Tvarkaraštis
Dėstytojai
Dalykai
Atsiskaitymai
Patalpos
Pastatai
Auditorijos
Įranga
EN
ePaslaugos
Prisijungti
EN
Tvarkaraščiai
Medicinos fakultetas
Tvarkaraštis
Slauga 3k. 7gr.
Tvarkaraštis
2023/2024 Pavasaris
2023/2024 Pavasaris
Slauga 3k. 7gr.
Spausdinimo nustatymai
Rodyti laiką
Rodyti savaičių intervalus
Rodyti įvykių tipus
Rodyti pogrupius
Rodyti dėstytojus
Rodyti auditorijas
Semestrai:
MF 2023 - 2024 m. m. Rudens semestras
MF 2023 - 2024 m. m. Pavasario semestras
Spausdinti
2023/2024 Ruduo
Slauga 3k. 7gr.
Pirmadienis
08:00 - 09:30
Vaikų slauga
(PASKAITA)
Rasa Stundžienė, Asist., Dr.
Vyksta nuotoliniu būdu
08:00 - 10:15
Bendruomenės, namų ir paliatyvioji slauga
(PASKAITA)
Marius Čiurlionis, J. Asist.
Vyksta nuotoliniu būdu
11:00 - 13:30
Psichikos sveikatos slauga
(PASKAITA)
Sigita Lesinskienė, Prof., Dr.
Vyksta nuotoliniu būdu
11:30 - 13:30
Gerontologija ir geriatrinė slauga
(EGZAMINAS)
Agnė Jakavonytė-Akstinienė, Asist., Dr.
352/MF auditorija, Čiurlionio g. 21. (130 d.v.) (VU MF)
18:00 - 19:30
Vaikų slauga
(PASKAITA)
Rasa Stundžienė, Asist., Dr.
Vyksta nuotoliniu būdu
18:00 - 19:30
Kritinių būklių medicina, anesteziologija ir intensyvi slauga
(PASKAITA)
Arnomedas Galdikas, Lekt.
,
Lina Gedrimė, Lekt.
Vyksta nuotoliniu būdu
18:00 - 19:30
Gerontologija ir geriatrinė slauga
(PASKAITA)
Agnė Jakavonytė-Akstinienė, Asist., Dr.
Vyksta nuotoliniu būdu
Antradienis
08:00 - 10:15
Vaikų slauga
(PASKAITA)
Inesa Subotovič, Lekt.
Vyksta nuotoliniu būdu
08:00 - 09:30
Vaikų slauga
(PASKAITA)
Inesa Subotovič, Lekt.
Vyksta nuotoliniu būdu
08:00 - 11:00
Gerontologija ir geriatrinė slauga
(pratybos)
Agnė Jakavonytė-Akstinienė, Asist., Dr.
206/ Geležinio Vilko g. 29a, III korpusas, Vaiko ir šeimos sveikatos priežiūros laboratorija (VU SSC)
11:30 - 14:30
Kritinių būklių medicina, anesteziologija ir intensyvi slauga
(pratybos)
Arnomedas Galdikas, Lekt.
,
Murad Klyčmuradov, Lekt.
210/Geležinio Vilko g. 29a, III korpusas, Chirurginės slaugos laboratorija (VU SSC)
15:00 - 17:15
Vaikų slauga
(pratybos)
Rasa Stundžienė, Asist., Dr.
,
Inesa Subotovič, Lekt.
F251/Akušerijos ir ginekologijos centro auditorija, Santariškių g. 2, F korpusas (VU AGK)
206/ Geležinio Vilko g. 29a, III korpusas, Vaiko ir šeimos sveikatos priežiūros laboratorija (VU SSC)
15:00 - 18:00
Gerontologija ir geriatrinė slauga
(pratybos)
Agnė Jakavonytė-Akstinienė, Asist., Dr.
206/ Geležinio Vilko g. 29a, III korpusas, Vaiko ir šeimos sveikatos priežiūros laboratorija (VU SSC)
Trečiadienis
09:00 - 12:00
Psichikos sveikatos slauga
(pratybos)
Marija Skvarčevskaja, Lekt.
103/Geležinio Vilko g. 29a, III korpusas, Anestezijos ir intensyvios terapijos laboratorija (VU SSC)
12:00 - 15:00
Bendruomenės, namų ir paliatyvioji slauga
(pratybos)
Marius Čiurlionis, J. Asist.
