Tvarkaraštis
Dėstytojai
Dalykai
Atsiskaitymai
Patalpos
Pastatai
Auditorijos
Įranga
EN
ePaslaugos
Prisijungti
EN
Tvarkaraščiai
Medicinos fakultetas
Tvarkaraštis
Farmacija 4k. 2gr.
Tvarkaraštis
2023/2024 Pavasaris
2023/2024 Pavasaris
Farmacija 4k. 2gr.
Spausdinimo nustatymai
Rodyti laiką
Rodyti savaičių intervalus
Rodyti įvykių tipus
Rodyti pogrupius
Rodyti dėstytojus
Rodyti auditorijas
Semestrai:
MF 2023 - 2024 m. m. Rudens semestras
MF 2023 - 2024 m. m. Pavasario semestras
Pasirenkamieji dalykai (Pavasario semestras):
Baltymų ir vaistų molekulinė biofizika
Farmakoekonomika
Ligoninės vaistininkystė
Tarpkultūrinė kompetencija farmacijos praktikoje
Pasirenkamieji dalykai (Rudens semestras):
Biofarmacija
Mityba ir maisto papildai
Pažangios terapijos vaistiniai preparatai
Vaistų suvartojimo tyrimai
Spausdinti
2023/2024 Ruduo
Farmacija 4k. 2gr.
Pirmadienis
00:00 - 00:00
Socialinė farmacija
(PASKAITA)
Jonas Grincevičius, Doc., Dr.
08:20 - 09:50
Analitinės toksikologijos pagrindai
(PASKAITA)
Anton Popov, Doc., Dr.
141-NChA-Neorganinės chemijos auditorija, Naugarduko g. 24 (ChI)
09:00 - 11:20
Vaistų suvartojimo tyrimai
(PASKAITA)
Bjorn Gunnar Erik Evert Wettermark, Prof., Dr.
320/Geležinio Vilko g. 29a, III korpusas, Farmacijos mokomoji-vaistinė auditorija (40 d.v.) (FFC)
09:00 - 11:20
Pažangios terapijos vaistiniai preparatai
(PASKAITA)
Milda Plečkaitytė, Vyr. M. Darbuot., Dr.
10:00 - 13:00
Analitinės toksikologijos pagrindai
(laboratoriniai darbai)
Asta Kaušaitė-Minkštimienė, Prof., Dr.
,
Anton Popov, Doc., Dr.
244-Analizinės ir aplinkos chemijos mokomoji laboratorija, Naugarduko g. 24 (ChI)
10:00 - 11:30
Analitinės toksikologijos pagrindai
(PASKAITA)
Asta Kaušaitė-Minkštimienė, Prof., Dr.
141-NChA-Neorganinės chemijos auditorija, Naugarduko g. 24 (ChI)
10:00 - 12:00
Biofarmacija
(EGZAMINAS)
Asta Mažeikienė, Doc., Dr.
12:00 - 14:20
Pažangios terapijos vaistiniai preparatai
(pratybos)
Milda Plečkaitytė, Vyr. M. Darbuot., Dr.
12:00 - 14:00
Vaistų chemija ir naujų vaistinių medžiagų paieška
(EGZAMINAS)
Algirdas Brukštus, Doc., Dr.
,
Nora Šlekienė, Doc., Dr.
122/MF PC klasė, Čiurlionio g. 21. (26 d.v.) (VU MF)
226/MF PC klasė, Čiurlionio g. 21. (20 d.v.) (VU MF)
12:20 - 14:40
Vaistų suvartojimo tyrimai
(pratybos)
Bjorn Gunnar Erik Evert Wettermark, Prof., Dr.
320/Geležinio Vilko g. 29a, III korpusas, Farmacijos mokomoji-vaistinė auditorija (40 d.v.) (FFC)
13:00 - 16:00
Analitinės toksikologijos pagrindai
(laboratoriniai darbai)
Asta Kaušaitė-Minkštimienė, Prof., Dr.
,
Anton Popov, Doc., Dr.
244-Analizinės ir aplinkos chemijos mokomoji laboratorija, Naugarduko g. 24 (ChI)
13:00 - 14:00
Analitinės toksikologijos pagrindai
(pratybos)
Asta Kaušaitė-Minkštimienė, Prof., Dr.
141-NChA-Neorganinės chemijos auditorija, Naugarduko g. 24 (ChI)
14:00 - 16:00
Mityba ir maisto papildai
(EGZAMINAS)
Roma Bartkevičiūtė, Asist., Dr.
