Tvarkaraštis
Dėstytojai
Dalykai
Atsiskaitymai
Patalpos
Pastatai
Auditorijos
Įranga
EN
ePaslaugos
Prisijungti
EN
Tvarkaraščiai
Filologijos fakultetas
Tvarkaraštis
Lietuvių filologija: kultūros ir medijų studijos 3k. 1gr.
Tvarkaraštis
2023/2024 Pavasaris
2022/2023 Ruduo
2023/2024 Ruduo
2023/2024 Pavasaris
2024/2025 Ruduo
Lietuvių filologija: kultūros ir medijų studijos 3k. 1gr.
Spausdinimo nustatymai
Rodyti laiką
Rodyti savaičių intervalus
Rodyti įvykių tipus
Rodyti pogrupius
Rodyti dėstytojus
Rodyti auditorijas
Semestrai:
FLF 2023 - 2024 m. m. Rudens semestras
FLF 2023 - 2024 m. m. Pavasario semestras
Pasirenkamieji dalykai (Pavasario semestras):
Kalbų tipologijos įvadas
Lietuvių gestų kalba ir gestotyra
Lietuvių kalbos skyryba
Lietuvių onomastika
Mitologinė leksika
Naujoji lietuvių literatūra
Orientas lietuvių literatūroje
Redagavimo įgūdžių ugdymas
Semantikos įvadas
Skaitmeninės humanitarikos įvadas
Sociolingvistikos įvadas
Tekstynų lingvistikos įvadas
Vakarų literatūra: realizmas vs. modernizmas
Pasirenkamieji dalykai (Rudens semestras):
Latvių kalba ir kultūra IV/IV d.
Latvių literatūra
Psicholingvistikos įvadas
Taikomosios kalbotyros įvadas
Teatras ir literatūra
Tekstologija
Užsienio kalba (anglų) C1 III/IV d.
Užsienio kalba (ispanų) III/IV d.
Užsienio kalba (italų) III/IV d.
Užsienio kalba (rusų) B1 III/IV d.
Vakarų literatūra (viduramžiai-romantizmas)
Spausdinti
2023/2024 Ruduo
Lietuvių filologija: kultūros ir medijų studijos 3k. 1gr.
Pirmadienis
11:00 - 12:30
Latvių kalba ir kultūra IV/IV d.
(paskaitos ir seminarai)
Ernesta Kazakėnaitė, Asist., Dr.
K4 aud. (Domus)
15:00 - 16:30
Užsienio kalba (ispanų) III/IV d.
(paskaitos ir seminarai)
Carlos Garcia Fernandez, Lekt.
SP0 aud. (UKI)
15:00 - 16:30
Užsienio kalba (italų) III/IV d.
(paskaitos ir seminarai)
Danutė Butkienė, Lekt.
121 (Roberto Šumano) aud. (Domus)
15:00 - 16:30
Užsienio kalba (rusų) B1 III/IV d.
(paskaitos ir seminarai)
Valentina Stankevičiūtė, Lekt.
120 (Rusų) aud. (Domus)
15:00 - 16:30
Užsienio kalba (anglų) C1 III/IV d.
(paskaitos ir seminarai)
Rasa Bačiulienė, Lekt.
A7 (Kanados studijų) aud. (Domus)
Antradienis
09:00 - 10:30
Latvių literatūra
(paskaitos ir seminarai)
Laura Laurušaitė, Asist., Dr.
Latvistikos kabinetas (FLF)
13:00 - 14:30
Moderniųjų idėjų šaltiniai
(paskaitos ir seminarai)
Darius Kuolys, Doc., Dr.
129 aud. (Domus)
15:00 - 16:30
Latvių literatūra
(paskaitos ir seminarai)
Laura Laurušaitė, Asist., Dr.
123 (Stepono Batoro) aud. (Domus)
15:00 - 16:30
Vakarų literatūra (viduramžiai-romantizmas)
(PASKAITA)
Irina Melnikova, Prof., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (Domus)
15:00 - 16:30
Menų medijos
(PASKAITA)
Lina Michelkevičė, Doc., Dr.
