Tvarkaraštis
Dėstytojai
Dalykai
Atsiskaitymai
Patalpos
Pastatai
Auditorijos
Įranga
EN
ePaslaugos
Prisijungti
EN
Tvarkaraščiai
Medicinos fakultetas
Tvarkaraštis
Kineziterapija 1k. 3gr.
Tvarkaraštis
2023/2024 Pavasaris
2023/2024 Pavasaris
Kineziterapija 1k. 3gr.
Spausdinimo nustatymai
Rodyti laiką
Rodyti savaičių intervalus
Rodyti įvykių tipus
Rodyti pogrupius
Rodyti dėstytojus
Rodyti auditorijas
Semestrai:
MF 2023 - 2024 m. m. Rudens semestras
MF 2023 - 2024 m. m. Pavasario semestras
Spausdinti
2023/2024 Ruduo
Kineziterapija 1k. 3gr.
Pirmadienis
11:45 - 14:00
Funkcinė anatomija I/II d.
(seminarai ir pratybos)
Žydrūnė Miliauskienė, Doc., Dr.
,
Vytautas Tutkus, Doc., Dr.
102/Anatomijos, histologijos ir antropologijos katedros auditorija, Čiurlionio g. 21 (VU MF AHAK)
15:00 - 16:35
Dalykinė anglų kalba C1
(pratybos)
Danguolė Straižytė, Lekt.
511/MF auditorija, Akademijos g. 4, Visoriai (24 d.v.) (VU MF)
Antradienis
08:00 - 10:20
Psichologijos pagrindai
(PASKAITA)
Robertas Povilaitis, Vyresn. Lekt., Dr.
Vyksta nuotoliniu būdu
10:00 - 12:00
Psichologijos pagrindai
(EGZAMINAS)
Robertas Povilaitis, Vyresn. Lekt., Dr.
10:00 - 11:00
Kineziologija
(EGZAMINAS)
Rūta Dadelienė, Doc., Dr. (HP)
,
Jurga Indriūnienė, Asist., Dr.
11:00 - 13:00
Funkcinė anatomija I/II d.
(EGZAMINAS)
Ramunė Čepulienė, Doc., Dr.
,
Vytautas Tutkus, Doc., Dr.
,
Janina Tutkuvienė, Prof., Dr. (HP)
203/MF Didžioji auditorija, Čiurlionio g. 21. (180 d.v.) (VU MF)
13:00 - 14:30
Psichologijos pagrindai
(seminaras)
Robertas Povilaitis, Vyresn. Lekt., Dr.
312/MF auditorija, Čiurlionio g. 21. (64 d.v.) (VU MF)
17:00 - 18:30
Reabilitacijos pagrindai
(PASKAITA)
Aušra Adomavičienė, Doc., Dr.
,
Aušra Budėjienė, Lekt.
,
Alma Cirtautas, Lekt.
,
Jūratė Kesienė, Lekt.
,
Jovita Petrulytė, Asist., Dr.
,
Romualdas Sinkevičius, Dok.
Vyksta nuotoliniu būdu
Trečiadienis
09:00 - 10:00
Rudens semestras. Aktualūs klausimai, atsako Studijų skyrius
(seminaras)
Vyksta nuotoliniu būdu
10:00 - 11:30
Funkcinė anatomija I/II d.
(PASKAITA)
Vytautas Tutkus, Doc., Dr.
,
Janina Tutkuvienė, Prof., Dr. (HP)
Vyksta nuotoliniu būdu
12:00 - 13:30
Funkcinė anatomija I/II d.
(PASKAITA)
Vytautas Tutkus, Doc., Dr.
,
Janina Tutkuvienė, Prof., Dr. (HP)
Vyksta nuotoliniu būdu
14:30 - 16:00
Reabilitacijos pagrindai
(seminarai ir pratybos)
Aušra Adomavičienė, Doc., Dr.
,
Aušra Budėjienė, Lekt.
,
Alma Cirtautas, Lekt.
,
Jūratė Kesienė, Lekt.
,
Romualdas Sinkevičius, Dok.
512/MF auditorija, Akademijos g. 4, Visoriai (24 d.v.) (VU MF)
VUL SK 5/ B325B, Bendro naudojimo auditorija, Santariškių g. 2, B korpusas (VUL SK BNA)
Ketvirtadienis
10:30 - 12:05
Dalykinė anglų kalba C1
(pratybos)
Danguolė Straižytė, Lekt.
511/MF auditorija, Akademijos g. 4, Visoriai (24 d.v.) (VU MF)
14:45 - 17:00
Funkcinė anatomija I/II d.
(seminarai ir pratybos)
Žydrūnė Miliauskienė, Doc., Dr.
,
Vytautas Tutkus, Doc., Dr.
102/Anatomijos, histologijos ir antropologijos katedros auditorija, Čiurlionio g. 21 (VU MF AHAK)
Penktadienis
09:00 - 10:30
Kineziologija
(PASKAITA)
Rūta Dadelienė, Doc., Dr. (HP)
Vyksta nuotoliniu būdu
09:00 - 15:00
Dalykinė anglų kalba C1
(EGZAMINAS)
Diana Gornatkevičienė, Lekt.
,
Danguolė Straižytė, Lekt.
233/MF auditorija hibridiniam mokymui, Čiurlionio g. 21. (36 d.v.) (VU MF)
235/MF auditorija hibridiniam mokymui, Čiurlionio g. 21. (32 d.v.) (VU MF)
11:30 - 13:45
Kineziologija
(seminarai ir pratybos)
Jurga Indriūnienė, Asist., Dr.
