Tvarkaraštis
Dėstytojai
Dalykai
Atsiskaitymai
Patalpos
Pastatai
Auditorijos
Įranga
EN
ePaslaugos
Prisijungti
EN
Tvarkaraščiai
Filologijos fakultetas
Tvarkaraštis
Lietuvių filologija 1k. 3gr.
Tvarkaraštis
2023/2024 Pavasaris
2022/2023 Ruduo
2023/2024 Ruduo
2023/2024 Pavasaris
2024/2025 Ruduo
Lietuvių filologija 1k. 3gr.
Spausdinimo nustatymai
Rodyti laiką
Rodyti savaičių intervalus
Rodyti įvykių tipus
Rodyti pogrupius
Rodyti dėstytojus
Rodyti auditorijas
Semestrai:
FLF 2023 - 2024 m. m. Rudens semestras
FLF 2023 - 2024 m. m. Pavasario semestras
Pasirenkamieji dalykai (Pavasario semestras):
Eksperimentinė fonetika
Kalbų tipologijos įvadas
Latvių kalba ir kultūra I/IV d.
Lenkų kalba ir kultūra I/IV d.
Lietuvių drama ir pasaulio dramaturgijos kontekstai
Lietuvių kalbos etimologija
Lietuvių onomastika
Mitologinė leksika
Naujoji lietuvių literatūra
Orientas lietuvių literatūroje
Pragmatikos įvadas
Prūsistikos pagrindai
Semantikos įvadas
Skaitmeninės humanitarikos įvadas
Sociolingvistikos įvadas
Tekstynų lingvistikos įvadas
Spausdinti
2023/2024 Ruduo
Lietuvių filologija 1k. 3gr.
Pirmadienis
17:00 - 18:30
Šiuolaikinė lietuvių literatūra
(seminaras)
Audinga Tikuišienė, Doc., Dr.
107 (Azerbaidžano) aud. (Domus)
Antradienis
09:00 - 10:30
Literatūros teorijos įvadas
(PASKAITA)
Paulius Vaidotas Subačius, Prof., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (Domus)
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė lietuvių literatūra
(PASKAITA)
Audinga Tikuišienė, Doc., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (Domus)
15:00 - 16:30
Lietuvių kalbos leksikologija
(seminaras)
Daiva Sinkevičiūtė-Villanueva Svensson, Prof., Dr.
Kazimiero Būgos aud. (FLF LC)
Trečiadienis
09:00 - 10:30
Akademinis skaitymas ir rašymas
(PASKAITA)
Vytautas Kardelis, Prof., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (Domus)
09:00 - 10:30
Akademinis skaitymas ir rašymas
(PASKAITA)
Dalia Čiočytė, Doc., Dr.
Vyksta nuotoliniu būdu
09:00 - 10:30
Akademinis skaitymas ir rašymas
(PASKAITA)
Vilma Zubaitienė, Doc., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (Domus)
11:00 - 12:30
Lotynų kalba I/II d.
(paskaitos ir seminarai)
Irena Štikonaitė, Lekt.
92 (Zigmo Zinkevičiaus ) aud. (FLF VSK/SC)
13:00 - 14:30
Lietuvių kalbos leksikologija
(PASKAITA)
Daiva Sinkevičiūtė-Villanueva Svensson, Prof., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (Domus)
15:00 - 16:30
Kalbotyros įvadas
(seminaras)
Jurgis Pakerys, Prof., Dr.
115B aud. (Domus)
Ketvirtadienis
09:00 - 10:30
Kalbotyros įvadas
(PASKAITA)
Jurgis Pakerys, Prof., Dr.
SP1 aud. (UKI)
11:00 - 12:30
Literatūros teorijos įvadas
(seminaras)
Augustas Sireikis, J. Asist.
114 (Balio Sruogos) aud. (Domus)
15:00 - 16:30
Akademinis skaitymas ir rašymas
(seminaras)
Vilma Zubaitienė, Doc., Dr.
116 (Antano Salio) aud. (Domus)
15:00 - 16:30
Akademinis skaitymas ir rašymas
(PASKAITA)
Vytautas Kardelis, Prof., Dr.
116 (Antano Salio) aud. (Domus)
Penktadienis
11:00 - 12:30
Lotynų kalba I/II d.
