101 |
|
10:15 - 12:00
Duomenų struktūros (Privalomasis)
IT 1k.
1gr.
2gr.
3gr.
Margarita Beniušė, Asist., Dr.
10:15 - 12:00
Algoritmai ir duomenų struktūros (Privalomasis)
BIO 2k.
1gr.
Margarita Beniušė, Asist., Dr.
|
12:00 - 14:00
Lygiagretieji skaičiavimai (Privalomasis)
INF 3k.
1gr.
2gr.
Rimantas Vaicekauskas, Prof., Dr.
|
14:00 - 16:00
Informacinių sistemų testavimas ir priežiūra (Privalomasis)
ISI 3k.
1gr.
2gr.
Igor Katin, J. Asist., Dr.
|
16:00 - 18:00
Rinkodara informatikams (Pasirenkamasis)
ISI 2k.
1gr.
2gr.
Dainius Baliūnas, Lekt.
|
18:00 - 20:00
Rinkodara informatikams (Pasirenkamasis)
ISI 2k.
1gr.
2gr.
Pogrupiai: 1
Dainius Baliūnas, Lekt.
|
|
102 |
|
|
12:00 - 14:00
Tikimybių teorija ir matematinė statistika (Privalomasis)
BIO 2k.
1gr.
1gr.
2gr.
3gr.
Vilius Stakėnas, Doc., Dr.
|
|
16:00 - 19:00
Profesinė praktika (Privalomasis)
PS 4k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Linas Petkevičius, Doc., Dr.
|
16:00 - 19:00
Profesinė praktika (Privalomasis)
PS 4k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Linas Petkevičius, Doc., Dr.
|
|
103 |
|
|
12:00 - 14:00
Kompiuterių tinklai (Privalomasis)
PS 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
5gr.
Eduardas Kutka, Lekt.
|
14:00 - 16:00
Programų sistemų inžinerija II/II d. (Privalomasis)
PS 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
5gr.
Kristina Lapin, Doc., Dr.
Audronė Lupeikienė, Doc., Dr.
Karolis Petrauskas, Doc., Dr.
Saulius Ragaišis, Doc., Dr.
|
16:00 - 18:00
Programų sistemų kūrimas (Privalomasis)
PS 3k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
5gr.
Osvaldas Balandis, Lekt.
|
|
|
109A - Inovacijų erdvė |
|
10:15 - 12:00
Kompiuterių tinklai (Privalomasis)
PS 2k.
4gr.
Pogrupiai: 2
Irus Grinis, Lekt.
|
|
|
16:00 - 18:00
Kompiuterių tinklai (Privalomasis)
PS 2k.
5gr.
Pogrupiai: 1
Irus Grinis, Lekt.
|
18:00 - 20:00
Kompiuterių tinklai (Privalomasis)
PS 2k.
3gr.
Pogrupiai: 2
Irus Grinis, Lekt.
|
|
109B |
|
|
|
14:00 - 16:00
Biologinių sistemų teorija (Privalomasis)
BIO 2k.
1gr.
Tadas Bareikis, Lekt.
|
16:00 - 18:00
Biologinių sistemų teorija (Privalomasis)
BIO 2k.
1gr.
Tadas Bareikis, Lekt.
|
18:00 - 20:00
Mainframe technologijos (Pasirenkamasis)
IT 2k.
2gr.
3gr.
1gr.
ES
tvarkaraštis
Germanas Šamrickis, Lekt.
|
|
202 |
|
|
|
|
16:00 - 19:00
Profesinė praktika (Privalomasis)
PS 4k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Linas Petkevičius, Doc., Dr.
|
16:00 - 19:00
Profesinė praktika (Privalomasis)
PS 4k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Linas Petkevičius, Doc., Dr.
|
|
207 |
|
|
|
14:00 - 16:00
Biologinių sistemų teorija (Privalomasis)
BIO 2k.
1gr.
Tadas Bareikis, Lekt.
|
16:00 - 19:00
Profesinė praktika (Privalomasis)
PS 4k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Linas Petkevičius, Doc., Dr.
|
16:00 - 19:00
Profesinė praktika (Privalomasis)
PS 4k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Linas Petkevičius, Doc., Dr.
|
|
213 |
|
|
|
14:00 - 16:00
Tikimybių teorija ir matematinė statistika (Privalomasis)
INF 2k.
1gr.
Vilius Stakėnas, Doc., Dr.
|
16:00 - 18:00
Programavimas PYTHON kalba (Pasirenkamasis)
IT 2k.
2gr.
3gr.
1gr.
ES
tvarkaraštis
Tomas Raila, Asist., Dr.
|
|
|
303 |
|
10:15 - 12:00
Lygiagretieji skaičiavimai (Privalomasis)
INF 3k.
2gr.
Pogrupiai: 2
Linas Litvinas, Asist., Dr.
|
|
14:00 - 16:00
Lygiagretieji skaičiavimai (Privalomasis)
INF 3k.
1gr.
Pogrupiai: 2
Linas Litvinas, Asist., Dr.
|
16:00 - 18:00
Programų sistemų architektūra (Privalomasis)
IT 3k.
2gr.
Andrius Vytautas Misiukas Misiūnas, Asist., Dr.
|
18:00 - 20:00
Programų sistemų architektūra (Privalomasis)
IT IN 3k.
1gr.
Andrius Vytautas Misiukas Misiūnas, Asist., Dr.
|
|
307 |
|
10:15 - 12:00
Internetinių aplikacijų saugumo testavimas (Pasirenkamasis)
IT 2k.
2gr.
3gr.
IT 3k.
2gr.
3gr.
IT IN 2k.
1gr.
IT IN 3k.
1gr.
ES
tvarkaraštis
Virgilijus Krinickij, J. Asist.
|
12:00 - 14:00
Internetinių aplikacijų saugumo testavimas (Pasirenkamasis)
IT 2k.
2gr.
3gr.
IT 3k.
2gr.
3gr.
IT IN 2k.
1gr.
IT IN 3k.
1gr.
ES
tvarkaraštis
Virgilijus Krinickij, J. Asist.
|
14:00 - 16:00
Programavimas PYTHON kalba (Pasirenkamasis)
IT 2k.
2gr.
3gr.
1gr.
ES
tvarkaraštis
Tomas Raila, Asist., Dr.
|
16:00 - 18:00
Programų sistemų inžinerija II/II d. (Privalomasis)
PS 2k.
2gr.
Marijus Jasinskas, Lab.
|
18:00 - 20:00
Programavimas PYTHON kalba (Pasirenkamasis)
IT 2k.
2gr.
3gr.
1gr.
ES
tvarkaraštis
Tomas Raila, Asist., Dr.
|
|
308 |
08:30 - 10:00
Duomenų struktūros (Privalomasis)
IT 1k.
2gr.
Margarita Beniušė, Asist., Dr.
|
|
12:00 - 14:00
Duomenų struktūros (Privalomasis)
IT 1k.
3gr.
Margarita Beniušė, Asist., Dr.
|
|
16:00 - 18:00
Programų sistemų inžinerija II/II d. (Privalomasis)
PS 2k.
3gr.
Vieslav Lapin, Lekt.
|
18:00 - 20:00
Programų sistemų testavimas (Privalomasis)
PS 3k.
3gr.
Dmitrij Nikolajev, Lekt.
|
|
310 |
|
10:15 - 12:00
Lygiagretieji skaičiavimai (Privalomasis)
INF 3k.
2gr.
Pogrupiai: 1
Rimantas Vaicekauskas, Prof., Dr.
|
|
14:00 - 16:00
Lygiagretieji skaičiavimai (Privalomasis)
INF 3k.
1gr.
Pogrupiai: 1
Rimantas Vaicekauskas, Prof., Dr.
|
16:00 - 18:00
Tinklų saugumas (Privalomasis)
IT IN 3k.
1gr.
ES
tvarkaraštis
Virgilijus Krinickij, J. Asist.
|
18:00 - 20:00
Tinklų saugumas (Privalomasis)
IT 3k.
2gr.
Virgilijus Krinickij, J. Asist.
|
|
316 |
|
|
12:00 - 14:00
Giliojo mokymosi metodai (Privalomasis)
PS 3k.
3gr.
Pogrupiai: 1
Jonas Matuzas, Partn. Doc.
|
14:00 - 16:00
Giliojo mokymosi metodai (Privalomasis)
PS 3k.
5gr.
Pogrupiai: 1
Jonas Matuzas, Partn. Doc.
|
|
|
|
317 |
08:30 - 10:00
Skriptinis programavimas (Pasirenkamasis)
ISI 3k.
1gr.
2gr.
Igor Katin, J. Asist., Dr.
|
10:15 - 12:00
Skriptinis programavimas (Pasirenkamasis)
ISI 3k.
