C248 - Genetikos lab. Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 11:00
Molekulinė biologija ir genetika (Privalomasis)
Dalyko pedagogika: Gamtamokslinis ugdymas (biologija) 2k.
1gr.
Tatjana Čėsnienė, Doc., Dr.
Veronika Dedonytė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: 2 gr. biologijos 4 stud.
09:00 - 11:00
Molekulinė biologija ir genetika (Privalomasis)
Biologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Tatjana Čėsnienė, Doc., Dr.
Veronika Dedonytė, Doc., Dr.
|
09:00 - 11:00
Molekulinė biologija ir genetika (Privalomasis)
Dalyko pedagogika: Gamtamokslinis ugdymas (biologija) 2k.
1gr.
Tatjana Čėsnienė, Doc., Dr.
Veronika Dedonytė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: 2 gr. biologijos 4 stud.
09:00 - 11:00
Molekulinė biologija ir genetika (Privalomasis)
Biologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Tatjana Čėsnienė, Doc., Dr.
Veronika Dedonytė, Doc., Dr.
11:00 - 13:00
Molekulinė biologija ir genetika (Privalomasis)
Dalyko pedagogika: Gamtamokslinis ugdymas (biologija) 2k.
1gr.
Tatjana Čėsnienė, Doc., Dr.
Veronika Dedonytė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: 1 gr. biologijos 4 stud.
11:00 - 13:00
Molekulinė biologija ir genetika (Privalomasis)
Biologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Tatjana Čėsnienė, Doc., Dr.
Veronika Dedonytė, Doc., Dr.
|
11:00 - 13:00
Molekulinė biologija ir genetika (Privalomasis)
Dalyko pedagogika: Gamtamokslinis ugdymas (biologija) 2k.
1gr.
Tatjana Čėsnienė, Doc., Dr.
Veronika Dedonytė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: 1 gr. biologijos 4 stud.
11:00 - 13:00
Molekulinė biologija ir genetika (Privalomasis)
Biologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Tatjana Čėsnienė, Doc., Dr.
Veronika Dedonytė, Doc., Dr.
13:00 - 15:00
Genetika (Privalomasis)
Biochemija 3k.
1gr.
2gr.
Veronika Dedonytė, Doc., Dr.
Vilius Jurgis Mensonas, J. Asist.
Asta Stapulionytė, Lekt.
Matomi komentarai: 1/3 jungt. gr.
|
13:00 - 15:00
Genetika (Privalomasis)
Biochemija 3k.
1gr.
2gr.
Veronika Dedonytė, Doc., Dr.
Vilius Jurgis Mensonas, J. Asist.
Asta Stapulionytė, Lekt.
Matomi komentarai: 1/3 jungt. gr.
15:00 - 17:00
Genetika (Privalomasis)
Biochemija 3k.
1gr.
2gr.
Veronika Dedonytė, Doc., Dr.
Vilius Jurgis Mensonas, J. Asist.
Asta Stapulionytė, Lekt.
Matomi komentarai: 1/3 jungt. gr.
|
15:00 - 17:00
Genetika (Privalomasis)
Biochemija 3k.
1gr.
2gr.
Veronika Dedonytė, Doc., Dr.
Vilius Jurgis Mensonas, J. Asist.
Asta Stapulionytė, Lekt.
Matomi komentarai: 1/3 jungt. gr.
17:00 - 19:00
Genetika (Privalomasis)
Biochemija 3k.
1gr.
2gr.
Veronika Dedonytė, Doc., Dr.
Vilius Jurgis Mensonas, J. Asist.
Asta Stapulionytė, Lekt.
Matomi komentarai: 1/3 jungt. gr.
|
17:00 - 19:00
Genetika (Privalomasis)
Biochemija 3k.
1gr.
2gr.
Veronika Dedonytė, Doc., Dr.
Vilius Jurgis Mensonas, J. Asist.
Asta Stapulionytė, Lekt.
Matomi komentarai: 1/3 jungt. gr.
|
|
C254 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
13:00 - 15:00
Taikomoji kompiuterija (Pasirenkamasis)
Genetika 2k.
tvarkaraštis
Molekulinė biologija 3k.
tvarkaraštis
Andrius Merkys, Vyr. M. Darbuot., Dr.
13:00 - 15:00
Taikomoji kompiuterija (Pasirenkamasis)
BIO 3k.
1gr.
Andrius Merkys, Vyr. M. Darbuot., Dr.
|
13:00 - 15:00
Taikomoji kompiuterija (Pasirenkamasis)
Genetika 2k.
tvarkaraštis
Molekulinė biologija 3k.
tvarkaraštis
Andrius Merkys, Vyr. M. Darbuot., Dr.
13:00 - 15:00
Taikomoji kompiuterija (Pasirenkamasis)
BIO 3k.
1gr.
Andrius Merkys, Vyr. M. Darbuot., Dr.
15:00 - 17:00
Taikomoji kompiuterija (Pasirenkamasis)
Genetika 2k.
tvarkaraštis
Molekulinė biologija 3k.
tvarkaraštis
Andrius Merkys, Vyr. M. Darbuot., Dr.
15:00 - 17:00
Taikomoji kompiuterija (Pasirenkamasis)
BIO 3k.
1gr.
Andrius Merkys, Vyr. M. Darbuot., Dr.
|
15:00 - 17:00
Taikomoji kompiuterija (Pasirenkamasis)
Genetika 2k.
tvarkaraštis
Molekulinė biologija 3k.
tvarkaraštis
Andrius Merkys, Vyr. M. Darbuot., Dr.
15:00 - 17:00
Taikomoji kompiuterija (Pasirenkamasis)
BIO 3k.
1gr.
Andrius Merkys, Vyr. M. Darbuot., Dr.
|
|
|
C255 - Saulėtekio al. 7 |
|
11:00 - 15:00
Epigenomika (Privalomasis)
Sistemų biologija 1k.
1gr.
Kristina Daniūnaitė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: (practice)
|
11:00 - 15:00
Epigenomika (Privalomasis)
Sistemų biologija 1k.
1gr.
Kristina Daniūnaitė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: (practice)
|
11:00 - 15:00
Epigenomika (Privalomasis)
Sistemų biologija 1k.
1gr.
Kristina Daniūnaitė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: (practice)
|
|
|
|
C258 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 10:30
Neurobiologija (Privalomasis)
Optometrija 1k.
1gr.
Pogrupiai: 1
Dovilė Šimkutė, J. Asist.
|
09:00 - 10:30
Neurobiologija (Privalomasis)
Optometrija 1k.
1gr.
Pogrupiai: 1
Dovilė Šimkutė, J. Asist.
10:40 - 12:10
Neurobiologija (Privalomasis)
Optometrija 1k.
1gr.
Pogrupiai: 2
Dovilė Šimkutė, J. Asist.
|
10:40 - 12:10
Neurobiologija (Privalomasis)
Optometrija 1k.
1gr.
Pogrupiai: 2
Dovilė Šimkutė, J. Asist.
12:30 - 14:00
Neurobiologija (Privalomasis)
Optometrija 1k.
2gr.
Pogrupiai: 1
Dovilė Šimkutė, J. Asist.
|
14:10 - 15:40
Neurobiologija (Privalomasis)
Optometrija 1k.
2gr.
Pogrupiai: 2
Dovilė Šimkutė, J. Asist.
|
|
|
|
C262 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
C264 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 12:00
Biologinė įvairovė (Privalomasis)
Molekulinė biologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Mantas Adomaitis, Lekt.
Rasa Aukštikalnienė, Asist., Dr.
Matomi komentarai: .
|
09:00 - 12:00
Biologinė įvairovė (Privalomasis)
Molekulinė biologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Mantas Adomaitis, Lekt.
Rasa Aukštikalnienė, Asist., Dr.
Matomi komentarai: .
|
12:00 - 15:00
Biologinė įvairovė (Privalomasis)
Genetika 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Mantas Adomaitis, Lekt.
Rasa Aukštikalnienė, Asist., Dr.
Matomi komentarai: .
|
12:00 - 15:00
Biologinė įvairovė (Privalomasis)
Genetika 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Mantas Adomaitis, Lekt.
Rasa Aukštikalnienė, Asist., Dr.
Matomi komentarai: .
15:00 - 18:00
Biologinė įvairovė (Privalomasis)
Genetika 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Mantas Adomaitis, Lekt.
Rasa Aukštikalnienė, Asist., Dr.
Matomi komentarai: .
|
15:00 - 18:00
Biologinė įvairovė (Privalomasis)
Genetika 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Mantas Adomaitis, Lekt.
Rasa Aukštikalnienė, Asist., Dr.
Matomi komentarai: .
|
|
|
C268 - Saulėtekio al. 7 |
|
11:00 - 13:00
Organizmų kilmė ir įvairovė II (Privalomasis)
Biologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Ingrida Prigodina Lukošienė, Asist., Dr.
|
11:00 - 13:00
Organizmų kilmė ir įvairovė II (Privalomasis)
Biologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Ingrida Prigodina Lukošienė, Asist., Dr.
13:00 - 15:00
Organizmų kilmė ir įvairovė II (Privalomasis)
Biologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Ingrida Prigodina Lukošienė, Asist., Dr.
|
13:00 - 15:00
Organizmų kilmė ir įvairovė II (Privalomasis)
Biologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Ingrida Prigodina Lukošienė, Asist., Dr.
15:00 - 17:00
Organizmų kilmė ir įvairovė II (Privalomasis)
Biologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 3
Ingrida Prigodina Lukošienė, Asist., Dr.
|
15:00 - 17:00
Organizmų kilmė ir įvairovė II (Privalomasis)
Biologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 3
Ingrida Prigodina Lukošienė, Asist., Dr.
|
|
|
Mokslinės laboratorijos Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
Puvočių mokomoji lauko bazė, Varėnos rajonas, Puvočių kaimas |
|
|
|
|
|
|
|
R101 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
14:00 - 16:00
Ekologijos pagrindai (Privalomasis)
Biologija 2k.
tvarkaraštis
Alius Ulevičius, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Ekologijos pagrindai (Privalomasis)
Dalyko pedagogika: Gamtamokslinis ugdymas (biologija) 2k.
1gr.
Alius Ulevičius, Doc., Dr.
Matomi komentarai: balandžio 15 d. užsiėmimai vyks R406 a
|
16:00 - 19:00
Ekologijos pagrindai (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkosauga 1k.
tvarkaraštis
Biologija 2k.
tvarkaraštis
Alius Ulevičius, Doc., Dr.
Matomi komentarai: Individualių studijų (ne studijų programos studentams)
16:00 - 19:00
Ekologijos pagrindai (Privalomasis)
Dalyko pedagogika: Gamtamokslinis ugdymas (biologija) 2k.
1gr.
Alius Ulevičius, Doc., Dr.
Matomi komentarai: balandžio 15 d. užsiėmimai vyls R406 a.
|
16:00 - 19:00
Ekologijos pagrindai (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkosauga 1k.
tvarkaraštis
Biologija 2k.
tvarkaraštis
Alius Ulevičius, Doc., Dr.
Matomi komentarai: Individualių studijų (ne studijų programos studentams)
16:00 - 19:00
Ekologijos pagrindai (Privalomasis)
Dalyko pedagogika: Gamtamokslinis ugdymas (biologija) 2k.
1gr.
Alius Ulevičius, Doc., Dr.
Matomi komentarai: balandžio 15 d. užsiėmimai vyls R406 a.
|
|
R102 -Saulėtekio al. 7 |
|
|
13:00 - 18:30
Biologinės įvairovės apsauga (Privalomasis)
Biologinė įvairovė 1k.
tvarkaraštis
Anita Elizabeth Clarke, J. Asist.
Ernestas Kutorga, Prof., Dr. (HP)
Žymantas Morkvėnas, Lekt.
Saulis Skuja, Lekt.
Grita Skujienė, Asist., Dr.
|
13:00 - 18:30
Biologinės įvairovės apsauga (Privalomasis)
Biologinė įvairovė 1k.
tvarkaraštis
Anita Elizabeth Clarke, J. Asist.
Ernestas Kutorga, Prof., Dr. (HP)
Žymantas Morkvėnas, Lekt.
Saulis Skuja, Lekt.
Grita Skujienė, Asist., Dr.
|
13:00 - 18:30
Biologinės įvairovės apsauga (Privalomasis)
Biologinė įvairovė 1k.
tvarkaraštis
Anita Elizabeth Clarke, J. Asist.
Ernestas Kutorga, Prof., Dr. (HP)
Žymantas Morkvėnas, Lekt.
Saulis Skuja, Lekt.
Grita Skujienė, Asist., Dr.
|
13:00 - 18:30
Biologinės įvairovės apsauga (Privalomasis)
Biologinė įvairovė 1k.
tvarkaraštis
Anita Elizabeth Clarke, J. Asist.
Ernestas Kutorga, Prof., Dr. (HP)
Žymantas Morkvėnas, Lekt.
Saulis Skuja, Lekt.
Grita Skujienė, Asist., Dr.
|
|
R103 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 11:00
Organizmų kilmė ir įvairovė II (Privalomasis)
Biologija 1k.
tvarkaraštis
Ernestas Kutorga, Prof., Dr. (HP)
|
09:00 - 11:00
Organizmų kilmė ir įvairovė II (Privalomasis)
Biologija 1k.
tvarkaraštis
Ernestas Kutorga, Prof., Dr. (HP)
11:00 - 13:00
Ląstelės biofizika (Privalomasis)
Neurobiofizika 1k.
tvarkaraštis
Vilma Kisnierienė, Doc., Dr.
|
11:00 - 13:00
Ląstelės biofizika (Privalomasis)
Neurobiofizika 1k.
tvarkaraštis
Vilma Kisnierienė, Doc., Dr.
13:00 - 15:00
Ląstelės biofizika (Privalomasis)
Neurobiofizika 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Vilma Kisnierienė, Doc., Dr.
|
13:00 - 15:00
Ląstelės biofizika (Privalomasis)
Neurobiofizika 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Vilma Kisnierienė, Doc., Dr.
|
|
|
|
R104 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 11:00
Molekulinė diagnostika (Privalomasis)
Molekulinė biotechnologija 3k.
tvarkaraštis
Martynas Simanavičius, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
|
09:00 - 11:00
Molekulinė diagnostika (Privalomasis)
Molekulinė biotechnologija 3k.
tvarkaraštis
Martynas Simanavičius, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
11:00 - 13:00
Molekulinė diagnostika (Privalomasis)
Molekulinė biotechnologija 3k.
tvarkaraštis
Karolina Bielskė, Dok.
Martynas Simanavičius, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
|
11:00 - 13:00
Molekulinė diagnostika (Privalomasis)
Molekulinė biotechnologija 3k.
tvarkaraštis
Karolina Bielskė, Dok.
Martynas Simanavičius, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
13:00 - 15:00
Mikrobiologija (Privalomasis)
Mikrobiologija 2k.
tvarkaraštis
Renata Gudiukaitė, Doc., Dr.
|
13:00 - 15:00
Mikrobiologija (Privalomasis)
Mikrobiologija 2k.
tvarkaraštis
Renata Gudiukaitė, Doc., Dr.
|
|
|
|
R105 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 11:00
Enzimologija (Privalomasis)
Biochemija 3k.
1gr.
2gr.
Vytautas Petkevičius, M. Darbuot., Dr.
09:00 - 11:00
Enzimologija (Pasirenkamasis)
Molekulinė biologija 3k.
tvarkaraštis
Vytautas Petkevičius, M. Darbuot., Dr.
|
09:00 - 11:00
Enzimologija (Privalomasis)
Biochemija 3k.
1gr.
2gr.
Vytautas Petkevičius, M. Darbuot., Dr.
09:00 - 11:00
Enzimologija (Pasirenkamasis)
Molekulinė biologija 3k.
tvarkaraštis
Vytautas Petkevičius, M. Darbuot., Dr.
11:00 - 13:00
Enzimologija (Privalomasis)
Biochemija 3k.
1gr.
2gr.
Vytautas Petrauskas, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
Matomi komentarai: 1/2 jungt. gr. 1/2 sav.
|
11:00 - 13:00
Enzimologija (Privalomasis)
Biochemija 3k.
1gr.
2gr.
Vytautas Petrauskas, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
Matomi komentarai: 1/2 jungt. gr. 1/2 sav.
|
|
|
|
|
R106 - Didžioji a. Saulėtekio al. 7 |
09:15 - 11:00
Biostatistika (Privalomasis)
Genetika 2k.
tvarkaraštis
Mikrobiologija 3k.
tvarkaraštis
Molekulinė biologija 2k.
tvarkaraštis
Neurobiofizika 3k.
tvarkaraštis
Vilmantas Gėgžna, Lekt.
09:15 - 11:00
Biostatistika (Pasirenkamasis)
Biofizika 1k.
tvarkaraštis
Vilmantas Gėgžna, Lekt.
|
09:15 - 11:00
Biostatistika (Privalomasis)
Genetika 2k.
tvarkaraštis
Mikrobiologija 3k.
tvarkaraštis
Molekulinė biologija 2k.
tvarkaraštis
Neurobiofizika 3k.
tvarkaraštis
Vilmantas Gėgžna, Lekt.
09:15 - 11:00
Biostatistika (Pasirenkamasis)
Biofizika 1k.
tvarkaraštis
Vilmantas Gėgžna, Lekt.
|
|
|
|
|
|
R108 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 12:00
Mikrobiologija ir mikroorganizmai pramoniniuose procesuose (Privalomasis)
Molekulinė biotechnologija 1k.
tvarkaraštis
Renata Gudiukaitė, Doc., Dr.
Mikas Sadauskas, M. Darbuot., Dr.
|
09:00 - 12:00
Mikrobiologija ir mikroorganizmai pramoniniuose procesuose (Privalomasis)
Molekulinė biotechnologija 1k.
tvarkaraštis
Renata Gudiukaitė, Doc., Dr.
Mikas Sadauskas, M. Darbuot., Dr.
|
12:00 - 14:00
Biochemija (Privalomasis)
Molekulinė biotechnologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Arvydas Markuckas, Doc., Dr.
|
|
|
|
|
R109 - Saulėtekio al. 7 |
|
11:00 - 15:00
Elektroporacija (Pasirenkamasis)
Neurobiofizika 3k.
tvarkaraštis
Arūnas Stirkė, Doc., Dr.
|
11:00 - 15:00
Elektroporacija (Pasirenkamasis)
Neurobiofizika 3k.
tvarkaraštis
Arūnas Stirkė, Doc., Dr.
|
11:00 - 15:00
Elektroporacija (Pasirenkamasis)
Neurobiofizika 3k.
tvarkaraštis
Arūnas Stirkė, Doc., Dr.
15:00 - 18:00
Būvio ciklo vertinimas (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkotvarka 1k.
tvarkaraštis
Saulius Vasarevičius, Prof., Dr.
|
15:00 - 18:00
Būvio ciklo vertinimas (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkotvarka 1k.
tvarkaraštis
Saulius Vasarevičius, Prof., Dr.
|
18:00 - 20:00
Būvio ciklo vertinimas (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkotvarka 1k.
tvarkaraštis
Saulius Vasarevičius, Prof., Dr.
|
|
R201 - Saulėtekio al. 7 |
|
11:00 - 12:00
Biologinė fizika (Privalomasis)
Mikrobiologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Rokas Buišas, Doc., Dr.
|
12:00 - 15:00
Cheminė ekologija (Pasirenkamasis)
Biologija 3k.
tvarkaraštis
Irena Nedveckytė, Asist., Dr.
|
12:00 - 15:00
Cheminė ekologija (Pasirenkamasis)
Biologija 3k.
tvarkaraštis
Irena Nedveckytė, Asist., Dr.
15:00 - 16:00
Biologinė fizika (Privalomasis)
Mikrobiologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Rokas Buišas, Doc., Dr.
|
|
|
|
R202 - Saulėtekio al. 7 |
08:45 - 13:15
Biotechnologija (Pasirenkamasis)
Medicinos biologija 1k.
