mif-logotipas.png
Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Matematikos ir informatikos fakultetas

GMC
2019.11.11 -- 2019.11.17


Pirmadienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
C248 l. 11:00 - 13:00
Genetikos pagrindai (Privalomasis)
Neurobiofizika 3k. tvarkaraštis

Tatjana Čėsnienė, Doc., Dr.
11:00 - 13:00
Genetikos pagrindai (Privalomasis)
Neurobiofizika 3k. tvarkaraštis

Tatjana Čėsnienė, Doc., Dr.

13:00 - 15:00
Ląstelės biologija ir histologija (Privalomasis)
Biologija 2k. tvarkaraštis Pogrupiai: 2

Rasa Aukštikalnienė, Lekt., Dr.
Inga Burneikienė, J. Asist.
13:00 - 15:00
Ląstelės biologija ir histologija (Privalomasis)
Biologija 2k. tvarkaraštis Pogrupiai: 2

Rasa Aukštikalnienė, Lekt., Dr.
Inga Burneikienė, J. Asist.
16:00 - 18:00
Struktūrinė ląstelės biologija ir citogenetika (Privalomasis)
Genetika 1k. tvarkaraštis Pogrupiai: 1

Inga Burneikienė, J. Asist.
Veronika Dedonytė, Doc., Dr.
Asta Stapulionytė, J. Asist.
C254 bioinf. kl. 08:00 - 13:00
GNU/Linux tipo operacinės sistemos (Privalomasis)

Andrius Merkys, M. Darbuot., Dr.
Komentarai: Medikai -Sistemų biologija-
08:00 - 13:00
GNU/Linux tipo operacinės sistemos (Privalomasis)

Andrius Merkys, M. Darbuot., Dr.
Komentarai: Medikai -Sistemų biologija-
08:00 - 13:00
GNU/Linux tipo operacinės sistemos (Privalomasis)

Andrius Merkys, M. Darbuot., Dr.
Komentarai: Medikai -Sistemų biologija-
C255 GIS kl.
C258 fiziol. l. 09:00 - 10:30
Žmogaus ir gyvūnų fiziologija (Privalomasis)
Genetika 3k. tvarkaraštis Pogrupiai: 1

Evaldas Pipinis, J. Asist.
09:00 - 10:30
Žmogaus ir gyvūnų fiziologija (Privalomasis)
Genetika 3k. tvarkaraštis Pogrupiai: 1

Evaldas Pipinis, J. Asist.

10:30 - 12:00
Žmogaus ir gyvūnų fiziologija (Privalomasis)
Genetika 3k. tvarkaraštis Pogrupiai: 2

Evaldas Pipinis, J. Asist.
15:00 - 17:00
Žmogaus ir gyvūnų fiziologija (Privalomasis)
Genetika 2k. tvarkaraštis Pogrupiai: 1

Vaida Survilienė, J. Asist.
15:00 - 17:00
Žmogaus ir gyvūnų fiziologija (Privalomasis)
Genetika 2k. tvarkaraštis Pogrupiai: 1

Vaida Survilienė, J. Asist.
C262 biofiz. l.
C264 l. 11:30 - 13:00
Hidrobiologija (Pasirenkamasis)
Biologija 4k. tvarkaraštis Pogrupiai: 1

Algirdas Kaupinis, M. Darbuot., Dr.
11:30 - 13:00
Hidrobiologija (Pasirenkamasis)
Biologija 4k. tvarkaraštis Pogrupiai: 1

Algirdas Kaupinis, M. Darbuot., Dr.

13:00 - 15:00
Organizmų kilmė ir įvairovė I (Privalomasis)
Biologija 1k. tvarkaraštis Pogrupiai: 2

Andrius Petrašiūnas, Doc., Dr.
Virginija Podėnienė, Doc., Dr.
13:00 - 15:00
Organizmų kilmė ir įvairovė I (Privalomasis)
Biologija 1k. tvarkaraštis Pogrupiai: 2

Andrius Petrašiūnas, Doc., Dr.
Virginija Podėnienė, Doc., Dr.

15:00 - 17:00
Organizmų kilmė ir įvairovė I (Privalomasis)
Biologija 1k. tvarkaraštis Pogrupiai: 1

Andrius Petrašiūnas, Doc., Dr.
Virginija Podėnienė, Doc., Dr.
15:00 - 17:00
Organizmų kilmė ir įvairovė I (Privalomasis)
Biologija 1k. tvarkaraštis Pogrupiai: 1

Andrius Petrašiūnas, Doc., Dr.
Virginija Podėnienė, Doc., Dr.
C268 l. 09:00 - 10:30
Augalų ir gyvūnų biologijos pagrindai (Privalomasis)
Pogrupiai: 1

Sigitas Juzėnas, Lekt.
Komentarai: VU MF Farmacijos bak. I k
09:00 - 10:30
Augalų ir gyvūnų biologijos pagrindai (Privalomasis)
Pogrupiai: 1

Sigitas Juzėnas, Lekt.
Komentarai: VU MF Farmacijos bak. I k

11:00 - 12:30
Augalų ir gyvūnų biologijos pagrindai (Privalomasis)
Pogrupiai: 2

Sigitas Juzėnas, Lekt.
Komentarai: VU MF Farmacijos bak. I k
11:00 - 12:30
Augalų ir gyvūnų biologijos pagrindai (Privalomasis)
Pogrupiai: 2

Sigitas Juzėnas, Lekt.
Komentarai: VU MF Farmacijos bak. I k

13:00 - 14:30
Bendroji biologija (Privalomasis)
Pogrupiai: 1

Marija Biteniekytė, Lekt., Dr.
Komentarai: Biochemijos bak. I k.
13:00 - 14:30
Bendroji biologija (Privalomasis)
Pogrupiai: 1

Marija Biteniekytė, Lekt., Dr.
Komentarai: Biochemijos bak. I k.

14:30 - 15:00
Bendroji biologija (Privalomasis)
Pogrupiai: 2

Marija Biteniekytė, Lekt., Dr.
Komentarai: Biochemijos bak. I k.
C547 seminarų kamb.
Puvočių mokomoji lauko bazė
R101 a. 09:00 - 12:00
Evoliucijos teorija (Privalomasis)
Genetika 4k. tvarkaraštis Pogrupiai: 2

Rimantas Rakauskas, Prof., Habil. dr.
09:00 - 12:00
Evoliucijos teorija (Privalomasis)
Genetika 4k. tvarkaraštis Pogrupiai: 2

Rimantas Rakauskas, Prof., Habil. dr.
R102 a. 13:00 - 16:00
Molekulinė biologija (Privalomasis)

Giedrius Sasnauskas, Vyr. M. Darbuot., Dr.
Giedrė Tamulaitienė, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
Gintautas Tamulaitis, Vyr. M. Darbuot., Dr.
Mindaugas Zaremba, Vyr. M. Darbuot., Dr.
Komentarai: Biochemijos bak. 4 k.
13:00 - 16:00
Molekulinė biologija (Privalomasis)

Giedrius Sasnauskas, Vyr. M. Darbuot., Dr.
Giedrė Tamulaitienė, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
Gintautas Tamulaitis, Vyr. M. Darbuot., Dr.
Mindaugas Zaremba, Vyr. M. Darbuot., Dr.
Komentarai: Biochemijos bak. 4 k.
16:00 - 17:00
Molekulinė biologija (Privalomasis)

Giedrius Sasnauskas, Vyr. M. Darbuot., Dr.
Giedrė Tamulaitienė, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
Gintautas Tamulaitis, Vyr. M. Darbuot., Dr.
Mindaugas Zaremba, Vyr. M. Darbuot., Dr.
Komentarai: Biochemijos bak. 4 k.
R103 a. 09:00 - 11:00
Tikimybių teorija ir matematinė statistika (Privalomasis)
Genetika 2k. tvarkaraštis Pogrupiai: 1

Jolita Ignatavičiūtė, Lekt., Dr.
09:00 - 11:00
Tikimybių teorija ir matematinė statistika (Privalomasis)
Genetika 2k. tvarkaraštis Pogrupiai: 1

Jolita Ignatavičiūtė, Lekt., Dr.

11:00 - 13:00
Tikimybių teorija ir matematinė statistika (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 2k. tvarkaraštis

Jolita Ignatavičiūtė, Lekt., Dr.
11:00 - 13:00
Tikimybių teorija ir matematinė statistika (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 2k. tvarkaraštis

Jolita Ignatavičiūtė, Lekt., Dr.

13:00 - 15:00
Dalykinė anglų kalba I/II d. (Privalomasis)
Biologija 1k. tvarkaraštis Pogrupiai: 1

Albina Trečiokaitė, Lekt.
13:00 - 15:00
Dalykinė anglų kalba I/II d. (Privalomasis)
Biologija 1k. tvarkaraštis Pogrupiai: 1

Albina Trečiokaitė, Lekt.

15:00 - 17:00
Dalykinė anglų kalba I/II d. (Privalomasis)
Biologija 1k. tvarkaraštis Pogrupiai: 2

Albina Trečiokaitė, Lekt.
15:00 - 17:00
Dalykinė anglų kalba I/II d. (Privalomasis)
Biologija 1k. tvarkaraštis Pogrupiai: 2

Albina Trečiokaitė, Lekt.
R104 a. 09:00 - 11:00
Biochemija (Privalomasis)
Pogrupiai: 1

Aleksandras Konovalovas, Asist., Dr.
Algirdas Mikalkėnas, Asist., Dr.
Saulius Serva, Prof., Dr.
Komentarai: CHGF Biochemikai 3k bak.
09:00 - 11:00
Biochemija (Privalomasis)
Pogrupiai: 1

Aleksandras Konovalovas, Asist., Dr.
Algirdas Mikalkėnas, Asist., Dr.
Saulius Serva, Prof., Dr.
Komentarai: CHGF Biochemikai 3k bak.

11:00 - 13:00
Biochemija (Privalomasis)

Saulius Serva, Prof., Dr.
Komentarai: CHGF Biochemikai 3k bak.
11:00 - 13:00
Biochemija (Privalomasis)

Saulius Serva, Prof., Dr.
Komentarai: CHGF Biochemikai 3k bak.

13:30 - 15:00
Dalykinė anglų kalba I/II d. (Privalomasis)
Mikrobiologija 1k. tvarkaraštis Pogrupiai: 1

Vilma Asijavičiūtė, Lekt.
13:30 - 15:00
Dalykinė anglų kalba I/II d. (Privalomasis)
Mikrobiologija 1k. tvarkaraštis Pogrupiai: 1

Vilma Asijavičiūtė, Lekt.

