Prancūzų filologija 2k. 2gr.

2021/2022 Ruduo  Prancūzų filologija 2k. 2gr.

Pirmadienis
09:00 - 10:30 Šiuolaikinė prancūzų kalba III/V d. (seminaras)
Povilas Birbilas, J. Asist.
Jono Balkevičiaus aud. (FLF VSK/SC)
11:00 - 12:30 Šiuolaikinė prancūzų kalba III/V d. (seminaras)
Romain Theo Pargny, Lekt.
114 (Balio Sruogos) aud. (Domus)
13:00 - 14:30 Užsienio kalba (ispanų) A1 I/IV d. (paskaitos ir seminarai)
Dustan Moreira Santo Tomas, Lekt.
130 aud. (Domus)
13:00 - 14:30 Užsienio kalba (italų) A1 I/IV d. (paskaitos ir seminarai)
Luca Pavan, Lekt.
113 aud. (Domus)
13:00 - 14:30 Užsienio kalba (anglų) B2 I/IV d. (paskaitos ir seminarai)
Rasa Bačiulienė, Lekt.
SP2 (Jono Kazlausko) aud. (UKI)
13:00 - 14:30 Užsienio kalba (latvių) A1 I/IV d. (paskaitos ir seminarai)
Vytautas Rinkevičius, Doc., Dr.
Latvistikos kabinetas (FLF)
13:00 - 14:30 Užsienio kalba (rusų) A1 I/IV d. (paskaitos ir seminarai)
Natalja Kapočė, Lekt., Dr.
115B aud. (Domus)
13:00 - 14:30 Užsienio kalba (vokiečių) A1 I/IV d. (paskaitos ir seminarai)
A4 (Kalbų laboratorija 1) aud. (Domus)
15:00 - 16:30 Šiuolaikinė prancūzų kalba III/V d. (seminaras)
Lina Perkauskytė, Lekt.
Vyksta nuotoliniu būdu
17:00 - 18:30 Užsienio kalba (estų) A1 I/IV d. (paskaitos ir seminarai)
Eva Velsker, lektorius, Dr.
Vyksta nuotoliniu būdu
17:00 - 18:30 Užsienio kalba (vengrų) A1 I/IV d. (paskaitos ir seminarai)
Noemi Erzsebet Bulla, Dr.
123 (Stepono Batoro) aud. (Domus)
17:00 - 18:30 Užsienio kalba (slovėnų) A1 I/IV d. (paskaitos ir seminarai)
Jelena Konickaja, Doc., Dr.
127 (Valerijaus Čekmono) aud. (Domus)
17:00 - 18:30 Lietuvių kalba nuo seniausių laikų iki dabar (PASKAITA)
Gintarė Judžentytė-Šinkūnienė, Doc., Dr.
92 (Zigmo Zinkevičiaus ) aud. (FLF VSK/SC)
17:00 - 18:30 Užsienio kalba (kartvelų) A1 I/IV d. (paskaitos ir seminarai)
Giorgi Kobakhidze, dr.
Vyksta nuotoliniu būdu
17:00 - 18:30 Užsienio kalba (kroatų) A1 I/IV d. (paskaitos ir seminarai)
Katarina Novak
SHM aud. (Domus)
17:00 - 18:30 Užsienio kalba (rumunų) A1 I/IV d. (paskaitos ir seminarai)
Ovidiu Ivancu, Asist., Dr.
UK4 aud. (UKI)
17:00 - 18:30 [2 Sav.]  Mokėjimas mokytis – mokymasis gyvenimui (paskaitos ir seminarai)
Virginija Jūratė Pukevičiūtė, Doc., Dr.
A9 (Germanistikos studijų kabinetas ) aud. (Domus)
Antradienis
15:00 - 16:30 Klasikinis rusų romanas (PASKAITA)
Dagnė Beržaitė, Doc., Dr.
K. Donelaičio aud. (FLF LC)
17:00 - 18:30 Mokėjimas mokytis – mokymasis gyvenimui (paskaitos ir seminarai)
Virginija Jūratė Pukevičiūtė, Doc., Dr.
A9 (Germanistikos studijų kabinetas ) aud. (Domus)
18:30 - 20:00 Užsienio kalba (turkų) A1 I/IV d. (paskaitos ir seminarai)
Dilek Yumru, Lekt.
116 (Antano Salio) aud. (Domus)
Trečiadienis
09:00 - 10:30 XX a. Vakarų Europos romano tendencijos (paskaitos ir seminarai)
Vytautas Bikulčius, Prof., Dr. (HP)
121 (Roberto Šumano) aud. (Domus)
11:00 - 12:30 [1 Sav.]  Bendrinė lietuvių kalba: nuostatos ir vartosena (PASKAITA)
Irena Smetonienė, Prof., Dr.
K. Donelaičio aud. (FLF LC)
13:00 - 14:30 Užsienio kalba (latvių) A1 I/IV d. (paskaitos ir seminarai)
Vytautas Rinkevičius, Doc., Dr.