1gr.
Medicinos biologija 2k.
1gr.
Rolandas Meškys, Dr.
Matomi komentarai: Su 15 min. pertrauka
|
08:45 - 13:15
Biotechnologija (Pasirenkamasis)
Medicinos biologija 1k.
1gr.
Medicinos biologija 2k.
1gr.
Rolandas Meškys, Dr.
Matomi komentarai: Su 15 min. pertrauka
|
08:45 - 13:15
Biotechnologija (Pasirenkamasis)
Medicinos biologija 1k.
1gr.
Medicinos biologija 2k.
1gr.
Rolandas Meškys, Dr.
Matomi komentarai: Su 15 min. pertrauka
13:30 - 15:00
Sistemų biofizika (Privalomasis)
Neurobiofizika 2k.
tvarkaraštis
Aidas Alaburda, Prof., Dr.
|
13:30 - 15:00
Sistemų biofizika (Privalomasis)
Neurobiofizika 2k.
tvarkaraštis
Aidas Alaburda, Prof., Dr.
|
|
|
|
R203 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 11:00
Biopsichologija (Privalomasis)
Neurobiologija 1k.
tvarkaraštis
Gintaras Malmiga, Asist., Dr.
Mindaugas Mitkus, Doc., Dr.
Alvydas Šoliūnas, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
Vaida Survilienė, Asist., Dr.
|
09:00 - 11:00
Biopsichologija (Privalomasis)
Neurobiologija 1k.
tvarkaraštis
Gintaras Malmiga, Asist., Dr.
Mindaugas Mitkus, Doc., Dr.
Alvydas Šoliūnas, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
Vaida Survilienė, Asist., Dr.
11:00 - 13:00
Biopsichologija (Privalomasis)
Neurobiologija 1k.
tvarkaraštis
Alvydas Šoliūnas, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
Vaida Survilienė, Asist., Dr.
|
11:00 - 13:00
Biopsichologija (Privalomasis)
Neurobiologija 1k.
tvarkaraštis
Alvydas Šoliūnas, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
Vaida Survilienė, Asist., Dr.
13:00 - 15:00
Neurochemija (Privalomasis)
Neurobiologija 1k.
tvarkaraštis
Valentina Vengelienė, Prof., Dr.
|
13:00 - 15:00
Neurochemija (Privalomasis)
Neurobiologija 1k.
tvarkaraštis
Valentina Vengelienė, Prof., Dr.
15:00 - 16:00
Neurochemija (Privalomasis)
Neurobiologija 1k.
tvarkaraštis
Ieva Pocevičiūtė, J. Asist.
|
|
|
|
R204 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 11:00
Aplinkos tvarkybos technologijos (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkosauga 4k.
tvarkaraštis
Aušra Zigmontienė, Doc., Dr.
|
09:00 - 11:00
Aplinkos tvarkybos technologijos (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkosauga 4k.
tvarkaraštis
Aušra Zigmontienė, Doc., Dr.
11:00 - 13:00
Aplinkos tvarkybos technologijos (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkosauga 4k.
tvarkaraštis
Aušra Zigmontienė, Doc., Dr.
|
11:00 - 13:00
Aplinkos tvarkybos technologijos (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkosauga 4k.
tvarkaraštis
Aušra Zigmontienė, Doc., Dr.
13:00 - 15:00
Ekotoksikologija (Pasirenkamasis)
Erasmus studijos
tvarkaraštis
Virginija Kalcienė, Asist., Dr.
|
13:00 - 15:00
Ekotoksikologija (Pasirenkamasis)
Erasmus studijos
tvarkaraštis
Virginija Kalcienė, Asist., Dr.
|
|
|
|
R205 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
R206 - Saulėtekio al. 7 |
|
11:00 - 13:00
Aplinkos mikrobiologija (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkosauga 3k.
tvarkaraštis
Kotryna Čekuolytė, J. Asist.
|
11:00 - 13:00
Aplinkos mikrobiologija (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkosauga 3k.
tvarkaraštis
Kotryna Čekuolytė, J. Asist.
13:00 - 15:00
Aplinkos mikrobiologija (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkosauga 3k.
tvarkaraštis
Tatjana Kirtiklienė, Asist., Dr.
|
13:00 - 15:00
Aplinkos mikrobiologija (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkosauga 3k.
tvarkaraštis
Tatjana Kirtiklienė, Asist., Dr.
15:00 - 18:00
Bioaktyvios medžiagos (Privalomasis)
Nanomedžiagų chemija 2k.
tvarkaraštis
Eglė Lastauskienė, Prof., Dr.
Monika Šimoliūnienė, Lekt.
Arūnė Verbickaitė, J. Asist.
Matomi komentarai: GMC, Saulėtekio al. 7
15:00 - 18:00
Bioaktyvios medžiagos (Pasirenkamasis)
Chemija 2k.
1gr.
2gr.
Eglė Lastauskienė, Prof., Dr.
Monika Šimoliūnienė, Lekt.
Arūnė Verbickaitė, J. Asist.
Matomi komentarai: GMC
|
15:00 - 18:00
Bioaktyvios medžiagos (Privalomasis)
Nanomedžiagų chemija 2k.
tvarkaraštis
Eglė Lastauskienė, Prof., Dr.
Monika Šimoliūnienė, Lekt.
Arūnė Verbickaitė, J. Asist.
Matomi komentarai: GMC, Saulėtekio al. 7
15:00 - 18:00
Bioaktyvios medžiagos (Pasirenkamasis)
Chemija 2k.
1gr.
2gr.
Eglė Lastauskienė, Prof., Dr.
Monika Šimoliūnienė, Lekt.
Arūnė Verbickaitė, J. Asist.
Matomi komentarai: GMC
|
|
|
R207 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 11:00
Vystymosi biologija ir genetika (Pasirenkamasis)
Molekulinė biologija 3k.
tvarkaraštis
Donatas Žvingila, Prof., Dr. (HP)
09:00 - 11:00
Vystymosi biologija ir genetika (Privalomasis)
Genetika 3k.
tvarkaraštis
Donatas Žvingila, Prof., Dr. (HP)
|
09:00 - 11:00
Vystymosi biologija ir genetika (Pasirenkamasis)
Molekulinė biologija 3k.
tvarkaraštis
Donatas Žvingila, Prof., Dr. (HP)
09:00 - 11:00
Vystymosi biologija ir genetika (Privalomasis)
Genetika 3k.
tvarkaraštis
Donatas Žvingila, Prof., Dr. (HP)
11:00 - 13:00
Vystymosi biologija ir genetika (Pasirenkamasis)
Molekulinė biologija 3k.
tvarkaraštis
Donatas Žvingila, Prof., Dr. (HP)
11:00 - 13:00
Vystymosi biologija ir genetika (Privalomasis)
Genetika 3k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Donatas Žvingila, Prof., Dr. (HP)
|
11:00 - 13:00
Vystymosi biologija ir genetika (Pasirenkamasis)
Molekulinė biologija 3k.
tvarkaraštis
Donatas Žvingila, Prof., Dr. (HP)
11:00 - 13:00
Vystymosi biologija ir genetika (Privalomasis)
Genetika 3k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Donatas Žvingila, Prof., Dr. (HP)
13:00 - 15:00
Vystymosi biologija ir genetika (Privalomasis)
Genetika 3k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Donatas Žvingila, Prof., Dr. (HP)
|
13:00 - 15:00
Vystymosi biologija ir genetika (Privalomasis)
Genetika 3k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Donatas Žvingila, Prof., Dr. (HP)
|
|
|
|
R208 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
14:00 - 15:00
MBC lecture
Eglė Lastauskienė, Prof., Dr.
|
|
|
|
R209 - Komp. kl. Saulėtekio al. 7 |
|
11:00 - 13:00
Biostatistika (Privalomasis)
Molekulinė biologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Vilmantas Gėgžna, Lekt.
|
11:00 - 13:00
Biostatistika (Privalomasis)
Molekulinė biologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Vilmantas Gėgžna, Lekt.
13:00 - 15:00
Biostatistika (Privalomasis)
Molekulinė biologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Vilmantas Gėgžna, Lekt.
|
13:00 - 15:00
Biostatistika (Privalomasis)
Molekulinė biologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Vilmantas Gėgžna, Lekt.
15:00 - 17:00
Biostatistika (Privalomasis)
Neurobiofizika 3k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Vilmantas Gėgžna, Lekt.
15:00 - 17:00
Biostatistika (Pasirenkamasis)
Biofizika 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Vilmantas Gėgžna, Lekt.
|
15:00 - 17:00
Biostatistika (Privalomasis)
Neurobiofizika 3k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Vilmantas Gėgžna, Lekt.
15:00 - 17:00
Biostatistika (Pasirenkamasis)
Biofizika 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Vilmantas Gėgžna, Lekt.
17:00 - 19:00
Biostatistika (Privalomasis)
Neurobiofizika 3k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Vilmantas Gėgžna, Lekt.
17:00 - 19:00
Biostatistika (Pasirenkamasis)
Biofizika 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Vilmantas Gėgžna, Lekt.
|
17:00 - 19:00
Biostatistika (Privalomasis)
Neurobiofizika 3k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Vilmantas Gėgžna, Lekt.
17:00 - 19:00
Biostatistika (Pasirenkamasis)
Biofizika 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Vilmantas Gėgžna, Lekt.
|
|
R301 - Saulėtekio al. 7 |
|
10:00 - 11:30
Biotechnologijos verslo vystymas (Privalomasis)
Molekulinė biotechnologija 1k.
tvarkaraštis
Donatas Staniulis, Lekt.
|
12:00 - 15:00
Entomologija (Pasirenkamasis)
Biologija 3k.
tvarkaraštis
Andrius Petrašiūnas, Doc., Dr.
|
12:00 - 15:00
Entomologija (Pasirenkamasis)
Biologija 3k.
tvarkaraštis
Andrius Petrašiūnas, Doc., Dr.
|
|
|
|
R302 - Biochemijos lab. Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 12:00
Biochemija (Privalomasis)
Genetika 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Laurita Klimkaitė, J. Asist.
Eglė Žalytė, Asist., Dr.
Aurelijus Zimkus, Doc., Dr.
|
09:00 - 12:00
Biochemija (Privalomasis)
Genetika 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Laurita Klimkaitė, J. Asist.
Eglė Žalytė, Asist., Dr.
Aurelijus Zimkus, Doc., Dr.
|
12:00 - 15:00
Biochemija (Privalomasis)
Genetika 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 3
Laurita Klimkaitė, J. Asist.
Eglė Žalytė, Asist., Dr.
Aurelijus Zimkus, Doc., Dr.
|
12:00 - 15:00
Biochemija (Privalomasis)
Genetika 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 3
Laurita Klimkaitė, J. Asist.
Eglė Žalytė, Asist., Dr.
Aurelijus Zimkus, Doc., Dr.
|
|
|
|
R322 - Molekulinės biologijos lab. Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
R324 - Mikrobiologijos lab. Saulėtekio al. 7 |
08:30 - 10:00
Augalų fiziologija (Privalomasis)
Dalyko pedagogika: Gamtamokslinis ugdymas (biologija) 3k.
1gr.
Pogrupiai: 1
Vilmantas Pupkis, J. Asist.
Matomi komentarai: 1 gr. biologijos 3 studentai
08:30 - 10:00
Augalų fiziologija (Privalomasis)
Biologija 3k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Vilmantas Pupkis, J. Asist.
|
10:30 - 12:00
Augalų fiziologija (Privalomasis)
Dalyko pedagogika: Gamtamokslinis ugdymas (biologija) 3k.
1gr.
Pogrupiai: 2
Vilmantas Pupkis, J. Asist.
Matomi komentarai: 2 gr. biologijos 3 studentai
10:30 - 12:00
Augalų fiziologija (Privalomasis)
Biologija 3k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Vilmantas Pupkis, J. Asist.
|
|
|
|
|
|
R334 - Molekulinės genetikos lab. Saulėtekio al. 7 |
|
10:00 - 14:00
Prokariotinės ir eukariotinės ląstelės biotechnologijoje (Privalomasis)
Mikrobiologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Gvidas Katauskas, J. Asist.
|
10:00 - 14:00
Prokariotinės ir eukariotinės ląstelės biotechnologijoje (Privalomasis)
Mikrobiologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Gvidas Katauskas, J. Asist.
|
14:00 - 18:00
Prokariotinės ir eukariotinės ląstelės biotechnologijoje (Privalomasis)
Mikrobiologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Gvidas Katauskas, J. Asist.
|
14:00 - 18:00
Prokariotinės ir eukariotinės ląstelės biotechnologijoje (Privalomasis)
Mikrobiologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Gvidas Katauskas, J. Asist.
|
|
|
R401 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
13:00 - 15:00
Biochemijos lab. darbų atsiskaitymas
Eglė Žalytė, Asist., Dr.
|
13:00 - 15:00
Biochemijos lab. darbų atsiskaitymas
Eglė Žalytė, Asist., Dr.
15:00 - 16:00
Paskaita
Vilmantė Žitkutė, Vyresn. Lekt., Dr.
|
|
|
|
R402 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
R403 - Saulėtekio al. 7 |
|
11:00 - 12:00
Testas
Jurgita Butkuvienė, Doc., Dr.
|
|
15:00 - 17:00
Molekulinė biologija I/II d. (Privalomasis)
Molekulinė biologija 2k.
tvarkaraštis
Matomi komentarai: prof. E.Sužiedelienė
|
15:00 - 17:00
Molekulinė biologija I/II d. (Privalomasis)
Molekulinė biologija 2k.
tvarkaraštis
Matomi komentarai: prof. E.Sužiedelienė
|
|
|
R404 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
13:00 - 17:00
Ląstelių technologijos (Privalomasis)
Molekulinė biotechnologija 3k.
tvarkaraštis
Daiva Baltriukienė, Prof., Dr.
Povilas Barasa, J. M. Darbuot.
|
13:00 - 17:00
Ląstelių technologijos (Privalomasis)
Molekulinė biotechnologija 3k.
tvarkaraštis
Daiva Baltriukienė, Prof., Dr.
Povilas Barasa, J. M. Darbuot.
|
13:00 - 17:00
Ląstelių technologijos (Privalomasis)
Molekulinė biotechnologija 3k.
tvarkaraštis
Daiva Baltriukienė, Prof., Dr.
Povilas Barasa, J. M. Darbuot.
|
|
|
R405 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 11:00
Enzimologija (Privalomasis)
Mikrobiologija 2k.
tvarkaraštis
Alisa Gricajeva, Doc., Dr.
|
09:00 - 11:00
Enzimologija (Privalomasis)
Mikrobiologija 2k.
tvarkaraštis
Alisa Gricajeva, Doc., Dr.
11:00 - 13:00
Enzimologija (Privalomasis)
Mikrobiologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Alisa Gricajeva, Doc., Dr.
|
11:00 - 13:00
Enzimologija (Privalomasis)
Mikrobiologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Alisa Gricajeva, Doc., Dr.
|
15:00 - 17:00
Enzimologija (Privalomasis)
Mikrobiologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Alisa Gricajeva, Doc., Dr.
|
15:00 - 17:00
Enzimologija (Privalomasis)
Mikrobiologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Alisa Gricajeva, Doc., Dr.
|
|
|
R406 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 12:00
Bioetika (Pasirenkamasis)
Biochemija 1k.
tvarkaraštis
tvarkaraštis
tvarkaraštis
Grita Skujienė, Asist., Dr.
|
09:00 - 12:00
Bioetika (Pasirenkamasis)
Biochemija 1k.
tvarkaraštis
tvarkaraštis
tvarkaraštis
Grita Skujienė, Asist., Dr.
|
|
14:00 - 16:00
R. Jamonto doktorantūros egzaminas
Kristina Slavuckytė
Matomi komentarai: R. Jamonto doktorantūros egzaminas
|
|
|
|
R407 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
Savarankiškos studijos, Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
V009 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
V120 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
V134 - Psichofizikos lab. Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
V176 - Botanikos ir mikologijos lab. Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
C248 - Genetikos lab. Saulėtekio al. 7 |
|
11:00 - 14:30
Genetinių tyrimų laboratoriniai metodai I/II (Privalomasis)
Genetika 2k.
tvarkaraštis
Jurgita Butkuvienė, Doc., Dr.
Tatjana Čėsnienė, Doc., Dr.
Kristina Daniūnaitė, Doc., Dr.
Rūta Maleckaitė, J. Asist.
Jolanta Patamsytė, Doc., Dr.
Asta Stapulionytė, Lekt.
|
11:00 - 14:30
Genetinių tyrimų laboratoriniai metodai I/II (Privalomasis)
Genetika 2k.
tvarkaraštis
Jurgita Butkuvienė, Doc., Dr.
Tatjana Čėsnienė, Doc., Dr.
Kristina Daniūnaitė, Doc., Dr.
Rūta Maleckaitė, J. Asist.
Jolanta Patamsytė, Doc., Dr.
Asta Stapulionytė, Lekt.
|
11:00 - 14:30
Genetinių tyrimų laboratoriniai metodai I/II (Privalomasis)
Genetika 2k.
tvarkaraštis
Jurgita Butkuvienė, Doc., Dr.
Tatjana Čėsnienė, Doc., Dr.
Kristina Daniūnaitė, Doc., Dr.
Rūta Maleckaitė, J. Asist.
Jolanta Patamsytė, Doc., Dr.
Asta Stapulionytė, Lekt.
14:30 - 16:00
Molekulinė biologija ir genetika (Privalomasis)
Biologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 3
Tatjana Čėsnienė, Doc., Dr.
Veronika Dedonytė, Doc., Dr.
15:00 - 16:00
Ląstelių technologijos (Pasirenkamasis)
Biofizika 1k.
tvarkaraštis
tvarkaraštis
tvarkaraštis
Povilas Barasa, J. M. Darbuot.
|
16:00 - 18:00
Genetika (Privalomasis)
Molekulinė biologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 3
Tatjana Čėsnienė, Doc., Dr.
Veronika Dedonytė, Doc., Dr.
Asta Stapulionytė, Lekt.
|
|
|
C254 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
12:00 - 14:00
Bioduomenų surinkimas ir analizė II/II (Privalomasis)
Neurobiofizika 3k.
tvarkaraštis
Aleksandras Voicikas, Asist., Dr.
|
14:00 - 16:00
Bioduomenų surinkimas ir analizė II/II (Privalomasis)
Neurobiofizika 3k.
tvarkaraštis
Aleksandras Voicikas, Asist., Dr.
|
|
|
|
C255 - Saulėtekio al. 7 |
08:15 - 10:00
Biostatistika (Privalomasis)
Molekulinė biologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 3
Vilmantas Gėgžna, Lekt.
|
11:00 - 15:00
Bioįvairovės analizė ir modeliavimas (GIS metodai) (Pasirenkamasis)
Biologinė įvairovė 1k.
tvarkaraštis
Arūnas Samas, Asist., Dr.
|
11:00 - 15:00
Bioįvairovės analizė ir modeliavimas (GIS metodai) (Pasirenkamasis)
Biologinė įvairovė 1k.
tvarkaraštis
Arūnas Samas, Asist., Dr.
|
11:00 - 15:00
Bioįvairovės analizė ir modeliavimas (GIS metodai) (Pasirenkamasis)
Biologinė įvairovė 1k.
tvarkaraštis
Arūnas Samas, Asist., Dr.
|
|
|
|
C258 - Saulėtekio al. 7 |
|
11:00 - 12:00
Psichofiziologija (Privalomasis)
Neurobiologija 1k.
tvarkaraštis
Ramunė Grikšienė, Doc., Dr.
|
13:00 - 15:00
Psichofiziologija (Privalomasis)
Neurobiologija 1k.
tvarkaraštis
Ramunė Grikšienė, Doc., Dr.
Erik Ilkevič, J. Asist.
|
13:00 - 15:00
Psichofiziologija (Privalomasis)
Neurobiologija 1k.
tvarkaraštis
Ramunė Grikšienė, Doc., Dr.