,
Vytautas Michelkevičius, Prof., Dr.
92 (Zigmo Zinkevičiaus ) aud. (FLF VSK/SC)
15:00 - 16:30
Menų medijos
(seminaras)
Lina Michelkevičė, Doc., Dr.
,
Vytautas Michelkevičius, Prof., Dr.
92 (Zigmo Zinkevičiaus ) aud. (FLF VSK/SC)
17:00 - 18:30
Vakarų literatūra (viduramžiai-romantizmas)
(seminaras)
Irina Melnikova, Prof., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (Domus)
17:00 - 18:30
Teatras ir literatūra
(paskaitos ir seminarai)
Neringa Klišienė, Asist., Dr.
K. Donelaičio aud. (FLF LC)
Trečiadienis
09:00 - 10:30
Tekstologija
(paskaitos ir seminarai)
Paulius Vaidotas Subačius, Prof., Dr.
130 aud. (Domus)
09:00 - 10:30
Taikomosios kalbotyros įvadas
(PASKAITA)
Meilutė Ramonienė, Prof., Dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (Domus)
11:00 - 12:30
Literatūros kritika ir sklaida
(seminaras)
Jurgita Žana Raškevičiūtė, Asist., Dr.
Jono Balkevičiaus aud. (FLF VSK/SC)
11:00 - 12:30
Moderniųjų idėjų šaltiniai
(paskaitos ir seminarai)
Darius Kuolys, Doc., Dr.
A8 aud. (Domus)
13:00 - 14:30
Literatūros kritika ir sklaida
(PASKAITA)
Mindaugas Kvietkauskas, Prof., Dr.
Kazimiero Būgos aud. (FLF LC)
15:00 - 16:30
Užsienio kalba (anglų) C1 III/IV d.
(paskaitos ir seminarai)
Rasa Bačiulienė, Lekt.
122 (Suomių) aud. (Domus)
15:00 - 16:30
Užsienio kalba (rusų) B1 III/IV d.
(paskaitos ir seminarai)
Valentina Stankevičiūtė, Lekt.
120 (Rusų) aud. (Domus)
15:00 - 16:30
Užsienio kalba (italų) III/IV d.
(paskaitos ir seminarai)
Danutė Butkienė, Lekt.
K4 aud. (Domus)
15:00 - 16:30
Užsienio kalba (ispanų) III/IV d.
(paskaitos ir seminarai)
Carlos Garcia Fernandez, Lekt.
115A aud. (Domus)
Ketvirtadienis
09:00 - 10:30
Lietuvių literatūra: XX a. I p. modernizmas
(PASKAITA)
Aistė Kučinskienė, Doc., Dr.
,
Regimantas Tamošaitis, Asist., Dr.
92 (Zigmo Zinkevičiaus ) aud. (FLF VSK/SC)
11:00 - 12:30
Lietuvių literatūra: XX a. I p. modernizmas
(seminaras)
Aistė Kučinskienė, Doc., Dr.
,
Regimantas Tamošaitis, Asist., Dr.
UKD aud. (UKI)
11:00 - 12:30
Latvių kalba ir kultūra IV/IV d.
(paskaitos ir seminarai)
Ernesta Kazakėnaitė, Asist., Dr.
Latvistikos kabinetas (FLF)
15:00 - 16:30
BUS dalykas (modulis)
(paskaitos ir seminarai)
17:00 - 18:30
BUS dalykas (modulis)
(paskaitos ir seminarai)
Penktadienis
09:00 - 10:30
Psicholingvistikos įvadas
(seminaras)
Laura Vilkaitė-Lozdienė, Doc., Dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (Domus)
09:00 - 10:30
Psicholingvistikos įvadas
(PASKAITA)
Laura Vilkaitė-Lozdienė, Doc., Dr.
