Pirmadienis |
00:00 - 00:00 |
Nefrologija ir urologija (Urologija)
(PASKAITA)
Robertas Adomaitis, Asist., Dr.,
Arnas Bakavičius, Asist., Dr.,
Albertas Čekauskas, Asist., Dr.,
Feliksas Jankevičius, Prof., Dr. (HP),
Arūnas Želvys, Doc., Dr.
|
Vyksta nuotoliniu būdu |
00:00 - 00:00 |
Nefrologija ir urologija (Nefrologija)
(PASKAITA)
Marius Miglinas, Prof., Dr.,
Laurynas Rimševičius, Doc., Dr.
|
|
00:00 - 00:00 |
Suaugusių, vaikų ir paauglių psichiatrija ir psichoterapija (Psichoterapija)
(PASKAITA)
Rima Viliūnienė, Doc., Dr.
|
Vyksta nuotoliniu būdu |
09:00 - 10:30 |
Vaikų ligos ir chirurgija I/II (Vaikų chirurgija)
(PASKAITA)
Giedrius Bernotavičius, Asist., Dr.,
Arūnas Strumila, Asist., Dr.,
Gilvydas Verkauskas, Prof., Dr.
|
Vyksta nuotoliniu būdu |
09:00 - 10:30 |
Vaikų ligos ir chirurgija I/II (Vaikų ligos)
(PASKAITA)
Indrė Stacevičienė, Asist., Dr.
|
Vyksta nuotoliniu būdu |
11:00 - 12:30 |
Klinikinė genetika ir bioinformatika
(PASKAITA)
Aušra Matulevičienė, Doc., Dr.,
Monika Mozerė, Doc., Dr.
|
Vyksta nuotoliniu būdu |
12:00 - 16:00 |
Reumatologija, endokrinologija (Reumatologija)
(seminarai ir pratybos)
Inesa Arštikytė, Asist., Dr.,
Irena Butrimienė, Prof., Dr. (HP),
Dalia Miltinienė, Doc., Dr.,
Julija Mironova, Lekt.,
Rita Rugienė, Doc., Dr.,
Regina Šakalytė, Asist., Dr.,
Sigita Stropuvienė, Doc., Dr.
|
A462/VUL SK Reumatologijos centro auditorija, Santariškių g. 2, A korpusas, 4 a. (VUL SK RTORCHK RC) |
12:00 - 16:00 |
Nefrologija ir urologija (Nefrologija)
(seminarai ir pratybos)
Agnė Kerpauskienė, Asist., Dr.,
Ernesta Mačionienė, J. Asist.,
Marius Miglinas, Prof., Dr.,
Laurynas Rimševičius, Doc., Dr.,
Diana Sukackienė, Asist., Dr.,
Alvita Vickienė, Lekt.
|
D284/Nefrologijos, urologijos centrų auditorija, Santariškių g. 2, D korpusas, 2 a. (VUL SK GNCHC) |
12:00 - 15:20 |
Vaikų ligos ir chirurgija I/II (Vaikų chirurgija)
(seminarai ir pratybos)
Rūta Mačiulytė, Lekt.,
Paulius Valatka, Lekt.,
Gilvydas Verkauskas, Prof., Dr.
|
A253/Vaikų chirurgijos, ortopedijos ir traumatologijos centro auditorija, Santariškių g. 7, A korpusas, 2 a. (VU VLK) A411/Vaikų chirurgijos, ortopedijos ir traumatologijos centro auditorija, Santariškių g. 7, A korpusas, 4 a. (VUL SK GNCHC) |
12:00 - 15:35 |
Suaugusių, vaikų ir paauglių psichiatrija ir psichoterapija (Psichoterapija)
(seminarai ir pratybos)
Gediminas Čerškus, Lekt.
|
|
13:00 - 14:30 |
Suaugusių, vaikų ir paauglių psichiatrija ir psichoterapija (Suaugusių psichiatrija)
(PASKAITA)
Alvydas Navickas, Prof., Dr.
|
Vyksta nuotoliniu būdu |
15:00 - 16:30 |
Suaugusių, vaikų ir paauglių psichiatrija ir psichoterapija (Vaikų ir paauglių psichiatrija)
(PASKAITA)
Sigita Lesinskienė, Prof., Dr.
|
Vyksta nuotoliniu būdu |
Antradienis |
00:00 - 00:00 |
Suaugusių, vaikų ir paauglių psichiatrija ir psichoterapija (Suaugusių psichiatrija)
(PASKAITA)
Laurynas Bukelskis, Lekt.,
Marius Karnickas, Lekt.,
Paulina Kiškytė, Lekt.,
Alvydas Navickas, Prof., Dr.,
Vilius Rutkauskas, Lekt.
|
Vyksta nuotoliniu būdu |
00:00 - 00:00 |
Vaikų ligos ir chirurgija I/II (Vaikų ligos)
(PASKAITA)
Inga Ivaškevičienė, Doc., Dr.
|
|
00:00 - 00:00 |
Klinikinė genetika ir bioinformatika
(PASKAITA)
Beata Aleksiūnienė, M. Darbuot., Dr.,
Karolis Baronas, J. Asist.,
Deimantė Braždžiūnaitė, J. Asist.,
Birutė Burnytė, Doc., Dr.,
Natalija Krasovskaja, Lekt.,
Aušra Matulevičienė, Doc., Dr.,
Monika Mozerė, Doc., Dr.,
Eglė Preikšaitienė, Prof., Dr.,
Algirdas Utkus, Prof., Dr. (HP)
|
Vyksta nuotoliniu būdu |
12:00 - 16:00 |
Reumatologija, endokrinologija (Endokrinologija)
(seminarai ir pratybos)
Agnė Abraitienė, Asist., Dr.,
Aistė Galkinė, Lekt.,
Romena Laukienė, Asist., Dr.,
Gintarė Naskauskienė, Lekt.,
Laura Šiaulienė,
Kristina Švaikevičienė, Dok.,
Vaidotas Urbanavičius, Doc., Dr. (HP),
Žydrūnė Visockienė, Doc., Dr.
|
A1053/Hematologijos ir onkologijos klinika, Santariškių g. 2, A korpusas, 10 a. (VUL SK HOC) |
12:00 - 15:45 |
Suaugusių, vaikų ir paauglių psichiatrija ir psichoterapija (Suaugusių psichiatrija)
(seminarai ir pratybos)
Paulina Kiškytė, Lekt.,
Indraja Veličkienė, Asist., Dr.
|
319/Geležinio Vilko g. 29a, III korpusas, Farmacijos mažoji auditorija (35 d.v.) (FFC) |
12:00 - 15:20 |
Nefrologija ir urologija (Urologija)
(seminarai ir pratybos)
Robertas Adomaitis, Asist., Dr.,
Arnas Bakavičius, Asist., Dr.,
Marija Barisienė, Asist., Dr.,
Albertas Čekauskas, Asist., Dr.,
Feliksas Jankevičius, Prof., Dr. (HP),
Arūnas Želvys, Doc., Dr.
|
B419/Urologijos centro auditorija, Santariškių g. 2, B korpusas, 4 a. (VUL SK GNCHC) |