101 |
|
10:15 - 12:00
Matematika programų sistemoms I/III d. (Privalomasis)
PS 1k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
5gr.
Edmundas Mazėtis, Doc., Dr.
|
12:00 - 14:00
Programavimo pagrindai (Privalomasis)
INF 1k.
1gr.
2gr.
3gr.
Irmantas Radavičius, Lekt.
|
14:30 - 16:00
Interneto technologijos (Pasirenkamasis)
PS 3k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
5gr.
Vaidas Jusevičius, Partn. Doc., Dr.
|
|
|
|
102 |
09:00 - 12:00
Mikroekonomika (Privalomasis)
EKO 2k.
1gr.
2gr.
1gr.
2gr.
Neringa Ramanauskė, Lekt.
|
09:00 - 12:00
Mikroekonomika (Privalomasis)
EKO 2k.
1gr.
2gr.
1gr.
2gr.
Neringa Ramanauskė, Lekt.
|
12:00 - 14:00
Informatika (Privalomasis)
DM 1k.
1gr.
2gr.
1gr.
2gr.
Tomas Plankis, Asist., Dr.
|
14:00 - 17:00
Matematinė analizė I/II d. (Privalomasis)
BIO 1k.
1gr.
1gr.
2gr.
3gr.
Vilijandas Bagdonavičius, Afil. Prof., Habil. dr.
|
14:00 - 17:00
Matematinė analizė I/II d. (Privalomasis)
BIO 1k.
1gr.
1gr.
2gr.
3gr.
Vilijandas Bagdonavičius, Afil. Prof., Habil. dr.
|
|
|
103 |
|
10:15 - 13:00
Algebra ir geometrija (Privalomasis)
FDM 1k.
1gr.
2gr.
Paulius Drungilas, Prof., Dr.
10:15 - 13:00
Tiesinė algebra ir geometrija (Privalomasis)
MMT 1k.
1gr.
2gr.
Paulius Drungilas, Prof., Dr.
|
10:15 - 13:00
Algebra ir geometrija (Privalomasis)
FDM 1k.
1gr.
2gr.
Paulius Drungilas, Prof., Dr.
10:15 - 13:00
Tiesinė algebra ir geometrija (Privalomasis)
MMT 1k.
1gr.
2gr.
Paulius Drungilas, Prof., Dr.
|
14:00 - 17:00
Algebra II/II d. (Privalomasis)
MMT 2k.
1gr.
Paulius Drungilas, Prof., Dr.
|
14:00 - 17:00
Algebra II/II d. (Privalomasis)
MMT 2k.
1gr.
Paulius Drungilas, Prof., Dr.
|
|
|
105 |
08:30 - 10:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
INF 1k.
3gr.
Pogrupiai: 2
Vilma Vaskelaitė, Lekt.
|
10:15 - 12:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
INF 1k.
3gr.
Pogrupiai: 1
Vilma Vaskelaitė, Lekt.
|
12:00 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
PS 1k.
3gr.
Pogrupiai: 2
Rasa Stalnionytė, Lekt.
|
14:00 - 16:00
Specialybės anglų kalba (Privalomasis)
EKO 1k.
1gr.
Diana Gornatkevičienė, Lekt.
|
|
|
|
109 |
|
|
12:00 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
PS 1k.
4gr.
Pogrupiai: 2
Rūta Burbaitė, Lekt.
|
14:00 - 16:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
PS 1k.
4gr.
Pogrupiai: 1
Rūta Burbaitė, Lekt.
|
|
|
|
111 |
|
|
12:00 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
ISI 1k.
1gr.
Pogrupiai: 2
Inga Piščikienė, Lekt.
|
14:00 - 16:00
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
ISI 1k.
2gr.
Pogrupiai: 1
Inga Piščikienė, Lekt.
|
|
18:30 - 20:00
Magistro baigiamojo darbo seminaras (Privalomasis)
MDA DM 2k.
1gr.
1gr.
Remigijus Leipus, Vyr. M. Darbuot., Habil. dr.
|
|
113 |
|
|
12:00 - 14:00
Anglų kalba I/II d. (specialybės) (Privalomasis)
EKO 2k.
1gr.
Aušra Dapšienė, Lekt.
|
14:00 - 16:00
Anglų kalba I/II d. (specialybės) (Privalomasis)
EKO 2k.
2gr.
Aušra Dapšienė, Lekt.
|
|
|
|
116 |
|
|
|
|
|
|
|
201 |
|
10:15 - 12:00
Kompiuterių architektūra (Privalomasis)
ISI 1k.
1gr.
2gr.
Marius Liutvinavičius, J. Asist.
|
12:00 - 14:00
Skaitiniai metodai (Pasirenkamasis)
PS 3k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
5gr.
PS 4k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
5gr.
6gr.
Rokas Astrauskas, Asist., Dr.
|
14:00 - 16:00
Nereliacinės duomenų bazės (Pasirenkamasis)
ISI 2k.
1gr.
2gr.
Giedrius Graževičius, Lekt.
|
|
|
|
202 |
|
|
|
|
|
|
|
203 |
|
10:15 - 12:00
Specialybės anglų kalba (Privalomasis)
DM 1k.
1gr.
Rūta Burbaitė, Lekt.
|
12:00 - 14:00
Diferencialinės lygtys I/II d. (Privalomasis)
MMT 2k.
1gr.
Artūras Štikonas, Prof., Dr. (HP)
|
|
17:00 - 18:30
Matematinio modeliavimo pagrindai (Privalomasis)
MMT 4k.
1gr.
Pranas Katauskis, Prof., Dr.
|
17:00 - 18:30
Matematinio modeliavimo pagrindai (Privalomasis)
MMT 4k.
1gr.
Pranas Katauskis, Prof., Dr.
|
|
300 |
|
11:00 - 14:00
Cenzūruotų imčių analizė (Pasirenkamasis)
EKO 4k.
1gr.
1gr.
Vilijandas Bagdonavičius, Afil. Prof., Habil. dr.
|
11:00 - 14:00
Cenzūruotų imčių analizė (Pasirenkamasis)
EKO 4k.
1gr.
1gr.
Vilijandas Bagdonavičius, Afil. Prof., Habil. dr.
|
14:00 - 18:00
Makroekonometrija (Privalomasis)
EKO 4k.
1gr.
Vaidotas Zemlys-Balevičius, Partn. Prof., Dr.
|
14:00 - 18:00
Makroekonometrija (Privalomasis)
EKO 4k.
1gr.
Vaidotas Zemlys-Balevičius, Partn. Prof., Dr.
|
|
|
301 |
|
|
12:00 - 14:00
Regresiniai modeliai (Privalomasis)
EKO 3k.
1gr.
1gr.
2gr.
Marijus Radavičius, Prof., Dr. (HP)
|
|
16:00 - 18:00
Specialybės anglų kalba (Privalomasis)
DM 1k.
2gr.
Rūta Burbaitė, Lekt.
|
|
|
302 |
|
10:15 - 12:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
BIO 1k.
1gr.
Pogrupiai: 1
Danguolė Straižytė, Lekt.
|
12:00 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
BIO 1k.
1gr.
Pogrupiai: 2
Danguolė Straižytė, Lekt.
|
|
|
18:00 - 21:00
Parametrinė ir neparametrinė ekonometrija (Privalomasis)
MDA EKO 1k.
1gr.
1gr.
MDA EKO (I) 2k.
1gr.
