Tvarkaraštis
Dėstytojai
Dalykai
Atsiskaitymai
Patalpos
Pastatai
Auditorijos
Įranga
EN
ePaslaugos
Prisijungti
EN
Tvarkaraščiai
Medicinos fakultetas
Tvarkaraštis
Optometrija 2k. 2gr.
Tvarkaraštis
2023/2024 Pavasaris
2023/2024 Pavasaris
Optometrija 2k. 2gr.
Spausdinimo nustatymai
Rodyti laiką
Rodyti savaičių intervalus
Rodyti įvykių tipus
Rodyti pogrupius
Rodyti dėstytojus
Rodyti auditorijas
Semestrai:
MF 2023 - 2024 m. m. Rudens semestras
MF 2023 - 2024 m. m. Pavasario semestras
Spausdinti
2023/2024 Ruduo
Optometrija 2k. 2gr.
Pirmadienis
00:00 - 00:00
Mikrobiologija ir imunologija
(PASKAITA)
Tomas Kačergius, Prof., Dr.
Vyksta nuotoliniu būdu
08:00 - 09:30
Regos koregavimo priemonės
(PASKAITA)
Danas Buožius, Dok.
Vyksta nuotoliniu būdu
10:30 - 12:00
Regos koregavimo priemonės
(seminaras)
Danas Buožius, Dok.
402/MF auditorija, Geležinio Vilko g. 29a, III korpusas (25 d.v.) (VU MF)
14:00 - 15:30
Mikrobiologija ir imunologija
(PASKAITA)
Tomas Kačergius, Prof., Dr.
Vyksta nuotoliniu būdu
Antradienis
08:00 - 10:00
Mokslinių tyrimų metodologija
(EGZAMINAS)
Natalja Istomina, Prof., Dr.
08:00 - 09:35
Optometrinės tyrimo technologijos ir optometrinė įranga
(PASKAITA)
Gerda Anužienė, Lekt.
Vyksta nuotoliniu būdu
09:00 - 11:00
Medicininė regos korekcija
(EGZAMINAS)
Eglė Drukteinienė, Lekt.
515/Optometrijos auditorijos, Akademijos g. 4, Visoriai (VU SSC)
10:00 - 12:00
Optometrinės įrangos medicinoje taikymas
(EGZAMINAS)
Rasa Strupaitė-Šileikienė, Asist., Dr.
502/MF auditorija, Akademijos g. 4, Visoriai (80 d.v.) (VU MF)
512/MF auditorija, Akademijos g. 4, Visoriai (24 d.v.) (VU MF)
Trečiadienis
00:00 - 00:00
Optometrinės įrangos medicinoje taikymas
(PASKAITA)
Rasa Strupaitė-Šileikienė, Asist., Dr.
Vyksta nuotoliniu būdu
08:00 - 09:30
Optometrinės įrangos medicinoje taikymas
(PASKAITA)
Rasa Strupaitė-Šileikienė, Asist., Dr.
Vyksta nuotoliniu būdu
10:30 - 12:00
Optometrinės tyrimo technologijos ir optometrinė įranga
(seminaras)
Gerda Anužienė, Lekt.
14:00 - 15:35
Mikrobiologija ir imunologija
(seminarai ir laboratoriniai)
Tomas Kačergius, Prof., Dr.
320/Mikrobiologijos mokomoji laboratorija, Čiurlionio g. 21 (VUL SK FBMLMK)
16:00 - 17:30
Mokslinių tyrimų metodologija
(seminaras)
Natalja Istomina, Prof., Dr.
235/MF auditorija hibridiniam mokymui, Čiurlionio g. 21. (32 d.v.) (VU MF)
16:00 - 17:30
Mokslinių tyrimų metodologija
(seminaras)
Rita Urbanavičė, Lekt.
404/MF auditorija, Geležinio Vilko g. 29a, III korpusas (25 d.v.) (VU MF)
511/MF auditorija, Akademijos g. 4, Visoriai (24 d.v.) (VU MF)
Ketvirtadienis
00:00 - 00:00
Medicininė regos korekcija
(PASKAITA)
Eglė Drukteinienė, Lekt.
Vyksta nuotoliniu būdu
08:00 - 09:30
Medicininė regos korekcija
(PASKAITA)
Eglė Drukteinienė, Lekt.