K. Donelaičio aud. (FLF LC)
11:00 - 12:30
Psicholingvistikos įvadas
(seminaras)
Laura Vilkaitė-Lozdienė, Doc., Dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (Domus)
15:00 - 16:30
BUS dalykas (modulis)
(paskaitos ir seminarai)
17:00 - 18:30
BUS dalykas (modulis)
(paskaitos ir seminarai)
2023/2024 Pavasaris
Lietuvių filologija: kultūros ir medijų studijos 3k. 1gr.
Pirmadienis
09:00 - 10:30
Semiotinė medijų analizė
(paskaitos ir seminarai)
Dmitrij Gluščevskij, Lekt.
,
Giedrė Ivanova, Asist., Dr.
LLS (Lietuvių literatūros seminarų) aud. (FLF LC)
09:00 - 10:30
Sociolingvistikos įvadas
(paskaitos ir seminarai)
Meilutė Ramonienė, Prof., Dr.
Kazimiero Būgos aud. (FLF LC)
11:00 - 12:30
Semiotinė medijų analizė
(paskaitos ir seminarai)
Dmitrij Gluščevskij, Lekt.
,
Giedrė Ivanova, Asist., Dr.
LLS (Lietuvių literatūros seminarų) aud. (FLF LC)
11:00 - 12:30
Mitologinė leksika
(paskaitos ir seminarai)
Birutė Jasiūnaitė, Prof., Dr. (HP)
A8 aud. (Domus)
13:00 - 14:30
Semantikos įvadas
(paskaitos ir seminarai)
Gintarė Judžentytė-Šinkūnienė, Doc., Dr.
LLS (Lietuvių literatūros seminarų) aud. (FLF LC)
15:00 - 16:30
Redagavimo įgūdžių ugdymas
(seminaras)
Audrius Valotka, Asist., Dr.
Kazimiero Būgos aud. (FLF LC)
15:00 - 16:30
Redagavimo įgūdžių ugdymas
(seminaras)
Vilma Zubaitienė, Doc., Dr.
Kazimiero Būgos aud. (FLF LC)
17:00 - 18:30
Naujoji lietuvių literatūra
(paskaitos ir seminarai)
Audinga Tikuišienė, Doc., Dr.
109 aud. (Domus)
17:00 - 18:30
Redagavimo įgūdžių ugdymas
(seminaras)
Vilma Zubaitienė, Doc., Dr.
A4 (Kalbų laboratorija 2) aud. (Domus)
Antradienis
11:00 - 12:30
Lietuvių kalbos stilistika ir norma
(seminaras)
Irena Smetonienė, Prof., Dr.
Kazimiero Būgos aud. (FLF LC)
13:00 - 14:30
Lietuvių literatūra: XX a. II p. modernizmas ir postmodernizmas
(seminaras)
Mindaugas Kvietkauskas, Prof., Dr.
LLS (Lietuvių literatūros seminarų) aud. (FLF LC)
Trečiadienis
09:00 - 10:30
Lietuvių kalbos stilistika ir norma
(PASKAITA)
Irena Smetonienė, Prof., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (Domus)
11:00 - 12:30
Lietuvių kalbos skyryba
Laimutis Laužikas, Lekt.
116 (Antano Salio) aud. (Domus)
11:00 - 12:30
Vakarų literatūra: realizmas vs. modernizmas
(PASKAITA)
Irina Melnikova, Prof., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (Domus)
13:00 - 14:30
Skaitmeninės humanitarikos įvadas
(seminaras)
Ernesta Kazakėnaitė, Asist., Dr.
,
Justina Mandravickaitė, Asist., Dr.
A4 (Kalbų laboratorija 2) aud. (Domus)
15:00 - 16:30
Lietuvių onomastika
(paskaitos ir seminarai)
Daiva Sinkevičiūtė-Villanueva Svensson, Prof., Dr.
