Tvarkaraštis
Dėstytojai
Dalykai
Atsiskaitymai
Patalpos
Pastatai
Auditorijos
Įranga
EN
ePaslaugos
Prisijungti
EN
Tvarkaraščiai
Medicinos fakultetas
Tvarkaraštis
Slauga 1k. 8gr.
Tvarkaraštis
2023/2024 Pavasaris
2023/2024 Pavasaris
Slauga 1k. 8gr.
Spausdinimo nustatymai
Rodyti laiką
Rodyti savaičių intervalus
Rodyti įvykių tipus
Rodyti pogrupius
Rodyti dėstytojus
Rodyti auditorijas
Semestrai:
MF 2023 - 2024 m. m. Rudens semestras
MF 2023 - 2024 m. m. Pavasario semestras
Spausdinti
2023/2024 Ruduo
Slauga 1k. 8gr.
Pirmadienis
00:00 - 00:00
Visuomenės sveikatos pagrindai ir dietetika
(PASKAITA)
Audronė Astrauskienė, Asist., Dr.
,
Donatas Austys, Doc., Dr.
Vyksta nuotoliniu būdu
08:00 - 10:00
Anatomijos pagrindai
(EGZAMINAS)
Renata Mackevičienė, J. Asist.
08:00 - 09:30
Sociologija, vadyba ir sveikatos teisė
(PASKAITA)
Rytis Jankauskas, Lekt.
,
Jurgita Stirblienė, Lekt.
Vyksta nuotoliniu būdu
08:00 - 09:30
Įvadas į slaugą ir profesinė etika
(PASKAITA)
Aistis Žalnora, Doc., Dr.
Vyksta nuotoliniu būdu
15:00 - 17:00
Įvadas į slaugą ir profesinė etika
(EGZAMINAS)
Natalja Istomina, Prof., Dr.
18:00 - 19:30
Visuomenės sveikatos pagrindai ir dietetika
(PASKAITA)
Audronė Astrauskienė, Asist., Dr.
,
Donatas Austys, Doc., Dr.
Vyksta nuotoliniu būdu
18:00 - 19:30
Psichologijos ir edukologijos pagrindai
(PASKAITA)
Brigita Miežienė, Doc., Dr.
,
Žana Ramanauskienė, Lekt.
Vyksta nuotoliniu būdu
Antradienis
00:00 - 00:00
Mikrobiologijos ir Biochemijos pagrindai (Mikrobiologija)
(PASKAITA)
Agnė Kirkliauskienė, Doc., Dr.
Vyksta nuotoliniu būdu
08:00 - 10:00
Sociologija, vadyba ir sveikatos teisė
(EGZAMINAS)
Jurgita Stirblienė, Lekt.
144/MF auditorija, Čiurlionio g. 21. (182 d.v.) (VU MF)
312/MF auditorija, Čiurlionio g. 21. (64 d.v.) (VU MF)
08:00 - 09:30
Mikrobiologijos ir Biochemijos pagrindai (Mikrobiologija)
(PASKAITA)
Agnė Kirkliauskienė, Doc., Dr.
Vyksta nuotoliniu būdu
13:00 - 16:00
Akušerinė ir ginekologinė slauga
(pratybos)
Lina Baranauskienė, Lekt.
,
Alma Gaupšienė, J. Asist.
F251/Akušerijos ir ginekologijos centro auditorija, Santariškių g. 2, F korpusas (VU AGK)
16:00 - 17:00
Mikrobiologijos ir Biochemijos pagrindai (Biochemija)
(EGZAMINAS)
Inga Bikulčienė, Asist., Dr.
18:00 - 19:30
Įvadas į slaugą ir profesinė etika
(PASKAITA)
Natalja Istomina, Prof., Dr.
Vyksta nuotoliniu būdu
Ketvirtadienis
00:00 - 00:00
Mikrobiologijos ir Biochemijos pagrindai (Biochemija)
(PASKAITA)
Inga Bikulčienė, Asist., Dr.
Vyksta nuotoliniu būdu
08:00 - 09:30
Mikrobiologijos ir Biochemijos pagrindai (Biochemija)
(PASKAITA)
Inga Bikulčienė, Asist., Dr.