,
Rimantas Stukas, Prof., Dr. (HP)
352/MF auditorija, Čiurlionio g. 21. (130 d.v.) (VU MF)
18:00 - 19:40
Socialinė farmacija
(PASKAITA)
Jonas Grincevičius, Doc., Dr.
Vyksta nuotoliniu būdu
Antradienis
08:00 - 11:25
Vaistų chemija ir naujų vaistinių medžiagų paieška (Vaistų chemija)
(pratybos)
Nora Šlekienė, Doc., Dr.
Vyksta hibridiniu būdu
101/MF auditorija, Geležinio Vilko g. 29a, III korpusas (30 d.v.) (VU MF)
319/Geležinio Vilko g. 29a, III korpusas, Farmacijos mažoji auditorija (35 d.v.) (FFC)
14:00 - 15:40
Socialinė farmacija
(pratybos)
Jonas Grincevičius, Doc., Dr.
327/MF auditorija, Geležinio Vilko g. 29a, III korpusas (26 d.v.) (VU MF)
Trečiadienis
00:00 - 00:00
Biofarmacija
(PASKAITA)
Asta Mažeikienė, Doc., Dr.
00:00 - 00:00
Mityba ir maisto papildai
(PASKAITA)
Roma Bartkevičiūtė, Asist., Dr.
,
Rimantas Stukas, Prof., Dr. (HP)
Vyksta nuotoliniu būdu
08:20 - 09:50
Biofarmacija
(PASKAITA)
Asta Mažeikienė, Doc., Dr.
Vyksta nuotoliniu būdu
08:30 - 10:00
Mityba ir maisto papildai
(PASKAITA)
Roma Bartkevičiūtė, Asist., Dr.
,
Rimantas Stukas, Prof., Dr. (HP)
Vyksta nuotoliniu būdu
12:00 - 13:40
Biofarmacija
(pratybos)
Asta Mažeikienė, Doc., Dr.
314/MF auditorija, Čiurlionio g. 21. (30 d.v.) (VU MF)
Ketvirtadienis
08:00 - 11:40
Vaistų chemija ir naujų vaistinių medžiagų paieška (Naujų vaistinių medžiagų paieška)
(paskaitos ir pratybos)
Algirdas Brukštus, Doc., Dr.
332/Geležinio Vilko g. 29a, III korpusas, Farmacijos didžioji auditorija (82 d.v.) (FFC)
09:00 - 10:00
Pažangios terapijos vaistiniai preparatai
(EGZAMINAS)
Milda Plečkaitytė, Vyr. M. Darbuot., Dr.
R103 - Saulėtekio al. 7 (GMC)
10:00 - 12:00
Vaistų suvartojimo tyrimai
(EGZAMINAS)
Bjorn Gunnar Erik Evert Wettermark, Prof., Dr.
Vyksta nuotoliniu būdu
10:00 - 12:00
Socialinė farmacija
(EGZAMINAS)
Jonas Grincevičius, Doc., Dr.
332/Geležinio Vilko g. 29a, III korpusas, Farmacijos didžioji auditorija (82 d.v.) (FFC)
15:30 - 17:10
Mityba ir maisto papildai
(pratybos)
Roma Bartkevičiūtė, Asist., Dr.
,
Rimantas Stukas, Prof., Dr. (HP)
352/MF auditorija, Čiurlionio g. 21. (130 d.v.) (VU MF)
Penktadienis
00:00 - 00:00
Vaistų chemija ir naujų vaistinių medžiagų paieška (Vaistų chemija)
(PASKAITA)
Nora Šlekienė, Doc., Dr.
Vyksta nuotoliniu būdu
08:00 - 09:30
Vaistų chemija ir naujų vaistinių medžiagų paieška (Vaistų chemija)
(PASKAITA)
Nora Šlekienė, Doc., Dr.
Vyksta nuotoliniu būdu
10:00 - 12:00
Analitinės toksikologijos pagrindai
(EGZAMINAS)
Asta Kaušaitė-Minkštimienė, Prof., Dr.
,
Anton Popov, Doc., Dr.
125-OChA- Organinės chemijos auditorija, Naugarduko g. 24 (ChI)
11:15 - 12:15
Analitinės toksikologijos pagrindai
(pratybos)
Anton Popov, Doc., Dr.
Vyksta nuotoliniu būdu
2023/2024 Pavasaris
Farmacija 4k. 2gr.
Pirmadienis
00:00 - 00:00
Farmacinė rūpyba ir komunikacija (Farmacinė rūpyba)
(PASKAITA)
Jonas Grincevičius, Doc., Dr.
Vyksta nuotoliniu būdu
08:00 - 13:15
Ligoninės vaistininkystė
(pratybos)
Edita Baltruškevičienė, Doc., Dr.