Erik Ilkevič, J. Asist.
|
16:00 - 18:00
Neurobiologija (Pasirenkamasis)
Biochemija 3k.
1gr.
2gr.
Ingrida Zelionkaitė, J. Asist.
Matomi komentarai: 1/2 gr.
|
|
|
C262 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
C264 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 10:30
Bendroji zoologija (Privalomasis)
Dalyko pedagogika: Gamtamokslinis ugdymas (biologija) 1k.
1gr.
Jurga Turčinavičienė, Doc., Dr.
|
09:00 - 10:30
Bendroji zoologija (Privalomasis)
Dalyko pedagogika: Gamtamokslinis ugdymas (biologija) 1k.
1gr.
Jurga Turčinavičienė, Doc., Dr.
11:00 - 14:00
Biologinė įvairovė (Privalomasis)
Molekulinė biologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Mantas Adomaitis, Lekt.
Rasa Aukštikalnienė, Asist., Dr.
Matomi komentarai: .
|
11:00 - 14:00
Biologinė įvairovė (Privalomasis)
Molekulinė biologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Mantas Adomaitis, Lekt.
Rasa Aukštikalnienė, Asist., Dr.
Matomi komentarai: .
|
14:00 - 17:00
Biologinė įvairovė (Privalomasis)
Neurobiofizika 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Mantas Adomaitis, Lekt.
Rasa Aukštikalnienė, Asist., Dr.
|
14:00 - 17:00
Biologinė įvairovė (Privalomasis)
Neurobiofizika 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Mantas Adomaitis, Lekt.
Rasa Aukštikalnienė, Asist., Dr.
17:00 - 20:00
Biologinė įvairovė (Privalomasis)
Molekulinė biologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 3
Mantas Adomaitis, Lekt.
Rasa Aukštikalnienė, Asist., Dr.
Matomi komentarai: .
|
17:00 - 20:00
Biologinė įvairovė (Privalomasis)
Molekulinė biologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 3
Mantas Adomaitis, Lekt.
Rasa Aukštikalnienė, Asist., Dr.
Matomi komentarai: .
|
|
C268 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
12:00 - 14:00
Organizmų kilmė ir įvairovė II (Privalomasis)
Biologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 3
Ingrida Prigodina Lukošienė, Asist., Dr.
|
14:00 - 16:00
Organizmų kilmė ir įvairovė II (Privalomasis)
Biologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Ingrida Prigodina Lukošienė, Asist., Dr.
|
16:00 - 18:00
Organizmų kilmė ir įvairovė II (Privalomasis)
Biologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Ingrida Prigodina Lukošienė, Asist., Dr.
|
|
|
Mokslinės laboratorijos Saulėtekio al. 7 |
|
|
12:00 - 18:00
Mokslinio darbo projektas (Privalomasis)
Biochemija 1k.
tvarkaraštis
12:00 - 18:00
Mokslinio darbo projektas (Privalomasis)
Mikrobiologija 1k.
tvarkaraštis
|
12:00 - 18:00
Mokslinio darbo projektas (Privalomasis)
Biochemija 1k.
tvarkaraštis
12:00 - 18:00
Mokslinio darbo projektas (Privalomasis)
Mikrobiologija 1k.
tvarkaraštis
|
12:00 - 18:00
Mokslinio darbo projektas (Privalomasis)
Biochemija 1k.
tvarkaraštis
12:00 - 18:00
Mokslinio darbo projektas (Privalomasis)
Mikrobiologija 1k.
tvarkaraštis
|
|
|
Puvočių mokomoji lauko bazė, Varėnos rajonas, Puvočių kaimas |
|
|
|
|
|
|
|
R101 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 11:40
Egzaminas
Daumantas Matulis, Prof., Dr.
|
09:00 - 11:40
Egzaminas
Daumantas Matulis, Prof., Dr.
|
12:00 - 15:00
Ornitologija ir teriologija (Pasirenkamasis)
Biologija 3k.
tvarkaraštis
Laima Baltrūnaitė, Doc., Dr.
Gintaras Malmiga, Asist., Dr.
Mindaugas Mitkus, Doc., Dr.
|
12:00 - 15:00
Ornitologija ir teriologija (Pasirenkamasis)
Biologija 3k.
tvarkaraštis
Laima Baltrūnaitė, Doc., Dr.
Gintaras Malmiga, Asist., Dr.
Mindaugas Mitkus, Doc., Dr.
15:00 - 16:55
Augalų fiziologija (Privalomasis)
Dalyko pedagogika: Gamtamokslinis ugdymas (biologija) 3k.
1gr.
Vilma Kisnierienė, Doc., Dr.
15:00 - 17:00
Augalų fiziologija (Pasirenkamasis)
Mikrobiologija 2k.
tvarkaraštis
Vilma Kisnierienė, Doc., Dr.
15:00 - 17:00
Augalų fiziologija (Privalomasis)
Biologija 3k.
tvarkaraštis
Neurobiofizika 2k.
tvarkaraštis
Vilma Kisnierienė, Doc., Dr.
|
15:00 - 16:55
Augalų fiziologija (Privalomasis)
Dalyko pedagogika: Gamtamokslinis ugdymas (biologija) 3k.
1gr.
Vilma Kisnierienė, Doc., Dr.
15:00 - 17:00
Augalų fiziologija (Pasirenkamasis)
Mikrobiologija 2k.
tvarkaraštis
Vilma Kisnierienė, Doc., Dr.
15:00 - 17:00
Augalų fiziologija (Privalomasis)
Biologija 3k.
tvarkaraštis
Neurobiofizika 2k.
tvarkaraštis
Vilma Kisnierienė, Doc., Dr.
|
18:00 - 19:30
VU SA GMC ARK pasiruošimas
Pedagogo komentarai: ursule.barkauskaite@gmc.stud.vu.lt Telefonas / Phone: +37062029900
|
|
R102 -Saulėtekio al. 7 |
|
10:00 - 11:30
Mikrobiologija (Privalomasis)
Molekulinė biologija 2k.
tvarkaraštis
Audrius Gegeckas, Doc., Dr.
11:30 - 13:00
Mikrobiologija (Privalomasis)
Molekulinė biologija 2k.
tvarkaraštis
Audrius Gegeckas, Doc., Dr.
11:30 - 13:00
Mikrobiologija (Privalomasis)
Biochemija 2k.
1gr.
2gr.
Audrius Gegeckas, Doc., Dr.
|
11:30 - 13:00
Mikrobiologija (Privalomasis)
Molekulinė biologija 2k.
tvarkaraštis
Audrius Gegeckas, Doc., Dr.
11:30 - 13:00
Mikrobiologija (Privalomasis)
Biochemija 2k.
1gr.
2gr.
Audrius Gegeckas, Doc., Dr.
13:00 - 16:00
Genetika (Privalomasis)
Molekulinė biologija 2k.
tvarkaraštis
Raimondas Šiukšta, Doc., Dr.
13:00 - 16:00
Genetika (Privalomasis)
Biochemija 3k.
1gr.
2gr.
Raimondas Šiukšta, Doc., Dr.
|
13:00 - 16:00
Genetika (Privalomasis)
Molekulinė biologija 2k.
tvarkaraštis
Raimondas Šiukšta, Doc., Dr.
13:00 - 16:00
Genetika (Privalomasis)
Biochemija 3k.
1gr.
2gr.
Raimondas Šiukšta, Doc., Dr.
|
|
|
|
R103 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 12:00
Baltymų ir vaistų molekulinė biofizika (Privalomasis)
Neurobiofizika 3k.
tvarkaraštis
Daumantas Matulis, Prof., Dr.
09:00 - 12:00
Baltymų ir vaistų molekulinė biofizika (Pasirenkamasis)
Molekulinė biologija 3k.
tvarkaraštis
Daumantas Matulis, Prof., Dr.
|
09:00 - 12:00
Baltymų ir vaistų molekulinė biofizika (Privalomasis)
Neurobiofizika 3k.
tvarkaraštis
Daumantas Matulis, Prof., Dr.
09:00 - 12:00
Baltymų ir vaistų molekulinė biofizika (Pasirenkamasis)
Molekulinė biologija 3k.
tvarkaraštis
Daumantas Matulis, Prof., Dr.
|
12:00 - 14:00
Mikrobiologija (Privalomasis)
Mikrobiologija 2k.
tvarkaraštis
Renata Gudiukaitė, Doc., Dr.
|
|
|
|
|
R104 - Saulėtekio al. 7 |
|
11:00 - 13:00
Matematinė analizė ir diferencialinės lygtys (Privalomasis)
Molekulinė biologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Vytenis Šumskas, Asist., Dr.
|
11:00 - 13:00
Matematinė analizė ir diferencialinės lygtys (Privalomasis)
Molekulinė biologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Vytenis Šumskas, Asist., Dr.
|
|
|
|
|
R105 - Saulėtekio al. 7 |
|
11:00 - 13:00
Matematinė analizė ir diferencialinės lygtys (Privalomasis)
Neurobiofizika 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Nikolajus Kozulinas, J. Asist.
|
11:00 - 13:00
Matematinė analizė ir diferencialinės lygtys (Privalomasis)
Neurobiofizika 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Nikolajus Kozulinas, J. Asist.
13:00 - 15:00
Matematinė analizė ir diferencialinės lygtys (Privalomasis)
Genetika 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Nikolajus Kozulinas, J. Asist.
|
13:00 - 15:00
Matematinė analizė ir diferencialinės lygtys (Privalomasis)
Genetika 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Nikolajus Kozulinas, J. Asist.
|
|
|
|
R106 - Didžioji a. Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 11:00
Matematinė analizė ir diferencialinės lygtys (Privalomasis)
Genetika 1k.
tvarkaraštis
tvarkaraštis
tvarkaraštis
tvarkaraštis
tvarkaraštis
Nikolajus Kozulinas, J. Asist.
|
09:00 - 11:00
Matematinė analizė ir diferencialinės lygtys (Privalomasis)
Genetika 1k.
tvarkaraštis
tvarkaraštis
tvarkaraštis
tvarkaraštis
tvarkaraštis
Nikolajus Kozulinas, J. Asist.
11:00 - 13:00
Biochemija (Privalomasis)
Genetika 1k.
tvarkaraštis
tvarkaraštis
tvarkaraštis
Arvydas Markuckas, Doc., Dr.
|
11:00 - 13:00
Biochemija (Privalomasis)
Genetika 1k.
tvarkaraštis
tvarkaraštis
tvarkaraštis
Arvydas Markuckas, Doc., Dr.
|
|
|
|
|
R108 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 11:00
Augalų ląstelių technologijos (Pasirenkamasis)
Mikrobiologija 3k.
tvarkaraštis
Molekulinė biotechnologija 2k.
tvarkaraštis
Raimundas Ražanskas, M. Darbuot., Dr.
|
09:00 - 11:00
Augalų ląstelių technologijos (Pasirenkamasis)
Mikrobiologija 3k.
tvarkaraštis
Molekulinė biotechnologija 2k.
tvarkaraštis
Raimundas Ražanskas, M. Darbuot., Dr.
11:00 - 13:00
Augalų ląstelių technologijos (Pasirenkamasis)
Mikrobiologija 3k.
tvarkaraštis
Molekulinė biotechnologija 2k.
tvarkaraštis
Raimundas Ražanskas, M. Darbuot., Dr.
|
11:00 - 13:00
Augalų ląstelių technologijos (Pasirenkamasis)
Mikrobiologija 3k.
tvarkaraštis
Molekulinė biotechnologija 2k.
tvarkaraštis
Raimundas Ražanskas, M. Darbuot., Dr.
13:00 - 15:00
Biochemija (Privalomasis)
Genetika 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Arvydas Markuckas, Doc., Dr.
|
13:00 - 15:00
Biochemija (Privalomasis)
Genetika 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Arvydas Markuckas, Doc., Dr.
|
|
|
|
R109 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
13:00 - 15:00
Aplinkosaugos projektų valdymas (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkosauga 3k.
tvarkaraštis
Giedrė Šulijienė, Asist., Dr.
|
13:00 - 15:00
Aplinkosaugos projektų valdymas (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkosauga 3k.
tvarkaraštis
Giedrė Šulijienė, Asist., Dr.
15:00 - 17:00
Aplinkosaugos projektų valdymas (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkosauga 3k.
tvarkaraštis
Giedrė Šulijienė, Asist., Dr.
|
15:00 - 17:00
Aplinkosaugos projektų valdymas (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkosauga 3k.
tvarkaraštis
Giedrė Šulijienė, Asist., Dr.
|
|
|
R201 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 15:00
Sintetinė biologija ir metabolizmo inžinerija (Privalomasis)
Molekulinė biotechnologija 3k.
tvarkaraštis
Rolandas Meškys, Dr.
|
09:00 - 15:00
Sintetinė biologija ir metabolizmo inžinerija (Privalomasis)
Molekulinė biotechnologija 3k.
tvarkaraštis
Rolandas Meškys, Dr.
|
09:00 - 15:00
Sintetinė biologija ir metabolizmo inžinerija (Privalomasis)
Molekulinė biotechnologija 3k.
tvarkaraštis
Rolandas Meškys, Dr.
|
09:00 - 15:00
Sintetinė biologija ir metabolizmo inžinerija (Privalomasis)
Molekulinė biotechnologija 3k.
tvarkaraštis
Rolandas Meškys, Dr.
|
|
|
|
R202 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 12:00
Molekulinė biologija ir genetika (Privalomasis)
Dalyko pedagogika: Gamtamokslinis ugdymas (biologija) 2k.
1gr.
Donatas Žvingila, Prof., Dr. (HP)
09:00 - 12:00
Molekulinė biologija ir genetika (Privalomasis)
Biologija 2k.
tvarkaraštis
Donatas Žvingila, Prof., Dr. (HP)
|
09:00 - 12:00
Molekulinė biologija ir genetika (Privalomasis)
Dalyko pedagogika: Gamtamokslinis ugdymas (biologija) 2k.
1gr.
Donatas Žvingila, Prof., Dr. (HP)
09:00 - 12:00
Molekulinė biologija ir genetika (Privalomasis)
Biologija 2k.
tvarkaraštis
Donatas Žvingila, Prof., Dr. (HP)
|
12:00 - 14:00
Molekulinė biologija ir genetika (Privalomasis)
Dalyko pedagogika: Gamtamokslinis ugdymas (biologija) 2k.
1gr.
Julija Armalytė, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Molekulinė biologija ir genetika (Privalomasis)
Biologija 2k.
tvarkaraštis
Julija Armalytė, Doc., Dr.
|
14:00 - 16:00
Matematinė analizė ir diferencialinės lygtys (Privalomasis)
Molekulinė biologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Vytenis Šumskas, Asist., Dr.
|
16:00 - 18:00
Rezervuota
Giedrė Junčytė, Lekt.
Matomi komentarai: Lietuvių kalbos kursai
|
|
|
R203 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 12:00
Baltymų ir DNR sąveikos mechanizmai (Pasirenkamasis)
Biochemija 1k.
tvarkaraštis
Virginijus Šikšnys, Dr. (HP)
Mindaugas Zaremba, Vyr. M. Darbuot., Dr.
|
09:00 - 12:00
Baltymų ir DNR sąveikos mechanizmai (Pasirenkamasis)
Biochemija 1k.
tvarkaraštis
Virginijus Šikšnys, Dr. (HP)
Mindaugas Zaremba, Vyr. M. Darbuot., Dr.
|
|
14:00 - 16:00
Biofizikinės nanotechnologijos (Privalomasis)
Biofizika 1k.
tvarkaraštis
Saulius Bagdonas, Prof., Dr.
|
16:00 - 18:00
Biofizikinės nanotechnologijos (Privalomasis)
Biofizika 1k.
tvarkaraštis
Saulius Bagdonas, Prof., Dr.
|
|
|
R204 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 12:00
Molekuliniai senėjimo mechanizmai ir anti-senėjimo technologijos (Pasirenkamasis)
Genetika 1k.
tvarkaraštis
tvarkaraštis
Urtė Neniškytė, Doc., Dr.
Artūras Petronis, Vyr. M. Darbuot., Dr.
Vytautė Starkuvienė-Erfle, Prof., Dr.
Gintautas Tamulaitis, Vyr. M. Darbuot., Dr.
Aurelija Žvirblienė, Vyr. M. Darbuot., Dr. (HP)
|
09:00 - 12:00
Molekuliniai senėjimo mechanizmai ir anti-senėjimo technologijos (Pasirenkamasis)
Genetika 1k.
tvarkaraštis
tvarkaraštis
Urtė Neniškytė, Doc., Dr.
Artūras Petronis, Vyr. M. Darbuot., Dr.
Vytautė Starkuvienė-Erfle, Prof., Dr.
Gintautas Tamulaitis, Vyr. M. Darbuot., Dr.
Aurelija Žvirblienė, Vyr. M. Darbuot., Dr. (HP)
|
12:00 - 16:30
Imunotechnologijos (Pasirenkamasis)
Molekulinė biologija 1k.
tvarkaraštis
Indrė Dalgėdienė, J. M. Darbuot.
Vytautas Rudokas, Dok.
Aurelija Žvirblienė, Vyr. M. Darbuot., Dr. (HP)
|
12:00 - 16:30
Imunotechnologijos (Pasirenkamasis)
Molekulinė biologija 1k.
tvarkaraštis
Indrė Dalgėdienė, J. M. Darbuot.
Vytautas Rudokas, Dok.
Aurelija Žvirblienė, Vyr. M. Darbuot., Dr. (HP)
|
12:00 - 16:30
Imunotechnologijos (Pasirenkamasis)
Molekulinė biologija 1k.
tvarkaraštis
Indrė Dalgėdienė, J. M. Darbuot.
Vytautas Rudokas, Dok.
Aurelija Žvirblienė, Vyr. M. Darbuot., Dr. (HP)
17:00 - 18:30
Integruotas gamtamokslinis tyrimas (Privalomasis)
Dalyko pedagogika: Gamtamokslinis ugdymas (biologija) 3k.
1gr.
Paulius Lukas Tamošiūnas, M. Darbuot., Dr.
|
17:00 - 18:30
Integruotas gamtamokslinis tyrimas (Privalomasis)
Dalyko pedagogika: Gamtamokslinis ugdymas (biologija) 3k.
1gr.
Paulius Lukas Tamošiūnas, M. Darbuot., Dr.
19:00 - 20:30
Integruotas gamtamokslinis tyrimas (Privalomasis)
Dalyko pedagogika: Gamtamokslinis ugdymas (biologija) 3k.
1gr.
Paulius Lukas Tamošiūnas, M. Darbuot., Dr.
|
19:00 - 20:30
Integruotas gamtamokslinis tyrimas (Privalomasis)
Dalyko pedagogika: Gamtamokslinis ugdymas (biologija) 3k.
1gr.
Paulius Lukas Tamošiūnas, M. Darbuot., Dr.
|
R205 - Saulėtekio al. 7 |
|
11:00 - 12:00
seminaras
Algirdas Toleikis, M. Darbuot., Dr.
|
|
|
|
|
|
R206 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 11:00
Psichofiziologija (Privalomasis)
Neurobiologija 1k.
tvarkaraštis
Ramunė Grikšienė, Doc., Dr.
|
09:00 - 11:00
Psichofiziologija (Privalomasis)
Neurobiologija 1k.
tvarkaraštis
Ramunė Grikšienė, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
Bendroji zoologija (Privalomasis)
Dalyko pedagogika: Gamtamokslinis ugdymas (biologija) 1k.
1gr.
Jurga Turčinavičienė, Doc., Dr.
|
11:00 - 12:30
Bendroji zoologija (Privalomasis)
Dalyko pedagogika: Gamtamokslinis ugdymas (biologija) 1k.
1gr.
Jurga Turčinavičienė, Doc., Dr.