1gr.
2gr.
Igor Katin, J. Asist., Dr.
|
12:00 - 14:00
Informacinių sistemų testavimas ir priežiūra (Privalomasis)
ISI 3k.
2gr.
Pogrupiai: 1
Igor Katin, J. Asist., Dr.
|
14:00 - 16:00
Giliojo mokymosi metodai (Privalomasis)
PS 3k.
2gr.
Pogrupiai: 1
Marius Šomka, Lab.
|
16:00 - 18:00
Informacinių sistemų testavimas ir priežiūra (Privalomasis)
ISI 3k.
1gr.
Pogrupiai: 1
Igor Katin, J. Asist., Dr.
|
18:00 - 20:00
Giliojo mokymosi metodai (Privalomasis)
PS 3k.
2gr.
Pogrupiai: 2
Marius Šomka, Lab.
|
|
318 |
|
|
12:00 - 14:00
Giliojo mokymosi metodai (Privalomasis)
PS 3k.
3gr.
Pogrupiai: 2
Paulius Sasnauskas, Lekt.
|
14:00 - 16:00
Giliojo mokymosi metodai (Privalomasis)
PS 3k.
5gr.
Pogrupiai: 2
Paulius Sasnauskas, Lekt.
|
|
|
|
319 |
|
|
|
14:00 - 16:00
Programų sistemų kūrimas (Privalomasis)
PS 3k.
3gr.
Pogrupiai: 1
Dėstytojas 1
|
|
18:00 - 20:00
Programų sistemų kūrimas (Privalomasis)
PS 3k.
1gr.
Pogrupiai: 1
Osvaldas Balandis, Lekt.
|
|
321 |
|
|
|
|
16:00 - 20:00
Giliojo mokymosi metodai (Privalomasis)
KM 1k.
1gr.
Valentas Gružauskas, Doc., Dr.
|
16:00 - 20:00
Giliojo mokymosi metodai (Privalomasis)
KM 1k.
1gr.
Valentas Gružauskas, Doc., Dr.
|
|
323 |
|
|
|
14:00 - 16:00
Rinktiniai informacijos saugos skyriai (Privalomasis)
IT 3k.
3gr.
Gintaras Skersys, Asist., Dr.
|
|
18:00 - 20:00
Duomenų bazių valdymo sistemos (Privalomasis)
PKI 1k.
1gr.
Haroldas Giedra, Doc., Dr.
|
|
409 |
|
|
|
|
|
|
|
410 |
|
|
|
|
|
|
|
413 |
|
|
|
|
|
|
|
414 |
|
|
|
14:00 - 16:00
Tikimybių teorija ir matematinė statistika (Privalomasis)
INF 2k.
3gr.
Algirdas Mačiulis, Doc., Dr.
|
16:00 - 18:00
Tikimybių teorija ir matematinė statistika (Privalomasis)
INF 2k.
2gr.
Algirdas Mačiulis, Doc., Dr.
|
|
|
415 |
|
|
|
|
|
|
|
418 |
|
|
|
14:00 - 16:00
Matematinė logika (Privalomasis)
INF 2k.
2gr.
Haroldas Giedra, Doc., Dr.
|
16:00 - 18:00
Matematinė logika (Privalomasis)
INF 2k.
1gr.
Haroldas Giedra, Doc., Dr.
|
|
|
419 |
|
|
|
|
17:00 - 20:00
Naudotojo potyrių inžinerija (Pasirenkamasis)
INF 1k.
1gr.
1gr.
1gr.
PS (I) 2k.
1gr.
ES
tvarkaraštis
Kristina Lapin, Doc., Dr.
|
17:00 - 20:00
Naudotojo potyrių inžinerija (Pasirenkamasis)
INF 1k.
1gr.
1gr.
1gr.
PS (I) 2k.
1gr.
ES
tvarkaraštis
Kristina Lapin, Doc., Dr.
|
|
421 |
08:30 - 10:00
Internetinių aplikacijų saugumo testavimas (Pasirenkamasis)
IT 2k.
2gr.
3gr.
IT 3k.
2gr.
3gr.
IT IN 2k.
1gr.
IT IN 3k.
1gr.
ES
tvarkaraštis
Virgilijus Krinickij, J. Asist.
|
|
|
14:00 - 17:00
Randomizuoti algoritmai (Pasirenkamasis)
INF 1k.
1gr.
ES
tvarkaraštis
Mindaugas Bloznelis, Prof., Habil. dr.
|
14:00 - 17:00
Randomizuoti algoritmai (Pasirenkamasis)
INF 1k.
1gr.
ES
tvarkaraštis
Mindaugas Bloznelis, Prof., Habil. dr.
|
|
|
101 |
|
10:15 - 12:00
Duomenų analizė (Privalomasis)
IT 2k.
2gr.
3gr.
ES
tvarkaraštis
Jolita Ignatavičiūtė, Vyresn. Lekt., Dr.
|
12:00 - 14:00
Algoritmai ir duomenų struktūros (Privalomasis)
ISI 1k.
1gr.
2gr.
Martynas Sabaliauskas, Doc., Dr.
|
14:00 - 16:00
Algoritmai ir duomenų struktūros (Privalomasis)
ISI 1k.
1gr.
Pogrupiai: 1
Martynas Sabaliauskas, Doc., Dr.
|
16:00 - 18:00
Virtualizacija ir debesų kompiuterija (Privalomasis)
ISI 3k.
1gr.
2gr.
Tomas Poškevičius, Lekt.
|
|
|
102 |
|
10:15 - 12:00
Grafai ir algoritmai (Pasirenkamasis)
INF 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
INF 3k.
1gr.
2gr.
Mindaugas Bloznelis, Prof., Habil. dr.
|
12:00 - 14:00
Grafai ir algoritmai (Pasirenkamasis)
INF 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
INF 3k.
1gr.
2gr.
Mindaugas Bloznelis, Prof., Habil. dr.
|
14:00 - 16:00
Matematinė logika (Privalomasis)
INF 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
Haroldas Giedra, Doc., Dr.
|
|
|
|
103 |
|
10:15 - 12:00
Matematika programų sistemoms III/III d. (Privalomasis)
PS 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
5gr.
Vilius Stakėnas, Doc., Dr.
|
|
14:00 - 16:00
Giliojo mokymosi metodai (Privalomasis)
PS 3k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
5gr.
Linas Petkevičius, Doc., Dr.
|
|
|
|
109A - Inovacijų erdvė |
|
|
|
|
|
|
|
109B |
08:30 - 10:00
Kompiuterių tinklai (Privalomasis)
INF 2k.
1gr.
Pogrupiai: 1
Kęstutis Mizara, Lekt.
|
|
12:00 - 14:00
Kompiuterių tinklai (Privalomasis)
PS 2k.
2gr.
Pogrupiai: 1
Kęstutis Mizara, Lekt.
|
14:00 - 16:00
Kompiuterių tinklai (Privalomasis)
PS 2k.
1gr.
Pogrupiai: 1
Kęstutis Mizara, Lekt.
|
16:00 - 18:00
Kompiuterių tinklai (Privalomasis)
INF 2k.
1gr.
Pogrupiai: 2
Kęstutis Mizara, Lekt.
|
|
|
202 |
|
|
|
|
|
|
|
207 |
|
|
12:00 - 14:00
Projektų valdymas (Pasirenkamasis)
ISI 2k.
1gr.
2gr.
ES
tvarkaraštis
Vytautas Pugačevskis, Partn. Doc.
|
|
|
|
|
213 |
08:30 - 10:00
Grafų algoritmai (Pasirenkamasis)
IT 3k.
2gr.
3gr.
1gr.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
5gr.
Rokas Astrauskas, Asist., Dr.
|
|
12:00 - 14:00
Matematika programų sistemoms III/III d. (Privalomasis)
PS 2k.
1gr.
Vilius Stakėnas, Doc., Dr.
|
14:00 - 16:00
Matematika programų sistemoms III/III d. (Privalomasis)
PS 2k.
2gr.
Vilius Stakėnas, Doc., Dr.
|
|
|
|
303 |
08:30 - 12:00
Kompiuterių tinklai profesionalams I. Maršrutizavimas (Pasirenkamasis)
IND
tvarkaraštis
IT 3k.
2gr.
3gr.
1gr.
ES
tvarkaraštis
Eduardas Kutka, Lekt.
|
08:30 - 12:00
Kompiuterių tinklai profesionalams I. Maršrutizavimas (Pasirenkamasis)
IND
tvarkaraštis
IT 3k.
2gr.
3gr.
1gr.
ES
tvarkaraštis
Eduardas Kutka, Lekt.
|
12:00 - 14:00
Paslaugų vadyba (Privalomasis)
IT 3k.
3gr.
