S-101 |
|
10:15 - 12:00
Skaitiniai metodai (Pasirenkamasis)
PS 3k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
5gr.
Rokas Astrauskas, Asist., Dr.
|
12:00 - 14:00
Mikroekonomika (Privalomasis)
EKO 2k.
2gr.
Neringa Ramanauskė, Lekt.
|
14:00 - 16:00
Informatika (Privalomasis)
DM 1k.
2gr.
Linas Petkevičius, Doc., Dr.
|
16:00 - 18:00
Informatika (Privalomasis)
DM 1k.
1gr.
Linas Petkevičius, Doc., Dr.
|
|
|
S-102 |
|
11:30 - 14:00
JAVA technologijos (Pasirenkamasis)
FDM 4k.
1gr.
2gr.
MMT 3k.
1gr.
Raivydas Šimėnas, Doc., Dr.
|
11:30 - 14:00
JAVA technologijos (Pasirenkamasis)
FDM 4k.
1gr.
2gr.
MMT 3k.
1gr.
Raivydas Šimėnas, Doc., Dr.
|
14:00 - 16:00
Programavimas biologinių duomenų analizei
Tomas Plankis, Asist., Dr.
|
|
|
|
S-103 |
|
10:15 - 14:00
Duomenų bazių projektavimas (Pasirenkamasis)
ISI 2k.
1gr.
2gr.
Kęstutis Žilinskas, Doc., Dr.
|
10:15 - 14:00
Duomenų bazių projektavimas (Pasirenkamasis)
ISI 2k.
1gr.
2gr.
Kęstutis Žilinskas, Doc., Dr.
|
14:00 - 16:00
Skaitiniai metodai (Pasirenkamasis)
PS 4k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
5gr.
6gr.
Rokas Astrauskas, Asist., Dr.
|
16:00 - 18:00
Nereliacinės duomenų bazės (Pasirenkamasis)
ISI 2k.
1gr.
Giedrius Graževičius, Lekt.
|
18:30 - 20:00
Matematinio modeliavimo pagrindai (Privalomasis)
MMT 4k.
1gr.
Pranas Katauskis, Prof., Dr.
|
|
S-104 |
|
|
|
14:00 - 16:00
Programavimo ir duomenų analizės įvadas (Privalomasis)
Chemija 1k.
2gr.
Virgaudas Kubilius, Doc., Dr.
Matomi komentarai: pusė grupės
|
|
|
|
S-203 |
|
|
12:00 - 14:00
Informacinės ir grupinio darbo sistemos (Privalomasis)
ISI 1k.
2gr.
Pogrupiai: 1
Igor Katin, J. Asist., Dr.
|
14:00 - 16:00
Informacinės ir grupinio darbo sistemos (Privalomasis)
ISI 1k.
1gr.
Pogrupiai: 2
Igor Katin, J. Asist., Dr.
|
16:00 - 18:00
Interneto technologijos (Pasirenkamasis)
PS 3k.
2gr.
Pogrupiai: 1
Saulė Girdzijauskaitė, Lekt.
|
|
|
S-204 |
|
10:15 - 12:00
Programavimo pagrindai (Privalomasis)
INF 1k.
3gr.
Pogrupiai: 2
Irmantas Radavičius, Lekt.
|
|
|
16:00 - 18:00
Interneto technologijos (Pasirenkamasis)
PS 3k.
2gr.
Pogrupiai: 2
Boleslovas Dapkūnas, J. Asist.
|
|
|
S-206 |
08:30 - 11:00
Apibendrintieji tiesiniai modeliai (Privalomasis)
STA 4k.
1gr.
Vytautas Kazakevičius, Dr.
|
08:30 - 11:00
Apibendrintieji tiesiniai modeliai (Privalomasis)
STA 4k.
1gr.
Vytautas Kazakevičius, Dr.
11:00 - 14:00
Cenzūruotų imčių analizė (Pasirenkamasis)
EKO 4k.
1gr.
1gr.
Vilijandas Bagdonavičius, Afil. Prof., Habil. dr.
|
11:00 - 14:00
Cenzūruotų imčių analizė (Pasirenkamasis)
EKO 4k.
