Antradienis |
09:00 - 10:30 |
Senoji baltų raštija
(paskaitos ir seminarai)
Birutė Kabašinskaitė, Doc., Dr.
|
119 (Adomo Mickevičiaus) (Domus) |
09:00 - 10:30 |
Latvių literatūra
(paskaitos ir seminarai)
Laura Laurušaitė, Asist., Dr.
|
Latvistikos kabinetas (FLF) |
11:00 - 12:30 |
Lietuvių literatūra: XX a. I p. modernizmas
(seminaras)
Aistė Kučinskienė, Doc., Dr.,
Regimantas Tamošaitis, Asist., Dr.
|
116 (Antano Salio) aud. (Domus) |
13:00 - 14:30 |
Lietuvių kalbos rašyba
(paskaitos ir seminarai)
Laimutis Laužikas, Lekt.
|
V2 aud. (FLF VSK/SC) |
13:00 - 14:30 |
Moderniųjų idėjų šaltiniai
(paskaitos ir seminarai)
Darius Kuolys, Doc., Dr.
|
129 aud. (Domus) |
13:00 - 14:30 |
Lingvistinė teksto analizė
(paskaitos ir seminarai)
Vilma Zubaitienė, Doc., Dr.
|
K. Donelaičio aud. (FLF LC) |
15:00 - 16:30 |
Antikinė literatūra
(PASKAITA)
Jovita Dikmonienė, Asist., Dr.
|
SP1 aud. (UKI) |
15:00 - 16:30 |
Klasikinis rusų romanas
(paskaitos ir seminarai)
Dagnė Beržaitė, Doc., Dr.
|
K. Donelaičio aud. (FLF LC) |
15:00 - 16:30 |
Lietuvių kalbos rašyba
(paskaitos ir seminarai)
Laimutis Laužikas, Lekt.
|
128 (Taraso Ševčenkos) aud. (Domus) |
15:00 - 16:30 |
Lietuvos kalbų kontaktai ir kontekstai
(seminaras)
Kinga Geben, Doc., Dr.,
Mindaugas Kvietkauskas, Prof., Dr.,
Galina Miškinienė, Doc., Dr.,
Jurgis Pakerys, Prof., Dr.
|
115A aud. (Domus) |
15:00 - 16:30 |
Vakarų literatūra (viduramžiai-romantizmas)
(PASKAITA)
Irina Melnikova, Prof., Dr.
|
118 (Vinco Krėvės) aud. (Domus) |
15:00 - 16:30 |
Menų medijos
(PASKAITA)
Lina Michelkevičė, Doc., Dr.,
Vytautas Michelkevičius, Prof., Dr.
|
92 (Zigmo Zinkevičiaus ) aud. (FLF VSK/SC) |
15:00 - 16:30 |
Menų medijos
(seminaras)
Lina Michelkevičė, Doc., Dr.,
Vytautas Michelkevičius, Prof., Dr.
|
92 (Zigmo Zinkevičiaus ) aud. (FLF VSK/SC) |
15:00 - 16:30 |
Latvių literatūra
(paskaitos ir seminarai)
Laura Laurušaitė, Asist., Dr.
|
123 (Stepono Batoro) aud. (Domus) |
17:00 - 18:30 |
Antikinė literatūra
(PASKAITA)
Jovita Dikmonienė, Asist., Dr.
|
SP1 aud. (UKI) |
17:00 - 18:30 |
Lietuvos kalbų kontaktai ir kontekstai
(seminaras)
Kinga Geben, Doc., Dr.,
Mindaugas Kvietkauskas, Prof., Dr.,
Galina Miškinienė, Doc., Dr.,
Jurgis Pakerys, Prof., Dr.
|
115A aud. (Domus) |
17:00 - 18:30 |
Teatras ir literatūra
(paskaitos ir seminarai)
Neringa Klišienė, Asist., Dr.
|
K. Donelaičio aud. (FLF LC) |
17:00 - 18:30 |
Vakarų literatūra (viduramžiai-romantizmas)
(seminaras)
Irina Melnikova, Prof., Dr.
|
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (Domus) |
17:00 - 18:30 |
Lietuvių literatūros autoriai
(paskaitos ir seminarai)
Brigita Speičytė, Prof., Dr.
|
116 (Antano Salio) aud. (Domus) |
Trečiadienis |
09:00 - 10:30 |
Taikomosios kalbotyros įvadas
(PASKAITA)
Meilutė Ramonienė, Prof., Dr.
|
114 (Balio Sruogos) aud. (Domus) |
09:00 - 10:30 |
Taikomosios kalbotyros įvadas
(seminaras)
Meilutė Ramonienė, Prof., Dr.
|
K3 aud. (Domus) |
09:00 - 10:30 |
Tekstologija
(paskaitos ir seminarai)
Paulius Vaidotas Subačius, Prof., Dr.
|
130 aud. (Domus) |
11:00 - 12:30 |
Lietuvių kalbos dialektologija
(paskaitos ir seminarai)
Vytautas Kardelis, Prof., Dr.
|
116 (Antano Salio) aud. (Domus) |
11:00 - 12:30 |
Taikomosios kalbotyros įvadas
(seminaras)
Meilutė Ramonienė, Prof., Dr.
|
121 (Roberto Šumano) aud. (Domus) |
11:00 - 12:30 |
Moderniųjų idėjų šaltiniai
(paskaitos ir seminarai)
Darius Kuolys, Doc., Dr.