13:00 - 17:00
Molekulinė ir genominė medicina (Pasirenkamasis)
Genetika 1k.
tvarkaraštis
Daiva Dabkevičienė, M. Darbuot., Dr.
Sonata Jarmalaitė, Prof., Dr. (HP)
Edita Mišeikytė Kaubrienė, Doc., Dr. (HP)
13:00 - 15:00
Sistemų biofizika (Privalomasis)
Neurobiofizika 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Aidas Alaburda, Prof., Dr.
|
13:00 - 17:00
Molekulinė ir genominė medicina (Pasirenkamasis)
Genetika 1k.
tvarkaraštis
Daiva Dabkevičienė, M. Darbuot., Dr.
Sonata Jarmalaitė, Prof., Dr. (HP)
Edita Mišeikytė Kaubrienė, Doc., Dr. (HP)
13:00 - 15:00
Sistemų biofizika (Privalomasis)
Neurobiofizika 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Aidas Alaburda, Prof., Dr.
|
13:00 - 17:00
Molekulinė ir genominė medicina (Pasirenkamasis)
Genetika 1k.
tvarkaraštis
Daiva Dabkevičienė, M. Darbuot., Dr.
Sonata Jarmalaitė, Prof., Dr. (HP)
Edita Mišeikytė Kaubrienė, Doc., Dr. (HP)
|
|
|
R207 - Saulėtekio al. 7 |
|
11:00 - 13:00
D. Gabrielaičio priešgyna Biofizikos mokslų komitete
Kristina Slavuckytė
Matomi komentarai: D. Gabrielaičio priešgyna Biofizikos mokslų komitete
|
11:00 - 13:00
D. Gabrielaičio priešgyna Biofizikos mokslų komitete
Kristina Slavuckytė
Matomi komentarai: D. Gabrielaičio priešgyna Biofizikos mokslų komitete
13:00 - 15:00
Biochemija I/II d. (Privalomasis)
Biochemija 2k.
2gr.
Saulius Serva, Prof., Dr.
|
13:00 - 15:00
Biochemija I/II d. (Privalomasis)
Biochemija 2k.
2gr.
Saulius Serva, Prof., Dr.
|
|
|
|
R208 - Saulėtekio al. 7 |
|
10:00 - 16:00
Epigenomika (Privalomasis)
Sistemų biologija 1k.
1gr.
Kristina Daniūnaitė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: (lecture + practice)
|
10:00 - 16:00
Epigenomika (Privalomasis)
Sistemų biologija 1k.
1gr.
Kristina Daniūnaitė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: (lecture + practice)
|
10:00 - 16:00
Epigenomika (Privalomasis)
Sistemų biologija 1k.
1gr.
Kristina Daniūnaitė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: (lecture + practice)
14:00 - 16:00
Poveikio aplinkai vertinimas (Pasirenkamasis)
Aplinkotyra ir aplinkotvarka 1k.
tvarkaraštis
Alius Ulevičius, Doc., Dr.
|
16:00 - 17:00
Poveikio aplinkai vertinimas (Pasirenkamasis)
Aplinkotyra ir aplinkotvarka 1k.
tvarkaraštis
Alius Ulevičius, Doc., Dr.
|
|
|
R209 - Komp. kl. Saulėtekio al. 7 |
08:30 - 10:00
Bioinformatika (Privalomasis)
Genetika 2k.
tvarkaraštis
Simonas Vytautas Ašmontas, Dok.
Gytis Dudas, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
Algirdas Grybauskas, J. M. Darbuot.
Algimantas Kriščiūnas, Dok.
Kotryna Kvederavičiūtė, J. M. Darbuot.
|
|
|
15:00 - 20:00
Bioinformatika (Privalomasis)
Genetika 2k.
tvarkaraštis
Simonas Vytautas Ašmontas, Dok.
Rita Banciul, Dok.
Gytis Dudas, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
Algirdas Grybauskas, J. M. Darbuot.
Algimantas Kriščiūnas, Dok.
Kotryna Kvederavičiūtė, J. M. Darbuot.
Gerda Skinderytė, J. Asist.
Matomi komentarai: + Martynas Smičius
|
15:00 - 20:00
Bioinformatika (Privalomasis)
Genetika 2k.
tvarkaraštis
Simonas Vytautas Ašmontas, Dok.
Rita Banciul, Dok.
Gytis Dudas, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
Algirdas Grybauskas, J. M. Darbuot.
Algimantas Kriščiūnas, Dok.
Kotryna Kvederavičiūtė, J. M. Darbuot.
Gerda Skinderytė, J. Asist.
Matomi komentarai: + Martynas Smičius
|
15:00 - 20:00
Bioinformatika (Privalomasis)
Genetika 2k.
tvarkaraštis
Simonas Vytautas Ašmontas, Dok.
Rita Banciul, Dok.
Gytis Dudas, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
Algirdas Grybauskas, J. M. Darbuot.
Algimantas Kriščiūnas, Dok.
Kotryna Kvederavičiūtė, J. M. Darbuot.
Gerda Skinderytė, J. Asist.
Matomi komentarai: + Martynas Smičius
|
|
R301 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 12:00
Pavienių molekulių ir ląstelių biofizikos metodai (Pasirenkamasis)
Erasmus studijos
tvarkaraštis
Marijonas Tutkus, Doc., Dr.
|
09:00 - 12:00
Pavienių molekulių ir ląstelių biofizikos metodai (Pasirenkamasis)
Erasmus studijos
tvarkaraštis
Marijonas Tutkus, Doc., Dr.
|
|
|
|
|
|
R302 - Biochemijos lab. Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 13:00
Biochemija (Privalomasis)
BIO 1k.
1gr.
Zigmantas Žitkus, Lekt.
|
09:00 - 13:00
Biochemija (Privalomasis)
BIO 1k.
1gr.
Zigmantas Žitkus, Lekt.
|
09:00 - 13:00
Biochemija (Privalomasis)
BIO 1k.
1gr.
Zigmantas Žitkus, Lekt.
13:00 - 16:00
Biochemija (Privalomasis)
Mikrobiologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Laurita Klimkaitė, J. Asist.
Eglė Žalytė, Asist., Dr.
Aurelijus Zimkus, Doc., Dr.
|
13:00 - 16:00
Biochemija (Privalomasis)
Mikrobiologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Laurita Klimkaitė, J. Asist.
Eglė Žalytė, Asist., Dr.
Aurelijus Zimkus, Doc., Dr.
|
|
|
|
R322 - Molekulinės biologijos lab. Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 13:00
Laboratoriniai darbai
Giedrius Vilkaitis, Vyr. M. Darbuot., Dr.
Pedagogo komentarai: Jolanta Bagvilė
|
09:00 - 13:00
Laboratoriniai darbai
Giedrius Vilkaitis, Vyr. M. Darbuot., Dr.
Pedagogo komentarai: Jolanta Bagvilė
|
09:00 - 13:00
Laboratoriniai darbai
Giedrius Vilkaitis, Vyr. M. Darbuot., Dr.
Pedagogo komentarai: Jolanta Bagvilė
|
15:00 - 20:00
Molekulinė diagnostika (Privalomasis)
Molekulinė biotechnologija 3k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Karolina Bielskė, Dok.
Martynas Simanavičius, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
|
15:00 - 20:00
Molekulinė diagnostika (Privalomasis)
Molekulinė biotechnologija 3k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Karolina Bielskė, Dok.
Martynas Simanavičius, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
|
15:00 - 20:00
Molekulinė diagnostika (Privalomasis)
Molekulinė biotechnologija 3k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Karolina Bielskė, Dok.
Martynas Simanavičius, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
|
|
R324 - Mikrobiologijos lab. Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 11:00
Augalų fiziologija (Privalomasis)
Neurobiofizika 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Vilmantas Pupkis, J. Asist.
|
09:00 - 11:00
Augalų fiziologija (Privalomasis)
Neurobiofizika 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Vilmantas Pupkis, J. Asist.
11:00 - 13:00
Augalų fiziologija (Privalomasis)
Neurobiofizika 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Vilmantas Pupkis, J. Asist.
|
11:00 - 13:00
Augalų fiziologija (Privalomasis)
Neurobiofizika 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Vilmantas Pupkis, J. Asist.
13:00 - 15:00
Mikrobiologija (Privalomasis)
Biochemija 2k.
1gr.
2gr.
Monika Iešmantaitė, J. Asist.
Matomi komentarai: 1/3 jungt. gr.
|
13:00 - 15:00
Mikrobiologija (Privalomasis)
Biochemija 2k.
1gr.
2gr.
Monika Iešmantaitė, J. Asist.
Matomi komentarai: 1/3 jungt. gr.
15:00 - 17:00
Mikrobiologija (Privalomasis)
Biochemija 2k.
1gr.
2gr.
Monika Iešmantaitė, J. Asist.
Matomi komentarai: 1/3 jungt. gr.
|
15:00 - 17:00
Mikrobiologija (Privalomasis)
Biochemija 2k.
1gr.
2gr.
Monika Iešmantaitė, J. Asist.
Matomi komentarai: 1/3 jungt. gr.
17:00 - 19:00
Mikrobiologija (Privalomasis)
Biochemija 2k.
1gr.
2gr.
Monika Iešmantaitė, J. Asist.
Matomi komentarai: 1/3 jungt. gr.
|
17:00 - 19:00
Mikrobiologija (Privalomasis)
Biochemija 2k.
1gr.
2gr.
Monika Iešmantaitė, J. Asist.
Matomi komentarai: 1/3 jungt. gr.
|
|
R334 - Molekulinės genetikos lab. Saulėtekio al. 7 |
|
11:00 - 14:30
Genetinių tyrimų laboratoriniai metodai I/II (Privalomasis)
Genetika 2k.
tvarkaraštis
Jurgita Butkuvienė, Doc., Dr.
Tatjana Čėsnienė, Doc., Dr.
Kristina Daniūnaitė, Doc., Dr.
Rūta Maleckaitė, J. Asist.
Jolanta Patamsytė, Doc., Dr.
Asta Stapulionytė, Lekt.
|
11:00 - 14:30
Genetinių tyrimų laboratoriniai metodai I/II (Privalomasis)
Genetika 2k.
tvarkaraštis
Jurgita Butkuvienė, Doc., Dr.
Tatjana Čėsnienė, Doc., Dr.
Kristina Daniūnaitė, Doc., Dr.
Rūta Maleckaitė, J. Asist.
Jolanta Patamsytė, Doc., Dr.
Asta Stapulionytė, Lekt.
|
11:00 - 14:30
Genetinių tyrimų laboratoriniai metodai I/II (Privalomasis)
Genetika 2k.
tvarkaraštis
Jurgita Butkuvienė, Doc., Dr.
Tatjana Čėsnienė, Doc., Dr.
Kristina Daniūnaitė, Doc., Dr.
Rūta Maleckaitė, J. Asist.
Jolanta Patamsytė, Doc., Dr.
Asta Stapulionytė, Lekt.
|
|
|
|
R401 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 16:00
Oxford Nanopore diena GMC | Oxford Nanopore Day at the LSC
Monika Šimoliūnienė, Lekt.
|
09:00 - 16:00
Oxford Nanopore diena GMC | Oxford Nanopore Day at the LSC
Monika Šimoliūnienė, Lekt.
|
09:00 - 16:00
Oxford Nanopore diena GMC | Oxford Nanopore Day at the LSC
Monika Šimoliūnienė, Lekt.
|
09:00 - 16:00
Oxford Nanopore diena GMC | Oxford Nanopore Day at the LSC
Monika Šimoliūnienė, Lekt.
|
|
|
|
R402 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 14:00
Neakivaizdinės jaunųjų biochemikų mokyklos paskaitos
Jonita Stankevičiūtė, Vyr. M. Darbuot., Dr.
|
09:00 - 14:00
Neakivaizdinės jaunųjų biochemikų mokyklos paskaitos
Jonita Stankevičiūtė, Vyr. M. Darbuot., Dr.
|
09:00 - 14:00
Neakivaizdinės jaunųjų biochemikų mokyklos paskaitos
Jonita Stankevičiūtė, Vyr. M. Darbuot., Dr.
|
|
16:00 - 18:00
Neakivaizdinės jaunųjų biochemikų mokyklos paskaitos
Jonita Stankevičiūtė, Vyr. M. Darbuot., Dr.
|
|
|
R403 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 12:00
Organizmų kilmė ir įvairovė II (Privalomasis)
Biologija 1k.
tvarkaraštis
Ernestas Kutorga, Prof., Dr. (HP)
|
09:00 - 12:00
Organizmų kilmė ir įvairovė II (Privalomasis)
Biologija 1k.
tvarkaraštis
Ernestas Kutorga, Prof., Dr. (HP)
|
13:00 - 15:00
Matematinė analizė ir diferencialinės lygtys (Privalomasis)
Molekulinė biotechnologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Rita Juodagalvytė, Asist., Dr.
|
13:00 - 15:00
Matematinė analizė ir diferencialinės lygtys (Privalomasis)
Molekulinė biotechnologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Rita Juodagalvytė, Asist., Dr.
15:00 - 17:00
Matematinė analizė ir diferencialinės lygtys (Privalomasis)
Molekulinė biotechnologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Rita Juodagalvytė, Asist., Dr.
|
15:00 - 17:00
Matematinė analizė ir diferencialinės lygtys (Privalomasis)
Molekulinė biotechnologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Rita Juodagalvytė, Asist., Dr.
|
|
|
R404 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
13:30 - 17:00
Kultivavimo technologijos (procesų valdymas) (Privalomasis)
Molekulinė biotechnologija 2k.
tvarkaraštis
Juozas Šiurkus, Doc.
|
13:30 - 17:00
Kultivavimo technologijos (procesų valdymas) (Privalomasis)
Molekulinė biotechnologija 2k.
tvarkaraštis
Juozas Šiurkus, Doc.
|
13:30 - 17:00
Kultivavimo technologijos (procesų valdymas) (Privalomasis)
Molekulinė biotechnologija 2k.
tvarkaraštis
Juozas Šiurkus, Doc.
|
|
|
R405 - Saulėtekio al. 7 |
|
11:00 - 13:00
Ląstelės biofizika (Privalomasis)
Neurobiofizika 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Vilma Kisnierienė, Doc., Dr.
|
11:00 - 13:00
Ląstelės biofizika (Privalomasis)
Neurobiofizika 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Vilma Kisnierienė, Doc., Dr.
|
|
|
|
|
R406 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 12:00
Ekotoksikologija (Pasirenkamasis)
Biologija 3k.
tvarkaraštis
Mikrobiologija 2k.
tvarkaraštis
Virginija Kalcienė, Asist., Dr.
|
09:00 - 12:00
Ekotoksikologija (Pasirenkamasis)
Biologija 3k.
tvarkaraštis
Mikrobiologija 2k.
tvarkaraštis
Virginija Kalcienė, Asist., Dr.
|
|
14:00 - 17:00
Astrobiologijos pagrindai (Pasirenkamasis)
Mikrobiologija 2k.
tvarkaraštis
Povilas Šimonis, Doc., Dr.
Matomi komentarai: Individualių studijų (ne studijų programos studentams)
|
14:00 - 17:00
Astrobiologijos pagrindai (Pasirenkamasis)
Mikrobiologija 2k.
tvarkaraštis
Povilas Šimonis, Doc., Dr.
Matomi komentarai: Individualių studijų (ne studijų programos studentams)
|
|
|
R407 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 12:00
Sekretomika (Pasirenkamasis)
Mikrobiologija 1k.
tvarkaraštis
Karolina Kriaučiūnaitė, Doc., Dr.
|
09:00 - 12:00
Sekretomika (Pasirenkamasis)
Mikrobiologija 1k.
tvarkaraštis
Karolina Kriaučiūnaitė, Doc., Dr.
|
12:00 - 14:00
Baltymų ir vaistų molekulinė biofizika (Pasirenkamasis)
Farmacija 4k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Daumantas Matulis, Prof., Dr.
|
15:00 - 17:00
Sensorinių sistemų ekologija (Pasirenkamasis)
Erasmus studijos
tvarkaraštis
Mindaugas Mitkus, Doc., Dr.
|
15:00 - 17:00
Sensorinių sistemų ekologija (Pasirenkamasis)
Erasmus studijos
tvarkaraštis
Mindaugas Mitkus, Doc., Dr.
|
|
|
Savarankiškos studijos, Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
V009 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
V120 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
V134 - Psichofizikos lab. Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
V176 - Botanikos ir mikologijos lab. Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
C248 - Genetikos lab. Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 11:00
Genetika (Privalomasis)
Molekulinė biologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Tatjana Čėsnienė, Doc., Dr.
Veronika Dedonytė, Doc., Dr.
Asta Stapulionytė, Lekt.
|
09:00 - 11:00
Genetika (Privalomasis)
Molekulinė biologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Tatjana Čėsnienė, Doc., Dr.
Veronika Dedonytė, Doc., Dr.
Asta Stapulionytė, Lekt.
11:00 - 15:00
Genetinių tyrimų laboratoriniai metodai I/II (Privalomasis)
Genetika 2k.
tvarkaraštis
Jurgita Butkuvienė, Doc., Dr.
Tatjana Čėsnienė, Doc., Dr.
Kristina Daniūnaitė, Doc., Dr.
Rūta Maleckaitė, J. Asist.
Jolanta Patamsytė, Doc., Dr.
Asta Stapulionytė, Lekt.
|
11:00 - 15:00
Genetinių tyrimų laboratoriniai metodai I/II (Privalomasis)
Genetika 2k.
tvarkaraštis
Jurgita Butkuvienė, Doc., Dr.
Tatjana Čėsnienė, Doc., Dr.
Kristina Daniūnaitė, Doc., Dr.
Rūta Maleckaitė, J. Asist.
Jolanta Patamsytė, Doc., Dr.
Asta Stapulionytė, Lekt.
|
11:00 - 15:00
Genetinių tyrimų laboratoriniai metodai I/II (Privalomasis)
Genetika 2k.
tvarkaraštis
Jurgita Butkuvienė, Doc., Dr.
Tatjana Čėsnienė, Doc., Dr.
Kristina Daniūnaitė, Doc., Dr.
Rūta Maleckaitė, J. Asist.
Jolanta Patamsytė, Doc., Dr.
Asta Stapulionytė, Lekt.
15:00 - 17:00
Genotoksikologija (Privalomasis)
Genetika 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Milda Babonaitė, J. Asist.
Veronika Dedonytė, Doc., Dr.
|
15:00 - 17:00
Genotoksikologija (Privalomasis)
Genetika 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Milda Babonaitė, J. Asist.
Veronika Dedonytė, Doc., Dr.
17:00 - 19:00
Genotoksikologija (Privalomasis)
Genetika 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Milda Babonaitė, J. Asist.
Veronika Dedonytė, Doc., Dr.
|
17:00 - 19:00
Genotoksikologija (Privalomasis)
Genetika 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Milda Babonaitė, J. Asist.
Veronika Dedonytė, Doc., Dr.
|
|
C254 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
C255 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
14:00 - 16:10
Practice talk
Maria Fernanda Torres Jimenez, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
|
14:00 - 16:10
Practice talk
Maria Fernanda Torres Jimenez, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
|
|
|
C258 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 11:00
Neurobiologija (Pasirenkamasis)
Genetika 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Ingrida Zelionkaitė, J. Asist.
|
09:00 - 11:00
Neurobiologija (Pasirenkamasis)
Genetika 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Ingrida Zelionkaitė, J. Asist.
|
13:00 - 15:00
Neurobiologija (Pasirenkamasis)
Molekulinė biologija 3k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Rimantė Gaižauskaitė, J. Asist.
|
13:00 - 15:00
Neurobiologija (Pasirenkamasis)
Molekulinė biologija 3k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Rimantė Gaižauskaitė, J. Asist.