Vyksta nuotoliniu būdu
10:00 - 11:00
Rudens semestras. Aktualūs klausimai, atsako Studijų skyrius
(seminaras)
12:00 - 13:30
Mikrobiologijos ir Biochemijos pagrindai (Mikrobiologija)
(EGZAMINAS)
Inga Bikulčienė, Asist., Dr.
,
Agnė Kirkliauskienė, Doc., Dr.
Penktadienis
08:00 - 09:30
Anatomijos pagrindai
(PASKAITA)
Renata Mackevičienė, J. Asist.
Vyksta nuotoliniu būdu
09:00 - 17:00
Mikrobiologijos ir Biochemijos pagrindai (Mikrobiologija)
(EGZAMINAS)
Inga Bikulčienė, Asist., Dr.
,
Agnė Kirkliauskienė, Doc., Dr.
218/Mikrobiologijos mokomoji laboratorija, Čiurlionio g. 21 (VUL SK FBMLMK)
15:00 - 17:00
Psichologijos ir edukologijos pagrindai
(EGZAMINAS)
Brigita Miežienė, Doc., Dr.
2023/2024 Pavasaris
Slauga 1k. 8gr.
Pirmadienis
11:00 - 13:00
Gyvybės mokslai I/II (Biomedicininė fizika ir radiologijos pagrindai)
(EGZAMINAS)
Arvydas Laurinavičius, Prof., Dr. (HP)
203/MF Didžioji auditorija, Čiurlionio g. 21. (180 d.v.) (VU MF)
Antradienis
15:00 - 16:00
Bazinių slaugos įgūdžių formavimas
(EGZAMINAS)
Beata Dautarienė, Lekt.
101/Šiltnamių g. 29, B korpusas, 1 a., Bendroji RVUL auditorija (VUL SK GNCHC)
Trečiadienis
13:00 - 14:00
Pavasario semestras. Aktualūs klausimai
(konsultacija)
Vyksta nuotoliniu būdu
17:30 - 19:30
Bendroji slauga ir praktinių įgūdžių formavimas
(EGZAMINAS)
Aldona Mikaliūkštienė, Doc., Dr.
122/MF PC klasė, Čiurlionio g. 21. (26 d.v.) (VU MF)
224/MF PC klasė, Čiurlionio g. 21. (26 d.v.) (VU MF)
226/MF PC klasė, Čiurlionio g. 21. (20 d.v.) (VU MF)
104/Patologijos ir teismo medicinos katerdos auditorija, PC klasė, Čiurlionio g. 21, II korpusas (VU PTMK)
Ketvirtadienis
15:00 - 16:30
BUS dalykas (modulis)
(Paskaitos, seminarai, pratybos)
Penktadienis
00:00 - 00:00
Žmogaus fiziologija
(PASKAITA)
Valerija Jablonskienė, Doc., Dr.
Vyksta nuotoliniu būdu
08:00 - 09:30
Gyvybės mokslai I/II (Patologija ir patologinė anatomija)
(PASKAITA)
Vygantė Maskoliūnaitė, Lekt.
Vyksta nuotoliniu būdu
08:00 - 09:30
Gyvybės mokslai I/II (Patologija ir patologinė anatomija)
(PASKAITA)
Dainius Characiejus, Prof., Dr.
Vyksta nuotoliniu būdu
10:30 - 12:00
Gyvybės mokslai I/II (Biomedicininė fizika ir radiologijos pagrindai)
(PASKAITA)
Valdemaras Aleksa, Doc., Dr.
Vyksta nuotoliniu būdu
12:15 - 13:45
Bendroji slauga ir praktinių įgūdžių formavimas
(PASKAITA)
Aldona Mikaliūkštienė, Doc., Dr.
Vyksta nuotoliniu būdu
15:00 - 16:30
BUS dalykas (modulis)
(Paskaitos, seminarai, pratybos)
18:00 - 20:00
Gyvybės mokslai I/II (Patologija ir patologinė anatomija)
(EGZAMINAS)
Arvydas Laurinavičius, Prof., Dr. (HP)
Šeštadienis
16:00 - 18:00
Žmogaus fiziologija
(EGZAMINAS)
Valerija Jablonskienė, Doc., Dr.