Tvarkaraštis
Dėstytojai
Dalykai
Atsiskaitymai
Patalpos
Pastatai
Auditorijos
Įranga
EN
ePaslaugos
Prisijungti
EN
Tvarkaraščiai
Medicinos fakultetas
Tvarkaraštis
Slauga 2k. 1gr.
Tvarkaraštis
2023/2024 Pavasaris
2023/2024 Pavasaris
Slauga 2k. 1gr.
Spausdinimo nustatymai
Rodyti laiką
Rodyti savaičių intervalus
Rodyti įvykių tipus
Rodyti pogrupius
Rodyti dėstytojus
Rodyti auditorijas
Semestrai:
MF 2023 - 2024 m. m. Rudens semestras
MF 2023 - 2024 m. m. Pavasario semestras
Spausdinti
2023/2024 Ruduo
Slauga 2k. 1gr.
Pirmadienis
08:00 - 09:30
Bendroji ir specialioji terapinė slauga
(PASKAITA)
Violeta Senavaitienė, Lekt.
08:00 - 09:30
Bendroji ir specialioji terapinė slauga
(PASKAITA)
Ligita Jančorienė, Prof., Dr.
Vyksta nuotoliniu būdu
10:00 - 13:00
Bendroji ir specialioji terapinė slauga
(pratybos)
Veronika Šilinskaitė-Legenzova, Lekt.
503/Bendrųjų slaugos įgūdžių simuliacinė laboratorija I, Akademijos g. 4, Visoriai (24 d.v.) (VU SSC)
10:00 - 14:00
Akušerinė ir ginekologinė slauga
(EGZAMINAS)
Alma Gaupšienė, J. Asist.
18:00 - 19:30
Bendroji ir specialioji chirurginė slauga
(PASKAITA)
Audrius Gradauskas, Doc., Dr.
Vyksta nuotoliniu būdu
Antradienis
14:00 - 17:00
Bendroji ir specialioji terapinė slauga
(pratybos)
L143/Santariškių g. 14, Infekcinių ligų centro auditorija (VU DC)
L305/Santariškių g. 14, Infekcinių ligų centro pasitarimų kambarys (VU DC)
18:00 - 19:30
Farmakologija
(PASKAITA)
Snežana Budrikienė, Lekt.
,
Arnomedas Galdikas, Lekt.
Vyksta nuotoliniu būdu
18:00 - 19:30
Akušerinė ir ginekologinė slauga
(PASKAITA)
Diana Ramašauskaitė, Prof., Dr.
Trečiadienis
08:00 - 10:00
Akušerinė ir ginekologinė slauga
(PASKAITA)
Lina Baranauskienė, Lekt.
Vyksta nuotoliniu būdu
18:00 - 19:30
Bendroji ir specialioji chirurginė slauga
(PASKAITA)
Indrė Čergelytė-Podgrušienė, Asist., Dr.
Vyksta nuotoliniu būdu
Ketvirtadienis
09:00 - 12:00
Bendroji ir specialioji chirurginė slauga
(pratybos)
Indrė Čergelytė-Podgrušienė, Asist., Dr.
,
Igoris Šatkauskas, Doc., Dr.
,
Valentinas Uvarovas, Prof., Dr.
210/Geležinio Vilko g. 29a, III korpusas, Chirurginės slaugos laboratorija (VU SSC)
10:00 - 11:00
Bendroji ir specialioji terapinė slauga
(EGZAMINAS)
Ligita Jančorienė, Prof., Dr.
,
Violeta Senavaitienė, Lekt.
203/MF Didžioji auditorija, Čiurlionio g. 21. (180 d.v.) (VU MF)
18:00 - 19:30
Bendroji ir specialioji chirurginė slauga
(PASKAITA)
Indrė Čergelytė-Podgrušienė, Asist., Dr.
Vyksta nuotoliniu būdu
Penktadienis
08:00 - 10:15
Farmakologija
(pratybos)
Snežana Budrikienė, Lekt.
,
Arnomedas Galdikas, Lekt.
231/MF auditorija, farmakologijos, Čiurlionio g. 21. (30 d.v.) (VU MF)
319/Geležinio Vilko g. 29a, III korpusas, Farmacijos mažoji auditorija (35 d.v.) (FFC)
08:30 - 10:00
Akušerinė ir ginekologinė slauga
(PASKAITA)
Alma Gaupšienė, J. Asist.
Vyksta nuotoliniu būdu
09:00 - 11:00
Bendroji ir specialioji chirurginė slauga
(EGZAMINAS)
Indrė Čergelytė-Podgrušienė, Asist., Dr.
,
Audrius Gradauskas, Doc., Dr.
144/MF auditorija, Čiurlionio g. 21. (182 d.v.) (VU MF)
352/MF auditorija, Čiurlionio g. 21. (130 d.v.) (VU MF)
11:00 - 14:00
Farmakologija
(EGZAMINAS)
Snežana Budrikienė, Lekt.
,
Arnomedas Galdikas, Lekt.
2023/2024 Pavasaris
Slauga 2k. 1gr.
Pirmadienis
08:00 - 13:10
Chirurginės slaugos praktinių įgūdžių formavimas
(pratybos)
Oksana Misiūnienė, Lekt.
,
Violeta Senavaitienė, Lekt.
08:00 - 13:10
Terapinės slaugos praktinių įgūdžių formavimas
(pratybos)
Jurga Šuminienė, J. Asist.
12:00 - 13:00
Terapinės slaugos praktinių įgūdžių formavimas
(EGZAMINAS)
Jurga Šuminienė, J. Asist.
VUL SK Raudonoji/E122, Bendro naudojimo auditorija, Santariškių g. 2, E korpusas (VUL SK BNA)
14:00 - 16:00
Chirurginės slaugos praktinių įgūdžių formavimas
(EGZAMINAS)
Natalja Surgunt, Lekt.
272/Kraujagyslių chirurgijos centras, Antakalnio g. 57, 3 korpusas (VU ŠKLK)
Antradienis
08:00 - 13:00
Akušerinės ir ginekologinės slaugos praktinių įgūdžių formavimas
(pratybos)
Ieva Basevičiūtė, Lekt.
12:00 - 13:00
Akušerinės ir ginekologinės slaugos praktinių įgūdžių formavimas
(EGZAMINAS)
Alma Gaupšienė, J. Asist.
502/MF auditorija, Akademijos g. 4, Visoriai (80 d.v.) (VU MF)
Ketvirtadienis
15:00 - 16:30
BUS dalykas (modulis)
(Paskaitos, seminarai, pratybos)
Penktadienis
15:00 - 16:30
BUS dalykas (modulis)
(Paskaitos, seminarai, pratybos)