15:00 - 17:00
Dalykinė anglų kalba I/II d. (Privalomasis)
Mikrobiologija 1k. tvarkaraštis Pogrupiai: 2

Vilma Asijavičiūtė, Lekt.
15:00 - 17:00
Dalykinė anglų kalba I/II d. (Privalomasis)
Mikrobiologija 1k. tvarkaraštis Pogrupiai: 2

Vilma Asijavičiūtė, Lekt.
R105 a. 13:00 - 17:00
Genetikos pagrindai (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 2k. tvarkaraštis
Neurobiofizika 3k. tvarkaraštis

Vaidotas Morkūnas, Doc., Dr.
13:00 - 17:00
Genetikos pagrindai (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 2k. tvarkaraštis
Neurobiofizika 3k. tvarkaraštis

Vaidotas Morkūnas, Doc., Dr.
13:00 - 17:00
Genetikos pagrindai (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 2k. tvarkaraštis
Neurobiofizika 3k. tvarkaraštis

Vaidotas Morkūnas, Doc., Dr.
R106 Didžioji a. 09:00 - 11:00
Tiesinė algebra ir geometrija (Privalomasis)
Genetika 1k. tvarkaraštis tvarkaraštis tvarkaraštis tvarkaraštis

Gailė Paukštaitė, Asist., Dr.
09:00 - 11:00
Tiesinė algebra ir geometrija (Privalomasis)
Genetika 1k. tvarkaraštis tvarkaraštis tvarkaraštis tvarkaraštis

Gailė Paukštaitė, Asist., Dr.

11:00 - 13:00
Organinė chemija (Privalomasis)
Biologija 1k. tvarkaraštis tvarkaraštis tvarkaraštis tvarkaraštis tvarkaraštis

Virginija Jakubkienė, Doc., Dr.
11:00 - 13:00
Organinė chemija (Privalomasis)
Biologija 1k. tvarkaraštis tvarkaraštis tvarkaraštis tvarkaraštis tvarkaraštis

Virginija Jakubkienė, Doc., Dr.
R108 a. 08:15 - 09:00
Bioinformatika (Privalomasis)
Molekulinė biologija 3k. tvarkaraštis

Justas Dapkūnas, M. Darbuot., Dr.
Komentarai: Biochemijos bak. 4 k.
13:00 - 15:00
Hidrobiologija (Pasirenkamasis)
Biologija 4k. tvarkaraštis

Egidijus Bukelskis, Doc., Dr.
13:00 - 15:00
Hidrobiologija (Pasirenkamasis)
Biologija 4k. tvarkaraštis

Egidijus Bukelskis, Doc., Dr.
R109 a. 09:00 - 11:00
Biologinės įvairovės studijos (Privalomasis)
Biologinė įvairovė 1k. tvarkaraštis

Eduardas Budrys, Doc., Dr.
Egidijus Bukelskis, Doc., Dr.
Saulis Skuja, Lekt.
Komentarai: ichtiologinės praktikos dalis 14 val, biologinės įvairovės koncepcija 10 val, ornitologinė dalis 20 val.
09:00 - 11:00
Biologinės įvairovės studijos (Privalomasis)
Biologinė įvairovė 1k. tvarkaraštis

Eduardas Budrys, Doc., Dr.
Egidijus Bukelskis, Doc., Dr.
Saulis Skuja, Lekt.
Komentarai: ichtiologinės praktikos dalis 14 val, biologinės įvairovės koncepcija 10 val, ornitologinė dalis 20 val.
R201 a.
R202 a. 09:00 - 11:00
Invazijų biologija (Privalomasis)
Biologija 4k. tvarkaraštis

Kęstutis Arbačiauskas, Prof., Dr.
Sigitas Juzėnas, Lekt.
Ernestas Kutorga, Prof., Dr. (HP)
09:00 - 11:00
Invazijų biologija (Privalomasis)
Biologija 4k. tvarkaraštis

Kęstutis Arbačiauskas, Prof., Dr.
Sigitas Juzėnas, Lekt.
Ernestas Kutorga, Prof., Dr. (HP)

11:00 - 15:00
Aplinkos biotechnologijos (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 4k. tvarkaraštis

Lilija Kalėdienė, Prof., Dr. (HP)
11:00 - 15:00
Aplinkos biotechnologijos (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 4k. tvarkaraštis

Lilija Kalėdienė, Prof., Dr. (HP)
11:00 - 15:00
Aplinkos biotechnologijos (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 4k. tvarkaraštis

Lilija Kalėdienė, Prof., Dr. (HP)

15:00 - 17:00
Molekulinė biologija (Privalomasis)
Biologija 3k. tvarkaraštis

Edita Sužiedėlienė, Prof., Dr. (HP)
Komentarai: kartu su Bioinformatikos bak. 3k.

15:00 - 18:00
Molekulinė biologija (Privalomasis)
BIO 2k. 1gr.

Edita Sužiedėlienė, Prof., Dr. (HP)
15:00 - 17:00
Molekulinė biologija (Privalomasis)
Biologija 3k. tvarkaraštis

Edita Sužiedėlienė, Prof., Dr. (HP)
Komentarai: kartu su Bioinformatikos bak. 3k.

15:00 - 18:00
Molekulinė biologija (Privalomasis)
BIO 2k. 1gr.

Edita Sužiedėlienė, Prof., Dr. (HP)
R203 a. 09:00 - 11:00
Patogeninių mikroorganizmų biologija (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 4k. tvarkaraštis Pogrupiai: 1

Raimonda Petkauskaitė, J. Asist.
09:00 - 11:00
Patogeninių mikroorganizmų biologija (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 4k. tvarkaraštis Pogrupiai: 1

Raimonda Petkauskaitė, J. Asist.

11:00 - 13:00
Įvadas į matematinę fiziologiją (Privalomasis)
Neurobiofizika 2k. tvarkaraštis

Aidas Alaburda, Prof., Dr.
11:00 - 13:00
Įvadas į matematinę fiziologiją (Privalomasis)
Neurobiofizika 2k. tvarkaraštis

Aidas Alaburda, Prof., Dr.

13:00 - 15:00
Įvadas į matematinę fiziologiją (Privalomasis)
Neurobiofizika 2k. tvarkaraštis Pogrupiai: 1

Aidas Alaburda, Prof., Dr.
13:00 - 15:00
Įvadas į matematinę fiziologiją (Privalomasis)
Neurobiofizika 2k. tvarkaraštis Pogrupiai: 1

Aidas Alaburda, Prof., Dr.
R204 a. 09:00 - 11:00
Biofotonika (Privalomasis)
Biofizika 1k. tvarkaraštis

Ričardas Rotomskis, Prof., Habil. dr.
09:00 - 11:00
Biofotonika (Privalomasis)
Biofizika 1k. tvarkaraštis

Ričardas Rotomskis, Prof., Habil. dr.
13:00 - 15:00
Biologinė fizika (Privalomasis)
Biologija 3k. tvarkaraštis

Rokas Buišas, Asist., Dr.
13:00 - 15:00
Biologinė fizika (Privalomasis)
Biologija 3k. tvarkaraštis

Rokas Buišas, Asist., Dr.
R205 a. 09:00 - 11:00
Miškininkystė ir agrarinė ekologija (Privalomasis)
Biologinė įvairovė 2k. tvarkaraštis

Virginija Podėnienė, Doc., Dr.
09:00 - 11:00
Miškininkystė ir agrarinė ekologija (Privalomasis)
Biologinė įvairovė 2k. tvarkaraštis

Virginija Podėnienė, Doc., Dr.

11:00 - 14:00
Aplinkos chemija (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkotvarka 1k. tvarkaraštis

Virginija Kalcienė, Asist., Dr.
11:00 - 14:00
Aplinkos chemija (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkotvarka 1k. tvarkaraštis

Virginija Kalcienė, Asist., Dr.
16:00 - 19:00
Aplinkos tarša ir prevencija (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkotvarka 1k. tvarkaraštis

Gytautas Ignatavičius, Doc., Dr.
16:00 - 19:00
Aplinkos tarša ir prevencija (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkotvarka 1k. tvarkaraštis

Gytautas Ignatavičius, Doc., Dr.

19:00 - 21:00
Aplinkos tarša ir prevencija (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkotvarka 1k. tvarkaraštis

Vaidotas Valskys, Asist., Dr.
19:00 - 21:00
Aplinkos tarša ir prevencija (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkotvarka 1k. tvarkaraštis

Vaidotas Valskys, Asist., Dr.
R206 a. 11:00 - 13:00
Genetika (Privalomasis)
Biologija 3k. tvarkaraštis

Donatas Žvingila, Prof., Dr. (HP)
11:00 - 13:00
Genetika (Privalomasis)
Biologija 3k. tvarkaraštis

Donatas Žvingila, Prof., Dr. (HP)

13:00 - 15:00
Organizmų filogenija ir sistematika (Privalomasis)
Biologinė įvairovė 1k. tvarkaraštis

Ernestas Kutorga, Prof., Dr. (HP)
Sigitas Podėnas, Prof., Dr. (HP)
13:00 - 15:00
Organizmų filogenija ir sistematika (Privalomasis)
Biologinė įvairovė 1k. tvarkaraštis

Ernestas Kutorga, Prof., Dr. (HP)
Sigitas Podėnas, Prof., Dr. (HP)
R207 a. 09:00 - 12:00
Pavienių molekulių tyrimo metodai (Pasirenkamasis)
Biochemija 1k. tvarkaraštis
Biochemija 2k. tvarkaraštis

Danielis Rutkauskas, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
09:00 - 12:00
Pavienių molekulių tyrimo metodai (Pasirenkamasis)
Biochemija 1k. tvarkaraštis
Biochemija 2k. tvarkaraštis

Danielis Rutkauskas, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
13:00 - 16:00
Įvadas į neurobiologiją (Privalomasis)
Neurobiofizika 1k. tvarkaraštis

Osvaldas Rukšėnas, Prof., Dr. (HP)
13:00 - 16:00
Įvadas į neurobiologiją (Privalomasis)
Neurobiofizika 1k. tvarkaraštis

Osvaldas Rukšėnas, Prof., Dr. (HP)
16:00 - 18:00
Jutimo ir suvokimo neurobiologija (modulis) (Privalomasis)
Neurobiologija 2k. tvarkaraštis

Osvaldas Rukšėnas, Prof., Dr. (HP)
R208 a. 11:00 - 14:00
Grybų bendrijų ekologija (Pasirenkamasis)
Biologinė įvairovė 2k. tvarkaraštis

Komentarai: dr. R. Iršėnaitė
11:00 - 14:00
Grybų bendrijų ekologija (Pasirenkamasis)
Biologinė įvairovė 2k. tvarkaraštis

Komentarai: dr. R. Iršėnaitė
14:00 - 16:00
Aplinkos chemija (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkotvarka 1k. tvarkaraštis

Virginija Kalcienė, Asist., Dr.
R209 komp.kl. 09:00 - 12:00
Bioinformatika (Privalomasis)

Justas Dapkūnas, M. Darbuot., Dr.
Komentarai: Biochemijos bak. 4 k.
09:00 - 12:00
Bioinformatika (Privalomasis)

Justas Dapkūnas, M. Darbuot., Dr.
Komentarai: Biochemijos bak. 4 k.
15:00 - 18:00
Bioinformatika (Privalomasis)
Molekulinė biologija 3k. tvarkaraštis

Justas Dapkūnas, M. Darbuot., Dr.
15:00 - 18:00
Bioinformatika (Privalomasis)
Molekulinė biologija 3k. tvarkaraštis

Justas Dapkūnas, M. Darbuot., Dr.
R301 a. 13:00 - 15:00
Dalykinė anglų kalba I/II d. (Privalomasis)
Molekulinė biologija 1k. tvarkaraštis Pogrupiai: 1

Dalia Pinkevičienė, Lekt.
13:00 - 15:00
Dalykinė anglų kalba I/II d. (Privalomasis)
Molekulinė biologija 1k. tvarkaraštis Pogrupiai: 1

Dalia Pinkevičienė, Lekt.

