Pirmadienis |
00:00 - 00:00 |
Užkrečiamos ligos ir dermatologija I/II d.
(PASKAITA)
Ligita Jančorienė, Prof., Dr.,
Raimonda Matulionytė, Prof., Dr.,
Daiva Radzišauskienė, Doc., Dr.,
Rolanda Valintėlienė, Asist., Dr.,
Birutė Zablockienė, Doc., Dr.
|
Vyksta nuotoliniu būdu |
00:00 - 00:00 |
Bendroji pediatrija ir neonatologija I/II d.
(PASKAITA)
Augustina Jankauskienė, Prof., Dr.,
Robertas Kemežys, Vyresn. Lekt., Dr.,
Odeta Kinčinienė, Asist., Dr.,
Jelena Rascon, Prof., Dr.,
Rūta Samaitienė-Aleknienė, Asist., Dr.,
Vaidotas Urbonas, Prof., Dr.,
Arūnas Valiulis, Prof., Habil. dr.
|
Vyksta nuotoliniu būdu |
00:00 - 00:00 |
Bendroji pediatrija ir neonatologija I/II d.
(PASKAITA)
Arūnas Liubšys, Doc., Dr.
|
Vyksta nuotoliniu būdu |
00:00 - 00:00 |
Ausų, nosies, gerklės ligos
(PASKAITA)
Eugenijus Lesinskas, Prof., Dr.
|
Vyksta nuotoliniu būdu |
00:00 - 00:00 |
Ginekologija
(PASKAITA)
Daiva Bartkevičienė, Doc., Dr.,
Žana Bumbulienė, Prof., Dr.,
Vilius Rudaitis, Doc., Dr.,
Mindaugas Šilkūnas, Doc., Dr.
|
Vyksta nuotoliniu būdu |
00:00 - 00:00 |
Pulmonologija, alergologija ir klinikinė imunologija, krūtinės chirurgija II/II d.
(PASKAITA)
Edvardas Danila, Prof., Dr. (HP),
Rolandas Zablockis, Doc., Dr.
|
Vyksta nuotoliniu būdu |
00:00 - 00:00 |
Pulmonologija, alergologija ir klinikinė imunologija, krūtinės chirurgija II/II d.
(PASKAITA)
Kotryna Linauskienė, Asist., Dr.,
Laura Malinauskienė, Prof., Dr.
|
Vyksta nuotoliniu būdu |
00:00 - 00:00 |
Akių ligos
(PASKAITA)
Rimvydas Stanislovas Ašoklis, Doc., Dr.
|
Vyksta nuotoliniu būdu |
08:00 - 12:30 |
Bendroji pediatrija ir neonatologija I/II d.
(pratybos)
Svetlana Dauengauer-Kirlienė, J. Asist.,
Violeta Gulbinienė, J. Asist.,
Arūnas Liubšys, Doc., Dr.,
Aušrinė Pliauckienė, Asist., Dr.
|
|
08:00 - 12:10 |
Akių ligos
(seminarai ir pratybos)
Rimvydas Stanislovas Ašoklis, Doc., Dr.
|
F401A/Akių ligų centro auditorija, Santariškių g. 2, F korpusas, 4 a. (VUL SK ANGALK) F407E/Ausų, nosies, gerklės ligų centro auditorija, Santariškių g. 2, F korpusas, 4 a. (VUL SK ANGALK) |
08:00 - 11:45 |
Ginekologija
(pratybos)
Andrė Amšiejienė, Asist., Dr.,
Linas Andreika, J. Asist.,
Daiva Bartkevičienė, Doc., Dr.,
Žana Bumbulienė, Prof., Dr.,
Jurgita Bužinskaitė, Lekt.,
Ernestas Frolovas, Lekt.,
Kristina Norvilaitė, Asist., Dr.,
Vilius Rudaitis, Doc., Dr.,
Mindaugas Šilkūnas, Doc., Dr.,
Rasa Vansevičiūtė-Petkevičienė, Doc., Dr.
|
F057/Akušerijos ir ginekologijos centro auditorija, Santariškių g. 2, F korpusas (VU AGK) F181/Akušerijos ir ginekologijos centro auditorija, Santariškių g. 2, F korpusas (VU AGK) F199-F199F/Akušerijos ir ginekologijos centro auditorija, Santariškių g. 2, F korpusas (VU AGK) F201-F207-F208-F269B/Akušerijos ir ginekologijos centro kabinetai, Santariškių g. 2, F korpusas (VU AGK) |
08:00 - 12:00 |
Pulmonologija, alergologija ir klinikinė imunologija, krūtinės chirurgija II/II d.
(pratybos)
Vytenis Bertašius, Lekt.,
Žymantas Jagelavičius, Asist., Dr.,
Ričardas Janilionis, Doc., Habil. dr.
|
C831/Širdies ir krūtinės chirurgijos centro auditorija, Santariškių g 2, C korpusas, 8 a. (VU ŠKLK) |
10:00 - 11:00 |
Akių ligos
(EGZAMINAS)
Rimvydas Stanislovas Ašoklis, Doc., Dr.
|
|
12:00 - 16:10 |
Užkrečiamos ligos ir dermatologija I/II d.
(pratybos)
Oleg Aliancevič, Lekt.,
Ligita Jančorienė, Prof., Dr.,
Ieva Kubiliūtė, J. Asist.,
Raimonda Matulionytė, Prof., Dr.,
Elžbieta Matulytė, Asist., Dr.,
Mindaugas Paulauskas, Lekt.,
Daiva Radzišauskienė, Doc., Dr.,
Linas Svetikas, Lekt.,
Rolanda Valintėlienė, Asist., Dr.,
Birutė Zablockienė, Doc., Dr.,
Karolina Žvirblytė-Skrebutėnienė, Lekt.
|
|
15:00 - 16:30 |
Pulmonologija, alergologija ir klinikinė imunologija, krūtinės chirurgija II/II d.
(PASKAITA)
Vytenis Bertašius, Lekt.,
Žymantas Jagelavičius, Asist., Dr.,
Ričardas Janilionis, Doc., Habil. dr.
|
Vyksta nuotoliniu būdu |
16:00 - 17:40 |
Užsienio kalba (lietuvių)
(pratybos)
Giedrė Junčytė, Lekt.
|
234/MF auditorija hibridiniam mokymui, Čiurlionio g. 21. (54 d.v.) (VU MF) |