401/Akademijos g. 4, Visoriai, Kineziterapijos ir ergoterapijos praktikos salė (20 d.v.) (VU RFSMK)
12:00 - 13:00
Reabilitacijos pagrindai
(EGZAMINAS)
Aušra Adomavičienė, Doc., Dr.
,
Aušra Budėjienė, Lekt.
,
Alma Cirtautas, Lekt.
,
Jūratė Kesienė, Lekt.
,
Romualdas Sinkevičius, Dok.
2023/2024 Pavasaris
Kineziterapija 1k. 3gr.
Pirmadienis
09:30 - 11:00
Kineziterapijos priemonės ir metodai I/II d.
(seminarai ir pratybos)
Agnė Juodytė, Lekt.
108/Žirmūnų g. 124, Reabilitacijos, fizinės ir sporto medicinos katedros auditorija (VU RFSMK)
12:00 - 14:20
Judesių biomechanika
(seminaras)
Vaida Belickienė, Lekt.
,
Aurelija Šidlauskienė, Doc., Dr.
A101/Vaikų ligų klinikos Didžioji auditorija, Santariškių g. 7, A korpusas, 1 a. (VU VLK)
511/MF auditorija, Akademijos g. 4, Visoriai (24 d.v.) (VU MF)
14:00 - 15:00
Judesių biomechanika
(EGZAMINAS)
Aurelija Šidlauskienė, Doc., Dr.
15:00 - 16:00
Kineziterapinis ištyrimas
(EGZAMINAS)
Ieva Eglė Jamontaitė, Asist., Dr.
Antradienis
00:00 - 00:00
Žmogaus fiziologija ir biochemija I/II d.
(PASKAITA)
Arvydas Kaminskas, Prof., Dr. (HP)
Vyksta nuotoliniu būdu
00:00 - 00:00
Žmogaus fiziologija ir biochemija I/II d.
(PASKAITA)
Valerija Jablonskienė, Doc., Dr.
,
Dalia Paškevičienė, Asist., Dr.
Vyksta nuotoliniu būdu
08:00 - 09:40
Žmogaus fiziologija ir biochemija I/II d.
(seminarai ir laboratoriniai)
Jonas Algis Abaravičius, Prof., Dr. (HP)
301/Fiziologijos auditorija, PC klasė, Čiurlionio g. 21. (VUL SK FBMLMK)
310/Fiziologijos laboratorija, Čiurlionio g. 21 (VUL SK FBMLMK)
10:30 - 12:00
Funkcinė anatomija II/II d.
(seminarai ir pratybos)
Ramunė Čepulienė, Doc., Dr.
208/Histologijos laboratorija, Čiurlionio g. 21. (VU MF AHAK)
12:00 - 13:30
Funkcinė anatomija II/II d.
(EGZAMINAS)
Ramunė Čepulienė, Doc., Dr.
352/MF auditorija, Čiurlionio g. 21. (130 d.v.) (VU MF)
17:00 - 20:00
Judesių biomechanika
(PASKAITA)
Vaida Belickienė, Lekt.
,
Aurelija Šidlauskienė, Doc., Dr.
Vyksta nuotoliniu būdu
Trečiadienis
08:50 - 10:30
Kineziterapijos priemonės ir metodai I/II d.
(seminarai ir pratybos)
Monika Dorotėja Kietė, Lekt.
401/Akademijos g. 4, Visoriai, Kineziterapijos ir ergoterapijos praktikos salė (20 d.v.) (VU RFSMK)
11:00 - 13:10
Kineziterapinis ištyrimas
(pratybos)
Ligita Aučynienė, Lekt.
402/Akademijos g. 4, Visoriai, Kineziterapijos ir ergoterapijos praktikos salė (20 d.v.) (VU RFSMK)
14:30 - 16:00
[1 Sav.]
Funkcinė anatomija II/II d.
(PASKAITA)
Ramunė Čepulienė, Doc., Dr.
Vyksta nuotoliniu būdu
16:30 - 18:00
Funkcinė anatomija II/II d.
(seminarai ir pratybos)
Ramunė Čepulienė, Doc., Dr.
208/Histologijos laboratorija, Čiurlionio g. 21. (VU MF AHAK)
Ketvirtadienis
08:00 - 09:50
[1 Sav.]
Kineziterapinis ištyrimas
(PASKAITA)
Ligita Aučynienė, Lekt.
,
Ieva Eglė Jamontaitė, Asist., Dr.
Vyksta nuotoliniu būdu
08:00 - 09:50
[1 Sav.]
Kineziterapinis ištyrimas
(PASKAITA)
Ligita Aučynienė, Lekt.
,
Ieva Eglė Jamontaitė, Asist., Dr.
Vyksta nuotoliniu būdu
11:25 - 14:00
Kineziterapinis ištyrimas
(pratybos)
Ieva Eglė Jamontaitė, Asist., Dr.
401/Akademijos g. 4, Visoriai, Kineziterapijos ir ergoterapijos praktikos salė (20 d.v.) (VU RFSMK)
15:00 - 16:30
BUS dalykas (modulis)
(Paskaitos, seminarai, pratybos)
Penktadienis
08:00 - 09:30
Kineziterapijos priemonės ir metodai I/II d.
(PASKAITA)
Piotr Dubrovskij, Lekt.
,
Agnė Juodytė, Lekt.
Vyksta nuotoliniu būdu
09:00 - 10:40
Kineziterapijos priemonės ir metodai I/II d.
(seminarai ir pratybos)
Monika Dorotėja Kietė, Lekt.
401/Akademijos g. 4, Visoriai, Kineziterapijos ir ergoterapijos praktikos salė (20 d.v.) (VU RFSMK)
15:00 - 16:30
BUS dalykas (modulis)
(Paskaitos, seminarai, pratybos)