Pirmadienis |
00:00 - 00:00 |
Mokslinio darbo metodologija ir biostatistika
(PASKAITA)
Kristina Bingelė, Asist., Dr.,
Jolanta Dadonienė, Prof., Dr. (HP),
Svetlana Danilenko, Doc., Dr.,
Justina Gružauskaitė, J. M. Darbuot.,
Alma Molytė, Doc., Dr.,
Lina Zabulienė, Doc., Dr.,
Tadas Žvirblis, Doc., Dr.
|
Vyksta nuotoliniu būdu |
08:00 - 11:50 |
Klinikinių praktinių įgūdžių formavimas
(pratybos)
|
|
08:00 - 11:40 |
Traumatologija, plastinė ir rekonstrukcinė chirurgija, fizinė medicina ir reabilitacija (Traumatologija)
(seminarai ir pratybos)
Jaunius Kurtinaitis, Doc., Dr.,
Narūnas Porvaneckas, Prof., Habil. dr.,
Sigitas Ryliškis, Doc., Dr.,
Tomas Sveikata, Asist., Dr.,
Valentinas Uvarovas, Prof., Dr.
|
602/RVUL Ortopedijos traumatologijos centro auditorija, Šiltnamių g. 29 (VUL SK RTORCHK RC) 604/RVUL Ortopedijos traumatologijos centro auditorija, Šiltnamių g. 29 (VUL SK RTORCHK RC) |
08:00 - 11:20 |
Traumatologija, plastinė ir rekonstrukcinė chirurgija, fizinė medicina ir reabilitacija (Fizinė medicina ir reabilitacija )
(seminarai ir pratybos)
Tomas Aukštikalnis, Asist., Dr.,
Laura Gulbinaitė, Lekt.,
Giedrė Juškėnienė, Lekt.,
Odeta Rašimaitė, Lekt.,
Daiva Šatkutė, Lekt.
|
|
08:00 - 11:45 |
Neurologija ir neurochirurgija II/II d.
(seminarai ir pratybos)
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.,
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.,
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.,
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.,
Rytis Daukšys, Asist., Dr.,
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.,
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.,
Jevgenija Guk, J. Asist.,
Arminas Jasionis, Doc., Dr.,
Dalius Jatužis, Prof., Dr.,
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.,
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.,
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.,
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.,
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.,
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.,
Gediminas Lukšys, Lekt.,
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.,
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.,
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.,
Saulius Ročka, Prof., Dr.,
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.,
Ieva Sereikė, Asist., Dr.,
Inga Slautaitė, Asist., Dr.,
Vera Taluntienė, J. Asist.,
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.,
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.,
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.,
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.,
Aistė Visockytė, Lekt.
|
523/Neurologijos ir neurochirurgijos klinikos auditorija, Šiltnamių g. 29, B korpusas, 5 a, (VU NNCHK) 905/Neuroangiochirurgijos centro auditorija, Neurochirurgijos skyrius, Šiltnamių g. 29, 9 a. (VU NNCHK) A531/Neurologijos centro auditorija, Santariškių g. 2, A korpusas, 5 a. (VU NNCHK) A543/Neurologijos centro auditorija, Santariškių g. 2, A korpusas, 5 a. (VU NNCHK) F453C/Neurochirurgijos centro auditorija, Santariškių g. 2, F korpusas, 4 a. (VU NNCHK) |
09:00 - 12:00 |
Mokslinio darbo metodologija ir biostatistika
(pratybos)
Kristina Bingelė, Asist., Dr.,
Jolanta Dadonienė, Prof., Dr. (HP),
Svetlana Danilenko, Doc., Dr.,
Valentas Gružauskas, Doc., Dr.,
Alma Molytė, Doc., Dr.,
Lina Zabulienė, Doc., Dr.,
Tadas Žvirblis, Doc., Dr.
|
122/MF PC klasė, Čiurlionio g. 21. (26 d.v.) (VU MF) |
10:00 - 11:30 |
Širdies ir kraujagyslių ligos
(PASKAITA)
Birutė Petrauskienė, Doc., Dr.
|
Vyksta nuotoliniu būdu |
12:00 - 13:30 |
Neurologija ir neurochirurgija II/II d.
(PASKAITA)
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
|
Vyksta nuotoliniu būdu |
14:00 - 15:30 |
Traumatologija, plastinė ir rekonstrukcinė chirurgija, fizinė medicina ir reabilitacija (Fizinė medicina ir reabilitacija )
(PASKAITA)
Tomas Aukštikalnis, Asist., Dr.,
Daiva Šatkutė, Lekt.
|
Vyksta nuotoliniu būdu |