Tvarkaraštis
Dėstytojai
Dalykai
Atsiskaitymai
Patalpos
Pastatai
Auditorijos
Įranga
EN
ePaslaugos
Prisijungti
EN
Tvarkaraščiai
Filologijos fakultetas
Tvarkaraštis
Skandinavistika (suomių ir švedų) 3k. 1gr.
Tvarkaraštis
2023/2024 Pavasaris
2022/2023 Ruduo
2023/2024 Ruduo
2023/2024 Pavasaris
2024/2025 Ruduo
Skandinavistika (suomių ir švedų) 3k. 1gr.
Spausdinimo nustatymai
Rodyti laiką
Rodyti savaičių intervalus
Rodyti įvykių tipus
Rodyti pogrupius
Rodyti dėstytojus
Rodyti auditorijas
Semestrai:
FLF 2023 - 2024 m. m. Rudens semestras
FLF 2023 - 2024 m. m. Pavasario semestras
Pasirenkamieji dalykai (Pavasario semestras):
H. Ibseno dramų pasaulis
Kalba ir nacionalizmas
Language and Identity
Lietuvių drama ir pasaulio dramaturgijos kontekstai
Literatūrinio diskurso analizė
Medijų studijos: istorija, teorija ir estetika
Nykstančios kalbos ir kultūros
Pragmatikos įvadas
Suomių literatūros kultūrinė ir kalbinė įvairovė
Vakarų literatūra: realizmas vs. modernizmas
Pasirenkamieji dalykai (Rudens semestras):
James Joyce
Klasikinis rusų romanas
Psicholingvistikos įvadas
Šiuolaikinė danų ironija
Šiuolaikinės skandinavų prozos tendencijos
Skandinavijos kinematografijos įvadas
Skandinavijos populiarioji muzika ir vaizdo klipai
Skandinavistikos seminaras ir akademinis raštingumas
Skandinavų kalbų didaktika
Suomių kalbos kalbėjimo ugdymas
Taikomosios kalbotyros įvadas
Teatras ir literatūra
Vakarų literatūra (viduramžiai-romantizmas)
Spausdinti
2023/2024 Ruduo
Skandinavistika (suomių ir švedų) 3k. 1gr.
Pirmadienis
09:00 - 10:30
Baltų filologijos įvadas
(PASKAITA)
Bonifacas Stundžia, Prof., Habil. dr.
92 (Zigmo Zinkevičiaus ) aud. (FLF VSK/SC)
09:00 - 10:30
Šiuolaikinė suomių kalba, stilistika ir vertimas I/III d.
(pratybos)
Asta Laugalienė, Asist., Dr.
402 aud. (FLF VSK/SC)
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė suomių kalba, stilistika ir vertimas I/III d.
(pratybos)
Taina Mylläri, lektorius
313 aud. (FLF VSK/SC)
15:00 - 16:30
Skandinavijos populiarioji muzika ir vaizdo klipai
(paskaitos ir seminarai)
Atėnė Mendelytė, Doc., Dr.
314B aud. (FLF VSK/SC)
17:00 - 18:30
James Joyce
(paskaitos ir seminarai)
Jūratė Levina, Doc., Dr.
A8 aud. (Domus)
17:00 - 18:30
Skandinavijos kinematografijos įvadas
(seminaras)
Atėnė Mendelytė, Doc., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (Domus)
19:00 - 20:30
James Joyce
(paskaitos ir seminarai)
Jūratė Levina, Doc., Dr.
A8 aud. (Domus)
Antradienis
11:00 - 12:30
Šiuolaikinės skandinavų prozos tendencijos
(paskaitos ir seminarai)
Jūratė Kumetaitienė, Lekt.
109 aud. (Domus)
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė danų ironija
(paskaitos ir seminarai)
Giedrius Tamaševičius, Doc., Dr.
314A aud. (FLF VSK/SC)
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė suomių kalba, stilistika ir vertimas I/III d.