(paskaitos ir seminarai)
Irena Štikonaitė, Lekt.
108 (Estų) aud. (Domus)
12:00 - 13:00
SPK susitikimas su pirmo kurso studentais
(paskaitos ir seminarai)
118 (Vinco Krėvės) aud. (Domus)
13:00 - 14:30
Akademinis skaitymas ir rašymas
(seminaras)
Dalia Čiočytė, Doc., Dr.
Vyksta nuotoliniu būdu
2023/2024 Pavasaris
Lietuvių filologija 1k. 3gr.
Pirmadienis
09:00 - 10:30
Lenkų kalba ir kultūra I/IV d.
(seminaras)
Regina Jakubėnas, Doc., Dr.
115A aud. (Domus)
09:00 - 10:30
Sociolingvistikos įvadas
(paskaitos ir seminarai)
Meilutė Ramonienė, Prof., Dr.
Kazimiero Būgos aud. (FLF LC)
11:00 - 12:30
Mitologinė leksika
(paskaitos ir seminarai)
Birutė Jasiūnaitė, Prof., Dr. (HP)
A8 aud. (Domus)
13:00 - 14:30
Semantikos įvadas
(paskaitos ir seminarai)
Gintarė Judžentytė-Šinkūnienė, Doc., Dr.
LLS (Lietuvių literatūros seminarų) aud. (FLF LC)
15:00 - 16:30
Latvių kalba ir kultūra I/IV d.
(paskaitos ir seminarai)
Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist., Dr.
Latvistikos kabinetas (FLF)
15:00 - 16:30
[2 Sav.]
Lietuvių drama ir pasaulio dramaturgijos kontekstai
(paskaitos ir seminarai)
Neringa Klišienė, Asist., Dr.
Jono Balkevičiaus aud. (FLF VSK/SC)
17:00 - 18:30
Pragmatikos įvadas
(paskaitos ir seminarai)
Eglė Gudavičienė, Asist., Dr.
,
Eglė Žurauskaitė, Asist., Dr.
Kazimiero Būgos aud. (FLF LC)
17:00 - 18:30
Naujoji lietuvių literatūra
(paskaitos ir seminarai)
Audinga Tikuišienė, Doc., Dr.
109 aud. (Domus)
Antradienis
11:00 - 12:30
Lietuvių tautosaka ir mitologija
(PASKAITA)
Saulė Matulevičienė, Asist., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (Domus)
12:00 - 14:00
Lietuvių kalbos fonologija ir akcentologija
(EGZAMINAS)
Bonifacas Stundžia, Prof., Habil. dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (Domus)
13:00 - 14:30
[1 Sav.]
Teksto poetika
(PASKAITA)
Brigita Speičytė, Prof., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (Domus)
15:00 - 16:30
Lietuvių kalbos fonologija ir akcentologija
(PASKAITA)
Vytautas Kardelis, Prof., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (Domus)
15:00 - 16:30
Lietuvių kalbos fonologija ir akcentologija
(PASKAITA)
Bonifacas Stundžia, Prof., Habil. dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (Domus)
17:00 - 18:30
Lietuvių drama ir pasaulio dramaturgijos kontekstai
(paskaitos ir seminarai)
Neringa Klišienė, Asist., Dr.
Jono Balkevičiaus aud. (FLF VSK/SC)
Trečiadienis
09:00 - 10:30
Lenkų kalba ir kultūra I/IV d.
(seminaras)
Regina Jakubėnas, Doc., Dr.
LLS (Lietuvių literatūros seminarų) aud. (FLF LC)
09:00 - 10:30
Latvių kalba ir kultūra I/IV d.
(paskaitos ir seminarai)
Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist., Dr.
Latvistikos kabinetas (FLF)
11:00 - 12:30
Prūsistikos pagrindai
(EGZAMINAS)
Vytautas Rinkevičius, Doc., Dr.
Latvistikos kabinetas (FLF)
13:00 - 14:30
Skaitmeninės humanitarikos įvadas
(seminaras)
Ernesta Kazakėnaitė, Asist., Dr.
,
Justina Mandravickaitė, Asist., Dr.