Marijus Radavičius, Prof., Dr. (HP)
|
18:00 - 21:00
Parametrinė ir neparametrinė ekonometrija (Privalomasis)
MDA EKO 1k.
1gr.
1gr.
MDA EKO (I) 2k.
1gr.
Marijus Radavičius, Prof., Dr. (HP)
|
303 |
|
|
12:00 - 14:00
Praktinė informatika I/II d. (Privalomasis)
FDM 2k.
1gr.
2gr.
Tatjana Jevsikova, Doc., Dr.
|
14:00 - 16:00
Funkcinė analizė (Privalomasis)
FDM 3k.
1gr.
2gr.
Audrius Kačėnas, Asist., Dr.
|
16:00 - 19:00
Diskretaus laiko finansų modeliai (Privalomasis)
FDM 4k.
1gr.
2gr.
Martynas Manstavičius, Doc., Dr.
|
16:00 - 19:00
Diskretaus laiko finansų modeliai (Privalomasis)
FDM 4k.
1gr.
2gr.
Martynas Manstavičius, Doc., Dr.
|
|
304 |
|
|
|
|
16:00 - 20:00
Papildomi funkcinės analizės skyriai (Privalomasis)
MAT 1k.
1gr.
Audrius Kačėnas, Asist., Dr.
|
16:00 - 20:00
Papildomi funkcinės analizės skyriai (Privalomasis)
MAT 1k.
1gr.
Audrius Kačėnas, Asist., Dr.
|
|
306 |
|
|
|
|
|
|
|
307 |
|
|
|
|
|
|
|
309 |
|
|
|
|
16:00 - 20:45
Tikimybių teorija ir matematinė statistika (Privalomasis)
FDM 1k.
1gr.
MAT 2k.
1gr.
ES
tvarkaraštis
Jonas Šiaulys, Prof., Dr. (HP)
|
16:00 - 20:45
Tikimybių teorija ir matematinė statistika (Privalomasis)
FDM 1k.
1gr.
MAT 2k.
1gr.
ES
tvarkaraštis
Jonas Šiaulys, Prof., Dr. (HP)
|
16:00 - 20:45
Tikimybių teorija ir matematinė statistika (Privalomasis)
FDM 1k.
1gr.
MAT 2k.
1gr.
ES
tvarkaraštis
Jonas Šiaulys, Prof., Dr. (HP)
|
311 |
|
|
|
|
|
|
|
312 |
|
|
|
|
|
|
|
400 |
|
|
|
|
|
|
|
405 |
|
|
12:00 - 14:00
Matematika programų sistemoms I/III d. (Privalomasis)
PS 1k.
2gr.
Edmundas Mazėtis, Doc., Dr.
|
|
|
|
|
409 |
|
|
|
|
|
|
|
411 |
|
|
|
|
|
|
|
413 |
|
|
|
|
|
|
|
415 |
|
|
12:00 - 14:00
IT ir komunikacijos įgūdžiai (Privalomasis)
PS 1k.
1gr.
Pogrupiai: 2
Romualdas Kašuba, Dr.
|
14:00 - 16:00
IT ir komunikacijos įgūdžiai (Privalomasis)
PS 1k.
2gr.
Pogrupiai: 2
Romualdas Kašuba, Dr.
|
|
|
|
101 |
08:30 - 10:00
Algebra I/II d. (Privalomasis)
DM 1k.
1gr.
2gr.
1gr.
2gr.
Edmundas Gaigalas, Dr.
|
|
|
|
|
|
|
102 |
08:30 - 10:00
Matematinio modeliavimo pagrindai (Privalomasis)
INF 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
Algirdas Ambrazevičius, Prof., Dr.
|
10:15 - 12:00
Algoritmų teorija (Privalomasis)
INF 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
Adomas Birštunas, Asist., Dr.
|
|
|
17:00 - 20:00
Duomenų gavyba (Privalomasis)
MDA DM 1k.
1gr.
MDA DM (I) 2k.
1gr.
ES
tvarkaraštis
Rimantas Eidukevičius, Vyresn. Lekt., Dr.
|
17:00 - 20:00
Duomenų gavyba (Privalomasis)
MDA DM 1k.
1gr.
MDA DM (I) 2k.
1gr.
ES
tvarkaraštis
Rimantas Eidukevičius, Vyresn. Lekt., Dr.
|
|
103 |
|
10:15 - 12:00
Matematinė analizė I/III d. (Privalomasis)
FDM 1k.
1gr.
2gr.
1gr.
2gr.
Vigirdas Mackevičius, Habil. dr.
|
|
|
|
|
|
105 |
08:30 - 10:00
Matematinė analizė (Pasirenkamasis)
PS 3k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
5gr.
PS 4k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
5gr.
6gr.
Gediminas Stepanauskas, Afil. Prof., Dr. (HP)
|
10:15 - 12:00
Matematinė analizė (Pasirenkamasis)
PS 3k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
5gr.
PS 4k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
5gr.
6gr.
Gediminas Stepanauskas, Afil. Prof., Dr. (HP)
|
12:00 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
INF 1k.
3gr.
Pogrupiai: 2
Vilma Vaskelaitė, Lekt.
|
14:00 - 16:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
INF 1k.
3gr.
Pogrupiai: 1
Vilma Vaskelaitė, Lekt.
|
17:00 - 20:00
Vygantas Paulauskas, Habil. dr.
|
17:00 - 20:00
Vygantas Paulauskas, Habil. dr.
|
|
109 |
08:30 - 10:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
IT 1k.
3gr.
Asta Statkevičienė, Lekt.
|
10:15 - 12:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
IT 1k.
1gr.
Asta Statkevičienė, Lekt.
|
12:00 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
IT 1k.
2gr.
Asta Statkevičienė, Lekt.
|
14:00 - 16:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
MMT 1k.
2gr.
Ieva Stasiūnaitė, Asist., Dr.
|
16:00 - 18:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
MMT 1k.
1gr.
Ieva Stasiūnaitė, Asist., Dr.
|
|
|
111 |
|
10:15 - 12:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
INF 1k.
2gr.
Pogrupiai: 1
Laura Giniūnienė, Lekt.
|
12:00 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
INF 1k.
1gr.
Pogrupiai: 2
Laura Giniūnienė, Lekt.
|
14:00 - 16:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
INF 1k.
2gr.
Pogrupiai: 2
Laura Giniūnienė, Lekt.
|
16:00 - 17:00
Dinaminės sistemos (Pasirenkamasis)
EKO 3k.
1gr.
STA 4k.
1gr.
Rimantas Eidukevičius, Vyresn. Lekt., Dr.
|
|
|
113 |
08:30 - 10:00
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis)
FDM 2k.
2gr.
Aušra Dapšienė, Lekt.
|
10:15 - 12:00
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis)
Aušra Dapšienė, Lekt.
|
12:00 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis)
FDM 2k.
1gr.
Aušra Dapšienė, Lekt.
|
|
16:00 - 18:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
BIO 1k.
1gr.
Pogrupiai: 2
Danguolė Straižytė, Lekt.
|
|
|
116 |
|
|
|
|
|
|
|
201 |
|
10:15 - 12:00
Naudotojo sąsajos kūrimas (Privalomasis)
ISI 2k.
1gr.
2gr.
Gintautas Tamulevičius, Doc., Dr.
|
|
|
17:00 - 20:00
Finansų ekonomika (Privalomasis)
EKO 3k.
1gr.
Tautvydas Marčiulaitis, Partn. Doc.
|
17:00 - 20:00
Finansų ekonomika (Privalomasis)
EKO 3k.