15:00 - 17:00
Neurobiologija (Pasirenkamasis)
Molekulinė biotechnologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Rimantė Gaižauskaitė, J. Asist.
|
15:00 - 17:00
Neurobiologija (Pasirenkamasis)
Molekulinė biotechnologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Rimantė Gaižauskaitė, J. Asist.
|
|
|
C262 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
C264 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 10:30
Lyginamoji histologija (Privalomasis)
Biologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Rasa Aukštikalnienė, Asist., Dr.
|
09:00 - 10:30
Lyginamoji histologija (Privalomasis)
Biologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Rasa Aukštikalnienė, Asist., Dr.
10:30 - 12:00
Lyginamoji histologija (Privalomasis)
Biologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 3
Rasa Aukštikalnienė, Asist., Dr.
|
13:00 - 16:00
Biologinė įvairovė (Privalomasis)
Neurobiofizika 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Mantas Adomaitis, Lekt.
Rasa Aukštikalnienė, Asist., Dr.
|
13:00 - 16:00
Biologinė įvairovė (Privalomasis)
Neurobiofizika 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Mantas Adomaitis, Lekt.
Rasa Aukštikalnienė, Asist., Dr.
|
16:00 - 19:00
Biologinė įvairovė (Privalomasis)
Mikrobiologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Mantas Adomaitis, Lekt.
Rasa Aukštikalnienė, Asist., Dr.
Matomi komentarai: .
|
16:00 - 19:00
Biologinė įvairovė (Privalomasis)
Mikrobiologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Mantas Adomaitis, Lekt.
Rasa Aukštikalnienė, Asist., Dr.
Matomi komentarai: .
|
|
C268 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
14:00 - 16:00
Vandenų ekologija (Privalomasis)
Biologija 3k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Kęstutis Arbačiauskas, Prof., Dr.
Judita Koreivienė, Doc., Dr.
Linas Ložys, Doc., Dr.
Eglė Šidagytė-Copilas, Asist., Dr.
|
16:00 - 18:00
Vandenų ekologija (Privalomasis)
Biologija 3k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Kęstutis Arbačiauskas, Prof., Dr.
Judita Koreivienė, Doc., Dr.
Linas Ložys, Doc., Dr.
Eglė Šidagytė-Copilas, Asist., Dr.
|
|
|
Mokslinės laboratorijos Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
15:00 - 18:00
Mokslinio darbo praktika (Privalomasis)
Molekulinė biologija 1k.
tvarkaraštis
|
15:00 - 18:00
Mokslinio darbo praktika (Privalomasis)
Molekulinė biologija 1k.
tvarkaraštis
|
|
|
Puvočių mokomoji lauko bazė, Varėnos rajonas, Puvočių kaimas |
|
|
|
|
|
|
|
R101 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
14:00 - 16:00
M. Štitilytės doktorantūros egzaminas
Kristina Slavuckytė
Matomi komentarai: M. Štitilytės doktorantūros egzaminas
|
|
|
|
R102 -Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
R103 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 13:00
Augalų molekulinė biologija (Privalomasis)
Genetika 3k.
tvarkaraštis
Raimondas Šiukšta, Doc., Dr.
09:00 - 13:00
Augalų molekulinė biologija (Pasirenkamasis)
Molekulinė biologija 3k.
tvarkaraštis
Raimondas Šiukšta, Doc., Dr.
|
09:00 - 13:00
Augalų molekulinė biologija (Privalomasis)
Genetika 3k.
tvarkaraštis
Raimondas Šiukšta, Doc., Dr.
09:00 - 13:00
Augalų molekulinė biologija (Pasirenkamasis)
Molekulinė biologija 3k.
tvarkaraštis
Raimondas Šiukšta, Doc., Dr.
|
09:00 - 13:00
Augalų molekulinė biologija (Privalomasis)
Genetika 3k.
tvarkaraštis
Raimondas Šiukšta, Doc., Dr.
09:00 - 13:00
Augalų molekulinė biologija (Pasirenkamasis)
Molekulinė biologija 3k.
tvarkaraštis
Raimondas Šiukšta, Doc., Dr.
|
|
|
|
|
R104 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 12:00
Mikrobiologija ir mikroorganizmai pramoniniuose procesuose (Privalomasis)
Molekulinė biotechnologija 1k.
tvarkaraštis
Renata Gudiukaitė, Doc., Dr.
Mikas Sadauskas, M. Darbuot., Dr.
|
09:00 - 12:00
Mikrobiologija ir mikroorganizmai pramoniniuose procesuose (Privalomasis)
Molekulinė biotechnologija 1k.
tvarkaraštis
Renata Gudiukaitė, Doc., Dr.
Mikas Sadauskas, M. Darbuot., Dr.
|
12:00 - 15:00
Mikrobiologija ir mikroorganizmai pramoniniuose procesuose (Privalomasis)
Molekulinė biotechnologija 1k.
tvarkaraštis
Vilius Malūnavičius, J. Asist.
|
12:00 - 15:00
Mikrobiologija ir mikroorganizmai pramoniniuose procesuose (Privalomasis)
Molekulinė biotechnologija 1k.
tvarkaraštis
Vilius Malūnavičius, J. Asist.
15:00 - 17:00
Tarptautinės biologijos olimpiados Lietuvoje 2026m (IBO2026) užduočių rengėjų susitikimas
Andrius Petrašiūnas, Doc., Dr.
|
15:00 - 17:00
Tarptautinės biologijos olimpiados Lietuvoje 2026m (IBO2026) užduočių rengėjų susitikimas
Andrius Petrašiūnas, Doc., Dr.
|
|
|
R105 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 13:00
Ląstelių technologijos (Privalomasis)
Molekulinė biotechnologija 3k.
tvarkaraštis
Daiva Baltriukienė, Prof., Dr.
Povilas Barasa, J. M. Darbuot.
|
09:00 - 13:00
Ląstelių technologijos (Privalomasis)
Molekulinė biotechnologija 3k.
tvarkaraštis
Daiva Baltriukienė, Prof., Dr.
Povilas Barasa, J. M. Darbuot.
|
09:00 - 13:00
Ląstelių technologijos (Privalomasis)
Molekulinė biotechnologija 3k.
tvarkaraštis
Daiva Baltriukienė, Prof., Dr.
Povilas Barasa, J. M. Darbuot.
13:00 - 15:00
Matematinė analizė ir diferencialinės lygtys (Privalomasis)
Genetika 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Nikolajus Kozulinas, J. Asist.
|
13:00 - 15:00
Matematinė analizė ir diferencialinės lygtys (Privalomasis)
Genetika 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Nikolajus Kozulinas, J. Asist.
|
|
|
|
R106 - Didžioji a. Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 11:00
Biologinė įvairovė (Privalomasis)
Genetika 1k.
tvarkaraštis
tvarkaraštis
tvarkaraštis
tvarkaraštis
Sigitas Juzėnas, Lekt.
Ingrida Prigodina Lukošienė, Asist., Dr.
Jurga Turčinavičienė, Doc., Dr.
|
09:00 - 11:00
Biologinė įvairovė (Privalomasis)
Genetika 1k.
tvarkaraštis
tvarkaraštis
tvarkaraštis
tvarkaraštis
Sigitas Juzėnas, Lekt.
Ingrida Prigodina Lukošienė, Asist., Dr.
Jurga Turčinavičienė, Doc., Dr.
|
|
15:00 - 16:30
Susitikimas su GMC studentais
Ingrida Prigodina Lukošienė, Asist., Dr.
Pedagogo komentarai: Jolanta Bagvilė
|
15:00 - 16:30
Susitikimas su GMC studentais
Ingrida Prigodina Lukošienė, Asist., Dr.
Pedagogo komentarai: Jolanta Bagvilė
|
|
|
R108 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
12:00 - 14:00
Matematinė analizė ir diferencialinės lygtys (Privalomasis)
Mikrobiologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Vytenis Šumskas, Asist., Dr.
|
14:00 - 16:00
Matematinė analizė ir diferencialinės lygtys (Privalomasis)
Mikrobiologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Vytenis Šumskas, Asist., Dr.
|
|
|
|
R109 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
R201 - Saulėtekio al. 7 |
08:30 - 11:00
Pavienių molekulių ir ląstelių biofizikos metodai (Pasirenkamasis)
Mikrobiologija 2k.
tvarkaraštis
Mikrobiologija 3k.
tvarkaraštis
Neurobiofizika 2k.
tvarkaraštis
Neurobiofizika 3k.
tvarkaraštis
Marijonas Tutkus, Doc., Dr.
|
08:30 - 11:00
Pavienių molekulių ir ląstelių biofizikos metodai (Pasirenkamasis)
Mikrobiologija 2k.
tvarkaraštis
Mikrobiologija 3k.
tvarkaraštis
Neurobiofizika 2k.
tvarkaraštis
Neurobiofizika 3k.
tvarkaraštis
Marijonas Tutkus, Doc., Dr.
|
13:00 - 15:00
Lyginamoji histologija (Privalomasis)
Biologija 1k.
tvarkaraštis
Rasa Aukštikalnienė, Asist., Dr.
|
13:00 - 15:00
Lyginamoji histologija (Privalomasis)
Biologija 1k.
tvarkaraštis
Rasa Aukštikalnienė, Asist., Dr.
|
|
|
|
R202 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 11:00
Genų inžinerija (Pasirenkamasis)
Neurobiofizika 2k.
tvarkaraštis
Julija Armalytė, Doc., Dr.
09:00 - 11:00
Genų inžinerija (Privalomasis)
Molekulinė biologija 3k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Julija Armalytė, Doc., Dr.
|
09:00 - 11:00
Genų inžinerija (Pasirenkamasis)
Neurobiofizika 2k.
tvarkaraštis
Julija Armalytė, Doc., Dr.
09:00 - 11:00
Genų inžinerija (Privalomasis)
Molekulinė biologija 3k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Julija Armalytė, Doc., Dr.
11:00 - 13:00
Bendroji fizika II (Privalomasis)
Dalyko pedagogika: Gamtamokslinis ugdymas (biologija) 1k.
1gr.
Vygandas Jarutis, Doc., Dr.
Matomi komentarai: GMC
11:00 - 13:00
Fizika II (Privalomasis)
Neurobiofizika 1k.
tvarkaraštis
Neurobiofizika 2k.
tvarkaraštis
Vygandas Jarutis, Doc., Dr.
|
11:00 - 13:00
Bendroji fizika II (Privalomasis)
Dalyko pedagogika: Gamtamokslinis ugdymas (biologija) 1k.
1gr.
Vygandas Jarutis, Doc., Dr.
Matomi komentarai: GMC
11:00 - 13:00
Fizika II (Privalomasis)
Neurobiofizika 1k.
tvarkaraštis
Neurobiofizika 2k.
tvarkaraštis
Vygandas Jarutis, Doc., Dr.
13:00 - 15:00
Imunologija ir imunotechnologijos (Privalomasis)
Molekulinė biotechnologija 2k.
tvarkaraštis
Vytautas Rudokas, Dok.
|
13:00 - 15:00
Imunologija ir imunotechnologijos (Privalomasis)
Molekulinė biotechnologija 2k.
tvarkaraštis
Vytautas Rudokas, Dok.
15:00 - 17:00
Genų inžinerija (Privalomasis)
Molekulinė biologija 3k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Julija Armalytė, Doc., Dr.
|
15:00 - 17:00
Genų inžinerija (Privalomasis)
Molekulinė biologija 3k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Julija Armalytė, Doc., Dr.
|
|
|
R203 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 11:00
Gyvūnų ląstelių technologijos (Pasirenkamasis)
Mikrobiologija 3k.
tvarkaraštis
Vytautas Kašėta, Prof., Dr.
|
09:00 - 11:00
Gyvūnų ląstelių technologijos (Pasirenkamasis)
Mikrobiologija 3k.
tvarkaraštis
Vytautas Kašėta, Prof., Dr.
11:00 - 13:00
Gyvūnų ląstelių technologijos (Pasirenkamasis)
Mikrobiologija 3k.
tvarkaraštis
Vytautas Kašėta, Prof., Dr.
|
11:00 - 13:00
Gyvūnų ląstelių technologijos (Pasirenkamasis)
Mikrobiologija 3k.
tvarkaraštis
Vytautas Kašėta, Prof., Dr.
13:00 - 15:00
Genotoksikologija (Privalomasis)
Genetika 1k.
tvarkaraštis
Milda Babonaitė, J. Asist.
Juozas Rimantas Lazutka, Prof., Habil. dr.
|
13:00 - 15:00
Genotoksikologija (Privalomasis)
Genetika 1k.
tvarkaraštis
Milda Babonaitė, J. Asist.
Juozas Rimantas Lazutka, Prof., Habil. dr.
|
16:00 - 18:00
Gyvųjų gamtos išteklių išsaugojimas (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkotvarka 1k.
tvarkaraštis
Gytautas Ignatavičius, Doc., Dr.
|
18:00 - 20:00
Gyvųjų gamtos išteklių išsaugojimas (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkotvarka 1k.
tvarkaraštis
Lina Galinskaitė, J. Asist.
|
|
R204 - Saulėtekio al. 7 |
|
11:00 - 14:00
Biologijos didaktika (Privalomasis)
Dalyko pedagogika: Gamtamokslinis ugdymas (biologija) 2k.
1gr.
Grita Skujienė, Asist., Dr.
Paulius Lukas Tamošiūnas, M. Darbuot., Dr.
Jurga Turčinavičienė, Doc., Dr.
|
11:00 - 14:00
Biologijos didaktika (Privalomasis)
Dalyko pedagogika: Gamtamokslinis ugdymas (biologija) 2k.
1gr.
Grita Skujienė, Asist., Dr.
Paulius Lukas Tamošiūnas, M. Darbuot., Dr.
Jurga Turčinavičienė, Doc., Dr.
|
|
16:00 - 19:00
Integruotų gamtos mokslų didaktika (Privalomasis)
Dalyko pedagogika: Gamtamokslinis ugdymas (biologija) 3k.
1gr.
Julija Grigorjevaitė, Asist., Dr.
Aušra Kynienė, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
Grita Skujienė, Asist., Dr.
Matomi komentarai: dalis paskaitų vyks Naugarduko g. 24 seminarų kambaryje ir dalis GMC
|
16:00 - 19:00
Integruotų gamtos mokslų didaktika (Privalomasis)
Dalyko pedagogika: Gamtamokslinis ugdymas (biologija) 3k.
1gr.
Julija Grigorjevaitė, Asist., Dr.
Aušra Kynienė, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
Grita Skujienė, Asist., Dr.
Matomi komentarai: dalis paskaitų vyks Naugarduko g. 24 seminarų kambaryje ir dalis GMC
|
|
R205 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
13:00 - 14:00
Skyriaus susirinkimas
Simonas Kuras, Dok.
|
|
|
|
|
R206 - Saulėtekio al. 7 |
|
11:00 - 13:00
Augalų signalai ir elgsena (Pasirenkamasis)
Erasmus studijos
tvarkaraštis
Vilma Kisnierienė, Doc., Dr.
|
11:00 - 13:00
Augalų signalai ir elgsena (Pasirenkamasis)
Erasmus studijos
tvarkaraštis
Vilma Kisnierienė, Doc., Dr.
13:00 - 15:00
Mikrobiota-žarnynas-smegenys ašies tyrimai (Pasirenkamasis)
Erasmus studijos
tvarkaraštis
Aurelijus Burokas, Vyr. M. Darbuot., Dr.
|
13:00 - 15:00
Mikrobiota-žarnynas-smegenys ašies tyrimai (Pasirenkamasis)
Erasmus studijos
tvarkaraštis
Aurelijus Burokas, Vyr. M. Darbuot., Dr.
15:00 - 17:00
Požymių perdavimo genetika (Privalomasis)
Genetika 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Tatjana Čėsnienė, Doc., Dr.
|
15:00 - 17:00
Požymių perdavimo genetika (Privalomasis)
Genetika 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Tatjana Čėsnienė, Doc., Dr.
|
|
|
R207 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
13:00 - 15:00
Ekotoksikologijos pagrindai (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkosauga 3k.
tvarkaraštis
Virginija Kalcienė, Asist., Dr.
|
13:00 - 15:00
Ekotoksikologijos pagrindai (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkosauga 3k.
tvarkaraštis
Virginija Kalcienė, Asist., Dr.
15:00 - 17:00
Ekotoksikologijos pagrindai (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkosauga 3k.
tvarkaraštis
Virginija Kalcienė, Asist., Dr.
|
15:00 - 17:00
Ekotoksikologijos pagrindai (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkosauga 3k.
tvarkaraštis
Virginija Kalcienė, Asist., Dr.
|
|
|
R208 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
12:00 - 15:00
Signalų molekulinė biologija (Pasirenkamasis)
Molekulinė biologija 1k.
tvarkaraštis
Mindaugas Valius, Vyr. M. Darbuot., Dr.
|
12:00 - 15:00
Signalų molekulinė biologija (Pasirenkamasis)
Molekulinė biologija 1k.
tvarkaraštis
Mindaugas Valius, Vyr. M. Darbuot., Dr.
|
|
|
|
R209 - Komp. kl. Saulėtekio al. 7 |
|
|
13:00 - 15:00
Biostatistika (Privalomasis)
Mikrobiologija 3k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 3
Vita Tomkutė-Taujanskienė, Lekt.
|
13:00 - 15:00
Biostatistika (Privalomasis)
Mikrobiologija 3k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 3
Vita Tomkutė-Taujanskienė, Lekt.
15:00 - 17:00
Biostatistika (Privalomasis)
Genetika 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Vita Tomkutė-Taujanskienė, Lekt.
|
15:00 - 17:00
Biostatistika (Privalomasis)
Genetika 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Vita Tomkutė-Taujanskienė, Lekt.
|
|
|
R301 - Saulėtekio al. 7 |
|
10:00 - 11:30
Biotechnologijos verslo vystymas (Privalomasis)
Molekulinė biotechnologija 1k.
tvarkaraštis
Donatas Staniulis, Lekt.
|
12:30 - 14:00
Mikrobiologiškai aktyvūs junginiai (Pasirenkamasis)
Molekulinė biotechnologija 1k.
tvarkaraštis
Eglė Lastauskienė, Prof., Dr.
|
|
|
|
|
R302 - Biochemijos lab. Saulėtekio al. 7 |
|
11:00 - 14:00
Biochemija (Privalomasis)
Mikrobiologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 3
Laurita Klimkaitė, J. Asist.
Eglė Žalytė, Asist., Dr.
Aurelijus Zimkus, Doc., Dr.
|
11:00 - 14:00
Biochemija (Privalomasis)
Mikrobiologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 3
Laurita Klimkaitė, J. Asist.
Eglė Žalytė, Asist., Dr.
Aurelijus Zimkus, Doc., Dr.
|
14:00 - 17:00
Biochemija (Privalomasis)
Mikrobiologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Laurita Klimkaitė, J. Asist.
Eglė Žalytė, Asist., Dr.
Aurelijus Zimkus, Doc., Dr.
|
14:00 - 17:00
Biochemija (Privalomasis)
Mikrobiologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Laurita Klimkaitė, J. Asist.
Eglė Žalytė, Asist., Dr.
Aurelijus Zimkus, Doc., Dr.
|
|
|
R322 - Molekulinės biologijos lab. Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 15:00
Molekulinė biologija I/II d. (Privalomasis)
Molekulinė biologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Enrika Celitan, J. Asist.
Vilmantė Žitkutė, Vyresn. Lekt., Dr.
|
09:00 - 15:00
Molekulinė biologija I/II d. (Privalomasis)
Molekulinė biologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Enrika Celitan, J. Asist.
Vilmantė Žitkutė, Vyresn. Lekt., Dr.
|
09:00 - 15:00
Molekulinė biologija I/II d. (Privalomasis)
Molekulinė biologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Enrika Celitan, J. Asist.
Vilmantė Žitkutė, Vyresn. Lekt., Dr.
|
09:00 - 15:00
Molekulinė biologija I/II d. (Privalomasis)
Molekulinė biologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Enrika Celitan, J. Asist.
Vilmantė Žitkutė, Vyresn. Lekt., Dr.