(pratybos)
Satu Grunthal, docentas
314B aud. (FLF VSK/SC)
15:00 - 16:30
Vakarų literatūra (viduramžiai-romantizmas)
(PASKAITA)
Irina Melnikova, Prof., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (Domus)
15:00 - 16:30
Klasikinis rusų romanas
(paskaitos ir seminarai)
Dagnė Beržaitė, Doc., Dr.
K. Donelaičio aud. (FLF LC)
17:00 - 18:30
Teatras ir literatūra
(paskaitos ir seminarai)
Neringa Klišienė, Asist., Dr.
K. Donelaičio aud. (FLF LC)
17:00 - 18:30
Vakarų literatūra (viduramžiai-romantizmas)
(seminaras)
Irina Melnikova, Prof., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (Domus)
Trečiadienis
09:00 - 10:30
REZERVUOTA
(paskaitos ir seminarai)
Asta Laugalienė, Asist., Dr.
122 (Suomių) aud. (Domus)
09:00 - 10:30
REZERVUOTA
(paskaitos ir seminarai)
Asta Laugalienė, Asist., Dr.
122 (Suomių) aud. (Domus)
09:00 - 10:30
Taikomosios kalbotyros įvadas
(PASKAITA)
Meilutė Ramonienė, Prof., Dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (Domus)
09:00 - 10:30
Šiuolaikinė danų ironija
(paskaitos ir seminarai)
Giedrius Tamaševičius, Doc., Dr.
312 aud. (FLF VSK/SC)
09:00 - 10:30
Taikomosios kalbotyros įvadas
(seminaras)
Meilutė Ramonienė, Prof., Dr.
K3 aud. (Domus)
09:00 - 10:30
Šiuolaikinės skandinavų prozos tendencijos
(paskaitos ir seminarai)
Jūratė Kumetaitienė, Lekt.
115A aud. (Domus)
11:00 - 12:30
Baltų filologijos įvadas
(seminaras)
Birutė Kabašinskaitė, Doc., Dr.
Vokiečių kabinetas UKI (Domus)
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė švedų kalba III/IV d.
(pratybos)
Ramunė Dambrauskaitė Muralienė, Lekt.
314B aud. (FLF VSK/SC)
11:00 - 12:30
Taikomosios kalbotyros įvadas
(seminaras)
Meilutė Ramonienė, Prof., Dr.
121 (Roberto Šumano) aud. (Domus)
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė švedų kalba III/IV d.
(pratybos)
Ramunė Dambrauskaitė Muralienė, Lekt.
402 aud. (FLF VSK/SC)
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė švedų kalba III/IV d.
(pratybos)
Erik Svenning, lektorius
312 aud. (FLF VSK/SC)
17:00 - 18:30
Suomių kalbos kalbėjimo ugdymas
(paskaitos ir seminarai)
Taina Mylläri, lektorius
314B aud. (FLF VSK/SC)
Ketvirtadienis
11:00 - 12:30
Kalbotyra I/II d.
(seminaras)
Asta Laugalienė, Asist., Dr.
402 aud. (FLF VSK/SC)
11:00 - 12:30
Kalbotyra I/II d.
(seminaras)
Asta Laugalienė, Asist., Dr.
402 aud. (FLF VSK/SC)
11:00 - 12:30
REZERVUOTA
(paskaitos ir seminarai)
Asta Laugalienė, Asist., Dr.
402 aud. (FLF VSK/SC)
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė suomių kalba, stilistika ir vertimas I/III d.
(pratybos)
Taina Mylläri, lektorius
Vokiečių kabinetas UKI (Domus)
Penktadienis
09:00 - 10:30
Skandinavistikos seminaras ir akademinis raštingumas
(paskaitos ir seminarai)
Ramunė Čičirkaitė, Asist., Dr.
,
Loreta Vaicekauskienė, Prof., Dr.
