Tvarkaraštis
Dėstytojai
Dalykai
Atsiskaitymai
Patalpos
Pastatai
Auditorijos
Įranga
EN
ePaslaugos
Prisijungti
EN
Tvarkaraščiai
Medicinos fakultetas
Tvarkaraštis
Medicina (anglų kalba) 1k. 4gr.
Tvarkaraštis
2023/2024 Pavasaris
2023/2024 Pavasaris
Medicina (anglų kalba) 1k. 4gr.
Spausdinimo nustatymai
Rodyti laiką
Rodyti savaičių intervalus
Rodyti įvykių tipus
Rodyti pogrupius
Rodyti dėstytojus
Rodyti auditorijas
Semestrai:
MF 2023 - 2024 m. m. Rudens semestras
MF 2023 - 2024 m. m. Pavasario semestras
Pasirenkamieji dalykai (Pavasario semestras):
Užsienio kalba (lietuvių)
Pasirenkamieji dalykai (Rudens semestras):
Užsienio kalba (lietuvių)
Spausdinti
2023/2024 Ruduo
Medicina (anglų kalba) 1k. 4gr.
Pirmadienis
08:45 - 10:15
Įvadas į medicinos studijas (Medicinos istorija)
(seminaras)
Viktorija Šimkutė, Lekt.
143/MF auditorija, Čiurlionio g. 21. (22 d.v.) (VU MF)
13:30 - 15:30
Žmogaus histologija I/II d.
(seminarai ir pratybos)
Rūta Vosyliūtė, Doc., Dr.
201/Histologijos laboratorija, Čiurlionio g. 21 (VU MF AHAK)
14:00 - 16:15
Lotynų ir specialybės kalba
(EGZAMINAS)
Kęstutis Bredelis, Lekt.
,
Elvyra Petrašiūnienė, Lekt.
353/MF auditorija, Čiurlionio g. 21. (40 d.v.) (VU MF)
354/MF auditorija, Čiurlionio g. 21. (53 d.v.) (VU MF)
15:40 - 16:40
Rudens semestras. Aktualūs klausimai, atsako Studijų skyrius
(seminaras)
16:15 - 17:45
Žmogaus anatomija I/II d.
(PASKAITA)
Andrej Suchomlinov, Doc., Dr.
Vyksta nuotoliniu būdu
18:00 - 19:30
Žmogaus anatomija I/II d.
(PASKAITA)
Andrej Suchomlinov, Doc., Dr.
Vyksta nuotoliniu būdu
Antradienis
08:00 - 09:30
Žmogaus histologija I/II d.
(PASKAITA)
Rūta Karneckė, Lekt.
,
Renata Šimkūnaitė-Rizgelienė, Prof., Dr.
Vyksta nuotoliniu būdu
09:30 - 11:00
Žmogaus biologija ir genetika (Genetika)
(PASKAITA)
Vytautas Šliužas, Asist., Dr.
,
Birutė Tumienė, Doc., Dr.
Vyksta nuotoliniu būdu
14:00 - 15:40
Užsienio kalba (lietuvių)
(seminaras)
Aušra Tamošaitienė, Lekt.
315/MF auditorija, Čiurlionio g. 21. (30 d.v.) (VU MF)
16:00 - 18:15
Žmogaus anatomija I/II d.
(seminarai ir pratybos)
Andrej Suchomlinov, Doc., Dr.
208/Histologijos laboratorija, Čiurlionio g. 21. (VU MF AHAK)
18:30 - 20:10
Lotynų ir specialybės kalba (Lotynų kalba)
(seminaras)
Renata Papšytė, Lekt.
402/MF auditorija, Geležinio Vilko g. 29a, III korpusas (25 d.v.) (VU MF)
Trečiadienis
08:00 - 10:15
Žmogaus anatomija I/II d.
(seminarai ir pratybos)
Andrej Suchomlinov, Doc., Dr.
101/Anatomijos, histologijos ir antropologijos katedros auditorija, Čiurlionio g. 21 (VU MF AHAK)
11:15 - 14:15
Įvadas į medicinos studijas (Pirmoji pagalba)
(seminarai ir pratybos)
Pogrupiai: 2
Jūratė Šipylaitė, Prof., Dr. (HP)
F301A/Anesteziologijos, intensyviosios terapijos ir skausmo gydymo centro auditorija, Santariškių g. 2, F korpusas (VU ARKBMC)
11:15 - 14:15
Įvadas į medicinos studijas (Pirmoji pagalba)
(seminarai ir pratybos)
Pogrupiai: 1
Jūratė Šipylaitė, Prof., Dr. (HP)
028/Šiltnamių g. 29, A korpusas, 2 a., RVUL Anesteziologijos, reanimatologijos ir kritinių būklių medicinos centro auditorija (VU ARKBMC)
16:00 - 17:40
Lotynų ir specialybės kalba (Specialybės kalba)
(seminaras)
Elvyra Petrašiūnienė, Lekt.