Kazimiero Būgos aud. (FLF LC)
15:00 - 16:30
Skaitmeninės humanitarikos įvadas
(PASKAITA)
Ernesta Kazakėnaitė, Asist., Dr.
,
Justina Mandravickaitė, Asist., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (Domus)
15:00 - 16:30
Skaitmeninės humanitarikos įvadas
(PASKAITA)
Ernesta Kazakėnaitė, Asist., Dr.
,
Justina Mandravickaitė, Asist., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (Domus)
15:00 - 16:30
Skaitmeninės humanitarikos įvadas
(PASKAITA)
Ernesta Kazakėnaitė, Asist., Dr.
,
Justina Mandravickaitė, Asist., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (Domus)
15:00 - 16:30
Skaitmeninės humanitarikos įvadas
(PASKAITA)
Ernesta Kazakėnaitė, Asist., Dr.
,
Justina Mandravickaitė, Asist., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (Domus)
15:00 - 16:30
[1 Sav.]
Vakarų literatūra: realizmas vs. modernizmas
(seminaras)
Irina Melnikova, Prof., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (Domus)
15:00 - 16:30
[2 Sav.]
Vakarų literatūra: realizmas vs. modernizmas
(seminaras)
Irina Melnikova, Prof., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (Domus)
17:00 - 18:30
Skaitmeninės humanitarikos įvadas
(seminaras)
Ernesta Kazakėnaitė, Asist., Dr.
,
Justina Mandravickaitė, Asist., Dr.
A4 (Kalbų laboratorija 2) aud. (Domus)
Ketvirtadienis
09:00 - 10:30
Lietuvių literatūra: XX a. II p. modernizmas ir postmodernizmas
(PASKAITA)
Mindaugas Kvietkauskas, Prof., Dr.
K. Donelaičio aud. (FLF LC)
11:00 - 13:00
Semantikos įvadas
(EGZAMINAS)
Gintarė Judžentytė-Šinkūnienė, Doc., Dr.
Kazimiero Būgos aud. (FLF LC)
11:00 - 12:30
Tekstynų lingvistikos įvadas
(paskaitos ir seminarai)
Laura Vilkaitė-Lozdienė, Doc., Dr.
K3 aud. (Domus)
13:00 - 14:30
Lietuvių gestų kalba ir gestotyra
(paskaitos ir seminarai)
Nijolė Pivorienė, Lekt.
,
Anželika Teresė, J. Asist.
108 (Estų) aud. (Domus)
15:00 - 16:30
Orientas lietuvių literatūroje
(paskaitos ir seminarai)
Regimantas Tamošaitis, Asist., Dr.
LLS (Lietuvių literatūros seminarų) aud. (FLF LC)
15:00 - 16:30
Lietuvių gestų kalba ir gestotyra
(paskaitos ir seminarai)
Nijolė Pivorienė, Lekt.
,
Anželika Teresė, J. Asist.
108 (Estų) aud. (Domus)
17:00 - 18:30
[2 Sav.]
Kalbų tipologijos įvadas
(seminaras)
Jurgis Pakerys, Prof., Dr.
LLS (Lietuvių literatūros seminarų) aud. (FLF LC)
17:00 - 18:30
[1 Sav.]
Kalbų tipologijos įvadas
(PASKAITA)
Jurgis Pakerys, Prof., Dr.
LLS (Lietuvių literatūros seminarų) aud. (FLF LC)
Penktadienis
11:00 - 12:30
Kultūros ir medijų teorijos
(paskaitos ir seminarai)
Dmitrij Gluščevskij, Lekt.
,
Paulius Jevsejevas, Asist., Dr.
113 aud. (Domus)
13:00 - 14:30
Kultūros ir medijų teorijos
(paskaitos ir seminarai)
Dmitrij Gluščevskij, Lekt.
,
Paulius Jevsejevas, Asist., Dr.
113 aud. (Domus)
13:00 - 14:30
Redagavimo įgūdžių ugdymas
(seminaras)
Audrius Valotka, Asist., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (Domus)