Vaida Masiulionytė-Dagienė, J. Asist.
|
14:00 - 15:30
Paslaugų vadyba (Privalomasis)
IT IN 3k.
1gr.
Vaida Masiulionytė-Dagienė, J. Asist.
|
|
|
|
307 |
|
10:15 - 12:00
Verslo procesų robotizavimas (Pasirenkamasis)
ISI 2k.
1gr.
2gr.
Pogrupiai: 2
Laura Ringienė, Asist., Dr.
|
12:00 - 14:00
Programų sistemų inžinerija II/II d. (Privalomasis)
PS 2k.
5gr.
Artūras Jankus, Lekt.
|
14:00 - 16:00
Projektų valdymas (Pasirenkamasis)
ISI 2k.
1gr.
2gr.
ES
tvarkaraštis
Vytautas Pugačevskis, Partn. Doc.
|
|
|
|
308 |
08:30 - 10:00
Duomenų analizė (Privalomasis)
IT 2k.
2gr.
Jolita Ignatavičiūtė, Vyresn. Lekt., Dr.
|
10:15 - 12:00
Grafų algoritmai (Pasirenkamasis)
IT 3k.
2gr.
3gr.
1gr.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
5gr.
Rokas Astrauskas, Asist., Dr.
|
12:00 - 14:00
Duomenų analizė (Privalomasis)
IT 2k.
3gr.
Jolita Ignatavičiūtė, Vyresn. Lekt., Dr.
|
14:00 - 16:00
Algoritmų analizė (Privalomasis)
ES
tvarkaraštis
Valdas Dičiūnas, Asist., Dr.
|
17:00 - 20:00
Programų sistemų inžinerijos modeliai ir metodai (Privalomasis)
PS 1k.
1gr.
1gr.
ES
tvarkaraštis
Romas Baronas, Prof., Dr. (HP)
Audronė Lupeikienė, Doc., Dr.
Karolis Petrauskas, Doc., Dr.
|
17:00 - 20:00
Programų sistemų inžinerijos modeliai ir metodai (Privalomasis)
PS 1k.
1gr.
1gr.
ES
tvarkaraštis
Romas Baronas, Prof., Dr. (HP)
Audronė Lupeikienė, Doc., Dr.
Karolis Petrauskas, Doc., Dr.
|
|
310 |
08:30 - 10:00
Programų sistemų inžinerija II/II d. (Privalomasis)
PS 2k.
1gr.
Vieslav Lapin, Lekt.
|
10:15 - 12:00
Algoritmai ir duomenų struktūros (Privalomasis)
PS 1k.
1gr.
Pogrupiai: 2
Jonas Žagūnas, Lekt.
|
12:00 - 14:00
Algoritmai ir duomenų struktūros (Privalomasis)
PS 1k.
3gr.
Pogrupiai: 2
Jonas Žagūnas, Lekt.
|
14:00 - 16:00
Tinklų saugumas (Privalomasis)
IT 3k.
3gr.
Virgilijus Krinickij, J. Asist.
|
16:00 - 20:00
Oracle PL/SQL programavimas (Pasirenkamasis)
PS 3k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
5gr.
Elita Pakalnickienė, Partn. Prof., Dr.
|
16:00 - 20:00
Oracle PL/SQL programavimas (Pasirenkamasis)
PS 3k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
5gr.
Elita Pakalnickienė, Partn. Prof., Dr.
|
|
316 |
08:30 - 10:00
Objektinis programavimas (Privalomasis)
PS 1k.
2gr.
Pogrupiai: 1
Linas Litvinas, Asist., Dr.
|
10:15 - 12:00
Objektinis programavimas (Privalomasis)
PS 1k.
1gr.
Pogrupiai: 1
Linas Litvinas, Asist., Dr.
|
|
14:00 - 16:00
Objektinis programavimas (Privalomasis)
PS 1k.
4gr.
Pogrupiai: 1
Linas Litvinas, Asist., Dr.
|
16:00 - 18:00
Objektinis programavimas (Privalomasis)
PS 1k.
4gr.
Pogrupiai: 2
Linas Litvinas, Asist., Dr.
|
|
|
317 |
08:30 - 10:00
Objektinis programavimas (Privalomasis)
PS 1k.
2gr.
Pogrupiai: 2
Ramūnas Dzindzalieta, Vyresn. Lekt., Dr.
|
10:15 - 12:00
Objektinis programavimas (Privalomasis)
PS 1k.
3gr.
Pogrupiai: 1
Ramūnas Dzindzalieta, Vyresn. Lekt., Dr.
|
|
14:00 - 16:00
Virtualizacija ir debesų kompiuterija (Privalomasis)
ISI 3k.
2gr.
Pogrupiai: 1
Tomas Poškevičius, Lekt.
|
16:00 - 18:00
Algoritmai ir duomenų struktūros (Privalomasis)
ISI 1k.
1gr.
Pogrupiai: 2
Martynas Sabaliauskas, Doc., Dr.
|
18:00 - 20:00
Virtualizacija ir debesų kompiuterija (Privalomasis)
ISI 3k.
1gr.
Pogrupiai: 1
Tomas Poškevičius, Lekt.
|
|
318 |
|
|
|
|
|
|
|
319 |
|
10:15 - 12:00
Algoritmai ir duomenų struktūros (Privalomasis)
BIO 2k.
1gr.
Balys Šulmanas, Lekt.
|
12:00 - 14:00
Programų sistemų kūrimas (Privalomasis)
PS 3k.
4gr.
Pogrupiai: 1
Balys Šulmanas, Lekt.
|
14:00 - 16:00
Algoritmai ir duomenų struktūros (Privalomasis)
PS 1k.
4gr.
Pogrupiai: 2
Jonas Žagūnas, Lekt.
|
16:00 - 18:00
Algoritmai ir duomenų struktūros (Privalomasis)
PS 1k.
4gr.
Pogrupiai: 1
Jonas Žagūnas, Lekt.
|
|
|
321 |
|
|
|
|
|
|
|
323 |
|
|
12:00 - 14:00
Rinktiniai informacijos saugos skyriai (Privalomasis)
IT IN 3k.
1gr.
Gintaras Skersys, Asist., Dr.
|
14:00 - 18:00
Bioinformatika III/IV d. (Privalomasis)
BIO 3k.
1gr.
ES
tvarkaraštis
Saulius Gražulis, Prof., Dr.
|
14:00 - 18:00
Bioinformatika III/IV d. (Privalomasis)
BIO 3k.
1gr.
ES
tvarkaraštis
Saulius Gražulis, Prof., Dr.
|
|
|
409 |
|
|
|
|
|
|
|
410 |
|
|
|
|
|
|
|
413 |
|
|
|
|
|
|
|
414 |
08:30 - 10:00
Matematika programų sistemoms II/III d. (Privalomasis)
PS 1k.
3gr.
Gintautas Bareikis, Doc., Dr.
|
10:15 - 12:00
Matematika programų sistemoms II/III d. (Privalomasis)
PS 1k.
2gr.
Gintautas Bareikis, Doc., Dr.
|
12:00 - 14:00
Matematika programų sistemoms II/III d. (Privalomasis)
PS 1k.
1gr.
Gintautas Bareikis, Doc., Dr.
|
|
|
|
|
415 |
|
|
|
|
|
|
|
418 |
08:30 - 10:00
Tikimybių teorija ir matematinė statistika (Privalomasis)
BIO 2k.
1gr.
Vilius Stakėnas, Doc., Dr.
|
|
|
|
16:00 - 18:00
Matematinė logika (Privalomasis)
INF 2k.
3gr.
Haroldas Giedra, Doc., Dr.
|
|
|
419 |
|
10:15 - 12:00
Automatai ir formaliosios kalbos (Pasirenkamasis)
INF 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
INF 3k.
1gr.
2gr.
Valdas Dičiūnas, Asist., Dr.
|
12:00 - 14:00
Automatai ir formaliosios kalbos (Pasirenkamasis)
INF 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
INF 3k.
1gr.
2gr.
Valdas Dičiūnas, Asist., Dr.
|
15:00 - 20:00
Programų sistemų modeliavimas ir verifikavimas (Privalomasis)
INF 1k.
1gr.
ES
tvarkaraštis
Linas Laibinis, Prof., Dr.
|
15:00 - 20:00
Programų sistemų modeliavimas ir verifikavimas (Privalomasis)
INF 1k.
1gr.
ES
tvarkaraštis
Linas Laibinis, Prof., Dr.
|
15:00 - 20:00
Programų sistemų modeliavimas ir verifikavimas (Privalomasis)
INF 1k.
1gr.
ES
tvarkaraštis
Linas Laibinis, Prof., Dr.
|
|
421 |
08:30 - 10:00
Verslo procesų robotizavimas (Pasirenkamasis)
ISI 2k.