,
Ilona Šakienė, Lekt.
206/ Geležinio Vilko g. 29a, III korpusas, Vaiko ir šeimos sveikatos priežiūros laboratorija (VU SSC)
210/Geležinio Vilko g. 29a, III korpusas, Chirurginės slaugos laboratorija (VU SSC)
Ketvirtadienis
15:00 - 16:30
BUS dalykas (modulis)
(seminaras)
Penktadienis
08:00 - 10:00
Psichikos sveikatos slauga
(EGZAMINAS)
Sigita Lesinskienė, Prof., Dr.
,
Žydrūnė Pašukonienė, Lekt.
,
Marija Skvarčevskaja, Lekt.
12:00 - 14:00
Kritinių būklių medicina, anesteziologija ir intensyvi slauga
(EGZAMINAS)
Arnomedas Galdikas, Lekt.
,
Lina Gedrimė, Lekt.
12:00 - 14:00
Bendruomenės, namų ir paliatyvioji slauga
(EGZAMINAS)
Marius Čiurlionis, J. Asist.
15:00 - 16:30
BUS dalykas (modulis)
(seminaras)
17:00 - 19:00
Vaikų slauga
(EGZAMINAS)
Rasa Stundžienė, Asist., Dr.
,
Inesa Subotovič, Lekt.
2023/2024 Pavasaris
Slauga 3k. 7gr.
Pirmadienis
08:00 - 13:00
Psichikos sveikatos slaugos praktinių įgūdžių formavimas
(pratybos)
Marija Skvarčevskaja, Lekt.
08:00 - 13:00
Geriatrinės ir neįgaliųjų slaugos praktinių įgūdžių formavimas
(pratybos)
Renata Giliun, Lekt.
08:00 - 13:00
Kritinių buklių medicinos, anesteziologijos ir intensyviosios terapijos slaugos praktinių įgūdžių formavimas
(pratybos)
Paulius Razmys, Lekt.
10:00 - 12:00
Bendruomenės, namų ir paliatyviosios slaugos praktinių įgūdžių formavimas
(EGZAMINAS)
Kiryl Saniukevich, Lekt.
Antradienis
08:00 - 10:00
Mokslinio tyrimo metodologija ir bakalauro baigiamojo darbo rengimas
(EGZAMINAS)
Natalja Istomina, Prof., Dr.
144/MF auditorija, Čiurlionio g. 21. (182 d.v.) (VU MF)
08:00 - 12:50
Vaikų slaugos praktinių įgūdžių formavimas
(pratybos)
Daiva Venslauskaitė, Lekt.
10:00 - 12:00
Geriatrinės ir neįgaliųjų slaugos praktinių įgūdžių formavimas
(EGZAMINAS)
Renata Giliun, Lekt.
15:00 - 17:15
Mokslinio tyrimo metodologija ir bakalauro baigiamojo darbo rengimas
(seminaras)
Rita Urbanavičė, Lekt.
Ketvirtadienis
08:00 - 10:00
Vaikų slaugos praktinių įgūdžių formavimas
(EGZAMINAS)
Daiva Venslauskaitė, Lekt.
08:00 - 13:00
Bendruomenės, namų ir paliatyviosios slaugos praktinių įgūdžių formavimas
(pratybos)
Kiryl Saniukevich, Lekt.
10:00 - 12:00
Psichikos sveikatos slaugos praktinių įgūdžių formavimas
(EGZAMINAS)
Marija Skvarčevskaja, Lekt.
10:00 - 12:00
Kritinių buklių medicinos, anesteziologijos ir intensyviosios terapijos slaugos praktinių įgūdžių formavimas
(EGZAMINAS)
Paulius Razmys, Lekt.
502/MF auditorija, Akademijos g. 4, Visoriai (80 d.v.) (VU MF)
15:00 - 17:15
Mokslinio tyrimo metodologija ir bakalauro baigiamojo darbo rengimas
(seminaras)
Natalja Istomina, Prof., Dr.
,
Stanislav Sabaliauskas, Doc., Dr.
,
Rita Urbanavičė, Lekt.
Penktadienis
15:00 - 16:30
Mokslinio tyrimo metodologija ir bakalauro baigiamojo darbo rengimas
(PASKAITA)
Natalja Istomina, Prof., Dr.
Vyksta nuotoliniu būdu