Lietuvių filologija: kultūros ir medijų studijos 1k. 1gr.

2021/2022 Ruduo  Lietuvių filologija: kultūros ir medijų studijos 1k. 1gr.

Pirmadienis
09:00 - 10:30 Kultūros procesai ir medijos (viduramžiai ir naujieji laikai) (paskaitos ir seminarai)
Gina Holvoet, Asist., Dr.
A4 (Kalbų laboratorija 2) aud. (Domus)
09:00 - 10:30 Kultūros procesai ir medijos (viduramžiai ir naujieji laikai) (paskaitos ir seminarai)
Dainora Pociūtė-Abukevičienė, Prof., Dr. (HP)
A4 (Kalbų laboratorija 2) aud. (Domus)
11:00 - 12:30 Kalbotyros įvadas (seminaras)
Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist., Dr.
128 (Taraso Ševčenkos) aud. (Domus)
15:00 - 16:30 Lietuvos kalbų kontaktai ir kontekstai (paskaitos ir seminarai)
Kinga Geben, Doc., Dr., Mindaugas Kvietkauskas, Doc., Dr., Galina Miškinienė, Doc., Dr., Jurgis Pakerys, Prof., Dr.
Jono Balkevičiaus aud. (FLF VSK/SC)
17:00 - 18:30 Šiuolaikinės lietuvių literatūros tendencijos (seminaras)
Audinga Tikuišienė, Doc., Dr.
109 aud. (Domus)
Antradienis
09:00 - 10:30 Literatūros teorijos įvadas (PASKAITA)
Paulius Vaidotas Subačius, Prof., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (Domus)
11:00 - 12:30 Kultūros procesai ir medijos (viduramžiai ir naujieji laikai) (paskaitos ir seminarai)
Kristina Rutkovska, Prof., Dr.
K4 aud. (Domus)
13:00 - 14:30 Kultūros procesai ir medijos (viduramžiai ir naujieji laikai) (paskaitos ir seminarai)
Dainora Pociūtė-Abukevičienė, Prof., Dr. (HP)
LLS (Lietuvių literatūros seminarų) aud. (FLF LC)
13:00 - 14:30 Kultūros procesai ir medijos (viduramžiai ir naujieji laikai) (paskaitos ir seminarai)
Gina Holvoet, Asist., Dr.
LLS (Lietuvių literatūros seminarų) aud. (FLF LC)
13:00 - 14:30 Kultūros procesai ir medijos (viduramžiai ir naujieji laikai) (paskaitos ir seminarai)
Dainora Pociūtė-Abukevičienė, Prof., Dr. (HP)
LLS (Lietuvių literatūros seminarų) aud. (FLF LC)
13:00 - 14:30 Kultūros procesai ir medijos (viduramžiai ir naujieji laikai) (paskaitos ir seminarai)
Aleksej Burov, Doc., Dr.
LLS (Lietuvių literatūros seminarų) aud. (FLF LC)
Trečiadienis
09:00 - 10:30 [1 Sav.]  Lietuvos kalbų kontaktai ir kontekstai (paskaitos ir seminarai)
Kinga Geben, Doc., Dr., Mindaugas Kvietkauskas, Doc., Dr., Galina Miškinienė, Doc., Dr., Jurgis Pakerys, Prof., Dr.
115A aud. (Domus)
09:00 - 10:30 [2 Sav.]  Literatūros teorijos įvadas (seminaras)
Paulius Vaidotas Subačius, Prof., Dr.
130 aud. (Domus)
12:00 - 13:00 REZERVUOTA (paskaitos ir seminarai)
Aušrinė Gedminaitė
K. Donelaičio aud. (FLF LC)
13:00 - 14:30 Kultūros procesai ir medijos (viduramžiai ir naujieji laikai) (paskaitos ir seminarai)
Dainora Pociūtė-Abukevičienė, Prof., Dr. (HP)
121 (Roberto Šumano) aud. (Domus)
13:00 - 14:30 Kultūros procesai ir medijos (viduramžiai ir naujieji laikai) (paskaitos ir seminarai)
Dainora Pociūtė-Abukevičienė, Prof., Dr. (HP)
121 (Roberto Šumano) aud. (Domus)
13:00 - 14:30 Akademinis rašymas (seminaras)
Vilma Zubaitienė, Doc., Dr.
121 (Roberto Šumano) aud. (Domus)
13:00 - 14:30 Kultūros procesai ir medijos (viduramžiai ir naujieji laikai) (paskaitos ir seminarai)
Aleksej Burov, Doc., Dr.
121 (Roberto Šumano) aud. (Domus)
13:00 - 14:30 Kultūros procesai ir medijos (viduramžiai ir naujieji laikai) (paskaitos ir seminarai)
Kristina Rutkovska, Prof., Dr.
121 (Roberto Šumano) aud. (Domus)
15:30 - 17:00 Šiuolaikinės lietuvių literatūros tendencijos (PASKAITA)
Audinga Tikuišienė, Doc., Dr.
Vyksta nuotoliniu būdu
Ketvirtadienis
08:00 - 09:30 [1 Sav.]  Akademinis rašymas (PASKAITA)
Dalia Čiočytė, Doc., Dr.
Vyksta nuotoliniu būdu
08:30 - 10:00 Kalbotyros įvadas (PASKAITA)
Jurgis Pakerys, Prof., Dr.
Vyksta nuotoliniu būdu
11:00 - 12:30 Akademinis rašymas (seminaras)
Vilma Zubaitienė, Doc., Dr.
SP1 aud. (UKI)
11:00 - 12:30 [2 Sav.]  Akademinis rašymas (seminaras)
Vilma Zubaitienė, Doc., Dr.
UK2 aud. (UKI)
13:00 - 14:30 Kultūros procesai ir medijos (viduramžiai ir naujieji laikai) (paskaitos ir seminarai)
Gina Holvoet, Asist., Dr.
UKI A5 aud. (Domus)
15:00 - 16:30 Kalbotyros įvadas (seminaras)
Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist., Dr.
UKI Romanų kalbų katedra (Domus)
17:30 - 19:00 [1 Sav.]  Akademinis rašymas (PASKAITA)
Vilma Zubaitienė, Doc., Dr.
Vyksta nuotoliniu būdu
17:30 - 19:00 [1 Sav.]  Akademinis rašymas (PASKAITA)
Ramutė Bingelienė, Lekt.
Vyksta nuotoliniu būdu
Penktadienis
09:00 - 10:30 Kultūros procesai ir medijos (viduramžiai ir naujieji laikai) (paskaitos ir seminarai)
Gina Holvoet, Asist., Dr.
LLS (Lietuvių literatūros seminarų) aud. (FLF LC)
17:00 - 18:30 Akademinis rašymas (seminaras)
Dalia Čiočytė, Doc., Dr.
Vyksta nuotoliniu būdu
17:00 - 18:30 Akademinis rašymas (seminaras)
Ramutė Bingelienė, Lekt.
LLS (Lietuvių literatūros seminarų) aud. (FLF LC)

