Pirmadienis |
00:00 - 00:00 |
Pulmonologija, alergologija ir klinikinė imunologija, krūtinės chirurgija II/II d.
(PASKAITA)
|
Vyksta nuotoliniu būdu |
00:00 - 00:00 |
Pulmonologija, alergologija ir klinikinė imunologija, krūtinės chirurgija II/II d.
(PASKAITA)
Edvardas Danila, Prof., Dr. (HP),
Rolandas Zablockis, Doc., Dr.
|
Vyksta nuotoliniu būdu |
00:00 - 00:00 |
Akių ligos
(PASKAITA)
Rimvydas Stanislovas Ašoklis, Doc., Dr.
|
Vyksta nuotoliniu būdu |
00:00 - 00:00 |
Užkrečiamos ligos ir dermatologija I/II d.
(PASKAITA)
Ligita Jančorienė, Prof., Dr.,
Raimonda Matulionytė, Prof., Dr.,
Daiva Radzišauskienė, Doc., Dr.,
Rolanda Valintėlienė, Asist., Dr.,
Birutė Zablockienė, Doc., Dr.
|
Vyksta nuotoliniu būdu |
00:00 - 00:00 |
Bendroji pediatrija ir neonatologija I/II d.
(PASKAITA)
Arūnas Liubšys, Doc., Dr.
|
Vyksta nuotoliniu būdu |
00:00 - 00:00 |
Ausų, nosies ir gerklės ligos
(PASKAITA)
Eugenijus Lesinskas, Prof., Dr.
|
Vyksta nuotoliniu būdu |
00:00 - 00:00 |
Bendroji pediatrija ir neonatologija I/II d.
(PASKAITA)
Rimantė Čerkauskienė, Prof., Dr.,
Jurgita Grikinienė, Doc., Dr.,
Robertas Kemežys, Vyresn. Lekt., Dr.,
Odeta Kinčinienė, Asist., Dr.,
Gražina Kleinotienė, Doc., Dr.,
Vaidotas Urbonas, Prof., Dr.,
Arūnas Valiulis, Prof., Habil. dr.
|
Vyksta nuotoliniu būdu |
08:00 - 12:10 |
Akių ligos
(seminarai ir pratybos)
Jurgita Kolesnikovė, Lekt.
|
|
08:00 - 11:00 |
Pulmonologija, alergologija ir klinikinė imunologija, krūtinės chirurgija II/II d.
(seminarai ir pratybos)
Karolina Kėvelaitienė, Lekt.,
Rūta Mereškevičienė, Lekt.
|
L273/Pulmonologijos ir alergologijos centro auditorija, Santariškių g. 14, 2 a. (VU KLIAK) |
08:00 - 09:00 |
Ginekologija
(EGZAMINAS)
Mindaugas Šilkūnas, Doc., Dr.
|
|
08:00 - 11:45 |
Ausų, nosies ir gerklės ligos
(seminarai ir pratybos)
Darius Rauba, Asist., Dr.
|
|
08:00 - 12:00 |
Bendroji pediatrija ir neonatologija I/II d.
(seminarai ir pratybos)
Rūtenė Adomaitienė, Lekt.,
Agnė Jagelavičienė, Asist., Dr.,
Robertas Kemežys, Vyresn. Lekt., Dr.,
Eglė Lanzbergaitė-Manuilova, J. Asist.,
Miglė Leonavičiūtė Klimantavičienė, Asist., Dr.,
Živilė Makselienė, Lekt.,
Rūta Požerskytė, Lekt.
|
|
12:00 - 16:10 |
Užkrečiamos ligos ir dermatologija I/II d.
(seminarai ir pratybos)
Oleg Aliancevič, Lekt.,
Ligita Jančorienė, Prof., Dr.,
Ieva Kubiliūtė, J. Asist.,
Raimonda Matulionytė, Prof., Dr.,
Elžbieta Matulytė, Asist., Dr.,
Mindaugas Paulauskas, Lekt.,
Daiva Radzišauskienė, Doc., Dr.,
Linas Svetikas, Lekt.,
Rolanda Valintėlienė, Asist., Dr.,
Birutė Zablockienė, Doc., Dr.,
Karolina Žvirblytė-Skrebutėnienė, Lekt.
|
|