Tvarkaraštis
Dėstytojai
Dalykai
Atsiskaitymai
Patalpos
Pastatai
Auditorijos
Įranga
EN
ePaslaugos
Prisijungti
EN
Tvarkaraščiai
Filologijos fakultetas
Tvarkaraštis
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 2k. 1gr.
Tvarkaraštis
2023/2024 Pavasaris
2022/2023 Ruduo
2023/2024 Ruduo
2023/2024 Pavasaris
2024/2025 Ruduo
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 2k. 1gr.
Spausdinimo nustatymai
Rodyti laiką
Rodyti savaičių intervalus
Rodyti įvykių tipus
Rodyti pogrupius
Rodyti dėstytojus
Rodyti auditorijas
Semestrai:
FLF 2023 - 2024 m. m. Rudens semestras
FLF 2023 - 2024 m. m. Pavasario semestras
Pasirenkamieji dalykai (Pavasario semestras):
Antikos kultūra ir menas: Roma
Kalbų tipologijos įvadas
Literatūrinio diskurso analizė
Nuo maginių papirusų iki turizmo gidų: marginaliniai, populiarieji ir egzotiški Antikos literatūros žanrai
Pragmatikos įvadas
Vakarų literatūra: realizmas vs. modernizmas
Pasirenkamieji dalykai (Rudens semestras):
Antikos kultūra ir menas: Graikija
Gyvoji lotynų kalba. Latinitas viva
Psicholingvistikos įvadas
Tekstologija
Užsienio kalba (graikų) B1 III/IV d.
Užsienio kalba (italų) III/IV d.
Vakarų literatūra (viduramžiai-romantizmas)
Spausdinti
2023/2024 Ruduo
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 2k. 1gr.
Pirmadienis
11:00 - 12:30
Graikų literatūros istorija
(PASKAITA)
Vytautas Ališauskas, Doc., Dr.
,
Mantas Tamošaitis, J. Asist.
K1 (Jono Dumčiaus) aud. (Domus)
13:00 - 14:30
Laiškas romėnų literatūroje: Ovidijus, Plinijus, Ciceronas ir kiti
(paskaitos ir seminarai)
Audronė Kučinskienė, Doc., Dr.
K2 aud. (Domus)
15:00 - 16:30
Užsienio kalba (italų) III/IV d.
(paskaitos ir seminarai)
Danutė Butkienė, Lekt.
121 (Roberto Šumano) aud. (Domus)
17:00 - 18:30
Užsienio kalba (graikų) B1 III/IV d.
(paskaitos ir seminarai)
Kristina Svarevičiūtė, Lekt.
K2 aud. (Domus)
Antradienis
11:00 - 12:30
Laiškas romėnų literatūroje: Ovidijus, Plinijus, Ciceronas ir kiti
(paskaitos ir seminarai)
Audronė Kučinskienė, Doc., Dr.
K2 aud. (Domus)
13:00 - 14:30
Nusikaltimas ir bausmė: Lisijas, Platonas, Euripidas ir kiti
(paskaitos ir seminarai)
Dalia Andziulytė, Lekt.
K2 aud. (Domus)
13:00 - 14:30
Nusikaltimas ir bausmė: Lisijas, Platonas, Euripidas ir kiti
(paskaitos ir seminarai)
Alius Jaskelevičius, Asist., Dr.
K2 aud. (Domus)
15:00 - 16:30
Vakarų literatūra (viduramžiai-romantizmas)
(PASKAITA)
Irina Melnikova, Prof., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (Domus)
17:00 - 18:30
Vakarų literatūra (viduramžiai-romantizmas)
(seminaras)
Irina Melnikova, Prof., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (Domus)
Trečiadienis
09:00 - 10:30
Tekstologija
(paskaitos ir seminarai)
Paulius Vaidotas Subačius, Prof., Dr.
130 aud. (Domus)
11:00 - 12:30
Laiškas romėnų literatūroje: Ovidijus, Plinijus, Ciceronas ir kiti
(paskaitos ir seminarai)
Audronė Kučinskienė, Doc., Dr.
K2 aud. (Domus)
13:00 - 14:30
Nusikaltimas ir bausmė: Lisijas, Platonas, Euripidas ir kiti
(paskaitos ir seminarai)
Alius Jaskelevičius, Asist., Dr.
