Trečiadienis | ||||
---|---|---|---|---|
12:00 - 14:00 |
Fizikinė chemija I/II d.
PASKAITA |
Chemija 2k. 1gr.
Chemija 2k. 2gr.
|
223-KDA- Kazio Daukšo auditorija, Naugarduko g. 24 (ChI) | |
12:00 - 14:00 |
Fizikinė chemija
PASKAITA |
Biochemija 2k. 1gr.
Biochemija 2k. 2gr.
|
223-KDA- Kazio Daukšo auditorija, Naugarduko g. 24 (ChI) | |
12:00 - 14:00 |
Fizikinė chemija
PASKAITA |
Individualiosios studijos | 223-KDA- Kazio Daukšo auditorija, Naugarduko g. 24 (ChI) |
Trečiadienis | ||||
---|---|---|---|---|
12:00 - 14:00 |
Fizikinė chemija I/II d.
PASKAITA |
Dalyko pedagogika: Gamtamokslinis ugdymas (chemija) 2k. 1gr. | 223-KDA- Kazio Daukšo auditorija, Naugarduko g. 24 (ChI) |
Trečiadienis | ||||
---|---|---|---|---|
13:00 - 15:00 |
Fizikinė biochemija
PASKAITA |
Biochemija 3k. 1gr.
Biochemija 3k. 2gr.
|
125-OChA- Organinės chemijos auditorija, Naugarduko g. 24 (ChI) | |
15:00 - 19:00 | [1 Sav.] |
Fizikinė biochemija
laboratoriniai darbai |
Biochemija 3k. 1gr.
Pogrupiai: 1 Biochemija 3k. 2gr. Pogrupiai: 1 |
10-Fizikinės chemijos mokomoji laboratorija, Naugarduko g. 24 (ChI) |
15:00 - 19:00 | [2 Sav.] |
Fizikinė biochemija
laboratoriniai darbai |
Biochemija 3k. 1gr.
Pogrupiai: 1,2 Biochemija 3k. 2gr. Pogrupiai: 1,2 |
10-Fizikinės chemijos mokomoji laboratorija, Naugarduko g. 24 (ChI) |
Penktadienis | ||||
09:00 - 13:00 |
Fizikinės chemijos praktika
laboratoriniai darbai |
Erasmus+ | 10-Fizikinės chemijos mokomoji laboratorija, Naugarduko g. 24 (ChI) | |
10:00 - 14:00 |
Teorinė elektrochemija
laboratoriniai darbai |
Chemija 4k. 1gr.
Chemija 4k. 2gr.
Nanomedžiagų chemija 4k. |
Pirmadienis | ||||
---|---|---|---|---|
09:00 - 13:00 |
Programavimo ir duomenų analizės įvadas
seminaras |
Nanomedžiagų chemija 2k. | S-104 (MIF-Šalt.) | |
15:00 - 19:00 |
Programavimo ir duomenų analizės įvadas
seminaras |
Chemija 2k. 2gr. | S-104 (MIF-Šalt.) | |
Ketvirtadienis | ||||
08:30 - 12:00 |
Programavimo ir duomenų analizės įvadas
seminaras |
Biochemija 4k. 1gr.
Biochemija 4k. 2gr.
|
S-203 (MIF-Šalt.) |