15:00 - 17:00
Dalykinė anglų kalba I/II d. (Privalomasis)
Molekulinė biologija 1k. tvarkaraštis Pogrupiai: 2

Dalia Pinkevičienė, Lekt.
15:00 - 17:00
Dalykinė anglų kalba I/II d. (Privalomasis)
Molekulinė biologija 1k. tvarkaraštis Pogrupiai: 2

Dalia Pinkevičienė, Lekt.

17:00 - 19:00
Dalykinė anglų kalba I/II d. (Privalomasis)
Molekulinė biologija 1k. tvarkaraštis Pogrupiai: 3

Dalia Pinkevičienė, Lekt.
17:00 - 19:00
Dalykinė anglų kalba I/II d. (Privalomasis)
Molekulinė biologija 1k. tvarkaraštis Pogrupiai: 3

Dalia Pinkevičienė, Lekt.
R302 biochemijos l. 09:00 - 12:00
Biochemija (Privalomasis)
Biologija 2k. tvarkaraštis Pogrupiai: 1

Algirdas Mikalkėnas, Asist., Dr.
09:00 - 12:00
Biochemija (Privalomasis)
Biologija 2k. tvarkaraštis Pogrupiai: 1

Algirdas Mikalkėnas, Asist., Dr.
12:00 - 15:00
Biochemija (Privalomasis)
Molekulinė biologija 2k. tvarkaraštis Pogrupiai: 2

Simona Povilonienė, M. Darbuot., Dr.
12:00 - 15:00
Biochemija (Privalomasis)
Molekulinė biologija 2k. tvarkaraštis Pogrupiai: 2

Simona Povilonienė, M. Darbuot., Dr.

15:00 - 18:00
Biochemija (Privalomasis)
Molekulinė biologija 2k. tvarkaraštis Pogrupiai: 1

Simona Povilonienė, M. Darbuot., Dr.
15:00 - 18:00
Biochemija (Privalomasis)
Molekulinė biologija 2k. tvarkaraštis Pogrupiai: 1

Simona Povilonienė, M. Darbuot., Dr.
R322 mol. biologijos l. 09:00 - 15:00
Molekulinė biologija II/II d. (Privalomasis)
Molekulinė biologija 3k. tvarkaraštis Pogrupiai: 2

Julija Armalytė, Doc., Dr.
09:00 - 15:00
Molekulinė biologija II/II d. (Privalomasis)
Molekulinė biologija 3k. tvarkaraštis Pogrupiai: 2

Julija Armalytė, Doc., Dr.
09:00 - 15:00
Molekulinė biologija II/II d. (Privalomasis)
Molekulinė biologija 3k. tvarkaraštis Pogrupiai: 2

Julija Armalytė, Doc., Dr.
09:00 - 15:00
Molekulinė biologija II/II d. (Privalomasis)
Molekulinė biologija 3k. tvarkaraštis Pogrupiai: 2

Julija Armalytė, Doc., Dr.

15:00 - 18:00
Įvadas į molekulinės biologijos laboratoriją (Privalomasis)
Molekulinė biologija 2k. tvarkaraštis Pogrupiai: 2

Lina Aitmanaitė, J. Asist.
Indrė Dalgėdienė, J. M. Darbuot.
Neringa Daugelavičienė, J. Asist.
15:00 - 18:00
Įvadas į molekulinės biologijos laboratoriją (Privalomasis)
Molekulinė biologija 2k. tvarkaraštis Pogrupiai: 2

Lina Aitmanaitė, J. Asist.
Indrė Dalgėdienė, J. M. Darbuot.
Neringa Daugelavičienė, J. Asist.
R324 mikrobiologijos l. 11:00 - 14:00
Biotechnologija (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 3k. tvarkaraštis Pogrupiai: 1

Justina Jurgelevičiūtė, J. Asist.
11:00 - 14:00
Biotechnologija (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 3k. tvarkaraštis Pogrupiai: 1

Justina Jurgelevičiūtė, J. Asist.
14:00 - 17:00
Biotechnologija (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 3k. tvarkaraštis Pogrupiai: 2

Justina Jurgelevičiūtė, J. Asist.
14:00 - 17:00
Biotechnologija (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 3k. tvarkaraštis Pogrupiai: 2

Justina Jurgelevičiūtė, J. Asist.
R334 l.
R401 a.
R402 a.
R403 a. 09:00 - 11:00
Organizmų kilmė ir įvairovė I (Privalomasis)
Biologija 1k. tvarkaraštis

Sigitas Podėnas, Prof., Dr. (HP)
Radvilė Rimgailė-Voicik, Asist., Dr.
Petras Venckus, Lekt.
09:00 - 11:00
Organizmų kilmė ir įvairovė I (Privalomasis)
Biologija 1k. tvarkaraštis

Sigitas Podėnas, Prof., Dr. (HP)
Radvilė Rimgailė-Voicik, Asist., Dr.
Petras Venckus, Lekt.

11:00 - 15:00
Genetikos principai ir koncepcijos (Privalomasis)
Genetika 2k. tvarkaraštis

Juozas Rimantas Lazutka, Prof., Habil. dr.
11:00 - 15:00
Genetikos principai ir koncepcijos (Privalomasis)
Genetika 2k. tvarkaraštis

Juozas Rimantas Lazutka, Prof., Habil. dr.
11:00 - 15:00
Genetikos principai ir koncepcijos (Privalomasis)
Genetika 2k. tvarkaraštis

Juozas Rimantas Lazutka, Prof., Habil. dr.

15:00 - 17:00
Molekulinės evoliucijos pagrindai (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 4k. tvarkaraštis

Jurga Turčinavičienė, Doc., Dr.
15:00 - 17:00
Molekulinės evoliucijos pagrindai (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 4k. tvarkaraštis

Jurga Turčinavičienė, Doc., Dr.
R404 a. 15:00 - 17:00
Biochemija (Privalomasis)
Neurobiofizika 2k. tvarkaraštis Pogrupiai: 1

Arvydas Markuckas, Doc., Dr.
15:00 - 17:00
Biochemija (Privalomasis)
Neurobiofizika 2k. tvarkaraštis Pogrupiai: 1

Arvydas Markuckas, Doc., Dr.

17:00 - 19:00
Biologinė fizika (Privalomasis)
Biologija 3k. tvarkaraštis Pogrupiai: 2

Rokas Buišas, Asist., Dr.
17:00 - 19:00
Biologinė fizika (Privalomasis)
Biologija 3k. tvarkaraštis Pogrupiai: 2

Rokas Buišas, Asist., Dr.
R405 a. 09:00 - 12:00
Molekulinė ląstelių biologija (Privalomasis)
Molekulinė biologija 1k. tvarkaraštis

Vilmantė Borutaitė, Prof., Dr. (HP)
Marija Ger, M. Darbuot., Dr.
Violeta Jonušienė, Doc., Dr.
Urtė Neniškytė, M. Darbuot., Dr.
Aušra Sasnauskienė, Doc., Dr.
Vytautė Starkuvienė-Erfle, Prof., Dr.
09:00 - 12:00
Molekulinė ląstelių biologija (Privalomasis)
Molekulinė biologija 1k. tvarkaraštis

Vilmantė Borutaitė, Prof., Dr. (HP)
Marija Ger, M. Darbuot., Dr.
Violeta Jonušienė, Doc., Dr.
Urtė Neniškytė, M. Darbuot., Dr.
Aušra Sasnauskienė, Doc., Dr.
Vytautė Starkuvienė-Erfle, Prof., Dr.
14:00 - 16:00
Dalykinė anglų kalba I/II d. (Privalomasis)
Genetika 1k. tvarkaraštis Pogrupiai: 1

Aušrelė Pranculienė, Lekt.
16:00 - 18:00
Dalykinė anglų kalba I/II d. (Privalomasis)
Genetika 1k. tvarkaraštis Pogrupiai: 2

Aušrelė Pranculienė, Lekt.
R406 a. 08:30 - 12:30
Žmogaus genomo analizė (Pasirenkamasis)
Genetika 1k. tvarkaraštis
Genetika 2k. tvarkaraštis

Ingrida Domarkienė, Asist., Dr.
08:30 - 12:30
Žmogaus genomo analizė (Pasirenkamasis)
Genetika 1k. tvarkaraštis
Genetika 2k. tvarkaraštis

Ingrida Domarkienė, Asist., Dr.
08:30 - 12:30
Žmogaus genomo analizė (Pasirenkamasis)
Genetika 1k. tvarkaraštis
Genetika 2k. tvarkaraštis

Ingrida Domarkienė, Asist., Dr.

13:00 - 15:00
Biochemija (Privalomasis)
Pogrupiai: 2

Aleksandras Konovalovas, Asist., Dr.
Algirdas Mikalkėnas, Asist., Dr.
Saulius Serva, Prof., Dr.
Komentarai: CHGF Biochemikai 3k bak.
13:00 - 15:00
Biochemija (Privalomasis)
Pogrupiai: 2

Aleksandras Konovalovas, Asist., Dr.
Algirdas Mikalkėnas, Asist., Dr.
Saulius Serva, Prof., Dr.
Komentarai: CHGF Biochemikai 3k bak.
R407 a. 09:00 - 11:00
Mikroorganizmų genetika (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 3k. tvarkaraštis Pogrupiai: 1

Jolanta Lebedeva, J. Asist.
09:00 - 11:00
Mikroorganizmų genetika (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 3k. tvarkaraštis Pogrupiai: 1

Jolanta Lebedeva, J. Asist.

11:00 - 13:00
Mikroorganizmų genetika (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 3k. tvarkaraštis Pogrupiai: 2

Jolanta Lebedeva, J. Asist.
11:00 - 13:00
Mikroorganizmų genetika (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 3k. tvarkaraštis Pogrupiai: 2

Jolanta Lebedeva, J. Asist.