127 (Valerijaus Čekmono) aud. (Domus)
15:00 - 16:30
Užsienio kalba (italų) III/IV d.
(paskaitos ir seminarai)
Danutė Butkienė, Lekt.
K4 aud. (Domus)
17:00 - 18:30
Užsienio kalba (graikų) B1 III/IV d.
(paskaitos ir seminarai)
Kristina Svarevičiūtė, Lekt.
K2 aud. (Domus)
17:00 - 18:30
Nusikaltimas ir bausmė: Lisijas, Platonas, Euripidas ir kiti
(paskaitos ir seminarai)
Dalia Andziulytė, Lekt.
127 (Valerijaus Čekmono) aud. (Domus)
Ketvirtadienis
09:00 - 10:30
Gyvoji lotynų kalba. Latinitas viva
(paskaitos ir seminarai)
Dalia Andziulytė, Lekt.
UKI A5 aud. (Domus)
11:00 - 12:30
Graikų literatūros istorija
(seminaras)
Vytautas Ališauskas, Doc., Dr.
,
Mantas Tamošaitis, J. Asist.
122 (Suomių) aud. (Domus)
13:00 - 14:30
Laiškas romėnų literatūroje: Ovidijus, Plinijus, Ciceronas ir kiti
(paskaitos ir seminarai)
Audronė Kučinskienė, Doc., Dr.
K2 aud. (Domus)
15:00 - 16:30
BUS dalykas (modulis)
(paskaitos ir seminarai)
17:00 - 18:30
Antikos kultūra ir menas: Graikija
(paskaitos ir seminarai)
Tomas Riklius, Asist., Dr.
SP2 (Jono Kazlausko) aud. (UKI)
17:00 - 18:30
BUS dalykas (modulis)
(paskaitos ir seminarai)
Penktadienis
09:00 - 10:30
Gyvoji lotynų kalba. Latinitas viva
(paskaitos ir seminarai)
Dalia Andziulytė, Lekt.
UKI A5 aud. (Domus)
09:00 - 10:30
Psicholingvistikos įvadas
(PASKAITA)
Laura Vilkaitė-Lozdienė, Doc., Dr.
K. Donelaičio aud. (FLF LC)
09:00 - 10:30
Psicholingvistikos įvadas
(seminaras)
Laura Vilkaitė-Lozdienė, Doc., Dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (Domus)
09:00 - 10:30
Antikos kultūra ir menas: Graikija
(paskaitos ir seminarai)
Tomas Riklius, Asist., Dr.
SP2 (Jono Kazlausko) aud. (UKI)
11:00 - 12:30
Psicholingvistikos įvadas
(seminaras)
Laura Vilkaitė-Lozdienė, Doc., Dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (Domus)
11:00 - 12:30
Nusikaltimas ir bausmė: Lisijas, Platonas, Euripidas ir kiti
(paskaitos ir seminarai)
Dalia Andziulytė, Lekt.
119 (Adomo Mickevičiaus) (Domus)
13:00 - 14:30
Nusikaltimas ir bausmė: Lisijas, Platonas, Euripidas ir kiti
(paskaitos ir seminarai)
Alius Jaskelevičius, Asist., Dr.
113 aud. (Domus)
15:00 - 16:30
BUS dalykas (modulis)
(paskaitos ir seminarai)
17:00 - 18:30
BUS dalykas (modulis)
(paskaitos ir seminarai)
2023/2024 Pavasaris
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 2k. 1gr.
Pirmadienis
11:00 - 12:30
Tėvynės atradimas: Vergilijus
(paskaitos ir seminarai)
Paulius Garbačiauskas, Lekt.
K1 (Jono Dumčiaus) aud. (Domus)
13:00 - 14:30
Romėnų literatūros istorija
(PASKAITA)
Jovita Dikmonienė, Asist., Dr.
K2 aud. (Domus)
13:00 - 14:30
Romėnų literatūros istorija
(PASKAITA)
Jovita Dikmonienė, Asist., Dr.
K2 aud. (Domus)
17:00 - 18:30
Pragmatikos įvadas
(paskaitos ir seminarai)
Eglė Gudavičienė, Asist., Dr.
,
Eglė Žurauskaitė, Asist., Dr.
Kazimiero Būgos aud. (FLF LC)
Antradienis
09:00 - 10:30
Tėvynės atradimas: Vergilijus
(paskaitos ir seminarai)
Paulius Garbačiauskas, Lekt.