1gr.
1gr.
Vilijandas Bagdonavičius, Afil. Prof., Habil. dr.
|
14:00 - 16:00
Praktinė informatika I/II d. (Privalomasis)
FDM 2k.
1gr.
Tatjana Jevsikova, Doc., Dr.
|
16:00 - 18:00
Programavimas biologinių duomenų analizei
Tomas Plankis, Asist., Dr.
|
|
|
S-207 |
08:30 - 10:00
Kompiuterių architektūra (Privalomasis)
ISI 1k.
1gr.
Pogrupiai: 1
Marius Liutvinavičius, J. Asist.
|
|
12:00 - 14:00
Kompiuterių architektūra (Privalomasis)
ISI 1k.
2gr.
Pogrupiai: 2
Marius Liutvinavičius, J. Asist.
|
14:00 - 16:00
Ekonometrinis projektas-kursinis darbas (Privalomasis)
EKO 3k.
1gr.
Jurgita Markevičiūtė, Prof., Dr.
|
16:00 - 18:00
Interneto technologijos (Pasirenkamasis)
PS 3k.
1gr.
Pogrupiai: 1
Vaidas Jusevičius, Partn. Doc., Dr.
|
|
|
S-101 |
09:00 - 12:00
Finansų rinkų matematika (Pasirenkamasis)
MMT 4k.
1gr.
Arvydas Kregždė, Doc., Dr.
|
09:00 - 12:00
Finansų rinkų matematika (Pasirenkamasis)
MMT 4k.
1gr.
Arvydas Kregždė, Doc., Dr.
10:15 - 12:00
Mikroekonomika (Privalomasis)
EKO 2k.
1gr.
Neringa Ramanauskė, Lekt.
|
12:00 - 14:00
Mikroekonomika (Privalomasis)
FDM 2k.
2gr.
Neringa Ramanauskė, Lekt.
|
14:00 - 16:00
Mikroekonomika (Privalomasis)
FDM 2k.
1gr.
Neringa Ramanauskė, Lekt.
|
|
|
|
S-102 |
09:00 - 12:00
Finansų rinkų matematika (Pasirenkamasis)
MMT 4k.
1gr.
Arvydas Kregždė, Doc., Dr.
|
09:00 - 12:00
Finansų rinkų matematika (Pasirenkamasis)
MMT 4k.
1gr.
Arvydas Kregždė, Doc., Dr.
|
12:00 - 15:00
Informacijos teorija ir duomenų struktūra (Pasirenkamasis)
MMT 4k.
1gr.
Rokas Tamošiūnas, Asist., Dr.
|
12:00 - 15:00
Informacijos teorija ir duomenų struktūra (Pasirenkamasis)
MMT 4k.
1gr.
Rokas Tamošiūnas, Asist., Dr.
|
16:00 - 19:00
Interneto technologijos (Individualiosios studijos)
MMT 3k.
1gr.
Raivydas Šimėnas, Doc., Dr.
|
16:00 - 19:00
Interneto technologijos (Individualiosios studijos)
MMT 3k.
1gr.
Raivydas Šimėnas, Doc., Dr.
|
|
S-103 |
08:30 - 10:00
Verslo procesų modeliavimas (Privalomasis)
ISI 2k.
2gr.
Pogrupiai: 2
Jolanta Miliauskaitė, Doc., Dr.
|
10:15 - 12:00
Informatika (Privalomasis)
EKO 1k.
2gr.
Jolanta Miliauskaitė, Doc., Dr.
|
12:00 - 14:00
Informatika (Privalomasis)
EKO 1k.
1gr.
Jolanta Miliauskaitė, Doc., Dr.
|
14:00 - 17:00
Dinaminės sistemos (Pasirenkamasis)
EKO 3k.
1gr.
STA 4k.
1gr.
Rimantas Eidukevičius, Vyresn. Lekt., Dr.
|
14:00 - 17:00
Dinaminės sistemos (Pasirenkamasis)
EKO 3k.
1gr.
STA 4k.
1gr.