13:00 - 15:00
Mikroorganizmų genetika (Privalomasis)
Genetika 4k. tvarkaraštis Pogrupiai: 1

Jolanta Lebedeva, J. Asist.
13:00 - 15:00
Mikroorganizmų genetika (Privalomasis)
Genetika 4k. tvarkaraštis Pogrupiai: 1

Jolanta Lebedeva, J. Asist.
Savarankiškos studijos
V009 l.
V120 l.
V134 Psichofizikos l.
V176 botanikos ir mikologijos l.
mokslinės laboratorijos 09:00 - 17:00
Mokslinio darbo projektas (Privalomasis)
Ekologija 4k. tvarkaraštis
Mikrobiologija ir biotechnologija 2k. tvarkaraštis

09:00 - 17:00
Mokslinio darbo projektas (Privalomasis)
Ekologija 4k. tvarkaraštis
Mikrobiologija ir biotechnologija 2k. tvarkaraštis

09:00 - 17:00
Mokslinio darbo projektas (Privalomasis)
Ekologija 4k. tvarkaraštis
Mikrobiologija ir biotechnologija 2k. tvarkaraštis

09:00 - 17:00
Mokslinio darbo projektas (Privalomasis)
Ekologija 4k. tvarkaraštis
Mikrobiologija ir biotechnologija 2k. tvarkaraštis

09:00 - 17:00
Mokslinio darbo projektas (Privalomasis)
Ekologija 4k. tvarkaraštis
Mikrobiologija ir biotechnologija 2k. tvarkaraštis

18:00 - 19:00
Mokslinio darbo projektas I/III d. (Privalomasis)

Aidas Alaburda, Prof., Dr.
Saulius Bagdonas, Prof., Dr.

18:00 - 19:00
Mokslinio darbo projektas I/III d. (Privalomasis)
Biofizika 1k. tvarkaraštis

Aidas Alaburda, Prof., Dr.
Saulius Bagdonas, Prof., Dr.
Antradienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
C248 l. 09:00 - 11:00
Struktūrinė ląstelės biologija ir citogenetika (Privalomasis)
Genetika 1k. tvarkaraštis Pogrupiai: 2

Inga Burneikienė, J. Asist.
Veronika Dedonytė, Doc., Dr.
Asta Stapulionytė, J. Asist.
09:00 - 11:00
Struktūrinė ląstelės biologija ir citogenetika (Privalomasis)
Genetika 1k. tvarkaraštis Pogrupiai: 2

Inga Burneikienė, J. Asist.
Veronika Dedonytė, Doc., Dr.
Asta Stapulionytė, J. Asist.

11:00 - 13:00
Genetikos pagrindai (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 2k. tvarkaraštis Pogrupiai: 1

Tatjana Čėsnienė, Doc., Dr.
11:00 - 13:00
Genetikos pagrindai (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 2k. tvarkaraštis Pogrupiai: 1

Tatjana Čėsnienė, Doc., Dr.

13:00 - 15:00
Genetikos pagrindai (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 2k. tvarkaraštis Pogrupiai: 2

Tatjana Čėsnienė, Doc., Dr.
13:00 - 15:00
Genetikos pagrindai (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 2k. tvarkaraštis Pogrupiai: 2

Tatjana Čėsnienė, Doc., Dr.

15:00 - 17:00
Struktūrinė ląstelės biologija ir citogenetika (Privalomasis)
Genetika 1k. tvarkaraštis Pogrupiai: 3

Inga Burneikienė, J. Asist.
Veronika Dedonytė, Doc., Dr.
Asta Stapulionytė, J. Asist.
15:00 - 17:00
Struktūrinė ląstelės biologija ir citogenetika (Privalomasis)
Genetika 1k. tvarkaraštis Pogrupiai: 3

Inga Burneikienė, J. Asist.
Veronika Dedonytė, Doc., Dr.
Asta Stapulionytė, J. Asist.

17:00 - 19:00
Struktūrinė ląstelės biologija (Privalomasis)
Molekulinė biologija 2k. tvarkaraštis Pogrupiai: 2

Inga Burneikienė, J. Asist.
17:00 - 19:00
Struktūrinė ląstelės biologija (Privalomasis)
Molekulinė biologija 2k. tvarkaraštis Pogrupiai: 2

Inga Burneikienė, J. Asist.
C254 bioinf. kl. 11:00 - 13:00
Bioduomenų surinkimas ir analizė I/II (Privalomasis)
Neurobiofizika 3k. tvarkaraštis

Aleksandras Voicikas, Asist., Dr.
11:00 - 13:00
Bioduomenų surinkimas ir analizė I/II (Privalomasis)
Neurobiofizika 3k. tvarkaraštis

Aleksandras Voicikas, Asist., Dr.
C255 GIS kl. 09:00 - 13:00
Statistiniai metodai biologinės įvairovės tyrimuose (Privalomasis)
Biologinė įvairovė 2k. tvarkaraštis

Eduardas Budrys, Doc., Dr.
Sigitas Juzėnas, Lekt.
09:00 - 13:00
Statistiniai metodai biologinės įvairovės tyrimuose (Privalomasis)
Biologinė įvairovė 2k. tvarkaraštis

Eduardas Budrys, Doc., Dr.
Sigitas Juzėnas, Lekt.
09:00 - 13:00
Statistiniai metodai biologinės įvairovės tyrimuose (Privalomasis)
Biologinė įvairovė 2k. tvarkaraštis

Eduardas Budrys, Doc., Dr.
Sigitas Juzėnas, Lekt.
15:00 - 17:00
Genetikos pagrindai (Privalomasis)
Neurobiofizika 3k. tvarkaraštis

Izolda Pašakinskienė, Prof., Habil. dr.
15:00 - 17:00
Genetikos pagrindai (Privalomasis)
Neurobiofizika 3k. tvarkaraštis

Izolda Pašakinskienė, Prof., Habil. dr.
C258 fiziol. l. 11:00 - 13:00
Žmogaus ir gyvūnų fiziologija (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 2k. tvarkaraštis Pogrupiai: 2

Ramunė Grikšienė, Doc., Dr.
11:00 - 13:00
Žmogaus ir gyvūnų fiziologija (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 2k. tvarkaraštis Pogrupiai: 2

Ramunė Grikšienė, Doc., Dr.

13:00 - 15:00
Žmogaus ir gyvūnų fiziologija (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 2k. tvarkaraštis Pogrupiai: 1

Ramunė Grikšienė, Doc., Dr.
13:00 - 15:00
Žmogaus ir gyvūnų fiziologija (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 2k. tvarkaraštis Pogrupiai: 1

Ramunė Grikšienė, Doc., Dr.

15:00 - 17:00
Žmogaus ir gyvūnų fiziologija (Privalomasis)
Molekulinė biologija 2k. tvarkaraštis Pogrupiai: 2

Evaldas Pipinis, J. Asist.
15:00 - 17:00
Žmogaus ir gyvūnų fiziologija (Privalomasis)
Molekulinė biologija 2k. tvarkaraštis Pogrupiai: 2

Evaldas Pipinis, J. Asist.
C262 biofiz. l. 09:00 - 12:00
Neuroanatomija ir neurofiziologija (Privalomasis)
Psichologija 1k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. Pogrupiai: 1

Indrė Lapeikaitė, J. Asist.
09:00 - 12:00
Neuroanatomija ir neurofiziologija (Privalomasis)
Psichologija 1k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. Pogrupiai: 1

Indrė Lapeikaitė, J. Asist.
13:00 - 16:00
Neuroanatomija ir neurofiziologija (Privalomasis)
Psichologija 1k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. Pogrupiai: 5

Indrė Lapeikaitė, J. Asist.
13:00 - 16:00
Neuroanatomija ir neurofiziologija (Privalomasis)
Psichologija 1k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. Pogrupiai: 5

Indrė Lapeikaitė, J. Asist.
16:00 - 18:00
Bioelektriniai reiškiniai (Pasirenkamasis)
Biofizika 1k. tvarkaraštis

Rokas Buišas, Asist., Dr.
18:00 - 20:00
Bioelektriniai reiškiniai (Pasirenkamasis)
Biofizika 1k. tvarkaraštis

Indrė Lapeikaitė, J. Asist.
C264 l. 13:00 - 16:00
Organizmų kilmė ir įvairovė III (Privalomasis)
Biologija 2k. tvarkaraštis Pogrupiai: 1

Saulis Skuja, Lekt.
13:00 - 16:00
Organizmų kilmė ir įvairovė III (Privalomasis)
Biologija 2k. tvarkaraštis Pogrupiai: 1

Saulis Skuja, Lekt.
16:00 - 19:00
Organizmų kilmė ir įvairovė III (Privalomasis)
Biologija 2k. tvarkaraštis Pogrupiai: 2

Saulis Skuja, Lekt.
16:00 - 19:00
Organizmų kilmė ir įvairovė III (Privalomasis)
Biologija 2k. tvarkaraštis Pogrupiai: 2

Saulis Skuja, Lekt.
C268 l. 09:00 - 11:30
Bendroji biologija (Privalomasis)
Pogrupiai: 1

Marija Biteniekytė, Lekt., Dr.
Komentarai: Biochemijos bak. I k.
09:00 - 11:30
Bendroji biologija (Privalomasis)
Pogrupiai: 1

Marija Biteniekytė, Lekt., Dr.
Komentarai: Biochemijos bak. I k.
15:00 - 16:30
Bendroji biologija (Privalomasis)
Pogrupiai: 2

Marija Biteniekytė, Lekt., Dr.
Komentarai: Biochemijos bak. I k.
15:00 - 16:30
Bendroji biologija (Privalomasis)
Pogrupiai: 2

Marija Biteniekytė, Lekt., Dr.
Komentarai: Biochemijos bak. I k.
C547 seminarų kamb.
Puvočių mokomoji lauko bazė
R101 a.
R102 a. 14:00 - 18:00
Žmogaus genetika (Privalomasis)
Genetika 3k. tvarkaraštis

Ingrida Domarkienė, Asist., Dr.
14:00 - 18:00
Žmogaus genetika (Privalomasis)
Genetika 3k. tvarkaraštis

Ingrida Domarkienė, Asist., Dr.
R103 a. 09:00 - 11:00
Dalykinė anglų kalba I/II d. (Privalomasis)
Molekulinė biologija 1k. tvarkaraštis Pogrupiai: 1

Dalia Pinkevičienė, Lekt.
09:00 - 11:00
Dalykinė anglų kalba I/II d. (Privalomasis)
Molekulinė biologija 1k. tvarkaraštis Pogrupiai: 1

Dalia Pinkevičienė, Lekt.

11:00 - 13:00
Dalykinė anglų kalba I/II d. (Privalomasis)
Molekulinė biologija 1k. tvarkaraštis Pogrupiai: 3

Dalia Pinkevičienė, Lekt.
11:00 - 13:00
Dalykinė anglų kalba I/II d. (Privalomasis)
Molekulinė biologija 1k. tvarkaraštis Pogrupiai: 3

Dalia Pinkevičienė, Lekt.