Latvistikos kabinetas (FLF)
13:00 - 14:30 Užsienio kalba (anglų) B2 I/IV d. (paskaitos ir seminarai)
Rasa Bačiulienė, Lekt.
108 (Estų) aud. (Domus)
13:00 - 14:30 Užsienio kalba (vokiečių) A1 I/IV d. (paskaitos ir seminarai)
A4 (Kalbų laboratorija 1) aud. (Domus)
13:00 - 14:30 Užsienio kalba (rusų) A1 I/IV d. (paskaitos ir seminarai)
Natalja Kapočė, Lekt., Dr.
K2 aud. (Domus)
13:00 - 14:30 Užsienio kalba (italų) A1 I/IV d. (paskaitos ir seminarai)
Luca Pavan, Lekt.
K1 (Jono Dumčiaus) aud. (Domus)
13:00 - 14:30 Užsienio kalba (ispanų) A1 I/IV d. (paskaitos ir seminarai)
Dustan Moreira Santo Tomas, Lekt.
Jono Balkevičiaus aud. (FLF VSK/SC)
17:00 - 18:30 Užsienio kalba (slovėnų) A1 I/IV d. (paskaitos ir seminarai)
Jelena Konickaja, Doc., Dr.
127 (Valerijaus Čekmono) aud. (Domus)
17:00 - 18:30 Užsienio kalba (vengrų) A1 I/IV d. (paskaitos ir seminarai)
Noemi Erzsebet Bulla, Dr.
123 (Stepono Batoro) aud. (Domus)
17:00 - 18:30 Užsienio kalba (rumunų) A1 I/IV d. (paskaitos ir seminarai)
Ovidiu Ivancu, Asist., Dr.
UK4 aud. (UKI)
17:00 - 18:30 Užsienio kalba (kroatų) A1 I/IV d. (paskaitos ir seminarai)
Katarina Novak
SHM aud. (Domus)
17:00 - 18:30 Užsienio kalba (kartvelų) A1 I/IV d. (paskaitos ir seminarai)
Giorgi Kobakhidze, dr.
Vyksta nuotoliniu būdu
17:00 - 18:30 Užsienio kalba (estų) A1 I/IV d. (paskaitos ir seminarai)
Eva Velsker, lektorius, Dr.
Vyksta nuotoliniu būdu
Ketvirtadienis
10:00 - 11:30 Romanų filologijos įvadas (PASKAITA)
Antanas Keturakis, Lekt.
Vyksta nuotoliniu būdu
11:00 - 12:30 Šiuolaikinė prancūzų kalba III/V d. (seminaras)
Povilas Birbilas, J. Asist.
128 (Taraso Ševčenkos) aud. (Domus)
12:45 - 14:15 Šiuolaikinė prancūzų kalba III/V d. (seminaras)
Lina Perkauskytė, Lekt.
Vyksta nuotoliniu būdu
13:00 - 14:30 [1 Sav.]  Lietuvių kalba nuo seniausių laikų iki dabar (seminaras)
Gintarė Judžentytė-Šinkūnienė, Doc., Dr.
116 (Antano Salio) aud. (Domus)
15:00 - 16:30 BUS dalykas (modulis) (paskaitos ir seminarai)
Vyksta nuotoliniu būdu
17:00 - 18:30 BUS dalykas (modulis) (paskaitos ir seminarai)
Vyksta nuotoliniu būdu
18:30 - 20:00 Užsienio kalba (turkų) A1 I/IV d. (paskaitos ir seminarai)
Dilek Yumru, Lekt.
116 (Antano Salio) aud. (Domus)
Penktadienis
09:00 - 10:30 [1 Sav.]  Romanų filologijos įvadas (paskaitos ir seminarai)
Antanas Keturakis, Lekt.
K1 (Jono Dumčiaus) aud. (Domus)
13:00 - 14:30 Bendrinė lietuvių kalba: nuostatos ir vartosena (seminaras)
Erika Jasionytė-Mikučionienė, Doc., Dr.
A8 aud. (Domus)
15:00 - 16:30 BUS dalykas (modulis) (paskaitos ir seminarai)
Vyksta nuotoliniu būdu
17:00 - 18:30 BUS dalykas (modulis) (paskaitos ir seminarai)
Vyksta nuotoliniu būdu

2021/2022 Pavasaris  Prancūzų filologija 2k. 2gr.

Pirmadienis
11:00 - 12:30 Šiuolaikinė prancūzų kalba IV/V d. (paskaitos ir seminarai)
Miroslav Stasilo, Asist., Dr.
121 (Roberto Šumano) aud. (Domus)
13:00 - 14:30 Užsienio kalba (rusų) A2 II/IV d. (pratybos)
Natalja Kapočė, Lekt., Dr.
SP2 (Jono Kazlausko) aud. (UKI)
13:00 - 14:30 Užsienio kalba (vokiečių) A2 II/IV d. (pratybos)
Dėstytojas Dėstytojas
A9 (Germanistikos studijų kabinetas ) aud. (Domus)
13:00 - 14:30 Užsienio kalba (latvių) A2 II/IV d. (pratybos)
Vytautas Rinkevičius, Doc., Dr.