,
Birutė Brasiūnienė, Doc., Dr.
,
Nadežda Lachej, Dok.
08:00 - 09:00
Farmacinė rūpyba ir komunikacija
(EGZAMINAS)
Jonas Grincevičius, Doc., Dr.
332/Geležinio Vilko g. 29a, III korpusas, Farmacijos didžioji auditorija (82 d.v.) (FFC)
09:00 - 12:00
Tarpkultūrinė kompetencija farmacijos praktikoje
(seminaras)
Kristina Garuolienė, Doc., Dr.
,
Ramunė Jacobsen, Lekt., Dr.
,
Janne Soerensen, Lekt.
,
Indrė Trečiokienė, Asist., Dr.
,
David John Woods, Partn. Doc.
320/Geležinio Vilko g. 29a, III korpusas, Farmacijos mokomoji-vaistinė auditorija (40 d.v.) (FFC)
09:00 - 11:25
Tarpkultūrinė kompetencija farmacijos praktikoje
(PASKAITA)
Vyksta nuotoliniu būdu
09:00 - 14:15
Ligoninės vaistininkystė
(paskaitos ir seminarai)
Kristina Garuolienė, Doc., Dr.
229/MF auditorija, farmakologijos, Čiurlionio g. 21. (28 d.v.) (VU MF)
09:00 - 11:00
Farmakoterapija ir racionalus vaistų vartojimas
(paskaitos ir pratybos)
David John Woods, Partn. Doc.
320/Geležinio Vilko g. 29a, III korpusas, Farmacijos mokomoji-vaistinė auditorija (40 d.v.) (FFC)
10:00 - 12:00
Tarpkultūrinė kompetencija farmacijos praktikoje
(EGZAMINAS)
Indrė Trečiokienė, Asist., Dr.
320/Geležinio Vilko g. 29a, III korpusas, Farmacijos mokomoji-vaistinė auditorija (40 d.v.) (FFC)
11:00 - 12:40
Farmacinė rūpyba ir komunikacija (Farmacinė rūpyba)
(pratybos)
Jonas Grincevičius, Doc., Dr.
320/Geležinio Vilko g. 29a, III korpusas, Farmacijos mokomoji-vaistinė auditorija (40 d.v.) (FFC)
12:00 - 15:00
Tarpkultūrinė kompetencija farmacijos praktikoje
(seminaras)
Kristina Garuolienė, Doc., Dr.
,
Ramunė Jacobsen, Lekt., Dr.
,
Janne Soerensen, Lekt.
,
Indrė Trečiokienė, Asist., Dr.
,
David John Woods, Partn. Doc.
320/Geležinio Vilko g. 29a, III korpusas, Farmacijos mokomoji-vaistinė auditorija (40 d.v.) (FFC)
12:00 - 14:00
Ligoninės vaistininkystė
(EGZAMINAS)
Kristina Garuolienė, Doc., Dr.
224/MF PC klasė, Čiurlionio g. 21. (26 d.v.) (VU MF)
226/MF PC klasė, Čiurlionio g. 21. (20 d.v.) (VU MF)
12:00 - 14:00
Farmakoterapija ir racionalus vaistų vartojimas
(paskaitos ir pratybos)
David John Woods, Partn. Doc.
320/Geležinio Vilko g. 29a, III korpusas, Farmacijos mokomoji-vaistinė auditorija (40 d.v.) (FFC)
15:00 - 16:30
Farmacinė rūpyba ir komunikacija (Farmacinė rūpyba)
(PASKAITA)
Jonas Grincevičius, Doc., Dr.
Vyksta nuotoliniu būdu
Antradienis
09:00 - 12:00
Baltymų ir vaistų molekulinė biofizika
(PASKAITA)
Daumantas Matulis, Prof., Dr.
R103 - Saulėtekio al. 7 (GMC)
09:00 - 11:25
Farmakoekonomika
(PASKAITA)
Andrius Vagoras, Asist., Dr.
320/Geležinio Vilko g. 29a, III korpusas, Farmacijos mokomoji-vaistinė auditorija (40 d.v.) (FFC)
09:00 - 11:25
Farmakoekonomika
(PASKAITA)
Andrius Vagoras, Asist., Dr.
320/Geležinio Vilko g. 29a, III korpusas, Farmacijos mokomoji-vaistinė auditorija (40 d.v.) (FFC)
11:30 - 13:55
Farmakoekonomika
(pratybos)
Andrius Vagoras, Asist., Dr.