15:00 - 20:00
Molekulinė diagnostika (Privalomasis)
Molekulinė biotechnologija 3k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Karolina Bielskė, Dok.
Martynas Simanavičius, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
|
15:00 - 20:00
Molekulinė diagnostika (Privalomasis)
Molekulinė biotechnologija 3k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Karolina Bielskė, Dok.
Martynas Simanavičius, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
|
15:00 - 20:00
Molekulinė diagnostika (Privalomasis)
Molekulinė biotechnologija 3k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Karolina Bielskė, Dok.
Martynas Simanavičius, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
|
|
R324 - Mikrobiologijos lab. Saulėtekio al. 7 |
08:30 - 10:45
Mikrobiologija (Privalomasis)
Mikrobiologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Kotryna Čekuolytė, J. Asist.
|
08:30 - 10:45
Mikrobiologija (Privalomasis)
Mikrobiologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Kotryna Čekuolytė, J. Asist.
11:30 - 13:45
Mikrobiologija (Privalomasis)
Mikrobiologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 3
Kotryna Čekuolytė, J. Asist.
|
11:30 - 13:45
Mikrobiologija (Privalomasis)
Mikrobiologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 3
Kotryna Čekuolytė, J. Asist.
|
14:30 - 16:45
Mikrobiologija (Privalomasis)
Mikrobiologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Kotryna Čekuolytė, J. Asist.
|
14:30 - 16:45
Mikrobiologija (Privalomasis)
Mikrobiologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Kotryna Čekuolytė, J. Asist.
|
|
|
R334 - Molekulinės genetikos lab. Saulėtekio al. 7 |
|
11:00 - 15:00
Genetinių tyrimų laboratoriniai metodai I/II (Privalomasis)
Genetika 2k.
tvarkaraštis
Jurgita Butkuvienė, Doc., Dr.
Tatjana Čėsnienė, Doc., Dr.
Kristina Daniūnaitė, Doc., Dr.
Rūta Maleckaitė, J. Asist.
Jolanta Patamsytė, Doc., Dr.
Asta Stapulionytė, Lekt.
|
11:00 - 15:00
Genetinių tyrimų laboratoriniai metodai I/II (Privalomasis)
Genetika 2k.
tvarkaraštis
Jurgita Butkuvienė, Doc., Dr.
Tatjana Čėsnienė, Doc., Dr.
Kristina Daniūnaitė, Doc., Dr.
Rūta Maleckaitė, J. Asist.
Jolanta Patamsytė, Doc., Dr.
Asta Stapulionytė, Lekt.
|
11:00 - 15:00
Genetinių tyrimų laboratoriniai metodai I/II (Privalomasis)
Genetika 2k.
tvarkaraštis
Jurgita Butkuvienė, Doc., Dr.
Tatjana Čėsnienė, Doc., Dr.
Kristina Daniūnaitė, Doc., Dr.
Rūta Maleckaitė, J. Asist.
Jolanta Patamsytė, Doc., Dr.
Asta Stapulionytė, Lekt.
|
|
|
|
R401 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
14:00 - 16:00
V. Žitkutės disertacijos gynimas
Kristina Slavuckytė
Matomi komentarai: V. Žitkutės disertacijos gynimas
|
|
|
|
R402 - Saulėtekio al. 7 |
|
11:00 - 18:00
„StartBio“ uždaromasis renginys
Simona Šalčiūnaitė
|
11:00 - 18:00
„StartBio“ uždaromasis renginys
Simona Šalčiūnaitė
|
11:00 - 18:00
„StartBio“ uždaromasis renginys
Simona Šalčiūnaitė
|
11:00 - 18:00
„StartBio“ uždaromasis renginys
Simona Šalčiūnaitė
|
|
|
R403 - Saulėtekio al. 7 |
|
11:00 - 13:00
Požymių perdavimo genetika (Privalomasis)
Genetika 1k.
tvarkaraštis
Donatas Žvingila, Prof., Dr. (HP)
|
11:00 - 13:00
Požymių perdavimo genetika (Privalomasis)
Genetika 1k.
tvarkaraštis
Donatas Žvingila, Prof., Dr. (HP)
13:00 - 15:00
Bioelektriniai reiškiniai (Privalomasis)
Neurobiofizika 2k.
tvarkaraštis
Rokas Buišas, Doc., Dr.
|
13:00 - 15:00
Bioelektriniai reiškiniai (Privalomasis)
Neurobiofizika 2k.
tvarkaraštis
Rokas Buišas, Doc., Dr.
15:00 - 17:00
Bioelektriniai reiškiniai (Privalomasis)
Neurobiofizika 2k.
tvarkaraštis
Rokas Buišas, Doc., Dr.
|
15:00 - 17:00
Bioelektriniai reiškiniai (Privalomasis)
Neurobiofizika 2k.
tvarkaraštis
Rokas Buišas, Doc., Dr.
|
|
|
R404 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
13:00 - 15:00
Prokariotinės ir eukariotinės ląstelės biotechnologijoje (Privalomasis)
Mikrobiologija 1k.
tvarkaraštis
Rūta Kananavičiūtė, Asist., Dr.
|
13:00 - 15:00
Prokariotinės ir eukariotinės ląstelės biotechnologijoje (Privalomasis)
Mikrobiologija 1k.
tvarkaraštis
Rūta Kananavičiūtė, Asist., Dr.
15:00 - 17:00
Mokslinis seminaras (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkosauga 2k.
tvarkaraštis
Justas Kažys, Doc., Dr.
|
15:00 - 17:00
Mokslinis seminaras (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkosauga 2k.
tvarkaraštis
Justas Kažys, Doc., Dr.
|
|
|
R405 - Saulėtekio al. 7 |
|
11:00 - 18:00
„StartBio“ uždaromasis renginys
Simona Šalčiūnaitė
|
11:00 - 18:00
„StartBio“ uždaromasis renginys
Simona Šalčiūnaitė
|
11:00 - 18:00
„StartBio“ uždaromasis renginys
Simona Šalčiūnaitė
|
11:00 - 18:00
„StartBio“ uždaromasis renginys
Simona Šalčiūnaitė
|
|
|
R406 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 12:00
Membranų biologija (Pasirenkamasis)
Biochemija 1k.
tvarkaraštis
tvarkaraštis
tvarkaraštis
Rima Budvytytė, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
|
09:00 - 12:00
Membranų biologija (Pasirenkamasis)
Biochemija 1k.
tvarkaraštis
tvarkaraštis
tvarkaraštis
Rima Budvytytė, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
|
|
|
16:30 - 18:00
Fermentavimo procesų valdymas (Privalomasis)
Mikrobiologija 1k.
tvarkaraštis
Žilvinas Dapkūnas, Lekt.
|
18:00 - 19:00
Fermentavimo procesų valdymas (Privalomasis)
Mikrobiologija 1k.
tvarkaraštis
Žilvinas Dapkūnas, Lekt.
|
|
R407 - Saulėtekio al. 7 |
|
11:00 - 18:00
„StartBio“ uždaromasis renginys
Simona Šalčiūnaitė
|
11:00 - 18:00
„StartBio“ uždaromasis renginys
Simona Šalčiūnaitė
|
11:00 - 18:00
„StartBio“ uždaromasis renginys
Simona Šalčiūnaitė
|
11:00 - 18:00
„StartBio“ uždaromasis renginys
Simona Šalčiūnaitė
|
|
|
Savarankiškos studijos, Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
V009 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
V120 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
V134 - Psichofizikos lab. Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
V176 - Botanikos ir mikologijos lab. Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
C248 - Genetikos lab. Saulėtekio al. 7 |
|
|
12:00 - 12:30
Ekskursija Lazdynų švietimo centro mokytojams
Indrė Lapeikaitė, Asist., Dr.
Matomi komentarai: Trumpa ekskursija
13:00 - 16:00
Ląstelių technologijos (Privalomasis)
Molekulinė biotechnologija 3k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 3
Povilas Barasa, J. M. Darbuot.
|
13:00 - 16:00
Ląstelių technologijos (Privalomasis)
Molekulinė biotechnologija 3k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 3
Povilas Barasa, J. M. Darbuot.
|
16:00 - 19:00
Ląstelių technologijos (Privalomasis)
Molekulinė biotechnologija 3k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 4
Povilas Barasa, J. M. Darbuot.
|
16:00 - 19:00
Ląstelių technologijos (Privalomasis)
Molekulinė biotechnologija 3k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 4
Povilas Barasa, J. M. Darbuot.
|
|
C254 - Saulėtekio al. 7 |
|
10:00 - 12:00
Biostatistika (Privalomasis)
Mikrobiologija 3k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Vita Tomkutė-Taujanskienė, Lekt.
|
|
15:00 - 19:00
Didžiųjų duomenų analizė genomikoje (Privalomasis)
Genetika 1k.
tvarkaraštis
Kotryna Kvederavičiūtė, J. M. Darbuot.
Maria Fernanda Torres Jimenez, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
|
15:00 - 19:00
Didžiųjų duomenų analizė genomikoje (Privalomasis)
Genetika 1k.
tvarkaraštis
Kotryna Kvederavičiūtė, J. M. Darbuot.
Maria Fernanda Torres Jimenez, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
|
15:00 - 19:00
Didžiųjų duomenų analizė genomikoje (Privalomasis)
Genetika 1k.
tvarkaraštis
Kotryna Kvederavičiūtė, J. M. Darbuot.
Maria Fernanda Torres Jimenez, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
|
|
C255 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
12:00 - 14:00
Biostatistika (Privalomasis)
Mikrobiologija 3k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Vita Tomkutė-Taujanskienė, Lekt.
|
14:00 - 15:30
Genetikos II tarpinis atsiskaitymas
Raimondas Šiukšta, Doc., Dr.
|
|
|
|
C258 - Saulėtekio al. 7 |
|
11:00 - 13:00
Neurobiologija (Pasirenkamasis)
Mikrobiologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Ingrida Zelionkaitė, J. Asist.
|
11:00 - 13:00
Neurobiologija (Pasirenkamasis)
Mikrobiologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Ingrida Zelionkaitė, J. Asist.
|
15:00 - 17:00
Neurobiologija (Privalomasis)
Neurobiofizika 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Rimantė Gaižauskaitė, J. Asist.
|
15:00 - 17:00
Neurobiologija (Privalomasis)
Neurobiofizika 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Rimantė Gaižauskaitė, J. Asist.
17:00 - 19:00
Užsiėmimas
Ramunė Grikšienė, Doc., Dr.
|
17:00 - 19:00
Užsiėmimas
Ramunė Grikšienė, Doc., Dr.
|
|
C262 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
16:00 - 17:00
Užsiėmimas
Ramunė Grikšienė, Doc., Dr.
|
|
|
C264 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 10:30
Lyginamoji histologija (Privalomasis)
Biologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Rasa Aukštikalnienė, Asist., Dr.
|
09:00 - 10:30
Lyginamoji histologija (Privalomasis)
Biologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Rasa Aukštikalnienė, Asist., Dr.
11:00 - 13:00
Dirvožemio biologija (Privalomasis)
Biologija 3k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Virginija Podėnienė, Prof., Dr.
|
11:00 - 13:00
Dirvožemio biologija (Privalomasis)
Biologija 3k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Virginija Podėnienė, Prof., Dr.
13:00 - 15:00
Dirvožemio biologija (Privalomasis)
Biologija 3k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Virginija Podėnienė, Prof., Dr.
|
13:00 - 15:00
Dirvožemio biologija (Privalomasis)
Biologija 3k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Virginija Podėnienė, Prof., Dr.
15:00 - 18:00
Biologinė įvairovė (Privalomasis)
Genetika 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 3
Mantas Adomaitis, Lekt.
Rasa Aukštikalnienė, Asist., Dr.
Matomi komentarai: .
|
15:00 - 18:00
Biologinė įvairovė (Privalomasis)
Genetika 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 3
Mantas Adomaitis, Lekt.
Rasa Aukštikalnienė, Asist., Dr.
Matomi komentarai: .
|
|
|
C268 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 13:30
Biologinės įvairovės studijos II (Privalomasis)
Biologinė įvairovė 1k.
tvarkaraštis
Anita Elizabeth Clarke, J. Asist.
Algirdas Kaupinis, Doc., Dr.
Radvilė Rimgailė-Voicik, Doc., Dr.
Saulis Skuja, Lekt.
Vaida Survilienė, Asist., Dr.
|
09:00 - 13:30
Biologinės įvairovės studijos II (Privalomasis)
Biologinė įvairovė 1k.
tvarkaraštis
Anita Elizabeth Clarke, J. Asist.
Algirdas Kaupinis, Doc., Dr.
Radvilė Rimgailė-Voicik, Doc., Dr.
Saulis Skuja, Lekt.
Vaida Survilienė, Asist., Dr.
|
09:00 - 13:30
Biologinės įvairovės studijos II (Privalomasis)
Biologinė įvairovė 1k.
tvarkaraštis
Anita Elizabeth Clarke, J. Asist.
Algirdas Kaupinis, Doc., Dr.
Radvilė Rimgailė-Voicik, Doc., Dr.
Saulis Skuja, Lekt.
Vaida Survilienė, Asist., Dr.
13:30 - 17:00
Pasiruošimo Tarptautinei biologijos olimpiadai IBO2024 stovykla
Andrius Petrašiūnas, Doc., Dr.
|
13:30 - 17:00
Pasiruošimo Tarptautinei biologijos olimpiadai IBO2024 stovykla
Andrius Petrašiūnas, Doc., Dr.
|
13:30 - 17:00
Pasiruošimo Tarptautinei biologijos olimpiadai IBO2024 stovykla
Andrius Petrašiūnas, Doc., Dr.
|
|
|
Mokslinės laboratorijos Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 17:00
Mokslinio darbo projektas (Privalomasis)
Neurobiologija 1k.
tvarkaraštis
Ramunė Grikšienė, Doc., Dr.
Osvaldas Rukšėnas, Prof., Dr. (HP)
|
09:00 - 17:00
Mokslinio darbo projektas (Privalomasis)
Neurobiologija 1k.
tvarkaraštis
Ramunė Grikšienė, Doc., Dr.
Osvaldas Rukšėnas, Prof., Dr. (HP)
|
09:00 - 17:00
Mokslinio darbo projektas (Privalomasis)
Neurobiologija 1k.
tvarkaraštis
Ramunė Grikšienė, Doc., Dr.
Osvaldas Rukšėnas, Prof., Dr. (HP)
|
09:00 - 17:00
Mokslinio darbo projektas (Privalomasis)
Neurobiologija 1k.
tvarkaraštis
Ramunė Grikšienė, Doc., Dr.
Osvaldas Rukšėnas, Prof., Dr. (HP)
|
09:00 - 17:00
Mokslinio darbo projektas (Privalomasis)
Neurobiologija 1k.
tvarkaraštis
Ramunė Grikšienė, Doc., Dr.
Osvaldas Rukšėnas, Prof., Dr. (HP)
|
|
|
Puvočių mokomoji lauko bazė, Varėnos rajonas, Puvočių kaimas |
|
|
|
|
|
|
|
R101 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 11:00
Funkcinė ląstelės biologija (Pasirenkamasis)
Biochemija 3k.
1gr.
2gr.
Raimonda Kubiliūtė, Asist., Dr.
09:00 - 11:00
Funkcinė ląstelės biologija (Privalomasis)
Genetika 3k.
tvarkaraštis
tvarkaraštis
Raimonda Kubiliūtė, Asist., Dr.
|
09:00 - 11:00
Funkcinė ląstelės biologija (Pasirenkamasis)
Biochemija 3k.
1gr.
2gr.
Raimonda Kubiliūtė, Asist., Dr.
09:00 - 11:00
Funkcinė ląstelės biologija (Privalomasis)
Genetika 3k.
tvarkaraštis
tvarkaraštis
Raimonda Kubiliūtė, Asist., Dr.
|
|
15:00 - 17:00
J. Stonkaus doktorantūros egzaminas
Kristina Slavuckytė
Matomi komentarai: J. Stonkaus doktorantūros egzaminas
|
15:00 - 17:00
J. Stonkaus doktorantūros egzaminas
Kristina Slavuckytė
Matomi komentarai: J. Stonkaus doktorantūros egzaminas
|
|
|
R102 -Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
14:00 - 18:00
VU SA GMC Ataskaitinė - rinkiminė konferencija
Pedagogo komentarai: ursule.barkauskaite@gmc.stud.vu.lt Telefonas / Phone: +37062029900
|
14:00 - 18:00
VU SA GMC Ataskaitinė - rinkiminė konferencija
Pedagogo komentarai: ursule.barkauskaite@gmc.stud.vu.lt Telefonas / Phone: +37062029900
|
|
|
R103 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 12:00
Farmacinė biotechnologija (Privalomasis)
Molekulinė biotechnologija 3k.
tvarkaraštis
Juozas Šiurkus, Doc.
|
09:00 - 12:00
Farmacinė biotechnologija (Privalomasis)
Molekulinė biotechnologija 3k.
tvarkaraštis
Juozas Šiurkus, Doc.
|
13:00 - 14:00
Susirinkimas
Monika Šimoliūnienė, Lekt.
|
|
16:00 - 20:00
Žmogaus fiziologija (Privalomasis)
Biologija
tvarkaraštis
Ramunė Grikšienė, Doc., Dr.
|
16:00 - 20:00
Žmogaus fiziologija (Privalomasis)
Biologija
tvarkaraštis
Ramunė Grikšienė, Doc., Dr.
|
|
R104 - Saulėtekio al. 7 |
08:30 - 10:30
Baltymų ir kitų biopolimerų gamybos, gryninimo technologijos (Privalomasis)
Molekulinė biotechnologija 2k.
tvarkaraštis
Darius Mažeika, Doc., Dr.
|
08:30 - 10:30
Baltymų ir kitų biopolimerų gamybos, gryninimo technologijos (Privalomasis)
Molekulinė biotechnologija 2k.
tvarkaraštis
Darius Mažeika, Doc., Dr.
11:00 - 13:00
Matematika biologams (Privalomasis)
Biologija 1k.
tvarkaraštis
Rita Juodagalvytė, Asist., Dr.
|
11:00 - 13:00
Matematika biologams (Privalomasis)
Biologija 1k.
tvarkaraštis
Rita Juodagalvytė, Asist., Dr.
13:00 - 15:00
Matematika biologams (Privalomasis)
Biologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Rita Juodagalvytė, Asist., Dr.
|
13:00 - 15:00
Matematika biologams (Privalomasis)
Biologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Rita Juodagalvytė, Asist., Dr.
15:00 - 17:00
Matematika biologams (Privalomasis)
Biologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Rita Juodagalvytė, Asist., Dr.
|
15:00 - 17:00
Matematika biologams (Privalomasis)
Biologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Rita Juodagalvytė, Asist., Dr.
|
|
|
R105 - Saulėtekio al. 7 |
|
11:00 - 13:00
Matematinė analizė ir diferencialinės lygtys (Privalomasis)
Neurobiofizika 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Nikolajus Kozulinas, J. Asist.
|
11:00 - 13:00
Matematinė analizė ir diferencialinės lygtys (Privalomasis)
Neurobiofizika 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Nikolajus Kozulinas, J. Asist.
13:00 - 15:00
Biochemija (Privalomasis)
Mikrobiologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Arvydas Markuckas, Doc., Dr.
|
13:00 - 15:00
Biochemija (Privalomasis)
Mikrobiologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Arvydas Markuckas, Doc., Dr.
|
|
|
|
R106 - Didžioji a. Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 11:00
Biologinė įvairovė (Privalomasis)
Genetika 1k.
tvarkaraštis
tvarkaraštis
tvarkaraštis
tvarkaraštis
Sigitas Juzėnas, Lekt.
Ingrida Prigodina Lukošienė, Asist., Dr.
Jurga Turčinavičienė, Doc., Dr.
|
09:00 - 11:00
Biologinė įvairovė (Privalomasis)
Genetika 1k.
tvarkaraštis
tvarkaraštis
tvarkaraštis
tvarkaraštis
Sigitas Juzėnas, Lekt.
