Pirmadienis |
00:00 - 00:00 |
Klinikinė farmakologija, skubi medicina
(PASKAITA)
Augustas Beiša, Doc., Dr.,
Gintaras Berkevičius, Lekt.,
Aleksandras Briedis, J. Asist.,
Maksim Dmitrijev, Lekt.,
Renata Juknevičienė, Asist., Dr.,
Šarūnas Maciulevičius, Lekt.,
Giedrius Montrimas, Lekt.,
Robertas Stasys Samalavičius, Prof., Dr.,
Pranas Šerpytis, Prof., Dr.,
Paulius Uksas, J. Asist.
|
Vyksta nuotoliniu būdu |
00:00 - 00:00 |
Vidaus ligos, šeimos medicina, hematologija, geriatrija (Vidaus ligos)
(PASKAITA)
Virginijus Šapoka, Prof., Dr.
|
Vyksta nuotoliniu būdu |
08:00 - 11:00 |
Medicinos etika, medicinos teisė, teismo medicina
(EGZAMINAS)
Eugenijus Gefenas, Prof., Dr.
|
224/MF PC klasė, Čiurlionio g. 21. (26 d.v.) (VU MF) 104/Patologijos ir teismo medicinos katerdos auditorija, PC klasė, Čiurlionio g. 21, II korpusas (VU PTMK) |
08:00 - 13:00 |
Klinikinė farmakologija, skubi medicina
(seminarai ir pratybos)
Jolanta Gulbinovič, Prof., Dr.,
Tomas Janušonis, Asist., Dr.,
Ingrida Lisauskienė, Asist., Dr.
|
101/MF auditorija, Geležinio Vilko g. 29a, III korpusas (30 d.v.) (VU MF) |
10:00 - 11:30 |
Vaikų ligos ir chirurgija II/II (Vaikų ligos)
(PASKAITA)
Jurgita Grikinienė, Doc., Dr.
|
Vyksta nuotoliniu būdu |
12:00 - 15:45 |
Medicinos etika, medicinos teisė, teismo medicina (Medicinos etika)
(seminarai ir pratybos)
Vygintas Aliukonis, J. Asist.,
Aistė Bartkienė, Doc., Dr.,
Asta Čekanauskaitė, Asist., Dr.,
Eugenijus Gefenas, Prof., Dr.,
Jūratė Lekstutienė, J. Asist., Dr.,
Vilma Lukaševičienė, J. Asist.,
Margarita Poškutė, Asist., Dr.
|
235/MF auditorija hibridiniam mokymui, Čiurlionio g. 21. (32 d.v.) (VU MF) |
14:00 - 15:30 |
Kritinių būklių medicina, transfuziologija ir toksikologija II/II d.
(PASKAITA)
Robertas Badaras, Doc., Dr.,
Ieva Jovaišienė, Doc., Dr.,
Andrius Klimašauskas, Doc., Dr.,
Mindaugas Šerpytis, Doc., Dr.,
Jūratė Šipylaitė, Prof., Dr. (HP),
Saulius Vosylius, Doc., Dr. (HP)
|
Vyksta nuotoliniu būdu |
16:00 - 17:30 |
Kritinių būklių medicina, transfuziologija ir toksikologija II/II d.
(PASKAITA)
Robertas Badaras, Doc., Dr.,
Ieva Jovaišienė, Doc., Dr.,
Andrius Klimašauskas, Doc., Dr.,
Mindaugas Šerpytis, Doc., Dr.,
Jūratė Šipylaitė, Prof., Dr. (HP),
Saulius Vosylius, Doc., Dr. (HP)
|
Vyksta nuotoliniu būdu |
Antradienis |
00:00 - 00:00 |
Vaikų ligos ir chirurgija II/II (Vaikų ligos)
(PASKAITA)
Jurgita Grikinienė, Doc., Dr.,
Odeta Kinčinienė, Asist., Dr.,
Jelena Rascon, Prof., Dr.,
Skirmantė Rusonienė, Asist., Dr.,
Sonata Šaulytė Trakymienė, Doc., Dr.,
Ramunė Vankevičienė, Asist., Dr.,
Virginija Žilinskaitė, Asist., Dr.
|
Vyksta nuotoliniu būdu |
10:00 - 11:30 |
Medicinos etika, medicinos teisė, teismo medicina (Medicinos etika)
(PASKAITA)
Eugenijus Gefenas, Prof., Dr.