1gr.
2gr.
Laura Ringienė, Asist., Dr.
|
|
|
14:00 - 17:00
Informacijos saugumas (Pasirenkamasis)
PS 1k.
1gr.
1gr.
PS (I) 2k.
1gr.
Gintaras Skersys, Asist., Dr.
|
14:00 - 17:00
Informacijos saugumas (Pasirenkamasis)
PS 1k.
1gr.
1gr.
PS (I) 2k.
1gr.
Gintaras Skersys, Asist., Dr.
17:00 - 18:30
Informacijos saugos valdymas (Pasirenkamasis)
KM 1k.
1gr.
ES
tvarkaraštis
Gintaras Skersys, Asist., Dr.
|
17:00 - 18:30
Informacijos saugos valdymas (Pasirenkamasis)
KM 1k.
1gr.
ES
tvarkaraštis
Gintaras Skersys, Asist., Dr.
18:45 - 20:15
Informacijos saugos valdymas (Pasirenkamasis)
ES
tvarkaraštis
Gintaras Skersys, Asist., Dr.
|
18:45 - 20:15
Informacijos saugos valdymas (Pasirenkamasis)
ES
tvarkaraštis
Gintaras Skersys, Asist., Dr.
|
101 |
|
10:15 - 12:00
UNIX operacinės sistemos (Privalomasis)
IT 1k.
1gr.
2gr.
3gr.
Linas Bukauskas, Doc., Dr.
|
12:00 - 14:00
Elektroniniai duomenų tinklai ir duomenų vizualizacija (Privalomasis)
IT 2k.
2gr.
3gr.
Tomas Plankis, Asist., Dr.
|
|
|
|
|
102 |
|
10:15 - 12:00
Optimizavimo metodai (Privalomasis)
ISI 2k.
1gr.
2gr.
Julius Žilinskas, Vyr. M. Darbuot., Dr. (HP)
|
|
14:00 - 15:30
Paskaita, skirta renginiui "Studentas vienai dienai"
Joana Katina, Asist., Dr.
|
|
|
|
103 |
|
|
12:00 - 14:00
Objektinis programavimas (Privalomasis)
PS 1k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
5gr.
Rimantas Vaicekauskas, Prof., Dr.
|
14:00 - 16:00
Programų sistemų testavimas (Privalomasis)
PS 3k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
5gr.
ES
tvarkaraštis
Dmitrij Nikolajev, Lekt.
|
|
|
|
109A - Inovacijų erdvė |
|
10:15 - 12:00
Web servisai (Pasirenkamasis)
BIO 3k.
1gr.
1gr.
2gr.
Liutauras Ričkus, Partn. Doc.
|
12:00 - 14:00
Web servisai (Pasirenkamasis)
BIO 3k.
1gr.
1gr.
2gr.
Liutauras Ričkus, Partn. Doc.
|
14:00 - 15:00
Našieji skaičiavimai (Pasirenkamasis)
ISI 3k.
1gr.
2gr.
Algirdas Lančinskas, Doc., Dr.
|
|
|
|
109B |
|
|
12:00 - 14:00
Tipais grįstas programavimas (Pasirenkamasis)
PS 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
5gr.
PS 3k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
5gr.
Karolis Petrauskas, Doc., Dr.
Viačeslav Pozdniakov, Partn. Doc.
|
|
|
18:00 - 20:00
Mainframe technologijos (Pasirenkamasis)
IT 2k.
2gr.
3gr.
1gr.
ES
tvarkaraštis
Germanas Šamrickis, Lekt.
|
|
202 |
08:30 - 12:30
Profesinė praktika (Informacinių sistemų inžinerija) (Privalomasis)
ISI 4k.
1gr.
2gr.
Gražina Korvel, Vyr. M. Darbuot., Dr.
Asta Slotkienė, Doc., Dr.
Gintautas Tamulevičius, Doc., Dr.
|
08:30 - 12:30
Profesinė praktika (Informacinių sistemų inžinerija) (Privalomasis)
ISI 4k.
1gr.
2gr.
Gražina Korvel, Vyr. M. Darbuot., Dr.
Asta Slotkienė, Doc., Dr.
Gintautas Tamulevičius, Doc., Dr.
|
08:30 - 12:30
Profesinė praktika (Informacinių sistemų inžinerija) (Privalomasis)
ISI 4k.
1gr.
2gr.
Gražina Korvel, Vyr. M. Darbuot., Dr.
Asta Slotkienė, Doc., Dr.
Gintautas Tamulevičius, Doc., Dr.
13:00 - 17:00
Profesinė praktika (Informacinių sistemų inžinerija) (Privalomasis)
ISI 4k.
1gr.
2gr.
Olga Kurasova, Prof., Dr.
Marius Liutvinavičius, Lekt.
Viktor Medvedev, Doc., Dr.
|
13:00 - 17:00
Profesinė praktika (Informacinių sistemų inžinerija) (Privalomasis)
ISI 4k.
1gr.
2gr.
Olga Kurasova, Prof., Dr.
Marius Liutvinavičius, Lekt.
Viktor Medvedev, Doc., Dr.
|
13:00 - 17:00
Profesinė praktika (Informacinių sistemų inžinerija) (Privalomasis)
ISI 4k.
1gr.
2gr.
Olga Kurasova, Prof., Dr.
Marius Liutvinavičius, Lekt.
Viktor Medvedev, Doc., Dr.
|
|
|
207 |
|
|
|
|
|
|
|
213 |
|
10:15 - 12:00
Tipais grįstas programavimas (Pasirenkamasis)
PS 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
5gr.
PS 3k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
5gr.
Karolis Petrauskas, Doc., Dr.
Viačeslav Pozdniakov, Partn. Doc.
|
|
14:30 - 16:00
Objektinis programavimas (Privalomasis)
ISI 1k.
1gr.
2gr.
Aleksandr Igumenov, Vyresn. Lekt., Dr.
|
|
|
|
303 |
09:00 - 12:00
Humanoidų robotikos pagrindai (Pasirenkamasis)
ISI 3k.
1gr.
2gr.
Linas Aidokas, J. Asist.
|
09:00 - 12:00
Humanoidų robotikos pagrindai (Pasirenkamasis)
ISI 3k.
1gr.
2gr.
Linas Aidokas, J. Asist.
|
|
|
16:00 - 18:00
Programų sistemų testavimas (Privalomasis)
PS 3k.
4gr.
Šarūnas Kazimieras Buteikis, Lab.
|
18:00 - 20:00
Programų sistemų testavimas (Privalomasis)
PS 3k.
5gr.
Šarūnas Kazimieras Buteikis, Lab.
|
|
307 |
08:30 - 10:00
UNIX operacinės sistemos (Privalomasis)
IT 1k.
2gr.
Linas Bukauskas, Doc., Dr.
|
10:15 - 12:00
Elektroniniai duomenų tinklai ir duomenų vizualizacija (Privalomasis)
IT 2k.
3gr.
Tomas Plankis, Asist., Dr.
|
12:00 - 14:00
UNIX operacinės sistemos (Privalomasis)
IT 1k.
3gr.
Linas Bukauskas, Doc., Dr.
|
14:00 - 16:00
Elektroniniai duomenų tinklai ir duomenų vizualizacija (Privalomasis)
IT 2k.
2gr.
Tomas Plankis, Asist., Dr.
|
16:00 - 18:00
Signalų analizė ir apdorojimas (Privalomasis)
KM 1k.
1gr.
ES
tvarkaraštis
Tadas Meškauskas, Prof., Dr.
|
18:00 - 20:00
Signalų analizė ir apdorojimas (Privalomasis)
KM 1k.
1gr.
ES
tvarkaraštis
Tadas Meškauskas, Prof., Dr.
|
|
308 |
|
10:15 - 12:00
Žmogaus-kompiuterio sąveika (Pasirenkamasis)
BIO 3k.
1gr.
1gr.
2gr.
ES
tvarkaraštis
Kristina Lapin, Doc., Dr.
|
12:00 - 14:00
Žmogaus-kompiuterio sąveika (Pasirenkamasis)
BIO 3k.
1gr.
1gr.
2gr.
ES
tvarkaraštis
Kristina Lapin, Doc., Dr.
|
14:00 - 16:00
Žmogaus-kompiuterio sąveika (Pasirenkamasis)
INF 3k.
1gr.
2gr.
ES
tvarkaraštis
Kristina Lapin, Doc., Dr.
|
16:00 - 18:00
Programų sistemų testavimas (Privalomasis)
PS 3k.
2gr.
ES
tvarkaraštis
Dmitrij Nikolajev, Lekt.
|
18:00 - 20:00
Programų sistemų testavimas (Privalomasis)
PS 3k.
1gr.