Rimantas Eidukevičius, Vyresn. Lekt., Dr.
|
|
|
S-104 |
|
|
|
14:00 - 18:00
Programavimo ir duomenų analizės įvadas (Privalomasis)
Nanomedžiagų chemija 1k.
1gr.
Virgaudas Kubilius, Doc., Dr.
|
14:00 - 18:00
Programavimo ir duomenų analizės įvadas (Privalomasis)
Nanomedžiagų chemija 1k.
1gr.
Virgaudas Kubilius, Doc., Dr.
16:00 - 18:00
Programavimo ir duomenų analizės įvadas (Privalomasis)
Chemija 1k.
2gr.
Virgaudas Kubilius, Doc., Dr.
Matomi komentarai: pusė grupės
|
|
|
S-203 |
08:30 - 10:00
Naudotojo sąsajos kūrimas (Privalomasis)
ISI 2k.
2gr.
Pogrupiai: 1
Gintautas Tamulevičius, Doc., Dr.
|
10:15 - 12:00
Skaitiniai metodai II/II d. (Pasirenkamasis)
MMT 3k.
1gr.
Olga Štikonienė, Prof., Dr.
|
12:00 - 14:00
Naudotojo sąsajos kūrimas (Privalomasis)
ISI 2k.
2gr.
Pogrupiai: 2
Gintautas Tamulevičius, Doc., Dr.
|
14:00 - 16:00
Procedūrinis programavimas (Privalomasis)
ISI 1k.
2gr.
Pogrupiai: 1
Algirdas Lančinskas, Doc., Dr.
|
16:00 - 18:00
Procedūrinis programavimas (Privalomasis)
ISI 1k.
1gr.
Pogrupiai: 2
Algirdas Lančinskas, Doc., Dr.
|
|
|
S-204 |
|
|
12:00 - 14:00
Programavimo pagrindai (Privalomasis)
INF 1k.
3gr.
Pogrupiai: 1
Irmantas Radavičius, Lekt.
|
14:00 - 16:00
Programavimo pagrindai (Privalomasis)
INF 1k.
2gr.
Pogrupiai: 1
Irmantas Radavičius, Lekt.
|
16:00 - 18:00
Programavimo pagrindai (Privalomasis)
INF 1k.
1gr.
Pogrupiai: 1
Irmantas Radavičius, Lekt.
|
|
|
S-206 |
|
10:15 - 12:00
Praktinė informatika I/II d. (Privalomasis)
FDM 2k.
2gr.
Tatjana Jevsikova, Doc., Dr.
|
12:00 - 14:00
Praktinė informatika I/II d. (Privalomasis)
Tatjana Jevsikova, Doc., Dr.
|
14:00 - 17:00
Parametrinė ir neparametrinė statistika (Privalomasis)
MDA DM 1k.
1gr.
1gr.
MDA DM (I) 2k.
1gr.
Vilijandas Bagdonavičius, Afil. Prof., Habil. dr.
|
14:00 - 17:00
Parametrinė ir neparametrinė statistika (Privalomasis)
MDA DM 1k.
1gr.
1gr.
MDA DM (I) 2k.
1gr.
Vilijandas Bagdonavičius, Afil. Prof., Habil. dr.
|
|
|
S-207 |
|
|
13:00 - 17:00
Programavimas biologinių duomenų analizei
Tomas Plankis, Asist., Dr.
|
13:00 - 17:00
Programavimas biologinių duomenų analizei
Tomas Plankis, Asist., Dr.
|
13:00 - 17:00
Programavimas biologinių duomenų analizei
Tomas Plankis, Asist., Dr.
|
|
|
S-101 |
08:30 - 10:00
Informatika I/II d. (Privalomasis)
FDM 1k.
2gr.
Albertas Gimbutas, Lekt., Dr.
|
10:15 - 12:00
Informatika I/II d. (Privalomasis)
FDM 1k.
1gr.
Albertas Gimbutas, Lekt., Dr.
|
12:00 - 14:00
Informatika (Privalomasis)
DM 1k.
1gr.
Linas Petkevičius, Doc., Dr.
|
14:00 - 16:00
Informatika (Privalomasis)
DM 1k.