2021/2022 Pavasaris  Lietuvių filologija: kultūros ir medijų studijos 1k. 1gr.

Pirmadienis
09:00 - 10:30 Lenkų kalba ir kultūra I/IV d. (seminaras)
Regina Jakubėnas, Asist., Dr.
109 aud. (Domus)
09:00 - 10:30 Latvių kalba ir kultūra I/IV d. (paskaitos ir seminarai)
Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist., Dr.
Latvistikos kabinetas (FLF)
11:00 - 12:30 Lietuvių tautosaka ir mitologija (PASKAITA)
Saulė Matulevičienė, Asist., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (Domus)
13:00 - 14:30 Teksto poetika (PASKAITA)
Brigita Speičytė, Prof., Dr.
K. Donelaičio aud. (FLF LC)
Antradienis
15:00 - 16:30 Lietuvių kalbos fonologija ir akcentologija (PASKAITA)
Bonifacas Stundžia, Prof., Habil. dr.
K. Donelaičio aud. (FLF LC)
15:00 - 16:30 Lietuvių kalbos fonologija ir akcentologija (PASKAITA)
Vytautas Kardelis, Prof., Dr.
K. Donelaičio aud. (FLF LC)
Trečiadienis
09:00 - 10:30 Lenkų kalba ir kultūra I/IV d. (seminaras)
Regina Jakubėnas, Asist., Dr.
LLS (Lietuvių literatūros seminarų) aud. (FLF LC)
09:00 - 10:30 Latvių kalba ir kultūra I/IV d. (paskaitos ir seminarai)
Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist., Dr.
Latvistikos kabinetas (FLF)
11:00 - 12:30 Grafinė kalba medijose (paskaitos ir seminarai)
Giedrė Jankevičiūtė, Vyr. M. Darbuot., Dr., Paulius Vaidotas Subačius, Prof., Dr.
130 aud. (Domus)
13:00 - 14:30 Teksto poetika (seminaras)
Brigita Speičytė, Prof., Dr.
Jono Balkevičiaus aud. (FLF VSK/SC)
15:00 - 16:30 Lietuvių tautosaka ir mitologija (seminaras)
Saulė Matulevičienė, Asist., Dr.
LLS (Lietuvių literatūros seminarų) aud. (FLF LC)
Ketvirtadienis
09:00 - 10:30 Lietuvių kalbos fonologija ir akcentologija (seminaras)
Evaldas Švageris, Asist., Dr.
K3 aud. (Domus)
09:00 - 10:30 Lietuvių kalbos fonologija ir akcentologija (seminaras)
Birutė Jasiūnaitė, Prof., Dr. (HP)
K3 aud. (Domus)
15:00 - 16:30 BUS dalykas (modulis) (paskaitos ir seminarai)
Vyksta nuotoliniu būdu
17:00 - 18:30 BUS dalykas (modulis) (paskaitos ir seminarai)
Vyksta nuotoliniu būdu
Penktadienis
15:00 - 16:30 BUS dalykas (modulis) (paskaitos ir seminarai)
Vyksta nuotoliniu būdu
17:00 - 18:30 BUS dalykas (modulis) (paskaitos ir seminarai)
Vyksta nuotoliniu būdu