Tvarkaraštis
Dėstytojai
Dalykai
Atsiskaitymai
Patalpos
Pastatai
Auditorijos
Įranga
EN
ePaslaugos
Prisijungti
EN
Tvarkaraščiai
Medicinos fakultetas
Tvarkaraštis
Kineziterapija 2k. 2gr.
Tvarkaraštis
2023/2024 Pavasaris
2023/2024 Pavasaris
Kineziterapija 2k. 2gr.
Spausdinimo nustatymai
Rodyti laiką
Rodyti savaičių intervalus
Rodyti įvykių tipus
Rodyti pogrupius
Rodyti dėstytojus
Rodyti auditorijas
Semestrai:
MF 2023 - 2024 m. m. Rudens semestras
MF 2023 - 2024 m. m. Pavasario semestras
Spausdinti
2023/2024 Ruduo
Kineziterapija 2k. 2gr.
Pirmadienis
10:30 - 12:40
Kineziterapijos priemonės ir metodai II/II d.
(pratybos)
Viktorija Sytnikova, Lekt.
108/Žirmūnų g. 124, Reabilitacijos, fizinės ir sporto medicinos katedros auditorija (VU RFSMK)
14:30 - 16:30
Kineziterapijos priemonės ir metodai II/II d.
(EGZAMINAS)
Viktorija Sytnikova, Lekt.
,
Raimundas Venskaitis, Lekt.
502/MF auditorija, Akademijos g. 4, Visoriai (80 d.v.) (VU MF)
17:00 - 19:05
Pirmoji medicininė pagalba ir slaugos pagrindai
(pratybos)
Veronika Šilinskaitė-Legenzova, Lekt.
211/Geležinio Vilko g. 29a, III korpusas, Terapinės slaugos ir paliatyviosios sveikatos priežiūros laboratorija (VU SSC)
Antradienis
00:00 - 00:00
Kineziterapijos priemonės ir metodai II/II d.
(PASKAITA)
Raimundas Venskaitis, Lekt.
09:00 - 10:35
Žmogaus fiziologija ir biochemija (Biochemija)
(seminarai ir laboratoriniai)
Arvydas Kaminskas, Prof., Dr. (HP)
314/MF auditorija, Čiurlionio g. 21. (30 d.v.) (VU MF)
321/Biochemijos laboratorija, Čiurlionio g. 21 (VUL SK FBMLMK)
10:00 - 12:00
Ugdymas, komunikacija ir etika
(EGZAMINAS)
Ramunė Žilinskienė, Doc., Dr.
11:00 - 13:05
Pirmoji medicininė pagalba ir slaugos pagrindai
(pratybos)
Aldona Mikaliūkštienė, Doc., Dr.
,
Veronika Šilinskaitė-Legenzova, Lekt.
211/Geležinio Vilko g. 29a, III korpusas, Terapinės slaugos ir paliatyviosios sveikatos priežiūros laboratorija (VU SSC)
18:30 - 20:00
Kineziterapijos priemonės ir metodai II/II d.
(PASKAITA)
Raimundas Venskaitis, Lekt.
Trečiadienis
00:00 - 00:00
Žmogaus fiziologija ir biochemija (Biochemija)
(PASKAITA)
Arvydas Kaminskas, Prof., Dr. (HP)
Vyksta nuotoliniu būdu
10:00 - 11:30
Žmogaus fiziologija ir biochemija II/II d.
(EGZAMINAS)
Valerija Jablonskienė, Doc., Dr.
Vyksta nuotoliniu būdu
10:30 - 12:00
Judesių fiziologija ir valdymas
(PASKAITA)
Albertas Skurvydas, Prof., Habil. dr.
Vyksta nuotoliniu būdu
18:00 - 19:30
Ugdymas, komunikacija ir etika
(seminaras)
Aistė Bartkienė, Doc., Dr.
,
Ramunė Žilinskienė, Doc., Dr.
105/Žirmūnų g. 124, Reabilitacijos, fizinės ir sporto medicinos katedros auditorija, KT salė (VU RFSMK)
Ketvirtadienis
00:00 - 00:00
Žmogaus fiziologija ir biochemija (Žmogaus fiziologija)
(PASKAITA)
Valerija Jablonskienė, Doc., Dr.
,
Dalia Paškevičienė, Asist., Dr.
Vyksta nuotoliniu būdu
10:05 - 11:30
Žmogaus fiziologija ir biochemija (Žmogaus fiziologija)
(seminarai ir laboratoriniai)
Valerija Jablonskienė, Doc., Dr.
302/Fiziologijos laboratorija, Čiurlionio g. 21 (VUL SK FBMLMK)
12:00 - 13:30
Žmogaus fiziologija ir biochemija (Žmogaus fiziologija)
(PASKAITA)
Valerija Jablonskienė, Doc., Dr.
,
Dalia Paškevičienė, Asist., Dr.
312/MF auditorija, Čiurlionio g. 21. (64 d.v.) (VU MF)
13:30 - 15:00
Judesių fiziologija ir valdymas
(PASKAITA)
Emilija Strazdaitė, Lekt.
Vyksta nuotoliniu būdu
14:00 - 15:00
Judesių fiziologija ir valdymas
(EGZAMINAS)
Inga Muntianaitė, Asist., Dr.
,
Emilija Strazdaitė, Lekt.
15:00 - 16:30
BUS dalykas (modulis)
(seminaras)
Penktadienis
00:00 - 00:00
Pirmoji medicininė pagalba ir slaugos pagrindai
(PASKAITA)
Aldona Mikaliūkštienė, Doc., Dr.
,
Veronika Šilinskaitė-Legenzova, Lekt.
09:00 - 10:30
Judesių fiziologija ir valdymas
(seminarai ir pratybos)
Emilija Strazdaitė, Lekt.