2gr.
Linas Petkevičius, Doc., Dr.
|
|
|
|
S-102 |
09:00 - 12:00
Duomenų tvarkyba ir transformavimas R aplinkoje (Pasirenkamasis)
EKO 3k.
1gr.
FDM 4k.
1gr.
2gr.
Viktor Skorniakov, Doc., Dr.
|
09:00 - 12:00
Duomenų tvarkyba ir transformavimas R aplinkoje (Pasirenkamasis)
EKO 3k.
1gr.
FDM 4k.
1gr.
2gr.
Viktor Skorniakov, Doc., Dr.
|
12:00 - 14:00
Statistinė duomenų analizė (Pasirenkamasis)
PS 4k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
5gr.
6gr.
Viktor Skorniakov, Doc., Dr.
|
14:00 - 17:00
Kategorinių duomenų analizė (Pasirenkamasis)
EKO 3k.
1gr.
STA 4k.
1gr.
Vytautas Kazakevičius, Dr.
|
14:00 - 17:00
Kategorinių duomenų analizė (Pasirenkamasis)
EKO 3k.
1gr.
STA 4k.
1gr.
Vytautas Kazakevičius, Dr.
|
|
|
S-103 |
08:30 - 10:00
Informatika (Privalomasis)
EKO 1k.
2gr.
Jolanta Miliauskaitė, Doc., Dr.
|
10:15 - 12:00
Informatika (Privalomasis)
EKO 1k.
1gr.
Jolanta Miliauskaitė, Doc., Dr.
|
12:00 - 14:00
Kompiuterių architektūra (Privalomasis)
PS 1k.
3gr.
Pogrupiai: 2
Kęstutis Mizara, Lekt.
|
14:00 - 16:00
Kompiuterių architektūra (Privalomasis)
PS 1k.
3gr.
Pogrupiai: 1
Kęstutis Mizara, Lekt.
|
|
|
|
S-104 |
|
|
|
14:00 - 18:00
Programavimo ir duomenų analizės įvadas (Privalomasis)
Chemija 1k.
1gr.
Deivis Plaušinaitis, Doc., Dr.
|
14:00 - 18:00
Programavimo ir duomenų analizės įvadas (Privalomasis)
Chemija 1k.
1gr.
Deivis Plaušinaitis, Doc., Dr.
|
|
|
S-203 |
|
10:15 - 12:00
Praktiniai investavimo pagrindai (Privalomasis)
FDM 3k.
2gr.
Aistis Raudys, Prof., Dr.
|
12:00 - 14:00
Procedūrinis programavimas (Privalomasis)
ISI 1k.
1gr.
Pogrupiai: 1
Algirdas Lančinskas, Doc., Dr.
|
14:00 - 16:00
Procedūrinis programavimas (Privalomasis)
ISI 1k.
2gr.
Pogrupiai: 2
Algirdas Lančinskas, Doc., Dr.
|
|
|
|
S-204 |
08:30 - 10:00
Matematinio modeliavimo pagrindai (Privalomasis)
INF 2k.
3gr.
Pogrupiai: 1
Algirdas Ambrazevičius, Prof., Dr.
|
10:15 - 12:00
Matematinio modeliavimo pagrindai (Privalomasis)
INF 2k.
1gr.
Pogrupiai: 1
Algirdas Ambrazevičius, Prof., Dr.
|
12:00 - 14:00
Programavimo pagrindai (Privalomasis)
INF 1k.
1gr.
Pogrupiai: 2
Irmantas Radavičius, Lekt.
|
14:00 - 15:45
Programavimo pagrindai (Privalomasis)
INF 1k.
2gr.
Pogrupiai: 2
Irmantas Radavičius, Lekt.
15:45 - 20:00
Biometrija (Privalomasis)
BIO 3k.
1gr.
Rimantas Eidukevičius, Vyresn. Lekt., Dr.
|
15:45 - 20:00
Biometrija (Privalomasis)
BIO 3k.
1gr.
Rimantas Eidukevičius, Vyresn. Lekt., Dr.
|
15:45 - 20:00
Biometrija (Privalomasis)
BIO 3k.
