Tvarkaraštis
Dėstytojai
Dalykai
Atsiskaitymai
Patalpos
Pastatai
Auditorijos
Įranga
EN
ePaslaugos
Prisijungti
EN
Tvarkaraščiai
Filologijos fakultetas
Tvarkaraštis
Lietuvių filologija ir estų kalba 1k. 1gr.
Tvarkaraštis
2023/2024 Pavasaris
2022/2023 Ruduo
2023/2024 Ruduo
2023/2024 Pavasaris
2024/2025 Ruduo
Lietuvių filologija ir estų kalba 1k. 1gr.
Spausdinimo nustatymai
Rodyti laiką
Rodyti savaičių intervalus
Rodyti įvykių tipus
Rodyti pogrupius
Rodyti dėstytojus
Rodyti auditorijas
Semestrai:
FLF 2023 - 2024 m. m. Rudens semestras
FLF 2023 - 2024 m. m. Pavasario semestras
Spausdinti
2023/2024 Ruduo
Lietuvių filologija ir estų kalba 1k. 1gr.
Pirmadienis
11:00 - 12:30
Akademinis skaitymas ir rašymas
(seminaras)
Vilma Zubaitienė, Doc., Dr.
LLS (Lietuvių literatūros seminarų) aud. (FLF LC)
11:00 - 12:30
Akademinis skaitymas ir rašymas
(PASKAITA)
Vytautas Kardelis, Prof., Dr.
LLS (Lietuvių literatūros seminarų) aud. (FLF LC)
11:00 - 12:30
Akademinis skaitymas ir rašymas
(seminaras)
Vilma Zubaitienė, Doc., Dr.
K2 aud. (Domus)
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė lietuvių literatūra
(seminaras)
Audinga Tikuišienė, Doc., Dr.
109 aud. (Domus)
Antradienis
09:00 - 10:30
Literatūros teorijos įvadas
(PASKAITA)
Paulius Vaidotas Subačius, Prof., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (Domus)
11:00 - 12:30
Literatūros teorijos įvadas
(seminaras)
Taisija Oral, Doc., Dr.
130 aud. (Domus)
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė lietuvių literatūra
(PASKAITA)
Audinga Tikuišienė, Doc., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (Domus)
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė estų kalba I/VII d.
(pratybos)
Svetlana Kass
108 (Estų) aud. (Domus)
Trečiadienis
09:00 - 10:30
Akademinis skaitymas ir rašymas
(PASKAITA)
Vytautas Kardelis, Prof., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (Domus)
09:00 - 10:30
Akademinis skaitymas ir rašymas
(PASKAITA)
Dalia Čiočytė, Doc., Dr.
Vyksta nuotoliniu būdu
09:00 - 10:30
Akademinis skaitymas ir rašymas
(PASKAITA)
Vilma Zubaitienė, Doc., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (Domus)
15:00 - 16:30
Kalbotyros įvadas
(seminaras)
Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist., Dr.
Jono Balkevičiaus aud. (FLF VSK/SC)
Ketvirtadienis
09:00 - 10:30
Kalbotyros įvadas
(PASKAITA)
Jurgis Pakerys, Prof., Dr.
SP1 aud. (UKI)
17:00 - 18:30
Šiuolaikinė estų kalba I/VII d.
(pratybos)
Svetlana Kass
108 (Estų) aud. (Domus)
Penktadienis
11:00 - 12:30
Akademinis skaitymas ir rašymas
(seminaras)
Dalia Čiočytė, Doc., Dr.
Vyksta nuotoliniu būdu
12:00 - 13:00
SPK susitikimas su pirmo kurso studentais
(paskaitos ir seminarai)
118 (Vinco Krėvės) aud. (Domus)
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė estų kalba I/VII d.
(pratybos)
Svetlana Kass
108 (Estų) aud. (Domus)
17:00 - 18:30
Šiuolaikinė estų kalba I/VII d.
(pratybos)
Svetlana Kass
108 (Estų) aud. (Domus)
2023/2024 Pavasaris
Lietuvių filologija ir estų kalba 1k. 1gr.
Antradienis
11:00 - 12:30
Lietuvių tautosaka ir mitologija
(PASKAITA)
Saulė Matulevičienė, Asist., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (Domus)
12:00 - 14:00
Lietuvių kalbos fonologija ir akcentologija
(EGZAMINAS)
Bonifacas Stundžia, Prof., Habil. dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (Domus)
13:00 - 14:30
[1 Sav.]
Teksto poetika
(PASKAITA)
Brigita Speičytė, Prof., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (Domus)
15:00 - 16:30
Lietuvių kalbos fonologija ir akcentologija
(PASKAITA)
Vytautas Kardelis, Prof., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (Domus)
15:00 - 16:30
Lietuvių kalbos fonologija ir akcentologija
(PASKAITA)
Bonifacas Stundžia, Prof., Habil. dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (Domus)
Trečiadienis
11:00 - 12:30
Lietuvių tautosaka ir mitologija
(seminaras)
Saulė Matulevičienė, Asist., Dr.
LLS (Lietuvių literatūros seminarų) aud. (FLF LC)
13:00 - 14:30
Teksto poetika
(seminaras)
Brigita Speičytė, Prof., Dr.
Jono Balkevičiaus aud. (FLF VSK/SC)
Ketvirtadienis
09:00 - 10:30
Lietuvių kalbos fonologija ir akcentologija
(seminaras)
Birutė Jasiūnaitė, Prof., Dr. (HP)
A4 (Kalbų laboratorija 2) aud. (Domus)
09:00 - 10:30
Lietuvių kalbos fonologija ir akcentologija
(seminaras)
Evaldas Švageris, Doc., Dr.
A4 (Kalbų laboratorija 2) aud. (Domus)