|
Vyksta nuotoliniu būdu |
12:00 - 15:00 |
Vidaus ligos, šeimos medicina, hematologija, geriatrija (Šeimos medicina)
(seminarai ir pratybos)
|
Vitražinė salė/B325A, Bendro naudojimo auditorija, Santariškių g. 2, B korpusas (VUL SK BNA) |
12:00 - 13:30 |
Vidaus ligos, šeimos medicina, hematologija, geriatrija (Šeimos medicina)
(PASKAITA)
Vytautas Kasiulevičius, Prof., Dr.
|
Vyksta nuotoliniu būdu |
12:00 - 15:45 |
Vaikų ligos ir chirurgija II/II (Vaikų ligos)
(seminarai ir pratybos)
Jurgita Grikinienė, Doc., Dr.,
Rimvydas Ivaškevičius, Asist., Dr.,
Loriana Kilaitė, J. Asist.,
Odeta Kinčinienė, Asist., Dr.,
Gražina Kleinotienė, Doc., Dr.,
Rita Kunigėlienė, J. Asist.,
Elena Norgėlienė, Lekt.,
Edita Poluziorovienė, J. Asist.,
Rūta Praninskienė, Asist., Dr.,
Jelena Rascon, Prof., Dr.,
Skirmantė Rusonienė, Asist., Dr.,
Sonata Šaulytė Trakymienė, Doc., Dr.,
Skaistė Sendžikaitė, Asist., Dr.,
Ieva Šleinotienė, Lekt.,
Goda Elizabeta Vaitkevičienė, Doc., Dr.,
Ramunė Vankevičienė, Asist., Dr.,
Virginija Žilinskaitė, Asist., Dr.
|
|
12:00 - 16:00 |
Medicinos etika, medicinos teisė, teismo medicina (Medicinos teisė)
(seminarai ir pratybos)
Daiva Brogienė, Vyresn. Lekt., Dr.
|
235/MF auditorija hibridiniam mokymui, Čiurlionio g. 21. (32 d.v.) (VU MF) |
12:00 - 15:45 |
Kritinių būklių medicina, transfuziologija ir toksikologija II/II d.
(seminarai ir pratybos)
Robertas Badaras, Doc., Dr.,
Daiva Gražulytė, J. Asist.,
Ieva Jovaišienė, Doc., Dr.,
Vytautas Karvelis, Lekt.,
Andrius Klimašauskas, Doc., Dr.,
Rapolas Kuprys, Lekt.,
Gabija Laubner-Sakalauskienė, J. Asist.,
Donata Ringaitienė, Doc., Dr.,
Mindaugas Šerpytis, Doc., Dr.,
Jūratė Šipylaitė, Prof., Dr. (HP),
Gintarė Šostakaitė, J. Asist.,
Marija Svetikienė, Asist., Dr.,
Linas Taminskas, Lekt.,
Dainius Trybė, Lekt.,
Saulius Vosylius, Doc., Dr. (HP),
Laura Zajančkovskytė, Lekt.
|
F301A/Anesteziologijos, intensyviosios terapijos ir skausmo gydymo centro auditorija, Santariškių g. 2, F korpusas (VU ARKBMC) |
12:00 - 15:00 |
Vidaus ligos, šeimos medicina, hematologija, geriatrija (Vidaus ligos)
(seminarai ir pratybos)
|
A641/Vidaus ligų, šeimos medicinos, onkologijos klinikos auditorija, Santariškių g. 2, A korpusas, 6 a. (VU VLŠMK) A652/Vidaus ligų centro auditorija, Santariškių g. 2, A korpusas, 6 a. (VU VLŠMK) |
12:00 - 15:20 |
Klinikinė farmakologija, skubi medicina
(seminarai ir pratybos)
Augustas Beiša, Doc., Dr.,
Gintaras Berkevičius, Lekt.,
Aleksandras Briedis, J. Asist.,
Andrius Černauskas, Lekt.,
Maksim Dmitrijev, Lekt.,
Julius Jaramavičius, Lekt.,
Renata Juknevičienė, Asist., Dr.,
Šarūnas Maciulevičius, Lekt.,
Giedrius Montrimas, Lekt.,
Robertas Stasys Samalavičius, Prof., Dr.,
Pranas Šerpytis, Prof., Dr.,
Lina Šimėnaitė, Lekt.,
Justina Skruodytė, Dok.,
Paulius Uksas, J. Asist.
|
101/Šiltnamių g. 29, B korpusas, 1 a., Bendroji RVUL auditorija (VUL SK GNCHC) |