A4 (Kalbų laboratorija 2) aud. (Domus)
15:00 - 16:30
Skaitmeninės humanitarikos įvadas
(PASKAITA)
Ernesta Kazakėnaitė, Asist., Dr.
,
Justina Mandravickaitė, Asist., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (Domus)
15:00 - 16:30
Skaitmeninės humanitarikos įvadas
(PASKAITA)
Ernesta Kazakėnaitė, Asist., Dr.
,
Justina Mandravickaitė, Asist., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (Domus)
15:00 - 16:30
Skaitmeninės humanitarikos įvadas
(PASKAITA)
Ernesta Kazakėnaitė, Asist., Dr.
,
Justina Mandravickaitė, Asist., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (Domus)
15:00 - 16:30
Lietuvių onomastika
(paskaitos ir seminarai)
Daiva Sinkevičiūtė-Villanueva Svensson, Prof., Dr.
Kazimiero Būgos aud. (FLF LC)
15:00 - 16:30
Skaitmeninės humanitarikos įvadas
(PASKAITA)
Ernesta Kazakėnaitė, Asist., Dr.
,
Justina Mandravickaitė, Asist., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (Domus)
15:00 - 16:30
[2 Sav.]
Prūsistikos pagrindai
(paskaitos ir seminarai)
Vytautas Rinkevičius, Doc., Dr.
A6 aud. (Domus)
17:00 - 18:30
Skaitmeninės humanitarikos įvadas
(seminaras)
Ernesta Kazakėnaitė, Asist., Dr.
,
Justina Mandravickaitė, Asist., Dr.
A4 (Kalbų laboratorija 2) aud. (Domus)
Ketvirtadienis
10:00 - 12:00
Latvių kalba ir kultūra I/IV d.
(EGZAMINAS)
Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist., Dr.
Latvistikos kabinetas (FLF)
11:00 - 12:30
Lietuvių tautosaka ir mitologija
(seminaras)
Saulė Matulevičienė, Asist., Dr.
108 (Estų) aud. (Domus)
11:00 - 13:00
Semantikos įvadas
(EGZAMINAS)
Gintarė Judžentytė-Šinkūnienė, Doc., Dr.
Kazimiero Būgos aud. (FLF LC)
11:00 - 12:30
Tekstynų lingvistikos įvadas
(paskaitos ir seminarai)
Laura Vilkaitė-Lozdienė, Doc., Dr.
K3 aud. (Domus)
13:00 - 14:30
Eksperimentinė fonetika
(paskaitos ir seminarai)
Evaldas Švageris, Doc., Dr.
A4 (Kalbų laboratorija 2) aud. (Domus)
13:00 - 14:30
Teksto poetika
(seminaras)
Brigita Speičytė, Prof., Dr.
Jono Balkevičiaus aud. (FLF VSK/SC)
13:00 - 14:30
Lietuvių kalbos etimologija
(paskaitos ir seminarai)
Birutė Kabašinskaitė, Doc., Dr.
A8 aud. (Domus)
15:00 - 16:30
Orientas lietuvių literatūroje
(paskaitos ir seminarai)
Regimantas Tamošaitis, Asist., Dr.
LLS (Lietuvių literatūros seminarų) aud. (FLF LC)
17:00 - 18:30
[2 Sav.]
Kalbų tipologijos įvadas
(seminaras)
Jurgis Pakerys, Prof., Dr.
LLS (Lietuvių literatūros seminarų) aud. (FLF LC)
17:00 - 18:30
[1 Sav.]
Kalbų tipologijos įvadas
(PASKAITA)
Jurgis Pakerys, Prof., Dr.
LLS (Lietuvių literatūros seminarų) aud. (FLF LC)
17:00 - 18:30
Prūsistikos pagrindai
(paskaitos ir seminarai)
Vytautas Rinkevičius, Doc., Dr.
A6 aud. (Domus)
Penktadienis
13:00 - 14:30
Lietuvių kalbos fonologija ir akcentologija
(seminaras)
Evaldas Švageris, Doc., Dr.
A4 (Kalbų laboratorija 2) aud. (Domus)
13:00 - 14:30
Lietuvių kalbos fonologija ir akcentologija
(seminaras)
Birutė Jasiūnaitė, Prof., Dr. (HP)
A4 (Kalbų laboratorija 2) aud. (Domus)