13:00 - 15:00
Taikomoji zoologija (Pasirenkamasis)
Biologinė įvairovė 1k. tvarkaraštis

Egidijus Bukelskis, Doc., Dr.
Sigitas Podėnas, Prof., Dr. (HP)
13:00 - 15:00
Taikomoji zoologija (Pasirenkamasis)
Biologinė įvairovė 1k. tvarkaraštis

Egidijus Bukelskis, Doc., Dr.
Sigitas Podėnas, Prof., Dr. (HP)

15:00 - 17:00
Dalykinė anglų kalba I/II d. (Privalomasis)
Molekulinė biologija 1k. tvarkaraštis Pogrupiai: 2

Dalia Pinkevičienė, Lekt.
15:00 - 17:00
Dalykinė anglų kalba I/II d. (Privalomasis)
Molekulinė biologija 1k. tvarkaraštis Pogrupiai: 2

Dalia Pinkevičienė, Lekt.
R104 a. 09:00 - 11:00
Tiesinė algebra ir geometrija (Privalomasis)
Neurobiofizika 1k. tvarkaraštis

Gailė Paukštaitė, Asist., Dr.
09:00 - 11:00
Tiesinė algebra ir geometrija (Privalomasis)
Neurobiofizika 1k. tvarkaraštis

Gailė Paukštaitė, Asist., Dr.

11:00 - 15:00
Augalų ir grybų ekologija (Pasirenkamasis)
Biologija 4k. tvarkaraštis

Sigitas Juzėnas, Lekt.
Ernestas Kutorga, Prof., Dr. (HP)
Radvilė Rimgailė-Voicik, Asist., Dr.
11:00 - 15:00
Augalų ir grybų ekologija (Pasirenkamasis)
Biologija 4k. tvarkaraštis

Sigitas Juzėnas, Lekt.
Ernestas Kutorga, Prof., Dr. (HP)
Radvilė Rimgailė-Voicik, Asist., Dr.
11:00 - 15:00
Augalų ir grybų ekologija (Pasirenkamasis)
Biologija 4k. tvarkaraštis

Sigitas Juzėnas, Lekt.
Ernestas Kutorga, Prof., Dr. (HP)
Radvilė Rimgailė-Voicik, Asist., Dr.
R105 a. 09:00 - 11:00
Tikimybių teorija ir matematinė statistika (Privalomasis)
Biofizika 4k. tvarkaraštis

Jolita Ignatavičiūtė, Lekt., Dr.

09:00 - 11:00
Tikimybių teorija ir matematinė statistika (Privalomasis)
Genetika 2k. tvarkaraštis Pogrupiai: 2

Jolita Ignatavičiūtė, Lekt., Dr.
09:00 - 11:00
Tikimybių teorija ir matematinė statistika (Privalomasis)
Biofizika 4k. tvarkaraštis

Jolita Ignatavičiūtė, Lekt., Dr.

09:00 - 11:00
Tikimybių teorija ir matematinė statistika (Privalomasis)
Genetika 2k. tvarkaraštis Pogrupiai: 2

Jolita Ignatavičiūtė, Lekt., Dr.

11:00 - 13:00
Tiesinė algebra ir geometrija (Privalomasis)
Genetika 1k. tvarkaraštis

Komentarai: dėsto N.Kozulinas
11:00 - 13:00
Tiesinė algebra ir geometrija (Privalomasis)
Genetika 1k. tvarkaraštis

Komentarai: dėsto N.Kozulinas
15:00 - 18:00
Bendroji ir fizikinė chemija (Privalomasis)
Biologija 1k. tvarkaraštis

Tadas Penkauskas, J. Asist.
15:00 - 18:00
Bendroji ir fizikinė chemija (Privalomasis)
Biologija 1k. tvarkaraštis

Tadas Penkauskas, J. Asist.
R106 Didžioji a. 09:00 - 12:00
Biotechnologija (Pasirenkamasis)
Genetika 4k. tvarkaraštis

Audrius Gegeckas, Asist., Dr.

09:00 - 12:00
Biotechnologija (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 3k. tvarkaraštis
Molekulinė biologija 4k. tvarkaraštis

Audrius Gegeckas, Asist., Dr.
Komentarai: kartu su Biochemijos bak. 4 k.
09:00 - 12:00
Biotechnologija (Pasirenkamasis)
Genetika 4k. tvarkaraštis

Audrius Gegeckas, Asist., Dr.

09:00 - 12:00
Biotechnologija (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 3k. tvarkaraštis
Molekulinė biologija 4k. tvarkaraštis

Audrius Gegeckas, Asist., Dr.
Komentarai: kartu su Biochemijos bak. 4 k.
12:00 - 13:00
Biotechnologija (Pasirenkamasis)
Genetika 4k. tvarkaraštis

Audrius Gegeckas, Asist., Dr.

12:00 - 13:00
Biotechnologija (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 3k. tvarkaraštis

Audrius Gegeckas, Asist., Dr.
Komentarai: kartu su Biochemijos bak. 4 k.

13:00 - 15:00
Bendroji ir fizikinė chemija (Privalomasis)
Biologija 1k. tvarkaraštis tvarkaraštis tvarkaraštis tvarkaraštis tvarkaraštis

Gintaras Valinčius, Prof., Dr.
13:00 - 15:00
Bendroji ir fizikinė chemija (Privalomasis)
Biologija 1k. tvarkaraštis tvarkaraštis tvarkaraštis tvarkaraštis tvarkaraštis

Gintaras Valinčius, Prof., Dr.
R108 a. 09:00 - 13:00
Populiacijų ir ekologinė genetika (Privalomasis)
Genetika 3k. tvarkaraštis

Vaidotas Morkūnas, Doc., Dr.
09:00 - 13:00
Populiacijų ir ekologinė genetika (Privalomasis)
Genetika 3k. tvarkaraštis

Vaidotas Morkūnas, Doc., Dr.
09:00 - 13:00
Populiacijų ir ekologinė genetika (Privalomasis)
Genetika 3k. tvarkaraštis

Vaidotas Morkūnas, Doc., Dr.
14:30 - 15:30
Mokslinio rašymo pagrindai (Pasirenkamasis)
Biochemija 1k. tvarkaraštis
Biochemija 2k. tvarkaraštis
Molekulinė biologija 1k. tvarkaraštis

Vytautas Petrauskas, Vyresn. M. Darbuot., Dr.

15:30 - 18:30
Mokslinio rašymo pagrindai (Pasirenkamasis)
Biochemija 1k. tvarkaraštis
Biochemija 2k. tvarkaraštis
Molekulinė biologija 1k. tvarkaraštis Pogrupiai: 2

Vytautas Petrauskas, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
15:30 - 18:30
Mokslinio rašymo pagrindai (Pasirenkamasis)
Biochemija 1k. tvarkaraštis
Biochemija 2k. tvarkaraštis
Molekulinė biologija 1k. tvarkaraštis Pogrupiai: 2

Vytautas Petrauskas, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
15:30 - 18:30
Mokslinio rašymo pagrindai (Pasirenkamasis)
Biochemija 1k. tvarkaraštis
Biochemija 2k. tvarkaraštis
Molekulinė biologija 1k. tvarkaraštis Pogrupiai: 2

Vytautas Petrauskas, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
R109 a.
R201 a. 09:00 - 12:00
Molekulinė biologija II/II d. (Privalomasis)
Molekulinė biologija 3k. tvarkaraštis

Edita Sužiedėlienė, Prof., Dr. (HP)
09:00 - 12:00
Molekulinė biologija II/II d. (Privalomasis)
Molekulinė biologija 3k. tvarkaraštis

Edita Sužiedėlienė, Prof., Dr. (HP)
12:00 - 14:00
Molekulinė biologija II/II d. (Privalomasis)
Molekulinė biologija 3k. tvarkaraštis

Edita Sužiedėlienė, Prof., Dr. (HP)
15:00 - 17:00
Molekulinė biologija (Privalomasis)
Biofizika 4k. tvarkaraštis

Edita Sužiedėlienė, Prof., Dr. (HP)

15:00 - 17:00
Molekulinė biologija (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 2k. tvarkaraštis Pogrupiai: 1

Edita Sužiedėlienė, Prof., Dr. (HP)
15:00 - 17:00
Molekulinė biologija (Privalomasis)
Biofizika 4k. tvarkaraštis

Edita Sužiedėlienė, Prof., Dr. (HP)

15:00 - 17:00
Molekulinė biologija (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 2k. tvarkaraštis Pogrupiai: 1

Edita Sužiedėlienė, Prof., Dr. (HP)

17:00 - 19:00
Dalykinė anglų kalba I/II d. (Privalomasis)
Genetika 1k. tvarkaraštis Pogrupiai: 3

Aušrelė Pranculienė, Lekt.
17:00 - 19:00
Dalykinė anglų kalba I/II d. (Privalomasis)
Genetika 1k. tvarkaraštis Pogrupiai: 3

Aušrelė Pranculienė, Lekt.
R202 a. 09:00 - 12:00
Organizmų kilmė ir įvairovė I (Privalomasis)
Biologija 1k. tvarkaraštis

Sigitas Podėnas, Prof., Dr. (HP)
Radvilė Rimgailė-Voicik, Asist., Dr.
Petras Venckus, Lekt.
09:00 - 12:00
Organizmų kilmė ir įvairovė I (Privalomasis)
Biologija 1k. tvarkaraštis

Sigitas Podėnas, Prof., Dr. (HP)
Radvilė Rimgailė-Voicik, Asist., Dr.
Petras Venckus, Lekt.
13:00 - 15:00
Bioduomenų surinkimas ir analizė I/II (Privalomasis)
Neurobiofizika 3k. tvarkaraštis

Aleksandras Voicikas, Asist., Dr.
13:00 - 15:00
Bioduomenų surinkimas ir analizė I/II (Privalomasis)
Neurobiofizika 3k. tvarkaraštis

Aleksandras Voicikas, Asist., Dr.

15:00 - 19:00
Įvadas į biofizikines technologijas (Privalomasis)
Neurobiofizika 2k. tvarkaraštis

Saulius Bagdonas, Prof., Dr.
15:00 - 19:00
Įvadas į biofizikines technologijas (Privalomasis)
Neurobiofizika 2k. tvarkaraštis

Saulius Bagdonas, Prof., Dr.
15:00 - 19:00
Įvadas į biofizikines technologijas (Privalomasis)
Neurobiofizika 2k. tvarkaraštis

Saulius Bagdonas, Prof., Dr.
R203 a. 13:00 - 16:00
Miškininkystė ir agrarinė ekologija (Privalomasis)
Biologinė įvairovė 2k. tvarkaraštis

Remigijus Noreika, Doc., Dr. (HP)
Virginija Podėnienė, Doc., Dr.
13:00 - 16:00
Miškininkystė ir agrarinė ekologija (Privalomasis)
Biologinė įvairovė 2k. tvarkaraštis

Remigijus Noreika, Doc., Dr. (HP)
Virginija Podėnienė, Doc., Dr.
16:00 - 18:00
Biogeografija (Pasirenkamasis)
ERASMUS tvarkaraštis tvarkaraštis

Andrius Petrašiūnas, Doc., Dr.
R204 a. 11:00 - 12:00
Tikimybių teorija ir matematinė statistika (Privalomasis)
Biofizika 4k. tvarkaraštis

Jolita Ignatavičiūtė, Lekt., Dr.
12:00 - 15:00
Evoliucijos teorija (Privalomasis)
Biofizika 4k. tvarkaraštis tvarkaraštis

Rimantas Rakauskas, Prof., Habil. dr.
12:00 - 15:00
Evoliucijos teorija (Privalomasis)
Biofizika 4k. tvarkaraštis tvarkaraštis

Rimantas Rakauskas, Prof., Habil. dr.
R205 a. 10:00 - 12:00
Neurofiziologija (Privalomasis)
Neurobiologija 1k. tvarkaraštis

Aidas Alaburda, Prof., Dr.