1gr.
Rimantas Eidukevičius, Vyresn. Lekt., Dr.
|
|
S-206 |
08:30 - 10:00
Matematinio modeliavimo pagrindai (Privalomasis)
INF 2k.
3gr.
Pogrupiai: 2
Gintaras Puriuškis, Doc., Dr.
|
10:15 - 12:00
Matematinio modeliavimo pagrindai (Privalomasis)
INF 2k.
1gr.
Pogrupiai: 2
Gintaras Puriuškis, Doc., Dr.
|
12:00 - 14:00
Matematinio modeliavimo pagrindai (Privalomasis)
INF 2k.
2gr.
Pogrupiai: 2
Gintaras Puriuškis, Doc., Dr.
|
14:00 - 17:00
Imitaciniai metodai ekonometrijoje (Pasirenkamasis)
MDA EKO 1k.
1gr.
1gr.
MDA EKO (I) 2k.
1gr.
Rūta Levulienė, Doc., Dr.
|
14:00 - 17:00
Imitaciniai metodai ekonometrijoje (Pasirenkamasis)
MDA EKO 1k.
1gr.
1gr.
MDA EKO (I) 2k.
1gr.
Rūta Levulienė, Doc., Dr.
|
|
|
S-207 |
08:30 - 10:00
Kompiuterių architektūra (Privalomasis)
INF 2k.
1gr.
Pogrupiai: 2
Mantas Grubliauskis, Lekt.
|
10:15 - 12:00
Kompiuterių architektūra (Privalomasis)
INF 2k.
2gr.
Pogrupiai: 2
Mantas Grubliauskis, Lekt.
|
12:00 - 14:00
Procedūrinis programavimas (Privalomasis)
PS 1k.
3gr.
Pogrupiai: 1
Stasys Peldžius, Asist., Dr.
|
14:00 - 16:00
Procedūrinis programavimas (Privalomasis)
PS 1k.
3gr.
Pogrupiai: 2
Stasys Peldžius, Asist., Dr.
|
|
|
|
S-101 |
08:30 - 10:00
Praktiniai investavimo pagrindai (Privalomasis)
FDM 3k.
1gr.
Saulius Blažiūnas, Lekt.
|
|
|
14:00 - 16:00
Panelinių duomenų ekonometrija (Pasirenkamasis)
MDA DM 1k.
1gr.
1gr.
MDA DM (I) 2k.
1gr.
MDA EKO 1k.
1gr.
1gr.
MDA EKO (I) 2k.
1gr.
Gediminas Murauskas, Dr.
|
|
|
|
S-102 |
08:30 - 10:00
Programų sistemų inžinerija I/II d. (Privalomasis)
PS 2k.
5gr.
Vytautas Valaitis, Asist., Dr.
|
10:15 - 12:00
Programų sistemų inžinerija I/II d. (Privalomasis)
PS 2k.
3gr.
Vytautas Valaitis, Asist., Dr.
|
12:00 - 14:00
Praktinė ekonometrija su R ir Python (Privalomasis)
EKO 2k.
1gr.
2gr.
ES
tvarkaraštis
Andrius Buteikis, Asist., Dr.
|
14:00 - 18:00
Doktorantams
Jurgita Markevičiūtė, Prof., Dr.
|
14:00 - 18:00
Doktorantams
Jurgita Markevičiūtė, Prof., Dr.
|
|
|
S-103 |
|
10:15 - 12:00
Skaitiniai metodai (Pasirenkamasis)
EKO 4k.
1gr.
Olga Štikonienė, Prof., Dr.
|
|
|
|
|
|
S-104 |
|
|
|
|
|
|
|
S-203 |
|
|
|
|
|
|
|
S-204 |
|
10:15 - 12:00
Duomenų bazių valdymo sistemos (Privalomasis)
PS 2k.
5gr.
Pogrupiai: 1
Raimundas Savukynas, Lekt.
|
12:00 - 14:00
Duomenų bazių valdymo sistemos (Privalomasis)
PS 2k.
3gr.
