Tvarkaraštis
Dėstytojai
Dalykai
Atsiskaitymai
Patalpos
Pastatai
Auditorijos
Įranga
EN
ePaslaugos
Prisijungti
EN
Tvarkaraščiai
Medicinos fakultetas
Tvarkaraštis
Farmacija 1k. 1gr.
Tvarkaraštis
2023/2024 Pavasaris
2023/2024 Pavasaris
Farmacija 1k. 1gr.
Spausdinimo nustatymai
Rodyti laiką
Rodyti savaičių intervalus
Rodyti įvykių tipus
Rodyti pogrupius
Rodyti dėstytojus
Rodyti auditorijas
Semestrai:
MF 2023 - 2024 m. m. Rudens semestras
MF 2023 - 2024 m. m. Pavasario semestras
Spausdinti
2023/2024 Ruduo
Farmacija 1k. 1gr.
Pirmadienis
08:00 - 09:30
Bendrosios ir neorganinės chemijos pagrindai
(PASKAITA)
Justina Gaidukevič, Doc., Dr.
223-KDA- Kazio Daukšo auditorija, Naugarduko g. 24 (ChI)
11:00 - 13:00
Taikomosios fizikos pagrindai
(EGZAMINAS)
Jolanta Jurkienė, Lekt.
,
Agnė Kalnaitytė-Vengelienė, Asist., Dr.
519/520, Saulėtekio al. 9, III rūmai (FF)
12:00 - 13:30
Augalų ir gyvūnų biologijos pagrindai (Gyvūnų biologijos pagrindai)
(Laboratoriniai ir pratybos)
Marija Biteniekytė, Vyresn. Lekt., Dr.
C268 - Saulėtekio al. 7 (GMC)
14:00 - 15:00
Rudens semestras. Aktualūs klausimai, atsako Studijų skyrius
(seminaras)
14:00 - 16:00
Įvadas į farmaciją
(EGZAMINAS)
Indrė Trečiokienė, Asist., Dr.
332/Geležinio Vilko g. 29a, III korpusas, Farmacijos didžioji auditorija (82 d.v.) (FFC)
14:00 - 16:00
Įvadas į farmaciją (Farmacija)
(EGZAMINAS)
Indrė Trečiokienė, Asist., Dr.
104/Patologijos ir teismo medicinos katerdos auditorija, PC klasė, Čiurlionio g. 21, II korpusas (VU PTMK)
16:30 - 19:30
Įvadas į farmaciją (Farmacija)
(paskaitos ir seminarai)
Indrė Trečiokienė, Asist., Dr.
Vyksta nuotoliniu būdu
17:00 - 19:15
Įvadas į farmaciją (Pirmoji pagalba ir Bendroji slauga)
(PASKAITA)
Aldona Mikaliūkštienė, Doc., Dr.
Antradienis
08:00 - 09:30
Bendrosios ir neorganinės chemijos pagrindai
(pratybos)
Pogrupiai: 1
Justina Gaidukevič, Doc., Dr.
141-NChA-Neorganinės chemijos auditorija, Naugarduko g. 24 (ChI)
10:30 - 12:00
Profesinė lotynų kalba ir terminija
(pratybos)
Vilma Tamulaitytė-Plevokienė, Lekt.
352/MF auditorija, Čiurlionio g. 21. (130 d.v.) (VU MF)
17:30 - 19:00
Žmogaus anatomijos ir histologijos pagrindai
(PASKAITA)
Ramunė Čepulienė, Doc., Dr.
Vyksta nuotoliniu būdu
Trečiadienis
11:30 - 13:00
Žmogaus anatomijos ir histologijos pagrindai
(pratybos)
Ramunė Čepulienė, Doc., Dr.
208/Histologijos laboratorija, Čiurlionio g. 21. (VU MF AHAK)
15:00 - 16:30
Taikomosios fizikos pagrindai
(laboratoriniai darbai)
Jolanta Jurkienė, Lekt.