1gr.
Tautvydas Marčiulaitis, Partn. Doc.
|
|
202 |
|
|
|
|
|
|
|
203 |
|
10:15 - 12:00
Matematinė analizė III/III d. (Privalomasis)
MMT 2k.
1gr.
Algirdas Ambrazevičius, Prof., Dr.
|
12:00 - 14:00
Algebra II/II d. (Privalomasis)
MMT 2k.
1gr.
Aivaras Novikas, Doc., Dr.
|
14:00 - 15:00
Algebra II/II d. (Privalomasis)
MMT 2k.
1gr.
Aivaras Novikas, Doc., Dr.
|
16:00 - 19:00
Viešieji finansai (Pasirenkamasis)
EKO 4k.
1gr.
1gr.
2gr.
Irmantas Mikulėnas, Partn. Doc.
|
16:00 - 19:00
Viešieji finansai (Pasirenkamasis)
EKO 4k.
1gr.
1gr.
2gr.
Irmantas Mikulėnas, Partn. Doc.
|
|
300 |
|
|
12:00 - 14:00
Algebra ir geometrija (Privalomasis)
FDM 1k.
1gr.
Laima Kaziulytė, Dok.
|
14:00 - 16:00
Algebra ir geometrija (Privalomasis)
FDM 1k.
2gr.
Laima Kaziulytė, Dok.
|
|
|
|
301 |
08:30 - 10:00
Išgyvenamumo demografiniai modeliai (Privalomasis)
FDM 3k.
1gr.
2gr.
Aldona Skučaitė, Asist., Dr.
|
|
|
14:00 - 16:00
Sveikatos draudimas (Privalomasis)
FDM 4k.
1gr.
2gr.
ES
tvarkaraštis
Aldona Skučaitė, Asist., Dr.
|
|
19:00 - 21:00
atsakingas asmuo VU SA MIF administratorė
Vytautas Stepas, Asist., Dr.
|
19:00 - 21:00
atsakingas asmuo VU SA MIF administratorė
Vytautas Stepas, Asist., Dr.
|
302 |
|
|
12:00 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
BIO 1k.
1gr.
Pogrupiai: 1
Danguolė Straižytė, Lekt.
|
14:00 - 16:00
Dinaminės sistemos (Pasirenkamasis)
EKO 3k.
1gr.
STA 4k.
1gr.
Rimantas Eidukevičius, Vyresn. Lekt., Dr.
|
16:00 - 20:00
Parametrinė ir neparametrinė ekonometrija (Privalomasis)
MDA EKO 1k.
1gr.
1gr.
MDA EKO (I) 2k.
1gr.
Marijus Radavičius, Prof., Dr. (HP)
|
16:00 - 20:00
Parametrinė ir neparametrinė ekonometrija (Privalomasis)
MDA EKO 1k.
1gr.
1gr.
MDA EKO (I) 2k.
1gr.
Marijus Radavičius, Prof., Dr. (HP)
|
|
303 |
|
|
12:00 - 16:00
Tikimybių teorija (Privalomasis)
EKO 2k.
1gr.
2gr.
Alfredas Račkauskas, Prof., Habil. dr.
|
12:00 - 16:00
Tikimybių teorija (Privalomasis)
EKO 2k.
1gr.
2gr.
Alfredas Račkauskas, Prof., Habil. dr.
|
16:00 - 20:00
Elektroninės komercijos technologijų pagrindai (Pasirenkamasis)
INF 4k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
PS 3k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
5gr.
PS 4k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
5gr.
6gr.
Saulius Minkevičius, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
|
16:00 - 20:00
Elektroninės komercijos technologijų pagrindai (Pasirenkamasis)
INF 4k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
PS 3k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
5gr.
PS 4k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
5gr.
6gr.
Saulius Minkevičius, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
|
|
304 |
|
|
|
|
16:00 - 18:00
Dinaminės sistemos (Pasirenkamasis)
MAT 2k.
1gr.
Audrius Kačėnas, Asist., Dr.
|
|
|
306 |
|
10:15 - 12:00
Algebra I/II d. (Privalomasis)
EKO 1k.
1gr.
Edmundas Gaigalas, Dr.
|
12:00 - 14:00
Algebra I/II d. (Privalomasis)
EKO 1k.
2gr.
Edmundas Gaigalas, Dr.
|
14:00 - 16:00
Matematinė analizė I/II d. (Privalomasis)
BIO 1k.
1gr.
Šarūnas Dirmeikis, Lekt.
|
|
|
|
307 |
08:30 - 10:00
Matematika informatikams I/III d. (Privalomasis)
IT 1k.
2gr.
Šarūnas Repšys, Asist., Dr.
|
10:15 - 12:00
Matematika informatikams I/III d. (Privalomasis)
IT 1k.
2gr.
Šarūnas Repšys, Asist., Dr.
|
12:00 - 14:00
Matematika informatikams I/III d. (Privalomasis)
IT 1k.
3gr.
Šarūnas Repšys, Asist., Dr.
|
|
|
|
|
309 |
|
10:15 - 12:00
Matematinė analizė I/II d. (Privalomasis)
INF 1k.
3gr.
Aistė Elijio, Doc., Dr.
|
12:00 - 14:00
Matematinė analizė I/II d. (Privalomasis)
INF 1k.
2gr.
Aistė Elijio, Doc., Dr.
|
14:00 - 16:00
Matematinė analizė I/II d. (Privalomasis)
INF 1k.
1gr.
Aistė Elijio, Doc., Dr.
|
|
|
|
311 |
|
|
12:00 - 14:00
Algoritmų teorija (Privalomasis)
INF 2k.
2gr.
Adomas Birštunas, Asist., Dr.
|
14:30 - 17:00
Algoritmų teorija (Privalomasis)
ES
tvarkaraštis
Adomas Birštunas, Asist., Dr.
|
14:30 - 17:00
Algoritmų teorija (Privalomasis)
ES
tvarkaraštis
Adomas Birštunas, Asist., Dr.
|
|
|
312 |
|
|
12:00 - 14:00
Kompleksinio kintamojo funkcijų teorijos papildomi skyriai (Pasirenkamasis)
MMT 3k.
1gr.
Raivydas Šimėnas, Doc., Dr.
|
14:00 - 16:00
Kompleksinio kintamojo funkcijų teorijos papildomi skyriai (Pasirenkamasis)
MMT 3k.
1gr.
Ramūnas Garunkštis, Prof., Dr. (HP)
|
16:00 - 18:00
Diferencialinių lygčių skaitiniai sprendimo metodai (Pasirenkamasis)
MAT 1k.
1gr.
Olga Štikonienė, Prof., Dr.
|
18:00 - 20:00
Integralinės lygtys (Pasirenkamasis)
MAT 1k.
1gr.
Raimundas Vidunas, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
|
|
400 |
|
|
|
14:00 - 16:00
Eglė Jaunė, Asist., Dr.
|
|
|
|
405 |
|
|
12:00 - 14:00
Tiesinė algebra ir geometrija (Privalomasis)
MMT 1k.
1gr.
Lukas Maciulevičius, J. Asist.
|
14:00 - 16:00
Matematika informacinėms sistemoms (Privalomasis)
ISI 1k.
1gr.
Edmundas Mazėtis, Doc., Dr.
|
16:00 - 18:00
Matematika informacinėms sistemoms (Privalomasis)
ISI 1k.
2gr.