K2 aud. (Domus)
11:00 - 12:30
Tėvynės atradimas: Homeras
(paskaitos ir seminarai)
Mindaugas Strockis, Doc., Dr.
129 aud. (Domus)
15:00 - 16:30
Nuo maginių papirusų iki turizmo gidų: marginaliniai, populiarieji ir egzotiški Antikos literatūros žanrai
(paskaitos ir seminarai)
Mantas Adomėnas, Doc., Dr.
K4 aud. (Domus)
15:00 - 16:30
Literatūrinio diskurso analizė
(paskaitos ir seminarai)
Jūratė Levina, Doc., Dr.
A9 (Germanistikos studijų kabinetas ) aud. (Domus)
17:00 - 18:30
Nuo maginių papirusų iki turizmo gidų: marginaliniai, populiarieji ir egzotiški Antikos literatūros žanrai
(paskaitos ir seminarai)
Mantas Adomėnas, Doc., Dr.
K4 aud. (Domus)
17:00 - 18:30
[1 Sav.]
Literatūrinio diskurso analizė
(paskaitos ir seminarai)
Jūratė Levina, Doc., Dr.
A9 (Germanistikos studijų kabinetas ) aud. (Domus)
Trečiadienis
11:00 - 12:30
Vakarų literatūra: realizmas vs. modernizmas
(PASKAITA)
Irina Melnikova, Prof., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (Domus)
15:00 - 16:30
[1 Sav.]
Vakarų literatūra: realizmas vs. modernizmas
(seminaras)
Irina Melnikova, Prof., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (Domus)
15:00 - 16:30
Romėnų literatūros istorija
(seminaras)
Jovita Dikmonienė, Asist., Dr.
Vokiečių kabinetas UKI (Domus)
15:00 - 16:30
[2 Sav.]
Vakarų literatūra: realizmas vs. modernizmas
(seminaras)
Irina Melnikova, Prof., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (Domus)
17:00 - 18:30
Romėnų literatūros istorija
(PASKAITA)
Jovita Dikmonienė, Asist., Dr.
K2 aud. (Domus)
Ketvirtadienis
09:00 - 10:30
Tėvynės atradimas: Homeras
(paskaitos ir seminarai)
Mindaugas Strockis, Doc., Dr.
K2 aud. (Domus)
11:00 - 12:30
Antikos filosofija
(paskaitos ir seminarai)
Vilius Bartninkas, Doc., Dr.
K. Donelaičio aud. (FLF LC)
13:00 - 14:30
[2 Sav.]
Antikos filosofija
(paskaitos ir seminarai)
Vilius Bartninkas, Doc., Dr.
K1 (Jono Dumčiaus) aud. (Domus)
13:00 - 14:30
[1 Sav.]
Antikos kultūra ir menas: Roma
(seminaras)
Tomas Riklius, Asist., Dr.
SP2 (Jono Kazlausko) aud. (UKI)
15:00 - 16:30
BUS dalykas (modulis)
(paskaitos ir seminarai)
17:00 - 18:30
[2 Sav.]
Kalbų tipologijos įvadas
(seminaras)
Jurgis Pakerys, Prof., Dr.
LLS (Lietuvių literatūros seminarų) aud. (FLF LC)
17:00 - 18:30
BUS dalykas (modulis)
(paskaitos ir seminarai)
17:00 - 18:30
[1 Sav.]
Kalbų tipologijos įvadas
(PASKAITA)
Jurgis Pakerys, Prof., Dr.
LLS (Lietuvių literatūros seminarų) aud. (FLF LC)
Penktadienis
09:00 - 10:30
Antikos kultūra ir menas: Roma
(PASKAITA)
Tomas Riklius, Asist., Dr.
K. Donelaičio aud. (FLF LC)
11:00 - 12:30
Tėvynės atradimas: Vergilijus
(paskaitos ir seminarai)
Paulius Garbačiauskas, Lekt.
K2 aud. (Domus)
13:00 - 14:30
Tėvynės atradimas: Homeras
(paskaitos ir seminarai)
Mindaugas Strockis, Doc., Dr.
K1 (Jono Dumčiaus) aud. (Domus)
15:00 - 16:30
BUS dalykas (modulis)
(paskaitos ir seminarai)
17:00 - 18:30
BUS dalykas (modulis)
(paskaitos ir seminarai)