Pirmadienis |
00:00 - 00:00 |
Klinikinė farmakologija, skubi medicina
(PASKAITA)
Augustas Beiša, Doc., Dr.,
Gintaras Berkevičius, Lekt.,
Aleksandras Briedis, J. Asist.,
Maksim Dmitrijev, Lekt.,
Renata Juknevičienė, Asist., Dr.,
Šarūnas Maciulevičius, Lekt.,
Giedrius Montrimas, Lekt.,
Robertas Stasys Samalavičius, Prof., Dr.,
Pranas Šerpytis, Prof., Dr.,
Paulius Uksas, J. Asist.
|
Vyksta nuotoliniu būdu |
00:00 - 00:00 |
Vidaus ligos, šeimos medicina, hematologija, geriatrija (Vidaus ligos)
(PASKAITA)
Virginijus Šapoka, Prof., Dr.
|
Vyksta nuotoliniu būdu |
00:00 - 00:00 |
Vaikų ligos ir chirurgija II/II (Vaikų ligos)
(EGZAMINAS)
Jurgita Grikinienė, Doc., Dr.
|
|
08:00 - 11:00 |
Medicinos etika, medicinos teisė, teismo medicina
(EGZAMINAS)
Eugenijus Gefenas, Prof., Dr.
|
224/MF PC klasė, Čiurlionio g. 21. (26 d.v.) (VU MF) 104/Patologijos ir teismo medicinos katerdos auditorija, PC klasė, Čiurlionio g. 21, II korpusas (VU PTMK) |
10:00 - 11:30 |
Vaikų ligos ir chirurgija II/II (Vaikų ligos)
(PASKAITA)
Jurgita Grikinienė, Doc., Dr.
|
Vyksta nuotoliniu būdu |
12:00 - 15:20 |
Vidaus ligos, šeimos medicina, hematologija, geriatrija (Geriatrija)
(seminarai ir pratybos)
|
|
12:00 - 15:45 |
Kritinių būklių medicina, transfuziologija ir toksikologija II/II d.
(seminarai ir pratybos)
Robertas Badaras, Doc., Dr.,
Daiva Gražulytė, J. Asist.,
Ieva Jovaišienė, Doc., Dr.,
Vytautas Karvelis, Lekt.,
Andrius Klimašauskas, Doc., Dr.,
Rapolas Kuprys, Lekt.,
Gabija Laubner-Sakalauskienė, J. Asist.,
Donata Ringaitienė, Doc., Dr.,
Mindaugas Šerpytis, Doc., Dr.,
Jūratė Šipylaitė, Prof., Dr. (HP),
Gintarė Šostakaitė, J. Asist.,
Marija Svetikienė, Asist., Dr.,
Linas Taminskas, Lekt.,
Dainius Trybė, Lekt.,
Saulius Vosylius, Doc., Dr. (HP),
Laura Zajančkovskytė, Lekt.
|
440/RVUL Anesteziologijos, reanimatologijos ir kritinių būklių medicinos centro auditorija, Šiltnamių g. 29, A korpusas, 4 a. (VU ARKBMC) |
14:00 - 15:30 |
Kritinių būklių medicina, transfuziologija ir toksikologija II/II d.
(PASKAITA)
Robertas Badaras, Doc., Dr.,
Ieva Jovaišienė, Doc., Dr.,
Andrius Klimašauskas, Doc., Dr.,
Mindaugas Šerpytis, Doc., Dr.,
Jūratė Šipylaitė, Prof., Dr. (HP),
Saulius Vosylius, Doc., Dr. (HP)
|
Vyksta nuotoliniu būdu |
16:00 - 17:00 |
Klinikinė farmakologija, skubi medicina
(EGZAMINAS)
Jolanta Gulbinovič, Prof., Dr.
|
101/MF auditorija, Geležinio Vilko g. 29a, III korpusas (30 d.v.) (VU MF) |
16:00 - 17:30 |
Kritinių būklių medicina, transfuziologija ir toksikologija II/II d.
(PASKAITA)
Robertas Badaras, Doc., Dr.,
Ieva Jovaišienė, Doc., Dr.,
Andrius Klimašauskas, Doc., Dr.,
Mindaugas Šerpytis, Doc., Dr.,
Jūratė Šipylaitė, Prof., Dr. (HP),
Saulius Vosylius, Doc., Dr. (HP)
|
Vyksta nuotoliniu būdu |
Antradienis |
00:00 - 00:00 |
Vaikų ligos ir chirurgija II/II (Vaikų ligos)
(PASKAITA)
Jurgita Grikinienė, Doc., Dr.,
Odeta Kinčinienė, Asist., Dr.,
Jelena Rascon, Prof., Dr.,
Skirmantė Rusonienė, Asist., Dr.,
Sonata Šaulytė Trakymienė, Doc., Dr.,
Ramunė Vankevičienė, Asist., Dr.,
Virginija Žilinskaitė, Asist., Dr.
|
Vyksta nuotoliniu būdu |
10:00 - 11:30 |
Medicinos etika, medicinos teisė, teismo medicina (Medicinos etika)
(PASKAITA)
Eugenijus Gefenas, Prof., Dr.
|
Vyksta nuotoliniu būdu |
12:00 - 15:45 |
Vaikų ligos ir chirurgija II/II (Vaikų ligos)
(seminarai ir pratybos)
Jurgita Grikinienė, Doc., Dr.,
Rimvydas Ivaškevičius, Asist., Dr.,
Loriana Kilaitė, J. Asist.,
Odeta Kinčinienė, Asist., Dr.,
Gražina Kleinotienė, Doc., Dr.,
Rita Kunigėlienė, J. Asist.,
Elena Norgėlienė, Lekt.,
Edita Poluziorovienė, J. Asist.,
Rūta Praninskienė, Asist., Dr.,
Jelena Rascon, Prof., Dr.,
Skirmantė Rusonienė, Asist., Dr.,
Sonata Šaulytė Trakymienė, Doc., Dr.,
Skaistė Sendžikaitė, Asist., Dr.,
Ieva Šleinotienė, Lekt.,
Goda Elizabeta Vaitkevičienė, Doc., Dr.,
Ramunė Vankevičienė, Asist., Dr.,
Virginija Žilinskaitė, Asist., Dr.
|
|
12:00 - 16:00 |
Medicinos etika, medicinos teisė, teismo medicina (Medicinos teisė)
(seminarai ir pratybos)
Daiva Brogienė, Vyresn. Lekt., Dr.
|
232/MF auditorija hibridiniam mokymui, Čiurlionio g. 21. (54 d.v.) (VU MF) |
12:00 - 15:00 |
Vidaus ligos, šeimos medicina, hematologija, geriatrija (Hematologija)
(seminarai ir pratybos)
|
A853 Didžioji auditorija /Hematologijos ir onkologijos klinika, Santariškių g. 2, A korpusas (VUL SK HOC) |
12:00 - 13:30 |
Vidaus ligos, šeimos medicina, hematologija, geriatrija (Šeimos medicina)
(PASKAITA)
Vytautas Kasiulevičius, Prof., Dr.
|
Vyksta nuotoliniu būdu |