Edmundas Mazėtis, Doc., Dr.
|
|
|
409 |
|
10:15 - 12:00
Išgyvenamumo demografiniai modeliai (Privalomasis)
FDM 3k.
2gr.
Aldona Skučaitė, Asist., Dr.
|
12:00 - 14:00
Matematinė analizė I/III d. (Privalomasis)
MMT 1k.
2gr.
Gintaras Puriuškis, Doc., Dr.
|
14:00 - 16:00
Matematinė analizė I/III d. (Privalomasis)
MMT 1k.
1gr.
Gintaras Puriuškis, Doc., Dr.
|
17:00 - 20:00
Ne gyvybės draudimas (Privalomasis)
FDM 1k.
1gr.
ES
tvarkaraštis
Jonas Šiaulys, Prof., Dr. (HP)
|
17:00 - 20:00
Ne gyvybės draudimas (Privalomasis)
FDM 1k.
1gr.
ES
tvarkaraštis
Jonas Šiaulys, Prof., Dr. (HP)
|
|
411 |
|
10:15 - 12:00
Funkcinė analizė (Privalomasis)
FDM 3k.
1gr.
Šarūnas Dirmeikis, Lekt.
|
12:00 - 14:00
Diskrečioji matematika (Privalomasis)
FDM 1k.
2gr.
Šarūnas Dirmeikis, Lekt.
|
14:00 - 16:00
Tikimybių teorija ir matematinė statistika (Privalomasis)
Eglė Jaunė, Asist., Dr.
|
16:00 - 19:00
Tikimybių teorija ir matematinė statistika (Privalomasis)
FDM 2k.
1gr.
Eglė Jaunė, Asist., Dr.
|
16:00 - 19:00
Tikimybių teorija ir matematinė statistika (Privalomasis)
FDM 2k.
1gr.
Eglė Jaunė, Asist., Dr.
|
|
413 |
|
|
13:00 - 16:00
Operacijų tyrimas (Privalomasis)
EKO 4k.
1gr.
Vydas Čekanavičius, Prof., Habil. dr.
|
13:00 - 16:00
Operacijų tyrimas (Privalomasis)
EKO 4k.
1gr.
Vydas Čekanavičius, Prof., Habil. dr.
|
|
|
|
415 |
|
10:15 - 12:00
Matematikos pagrindai (Privalomasis)
DM 1k.
1gr.
Rimas Norvaiša, Prof., Habil. dr.
|
12:00 - 14:00
Matematikos pagrindai (Privalomasis)
DM 1k.
2gr.
Rimas Norvaiša, Prof., Habil. dr.
|
|
|
|
|
101 |
08:30 - 10:00
Programų kūrimo procesas (Privalomasis)
PS 4k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
5gr.
6gr.
Saulius Ragaišis, Doc., Dr.
|
10:15 - 12:00
Programų kūrimo procesas (Privalomasis)
PS 4k.
1gr.
2gr.
3gr.
Saulius Ragaišis, Doc., Dr.
|
12:00 - 14:30
Programų sistemų inžinerija (Privalomasis)
BIO 4k.
1gr.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Saulius Ragaišis, Doc., Dr.
|
12:00 - 14:30
Programų sistemų inžinerija (Privalomasis)
BIO 4k.
1gr.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Saulius Ragaišis, Doc., Dr.
|
|
|
|
102 |
|
|
|
14:00 - 16:00
Tikimybių teorija ir matematinė statistika (Privalomasis)
FDM 2k.
1gr.
2gr.
Mindaugas Bloznelis, Prof., Habil. dr.
|
|
|
|
103 |
|
10:15 - 12:00
Algebra ir geometrija (Privalomasis)
INF 1k.
1gr.
2gr.
3gr.
Aidas Balčiūnas, Doc., Dr.
|
|
|
|
|
|
105 |
08:30 - 10:00
Specialybės anglų kalba (Privalomasis)
EKO 1k.
1gr.
Diana Gornatkevičienė, Lekt.
|
10:15 - 12:00
Specialybės anglų kalba (Privalomasis)
EKO 1k.
2gr.
Diana Gornatkevičienė, Lekt.
|
|
|
|
|
|
109 |
|
|
12:00 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
ISI 1k.
2gr.
Pogrupiai: 2
Rūta Burbaitė, Lekt.
|
14:00 - 16:00
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
ISI 1k.
1gr.
Pogrupiai: 1
Rūta Burbaitė, Lekt.
|
17:00 - 20:00
Funkcijų erdvės (Privalomasis)
MAT 1k.
1gr.
Artūras Štikonas, Prof., Dr. (HP)
|
17:00 - 20:00
Funkcijų erdvės (Privalomasis)
MAT 1k.
1gr.
Artūras Štikonas, Prof., Dr. (HP)
|
|
111 |
08:30 - 10:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
PS 1k.
2gr.
Pogrupiai: 2
Laura Giniūnienė, Lekt.
|
|
12:00 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
INF 1k.
1gr.
Pogrupiai: 1
Laura Giniūnienė, Lekt.
|
14:00 - 16:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
INF 1k.
2gr.
Pogrupiai: 1
Laura Giniūnienė, Lekt.
|
16:00 - 18:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
INF 1k.
1gr.
Pogrupiai: 2
Laura Giniūnienė, Lekt.
|
|
|
113 |
08:30 - 10:00
Anglų kalba I/II d. (specialybės) (Privalomasis)
EKO 2k.
1gr.
Aušra Dapšienė, Lekt.
|
10:15 - 12:00
Anglų kalba I/II d. (specialybės) (Privalomasis)
EKO 2k.
2gr.
Aušra Dapšienė, Lekt.
|
12:00 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis)
FDM 2k.
2gr.
Aušra Dapšienė, Lekt.
|
|
|
|
|
116 |
08:30 - 10:00
Matematinio modeliavimo pagrindai (Privalomasis)
INF 2k.
3gr.
Pogrupiai: 2
Gintaras Puriuškis, Doc., Dr.
|
10:15 - 12:00
Matematinio modeliavimo pagrindai (Privalomasis)
INF 2k.
1gr.
Pogrupiai: 2
Gintaras Puriuškis, Doc., Dr.
|
12:00 - 14:00
Matematinio modeliavimo pagrindai (Privalomasis)
INF 2k.
2gr.
Pogrupiai: 2
Gintaras Puriuškis, Doc., Dr.
|
15:00 - 18:00
Laiko eilučių analizė (Privalomasis)
FDM 1k.
1gr.
ES
tvarkaraštis
Remigijus Leipus, Vyr. M. Darbuot., Habil. dr.
|
15:00 - 18:00
Laiko eilučių analizė (Privalomasis)
FDM 1k.
1gr.
ES
tvarkaraštis
Remigijus Leipus, Vyr. M. Darbuot., Habil. dr.
|
|
|
201 |
|
10:15 - 12:00
Procedūrinis programavimas (Privalomasis)
ISI 1k.
1gr.
2gr.
Algirdas Lančinskas, Doc., Dr.
|
|
14:00 - 16:00
Diferencialinės lygtys I/II d. (Privalomasis)
MMT 2k.
1gr.
Artūras Štikonas, Prof., Dr. (HP)
|
|
|
|
202 |
|
|
|
|
|
|
|
203 |
08:30 - 10:00
Specialybės anglų kalba (Privalomasis)
DM 1k.
1gr.
Rūta Burbaitė, Lekt.
|
10:15 - 12:00
Specialybės anglų kalba (Privalomasis)
DM 1k.
2gr.