232/MF auditorija hibridiniam mokymui, Čiurlionio g. 21. (54 d.v.) (VU MF)
Ketvirtadienis
08:00 - 09:30
Įvadas į medicinos studijas
(PASKAITA)
Robertas Badaras, Doc., Dr.
,
Andrius Klimašauskas, Doc., Dr.
,
Jūratė Šipylaitė, Prof., Dr. (HP)
Vyksta nuotoliniu būdu
08:00 - 09:30
Įvadas į medicinos studijas (Medicinos istorija)
(PASKAITA)
Aistis Žalnora, Doc., Dr.
Vyksta nuotoliniu būdu
12:00 - 14:00
Įvadas į medicinos studijas
(EGZAMINAS)
Robertas Badaras, Doc., Dr.
,
Andrius Klimašauskas, Doc., Dr.
,
Jūratė Šipylaitė, Prof., Dr. (HP)
,
Aistis Žalnora, Doc., Dr.
14:30 - 16:10
Užsienio kalba (lietuvių)
(seminaras)
Aušra Tamošaitienė, Lekt.
232/MF auditorija hibridiniam mokymui, Čiurlionio g. 21. (54 d.v.) (VU MF)
Penktadienis
08:30 - 10:10
Žmogaus biologija ir genetika (Genetika)
(pratybos)
Karolis Baronas, J. Asist.
,
Vytautas Šliužas, Asist., Dr.
VUL SK 3/E010, Bendro naudojimo auditorija, Santariškių g. 2, E korpusas (VUL SK BNA)
09:50 - 11:20
Žmogaus biologija ir genetika (Žmogaus biologija)
(pratybos)
Andrej Suchomlinov, Doc., Dr.
231/MF auditorija, farmakologijos, Čiurlionio g. 21. (30 d.v.) (VU MF)
10:00 - 12:00
Žmogaus biologija ir genetika (Žmogaus biologija)
(EGZAMINAS)
Rimantas Jankauskas, Prof., Dr. (HP)
,
Andrej Suchomlinov, Doc., Dr.
13:30 - 15:00
Žmogaus biologija ir genetika (Žmogaus biologija)
(PASKAITA)
Karolis Baronas, J. Asist.
,
Rimantas Jankauskas, Prof., Dr. (HP)
,
Vytautas Šliužas, Asist., Dr.
,
Birutė Tumienė, Doc., Dr.
,
Algirdas Utkus, Prof., Dr. (HP)
Vyksta nuotoliniu būdu
2023/2024 Pavasaris
Medicina (anglų kalba) 1k. 4gr.
Pirmadienis
00:00 - 00:00
Žmogaus fiziologija
(ĮSKAITA)
Vaiva Hendrixson, Prof., Dr.
10:15 - 11:50
Žmogaus anatomija II/II d.
(seminarai ir pratybos)
Andrej Suchomlinov, Doc., Dr.
,
Janina Tutkuvienė, Prof., Dr. (HP)
102/Anatomijos, histologijos ir antropologijos katedros auditorija, Čiurlionio g. 21 (VU MF AHAK)
12:20 - 13:50
Psichologija, profesinio bendravimo pagrindai ir psichosomatika
(seminarai ir pratybos)
Said Dadašev, Asist., Dr.
328/MF auditorija, Geležinio Vilko g. 29a, III korpusas (30 d.v.) (VU MF)
13:30 - 15:00
Biochemija
(EGZAMINAS)
Dovilė Karčiauskaitė, Doc., Dr.
14:40 - 16:20
Užsienio kalba (lietuvių)
(pratybos)
Giedrė Junčytė, Lekt.
143/MF auditorija, Čiurlionio g. 21. (22 d.v.) (VU MF)
Antradienis
00:00 - 00:00
Žmogaus histologija II/II d.
(PASKAITA)
Renata Šimkūnaitė-Rizgelienė, Prof., Dr.
Vyksta nuotoliniu būdu
08:00 - 10:05
Žmogaus histologija II/II d.
(seminarai ir pratybos)
Rūta Vosyliūtė, Doc., Dr.
214/Histologijos laboratorija, Čiurlionio g. 21 (VU MF AHAK)
10:00 - 12:00
Žmogaus anatomija II/II d.