Dmitrij Nikolajev, Lekt.
|
|
310 |
08:30 - 10:00
Optimizavimo metodai (Privalomasis)
ISI 2k.
2gr.
Pogrupiai: 1
Julius Žilinskas, Vyr. M. Darbuot., Dr. (HP)
|
10:15 - 12:00
Algoritmai ir duomenų struktūros (Privalomasis)
PS 1k.
3gr.
Pogrupiai: 1
Jonas Žagūnas, Lekt.
|
12:00 - 14:00
Optimizavimo metodai (Privalomasis)
ISI 2k.
1gr.
Pogrupiai: 1
Julius Žilinskas, Vyr. M. Darbuot., Dr. (HP)
|
14:00 - 16:00
Algoritmai ir duomenų struktūros (Privalomasis)
PS 1k.
2gr.
Pogrupiai: 2
Jonas Žagūnas, Lekt.
|
|
|
|
316 |
|
10:15 - 12:00
Objektinis programavimas (Privalomasis)
PS 1k.
1gr.
Pogrupiai: 2
Linas Litvinas, Asist., Dr.
|
|
14:00 - 16:00
Objektinis programavimas (Privalomasis)
PS 1k.
3gr.
Pogrupiai: 2
Linas Litvinas, Asist., Dr.
|
|
|
|
317 |
08:30 - 10:00
Algoritmai ir duomenų struktūros (Privalomasis)
PS 1k.
5gr.
Pogrupiai: 2
Vytautas Čyras, Doc., Dr.
|
10:15 - 12:00
Algoritmai ir duomenų struktūros (Privalomasis)
PS 1k.
5gr.
Pogrupiai: 1
Vytautas Čyras, Doc., Dr.
|
|
14:00 - 16:00
Algoritmai ir duomenų struktūros (Privalomasis)
PS 1k.
2gr.
Pogrupiai: 1
Vytautas Čyras, Doc., Dr.
|
16:00 - 18:00
Giliojo mokymosi metodai (Privalomasis)
PS 3k.
1gr.
Pogrupiai: 1
Boleslovas Dapkūnas, J. Asist.
|
18:00 - 20:00
Giliojo mokymosi metodai (Privalomasis)
PS 3k.
4gr.
Pogrupiai: 1
Boleslovas Dapkūnas, J. Asist.
|
|
318 |
|
|
|
|
16:00 - 18:00
Giliojo mokymosi metodai (Privalomasis)
PS 3k.
1gr.
Pogrupiai: 2
Valentas Gružauskas, Doc., Dr.
|
18:00 - 20:00
Giliojo mokymosi metodai (Privalomasis)
PS 3k.
4gr.
Pogrupiai: 2
Valentas Gružauskas, Doc., Dr.
|
|
319 |
08:30 - 10:00
Objektinis programavimas (Privalomasis)
PS 1k.
5gr.
Pogrupiai: 1
Ramūnas Dzindzalieta, Vyresn. Lekt., Dr.
|
10:15 - 12:00
Objektinis programavimas (Privalomasis)
PS 1k.
5gr.
Pogrupiai: 2
Ramūnas Dzindzalieta, Vyresn. Lekt., Dr.
|
|
|
16:00 - 18:00
Programų sistemų kūrimas (Privalomasis)
PS 3k.
5gr.
Pogrupiai: 1
Balys Šulmanas, Lekt.
|
18:00 - 20:00
Programų sistemų kūrimas (Privalomasis)
PS 3k.
2gr.
Pogrupiai: 1
Balys Šulmanas, Lekt.
|
|
321 |
|
|
12:00 - 14:00
Objektinis programavimas (Privalomasis)
ISI 1k.
1gr.
Pogrupiai: 1
Aleksandr Igumenov, Vyresn. Lekt., Dr.
|
|
16:00 - 18:00
Objektinis programavimas (Privalomasis)
ISI 1k.
1gr.
Pogrupiai: 2
Aleksandr Igumenov, Vyresn. Lekt., Dr.
|
|
|
323 |
|
|
12:00 - 14:00
Našieji skaičiavimai (Pasirenkamasis)
ISI 3k.
1gr.
2gr.
Algirdas Lančinskas, Doc., Dr.
|
14:00 - 16:00
Duomenų bazių valdymo sistemos (Privalomasis)
BIO 3k.
1gr.
Haroldas Giedra, Doc., Dr.
|
|
|
|
409 |
|
|
|
|
|
|
|
410 |
|
|
|
|
|
|
|
413 |
|
|
|
|
|
|
|
414 |
|
|
|
|
|
|
|
415 |
|
|
|
|
|
|
|
418 |
|
|
|
|
|
|
|
419 |
|
|
|
|
16:00 - 18:00
Mainframe technologijos (Pasirenkamasis)
IT 2k.
2gr.
3gr.
1gr.
ES
tvarkaraštis
Germanas Šamrickis, Lekt.
|
|
|
421 |
08:30 - 10:00
Web servisai (Pasirenkamasis)
BIO 3k.
1gr.
1gr.
2gr.
Liutauras Ričkus, Partn. Doc.
|
|
|
|
|
|
|
101 |
|
|
12:00 - 14:00
Interneto technologijos (Individualiosios studijos)
IND
tvarkaraštis
Linas Būtėnas, Lekt.
12:00 - 14:00
Interneto technologijos (Pasirenkamasis)
IT 2k.
2gr.
3gr.
1gr.
Linas Būtėnas, Lekt.
|
|
16:00 - 18:00
Paskaita Rinkodara informatikams
Dainius Baliūnas, Lekt.
|
|
|
102 |
08:30 - 10:00
Skaitmeninis intelektas ir sprendimų priėmimas (Pasirenkamasis)
INF 3k.
1gr.
2gr.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
5gr.
Olga Kurasova, Prof., Dr.
08:30 - 10:00
Dirbtinio intelekto pagrindai (Pasirenkamasis)
ISI 3k.
1gr.
2gr.
Olga Kurasova, Prof., Dr.
|
10:15 - 12:00
Programavimas PYTHON kalba (Pasirenkamasis)
DM 2k.
1gr.
2gr.
EKO 3k.
1gr.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
5gr.
Tomas Plankis, Asist., Dr.
10:15 - 12:00
Programavimas PYTHON kalba (Individualiosios studijos)
IND
tvarkaraštis
Tomas Plankis, Asist., Dr.
|
12:00 - 15:00
Duomenų bazių valdymo sistemos (Privalomasis)
PKI 1k.
1gr.
Romas Baronas, Prof., Dr. (HP)
Matomi komentarai: Rekomenduojama
12:00 - 15:00
Duomenų bazių valdymo sistemos (Privalomasis)
BIO 3k.
1gr.
INF 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
Romas Baronas, Prof., Dr. (HP)
|
12:00 - 15:00
Duomenų bazių valdymo sistemos (Privalomasis)
PKI 1k.
1gr.
Romas Baronas, Prof., Dr. (HP)
Matomi komentarai: Rekomenduojama
12:00 - 15:00
Duomenų bazių valdymo sistemos (Privalomasis)
BIO 3k.
1gr.
INF 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
Romas Baronas, Prof., Dr. (HP)
|
|
|
|
103 |
|
|
12:00 - 14:00
Duomenų bazių valdymo sistemos (Privalomasis)
DM 1k.
1gr.
2gr.
MMT 2k.
1gr.
VDA 1k.
1gr.
Haroldas Giedra, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Duomenų bazių valdymo sistemos (Pasirenkamasis)
FDM 2k.
1gr.
2gr.
FDM 3k.
1gr.
Haroldas Giedra, Doc., Dr.
|
14:00 - 16:00
Programų sistemų inžinerija II/II d. (Privalomasis)
PS 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
5gr.
Karolis Petrauskas, Doc., Dr.
|
|
|
|
109A - Inovacijų erdvė |
08:30 - 10:00
Kompiuterių tinklai (Privalomasis)
PS 2k.
4gr.
Pogrupiai: 1
Irus Grinis, Lekt.
|
10:15 - 12:00
Kompiuterių tinklai (Privalomasis)
PS 2k.
5gr.
Pogrupiai: 2
Irus Grinis, Lekt.
|
12:00 - 14:00
Kompiuterių tinklai (Privalomasis)
PS 2k.
1gr.
Pogrupiai: 2
Irus Grinis, Lekt.
|
14:00 - 16:00
Programavimas PYTHON kalba (Individualiosios studijos)
IND
tvarkaraštis
Tomas Plankis, Asist., Dr.
|
16:00 - 18:00
Kompiuterių tinklai (Privalomasis)
PS 2k.
2gr.
Pogrupiai: 2
Irus Grinis, Lekt.
|
18:00 - 20:00
Kompiuterių tinklai (Privalomasis)
PS 2k.
3gr.