Rūta Burbaitė, Lekt.
|
|
14:30 - 16:00
Programų sistemų inžinerija (Privalomasis)
INF 4k.
3gr.
Saulius Ragaišis, Doc., Dr.
|
|
|
|
300 |
|
|
|
|
|
|
|
301 |
08:30 - 10:00
Išgyvenamumo demografiniai modeliai (Privalomasis)
FDM 3k.
1gr.
2gr.
Aldona Skučaitė, Asist., Dr.
|
10:15 - 12:00
Programų sistemų projektų ir kokybės valdymas (Privalomasis)
PS 4k.
4gr.
5gr.
6gr.
Vytautas Valaitis, Asist., Dr.
|
|
|
|
|
|
302 |
|
|
|
|
16:00 - 19:00
Funkcinių duomenų statistika (Pasirenkamasis)
EKO 4k.
1gr.
Alfredas Račkauskas, Prof., Habil. dr.
|
16:00 - 19:00
Funkcinių duomenų statistika (Pasirenkamasis)
EKO 4k.
1gr.
Alfredas Račkauskas, Prof., Habil. dr.
|
|
303 |
|
|
12:00 - 14:00
Matematinė analizė I/III d. (Privalomasis)
FDM 1k.
1gr.
Šarūnas Repšys, Asist., Dr.
|
|
17:00 - 20:00
Mikroekonominė analizė (Privalomasis)
MDA EKO 1k.
1gr.
MDA EKO (I) 2k.
1gr.
ES
tvarkaraštis
Dmitrij Celov, Doc., Dr.
|
17:00 - 20:00
Mikroekonominė analizė (Privalomasis)
MDA EKO 1k.
1gr.
MDA EKO (I) 2k.
1gr.
ES
tvarkaraštis
Dmitrij Celov, Doc., Dr.
|
|
304 |
|
10:15 - 12:00
Matematinė analizė I/III d. (Privalomasis)
FDM 1k.
2gr.
Šarūnas Repšys, Asist., Dr.
|
|
|
|
|
|
306 |
|
10:15 - 12:00
Algebra I/II d. (Privalomasis)
DM 1k.
1gr.
Edmundas Gaigalas, Dr.
|
12:00 - 14:00
Algebra I/II d. (Privalomasis)
DM 1k.
2gr.
Edmundas Gaigalas, Dr.
|
|
17:00 - 20:00
Diskrečioji matematika (Privalomasis)
PKI 1k.
1gr.
Adomas Birštunas, Asist., Dr.
|
17:00 - 20:00
Diskrečioji matematika (Privalomasis)
PKI 1k.
1gr.
Adomas Birštunas, Asist., Dr.
|
|
307 |
08:30 - 10:00
Algebra ir geometrija (Privalomasis)
INF 1k.
3gr.
Aidas Balčiūnas, Doc., Dr.
|
|
12:00 - 14:00
Algebra ir geometrija (Privalomasis)
INF 1k.
2gr.
Aidas Balčiūnas, Doc., Dr.
|
14:00 - 16:00
Algebra ir geometrija (Privalomasis)
INF 1k.
1gr.
Aidas Balčiūnas, Doc., Dr.
|
16:00 - 18:00
Matematinė analizė III/III d. (Privalomasis)
Antanas Lenkšas, Asist., Dr.
|
|
|
309 |
|
10:15 - 13:00
Funkcinė analizė (Privalomasis)
MMT 3k.
1gr.
Audrius Kačėnas, Asist., Dr.
|
10:15 - 13:00
Funkcinė analizė (Privalomasis)
MMT 3k.
1gr.
Audrius Kačėnas, Asist., Dr.
13:00 - 16:00
Mechanika (Privalomasis)
MMT 3k.
1gr.
Algis Kavaliauskas, Asist., Dr.
|
13:00 - 16:00
Mechanika (Privalomasis)
MMT 3k.
1gr.
Algis Kavaliauskas, Asist., Dr.
|
|
18:00 - 20:00
Tikimybių teorija ir matematinė statistika (Privalomasis)
FDM 1k.
1gr.
ES
tvarkaraštis
Jonas Šiaulys, Prof., Dr. (HP)
|
|
311 |
|
10:15 - 12:00
Algoritmų teorija (Privalomasis)
INF 2k.
3gr.
Adomas Birštunas, Asist., Dr.
|
12:00 - 14:00
Algoritmų teorija (Privalomasis)
INF 2k.
1gr.
Adomas Birštunas, Asist., Dr.
|
|
|
|
|
312 |
|
10:15 - 12:00
Tikimybių teorija (Privalomasis)
EKO 2k.
1gr.
Alfredas Račkauskas, Prof., Habil. dr.
|
12:00 - 14:00
Tikimybių teorija (Privalomasis)
EKO 2k.
2gr.
Alfredas Račkauskas, Prof., Habil. dr.
|
15:45 - 20:00
Biometrija (Privalomasis)
BIO 3k.
1gr.
Rimantas Eidukevičius, Vyresn. Lekt., Dr.
|
15:45 - 20:00
Biometrija (Privalomasis)
BIO 3k.
1gr.
Rimantas Eidukevičius, Vyresn. Lekt., Dr.
|
15:45 - 20:00
Biometrija (Privalomasis)
BIO 3k.
1gr.
Rimantas Eidukevičius, Vyresn. Lekt., Dr.
|
|
400 |
|
|
|
|
|
|
|
405 |
|
10:15 - 12:00
Tiesinė algebra ir geometrija (Privalomasis)
MMT 1k.
2gr.
Lukas Maciulevičius, J. Asist.
|
|
|
|
|
|
409 |
|
10:15 - 12:00
Išgyvenamumo demografiniai modeliai (Privalomasis)
FDM 3k.
1gr.
Aldona Skučaitė, Asist., Dr.
|
12:00 - 14:00
Sveikatos draudimas (Privalomasis)
FDM 4k.
2gr.
Aldona Skučaitė, Asist., Dr.
|
|
|
|
|
411 |
|
10:15 - 12:00
Diskrečiosios matematikos pagrindai (Privalomasis)
MMT 1k.
1gr.
Albertas Zinevičius, Asist., Dr.
|
12:00 - 14:00
Diskrečiosios matematikos pagrindai (Privalomasis)
MMT 1k.
2gr.
Albertas Zinevičius, Asist., Dr.
|
15:00 - 18:00
Algoritminė skaičių teorija (Pasirenkamasis)
MMT 4k.
1gr.
Artūras Dubickas, Vyr. M. Darbuot., Habil. dr.
|
15:00 - 18:00
Algoritminė skaičių teorija (Pasirenkamasis)
MMT 4k.
1gr.
Artūras Dubickas, Vyr. M. Darbuot., Habil. dr.
|
18:00 - 20:00
Mokslinio darbo pagrindai (Privalomasis)
MAT 2k.
1gr.
Artūras Dubickas, Vyr. M. Darbuot., Habil. dr.
|
|
413 |
|
|
|
|
|
|
|
415 |
|
10:15 - 12:00
IT ir komunikacijos įgūdžiai (Privalomasis)
PS 1k.
3gr.
Pogrupiai: 2
Romualdas Kašuba, Dr.
|
|
|
|
|
|
101 |
|
|
|
|
16:00 - 18:00
Procedūrinis programavimas (Privalomasis)
PS 1k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
5gr.
Viktoras Golubevas, Lekt.
|
|
|
102 |
|
|
|
|
|
|
|
103 |
08:30 - 10:00
Diskrečioji matematika (Privalomasis)
FDM 1k.