401/Akademijos g. 4, Visoriai, Kineziterapijos ir ergoterapijos praktikos salė (20 d.v.) (VU RFSMK)
11:30 - 13:00
Pirmoji medicininė pagalba ir slaugos pagrindai
(PASKAITA)
Aldona Mikaliūkštienė, Doc., Dr.
Vyksta nuotoliniu būdu
13:30 - 15:00
Ugdymas, komunikacija ir etika
(PASKAITA)
Aistė Bartkienė, Doc., Dr.
,
Jurgita Garšvinskaitė, Lekt.
,
Ramunė Žilinskienė, Doc., Dr.
Vyksta nuotoliniu būdu
15:00 - 16:30
BUS dalykas (modulis)
(seminaras)
2023/2024 Pavasaris
Kineziterapija 2k. 2gr.
Pirmadienis
00:00 - 00:00
Judesių kontrolės sutrikimai
(PASKAITA)
Inga Muntianaitė, Asist., Dr.
08:00 - 12:35
Profesinė praktika I/V d.
(praktika)
Ligita Aučynienė, Lekt.
08:00 - 11:00
Profesinė praktika I/V d.
(seminaras)
Ligita Aučynienė, Lekt.
10:00 - 11:30
Judesių kontrolės sutrikimai
(PASKAITA)
Inga Muntianaitė, Asist., Dr.
10:00 - 11:30
Patologinės būklės, diagnostika ir gydymas
(PASKAITA)
Snežana Budrikienė, Lekt.
,
Dalia Slaninaitė, Lekt.
Vyksta nuotoliniu būdu
13:00 - 14:40
Patologinės būklės, diagnostika ir gydymas
(seminaras)
Snežana Budrikienė, Lekt.
,
Dalia Slaninaitė, Lekt.
234/MF auditorija hibridiniam mokymui, Čiurlionio g. 21. (54 d.v.) (VU MF)
16:00 - 17:00
Judesių kontrolės sutrikimai
(EGZAMINAS)
Inga Muntianaitė, Asist., Dr.
18:30 - 20:00
Kaulų raumenų sistemos pažeidimai ir kineziterapija
(seminaras)
Viktorija Sytnikova, Lekt.
Vyksta nuotoliniu būdu
18:30 - 20:00
Kaulų raumenų sistemos pažeidimai ir kineziterapija
(seminaras)
Alma Cirtautas, Lekt.
Vyksta nuotoliniu būdu
Antradienis
11:40 - 14:10
Kaulų raumenų sistemos pažeidimai ir kineziterapija
(pratybos)
Viktorija Sytnikova, Lekt.
102/Žirmūnų g. 124, Reabilitacijos, fizinės ir sporto medicinos katedros auditorija (VU RFSMK)
14:30 - 16:55
Judesių kontrolės sutrikimai
(seminarai ir pratybos)
Inga Muntianaitė, Asist., Dr.
105/Žirmūnų g. 124, Reabilitacijos, fizinės ir sporto medicinos katedros auditorija, KT salė (VU RFSMK)
14:30 - 16:55
Judesių kontrolės sutrikimai
(seminarai ir pratybos)
Inga Muntianaitė, Asist., Dr.
105/Žirmūnų g. 124, Reabilitacijos, fizinės ir sporto medicinos katedros auditorija, KT salė (VU RFSMK)
18:30 - 20:00
Patologinės būklės, diagnostika ir gydymas
(PASKAITA)
Snežana Budrikienė, Lekt.
,
Dalia Slaninaitė, Lekt.
Vyksta nuotoliniu būdu
Trečiadienis
13:15 - 14:45
Kaulų raumenų sistemos pažeidimai ir kineziterapija
(pratybos)
Alma Cirtautas, Lekt.
Vyksta nuotoliniu būdu
Ketvirtadienis
00:00 - 00:00
Kaulų raumenų sistemos pažeidimai ir kineziterapija
(PASKAITA)
Aušra Adomavičienė, Doc., Dr.
Vyksta nuotoliniu būdu
08:30 - 10:30
Patologinės būklės, diagnostika ir gydymas
(seminaras)
312/MF auditorija, Čiurlionio g. 21. (64 d.v.) (VU MF)
09:00 - 13:20
Kaulų raumenų sistemos pažeidimai ir kineziterapija
(pratybos)
Alma Cirtautas, Lekt.
102/Žirmūnų g. 124, Reabilitacijos, fizinės ir sporto medicinos katedros auditorija (VU RFSMK)
09:00 - 13:20
Kaulų raumenų sistemos pažeidimai ir kineziterapija
(pratybos)
Alma Cirtautas, Lekt.
102/Žirmūnų g. 124, Reabilitacijos, fizinės ir sporto medicinos katedros auditorija (VU RFSMK)
11:30 - 13:35
Kaulų raumenų sistemos pažeidimai ir kineziterapija
(PASKAITA)
Aistė Vaitukaitienė, Lekt.
Vyksta nuotoliniu būdu
15:00 - 16:30
BUS dalykas (modulis)
(Paskaitos, seminarai, pratybos)
Penktadienis
09:00 - 13:20
Kaulų raumenų sistemos pažeidimai ir kineziterapija
(pratybos)
Alma Cirtautas, Lekt.
102/Žirmūnų g. 124, Reabilitacijos, fizinės ir sporto medicinos katedros auditorija (VU RFSMK)
09:00 - 13:20
Kaulų raumenų sistemos pažeidimai ir kineziterapija
(pratybos)
Alma Cirtautas, Lekt.
102/Žirmūnų g. 124, Reabilitacijos, fizinės ir sporto medicinos katedros auditorija (VU RFSMK)
15:00 - 16:30
BUS dalykas (modulis)
(Paskaitos, seminarai, pratybos)