Latvistikos kabinetas (FLF)
13:00 - 14:30 Užsienio kalba (italų) A2 II/IV d. (pratybos)
Luca Pavan, Lekt.
ISC (Italų studijų centras) aud. (Domus)
15:00 - 16:30 Prancūziškai kalbančių šalių geografija ir istorija (PASKAITA)
Vitalija Kazlauskienė, Doc., Dr.
121 (Roberto Šumano) aud. (Domus)
15:00 - 16:30 Skaitmeninės humanitarikos įvadas (seminaras)
Ernesta Kazakėnaitė, Asist., Dr., Justina Mandravickaitė, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
A4 (Kalbų laboratorija 2) aud. (Domus)
Antradienis
09:00 - 10:30 Šiuolaikinė prancūzų kalba IV/V d. (paskaitos ir seminarai)
Lina Perkauskytė, Lekt.
121 (Roberto Šumano) aud. (Domus)
11:00 - 12:30 Prancūzų literatūra: viduramžiai – XVIII a. (seminaras)
Genovaitė Dručkutė, Prof., Dr.
K2 aud. (Domus)
13:00 - 14:30 Lietuvių kalbotyros įvadas (paskaitos ir seminarai)
Bonifacas Stundžia, Prof., Habil. dr.
Jono Balkevičiaus aud. (FLF VSK/SC)
13:00 - 14:30 Lietuvių kalbotyros įvadas (paskaitos ir seminarai)
Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist., Dr.
Jono Balkevičiaus aud. (FLF VSK/SC)
13:00 - 14:30 Lietuvių kalbotyros įvadas (paskaitos ir seminarai)
Ramutė Bingelienė, Lekt.
Jono Balkevičiaus aud. (FLF VSK/SC)
15:00 - 16:30 Prancūziškai kalbančių šalių geografija ir istorija (seminaras)
Vitalija Kazlauskienė, Doc., Dr.
121 (Roberto Šumano) aud. (Domus)
Trečiadienis
09:00 - 10:30 Prancūzų literatūra: viduramžiai – XVIII a. (PASKAITA)
Genovaitė Dručkutė, Prof., Dr.
122 (Suomių) aud. (Domus)
11:00 - 12:30 Vakarų literatūra: realizmas vs. modernizmas (PASKAITA)
Irina Melnikova, Prof., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (Domus)
13:00 - 14:30 Užsienio kalba (italų) A2 II/IV d. (pratybos)
Luca Pavan, Lekt.
ISC (Italų studijų centras) aud. (Domus)
13:00 - 14:30 Užsienio kalba (vokiečių) A2 II/IV d. (pratybos)
Dėstytojas Dėstytojas
108 (Estų) aud. (Domus)
13:00 - 14:30 Užsienio kalba (latvių) A2 II/IV d. (pratybos)
Vytautas Rinkevičius, Doc., Dr.
Latvistikos kabinetas (FLF)
13:00 - 14:30 Užsienio kalba (rusų) A2 II/IV d. (pratybos)
Natalja Kapočė, Lekt., Dr.
115B aud. (Domus)
15:00 - 16:30 Skaitmeninės humanitarikos įvadas (PASKAITA)
Ernesta Kazakėnaitė, Asist., Dr., Justina Mandravickaitė, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
A4 (Kalbų laboratorija 2) aud. (Domus)
17:00 - 18:30 Skaitmeninės humanitarikos įvadas (seminaras)
Ernesta Kazakėnaitė, Asist., Dr., Justina Mandravickaitė, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
A4 (Kalbų laboratorija 2) aud. (Domus)
Ketvirtadienis
09:00 - 10:30 Šiuolaikinė prancūzų kalba IV/V d. (paskaitos ir seminarai)
Miroslav Stasilo, Asist., Dr.
127 (Valerijaus Čekmono) aud. (Domus)
11:00 - 12:30 Šiuolaikinė prancūzų kalba IV/V d. (paskaitos ir seminarai)
Lina Perkauskytė, Lekt.
128 (Taraso Ševčenkos) aud. (Domus)
13:00 - 14:30 Prancūzijos istorija ir civilizacija (PASKAITA)
Vita Valiukienė, Asist., Dr.
122 (Suomių) aud. (Domus)
15:00 - 16:30 Prancūzijos istorija ir civilizacija (seminaras)
Vita Valiukienė, Asist., Dr.
122 (Suomių) aud. (Domus)
Penktadienis
09:00 - 10:30 Naujausioji prancūzų moterų literatūra: tapatumų ir formų įvairovė (paskaitos ir seminarai)
Eglė Kačkutė-Hagan, Doc., Dr.
121 (Roberto Šumano) aud. (Domus)
13:00 - 14:30 Šiuolaikinė prancūzų kalba IV/V d. (paskaitos ir seminarai)
Romain Theo Pargny, Lekt., Diana Sroda, Lekt.
122 (Suomių) aud. (Domus)