10:00 - 12:00
Neurofiziologija (Pasirenkamasis)
Biofizika 1k. tvarkaraštis

Aidas Alaburda, Prof., Dr.
12:00 - 14:00
Neurofiziologija (Privalomasis)
Neurobiologija 1k. tvarkaraštis

Aidas Alaburda, Prof., Dr.

12:00 - 14:00
Neurofiziologija (Pasirenkamasis)
Biofizika 1k. tvarkaraštis

Aidas Alaburda, Prof., Dr.
14:00 - 17:00
Darnusis Vystymasis (Pasirenkamasis)
Aplinkotyra ir aplinkotvarka 1k. tvarkaraštis

Arūnas Samas, Asist., Dr.
14:00 - 17:00
Darnusis Vystymasis (Pasirenkamasis)
Aplinkotyra ir aplinkotvarka 1k. tvarkaraštis

Arūnas Samas, Asist., Dr.

17:00 - 19:00
Darnusis Vystymasis (Pasirenkamasis)
Aplinkotyra ir aplinkotvarka 1k. tvarkaraštis

Arūnas Samas, Asist., Dr.
17:00 - 19:00
Darnusis Vystymasis (Pasirenkamasis)
Aplinkotyra ir aplinkotvarka 1k. tvarkaraštis

Arūnas Samas, Asist., Dr.
R206 a. 09:00 - 11:00
Medicinos mikrobiologija (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 2k. tvarkaraštis Pogrupiai: 1

Tatjana Kirtiklienė, J. Asist.
09:00 - 11:00
Medicinos mikrobiologija (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 2k. tvarkaraštis Pogrupiai: 1

Tatjana Kirtiklienė, J. Asist.

11:00 - 13:00
Dalykinė anglų kalba I/II d. (Privalomasis)
Neurobiofizika 1k. tvarkaraštis Pogrupiai: 1

Ana Jankūnienė, Lekt.
11:00 - 13:00
Dalykinė anglų kalba I/II d. (Privalomasis)
Neurobiofizika 1k. tvarkaraštis Pogrupiai: 1

Ana Jankūnienė, Lekt.

13:00 - 15:00
Biotechnologija (Pasirenkamasis)
ERASMUS tvarkaraštis tvarkaraštis

Audrius Gegeckas, Asist., Dr.
13:00 - 15:00
Biotechnologija (Pasirenkamasis)
ERASMUS tvarkaraštis tvarkaraštis

Audrius Gegeckas, Asist., Dr.

15:00 - 17:00
Dalykinė anglų kalba I/II d. (Privalomasis)
Neurobiofizika 1k. tvarkaraštis Pogrupiai: 2

Ana Jankūnienė, Lekt.
15:00 - 17:00
Dalykinė anglų kalba I/II d. (Privalomasis)
Neurobiofizika 1k. tvarkaraštis Pogrupiai: 2

Ana Jankūnienė, Lekt.
R207 a. 09:00 - 12:00
Genetika (Privalomasis)

Donatas Žvingila, Prof., Dr. (HP)
Komentarai: Bioinformatika bak. 3 k.

09:00 - 12:00
Genetika (Privalomasis)
BIO 2k. 1gr.

Donatas Žvingila, Prof., Dr. (HP)
09:00 - 12:00
Genetika (Privalomasis)

Donatas Žvingila, Prof., Dr. (HP)
Komentarai: Bioinformatika bak. 3 k.

09:00 - 12:00
Genetika (Privalomasis)
BIO 2k. 1gr.

Donatas Žvingila, Prof., Dr. (HP)
15:00 - 17:00
Bioenergetika (Pasirenkamasis)
Molekulinė biologija 3k. tvarkaraštis

Giedrė Valiulienė, M. Darbuot., Dr.
15:00 - 17:00
Bioenergetika (Pasirenkamasis)
Molekulinė biologija 3k. tvarkaraštis

Giedrė Valiulienė, M. Darbuot., Dr.

17:00 - 18:00
Bioenergetika (Pasirenkamasis)
Molekulinė biologija 3k. tvarkaraštis

Giedrė Valiulienė, M. Darbuot., Dr.
R208 a. 09:00 - 12:00
Jutimo ir suvokimo neurobiologija (modulis) (Privalomasis)
Neurobiologija 2k. tvarkaraštis

Osvaldas Rukšėnas, Prof., Dr. (HP)
09:00 - 12:00
Jutimo ir suvokimo neurobiologija (modulis) (Privalomasis)
Neurobiologija 2k. tvarkaraštis

Osvaldas Rukšėnas, Prof., Dr. (HP)
13:00 - 15:00
Medicinos mikrobiologija (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 2k. tvarkaraštis Pogrupiai: 2

Tatjana Kirtiklienė, J. Asist.
13:00 - 15:00
Medicinos mikrobiologija (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 2k. tvarkaraštis Pogrupiai: 2

Tatjana Kirtiklienė, J. Asist.
16:00 - 19:00
Ląstelės biologija (Pasirenkamasis)

Aušra Sasnauskienė, Doc., Dr.
Komentarai: VU CHGF Farmacinė chemija mag. 2K
16:00 - 19:00
Ląstelės biologija (Pasirenkamasis)

Aušra Sasnauskienė, Doc., Dr.
Komentarai: VU CHGF Farmacinė chemija mag. 2K
R209 komp.kl. 09:00 - 12:00
Įvadas į molekulinės biologijos laboratoriją (Privalomasis)
Molekulinė biologija 2k. tvarkaraštis Pogrupiai: 1

Lina Aitmanaitė, J. Asist.
Indrė Dalgėdienė, J. M. Darbuot.
Neringa Daugelavičienė, J. Asist.
09:00 - 12:00
Įvadas į molekulinės biologijos laboratoriją (Privalomasis)
Molekulinė biologija 2k. tvarkaraštis Pogrupiai: 1

Lina Aitmanaitė, J. Asist.
Indrė Dalgėdienė, J. M. Darbuot.
Neringa Daugelavičienė, J. Asist.
13:00 - 15:00
Informacinių technologijų taikymas biologijoje (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 3k. tvarkaraštis

Juozas Raugalas, Lekt., Dr.
13:00 - 15:00
Informacinių technologijų taikymas biologijoje (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 3k. tvarkaraštis

Juozas Raugalas, Lekt., Dr.

15:00 - 19:00
Informacinių technologijų taikymas biologijoje (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 3k. tvarkaraštis Pogrupiai: 1

Juozas Raugalas, Lekt., Dr.
15:00 - 19:00
Informacinių technologijų taikymas biologijoje (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 3k. tvarkaraštis Pogrupiai: 1

Juozas Raugalas, Lekt., Dr.
15:00 - 19:00
Informacinių technologijų taikymas biologijoje (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 3k. tvarkaraštis Pogrupiai: 1

Juozas Raugalas, Lekt., Dr.
R301 a. 11:00 - 13:00
Medicinos mikrobiologija (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 2k. tvarkaraštis

Eglė Lastauskienė, Doc., Dr.
11:00 - 13:00
Medicinos mikrobiologija (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 2k. tvarkaraštis

Eglė Lastauskienė, Doc., Dr.

13:00 - 15:00
Aplinkosaugos politika (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkotvarka 2k. tvarkaraštis

Vytautas Oškinis, Asist., Dr.
13:00 - 15:00
Aplinkosaugos politika (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkotvarka 2k. tvarkaraštis

Vytautas Oškinis, Asist., Dr.

15:00 - 17:00
Aplinkosaugos politika (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkotvarka 2k. tvarkaraštis

Vytautas Oškinis, Asist., Dr.
15:00 - 17:00
Aplinkosaugos politika (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkotvarka 2k. tvarkaraštis

Vytautas Oškinis, Asist., Dr.
R302 biochemijos l. 09:00 - 12:00
Biochemija (Privalomasis)
Molekulinė biologija 2k. tvarkaraštis Pogrupiai: 3

Simona Povilonienė, M. Darbuot., Dr.
09:00 - 12:00
Biochemija (Privalomasis)
Molekulinė biologija 2k. tvarkaraštis Pogrupiai: 3

Simona Povilonienė, M. Darbuot., Dr.
12:00 - 20:00
Biochemija (Privalomasis)
Pogrupiai: 1

Arvydas Markuckas, Doc., Dr.
Komentarai: CHGF Biochemikai 3k bak.
12:00 - 20:00
Biochemija (Privalomasis)
Pogrupiai: 1

Arvydas Markuckas, Doc., Dr.
Komentarai: CHGF Biochemikai 3k bak.
12:00 - 20:00
Biochemija (Privalomasis)
Pogrupiai: 1

Arvydas Markuckas, Doc., Dr.
Komentarai: CHGF Biochemikai 3k bak.
12:00 - 20:00
Biochemija (Privalomasis)
Pogrupiai: 1

Arvydas Markuckas, Doc., Dr.
Komentarai: CHGF Biochemikai 3k bak.
R322 mol. biologijos l. 13:00 - 17:00
Prokariotų molekulinė taksonomija (Privalomasis)
Mikrobiologija 1k. tvarkaraštis

Nomeda Kuisienė, Prof., Dr.

13:00 - 17:00
Prokariotų molekulinė taksonomija (Privalomasis)
ERASMUS tvarkaraštis

Nomeda Kuisienė, Prof., Dr.
13:00 - 17:00
Prokariotų molekulinė taksonomija (Privalomasis)
Mikrobiologija 1k. tvarkaraštis

Nomeda Kuisienė, Prof., Dr.

13:00 - 17:00
Prokariotų molekulinė taksonomija (Privalomasis)
ERASMUS tvarkaraštis

Nomeda Kuisienė, Prof., Dr.
13:00 - 17:00
Prokariotų molekulinė taksonomija (Privalomasis)
Mikrobiologija 1k. tvarkaraštis

Nomeda Kuisienė, Prof., Dr.

