Pirmadienis |
00:00 - 00:00 |
Pulmonologija, alergologija ir klinikinė imunologija, krūtinės chirurgija II/II d.
(PASKAITA)
|
Vyksta nuotoliniu būdu |
00:00 - 00:00 |
Pulmonologija, alergologija ir klinikinė imunologija, krūtinės chirurgija II/II d.
(PASKAITA)
Edvardas Danila, Prof., Dr. (HP),
Rolandas Zablockis, Doc., Dr.
|
Vyksta nuotoliniu būdu |
00:00 - 00:00 |
Akių ligos
(PASKAITA)
Rimvydas Stanislovas Ašoklis, Doc., Dr.
|
Vyksta nuotoliniu būdu |
00:00 - 00:00 |
Užkrečiamos ligos ir dermatologija I/II d.
(PASKAITA)
Ligita Jančorienė, Prof., Dr.,
Raimonda Matulionytė, Prof., Dr.,
Daiva Radzišauskienė, Doc., Dr.,
Rolanda Valintėlienė, Asist., Dr.,
Birutė Zablockienė, Doc., Dr.
|
Vyksta nuotoliniu būdu |
00:00 - 00:00 |
Bendroji pediatrija ir neonatologija I/II d.
(PASKAITA)
Arūnas Liubšys, Doc., Dr.
|
Vyksta nuotoliniu būdu |
00:00 - 00:00 |
Bendroji pediatrija ir neonatologija I/II d.
(PASKAITA)
Rimantė Čerkauskienė, Prof., Dr.,
Jurgita Grikinienė, Doc., Dr.,
Robertas Kemežys, Vyresn. Lekt., Dr.,
Odeta Kinčinienė, Asist., Dr.,
Gražina Kleinotienė, Doc., Dr.,
Vaidotas Urbonas, Prof., Dr.,
Arūnas Valiulis, Prof., Habil. dr.
|
Vyksta nuotoliniu būdu |
00:00 - 00:00 |
Ausų, nosies ir gerklės ligos
(PASKAITA)
Eugenijus Lesinskas, Prof., Dr.
|
Vyksta nuotoliniu būdu |
12:00 - 16:10 |
Užkrečiamos ligos ir dermatologija I/II d.
(seminarai ir pratybos)
Oleg Aliancevič, Lekt.,
Ligita Jančorienė, Prof., Dr.,
Ieva Kubiliūtė, J. Asist.,
Raimonda Matulionytė, Prof., Dr.,
Elžbieta Matulytė, Asist., Dr.,
Mindaugas Paulauskas, Lekt.,
Daiva Radzišauskienė, Doc., Dr.,
Linas Svetikas, Lekt.,
Rolanda Valintėlienė, Asist., Dr.,
Birutė Zablockienė, Doc., Dr.,
Karolina Žvirblytė-Skrebutėnienė, Lekt.
|
|
12:00 - 15:45 |
Ginekologija
(seminarai ir pratybos)
Andrė Amšiejienė, Asist., Dr.,
Linas Andreika, J. Asist.,
Daiva Bartkevičienė, Doc., Dr.,
Žana Bumbulienė, Prof., Dr.,
Diana Bužinskienė, Asist., Dr.,
Ernestas Frolovas, Lekt.,
Kristina Norvilaitė, Asist., Dr.,
Vilius Rudaitis, Doc., Dr.,
Mindaugas Šilkūnas, Doc., Dr.,
Rasa Vansevičiūtė-Petkevičienė, Doc., Dr.,
Povilas Varnelis, Lekt.
|
F057/Akušerijos ir ginekologijos centro auditorija, Santariškių g. 2, F korpusas (VU AGK) F181/Akušerijos ir ginekologijos centro auditorija, Santariškių g. 2, F korpusas (VU AGK) F199-F199F/Akušerijos ir ginekologijos centro auditorija, Santariškių g. 2, F korpusas (VU AGK) F201-F207-F208-F269B/Akušerijos ir ginekologijos centro kabinetai, Santariškių g. 2, F korpusas (VU AGK) |
12:00 - 15:45 |
Ausų, nosies ir gerklės ligos
(seminarai ir pratybos)
Andrius Matulevičius, Lekt.
|
|
13:00 - 17:30 |
Bendroji pediatrija ir neonatologija I/II d.
(seminarai ir pratybos)
Svetlana Dauengauer-Kirlienė, J. Asist.,
Violeta Gulbinienė, J. Asist.,
Ieva Jūra Paulavičienė, Asist., Dr.,
Skaistė Pečiulienė, Lekt.,
Ingrida Pilypienė, Asist., Dr.,
Aušrinė Pliauckienė, Asist., Dr.
|
|
14:00 - 15:00 |
Pulmonologija, alergologija ir klinikinė imunologija, krūtinės chirurgija II/II d.
(EGZAMINAS)
Edvardas Danila, Prof., Dr. (HP)
|
|