519/520, Saulėtekio al. 9, III rūmai (FF)
Ketvirtadienis
09:00 - 10:30
Taikomosios fizikos pagrindai
(PASKAITA)
Agnė Kalnaitytė-Vengelienė, Asist., Dr.
10:00 - 13:00
Bendrosios ir neorganinės chemijos pagrindai
(EGZAMINAS)
Pogrupiai: 3
Justina Gaidukevič, Doc., Dr.
223-KDA- Kazio Daukšo auditorija, Naugarduko g. 24 (ChI)
11:30 - 13:00
Įvadas į farmaciją (Pirmoji pagalba ir Bendroji slauga)
(pratybos)
Aldona Mikaliūkštienė, Doc., Dr.
211/Geležinio Vilko g. 29a, III korpusas, Terapinės slaugos ir paliatyviosios sveikatos priežiūros laboratorija (VU SSC)
13:30 - 15:00
Profesinė lotynų kalba ir terminija
(pratybos)
Vilma Tamulaitytė-Plevokienė, Lekt.
327/MF auditorija, Geležinio Vilko g. 29a, III korpusas (26 d.v.) (VU MF)
Penktadienis
08:00 - 09:35
Augalų ir gyvūnų biologijos pagrindai
(PASKAITA)
Sigitas Juzėnas, Lekt.
,
Jurga Turčinavičienė, Doc., Dr.
R103 - Saulėtekio al. 7 (GMC)
10:00 - 11:30
Augalų ir gyvūnų biologijos pagrindai (Augalų biologijos pagrindai)
(Laboratoriniai ir pratybos)
Pogrupiai: 1
Sigitas Juzėnas, Lekt.
C268 - Saulėtekio al. 7 (GMC)
12:00 - 16:00
Profesinė lotynų kalba ir terminija
(EGZAMINAS)
Vilma Tamulaitytė-Plevokienė, Lekt.
144/MF auditorija, Čiurlionio g. 21. (182 d.v.) (VU MF)
12:00 - 14:00
Augalų ir gyvūnų biologijos pagrindai
(EGZAMINAS)
Sigitas Juzėnas, Lekt.
,
Jurga Turčinavičienė, Doc., Dr.
15:30 - 17:45
Įvadas į farmaciją (Visuomenės sveikata)
(Paskaitos, seminarai, pratybos)
Audronė Astrauskienė, Asist., Dr.
Vyksta nuotoliniu būdu
Šeštadienis
08:00 - 11:00
Bendrosios ir neorganinės chemijos pagrindai
(laboratoriniai darbai)
Pogrupiai: 1
Giedrė Gaidamavičienė, Asist., Dr.
,
Justina Gaidukevič, Doc., Dr.
241-Neorganinės chemijos mokomoji laboratorija, Naugarduko g. 24 (ChI)
2023/2024 Pavasaris
Farmacija 1k. 1gr.
Pirmadienis
00:00 - 00:00
Biochemijos pagrindai I/II d.
(PASKAITA)
Asta Mažeikienė, Doc., Dr.
Vyksta nuotoliniu būdu
09:00 - 12:00
Dalykinė anglų kalba C1
(EGZAMINAS)
Diana Gornatkevičienė, Lekt.
353/MF auditorija, Čiurlionio g. 21. (40 d.v.) (VU MF)
10:00 - 11:30
Mikrobiologijos pagrindai
(EGZAMINAS)
Agnė Kirkliauskienė, Doc., Dr.
122/MF PC klasė, Čiurlionio g. 21. (26 d.v.) (VU MF)
224/MF PC klasė, Čiurlionio g. 21. (26 d.v.) (VU MF)
226/MF PC klasė, Čiurlionio g. 21. (20 d.v.) (VU MF)
10:25 - 12:00
Dalykinė anglų kalba C1
(pratybos)
Diana Gornatkevičienė, Lekt.
363/MF auditorija, Čiurlionio g. 21. (24 d.v.) (VU MF)
14:00 - 15:35
Biochemijos pagrindai I/II d.