Pogrupiai: 1
Irus Grinis, Lekt.
|
|
109B |
|
10:15 - 12:00
Dirbtinio intelekto pagrindai (Pasirenkamasis)
ISI 3k.
1gr.
2gr.
Viktor Medvedev, Doc., Dr.
|
12:00 - 14:00
Dirbtinio intelekto pagrindai (Pasirenkamasis)
ISI 3k.
1gr.
2gr.
Viktor Medvedev, Doc., Dr.
|
15:00 - 16:30
Duomenų bazių valdymo sistemos (Privalomasis)
INF 2k.
3gr.
Pogrupiai: 2
Tomas Ustinavičius, Doc., Dr.
|
15:00 - 16:30
Duomenų bazių valdymo sistemos (Privalomasis)
INF 2k.
3gr.
Pogrupiai: 2
Tomas Ustinavičius, Doc., Dr.
|
|
|
202 |
08:30 - 12:30
Profesinė praktika (Informacinių sistemų inžinerija) (Privalomasis)
ISI 4k.
1gr.
2gr.
Anita Juškevičienė, M. Darbuot., Dr.
Jolanta Miliauskaitė, Doc., Dr.
Martynas Sabaliauskas, Doc., Dr.
|
08:30 - 12:30
Profesinė praktika (Informacinių sistemų inžinerija) (Privalomasis)
ISI 4k.
1gr.
2gr.
Anita Juškevičienė, M. Darbuot., Dr.
Jolanta Miliauskaitė, Doc., Dr.
Martynas Sabaliauskas, Doc., Dr.
|
08:30 - 12:30
Profesinė praktika (Informacinių sistemų inžinerija) (Privalomasis)
ISI 4k.
1gr.
2gr.
Anita Juškevičienė, M. Darbuot., Dr.
Jolanta Miliauskaitė, Doc., Dr.
Martynas Sabaliauskas, Doc., Dr.
13:00 - 17:00
Profesinė praktika (Informacinių sistemų inžinerija) (Privalomasis)
ISI 4k.
1gr.
2gr.
Virginijus Marcinkevičius, Prof., Dr.
Gediminas Navickas, Lekt.
Žydrūnas Vaišnoras
|
13:00 - 17:00
Profesinė praktika (Informacinių sistemų inžinerija) (Privalomasis)
ISI 4k.
1gr.
2gr.
Virginijus Marcinkevičius, Prof., Dr.
Gediminas Navickas, Lekt.
Žydrūnas Vaišnoras
|
13:00 - 17:00
Profesinė praktika (Informacinių sistemų inžinerija) (Privalomasis)
ISI 4k.
1gr.
2gr.
Virginijus Marcinkevičius, Prof., Dr.
Gediminas Navickas, Lekt.
Žydrūnas Vaišnoras
|
|
|
207 |
09:00 - 12:00
Biomedicinos duomenų analizė (Privalomasis)
BIO 3k.
1gr.
Karolis Koncevičius, J. M. Darbuot.
|
09:00 - 12:00
Biomedicinos duomenų analizė (Privalomasis)
BIO 3k.
1gr.
Karolis Koncevičius, J. M. Darbuot.
|
|
|
|
|
|
213 |
|
10:15 - 12:00
Finansinis intelektas (Pasirenkamasis)
DM 3k.
1gr.
2gr.
1gr.
1gr.
2gr.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
5gr.
VDA 2k.
1gr.
Aistis Raudys, Prof., Dr.
|
|
|
|
|
|
303 |
|
10:15 - 12:00
Žmogaus ir kompiuterio sąveika (Privalomasis)
IT 2k.
2gr.
Pijus Kasparaitis, Doc., Dr.
|
12:00 - 14:00
Finansinis intelektas (Pasirenkamasis)
INF 3k.
1gr.
2gr.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
5gr.
Aistis Raudys, Prof., Dr.
|
14:00 - 16:00
Duomenų bazių valdymo sistemos (Privalomasis)
MMT 2k.
1gr.
Asta Vaitkevičienė, Vyresn. Lekt., Dr.
|
|
|
|
307 |
08:30 - 10:00
Programavimas PYTHON kalba (Pasirenkamasis)
DM 2k.
1gr.
2gr.
EKO 3k.
1gr.
Pogrupiai: 1
Tomas Plankis, Asist., Dr.
|
10:15 - 12:00
Skaitmeninis intelektas ir sprendimų priėmimas (Pasirenkamasis)
INF 3k.
1gr.
2gr.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
5gr.
Olga Kurasova, Prof., Dr.
|
12:00 - 14:00
Programavimas PYTHON kalba (Pasirenkamasis)
PS 3k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
5gr.
Tomas Plankis, Asist., Dr.
|
14:00 - 16:00
Žmogaus ir kompiuterio sąveika (Privalomasis)
IT 2k.
3gr.
Pijus Kasparaitis, Doc., Dr.
|
16:00 - 18:00
Objektinis programavimas C++ (Privalomasis)
INF 1k.
2gr.
Pijus Kasparaitis, Doc., Dr.
|
|
|
308 |
08:30 - 10:00
Didžiųjų duomenų analitika (Pasirenkamasis)
ISI 3k.
1gr.
2gr.
Pogrupiai: 1
Laura Ringienė, Asist., Dr.
|
|
12:00 - 14:00
Didžiųjų duomenų analitika (Pasirenkamasis)
ISI 3k.
1gr.
2gr.
Pogrupiai: 2
Laura Ringienė, Asist., Dr.
|
14:00 - 16:00
Interneto technologijos (Individualiosios studijos)
IND
tvarkaraštis
Linas Būtėnas, Lekt.
14:00 - 16:00
Interneto technologijos (Pasirenkamasis)
IT IN 2k.
1gr.
Linas Būtėnas, Lekt.
|
|
18:00 - 20:00
Programų sistemų inžinerijos modeliai ir metodai (Privalomasis)
PS 1k.
1gr.
1gr.
ES
tvarkaraštis
Viačeslav Pozdniakov, Partn. Doc.
|
|
310 |
|
10:15 - 12:00
Duomenų bazių valdymo sistemos (Privalomasis)
INF 2k.
1gr.
Pogrupiai: 1
Romas Baronas, Prof., Dr. (HP)
|
12:00 - 14:00
Programų sistemų inžinerija II/II d. (Privalomasis)
PS 2k.
4gr.
Artūras Jankus, Lekt.
|
15:00 - 16:30
Duomenų bazių valdymo sistemos (Privalomasis)
INF 2k.
1gr.
Pogrupiai: 2
Romas Baronas, Prof., Dr. (HP)
|
15:00 - 16:30
Duomenų bazių valdymo sistemos (Privalomasis)
INF 2k.
1gr.
Pogrupiai: 2
Romas Baronas, Prof., Dr. (HP)
|
|
|
316 |
|
|
|
|
16:00 - 17:00
Daugiamačių duomenų vizualizavimas (Pasirenkamasis)
DM 1k.
1gr.
2gr.
DM (I) - 1 2k.
1gr.
DM (I) - 2 variantas 1k.
1gr.
DM (I) - 3 2k.
1gr.
DM (I) - 4 variantas 1k.
1gr.
MDA EKO (I) 2k.
1gr.
FDM 1k.
1gr.
1gr.
1gr.
MDA DM (I) 2k.
1gr.
PS 1k.
1gr.
1gr.
PS (I) 2k.
1gr.
ES
tvarkaraštis
Julius Žilinskas, Vyr. M. Darbuot., Dr. (HP)
|
|
|
317 |
|
|
|
|
16:00 - 17:00
Daugiamačių duomenų vizualizavimas (Pasirenkamasis)
DM 1k.
1gr.
2gr.
DM (I) - 1 2k.
1gr.
DM (I) - 2 variantas 1k.
1gr.
DM (I) - 3 2k.
1gr.
DM (I) - 4 variantas 1k.
1gr.
MDA EKO (I) 2k.
1gr.
FDM 1k.
1gr.
1gr.
1gr.
MDA DM (I) 2k.
1gr.
PS 1k.
1gr.
1gr.
PS (I) 2k.
1gr.
ES
tvarkaraštis
Julius Žilinskas, Vyr. M. Darbuot., Dr. (HP)
|
|
|
318 |
08:30 - 10:00
Kompiuterių tinklai (Privalomasis)
INF 2k.
3gr.
Pogrupiai: 1
Kęstutis Mizara, Lekt.
|
10:15 - 12:00
Kompiuterių tinklai (Privalomasis)
INF 2k.
3gr.
Pogrupiai: 2
Kęstutis Mizara, Lekt.
|
|
|
16:00 - 17:00
Daugiamačių duomenų vizualizavimas (Pasirenkamasis)
DM 1k.
1gr.
2gr.
DM (I) - 1 2k.
1gr.
