueva Svensson, Doc., Dr.
A9 (Germanistikos studijų kabinetas ) aud. (Domus)
Trečiadienis
09:00 - 10:30
Literatūros teorijos įvadas
(PASKAITA)
Augustas Sireikis, J. Asist.
SP1 aud. (UKI)
09:00 - 10:30
Literatūros teorijos įvadas
(paskaitos ir seminarai)
Taisija Oral, Doc., Dr.
130 aud. (Domus)
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė ispanų kalba II/V d.
(paskaitos ir seminarai)
Carlos Garcia Fernandez, Lekt.
128 (Taraso Ševčenkos) aud. (Domus)
Ketvirtadienis
09:00 - 10:30
Šiuolaikinė ispanų kalba II/V d.
(paskaitos ir seminarai)
Gabija Serapinienė, Lekt.
129 aud. (Domus)
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė ispanų kalba II/V d.
(paskaitos ir seminarai)
Jorge Lopez Parreno, Lekt.
SHM aud. (Domus)
13:00 - 14:30
Ispanų literatūros tekstų analizės pagrindai
(PASKAITA)
Aistė Kučinskienė, Doc., Dr.
119 (Adomo Mickevičiaus) (Domus)
13:00 - 14:30
Ispanų literatūros tekstų analizės pagrindai
(PASKAITA)
Dovilė Kuzminskaitė, Doc., Dr.
119 (Adomo Mickevičiaus) (Domus)
15:00 - 16:30
[1 Sav.]
Ispanų literatūros tekstų analizės pagrindai
(seminaras)
Aistė Kučinskienė, Doc., Dr.
107 (Azerbaidžano) aud. (Domus)
15:00 - 16:30
[1 Sav.]
Ispanų literatūros tekstų analizės pagrindai
(seminaras)
Dovilė Kuzminskaitė, Doc., Dr.
107 (Azerbaidžano) aud. (Domus)
Penktadienis
09:00 - 10:30
[1 Sav.]
Literatūros teorijos įvadas
(paskaitos ir seminarai)
Taisija Oral, Doc., Dr.
UK2 aud. (UKI)
11:00 - 12:30
Ispanakalbių kraštų šalityra
(PASKAITA)
Gustaw Ferdynand Juzala-Deprati, Doc., Dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (Domus)