13:00 - 17:00
Prokariotų molekulinė taksonomija (Privalomasis)
ERASMUS tvarkaraštis

Nomeda Kuisienė, Prof., Dr.
R324 mikrobiologijos l. 13:00 - 17:00
Biotechnologija (Privalomasis)
Molekulinė biologija 4k. tvarkaraštis Pogrupiai: 1

Justina Jurgelevičiūtė, J. Asist.
13:00 - 17:00
Biotechnologija (Privalomasis)
Molekulinė biologija 4k. tvarkaraštis Pogrupiai: 1

Justina Jurgelevičiūtė, J. Asist.
13:00 - 17:00
Biotechnologija (Privalomasis)
Molekulinė biologija 4k. tvarkaraštis Pogrupiai: 1

Justina Jurgelevičiūtė, J. Asist.
R334 l. 13:00 - 17:00
Epigenetika (Pasirenkamasis)
Genetika 2k. tvarkaraštis

Kristina Daniūnaitė, Doc., Dr.
13:00 - 17:00
Epigenetika (Pasirenkamasis)
Genetika 2k. tvarkaraštis

Kristina Daniūnaitė, Doc., Dr.
13:00 - 17:00
Epigenetika (Pasirenkamasis)
Genetika 2k. tvarkaraštis

Kristina Daniūnaitė, Doc., Dr.
R401 a.
R402 a.
R403 a. 09:00 - 11:00
Pedobiologija (Privalomasis)
Biologija 4k. tvarkaraštis tvarkaraštis

Virginija Podėnienė, Doc., Dr.
09:00 - 11:00
Pedobiologija (Privalomasis)
Biologija 4k. tvarkaraštis tvarkaraštis

Virginija Podėnienė, Doc., Dr.

11:00 - 14:00
Genetikos principai ir koncepcijos (Privalomasis)
Genetika 2k. tvarkaraštis

Juozas Rimantas Lazutka, Prof., Habil. dr.
11:00 - 14:00
Genetikos principai ir koncepcijos (Privalomasis)
Genetika 2k. tvarkaraštis

Juozas Rimantas Lazutka, Prof., Habil. dr.
R404 a. 10:00 - 13:00
Organizmų kilmė ir įvairovė III (Privalomasis)
Biologija 2k. tvarkaraštis

Egidijus Bukelskis, Doc., Dr.
Radvilė Rimgailė-Voicik, Asist., Dr.
10:00 - 13:00
Organizmų kilmė ir įvairovė III (Privalomasis)
Biologija 2k. tvarkaraštis

Egidijus Bukelskis, Doc., Dr.
Radvilė Rimgailė-Voicik, Asist., Dr.

13:00 - 15:00
Imunologija (Privalomasis)

Aurelija Žvirblienė, Prof., Dr. (HP)
Komentarai: Biochemijos bak. 4 k.
13:00 - 15:00
Imunologija (Privalomasis)

Aurelija Žvirblienė, Prof., Dr. (HP)
Komentarai: Biochemijos bak. 4 k.

15:00 - 17:00
Imunologija (Privalomasis)

Aurelija Žvirblienė, Prof., Dr. (HP)
Komentarai: Biochemijos bak. 4 k.
15:00 - 17:00
Imunologija (Privalomasis)

Aurelija Žvirblienė, Prof., Dr. (HP)
Komentarai: Biochemijos bak. 4 k.
R405 a. 10:00 - 14:00
Pramoninė biotechnologija (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 4k. tvarkaraštis

Renata Gudiukaitė, Asist., Dr.
10:00 - 14:00
Pramoninė biotechnologija (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 4k. tvarkaraštis

Renata Gudiukaitė, Asist., Dr.
14:00 - 18:00
Maisto mikrobiologija ir biotechnologijos (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 4k. tvarkaraštis

Alisa Gricajeva, Asist., Dr.
14:00 - 18:00
Maisto mikrobiologija ir biotechnologijos (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 4k. tvarkaraštis

Alisa Gricajeva, Asist., Dr.
R406 a. 09:00 - 12:00
Prokariotų molekulinė taksonomija (Privalomasis)
Mikrobiologija 1k. tvarkaraštis

Nomeda Kuisienė, Prof., Dr.
09:00 - 12:00
Prokariotų molekulinė taksonomija (Privalomasis)
Mikrobiologija 1k. tvarkaraštis

Nomeda Kuisienė, Prof., Dr.
R407 a. 11:00 - 13:00
Augalų signalai ir elgsena (Pasirenkamasis)
ERASMUS tvarkaraštis tvarkaraštis

Vilma Kisnierienė, Doc., Dr.
11:00 - 13:00
Augalų signalai ir elgsena (Pasirenkamasis)
ERASMUS tvarkaraštis tvarkaraštis

Vilma Kisnierienė, Doc., Dr.
Savarankiškos studijos
V009 l.
V120 l.
V134 Psichofizikos l.
V176 botanikos ir mikologijos l.
mokslinės laboratorijos 18:00 - 19:00
Mokslinio darbo projektas (Privalomasis)
Neurobiologija 1k. tvarkaraštis

Ramunė Grikšienė, Doc., Dr.
Osvaldas Rukšėnas, Prof., Dr. (HP)
Trečiadienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
C248 l. 09:00 - 11:00
Citologija (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 2k. tvarkaraštis Pogrupiai: 2

Inga Burneikienė, J. Asist.
09:00 - 11:00
Citologija (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 2k. tvarkaraštis Pogrupiai: 2

Inga Burneikienė, J. Asist.

11:00 - 14:00
Eukariotų chromosomų struktūra ir funkcijos (Pasirenkamasis)
Genetika 1k. tvarkaraštis

Veronika Dedonytė, Doc., Dr.
11:00 - 14:00
Eukariotų chromosomų struktūra ir funkcijos (Pasirenkamasis)
Genetika 1k. tvarkaraštis

Veronika Dedonytė, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Genetika (Privalomasis)
Biologija 3k. tvarkaraštis Pogrupiai: 2

Tatjana Čėsnienė, Doc., Dr.
16:00 - 18:00
Genetika (Privalomasis)
Biologija 3k. tvarkaraštis Pogrupiai: 1

Tatjana Čėsnienė, Doc., Dr.
C254 bioinf. kl.
C255 GIS kl. 09:00 - 11:00
Statistika aplinkotyroje (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkotvarka 1k. tvarkaraštis

Arūnas Samas, Asist., Dr.
09:00 - 11:00
Statistika aplinkotyroje (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkotvarka 1k. tvarkaraštis

Arūnas Samas, Asist., Dr.

11:00 - 13:00
Statistika aplinkotyroje (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkotvarka 1k. tvarkaraštis

Arūnas Samas, Asist., Dr.
11:00 - 13:00
Statistika aplinkotyroje (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkotvarka 1k. tvarkaraštis

Arūnas Samas, Asist., Dr.

13:00 - 16:00
Molekulinė sistematika (Privalomasis)
Biologinė įvairovė 2k. tvarkaraštis

Jurga Turčinavičienė, Doc., Dr.
13:00 - 16:00
Molekulinė sistematika (Privalomasis)
Biologinė įvairovė 2k. tvarkaraštis

Jurga Turčinavičienė, Doc., Dr.
C258 fiziol. l. 09:00 - 11:00
Žmogaus ir gyvūnų fiziologija (Privalomasis)
Molekulinė biologija 2k. tvarkaraštis Pogrupiai: 3

Evaldas Pipinis, J. Asist.
09:00 - 11:00
Žmogaus ir gyvūnų fiziologija (Privalomasis)
Molekulinė biologija 2k. tvarkaraštis Pogrupiai: 3

Evaldas Pipinis, J. Asist.
16:00 - 18:00
Adaptyvios neurotechnologijos (Pasirenkamasis)
Neurobiologija 1k. tvarkaraštis

Milena Korostenskaja, Doc., Dr.
18:00 - 19:00
Adaptyvios neurotechnologijos (Pasirenkamasis)
Neurobiologija 1k. tvarkaraštis

Milena Korostenskaja, Doc., Dr.
C262 biofiz. l.
C264 l. 11:00 - 13:00
Organizmų kilmė ir įvairovė I (Privalomasis)
Biologija 1k. tvarkaraštis Pogrupiai: 2

Andrius Petrašiūnas, Doc., Dr.
Virginija Podėnienė, Doc., Dr.
11:00 - 13:00
Organizmų kilmė ir įvairovė I (Privalomasis)
Biologija 1k. tvarkaraštis Pogrupiai: 2

Andrius Petrašiūnas, Doc., Dr.
Virginija Podėnienė, Doc., Dr.

13:00 - 15:00
Organizmų kilmė ir įvairovė I (Privalomasis)
Biologija 1k. tvarkaraštis Pogrupiai: 1

Andrius Petrašiūnas, Doc., Dr.
Virginija Podėnienė, Doc., Dr.
13:00 - 15:00
Organizmų kilmė ir įvairovė I (Privalomasis)
Biologija 1k. tvarkaraštis Pogrupiai: 1

Andrius Petrašiūnas, Doc., Dr.
Virginija Podėnienė, Doc., Dr.
18:00 - 20:00
Histologija (Pasirenkamasis)
Neurobiologija 1k. tvarkaraštis
Neurobiologija 2k. tvarkaraštis

Rasa Aukštikalnienė, Lekt., Dr.

18:00 - 20:00
Lyginamoji histologija (Privalomasis)
ERASMUS tvarkaraštis

Rasa Aukštikalnienė, Lekt., Dr.
C268 l. 09:00 - 10:30
Augalų ir gyvūnų biologijos pagrindai (Privalomasis)
Pogrupiai: 3

Sigitas Juzėnas, Lekt.
Komentarai: VU MF Farmacijos bak. I k
09:00 - 10:30
Augalų ir gyvūnų biologijos pagrindai (Privalomasis)
Pogrupiai: 3

Sigitas Juzėnas, Lekt.
Komentarai: VU MF Farmacijos bak. I k
C547 seminarų kamb.
Puvočių mokomoji lauko bazė
R101 a. 09:00 - 12:00
Imunologija (Pasirenkamasis)
Genetika 4k. tvarkaraštis
Neurobiofizika 3k. tvarkaraštis

Vytautas Kašėta, Doc., Dr.

09:00 - 12:00
Imunologija (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 3k. tvarkaraštis
Molekulinė biologija 4k. tvarkaraštis

Vytautas Kašėta, Doc., Dr.
09:00 - 12:00
Imunologija (Pasirenkamasis)
Genetika 4k. tvarkaraštis
Neurobiofizika 3k. tvarkaraštis

Vytautas Kašėta, Doc., Dr.

09:00 - 12:00
Imunologija (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 3k. tvarkaraštis
Molekulinė biologija 4k. tvarkaraštis

Vytautas Kašėta, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Imunologija (Privalomasis)
Molekulinė biologija 4k. tvarkaraštis Pogrupiai: 1

Vytautas Kašėta, Doc., Dr.
R102 a. 09:00 - 12:00
Bioorganinė chemija (Privalomasis)

Saulius Serva, Prof., Dr.
Komentarai: Biochemikos bak. 2 k.
09:00 - 12:00
Bioorganinė chemija (Privalomasis)

Saulius Serva, Prof., Dr.
Komentarai: Biochemikos bak. 2 k.
R103 a. 11:00 - 13:00
Dalykinė anglų kalba I/II d. (Privalomasis)
Biologija 1k. tvarkaraštis Pogrupiai: 1

Albina Trečiokaitė, Lekt.
11:00 - 13:00
Dalykinė anglų kalba I/II d. (Privalomasis)
Biologija 1k. tvarkaraštis Pogrupiai: 1

Albina Trečiokaitė, Lekt.