402 aud. (FLF VSK/SC)
09:00 - 10:30
Psicholingvistikos įvadas
(seminaras)
Laura Vilkaitė-Lozdienė, Doc., Dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (Domus)
09:00 - 10:30
Psicholingvistikos įvadas
(PASKAITA)
Laura Vilkaitė-Lozdienė, Doc., Dr.
K. Donelaičio aud. (FLF LC)
11:00 - 12:30
Skandinavijos kinematografijos įvadas
(PASKAITA)
Atėnė Mendelytė, Doc., Dr.
K. Donelaičio aud. (FLF LC)
11:00 - 12:30
Skandinavų kalbų didaktika
(paskaitos ir seminarai)
Loreta Vaicekauskienė, Prof., Dr.
312 aud. (FLF VSK/SC)
11:00 - 12:30
Psicholingvistikos įvadas
(seminaras)
Laura Vilkaitė-Lozdienė, Doc., Dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (Domus)
13:00 - 14:30
Skandinavų kalbų didaktika
(paskaitos ir seminarai)
Loreta Vaicekauskienė, Prof., Dr.
312 aud. (FLF VSK/SC)
13:00 - 14:30
Skandinavijos populiarioji muzika ir vaizdo klipai
(paskaitos ir seminarai)
Atėnė Mendelytė, Doc., Dr.
SP2 (Jono Kazlausko) aud. (UKI)
15:00 - 16:30
Kalbotyra I/II d.
(Paskaitos ir konsultacijos)
Ringailė Trakymaitė, Asist., Dr.
92 (Zigmo Zinkevičiaus ) aud. (FLF VSK/SC)
2023/2024 Pavasaris
Skandinavistika (suomių ir švedų) 3k. 1gr.
Pirmadienis
09:00 - 10:30
Šiuolaikinė suomių kalba, stilistika ir vertimas II/III d.
(paskaitos ir seminarai)
Taina Mylläri, lektorius
122 (Suomių) aud. (Domus)
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė suomių kalba, stilistika ir vertimas II/III d.
(paskaitos ir seminarai)
Taina Mylläri, lektorius
314A aud. (FLF VSK/SC)
15:00 - 16:30
Nykstančios kalbos ir kultūros
(paskaitos ir seminarai)
Asta Laugalienė, Asist., Dr.
314A aud. (FLF VSK/SC)
15:00 - 16:30
[2 Sav.]
Lietuvių drama ir pasaulio dramaturgijos kontekstai
(paskaitos ir seminarai)
Neringa Klišienė, Asist., Dr.
Jono Balkevičiaus aud. (FLF VSK/SC)
17:00 - 18:30
Pragmatikos įvadas
(paskaitos ir seminarai)
Eglė Gudavičienė, Asist., Dr.
,
Eglė Žurauskaitė, Asist., Dr.
Kazimiero Būgos aud. (FLF LC)
Antradienis
09:00 - 10:30
Šiuolaikinė suomių kalba, stilistika ir vertimas II/III d.
(paskaitos ir seminarai)
Asta Laugalienė, Asist., Dr.
314B aud. (FLF VSK/SC)
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė suomių kalba, stilistika ir vertimas II/III d.
(paskaitos ir seminarai)
Taina Mylläri, lektorius
313 aud. (FLF VSK/SC)
15:00 - 16:30
Language and Identity
(paskaitos ir seminarai)
Loreta Vaicekauskienė, Prof., Dr.
,
Vuk Vukotic, Asist., Dr.
115B aud. (Domus)
15:00 - 16:30
Suomių literatūros kultūrinė ir kalbinė įvairovė
(paskaitos ir seminarai)
Satu Grunthal, docentas
314A aud. (FLF VSK/SC)
15:00 - 16:30
Literatūrinio diskurso analizė
(paskaitos ir seminarai)
Jūratė Levina, Doc., Dr.
A9 (Germanistikos studijų kabinetas ) aud. (Domus)
17:00 - 18:30
Language and Identity
(paskaitos ir seminarai)
Loreta Vaicekauskienė, Prof., Dr.