1gr.
2gr.
Mindaugas Bloznelis, Prof., Habil. dr.
08:30 - 10:00
Diskrečiosios matematikos pagrindai (Privalomasis)
MMT 1k.
1gr.
2gr.
Mindaugas Bloznelis, Prof., Habil. dr.
|
10:15 - 12:00
Baigtinių populiacijų statistika (Privalomasis)
FDM 3k.
1gr.
2gr.
Rūta Levulienė, Doc., Dr.
|
12:00 - 14:00
Tikimybių teorija ir matematinė statistika (Privalomasis)
FDM 2k.
1gr.
2gr.
Mindaugas Bloznelis, Prof., Habil. dr.
|
|
16:00 - 19:00
Loginio mąstymo ir kūrybingumo strategijos ne matematikams (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS
tvarkaraštis
Romualdas Kašuba, Dr.
|
16:00 - 19:00
Loginio mąstymo ir kūrybingumo strategijos ne matematikams (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS
tvarkaraštis
Romualdas Kašuba, Dr.
|
|
105 |
|
|
12:00 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
PS 1k.
3gr.
Pogrupiai: 2
Rasa Stalnionytė, Lekt.
|
14:00 - 16:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
PS 1k.
2gr.
Pogrupiai: 2
Laura Giniūnienė, Lekt.
|
|
|
|
109 |
|
10:15 - 12:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
PS 1k.
5gr.
Pogrupiai: 1
Rūta Sirvydė, Lekt.
|
12:00 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
PS 1k.
3gr.
Pogrupiai: 1
Rūta Sirvydė, Lekt.
|
14:00 - 16:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
PS 1k.
2gr.
Pogrupiai: 1
Rūta Sirvydė, Lekt.
|
|
|
|
111 |
|
10:15 - 12:00
Diskrečioji matematika (Privalomasis)
PS 1k.
4gr.
Rokas Astrauskas, Asist., Dr.
|
12:00 - 14:00
Diskrečioji matematika (Privalomasis)
PS 1k.
2gr.
Rokas Astrauskas, Asist., Dr.
|
14:00 - 16:00
Diskrečioji matematika (Privalomasis)
PS 1k.
3gr.
Rokas Astrauskas, Asist., Dr.
|
|
|
|
113 |
|
|
|
14:00 - 16:00
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis)
Aušra Dapšienė, Lekt.
|
16:00 - 18:00
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis)
FDM 2k.
1gr.
Aušra Dapšienė, Lekt.
|
|
|
116 |
|
|
12:00 - 15:00
Finansų ekonometrijos modeliai (Privalomasis)
EKO 4k.
1gr.
Remigijus Leipus, Vyr. M. Darbuot., Habil. dr.
|
12:00 - 15:00
Finansų ekonometrijos modeliai (Privalomasis)
EKO 4k.
1gr.
Remigijus Leipus, Vyr. M. Darbuot., Habil. dr.
|
|
|
|
201 |
|
10:15 - 12:00
Matematika informacinėms sistemoms (Privalomasis)
ISI 1k.
1gr.
2gr.
Edmundas Mazėtis, Doc., Dr.
|
|
|
|
|
|
202 |
|
|
|
|
|
|
|
203 |
08:30 - 10:00
Mokslinio darbo pagrindai (Privalomasis)
FDM 4k.
1gr.
Jonas Šiaulys, Prof., Dr. (HP)
|
10:15 - 12:00
Mokslinio darbo pagrindai (Privalomasis)
FDM 4k.
1gr.
2gr.
Jonas Šiaulys, Prof., Dr. (HP)
|
12:00 - 14:00
Mokslinio darbo pagrindai (Privalomasis)
FDM 4k.
2gr.
Jonas Šiaulys, Prof., Dr. (HP)
|
|
|
|
|
300 |
|
10:15 - 14:00
Kombinatorika ir grafų teorija (Privalomasis)
MMT 2k.
1gr.
Albertas Zinevičius, Asist., Dr.
|
10:15 - 14:00
Kombinatorika ir grafų teorija (Privalomasis)
MMT 2k.
1gr.
Albertas Zinevičius, Asist., Dr.
|
14:00 - 16:00
Statistinė duomenų analizė (Pasirenkamasis)
PS 3k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
5gr.
PS 4k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
5gr.
6gr.
Rūta Levulienė, Doc., Dr.
|
|
|
|
301 |
08:30 - 10:00
Matematinė analizė III/III d. (Privalomasis)
MMT 2k.
1gr.
Gintaras Puriuškis, Doc., Dr.
|
10:15 - 12:00
Praktinė ekonometrija su R ir Python (Privalomasis)
EKO 2k.
1gr.
2gr.
ES
tvarkaraštis
Andrius Buteikis, Asist., Dr.
|
|
|
16:00 - 18:00
Daugiamatė statistika (Privalomasis)
MDA DM 1k.
1gr.
1gr.
1gr.
1gr.
ES
tvarkaraštis
Vydas Čekanavičius, Prof., Habil. dr.
|
|
|
302 |
08:30 - 10:00
Skaitiniai metodai (Pasirenkamasis)
EKO 4k.
1gr.
Olga Štikonienė, Prof., Dr.
|
10:15 - 12:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
MMT 1k.
2gr.
Ieva Stasiūnaitė, Asist., Dr.
|
12:00 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
MMT 1k.
1gr.
Ieva Stasiūnaitė, Asist., Dr.
|
|
|
|
|
303 |
09:00 - 12:00
Įvadas į ekonometrijos studijas (Privalomasis)
EKO 1k.
1gr.
2gr.
Vydas Čekanavičius, Prof., Habil. dr.
|
09:00 - 12:00
Įvadas į ekonometrijos studijas (Privalomasis)
EKO 1k.
1gr.
2gr.
Vydas Čekanavičius, Prof., Habil. dr.
|
12:00 - 14:00
Matematinė analizė I/III d. (Privalomasis)
FDM 1k.
1gr.
Šarūnas Repšys, Asist., Dr.
|
|
|
|
|
304 |
|
10:15 - 12:00
Matematinė analizė I/III d. (Privalomasis)
FDM 1k.
2gr.
Šarūnas Repšys, Asist., Dr.
|
|
|
|
|
|
306 |
|
10:15 - 12:00
Diskrečioji matematika (Privalomasis)
FDM 1k.
1gr.
Mindaugas Bloznelis, Prof., Habil. dr.
|
12:00 - 14:00
Regresiniai modeliai (Privalomasis)
EKO 3k.
1gr.
Šarūnas Dirmeikis, Lekt.
|
|
|
|
|
307 |
09:00 - 12:00
Patikimumo teorija (Privalomasis)
MMT 4k.
1gr.
Aidas Balčiūnas, Doc., Dr.
|
09:00 - 12:00
Patikimumo teorija (Privalomasis)
MMT 4k.
1gr.
Aidas Balčiūnas, Doc., Dr.
|
|
14:00 - 16:00
Matematinė analizė III/III d. (Privalomasis)
FDM 2k.
1gr.
Antanas Lenkšas, Asist., Dr.
|
16:00 - 18:00
Matematinė analizė III/III d. (Privalomasis)
FDM 2k.
2gr.
Antanas Lenkšas, Asist., Dr.
|
|
|
309 |
08:30 - 10:00
Funkcinė analizė (Privalomasis)
MMT 3k.
1gr.
Albertas Zinevičius, Asist., Dr.
|
10:15 - 14:00
Tikimybių teorija ir matematinė statistika II/II d. (Privalomasis)
MMT 3k.