(EGZAMINAS)
Janina Tutkuvienė, Prof., Dr. (HP)
122/MF PC klasė, Čiurlionio g. 21. (26 d.v.) (VU MF)
144/MF auditorija, Čiurlionio g. 21. (182 d.v.) (VU MF)
203/MF Didžioji auditorija, Čiurlionio g. 21. (180 d.v.) (VU MF)
227/MF auditorija, Čiurlionio g. 21. (56 d.v.) (VU MF)
312/MF auditorija, Čiurlionio g. 21. (64 d.v.) (VU MF)
352/MF auditorija, Čiurlionio g. 21. (130 d.v.) (VU MF)
10:30 - 12:10
Užsienio kalba (lietuvių)
(pratybos)
Giedrė Junčytė, Lekt.
143/MF auditorija, Čiurlionio g. 21. (22 d.v.) (VU MF)
14:00 - 16:30
Žmogaus fiziologija
(seminarai ir laboratoriniai)
Vaiva Hendrixson, Prof., Dr.
309/Fiziologijos auditorija, Čiurlionio g. 21. (VUL SK FBMLMK)
15:00 - 17:00
Žmogaus histologija II/II d.
(EGZAMINAS)
Rūta Vosyliūtė, Doc., Dr.
144/MF auditorija, Čiurlionio g. 21. (182 d.v.) (VU MF)
203/MF Didžioji auditorija, Čiurlionio g. 21. (180 d.v.) (VU MF)
224/MF PC klasė, Čiurlionio g. 21. (26 d.v.) (VU MF)
227/MF auditorija, Čiurlionio g. 21. (56 d.v.) (VU MF)
312/MF auditorija, Čiurlionio g. 21. (64 d.v.) (VU MF)
352/MF auditorija, Čiurlionio g. 21. (130 d.v.) (VU MF)
Trečiadienis
09:00 - 10:30
Žmogaus anatomija II/II d.
(Paskaitos, seminarai, pratybos)
Janina Tutkuvienė, Prof., Dr. (HP)
Vyksta nuotoliniu būdu
11:00 - 12:30
Žmogaus anatomija II/II d.
(Paskaitos, seminarai, pratybos)
Janina Tutkuvienė, Prof., Dr. (HP)
Vyksta nuotoliniu būdu
13:00 - 13:45
Biochemija
(PASKAITA)
Dovilė Karčiauskaitė, Doc., Dr.
Vyksta nuotoliniu būdu
Ketvirtadienis
09:00 - 10:30
Psichologija, profesinio bendravimo pagrindai ir psichosomatika
(seminarai ir pratybos)
Kamilė Pociūtė, Lekt.
501/MF auditorija, Akademijos g. 4, Visoriai (24 d.v.) (VU MF)
11:30 - 14:00
Biochemija
(seminarai ir laboratoriniai)
Eglė Mazgelytė, Asist., Dr.
314/MF auditorija, Čiurlionio g. 21. (30 d.v.) (VU MF)
317/Biochemijos laboratorija, Čiurlionio g. 21 (VUL SK FBMLMK)
15:00 - 16:30
BUS dalykas (modulis)
(Paskaitos, seminarai, pratybos)
16:00 - 18:00
Psichologija, profesinio bendravimo pagrindai ir psichosomatika
(EGZAMINAS)
Sigita Lesinskienė, Prof., Dr.
122/MF PC klasė, Čiurlionio g. 21. (26 d.v.) (VU MF)
224/MF PC klasė, Čiurlionio g. 21. (26 d.v.) (VU MF)
226/MF PC klasė, Čiurlionio g. 21. (20 d.v.) (VU MF)
Penktadienis
00:00 - 00:00
Žmogaus fiziologija
(PASKAITA)
Vaiva Hendrixson, Prof., Dr.
Vyksta nuotoliniu būdu
10:00 - 11:30
[1 Sav.]
Psichologija, profesinio bendravimo pagrindai ir psichosomatika
(PASKAITA)
Alfredas Laurinavičius, Doc., Dr.
Vyksta nuotoliniu būdu
10:00 - 11:30
[2 Sav.]
Psichologija, profesinio bendravimo pagrindai ir psichosomatika
(PASKAITA)
Giedrė Bulotienė, Doc., Dr.
,
Sigita Lesinskienė, Prof., Dr.
,
Kamilė Pociūtė, Lekt.
Vyksta nuotoliniu būdu
15:00 - 16:30
BUS dalykas (modulis)
(Paskaitos, seminarai, pratybos)