13:00 - 14:30
Dalykinė anglų kalba I/II d. (Privalomasis)
Biologija 1k. tvarkaraštis Pogrupiai: 2

Albina Trečiokaitė, Lekt.
13:00 - 14:30
Dalykinė anglų kalba I/II d. (Privalomasis)
Biologija 1k. tvarkaraštis Pogrupiai: 2

Albina Trečiokaitė, Lekt.

15:00 - 17:00
Dalykinė anglų kalba I/II d. (Privalomasis)
Genetika 1k. tvarkaraštis Pogrupiai: 1

Aušrelė Pranculienė, Lekt.
15:00 - 17:00
Dalykinė anglų kalba I/II d. (Privalomasis)
Genetika 1k. tvarkaraštis Pogrupiai: 1

Aušrelė Pranculienė, Lekt.

17:00 - 19:00
Dalykinė anglų kalba I/II d. (Privalomasis)
Genetika 1k. tvarkaraštis Pogrupiai: 2

Aušrelė Pranculienė, Lekt.
17:00 - 19:00
Dalykinė anglų kalba I/II d. (Privalomasis)
Genetika 1k. tvarkaraštis Pogrupiai: 2

Aušrelė Pranculienė, Lekt.
R104 a. 09:00 - 12:00
Mikrobiologija (Privalomasis)
Genetika 2k. tvarkaraštis

Lilija Kalėdienė, Prof., Dr. (HP)
09:00 - 12:00
Mikrobiologija (Privalomasis)
Genetika 2k. tvarkaraštis

Lilija Kalėdienė, Prof., Dr. (HP)
12:00 - 15:00
Bendroji ir fizikinė chemija (Privalomasis)
Genetika 1k. tvarkaraštis

Tadas Penkauskas, J. Asist.
12:00 - 15:00
Bendroji ir fizikinė chemija (Privalomasis)
Genetika 1k. tvarkaraštis

Tadas Penkauskas, J. Asist.
R105 a. 09:00 - 11:00
Tikimybių teorija ir matematinė statistika (Privalomasis)
Molekulinė biologija 2k. tvarkaraštis Pogrupiai: 1

Jolita Ignatavičiūtė, Lekt., Dr.
09:00 - 11:00
Tikimybių teorija ir matematinė statistika (Privalomasis)
Molekulinė biologija 2k. tvarkaraštis Pogrupiai: 1

Jolita Ignatavičiūtė, Lekt., Dr.
13:00 - 15:00
Tiesinė algebra ir geometrija (Privalomasis)
Mikrobiologija 1k. tvarkaraštis

Komentarai: dėsto N.Kozulinas
13:00 - 15:00
Tiesinė algebra ir geometrija (Privalomasis)
Mikrobiologija 1k. tvarkaraštis

Komentarai: dėsto N.Kozulinas
R106 Didžioji a. 12:00 - 14:00
Žmogaus ir gyvūnų fiziologija (Privalomasis)
Biologija 3k. tvarkaraštis
Genetika 2k. tvarkaraštis
Genetika 3k. tvarkaraštis
Mikrobiologija ir biotechnologija 2k. tvarkaraštis tvarkaraštis
Neurobiofizika 3k. tvarkaraštis

Osvaldas Rukšėnas, Prof., Dr. (HP)
14:00 - 16:00
Biochemija (Privalomasis)
Biologija 2k. tvarkaraštis tvarkaraštis tvarkaraštis

Arvydas Markuckas, Doc., Dr.
R108 a. 08:15 - 11:15
Genų inžinerija (Privalomasis)

Vaida Šeputienė, Lekt., Dr.
Komentarai: Biochemijos bak. 3 k.
08:15 - 11:15
Genų inžinerija (Privalomasis)

Vaida Šeputienė, Lekt., Dr.
Komentarai: Biochemijos bak. 3 k.
12:00 - 14:00
Mikroorganizmų genetika (Privalomasis)
Genetika 4k. tvarkaraštis
Mikrobiologija ir biotechnologija 3k. tvarkaraštis

Eglė Lastauskienė, Doc., Dr.
19:00 - 20:30
Renginys

Zigmantas Žitkus, Lekt.
Komentarai: Paskaitos visuomenei
19:00 - 20:30
Renginys

Zigmantas Žitkus, Lekt.
Komentarai: Paskaitos visuomenei
R109 a. 09:00 - 11:00
Dalykinė anglų kalba I/II d. (Privalomasis)
Mikrobiologija 1k. tvarkaraštis Pogrupiai: 3

Vilma Asijavičiūtė, Lekt.
09:00 - 11:00
Dalykinė anglų kalba I/II d. (Privalomasis)
Mikrobiologija 1k. tvarkaraštis Pogrupiai: 3

Vilma Asijavičiūtė, Lekt.

11:00 - 13:00
Dalykinė anglų kalba I/II d. (Privalomasis)
Mikrobiologija 1k. tvarkaraštis Pogrupiai: 1

Vilma Asijavičiūtė, Lekt.
11:00 - 13:00
Dalykinė anglų kalba I/II d. (Privalomasis)
Mikrobiologija 1k. tvarkaraštis Pogrupiai: 1

Vilma Asijavičiūtė, Lekt.

13:00 - 16:00
Virusologija (Privalomasis)
Mikrobiologija 1k. tvarkaraštis

Eugenijus Šimoliūnas, M. Darbuot., Dr.
13:00 - 16:00
Virusologija (Privalomasis)
Mikrobiologija 1k. tvarkaraštis

Eugenijus Šimoliūnas, M. Darbuot., Dr.
16:00 - 19:00
Antropogenizuotos aplinkos ekologija (Pasirenkamasis)
Aplinkotyra ir aplinkotvarka 1k. tvarkaraštis

Gytautas Ignatavičius, Doc., Dr.
16:00 - 19:00
Antropogenizuotos aplinkos ekologija (Pasirenkamasis)
Aplinkotyra ir aplinkotvarka 1k. tvarkaraštis

Gytautas Ignatavičius, Doc., Dr.

19:00 - 21:00
Antropogenizuotos aplinkos ekologija (Pasirenkamasis)
Aplinkotyra ir aplinkotvarka 1k. tvarkaraštis

Vaidotas Valskys, Asist., Dr.
19:00 - 21:00
Antropogenizuotos aplinkos ekologija (Pasirenkamasis)
Aplinkotyra ir aplinkotvarka 1k. tvarkaraštis

Vaidotas Valskys, Asist., Dr.
R201 a. 12:00 - 15:00
Mokslinio rašymo pagrindai (Pasirenkamasis)
Biochemija 1k. tvarkaraštis
Biochemija 2k. tvarkaraštis
Molekulinė biologija 1k. tvarkaraštis Pogrupiai: 3

Vytautas Petrauskas, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
12:00 - 15:00
Mokslinio rašymo pagrindai (Pasirenkamasis)
Biochemija 1k. tvarkaraštis
Biochemija 2k. tvarkaraštis
Molekulinė biologija 1k. tvarkaraštis Pogrupiai: 3

Vytautas Petrauskas, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
16:00 - 18:00
Biochemija (Privalomasis)
Molekulinė biologija 2k. tvarkaraštis Pogrupiai: 1

Arvydas Markuckas, Doc., Dr.
R202 a. 09:00 - 12:00
Bendroji ir fizikinė chemija (Privalomasis)
Neurobiofizika 1k. tvarkaraštis

Tadas Penkauskas, J. Asist.
09:00 - 12:00
Bendroji ir fizikinė chemija (Privalomasis)
Neurobiofizika 1k. tvarkaraštis

Tadas Penkauskas, J. Asist.
16:00 - 18:00
Invazijų biologija (Privalomasis)
Biologija 4k. tvarkaraštis Pogrupiai: 1

Kęstutis Arbačiauskas, Prof., Dr.
Sigitas Juzėnas, Lekt.
Ernestas Kutorga, Prof., Dr. (HP)
R203 a. 09:00 - 12:00
Evoliucijos teorija (Privalomasis)
Biologija 4k. tvarkaraštis Pogrupiai: 2

Rimantas Rakauskas, Prof., Habil. dr.
09:00 - 12:00
Evoliucijos teorija (Privalomasis)
Biologija 4k. tvarkaraštis Pogrupiai: 2

Rimantas Rakauskas, Prof., Habil. dr.
12:00 - 14:00
Įvadas į matematinę fiziologiją (Privalomasis)
Neurobiofizika 2k. tvarkaraštis Pogrupiai: 2

Aidas Alaburda, Prof., Dr.
15:00 - 17:00
Organizmų filogenija ir sistematika (Privalomasis)
Biologinė įvairovė 1k. tvarkaraštis

Ernestas Kutorga, Prof., Dr. (HP)
Sigitas Podėnas, Prof., Dr. (HP)
15:00 - 17:00
Organizmų filogenija ir sistematika (Privalomasis)
Biologinė įvairovė 1k. tvarkaraštis

Ernestas Kutorga, Prof., Dr. (HP)
Sigitas Podėnas, Prof., Dr. (HP)
R204 a. 09:00 - 11:00
Biofotonika (Privalomasis)
Biofizika 1k. tvarkaraštis

Ričardas Rotomskis, Prof., Habil. dr.
09:00 - 11:00
Biofotonika (Privalomasis)
Biofizika 1k. tvarkaraštis

Ričardas Rotomskis, Prof., Habil. dr.
13:00 - 16:00
Globalioji ekologija (Privalomasis)
Ekologija 4k. tvarkaraštis

Giedrius Trakimas, Lekt.
13:00 - 16:00
Globalioji ekologija (Privalomasis)
Ekologija 4k. tvarkaraštis

Giedrius Trakimas, Lekt.
16:00 - 18:00
Globalioji ekologija (Privalomasis)
Ekologija 4k. tvarkaraštis

Giedrius Trakimas, Lekt.
R205 a. 09:00 - 11:00
Eukariotų chromosomų struktūra ir funkcijos (Pasirenkamasis)
Genetika 1k. tvarkaraštis

Juozas Rimantas Lazutka, Prof., Habil. dr.
09:00 - 11:00
Eukariotų chromosomų struktūra ir funkcijos (Pasirenkamasis)
Genetika 1k. tvarkaraštis

Juozas Rimantas Lazutka, Prof., Habil. dr.
13:00 - 17:00
Genomo evoliucija (Pasirenkamasis)
Genetika 1k. tvarkaraštis
Genetika 2k. tvarkaraštis

Juozas Rimantas Lazutka, Prof., Habil. dr.
13:00 - 17:00
Genomo evoliucija (Pasirenkamasis)
Genetika 1k. tvarkaraštis
Genetika 2k. tvarkaraštis

Juozas Rimantas Lazutka, Prof., Habil. dr.
13:00 - 17:00
Genomo evoliucija (Pasirenkamasis)
Genetika 1k. tvarkaraštis
Genetika 2k. tvarkaraštis

Juozas Rimantas Lazutka, Prof., Habil. dr.