,
Vuk Vukotic, Asist., Dr.
115B aud. (Domus)
17:00 - 18:30
[1 Sav.]
Suomių literatūros kultūrinė ir kalbinė įvairovė
(paskaitos ir seminarai)
Satu Grunthal, docentas
314A aud. (FLF VSK/SC)
17:00 - 18:30
Lietuvių drama ir pasaulio dramaturgijos kontekstai
(paskaitos ir seminarai)
Neringa Klišienė, Asist., Dr.
Jono Balkevičiaus aud. (FLF VSK/SC)
17:00 - 18:30
[1 Sav.]
Literatūrinio diskurso analizė
(paskaitos ir seminarai)
Jūratė Levina, Doc., Dr.
A9 (Germanistikos studijų kabinetas ) aud. (Domus)
17:00 - 18:30
Medijų studijos: istorija, teorija ir estetika
(paskaitos ir seminarai)
Atėnė Mendelytė, Doc., Dr.
K. Donelaičio aud. (FLF LC)
Trečiadienis
11:00 - 12:30
H. Ibseno dramų pasaulis
(paskaitos ir seminarai)
Jūratė Kumetaitienė, Lekt.
SP1 aud. (UKI)
11:00 - 12:30
Vakarų literatūra: realizmas vs. modernizmas
(PASKAITA)
Irina Melnikova, Prof., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (Domus)
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė švedų kalba IV/IV d.
(paskaitos ir seminarai)
Johan Erik Vilhelm Svenning, Lekt.
313 aud. (FLF VSK/SC)
13:00 - 14:30
[1 Sav.]
H. Ibseno dramų pasaulis
(paskaitos ir seminarai)
Jūratė Kumetaitienė, Lekt.
314B aud. (FLF VSK/SC)
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė švedų kalba IV/IV d.
(paskaitos ir seminarai)
Ramunė Dambrauskaitė Muralienė, Lekt.
402 aud. (FLF VSK/SC)
15:00 - 16:30
[2 Sav.]
Vakarų literatūra: realizmas vs. modernizmas
(seminaras)
Irina Melnikova, Prof., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (Domus)
15:00 - 16:30
[1 Sav.]
Vakarų literatūra: realizmas vs. modernizmas
(seminaras)
Irina Melnikova, Prof., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (Domus)
15:00 - 16:30
[2 Sav.]
Medijų studijos: istorija, teorija ir estetika
(paskaitos ir seminarai)
Atėnė Mendelytė, Doc., Dr.
K. Donelaičio aud. (FLF LC)
15:00 - 16:30
Kalba ir nacionalizmas
(paskaitos ir seminarai)
Vuk Vukotic, Asist., Dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (Domus)
17:00 - 18:30
[2 Sav.]
Kalba ir nacionalizmas
(paskaitos ir seminarai)
Vuk Vukotic, Asist., Dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (Domus)
Ketvirtadienis
09:00 - 10:30
Kalbotyra II/II d.
(konsultacija)
Asta Laugalienė, Asist., Dr.
117 aud. (Domus)
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė švedų kalba IV/IV d.
(paskaitos ir seminarai)
Ramunė Dambrauskaitė Muralienė, Lekt.
312 aud. (FLF VSK/SC)
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė suomių kalba, stilistika ir vertimas II/III d.
(paskaitos ir seminarai)
Taina Mylläri, lektorius
402 aud. (FLF VSK/SC)
Penktadienis
11:00 - 12:30
Kalbotyra II/II d.
(paskaitos ir seminarai)
Ringailė Trakymaitė, Asist., Dr.
,
Loreta Vaicekauskienė, Prof., Dr.
314A-314B aud. (FLF VSK/SC)
13:00 - 14:30
Kalbotyra II/II d.
(paskaitos ir seminarai)
Ringailė Trakymaitė, Asist., Dr.
,
Loreta Vaicekauskienė, Prof., Dr.
314A-314B aud. (FLF VSK/SC)