(laboratoriniai darbai)
Asta Mažeikienė, Doc., Dr.
314/MF auditorija, Čiurlionio g. 21. (30 d.v.) (VU MF)
317/Biochemijos laboratorija, Čiurlionio g. 21 (VUL SK FBMLMK)
Antradienis
00:00 - 00:00
Mikrobiologijos pagrindai
(PASKAITA)
Agnė Kirkliauskienė, Doc., Dr.
08:00 - 10:00
Fizikinės chemijos pagrindai
(EGZAMINAS)
Lina Mikoliūnaitė, Doc., Dr.
08:00 - 09:30
Fizikinės chemijos pagrindai
(PASKAITA)
Lina Mikoliūnaitė, Doc., Dr.
223-KDA- Kazio Daukšo auditorija, Naugarduko g. 24 (ChI)
09:00 - 13:00
Mikrobiologijos pagrindai
(EGZAMINAS)
Agnė Kirkliauskienė, Doc., Dr.
218/Mikrobiologijos mokomoji laboratorija, Čiurlionio g. 21 (VUL SK FBMLMK)
10:30 - 12:00
Mikrobiologijos pagrindai
(PASKAITA)
Agnė Kirkliauskienė, Doc., Dr.
Vyksta nuotoliniu būdu
15:00 - 16:30
Mikrobiologijos pagrindai
(Laboratoriniai ir pratybos)
Lina Kaplerienė, Lekt.
218/Mikrobiologijos mokomoji laboratorija, Čiurlionio g. 21 (VUL SK FBMLMK)
Trečiadienis
08:15 - 09:45
Fizikinės chemijos pagrindai
(pratybos)
Lina Mikoliūnaitė, Doc., Dr.
227-AChA-Analizinės chemijos auditorija, Naugarduko g. 24 (ChI)
10:30 - 12:00
Organinės chemijos pagrindai I/II d.
(pratybos)
Jelena Dodonova-Vaitkūnienė, Doc., Dr.
125-OChA- Organinės chemijos auditorija, Naugarduko g. 24 (ChI)
12:30 - 15:30
Organinės chemijos pagrindai I/II d.
(laboratoriniai darbai)
Pogrupiai: 1
Jelena Dodonova-Vaitkūnienė, Doc., Dr.
116-Organinės chemijos mokomoji laboratorija, Naugarduko g. 24 (ChI)
12:30 - 15:30
Organinės chemijos pagrindai I/II d.
(laboratoriniai darbai)
Pogrupiai: 2
Indrė Misiūnaitė, J. Asist.
116-Organinės chemijos mokomoji laboratorija, Naugarduko g. 24 (ChI)
Ketvirtadienis
09:00 - 10:30
[1 Sav.]
Organinės chemijos pagrindai I/II d.
(PASKAITA)
Sigitas Tumkevičius, Prof., Habil. dr.
125-OChA- Organinės chemijos auditorija, Naugarduko g. 24 (ChI)
10:00 - 12:00
Organinės chemijos pagrindai I/II d.
(ĮSKAITA)
Sigitas Tumkevičius, Prof., Habil. dr.
223-KDA- Kazio Daukšo auditorija, Naugarduko g. 24 (ChI)
11:25 - 13:00
Dalykinė anglų kalba C1
(pratybos)
Diana Gornatkevičienė, Lekt.
227/MF auditorija, Čiurlionio g. 21. (56 d.v.) (VU MF)
15:00 - 16:30
BUS dalykas (modulis)
(Paskaitos, seminarai, pratybos)
Penktadienis
12:00 - 15:00
Fizikinės chemijos pagrindai
(laboratoriniai darbai)
Inga Gabriūnaitė, Asist., Dr.
,
Ieva Plikusienė, Doc., Dr.
10-Fizikinės chemijos mokomoji laboratorija, Naugarduko g. 24 (ChI)
15:00 - 16:30
BUS dalykas (modulis)
(Paskaitos, seminarai, pratybos)