1gr.
Vytautas Stepas, Asist., Dr.
|
10:15 - 14:00
Tikimybių teorija ir matematinė statistika II/II d. (Privalomasis)
MMT 3k.
1gr.
Vytautas Stepas, Asist., Dr.
|
|
|
|
|
311 |
|
|
|
|
|
|
|
312 |
|
|
12:00 - 14:00
Panelinių duomenų ekonometrija (Pasirenkamasis)
MDA DM 1k.
1gr.
1gr.
MDA DM (I) 2k.
1gr.
MDA EKO 1k.
1gr.
1gr.
MDA EKO (I) 2k.
1gr.
Gediminas Murauskas, Dr.
|
15:00 - 17:00
Analizinė skaičių teorija (Pasirenkamasis)
MAT 1k.
1gr.
Aidas Balčiūnas, Doc., Dr.
|
15:00 - 17:00
Analizinė skaičių teorija (Pasirenkamasis)
MAT 1k.
1gr.
Aidas Balčiūnas, Doc., Dr.
17:00 - 20:00
Aukštesnio lygio matematinis raštingumas (Privalomasis)
MAT 1k.
1gr.
Artūras Dubickas, Vyr. M. Darbuot., Habil. dr.
|
17:00 - 20:00
Aukštesnio lygio matematinis raštingumas (Privalomasis)
MAT 1k.
1gr.
Artūras Dubickas, Vyr. M. Darbuot., Habil. dr.
|
|
400 |
08:30 - 10:00
Matematika informatikams III/III d. (Privalomasis)
IT 2k.
2gr.
Severinas Zubė, Doc., Dr.
|
10:15 - 12:00
Matematika informatikams III/III d. (Privalomasis)
IT 2k.
2gr.
3gr.
Severinas Zubė, Doc., Dr.
|
12:00 - 14:00
Matematika informatikams III/III d. (Privalomasis)
IT 2k.
3gr.
Severinas Zubė, Doc., Dr.
|
|
16:00 - 20:00
Rinktiniai analizės skyriai (Privalomasis)
FDM 1k.
1gr.
ES
tvarkaraštis
Rimas Norvaiša, Prof., Habil. dr.
|
16:00 - 20:00
Rinktiniai analizės skyriai (Privalomasis)
FDM 1k.
1gr.
ES
tvarkaraštis
Rimas Norvaiša, Prof., Habil. dr.
|
|
405 |
|
|
12:00 - 14:00
Matematika informacinėms sistemoms (Privalomasis)
ISI 1k.
2gr.
Edmundas Mazėtis, Doc., Dr.
|
14:00 - 16:00
Matematika programų sistemoms I/III d. (Privalomasis)
PS 1k.
1gr.
Edmundas Mazėtis, Doc., Dr.
|
|
|
|
409 |
|
10:15 - 12:00
Matematinė analizė I/III d. (Privalomasis)
MMT 1k.
1gr.
Gintaras Puriuškis, Doc., Dr.
|
12:00 - 14:00
Matematinė analizė I/III d. (Privalomasis)
MMT 1k.
2gr.
Gintaras Puriuškis, Doc., Dr.
|
14:00 - 16:00
Tikimybių teorija ir matematinė statistika (Privalomasis)
FDM 2k.
2gr.
Eglė Jaunė, Asist., Dr.
|
16:00 - 18:00
Tikimybių teorija ir matematinė statistika (Privalomasis)
Eglė Jaunė, Asist., Dr.
|
|
|
411 |
08:30 - 10:00
Funkcinė analizė (Privalomasis)
FDM 3k.
2gr.
Šarūnas Dirmeikis, Lekt.
|
10:15 - 12:00
Matematika programų sistemoms I/III d. (Privalomasis)
PS 1k.
3gr.
Aivaras Novikas, Doc., Dr.
|
12:00 - 14:00
Matematika programų sistemoms I/III d. (Privalomasis)
PS 1k.
4gr.
Aivaras Novikas, Doc., Dr.
|
14:00 - 16:00
Matematika programų sistemoms I/III d. (Privalomasis)
PS 1k.
5gr.
Aivaras Novikas, Doc., Dr.
|
|
18:00 - 20:00
Matematinė Navjė-Stokso lygčių teorija (Pasirenkamasis)
MAT 2k.
1gr.
Konstantinas Pileckas, Vyr. M. Darbuot., Habil. dr.
|
|
413 |
|
|
|
|
|
|
|
415 |
|
|
12:00 - 14:00
IT ir komunikacijos įgūdžiai (Privalomasis)
PS 1k.
5gr.
Pogrupiai: 2
Romualdas Kašuba, Dr.
|
14:00 - 16:00
IT ir komunikacijos įgūdžiai (Privalomasis)
PS 1k.
4gr.
Pogrupiai: 2
Romualdas Kašuba, Dr.
|
|
|
|
101 |
08:30 - 10:00
Informatika I/II d. (Privalomasis)
FDM 1k.
1gr.
2gr.
1gr.
2gr.
Tomas Plankis, Asist., Dr.
|
10:15 - 12:00
Matematikos pagrindai (Privalomasis)
DM 1k.
1gr.
2gr.
1gr.
2gr.
Rimas Norvaiša, Prof., Habil. dr.
|
12:00 - 14:00
Programų sistemų projektų ir kokybės valdymas (Privalomasis)
PS 4k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
5gr.
6gr.
Vytautas Valaitis, Asist., Dr.
|
14:00 - 16:00
Programų sistemų projektų ir kokybės valdymas (Privalomasis)
PS 4k.
1gr.
2gr.
3gr.
Vytautas Valaitis, Asist., Dr.
|
|
|
|
102 |
08:30 - 12:00
Informatikos teisė (Privalomasis)
INF 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
Darius Sauliūnas, Partn. Prof., Dr.
08:30 - 12:00
Informatikos teisė (Pasirenkamasis)
BIO 2k.
1gr.
BIO 3k.
1gr.
PS 4k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
5gr.
6gr.
Darius Sauliūnas, Partn. Prof., Dr.
|
08:30 - 12:00
Informatikos teisė (Privalomasis)
INF 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
Darius Sauliūnas, Partn. Prof., Dr.
08:30 - 12:00
Informatikos teisė (Pasirenkamasis)
BIO 2k.
1gr.
BIO 3k.
1gr.
PS 4k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
5gr.
6gr.
Darius Sauliūnas, Partn. Prof., Dr.
|
|
|
|
|
|
103 |
|
10:15 - 12:00
Matematinė analizė I/III d. (Privalomasis)
FDM 1k.
1gr.
2gr.
1gr.
2gr.
Vigirdas Mackevičius, Habil. dr.
|
12:00 - 15:00
Matematinė analizė III/III d. (Privalomasis)
FDM 2k.
1gr.
2gr.
Vigirdas Mackevičius, Habil. dr.
|
12:00 - 15:00
Matematinė analizė III/III d. (Privalomasis)
FDM 2k.
1gr.
2gr.
Vigirdas Mackevičius, Habil. dr.
|
16:00 - 19:00
Stochastinė analizė (Privalomasis)
FDM 1k.
1gr.
ES
tvarkaraštis
Vigirdas Mackevičius, Habil. dr.
|
16:00 - 19:00
Stochastinė analizė (Privalomasis)
FDM 1k.
1gr.
ES
tvarkaraštis
Vigirdas Mackevičius, Habil. dr.
|
|
105 |
08:30 - 10:00
Specialybės anglų kalba (Privalomasis)
EKO 1k.