|
A8 aud. (Domus) |
13:00 - 14:30 |
Lietuvių kalbos dialektologija
(paskaitos ir seminarai)
Vytautas Kardelis, Prof., Dr.
|
121 (Roberto Šumano) aud. (Domus) |
13:00 - 14:30 |
Literatūros kritika ir sklaida
(PASKAITA)
Mindaugas Kvietkauskas, Prof., Dr.
|
Kazimiero Būgos aud. (FLF LC) |
13:00 - 14:30 |
Kultūros procesai ir medijos (viduramžiai ir naujieji laikai)
(paskaitos ir seminarai)
Dainora Pociūtė-Abukevičienė, Prof., Dr. (HP)
|
K. Donelaičio aud. (FLF LC) |
13:00 - 14:30 |
Kultūros procesai ir medijos (viduramžiai ir naujieji laikai)
(paskaitos ir seminarai)
Gina Holvoet, Asist., Dr.
|
K. Donelaičio aud. (FLF LC) |
13:00 - 14:30 |
Kultūros procesai ir medijos (viduramžiai ir naujieji laikai)
(paskaitos ir seminarai)
Gina Holvoet, Asist., Dr.
|
K. Donelaičio aud. (FLF LC) |
13:00 - 14:30 |
Kultūros procesai ir medijos (viduramžiai ir naujieji laikai)
(paskaitos ir seminarai)
Kristina Rutkovska, Prof., Dr.
|
K. Donelaičio aud. (FLF LC) |
13:00 - 14:30 |
Kultūros procesai ir medijos (viduramžiai ir naujieji laikai)
(paskaitos ir seminarai)
Birutė Kabašinskaitė, Doc., Dr.
|
K. Donelaičio aud. (FLF LC) |
15:00 - 16:30 |
Užsienio kalba (anglų) C1 III/IV d.
(paskaitos ir seminarai)
Rasa Bačiulienė, Lekt.
|
122 (Suomių) aud. (Domus) |
15:00 - 16:30 |
Užsienio kalba (ispanų) III/IV d.
(paskaitos ir seminarai)
Carlos Garcia Fernandez, Lekt.
|
115A aud. (Domus) |
15:00 - 16:30 |
Užsienio kalba (italų) III/IV d.
(paskaitos ir seminarai)
Danutė Butkienė, Lekt.
|
K4 aud. (Domus) |
15:00 - 16:30 |
Užsienio kalba (rusų) B1 III/IV d.
(paskaitos ir seminarai)
Valentina Stankevičiūtė, Lekt.
|
120 (Rusų) aud. (Domus) |
17:00 - 18:30 |
Užsienio kalba (graikų) B1 III/IV d.
(paskaitos ir seminarai)
Kristina Svarevičiūtė, Lekt.
|
K2 aud. (Domus) |
Ketvirtadienis |
09:00 - 10:30 |
Lietuvių literatūra: XX a. I p. modernizmas
(PASKAITA)
Aistė Kučinskienė, Doc., Dr.,
Regimantas Tamošaitis, Asist., Dr.
|
92 (Zigmo Zinkevičiaus ) aud. (FLF VSK/SC) |
11:00 - 12:30 |
Kultūros procesai ir medijos (viduramžiai ir naujieji laikai)
(paskaitos ir seminarai)
Dainora Pociūtė-Abukevičienė, Prof., Dr. (HP)
|
K. Donelaičio aud. (FLF LC) |
11:00 - 12:30 |
Kultūros procesai ir medijos (viduramžiai ir naujieji laikai)
(paskaitos ir seminarai)
Gina Holvoet, Asist., Dr.
|
K. Donelaičio aud. (FLF LC) |
11:00 - 12:30 |
Kultūros procesai ir medijos (viduramžiai ir naujieji laikai)
(paskaitos ir seminarai)
Gina Holvoet, Asist., Dr.
|
K. Donelaičio aud. (FLF LC) |
11:00 - 12:30 |
Latvių kalba ir kultūra IV/IV d.
(paskaitos ir seminarai)
Ernesta Kazakėnaitė, Asist., Dr.
|
Latvistikos kabinetas (FLF) |
15:00 - 16:30 |
BUS dalykas (modulis)
(paskaitos ir seminarai)
|
|
15:00 - 16:30 |
Kūrybinis rašymas
(paskaitos ir seminarai)
Rimantas Kmita, Partn. Doc., Dr.
|
115A aud. (Domus) |
15:00 - 16:30 |
Kultūros procesai ir medijos (viduramžiai ir naujieji laikai)
(paskaitos ir seminarai)
Kristina Rutkovska, Prof., Dr.
|
K. Donelaičio aud. (FLF LC) |
15:00 - 16:30 |
Kultūros procesai ir medijos (viduramžiai ir naujieji laikai)
(paskaitos ir seminarai)
Birutė Kabašinskaitė, Doc., Dr.
|
LLS (Lietuvių literatūros seminarų) aud. (FLF LC) |
17:00 - 18:30 |
BUS dalykas (modulis)
(paskaitos ir seminarai)
|
|
17:00 - 18:30 |
Kūrybinis rašymas
(paskaitos ir seminarai)
Rimantas Kmita, Partn. Doc., Dr.
|
115A aud. (Domus) |