Vyksta nuotoliniu būdu
10:00 - 12:25
Medicininė regos korekcija
(seminaras)
Eglė Drukteinienė, Lekt.
515/Optometrijos auditorijos, Akademijos g. 4, Visoriai (VU SSC)
13:00 - 14:30
Mokslinių tyrimų metodologija
(PASKAITA)
Natalja Istomina, Prof., Dr.
Vyksta nuotoliniu būdu
15:00 - 16:30
BUS dalykas (modulis)
(seminaras)
Penktadienis
08:00 - 10:00
Mikrobiologija ir imunologija
(EGZAMINAS)
Tomas Kačergius, Prof., Dr.
10:00 - 13:00
Regos koregavimo priemonės
(EGZAMINAS)
Danas Buožius, Dok.
312/MF auditorija, Čiurlionio g. 21. (64 d.v.) (VU MF)
10:30 - 12:30
Optometrinės tyrimo technologijos ir optometrinė įranga
(EGZAMINAS)
Gerda Anužienė, Lekt.
10:30 - 12:00
Optometrinės įrangos medicinoje taikymas
(seminaras)
Marina Charko, Lekt.
515/Optometrijos auditorijos, Akademijos g. 4, Visoriai (VU SSC)
15:00 - 16:30
BUS dalykas (modulis)
(seminaras)
2023/2024 Pavasaris
Optometrija 2k. 2gr.
Pirmadienis
14:00 - 15:30
Akių judesiai ir binokulinis matymas
(PASKAITA)
Marina Charko, Lekt.
Vyksta nuotoliniu būdu
16:30 - 18:00
Akių ligos
(PASKAITA)
Saulius Galgauskas, Doc., Dr.
,
Rasa Strupaitė-Šileikienė, Asist., Dr.
Vyksta nuotoliniu būdu
Antradienis
09:00 - 11:00
Akių ligos
(EGZAMINAS)
Saulius Galgauskas, Doc., Dr.
502/MF auditorija, Akademijos g. 4, Visoriai (80 d.v.) (VU MF)
09:30 - 11:30
Kontaktologija ir kontaktiniai lęšiai
(EGZAMINAS)
Jolanta Bendorienė, Asist., Dr.
502/MF auditorija, Akademijos g. 4, Visoriai (80 d.v.) (VU MF)
10:00 - 12:00
Akių judesiai ir binokulinis matymas
(EGZAMINAS)
Marina Charko, Lekt.
502/MF auditorija, Akademijos g. 4, Visoriai (80 d.v.) (VU MF)
10:00 - 11:30
Kontaktologija ir kontaktiniai lęšiai
(seminaras)
Jolanta Bendorienė, Asist., Dr.
515/Optometrijos auditorijos, Akademijos g. 4, Visoriai (VU SSC)
12:00 - 13:30
Akių ligos
(seminarai ir pratybos)
Saulius Galgauskas, Doc., Dr.
,
Rasa Strupaitė-Šileikienė, Asist., Dr.
501/MF auditorija, Akademijos g. 4, Visoriai (24 d.v.) (VU MF)
Trečiadienis
08:25 - 10:00
Kontaktologija ir kontaktiniai lęšiai
(seminaras)
Jolanta Bendorienė, Asist., Dr.
515/Optometrijos auditorijos, Akademijos g. 4, Visoriai (VU SSC)
13:00 - 14:25
Kontaktologija ir kontaktiniai lęšiai
(PASKAITA)
Jolanta Bendorienė, Asist., Dr.
Vyksta nuotoliniu būdu
Ketvirtadienis
12:00 - 13:30
Akių ligos
(seminarai ir pratybos)
Saulius Galgauskas, Doc., Dr.
,
Rasa Strupaitė-Šileikienė, Asist., Dr.
515/Optometrijos auditorijos, Akademijos g. 4, Visoriai (VU SSC)
15:00 - 16:30
BUS dalykas (modulis)
(Paskaitos, seminarai, pratybos)
Penktadienis
11:00 - 12:30
Akių judesiai ir binokulinis matymas
(seminaras)
Marina Charko, Lekt.
515/Optometrijos auditorijos, Akademijos g. 4, Visoriai (VU SSC)
15:00 - 16:30
BUS dalykas (modulis)
(Paskaitos, seminarai, pratybos)