Pirmadienis | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 | 10:00 | 12:00 | 14:00 | 16:00 | 18:00 | 20:00 | |
101 | |||||||
102 | |||||||
103 |
16:00 - 18:00 IT ir komunikacijos įgūdžiai (Privalomasis) PS 1k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 5gr. Sigitas Dapkūnas, Dr. |
||||||
109A - Inovacijų erdvė | |||||||
109B | |||||||
202 | |||||||
207 | |||||||
213 |
09:00 - 10:30 Programų sistemų inžinerija (Privalomasis) INF 4k. 2gr. Saulius Ragaišis, Doc., Dr. |
09:00 - 10:30 Programų sistemų inžinerija (Privalomasis) INF 4k. 2gr. Saulius Ragaišis, Doc., Dr. 10:30 - 12:00 Programų sistemų inžinerija (Privalomasis) BIO 4k. 1gr. Saulius Ragaišis, Doc., Dr. |
|||||
303 | |||||||
307 | |||||||
308 | |||||||
310 | |||||||
316 | |||||||
317 | |||||||
318 | |||||||
319 | |||||||
321 | |||||||
323 | |||||||
409 | |||||||
410 | |||||||
413 | |||||||
414 | |||||||
415 | |||||||
418 | |||||||
419 | |||||||
421 |
08:30 - 12:00 Diskrečiosios struktūros (Privalomasis) BIO 1k. 1gr. Gintautas Bareikis, Doc., Dr. |
08:30 - 12:00 Diskrečiosios struktūros (Privalomasis) BIO 1k. 1gr. Gintautas Bareikis, Doc., Dr. |
Antradienis | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 | 10:00 | 12:00 | 14:00 | 16:00 | 18:00 | 20:00 | |
101 | |||||||
102 | |||||||
103 | |||||||
109A - Inovacijų erdvė | |||||||
109B | |||||||
202 | |||||||
207 |
08:30 - 10:00 Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis) PS 1k. 5gr. Laura Giniūnienė, Lekt. |
10:15 - 12:00 Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis) PS 1k. 4gr. Laura Giniūnienė, Lekt. |
|||||
213 | |||||||
303 |
14:00 - 18:00 Įvadas į robotiką (Pasirenkamasis) ISI 3k. 1gr. 2gr. Linas Aidokas, J. Asist. |
14:00 - 18:00 Įvadas į robotiką (Pasirenkamasis) ISI 3k. 1gr. 2gr. Linas Aidokas, J. Asist. |
|||||
307 | |||||||
308 | |||||||
310 | |||||||
316 | |||||||
317 |
08:30 - 10:00 IT ir komunikacijos įgūdžiai (Privalomasis) PS 1k. 2gr. Pogrupiai: 2 Vytautas Čyras, Doc., Dr. |
10:15 - 12:00 IT ir komunikacijos įgūdžiai (Privalomasis) PS 1k. 5gr. Pogrupiai: 2 Vytautas Čyras, Doc., Dr. |
|||||
318 | |||||||
319 |
08:30 - 10:00 IT ir komunikacijos įgūdžiai (Privalomasis) PS 1k. 2gr. Pogrupiai: 1 Sigitas Dapkūnas, Dr. |
||||||
321 |
10:15 - 12:00 IT ir komunikacijos įgūdžiai (Privalomasis) PS 1k. 5gr. Pogrupiai: 1 Rima Žagūnienė, Lekt. |
||||||
323 | |||||||
409 | |||||||
410 | |||||||
413 | |||||||
414 | |||||||
415 | |||||||
418 | |||||||
419 | |||||||
421 |
Šeštadienis | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 | 10:00 | 12:00 | 14:00 | 16:00 | 18:00 | 20:00 | |
101 | |||||||
102 | |||||||
103 | |||||||
109A - Inovacijų erdvė | |||||||
109B | |||||||
202 | |||||||
207 | |||||||
213 | |||||||
303 | |||||||
307 | |||||||
308 | |||||||
310 | |||||||
316 | |||||||
317 | |||||||
318 | |||||||
319 | |||||||
321 | |||||||
323 | |||||||
409 | |||||||
410 | |||||||
413 | |||||||
414 | |||||||
415 | |||||||
418 | |||||||
419 | |||||||
421 |
Sekmadienis | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 | 10:00 | 12:00 | 14:00 | 16:00 | 18:00 | 20:00 | |
101 | |||||||
102 | |||||||
103 | |||||||
109A - Inovacijų erdvė | |||||||
109B | |||||||
202 | |||||||
207 | |||||||
213 | |||||||
303 | |||||||
307 | |||||||
308 | |||||||
310 | |||||||
316 | |||||||
317 | |||||||
318 | |||||||
319 | |||||||
321 | |||||||
323 | |||||||
409 | |||||||
410 | |||||||
413 | |||||||
414 | |||||||
415 | |||||||
418 | |||||||
419 | |||||||
421 |