DM (I) - 2 variantas 1k.
1gr.
DM (I) - 3 2k.
1gr.
DM (I) - 4 variantas 1k.
1gr.
MDA EKO (I) 2k.
1gr.
FDM 1k.
1gr.
1gr.
1gr.
MDA DM (I) 2k.
1gr.
PS 1k.
1gr.
1gr.
PS (I) 2k.
1gr.
ES
tvarkaraštis
Julius Žilinskas, Vyr. M. Darbuot., Dr. (HP)
|
|
|
319 |
08:30 - 10:00
Duomenų bazių valdymo sistemos (Pasirenkamasis)
FDM 2k.
2gr.
FDM 3k.
1gr.
Tomas Ustinavičius, Doc., Dr.
|
10:15 - 12:00
Duomenų bazių valdymo sistemos (Pasirenkamasis)
FDM 2k.
1gr.
FDM 3k.
1gr.
Tomas Ustinavičius, Doc., Dr.
|
12:00 - 15:00
Papildomi duomenų vizualizavimo skyriai (Pasirenkamasis)
DM 3k.
1gr.
2gr.
Jolita Bernatavičienė, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
|
12:00 - 15:00
Papildomi duomenų vizualizavimo skyriai (Pasirenkamasis)
DM 3k.
1gr.
2gr.
Jolita Bernatavičienė, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
|
16:00 - 18:00
Duomenų bazių valdymo sistemos (Privalomasis)
INF 2k.
3gr.
Pogrupiai: 1
Haroldas Giedra, Doc., Dr.
|
|
|
321 |
08:30 - 12:00
Problemų sprendimu grįstas projektas (Privalomasis)
IT IN 2k.
1gr.
ES
tvarkaraštis
Agnė Brilingaitė, Doc., Dr.
Linas Bukauskas, Doc., Dr.
Linas Būtėnas, Lekt.
|
08:30 - 12:00
Problemų sprendimu grįstas projektas (Privalomasis)
IT IN 2k.
1gr.
ES
tvarkaraštis
Agnė Brilingaitė, Doc., Dr.
Linas Bukauskas, Doc., Dr.
Linas Būtėnas, Lekt.
|
|
|
16:00 - 18:00
Objektinis programavimas (Privalomasis)
PKI 1k.
1gr.
Julius Andrikonis, Asist., Dr.
|
18:00 - 20:00
Objektinis programavimas (Privalomasis)
PKI 1k.
1gr.
Julius Andrikonis, Asist., Dr.
|
|
323 |
|
10:15 - 12:00
Rinktiniai informacijos saugos skyriai (Privalomasis)
IT 3k.
2gr.
Gintaras Skersys, Asist., Dr.
|
|
14:00 - 16:00
Duomenų bazių valdymo sistemos (Privalomasis)
VDA 1k.
1gr.
Haroldas Giedra, Doc., Dr.
|
|
|
|
409 |
|
|
|
|
|
|
|
410 |
|
|
|
|
|
|
|
413 |
|
|
|
|
|
|
|
414 |
08:30 - 10:00
Diferencialinės ir integralinės lygtys (Privalomasis)
FDM 2k.
1gr.
Erikas Karikovas, Asist., Dr.
|
10:15 - 12:00
Diferencialinės ir integralinės lygtys (Privalomasis)
FDM 2k.
2gr.
Erikas Karikovas, Asist., Dr.
|
|
14:00 - 16:00
Kombinatorika ir grafų teorija (Privalomasis)
INF 1k.
2gr.
Gintaras Skersys, Asist., Dr.
|
|
|
|
415 |
|
|
|
|
|
|
|
418 |
|
10:15 - 12:00
Matematika programų sistemoms III/III d. (Privalomasis)
PS 2k.
4gr.
Algirdas Mačiulis, Doc., Dr.
|
12:00 - 14:00
Matematika programų sistemoms III/III d. (Privalomasis)
PS 2k.
5gr.
Algirdas Mačiulis, Doc., Dr.
|
|
16:00 - 18:00
Matematika programų sistemoms III/III d. (Privalomasis)
PS 2k.
3gr.
Algirdas Mačiulis, Doc., Dr.
|
|
|
419 |
|
|
12:00 - 14:00
Rinktiniai informacijos saugos skyriai (Privalomasis)
IT 3k.
2gr.
3gr.
1gr.
Gintaras Skersys, Asist., Dr.
|
|
|
|
|
421 |
|
10:15 - 12:00
Didžiųjų duomenų analitika (Pasirenkamasis)
ISI 3k.
1gr.
2gr.
Laura Ringienė, Asist., Dr.
|
|
14:00 - 16:00
Daugiamačių duomenų vizualizavimas (Pasirenkamasis)
DM 1k.
1gr.
2gr.
DM (I) - 1 2k.
1gr.
DM (I) - 2 variantas 1k.
1gr.
DM (I) - 3 2k.
1gr.
DM (I) - 4 variantas 1k.
1gr.
MDA EKO (I) 2k.
1gr.
FDM 1k.
1gr.
1gr.
1gr.
MDA DM (I) 2k.
1gr.
PS 1k.
1gr.
1gr.
PS (I) 2k.
1gr.
ES
tvarkaraštis
Julius Žilinskas, Vyr. M. Darbuot., Dr. (HP)
|
|
|
|
101 |
|
|
|
|
|
|
|
102 |
08:30 - 10:00
Objektinis programavimas (Privalomasis)
ISI 1k.
1gr.
2gr.
Aleksandr Igumenov, Vyresn. Lekt., Dr.
|
|
12:00 - 14:00
Žmogaus ir kompiuterio sąveika (Privalomasis)
IT 2k.
2gr.
3gr.
1gr.
Pijus Kasparaitis, Doc., Dr.
|
|
|
|
|
103 |
08:30 - 10:00
Programų sistemų kūrimas (Privalomasis)
PS 3k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
5gr.
Edvinas Pakalnickas, Partn. Prof., Dr.
|
10:15 - 12:00
Kontrolinins darbas
Gintaras Skersys, Asist., Dr.
|
12:00 - 14:00
Kompiuterių tinklai (Privalomasis)
BIO 3k.
1gr.
INF 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
Eduardas Kutka, Lekt.
|
|
|
|
|
109A - Inovacijų erdvė |
08:30 - 10:00
Išmaniųjų įrenginių programavimas (Pasirenkamasis)
ISI 3k.
1gr.
2gr.
Igor Katin, J. Asist., Dr.
|
|
12:00 - 14:00
Išmaniųjų įrenginių programavimas (Pasirenkamasis)
ISI 3k.
1gr.
2gr.
Igor Katin, J. Asist., Dr.
|
|
|
|
|
109B |
|
10:15 - 12:00
Operacinės sistemos (Privalomasis)
INF 3k.
2gr.
Pogrupiai: 2
Mantas Grubliauskis, Lekt.
|
12:00 - 14:00
Operacinės sistemos (Privalomasis)
INF 3k.
1gr.
Pogrupiai: 2
Mantas Grubliauskis, Lekt.
|
|
|
|
|
202 |
08:30 - 12:30
Profesinė praktika (Informacinių sistemų inžinerija) (Privalomasis)
ISI 4k.
1gr.
2gr.
Laura Ringienė, Asist., Dr.
Gintautas Tamulevičius, Doc., Dr.
Sandra Virbukaitė, J. Asist.
|
08:30 - 12:30
Profesinė praktika (Informacinių sistemų inžinerija) (Privalomasis)
ISI 4k.
1gr.
2gr.
Laura Ringienė, Asist., Dr.
Gintautas Tamulevičius, Doc., Dr.
Sandra Virbukaitė, J. Asist.
|
08:30 - 12:30
Profesinė praktika (Informacinių sistemų inžinerija) (Privalomasis)
ISI 4k.
1gr.
2gr.
Laura Ringienė, Asist., Dr.
Gintautas Tamulevičius, Doc., Dr.
Sandra Virbukaitė, J. Asist.
|
|
|
|
|
207 |
|
10:15 - 14:00
Geografinės informacinės sistemos (Individualiosios studijos)
IND
tvarkaraštis
Albertas Šermokas, Partn. Prof., Dr.
|
10:15 - 14:00
Geografinės informacinės sistemos (Individualiosios studijos)
IND
tvarkaraštis
Albertas Šermokas, Partn. Prof., Dr.
|
|
|
|
|
213 |
08:30 - 10:00
Algoritmų analizė (Privalomasis)
INF 3k.
1gr.
2gr.
ES
tvarkaraštis
Valdas Dičiūnas, Asist., Dr.
|
10:15 - 12:00
Kombinatorika ir grafų teorija (Privalomasis)
INF 1k.
1gr.
2gr.
3gr.