Pogrupiai: 1
Raimundas Savukynas, Lekt.
|
|
|
|
|
S-206 |
|
|
12:00 - 14:00
Baigtinių populiacijų statistika (Privalomasis)
FDM 3k.
1gr.
Rūta Levulienė, Doc., Dr.
|
|
16:00 - 18:00
Statistinė duomenų analizė (Pasirenkamasis)
PS 3k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
5gr.
PS 4k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
5gr.
6gr.
Viktor Skorniakov, Doc., Dr.
|
18:00 - 20:00
Daugiamatė statistika (Privalomasis)
MDA DM 1k.
1gr.
1gr.
1gr.
1gr.
ES
tvarkaraštis
Vydas Čekanavičius, Prof., Habil. dr.
|
|
S-207 |
08:30 - 10:00
Taikomasis objektinis programavimas (Privalomasis)
PS 2k.
3gr.
Pogrupiai: 2
Karolis Uosis, Lekt.
|
10:15 - 12:00
Taikomasis objektinis programavimas (Privalomasis)
PS 2k.
5gr.
Pogrupiai: 2
Karolis Uosis, Lekt.
|
|
|
|
|
|
S-101 |
|
|
|
15:00 - 18:00
Statistikos paketai (Privalomasis)
MAT 2k.
1gr.
Dainius Dzindzalieta, Doc., Dr.
|
15:00 - 18:00
Statistikos paketai (Privalomasis)
MAT 2k.
1gr.
Dainius Dzindzalieta, Doc., Dr.
|
|
|
S-102 |
08:30 - 12:00
Programavimas "Windows.NET" (Pasirenkamasis)
IT 3k.
2gr.
3gr.
1gr.
Balys Šulmanas, Lekt.
Matomi komentarai: rugsėjo 20 d. paskaitos ir pratybos vyks S 101 klasėje
|
08:30 - 12:00
Programavimas "Windows.NET" (Pasirenkamasis)
IT 3k.
2gr.
3gr.
1gr.
Balys Šulmanas, Lekt.
Matomi komentarai: rugsėjo 20 d. paskaitos ir pratybos vyks S 101 klasėje
|
|
14:00 - 16:00
Įvadas į specialybę (Privalomasis)
DM 1k.
1gr.
Rūta Levulienė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: rugsėjo 20 d. pratybos vyks S 206 klasėje
|
|
|
|
S-103 |
|
|
12:00 - 14:00
Matematinio modeliavimo pagrindai (Privalomasis)
INF 2k.
2gr.
Pogrupiai: 1
Algirdas Ambrazevičius, Prof., Dr.
|
|
|
|
|
S-104 |
|
|
|
|
|
|
|
S-203 |
08:30 - 10:00
Informacinės ir grupinio darbo sistemos (Privalomasis)
ISI 1k.
1gr.
Pogrupiai: 1
Igor Katin, J. Asist., Dr.
|
|
12:00 - 14:00
Informacinės ir grupinio darbo sistemos (Privalomasis)
ISI 1k.
2gr.
Pogrupiai: 2
Igor Katin, J. Asist., Dr.
|
|
|
|
|
S-204 |
|
|
12:00 - 14:00
Informatika I/II d. (Privalomasis)
MMT 1k.
1gr.
Tomas Plankis, Asist., Dr.
|
|
|
|
|
S-206 |
|
10:15 - 12:00
Praktinė informatika I/II d. (Privalomasis)
FDM 2k.
2gr.
Tatjana Jevsikova, Doc., Dr.
|
12:00 - 14:00
Informatika I/II d. (Privalomasis)
MMT 1k.
2gr.
Raivydas Šimėnas, Doc., Dr.
|
|
|
|
|
S-207 |
|
|
12:00 - 14:00
Kompiuterių architektūra (Privalomasis)
ISI 1k.
1gr.
Pogrupiai: 2
Marius Liutvinavičius, J. Asist.
|
14:00 - 16:00
Kompiuterių architektūra (Privalomasis)
ISI 1k.
2gr.
Pogrupiai: 1
Marius Liutvinavičius, J. Asist.
|
|
|
|