Ingrida Prigodina Lukošienė, Asist., Dr.
Jurga Turčinavičienė, Doc., Dr.
11:00 - 13:00
Biochemija (Privalomasis)
Genetika 1k.
tvarkaraštis
tvarkaraštis
tvarkaraštis
Arvydas Markuckas, Doc., Dr.
|
11:00 - 13:00
Biochemija (Privalomasis)
Genetika 1k.
tvarkaraštis
tvarkaraštis
tvarkaraštis
Arvydas Markuckas, Doc., Dr.
|
|
17:00 - 19:15
BUS Psichoaktyviosios medžiagos: poveikis, priklausomybė, prevencija
Robertas Badaras, Doc., Dr.
|
17:00 - 19:15
BUS Psichoaktyviosios medžiagos: poveikis, priklausomybė, prevencija
Robertas Badaras, Doc., Dr.
|
|
R108 - Saulėtekio al. 7 |
|
11:00 - 14:00
Fizika (Privalomasis)
Molekulinė biologija 1k.
tvarkaraštis
Vidita Urbonienė, Doc., Dr.
|
11:00 - 14:00
Fizika (Privalomasis)
Molekulinė biologija 1k.
tvarkaraštis
Vidita Urbonienė, Doc., Dr.
|
14:00 - 15:00
Fizika (Privalomasis)
Molekulinė biologija 1k.
tvarkaraštis
Vidita Urbonienė, Doc., Dr.
|
|
|
|
R109 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
R201 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 11:00
Aplinkos ekonomika (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkosauga 1k.
tvarkaraštis
Saulius Vasarevičius, Prof., Dr.
|
09:00 - 11:00
Aplinkos ekonomika (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkosauga 1k.
tvarkaraštis
Saulius Vasarevičius, Prof., Dr.
11:00 - 13:00
Aplinkos ekonomika (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkosauga 1k.
tvarkaraštis
Aplinkotyra ir aplinkosauga 3k.
tvarkaraštis
Saulius Vasarevičius, Prof., Dr.
|
11:00 - 13:00
Aplinkos ekonomika (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkosauga 1k.
tvarkaraštis
Aplinkotyra ir aplinkosauga 3k.
tvarkaraštis
Saulius Vasarevičius, Prof., Dr.
13:00 - 14:00
Aplinkos ekonomika (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkosauga 3k.
tvarkaraštis
Saulius Vasarevičius, Prof., Dr.
|
14:00 - 17:00
Bioįvairovė ir ekosistemų tvarumas (Pasirenkamasis)
Biologinė įvairovė 1k.
tvarkaraštis
Rasa Bernotienė, Doc., Dr.
|
14:00 - 17:00
Bioįvairovė ir ekosistemų tvarumas (Pasirenkamasis)
Biologinė įvairovė 1k.
tvarkaraštis
Rasa Bernotienė, Doc., Dr.
|
|
|
R202 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 11:00
Dirvožemio biologija (Privalomasis)
Biologija 3k.
tvarkaraštis
Virginija Podėnienė, Prof., Dr.
|
09:00 - 11:00
Dirvožemio biologija (Privalomasis)
Biologija 3k.
tvarkaraštis
Virginija Podėnienė, Prof., Dr.
11:00 - 13:00
Imunologija ir imunotechnologijos (Privalomasis)
Molekulinė biotechnologija 2k.
tvarkaraštis
Vytautas Rudokas, Dok.
|
11:00 - 13:00
Imunologija ir imunotechnologijos (Privalomasis)
Molekulinė biotechnologija 2k.
tvarkaraštis
Vytautas Rudokas, Dok.
13:00 - 15:00
Bendroji fizika II (Privalomasis)
Dalyko pedagogika: Gamtamokslinis ugdymas (biologija) 1k.
1gr.
Vygandas Jarutis, Doc., Dr.
Matomi komentarai: GMC
13:00 - 15:00
Fizika II (Privalomasis)
Neurobiofizika 1k.
tvarkaraštis
Neurobiofizika 2k.
tvarkaraštis
Vygandas Jarutis, Doc., Dr.
|
13:00 - 15:00
Bendroji fizika II (Privalomasis)
Dalyko pedagogika: Gamtamokslinis ugdymas (biologija) 1k.
1gr.
Vygandas Jarutis, Doc., Dr.
Matomi komentarai: GMC
13:00 - 15:00
Fizika II (Privalomasis)
Neurobiofizika 1k.
tvarkaraštis
Neurobiofizika 2k.
tvarkaraštis
Vygandas Jarutis, Doc., Dr.
|
16:00 - 18:00
Rezervuota
Giedrė Junčytė, Lekt.
Matomi komentarai: Lietuvių kalbos kursai
|
|
|
R203 - Saulėtekio al. 7 |
09:30 - 11:00
Atsiskaitymas
Kotryna Čekuolytė, J. Asist.
|
09:30 - 11:00
Atsiskaitymas
Kotryna Čekuolytė, J. Asist.
|
|
15:00 - 18:15
CRISPR-Cas sistemų biologija ir taikymai (Privalomasis)
Medicinos genetika 1k.
1gr.
Gytis Druteika, Dok.
Jonas Juozapaitis, J. M. Darbuot.
Matomi komentarai: su 15 min. pertrauka
|
15:00 - 18:15
CRISPR-Cas sistemų biologija ir taikymai (Privalomasis)
Medicinos genetika 1k.
1gr.
Gytis Druteika, Dok.
Jonas Juozapaitis, J. M. Darbuot.
Matomi komentarai: su 15 min. pertrauka
|
15:00 - 18:15
CRISPR-Cas sistemų biologija ir taikymai (Privalomasis)
Medicinos genetika 1k.
1gr.
Gytis Druteika, Dok.
Jonas Juozapaitis, J. M. Darbuot.
Matomi komentarai: su 15 min. pertrauka
|
|
R204 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
12:00 - 14:00
Bioetika (Pasirenkamasis)
Erasmus studijos
tvarkaraštis
Grita Skujienė, Asist., Dr.
|
15:00 - 18:00
Magistro seminaras (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkotvarka 2k.
tvarkaraštis
Alius Ulevičius, Doc., Dr.
|
15:00 - 18:00
Magistro seminaras (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkotvarka 2k.
tvarkaraštis
Alius Ulevičius, Doc., Dr.
|
|
|
R205 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
R206 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
13:00 - 15:00
Ekologijos pagrindai (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkosauga 1k.
tvarkaraštis
Alius Ulevičius, Doc., Dr.
|
13:00 - 15:00
Ekologijos pagrindai (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkosauga 1k.
tvarkaraštis
Alius Ulevičius, Doc., Dr.
|
16:00 - 18:15
Aplinkos taršos tyrimai (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkotvarka 1k.
tvarkaraštis
Gytautas Ignatavičius, Doc., Dr.
|
16:00 - 18:15
Aplinkos taršos tyrimai (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkotvarka 1k.
tvarkaraštis
Gytautas Ignatavičius, Doc., Dr.
18:15 - 19:45
Aplinkos taršos tyrimai (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkotvarka 1k.
tvarkaraštis
Vaidotas Valskys, Doc., Dr.
|
|
R207 - Saulėtekio al. 7 |
|
11:00 - 13:00
Funkcinė ląstelės biologija (Privalomasis)
Genetika 3k.
tvarkaraštis
Raimonda Kubiliūtė, Asist., Dr.
|
11:00 - 13:00
Funkcinė ląstelės biologija (Privalomasis)
Genetika 3k.
tvarkaraštis
Raimonda Kubiliūtė, Asist., Dr.
13:00 - 15:00
Funkcinė ląstelės biologija (Pasirenkamasis)
Biochemija 3k.
1gr.
2gr.
Raimonda Kubiliūtė, Asist., Dr.
13:00 - 15:00
Funkcinė ląstelės biologija (Privalomasis)
Molekulinė biologija 3k.
tvarkaraštis
Raimonda Kubiliūtė, Asist., Dr.
|
13:00 - 15:00
Funkcinė ląstelės biologija (Pasirenkamasis)
Biochemija 3k.
1gr.
2gr.
Raimonda Kubiliūtė, Asist., Dr.
13:00 - 15:00
Funkcinė ląstelės biologija (Privalomasis)
Molekulinė biologija 3k.
tvarkaraštis
Raimonda Kubiliūtė, Asist., Dr.
|
|
|
|
R208 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
R209 - Komp. kl. Saulėtekio al. 7 |
|
|
12:00 - 14:00
Molekulinė biologija I/II d. (Privalomasis)
Molekulinė biologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Lina Aitmanaitė, Asist., Dr.
|
14:00 - 16:00
Biostatistika (Privalomasis)
Genetika 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Vita Tomkutė-Taujanskienė, Lekt.
|
|
|
|
R301 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 11:00
Aplinkos bioindikacija (Pasirenkamasis)
Aplinkotyra ir aplinkosauga 2k.
tvarkaraštis
Virginija Kalcienė, Asist., Dr.
|
09:00 - 11:00
Aplinkos bioindikacija (Pasirenkamasis)
Aplinkotyra ir aplinkosauga 2k.
tvarkaraštis
Virginija Kalcienė, Asist., Dr.
11:00 - 12:00
Aplinkos bioindikacija (Pasirenkamasis)
Aplinkotyra ir aplinkosauga 2k.
tvarkaraštis
Virginija Kalcienė, Asist., Dr.
|
12:00 - 14:00
Laboratorijos susirinkimas
Julija Armalytė, Doc., Dr.
|
|
|
|
|
R302 - Biochemijos lab. Saulėtekio al. 7 |
08:00 - 11:00
Biochemija (Privalomasis)
Molekulinė biotechnologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Laurita Klimkaitė, J. Asist.
Eglė Žalytė, Asist., Dr.
Aurelijus Zimkus, Doc., Dr.
|
08:00 - 11:00
Biochemija (Privalomasis)
Molekulinė biotechnologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Laurita Klimkaitė, J. Asist.
Eglė Žalytė, Asist., Dr.
Aurelijus Zimkus, Doc., Dr.
|
13:00 - 16:00
Biochemija (Privalomasis)
Molekulinė biotechnologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Laurita Klimkaitė, J. Asist.
Eglė Žalytė, Asist., Dr.
Aurelijus Zimkus, Doc., Dr.
|
13:00 - 16:00
Biochemija (Privalomasis)
Molekulinė biotechnologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Laurita Klimkaitė, J. Asist.
Eglė Žalytė, Asist., Dr.
Aurelijus Zimkus, Doc., Dr.
|
|
|
|
R322 - Molekulinės biologijos lab. Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 15:00
CRISPR-Cas biologija ir taikymai (Pasirenkamasis)
Biochemija 1k.
tvarkaraštis
tvarkaraštis
tvarkaraštis
Gytis Druteika, Dok.
Jonas Juozapaitis, J. M. Darbuot.
Matomi komentarai: Įvadas į laboratorinius
|
09:00 - 15:00
CRISPR-Cas biologija ir taikymai (Pasirenkamasis)
Biochemija 1k.
tvarkaraštis
tvarkaraštis
tvarkaraštis
Gytis Druteika, Dok.
Jonas Juozapaitis, J. M. Darbuot.
Matomi komentarai: Įvadas į laboratorinius
|
09:00 - 15:00
CRISPR-Cas biologija ir taikymai (Pasirenkamasis)
Biochemija 1k.
tvarkaraštis
tvarkaraštis
tvarkaraštis
Gytis Druteika, Dok.
Jonas Juozapaitis, J. M. Darbuot.
Matomi komentarai: Įvadas į laboratorinius
|
09:00 - 15:00
CRISPR-Cas biologija ir taikymai (Pasirenkamasis)
Biochemija 1k.
tvarkaraštis
tvarkaraštis
tvarkaraštis
Gytis Druteika, Dok.
Jonas Juozapaitis, J. M. Darbuot.
Matomi komentarai: Įvadas į laboratorinius
15:00 - 18:15
CRISPR-Cas sistemų biologija ir taikymai (Privalomasis)
Medicinos genetika 1k.
1gr.
Gytis Druteika, Dok.
Jonas Juozapaitis, J. M. Darbuot.
Matomi komentarai: su 15 min. pertrauka
|
15:00 - 18:15
CRISPR-Cas sistemų biologija ir taikymai (Privalomasis)
Medicinos genetika 1k.
1gr.
Gytis Druteika, Dok.
Jonas Juozapaitis, J. M. Darbuot.
Matomi komentarai: su 15 min. pertrauka
|
15:00 - 18:15
CRISPR-Cas sistemų biologija ir taikymai (Privalomasis)
Medicinos genetika 1k.
1gr.
Gytis Druteika, Dok.
Jonas Juozapaitis, J. M. Darbuot.
Matomi komentarai: su 15 min. pertrauka
|
|
R324 - Mikrobiologijos lab. Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 10:30
Mikrobiologija (Privalomasis)
Molekulinė biologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Raimonda Baranauskienė, Asist., Dr.
|
09:00 - 10:30
Mikrobiologija (Privalomasis)
Molekulinė biologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Raimonda Baranauskienė, Asist., Dr.
10:30 - 12:00
Mikrobiologija (Privalomasis)
Molekulinė biologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Raimonda Baranauskienė, Asist., Dr.
|
13:00 - 15:00
Mikrobiologija ir mikroorganizmai pramoniniuose procesuose (Privalomasis)
Molekulinė biotechnologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Vilius Malūnavičius, J. Asist.
|
13:00 - 15:00
Mikrobiologija ir mikroorganizmai pramoniniuose procesuose (Privalomasis)
Molekulinė biotechnologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Vilius Malūnavičius, J. Asist.
|
16:00 - 18:00
Mikrobiologija ir mikroorganizmai pramoniniuose procesuose (Privalomasis)
Molekulinė biotechnologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Vilius Malūnavičius, J. Asist.
|
|
|
R334 - Molekulinės genetikos lab. Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 15:00
Epigenomika (Privalomasis)
Sistemų biologija 1k.
1gr.
Rūta Maleckaitė, J. Asist.
Matomi komentarai: (Wet lab)
|
09:00 - 15:00
Epigenomika (Privalomasis)
Sistemų biologija 1k.
1gr.
Rūta Maleckaitė, J. Asist.
Matomi komentarai: (Wet lab)
|
09:00 - 15:00
Epigenomika (Privalomasis)
Sistemų biologija 1k.
1gr.
Rūta Maleckaitė, J. Asist.
Matomi komentarai: (Wet lab)
|
09:00 - 15:00
Epigenomika (Privalomasis)
Sistemų biologija 1k.
1gr.
Rūta Maleckaitė, J. Asist.
Matomi komentarai: (Wet lab)
|
|
|
|
R401 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
13:45 - 15:30
Skyriaus seminaras
Milda Mickutė, M. Darbuot., Dr.
|
13:45 - 15:30
Skyriaus seminaras
Milda Mickutė, M. Darbuot., Dr.
|
|
|
|
R402 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
R403 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 12:30
Ląstelių technologijos (Pasirenkamasis)
Biofizika 1k.
tvarkaraštis
tvarkaraštis
tvarkaraštis
Daiva Baltriukienė, Prof., Dr.
Emilija Baltrukonytė, J. Asist.
Vytautė Starkuvienė-Erfle, Prof., Dr.
|
09:00 - 12:30
Ląstelių technologijos (Pasirenkamasis)
Biofizika 1k.
tvarkaraštis
tvarkaraštis
tvarkaraštis
Daiva Baltriukienė, Prof., Dr.
Emilija Baltrukonytė, J. Asist.
Vytautė Starkuvienė-Erfle, Prof., Dr.
|
09:00 - 12:30
Ląstelių technologijos (Pasirenkamasis)
Biofizika 1k.
tvarkaraštis
tvarkaraštis
tvarkaraštis
Daiva Baltriukienė, Prof., Dr.
Emilija Baltrukonytė, J. Asist.
Vytautė Starkuvienė-Erfle, Prof., Dr.
13:00 - 15:00
Požymių perdavimo genetika (Privalomasis)
Genetika 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Milda Babonaitė, J. Asist.
|
13:00 - 15:00
Požymių perdavimo genetika (Privalomasis)
Genetika 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Milda Babonaitė, J. Asist.
|
|
|
|
R404 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
12:00 - 13:00
Biologinė fizika (Privalomasis)
Genetika 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Rokas Buišas, Doc., Dr.
13:00 - 14:00
Biologinė fizika (Privalomasis)
Genetika 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Rokas Buišas, Doc., Dr.
|
|
|
|
|
R405 - Saulėtekio al. 7 |
|
10:15 - 14:00
Ląstelės biologija (Privalomasis)
BIO 2k.
1gr.
Violeta Jonušienė, Doc., Dr.
|
10:15 - 14:00
Ląstelės biologija (Privalomasis)
BIO 2k.
1gr.
Violeta Jonušienė, Doc., Dr.
|
|
|
|
|
R406 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 11:00
Biologinė fizika (Privalomasis)
Biologija 2k.
tvarkaraštis
tvarkaraštis
tvarkaraštis
Rokas Buišas, Doc., Dr.
|
09:00 - 11:00
Biologinė fizika (Privalomasis)
Biologija 2k.
tvarkaraštis
tvarkaraštis
tvarkaraštis
Rokas Buišas, Doc., Dr.
11:00 - 13:00
Ląstelės biologija (Privalomasis)
Biochemija 3k.
1gr.
2gr.
Aušra Sasnauskienė, Doc., Dr.
|
11:00 - 13:00
Ląstelės biologija (Privalomasis)
Biochemija 3k.
1gr.
2gr.
Aušra Sasnauskienė, Doc., Dr.
13:00 - 15:00
Ląstelės biologija (Privalomasis)
Biologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Raimonda Baranauskienė, Asist., Dr.
Matomi komentarai: Individualių studijų (ne studijų programos studentams)
|
13:00 - 15:00
Ląstelės biologija (Privalomasis)
Biologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Raimonda Baranauskienė, Asist., Dr.
Matomi komentarai: Individualių studijų (ne studijų programos studentams)
|
|
|
|
R407 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
15:00 - 17:15
Mikroorganizmų įvairovė BUS
Arnas Kunevičius, J. Asist.
|
15:00 - 17:15
Mikroorganizmų įvairovė BUS
Arnas Kunevičius, J. Asist.
|
|
|
Savarankiškos studijos, Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
V009 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
V120 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
V134 - Psichofizikos lab. Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
V176 - Botanikos ir mikologijos lab. Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
C248 - Genetikos lab. Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 11:00
Genetika (Privalomasis)
Molekulinė biologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Tatjana Čėsnienė, Doc., Dr.
Veronika Dedonytė, Doc., Dr.
Asta Stapulionytė, Lekt.
|
09:00 - 11:00
Genetika (Privalomasis)
Molekulinė biologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Tatjana Čėsnienė, Doc., Dr.
Veronika Dedonytė, Doc., Dr.
Asta Stapulionytė, Lekt.
11:00 - 13:00
Požymių perdavimo genetika (Privalomasis)
Genetika 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 3
Tatjana Čėsnienė, Doc., Dr.
|
11:00 - 13:00
Požymių perdavimo genetika (Privalomasis)
Genetika 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 3
Tatjana Čėsnienė, Doc., Dr.
13:00 - 15:00
Požymių perdavimo genetika (Privalomasis)
Genetika 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Tatjana Čėsnienė, Doc., Dr.
|
13:00 - 15:00
Požymių perdavimo genetika (Privalomasis)
Genetika 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Tatjana Čėsnienė, Doc., Dr.