Gintaras Skersys, Asist., Dr.
|
|
|
|
|
|
303 |
|
10:15 - 12:00
Žmogaus ir kompiuterio sąveika (Privalomasis)
IT IN 2k.
1gr.
Pijus Kasparaitis, Doc., Dr.
|
12:00 - 14:00
Paslaugų vadyba (Privalomasis)
IT 3k.
2gr.
Vaida Masiulionytė-Dagienė, J. Asist.
|
|
|
|
|
307 |
|
10:15 - 12:00
UNIX operacinės sistemos (Privalomasis)
IT 1k.
1gr.
Linas Bukauskas, Doc., Dr.
|
12:00 - 14:00
Programų sistemų architektūra (Privalomasis)
IT 3k.
3gr.
Andrius Vytautas Misiukas Misiūnas, Asist., Dr.
|
14:00 - 16:00
Kompiuterių tinklai (Privalomasis)
BIO 3k.
1gr.
Eduardas Kutka, Lekt.
|
16:00 - 20:00
Giliojo mokymosi metodai (Privalomasis)
KM 1k.
1gr.
Valentas Gružauskas, Doc., Dr.
|
16:00 - 20:00
Giliojo mokymosi metodai (Privalomasis)
KM 1k.
1gr.
Valentas Gružauskas, Doc., Dr.
|
|
308 |
08:30 - 10:00
Duomenų struktūros (Privalomasis)
IT 1k.
1gr.
Margarita Beniušė, Asist., Dr.
|
10:15 - 12:00
Duomenų struktūros ir algoritmai (Individualiosios studijos)
IND
tvarkaraštis
Margarita Beniušė, Asist., Dr.
|
12:00 - 14:00
Duomenų struktūros ir algoritmai (Individualiosios studijos)
IND
tvarkaraštis
Margarita Beniušė, Asist., Dr.
|
|
16:00 - 20:00
Programų sistemų architektūra (Privalomasis)
PKI 1k.
1gr.
Andrius Vytautas Misiukas Misiūnas, Asist., Dr.
|
16:00 - 20:00
Programų sistemų architektūra (Privalomasis)
PKI 1k.
1gr.
Andrius Vytautas Misiukas Misiūnas, Asist., Dr.
|
|
310 |
|
10:15 - 12:00
Algoritmų analizė (Privalomasis)
INF 3k.
1gr.
Valdas Dičiūnas, Asist., Dr.
|
12:00 - 14:00
Algoritmų analizė (Privalomasis)
INF 3k.
2gr.
Valdas Dičiūnas, Asist., Dr.
|
14:00 - 18:00
IT projektų valdymas (Pasirenkamasis)
INF 1k.
1gr.
Darius Baronas, Partn. Prof., Dr.
|
14:00 - 18:00
IT projektų valdymas (Pasirenkamasis)
INF 1k.
1gr.
Darius Baronas, Partn. Prof., Dr.
|
|
|
316 |
08:30 - 10:00
Duomenų bazių valdymo sistemos (Privalomasis)
INF 2k.
2gr.
Pogrupiai: 1
Karolis Uosis, Lekt.
|
10:15 - 12:00
Duomenų bazių valdymo sistemos (Privalomasis)
INF 2k.
2gr.
Pogrupiai: 2
Karolis Uosis, Lekt.
|
|
|
|
|
|
317 |
|
10:15 - 12:00
Algoritmai ir duomenų struktūros (Privalomasis)
ISI 1k.
2gr.
Pogrupiai: 1
Martynas Sabaliauskas, Doc., Dr.
|
12:00 - 14:00
Algoritmai ir duomenų struktūros (Privalomasis)
ISI 1k.
2gr.
Pogrupiai: 2
Martynas Sabaliauskas, Doc., Dr.
|
|
|
|
|
318 |
08:30 - 10:00
Kompiuterių tinklai (Privalomasis)
INF 2k.
2gr.
Pogrupiai: 2
Kęstutis Mizara, Lekt.
|
10:15 - 12:00
Kompiuterių tinklai (Privalomasis)
INF 2k.
2gr.
Pogrupiai: 1
Kęstutis Mizara, Lekt.
|
|
|
|
|
|
319 |
|
|
|
|
|
|
|
321 |
|
10:15 - 12:00
Objektinis programavimas (Privalomasis)
ISI 1k.
2gr.
Pogrupiai: 2
Aleksandr Igumenov, Vyresn. Lekt., Dr.
|
12:00 - 14:00
Objektinis programavimas (Privalomasis)
ISI 1k.
2gr.
Pogrupiai: 1
Aleksandr Igumenov, Vyresn. Lekt., Dr.
|
|
16:00 - 19:00
Įmonių architektūros praktika (Pasirenkamasis)
PS 1k.
1gr.
1gr.
PS (I) 2k.
1gr.
ES
tvarkaraštis
Audrius Džiaugys, Lekt.
|
16:00 - 19:00
Įmonių architektūros praktika (Pasirenkamasis)
PS 1k.
1gr.
1gr.
PS (I) 2k.
1gr.
ES
tvarkaraštis
Audrius Džiaugys, Lekt.
|
|
323 |
08:30 - 10:00
Duomenų bazių valdymo sistemos (Privalomasis)
DM 1k.
1gr.
Pogrupiai: 2
Haroldas Giedra, Doc., Dr.
|
10:15 - 12:00
Duomenų bazių valdymo sistemos (Privalomasis)
DM 1k.
2gr.
Pogrupiai: 1
Haroldas Giedra, Doc., Dr.
|
12:00 - 14:00
Duomenų bazių valdymo sistemos (Privalomasis)
DM 1k.
1gr.
Pogrupiai: 1
Haroldas Giedra, Doc., Dr.
|
14:00 - 16:00
Duomenų bazių valdymo sistemos (Privalomasis)
DM 1k.
2gr.
Pogrupiai: 2
Haroldas Giedra, Doc., Dr.
|
|
|
|
409 |
|
|
|
|
|
|
|
410 |
|
|
|
|
|
|
|
413 |
|
|
|
|
|
|
|
414 |
08:30 - 10:00
Kombinatorika ir grafų teorija (Privalomasis)
INF 1k.
1gr.
Gintaras Skersys, Asist., Dr.
08:30 - 10:00
Matematika finansams ir investicijoms (Individualiosios studijos)
IND
tvarkaraštis
Gintautas Bareikis, Doc., Dr.
08:30 - 10:00
Matematika finansams ir investicijoms (Pasirenkamasis)
BIO 3k.
1gr.
Gintautas Bareikis, Doc., Dr.
|
10:15 - 12:00
Matematika finansams ir investicijoms (Individualiosios studijos)
IND
tvarkaraštis
Gintautas Bareikis, Doc., Dr.
10:15 - 12:00
Matematika finansams ir investicijoms (Pasirenkamasis)
BIO 3k.
1gr.
Gintautas Bareikis, Doc., Dr.
|
12:00 - 14:00
Kombinatorika ir grafų teorija (Privalomasis)
INF 1k.
3gr.
Gintaras Skersys, Asist., Dr.
|
|
|
|
|
415 |
|
|
|
|
|
|
|
418 |
|
10:15 - 12:00
Dirbtinis intelektas: klasikiniai principai (Individualiosios studijos)
IND
tvarkaraštis
Vytautas Čyras, Doc., Dr.
10:15 - 12:00
Dirbtinis intelektas: klasikiniai principai (Pasirenkamasis)
ES
tvarkaraštis
Vytautas Čyras, Doc., Dr.
|
12:00 - 14:00
Dirbtinis intelektas: klasikiniai principai (Individualiosios studijos)
IND
tvarkaraštis
Vytautas Čyras, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Dirbtinis intelektas: klasikiniai principai (Pasirenkamasis)
ES
tvarkaraštis
Vytautas Čyras, Doc., Dr.
|
14:00 - 16:00
Dirbtinis intelektas: klasikiniai principai (Individualiosios studijos)
IND
tvarkaraštis
Vytautas Čyras, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Dirbtinis intelektas: klasikiniai principai (Pasirenkamasis)
ES
tvarkaraštis
Vytautas Čyras, Doc., Dr.
|
|
|
|
419 |
08:30 - 10:00
Paslaugų vadyba (Privalomasis)
IT 3k.
2gr.
3gr.
1gr.
Vaida Masiulionytė-Dagienė, J. Asist.
|
10:15 - 12:00
Programų sistemų architektūra (Privalomasis)
IT 3k.
2gr.
3gr.
1gr.
Andrius Vytautas Misiukas Misiūnas, Asist., Dr.
|
|
|
|
|
|
421 |
|
10:15 - 12:00
Išmaniųjų įrenginių programavimas (Pasirenkamasis)
ISI 3k.
1gr.
2gr.
Igor Katin, J. Asist., Dr.
|
|
|
|
|
|