2gr.
Diana Gornatkevičienė, Lekt.
|
|
|
|
|
|
|
109 |
|
|
12:00 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
ISI 1k.
1gr.
Pogrupiai: 1
Rūta Burbaitė, Lekt.
|
14:00 - 16:00
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
ISI 1k.
2gr.
Pogrupiai: 2
Rūta Burbaitė, Lekt.
|
|
|
|
111 |
|
|
12:00 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
ISI 1k.
2gr.
Pogrupiai: 1
Inga Piščikienė, Lekt.
|
14:00 - 16:00
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
ISI 1k.
1gr.
Pogrupiai: 2
Inga Piščikienė, Lekt.
|
|
|
|
113 |
|
|
|
|
|
|
|
116 |
|
|
|
|
|
|
|
201 |
|
10:15 - 12:00
Informacinės ir grupinio darbo sistemos (Privalomasis)
ISI 1k.
1gr.
2gr.
Igor Katin, J. Asist., Dr.
|
12:00 - 14:00
Įvadas į specialybę (Privalomasis)
DM 1k.
1gr.
2gr.
Rūta Levulienė, Doc., Dr.
|
15:00 - 19:00
Algebra (Privalomasis)
MA 1k.
1gr.
Paulius Drungilas, Prof., Dr.
|
15:00 - 19:00
Algebra (Privalomasis)
MA 1k.
1gr.
Paulius Drungilas, Prof., Dr.
|
15:00 - 19:00
Algebra (Privalomasis)
MA 1k.
1gr.
Paulius Drungilas, Prof., Dr.
|
|
202 |
|
|
|
|
|
|
|
203 |
|
|
12:00 - 14:00
Programų sistemų inžinerija (Privalomasis)
INF 4k.
1gr.
Saulius Ragaišis, Doc., Dr.
|
14:00 - 16:00
Programų kūrimo procesas (Privalomasis)
PS 4k.
4gr.
5gr.
6gr.
Saulius Ragaišis, Doc., Dr.
|
16:00 - 20:00
Elektroninio parašo infrastruktūra ir elektroniniai dokumentai (Pasirenkamasis)
PS 2k.
1gr.
Adomas Birštunas, Asist., Dr.
Antanas Mitašiūnas, Doc., Dr.
Saulius Ragaišis, Doc., Dr.
|
16:00 - 20:00
Elektroninio parašo infrastruktūra ir elektroniniai dokumentai (Pasirenkamasis)
PS 2k.
1gr.
Adomas Birštunas, Asist., Dr.
Antanas Mitašiūnas, Doc., Dr.
Saulius Ragaišis, Doc., Dr.
|
|
300 |
|
|
|
14:00 - 18:00
Parametrinė ir neparametrinė statistika (Privalomasis)
MDA DM 1k.
1gr.
1gr.
MDA DM (I) 2k.
1gr.
Vilijandas Bagdonavičius, Afil. Prof., Habil. dr.
|
14:00 - 18:00
Parametrinė ir neparametrinė statistika (Privalomasis)
MDA DM 1k.
1gr.
1gr.
MDA DM (I) 2k.
1gr.
Vilijandas Bagdonavičius, Afil. Prof., Habil. dr.
|
|
|
301 |
08:30 - 10:00
Investicijų teorija (Privalomasis)
FDM 3k.
1gr.
2gr.
Andrius Grigutis, Doc., Dr.
|
10:15 - 14:00
Geometrija (Privalomasis)
MMT 2k.
1gr.
Rimvydas Krasauskas, Doc., Dr.
|
10:15 - 14:00
Geometrija (Privalomasis)
MMT 2k.
1gr.
Rimvydas Krasauskas, Doc., Dr.
|
|
|
|
|
302 |
|
|
|
|
|
|
|
303 |
08:30 - 10:00
Laikinės sekos (Privalomasis)
STA 4k.
1gr.
Eglė Gutauskaitė-Paulauskienė, Dok.
Matomi komentarai: su FDM studentais
08:30 - 10:00
Laiko eilutės (Privalomasis)
FDM 4k.
1gr.
2gr.
Eglė Gutauskaitė-Paulauskienė, Dok.
|
10:15 - 12:00
Laikinės sekos (Privalomasis)
STA 4k.
1gr.
Eglė Gutauskaitė-Paulauskienė, Dok.
Matomi komentarai: su FDM studentais
10:15 - 12:00
Laiko eilutės (Privalomasis)
FDM 4k.
2gr.
Eglė Gutauskaitė-Paulauskienė, Dok.
|
12:00 - 15:00
Įvadas į finansų ir draudimo matematiką (Privalomasis)
FDM 1k.
1gr.
2gr.
Martynas Manstavičius, Doc., Dr.
Jonas Šiaulys, Prof., Dr. (HP)
Aldona Skučaitė, Asist., Dr.
|
12:00 - 15:00
Įvadas į finansų ir draudimo matematiką (Privalomasis)
FDM 1k.
1gr.
2gr.
Martynas Manstavičius, Doc., Dr.
Jonas Šiaulys, Prof., Dr. (HP)
Aldona Skučaitė, Asist., Dr.
|
|
|
|
304 |
|
|
|
|
|
|
|
306 |
|
|
|
|
|
|
|
307 |
|
10:15 - 12:00
Investicijų teorija (Privalomasis)
FDM 3k.
2gr.
Andrius Grigutis, Doc., Dr.
|
12:00 - 14:00
Investicijų teorija (Privalomasis)
FDM 3k.
1gr.
Andrius Grigutis, Doc., Dr.
|
|
|
|
|
309 |
|
|
|
|
|
|
|
311 |
|
|
|
|
|
|
|
312 |
09:00 - 12:00
Chaoso teorija ir fraktalai (Pasirenkamasis)
BIO 4k.
1gr.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Gintautas Bareikis, Doc., Dr.
|
09:00 - 12:00
Chaoso teorija ir fraktalai (Pasirenkamasis)
BIO 4k.
1gr.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Gintautas Bareikis, Doc., Dr.
|
|
|
|
|
|
400 |
|
|
|
|
|
|
|
405 |
|
|
|
|
|
|
|
409 |
08:30 - 10:00
Matematikos pagrindai (Privalomasis)
EKO 1k.
1gr.
Rimas Norvaiša, Prof., Habil. dr.
|
|
12:00 - 14:00
Matematikos pagrindai (Privalomasis)
EKO 1k.
2gr.
Rimas Norvaiša, Prof., Habil. dr.
|
14:00 - 17:00
Šiuolaikinė matematinė ekonomika (Pasirenkamasis)
MDA EKO 1k.
1gr.
1gr.
MDA EKO (I) 2k.
1gr.
Rimas Norvaiša, Prof., Habil. dr.
|
14:00 - 17:00
Šiuolaikinė matematinė ekonomika (Pasirenkamasis)
MDA EKO 1k.
1gr.
1gr.
MDA EKO (I) 2k.
1gr.
Rimas Norvaiša, Prof., Habil. dr.
|
|
|
411 |
|
10:15 - 12:00
Regresiniai modeliai (Privalomasis)
FDM 3k.
1gr.
Šarūnas Dirmeikis, Lekt.
|
12:00 - 14:00
Regresiniai modeliai (Privalomasis)
FDM 3k.
2gr.
Šarūnas Dirmeikis, Lekt.
|
|
|
|
|
413 |
|
|
|
|
|
|
|
415 |
|
|
|
|
|
|
|