15:00 - 18:30
Ląstelių technologijos (Pasirenkamasis)
Biofizika 1k.
tvarkaraštis
tvarkaraštis
tvarkaraštis
Povilas Barasa, J. M. Darbuot.
|
15:00 - 18:30
Ląstelių technologijos (Pasirenkamasis)
Biofizika 1k.
tvarkaraštis
tvarkaraštis
tvarkaraštis
Povilas Barasa, J. M. Darbuot.
|
15:00 - 18:30
Ląstelių technologijos (Pasirenkamasis)
Biofizika 1k.
tvarkaraštis
tvarkaraštis
tvarkaraštis
Povilas Barasa, J. M. Darbuot.
|
|
C254 - Saulėtekio al. 7 |
08:30 - 10:00
Bioinformatika I/IV d. (Privalomasis)
BIO 2k.
1gr.
Antanas Vaitkus, J. M. Darbuot.
|
10:15 - 12:00
Bioinformatika I/IV d. (Privalomasis)
BIO 2k.
1gr.
Antanas Vaitkus, J. M. Darbuot.
|
|
|
|
|
|
C255 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 12:00
Pasiruošimo Tarptautinei biologijos olimpiadai IBO2024 stovykla
Andrius Petrašiūnas, Doc., Dr.
|
09:00 - 12:00
Pasiruošimo Tarptautinei biologijos olimpiadai IBO2024 stovykla
Andrius Petrašiūnas, Doc., Dr.
|
12:00 - 15:00
Biostatistika pažengusiems (Pasirenkamasis)
Biochemija 1k.
tvarkaraštis
tvarkaraštis
tvarkaraštis
Daiva Dabkevičienė, M. Darbuot., Dr.
|
12:00 - 15:00
Biostatistika pažengusiems (Pasirenkamasis)
Biochemija 1k.
tvarkaraštis
tvarkaraštis
tvarkaraštis
Daiva Dabkevičienė, M. Darbuot., Dr.
|
|
|
|
C258 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
C262 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
C264 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 12:00
Biologinė įvairovė (Privalomasis)
Mikrobiologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 3
Mantas Adomaitis, Lekt.
Rasa Aukštikalnienė, Asist., Dr.
Matomi komentarai: .
|
09:00 - 12:00
Biologinė įvairovė (Privalomasis)
Mikrobiologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 3
Mantas Adomaitis, Lekt.
Rasa Aukštikalnienė, Asist., Dr.
Matomi komentarai: .
|
12:00 - 15:00
Biologinė įvairovė (Privalomasis)
Mikrobiologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Mantas Adomaitis, Lekt.
Rasa Aukštikalnienė, Asist., Dr.
Matomi komentarai: .
|
12:00 - 15:00
Biologinė įvairovė (Privalomasis)
Mikrobiologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Mantas Adomaitis, Lekt.
Rasa Aukštikalnienė, Asist., Dr.
Matomi komentarai: .
|
|
|
|
C268 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
Mokslinės laboratorijos Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 15:00
Mokslinio darbo projektas II/III d. (Privalomasis)
Biofizika 1k.
tvarkaraštis
Aidas Alaburda, Prof., Dr.
Ramunė Grikšienė, Doc., Dr.
Vilma Kisnierienė, Doc., Dr.
Osvaldas Rukšėnas, Prof., Dr. (HP)
09:00 - 17:00
Mokslinio darbo projektas (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkotvarka 1k.
tvarkaraštis
|
09:00 - 15:00
Mokslinio darbo projektas II/III d. (Privalomasis)
Biofizika 1k.
tvarkaraštis
Aidas Alaburda, Prof., Dr.
Ramunė Grikšienė, Doc., Dr.
Vilma Kisnierienė, Doc., Dr.
Osvaldas Rukšėnas, Prof., Dr. (HP)
09:00 - 17:00
Mokslinio darbo projektas (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkotvarka 1k.
tvarkaraštis
|
09:00 - 15:00
Mokslinio darbo projektas II/III d. (Privalomasis)
Biofizika 1k.
tvarkaraštis
Aidas Alaburda, Prof., Dr.
Ramunė Grikšienė, Doc., Dr.
Vilma Kisnierienė, Doc., Dr.
Osvaldas Rukšėnas, Prof., Dr. (HP)
09:00 - 17:00
Mokslinio darbo projektas (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkotvarka 1k.
tvarkaraštis
12:00 - 18:00
Mokslinio darbo projektas (Privalomasis)
Biochemija 1k.
tvarkaraštis
12:00 - 18:00
Mokslinio darbo projektas (Privalomasis)
Mikrobiologija 1k.
tvarkaraštis
|
09:00 - 15:00
Mokslinio darbo projektas II/III d. (Privalomasis)
Biofizika 1k.
tvarkaraštis
Aidas Alaburda, Prof., Dr.
Ramunė Grikšienė, Doc., Dr.
Vilma Kisnierienė, Doc., Dr.
Osvaldas Rukšėnas, Prof., Dr. (HP)
09:00 - 17:00
Mokslinio darbo projektas (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkotvarka 1k.
tvarkaraštis
12:00 - 18:00
Mokslinio darbo projektas (Privalomasis)
Biochemija 1k.
tvarkaraštis
12:00 - 18:00
Mokslinio darbo projektas (Privalomasis)
Mikrobiologija 1k.
tvarkaraštis
|
09:00 - 17:00
Mokslinio darbo projektas (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkotvarka 1k.
tvarkaraštis
12:00 - 18:00
Mokslinio darbo projektas (Privalomasis)
Biochemija 1k.
tvarkaraštis
12:00 - 18:00
Mokslinio darbo projektas (Privalomasis)
Mikrobiologija 1k.
tvarkaraštis
|
|
|
Puvočių mokomoji lauko bazė, Varėnos rajonas, Puvočių kaimas |
|
|
|
|
|
|
|
R101 - Saulėtekio al. 7 |
08:00 - 16:00
Open Readings. Atsakingas Eimantas Urniežius, +37064441190
Pedagogo komentarai: Jolanta Bagvilė
|
08:00 - 16:00
Open Readings. Atsakingas Eimantas Urniežius, +37064441190
Pedagogo komentarai: Jolanta Bagvilė
|
08:00 - 16:00
Open Readings. Atsakingas Eimantas Urniežius, +37064441190
Pedagogo komentarai: Jolanta Bagvilė
|
08:00 - 16:00
Open Readings. Atsakingas Eimantas Urniežius, +37064441190
Pedagogo komentarai: Jolanta Bagvilė
|
|
|
|
R102 -Saulėtekio al. 7 |
|
11:00 - 13:00
Ląstelės biologija (Privalomasis)
Biologija 1k.
tvarkaraštis
Eglė Lastauskienė, Prof., Dr.
Matomi komentarai: Individualių studijų (ne studijų programos studentams)
|
11:00 - 13:00
Ląstelės biologija (Privalomasis)
Biologija 1k.
tvarkaraštis
Eglė Lastauskienė, Prof., Dr.
Matomi komentarai: Individualių studijų (ne studijų programos studentams)
|
15:00 - 17:00
J. Žvirblytės doktorantūros egzaminas
Kristina Slavuckytė
Matomi komentarai: J. Žvirblytės doktorantūros egzaminas
|
15:00 - 17:00
J. Žvirblytės doktorantūros egzaminas
Kristina Slavuckytė
Matomi komentarai: J. Žvirblytės doktorantūros egzaminas
|
|
|
R103 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 11:00
Biochemija I/II d. (Privalomasis)
Biochemija 2k.
1gr.
2gr.
Saulius Serva, Prof., Dr.
|
09:00 - 11:00
Biochemija I/II d. (Privalomasis)
Biochemija 2k.
1gr.
2gr.
Saulius Serva, Prof., Dr.
11:00 - 13:00
Biochemija I/II d. (Privalomasis)
Biochemija 2k.
1gr.
Saulius Serva, Prof., Dr.
|
11:00 - 13:00
Biochemija I/II d. (Privalomasis)
Biochemija 2k.
1gr.
Saulius Serva, Prof., Dr.
|
|
|
|
|
R104 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 12:00
Bioorganinė chemija (Pasirenkamasis)
Neurobiofizika 3k.
tvarkaraštis
Violeta Jonušienė, Doc., Dr.
09:00 - 12:00
Bioorganinė chemija (Privalomasis)
Molekulinė biologija 1k.
tvarkaraštis
Violeta Jonušienė, Doc., Dr.
|
09:00 - 12:00
Bioorganinė chemija (Pasirenkamasis)
Neurobiofizika 3k.
tvarkaraštis
Violeta Jonušienė, Doc., Dr.
09:00 - 12:00
Bioorganinė chemija (Privalomasis)
Molekulinė biologija 1k.
tvarkaraštis
Violeta Jonušienė, Doc., Dr.
|
|
|
|
|
|
R105 - Saulėtekio al. 7 |
|
10:00 - 12:00
Susirinkimas studijų kolegijos
Ingrida Prigodina Lukošienė, Asist., Dr.
|
|
|
|
|
|
R106 - Didžioji a. Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
R108 - Saulėtekio al. 7 |
08:15 - 11:00
Genų inžinerija (Pasirenkamasis)
Neurobiofizika 2k.
tvarkaraštis
Vaida Šeputienė, Doc., Dr.
08:15 - 11:00
Genų inžinerija (Privalomasis)
Molekulinė biologija 3k.
tvarkaraštis
Molekulinė biotechnologija 2k.
tvarkaraštis
Vaida Šeputienė, Doc., Dr.
|
08:15 - 11:00
Genų inžinerija (Pasirenkamasis)
Neurobiofizika 2k.
tvarkaraštis
Vaida Šeputienė, Doc., Dr.
08:15 - 11:00
Genų inžinerija (Privalomasis)
Molekulinė biologija 3k.
tvarkaraštis
Molekulinė biotechnologija 2k.
tvarkaraštis
Vaida Šeputienė, Doc., Dr.
|
|
|
|
|
|
R109 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 11:00
Augalų elektrofiziologija (Pasirenkamasis)
Neurobiofizika 2k.
tvarkaraštis
Neurobiofizika 3k.
tvarkaraštis
Vilma Kisnierienė, Doc., Dr.
|
09:00 - 11:00
Augalų elektrofiziologija (Pasirenkamasis)
Neurobiofizika 2k.
tvarkaraštis
Neurobiofizika 3k.
tvarkaraštis
Vilma Kisnierienė, Doc., Dr.
11:00 - 13:00
Augalų elektrofiziologija (Pasirenkamasis)
Neurobiofizika 2k.
tvarkaraštis
Neurobiofizika 3k.
tvarkaraštis
Vilma Kisnierienė, Doc., Dr.
|
11:00 - 13:00
Augalų elektrofiziologija (Pasirenkamasis)
Neurobiofizika 2k.
tvarkaraštis
Neurobiofizika 3k.
tvarkaraštis
Vilma Kisnierienė, Doc., Dr.
|
|
|
|
|
R201 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 11:30
Ląstelės biologija (Privalomasis)
Biochemija 3k.
1gr.
2gr.
Aušra Sasnauskienė, Doc., Dr.
09:00 - 12:00
Ląstelės biologija (Pasirenkamasis)
Neurobiofizika 2k.
tvarkaraštis
Aušra Sasnauskienė, Doc., Dr.
|
09:00 - 11:30
Ląstelės biologija (Privalomasis)
Biochemija 3k.
1gr.
2gr.
Aušra Sasnauskienė, Doc., Dr.
09:00 - 12:00
Ląstelės biologija (Pasirenkamasis)
Neurobiofizika 2k.
tvarkaraštis
Aušra Sasnauskienė, Doc., Dr.
|
|
|
|
|
|
R202 - Saulėtekio al. 7 |
08:00 - 16:00
Open Readings 2024. Eimantas Urniežius, +37064441190
Jolanta Bagvilė
Eimantas Urniežius
|
08:00 - 16:00
Open Readings 2024. Eimantas Urniežius, +37064441190
Jolanta Bagvilė
Eimantas Urniežius
|
08:00 - 16:00
Open Readings 2024. Eimantas Urniežius, +37064441190
Jolanta Bagvilė
Eimantas Urniežius
|
08:00 - 16:00
Open Readings 2024. Eimantas Urniežius, +37064441190
Jolanta Bagvilė
Eimantas Urniežius
|
|
|
|
R203 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
12:00 - 15:00
Fitosociologija (Pasirenkamasis)
Biologija 3k.
tvarkaraštis
Radvilė Rimgailė-Voicik, Doc., Dr.
|
12:00 - 15:00
Fitosociologija (Pasirenkamasis)
Biologija 3k.
tvarkaraštis
Radvilė Rimgailė-Voicik, Doc., Dr.
|
|
|
|
R204 - Saulėtekio al. 7 |
|
11:20 - 12:20
Susitikimas
Giedrė Tamulaitienė, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
|
11:20 - 12:20
Susitikimas
Giedrė Tamulaitienė, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
|
|
|
|
|
R205 - Saulėtekio al. 7 |
|
10:00 - 13:00
Tarpinis atsiskaitymas
Virginija Kalcienė, Asist., Dr.
Matomi komentarai: Virginija Kalcienė
|
10:00 - 13:00
Tarpinis atsiskaitymas
Virginija Kalcienė, Asist., Dr.
Matomi komentarai: Virginija Kalcienė
13:00 - 17:00
iGEM Open Readings veikla moksleiviams
Pedagogo komentarai: ursule.barkauskaite@gmc.stud.vu.lt Telefonas / Phone: +37062029900
|
13:00 - 17:00
iGEM Open Readings veikla moksleiviams
Pedagogo komentarai: ursule.barkauskaite@gmc.stud.vu.lt Telefonas / Phone: +37062029900
|
13:00 - 17:00
iGEM Open Readings veikla moksleiviams
Pedagogo komentarai: ursule.barkauskaite@gmc.stud.vu.lt Telefonas / Phone: +37062029900
|
|
|
R206 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
R207 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
R208 - Saulėtekio al. 7 |
|
10:00 - 13:00
Atsiskaitymas
Virginija Kalcienė, Asist., Dr.
Matomi komentarai: Virginija Kalcienė
|
10:00 - 13:00
Atsiskaitymas
Virginija Kalcienė, Asist., Dr.
Matomi komentarai: Virginija Kalcienė
|
|
|
|
|
R209 - Komp. kl. Saulėtekio al. 7 |
|
11:00 - 15:00
Epigenomika (Privalomasis)
Sistemų biologija 1k.
1gr.
Kristina Daniūnaitė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: (practice)
|
11:00 - 15:00
Epigenomika (Privalomasis)
Sistemų biologija 1k.
1gr.
Kristina Daniūnaitė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: (practice)
|
11:00 - 15:00
Epigenomika (Privalomasis)
Sistemų biologija 1k.
1gr.
Kristina Daniūnaitė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: (practice)
|
|
|
|
R301 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
13:00 - 14:00
Susitikimas
Giedrė Tamulaitienė, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
|
|
|
|
|
R302 - Biochemijos lab. Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 12:00
Biochemija (Privalomasis)
Genetika 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Laurita Klimkaitė, J. Asist.
Eglė Žalytė, Asist., Dr.
Aurelijus Zimkus, Doc., Dr.
|
09:00 - 12:00
Biochemija (Privalomasis)
Genetika 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Laurita Klimkaitė, J. Asist.
Eglė Žalytė, Asist., Dr.
Aurelijus Zimkus, Doc., Dr.
|
13:00 - 17:00
Pasiruošimo Tarptautinei biologijos olimpiadai IBO2024 stovykla
Andrius Petrašiūnas, Doc., Dr.
|
13:00 - 17:00
Pasiruošimo Tarptautinei biologijos olimpiadai IBO2024 stovykla
Andrius Petrašiūnas, Doc., Dr.
|
13:00 - 17:00
Pasiruošimo Tarptautinei biologijos olimpiadai IBO2024 stovykla
Andrius Petrašiūnas, Doc., Dr.
|
|
|
R322 - Molekulinės biologijos lab. Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 15:00
Molekulinė biologija I/II d. (Privalomasis)
Molekulinė biologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Enrika Celitan, J. Asist.
Vilmantė Žitkutė, Vyresn. Lekt., Dr.
|
09:00 - 15:00
Molekulinė biologija I/II d. (Privalomasis)
Molekulinė biologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Enrika Celitan, J. Asist.
Vilmantė Žitkutė, Vyresn. Lekt., Dr.
|
09:00 - 15:00
Molekulinė biologija I/II d. (Privalomasis)
Molekulinė biologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Enrika Celitan, J. Asist.
Vilmantė Žitkutė, Vyresn. Lekt., Dr.
|
09:00 - 15:00
Molekulinė biologija I/II d. (Privalomasis)
Molekulinė biologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Enrika Celitan, J. Asist.
Vilmantė Žitkutė, Vyresn. Lekt., Dr.
|
|
|
|
R324 - Mikrobiologijos lab. Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
15:00 - 17:00
Augalų fiziologija (Pasirenkamasis)
Mikrobiologija 2k.
tvarkaraštis
Vilmantas Pupkis, J. Asist.
|
15:00 - 17:00
Augalų fiziologija (Pasirenkamasis)
Mikrobiologija 2k.
tvarkaraštis
Vilmantas Pupkis, J. Asist.
|
|
|
R334 - Molekulinės genetikos lab. Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
R401 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
15:00 - 16:00
Biochemijos lab. darbų atsiskaitymas
Eglė Žalytė, Asist., Dr.
|
|
|
|
R402 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
R403 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 13:00
Biochemija (Privalomasis)
BIO 1k.
1gr.
Zigmantas Žitkus, Lekt.
|
09:00 - 13:00
Biochemija (Privalomasis)
BIO 1k.
1gr.
Zigmantas Žitkus, Lekt.
|
09:00 - 13:00
Biochemija (Privalomasis)
BIO 1k.
1gr.
Zigmantas Žitkus, Lekt.
|
|
|
|
|
R404 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 12:00
Vandenų ekologija (Privalomasis)
Biologija 3k.
tvarkaraštis
Kęstutis Arbačiauskas, Prof., Dr.
Judita Koreivienė, Doc., Dr.
Linas Ložys, Doc., Dr.
Eglė Šidagytė-Copilas, Asist., Dr.
|
09:00 - 12:00
Vandenų ekologija (Privalomasis)
Biologija 3k.
tvarkaraštis
Kęstutis Arbačiauskas, Prof., Dr.
Judita Koreivienė, Doc., Dr.
Linas Ložys, Doc., Dr.
Eglė Šidagytė-Copilas, Asist., Dr.
|
12:00 - 13:00
Biologinė fizika (Privalomasis)
Biologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Rokas Buišas, Doc., Dr.
13:00 - 14:00
Biologinė fizika (Privalomasis)
Biologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Rokas Buišas, Doc., Dr.
|
|
|
|
|
R405 - Saulėtekio al. 7 |
|
10:00 - 11:30
Gene Editing Journal Club
Ieva Jaskovikaitė, Dok.
|
|
|
|
|
|
R406 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 11:00
Biologinė fizika (Privalomasis)
Biologija 2k.
tvarkaraštis
tvarkaraštis
tvarkaraštis
Rokas Buišas, Doc., Dr.
|
09:00 - 11:00
Biologinė fizika (Privalomasis)
Biologija 2k.
tvarkaraštis
tvarkaraštis
tvarkaraštis
Rokas Buišas, Doc., Dr.
|
13:00 - 15:00
Ląstelės biologija (Privalomasis)
Biologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Raimonda Baranauskienė, Asist., Dr.
|
13:00 - 15:00
Ląstelės biologija (Privalomasis)
Biologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Raimonda Baranauskienė, Asist., Dr.
|
|
|
|
R407 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 12:00
Molekuliniai simbiozės mechanizmai (Pasirenkamasis)
Mikrobiologija 1k.
tvarkaraštis
tvarkaraštis
Rolandas Meškys, Dr.
|
09:00 - 12:00
Molekuliniai simbiozės mechanizmai (Pasirenkamasis)
Mikrobiologija 1k.
tvarkaraštis
tvarkaraštis
Rolandas Meškys, Dr.
|
|
|
|
|
|
Savarankiškos studijos, Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
V009 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
V120 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
V134 - Psichofizikos lab. Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
V176 - Botanikos ir mikologijos lab. Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|