Pirmadienis | ||||
---|---|---|---|---|
12:00 - 15:00 |
Organinė chemija II/II d.
EGZAMINAS |
Chemija 2k. 1gr.
Chemija 2k. 2gr.
Nanomedžiagų chemija 2k. |
223-KDA- Kazio Daukšo auditorija, Naugarduko g. 24 (ChI) | |
Ketvirtadienis | ||||
12:00 - 15:00 |
Organinė chemija II/II d.
PASKAITA |
Chemija 2k. 1gr.
Chemija 2k. 2gr.
Nanomedžiagų chemija 2k. |
141-NChA-Neorganinės chemijos auditorija, Naugarduko g. 24 (ChI) |
Ketvirtadienis | ||||
---|---|---|---|---|
12:00 - 15:00 |
Organinė chemija II/II d.
PASKAITA |
Dalyko pedagogika: Gamtamokslinis ugdymas (chemija) 2k. 1gr. | 141-NChA-Neorganinės chemijos auditorija, Naugarduko g. 24 (ChI) |
Ketvirtadienis | ||||
---|---|---|---|---|
15:00 - 18:00 |
Organinė chemija II/II d.
PERLAIKYMAS |
Chemija 2k. 1gr.
Chemija 2k. 2gr.
Nanomedžiagų chemija 2k. |
141-NChA-Neorganinės chemijos auditorija, Naugarduko g. 24 (ChI) |
Pirmadienis | ||||
---|---|---|---|---|
09:00 - 12:00 |
Organinių reakcijų mechanizmai
paskaitos ir seminarai |
Biochemija 1k. | R407 - Saulėtekio al. 7 (GMC) |
Pirmadienis | ||||
---|---|---|---|---|
10:00 - 13:00 |
Organinė chemija I/II d.
EGZAMINAS |
Chemija 2k. 1gr.
Chemija 2k. 2gr.
Nanomedžiagų chemija 2k. |
223-KDA- Kazio Daukšo auditorija, Naugarduko g. 24 (ChI) | |
Antradienis | ||||
09:00 - 13:00 |
Rinktiniai organinės ir bioorganinės chemijos skyriai
paskaitos ir seminarai |
Erasmus+
Farmacinė chemija 1k.
|
218-ASA-Andriaus Sniadeckio auditorija, Naugarduko g. 24 (ChI) | |
Ketvirtadienis | ||||
12:00 - 15:00 |
Organinė chemija I/II d.
PASKAITA |
Chemija 2k. 1gr.
Chemija 2k. 2gr.
Nanomedžiagų chemija 2k. |
223-KDA- Kazio Daukšo auditorija, Naugarduko g. 24 (ChI) |
Ketvirtadienis | ||||
---|---|---|---|---|
12:00 - 15:00 |
Organinė chemija I/II d.
PASKAITA |
Dalyko pedagogika: Gamtamokslinis ugdymas (chemija) 2k. 1gr. |
Penktadienis | ||||
---|---|---|---|---|
10:00 - 13:00 |
Rinktiniai organinės ir bioorganinės chemijos skyriai
EGZAMINAS |
Erasmus+
Farmacinė chemija 1k.
|
218-ASA-Andriaus Sniadeckio auditorija, Naugarduko g. 24 (ChI) |