320/Geležinio Vilko g. 29a, III korpusas, Farmacijos mokomoji-vaistinė auditorija (40 d.v.) (FFC)
11:30 - 13:55
Farmakoekonomika
(pratybos)
Andrius Vagoras, Asist., Dr.
320/Geležinio Vilko g. 29a, III korpusas, Farmacijos mokomoji-vaistinė auditorija (40 d.v.) (FFC)
12:00 - 14:00
Baltymų ir vaistų molekulinė biofizika
(seminarai ir pratybos)
Daumantas Matulis, Prof., Dr.
R407 - Saulėtekio al. 7 (GMC)
12:00 - 14:00
Baltymų ir vaistų molekulinė biofizika
(seminarai ir pratybos)
Daumantas Matulis, Prof., Dr.
R407 - Saulėtekio al. 7 (GMC)
Trečiadienis
09:00 - 10:30
Farmacinė rūpyba ir komunikacija (Komunikacija)
(PASKAITA)
Afonso Miguel Das Neves Cavaco, Prof., Dr.
320/Geležinio Vilko g. 29a, III korpusas, Farmacijos mokomoji-vaistinė auditorija (40 d.v.) (FFC)
10:00 - 12:00
Inovatyvios technologijos medicinoje
(EGZAMINAS)
Aušra Repečkienė, Asist., Dr.
10:30 - 12:10
Farmacinė rūpyba ir komunikacija (Farmacinė rūpyba)
(pratybos)
Jonas Grincevičius, Doc., Dr.
320/Geležinio Vilko g. 29a, III korpusas, Farmacijos mokomoji-vaistinė auditorija (40 d.v.) (FFC)
11:00 - 12:30
Farmacinė rūpyba ir komunikacija (Komunikacija)
(PASKAITA)
Afonso Miguel Das Neves Cavaco, Prof., Dr.
320/Geležinio Vilko g. 29a, III korpusas, Farmacijos mokomoji-vaistinė auditorija (40 d.v.) (FFC)
13:00 - 14:30
Tarpkultūrinė kompetencija farmacijos praktikoje
(seminaras)
Kristina Garuolienė, Doc., Dr.
,
Ramunė Jacobsen, Lekt., Dr.
,
Janne Soerensen, Lekt.
,
Indrė Trečiokienė, Asist., Dr.
,
David John Woods, Partn. Doc.
320/Geležinio Vilko g. 29a, III korpusas, Farmacijos mokomoji-vaistinė auditorija (40 d.v.) (FFC)
14:00 - 17:00
Farmacinė rūpyba ir komunikacija (Komunikacija)
(pratybos)
Afonso Miguel Das Neves Cavaco, Prof., Dr.
320/Geležinio Vilko g. 29a, III korpusas, Farmacijos mokomoji-vaistinė auditorija (40 d.v.) (FFC)
17:00 - 19:30
Farmakoterapija ir racionalus vaistų vartojimas
(paskaitos ir pratybos)
David John Woods, Partn. Doc.
Vyksta nuotoliniu būdu
Ketvirtadienis
00:00 - 00:00
Tarpkultūrinė kompetencija farmacijos praktikoje
(PASKAITA)
Kristina Garuolienė, Doc., Dr.
,
Indrė Trečiokienė, Asist., Dr.
Vyksta nuotoliniu būdu
08:30 - 10:55
Inovatyvios technologijos medicinoje
(PASKAITA)
Aušra Repečkienė, Asist., Dr.
Vyksta nuotoliniu būdu
10:00 - 12:00
Farmakoekonomika
(EGZAMINAS)
Andrius Vagoras, Asist., Dr.
122/MF PC klasė, Čiurlionio g. 21. (26 d.v.) (VU MF)
226/MF PC klasė, Čiurlionio g. 21. (20 d.v.) (VU MF)
10:00 - 12:00
Baltymų ir vaistų molekulinė biofizika
(EGZAMINAS)
Daumantas Matulis, Prof., Dr.
R103 - Saulėtekio al. 7 (GMC)
12:00 - 14:00
Farmakoterapija ir racionalus vaistų vartojimas
(EGZAMINAS)
David John Woods, Partn. Doc.
224/MF PC klasė, Čiurlionio g. 21. (26 d.v.) (VU MF)
226/MF PC klasė, Čiurlionio g. 21. (20 d.v.) (VU MF)
Penktadienis
09:30 - 10:15
Tarpkultūrinė kompetencija farmacijos praktikoje
(seminaras)
Indrė Trečiokienė, Asist., Dr.
Vyksta nuotoliniu būdu
14:30 - 16:55
Inovatyvios technologijos medicinoje
(pratybos)
Aušra Repečkienė, Asist., Dr.