Tvarkaraštis
Dėstytojai
Dalykai
Atsiskaitymai
Patalpos
Pastatai
Auditorijos
Įranga
EN
ePaslaugos
Prisijungti
EN
Tvarkaraščiai
Matematikos ir informatikos fakultetas
Tvarkaraštis
Bioinformatika 2k. 1gr.
Tvarkaraštis
2023/2024 Pavasaris
2016/2017 Pavasaris
2017/2018 Ruduo
2017/2018 Pavasaris
2018/2019 Ruduo
2018/2019 Pavasaris
2019/2020 Ruduo
2019/2020 Pavasaris
2020/2021 Ruduo
2020/2021 Pavasaris
2021/2022 Ruduo
2021/2022 Pavasaris
2022/2023 Ruduo
2022/2023 Pavasaris
2023/2024 Ruduo
2023/2024 Pavasaris
2024/2025 Ruduo
Bioinformatika 2k. 1gr.
Spausdinimo nustatymai
Rodyti laiką
Rodyti savaičių intervalus
Rodyti įvykių tipus
Rodyti pogrupius
Rodyti dėstytojus
Rodyti auditorijas
Semestrai:
MIF 2023 - 2024 m. m. Rudens semestras
MIF 2023 - 2024 m. m. Pavasario semestras
Pasirenkamieji dalykai (Rudens semestras):
Grafų teorija
Loginis programavimas
Spausdinti
2023/2024 Ruduo
Bioinformatika 2k. 1gr.
Pirmadienis
10:15 - 12:00
Objektinis programavimas JAVA
(PASKAITA)
Rimantas Vaicekauskas, Prof., Dr.
103 (MIF-Didl.)
12:00 - 14:00
Kompiuterių architektūra
(PASKAITA)
Saulius Gražulis, Prof., Dr.
103 (MIF-Didl.)
14:30 - 16:00
Molekulinė biologija
(seminaras)
Eglė Žalytė, Asist., Dr.
R407 - Saulėtekio al. 7 (GMC)
Antradienis
09:00 - 12:00
Genetika
(paskaitos ir pratybos)
Donatas Žvingila, Prof., Dr. (HP)
R404 - Saulėtekio al. 7 (GMC)
Trečiadienis
08:30 - 10:00
Objektinis programavimas JAVA
(PRATYBOS)
Irus Grinis, Lekt.
310 (MIF-Didl.)
10:15 - 12:00
Kompiuterių architektūra
(PRATYBOS)
Irus Grinis, Lekt.
310 (MIF-Didl.)
14:00 - 17:00
Molekulinė biologija
(PASKAITA)
Rasa Sabaliauskaitė, Doc., Dr.
R106 - Didžioji a. Saulėtekio al. 7 (GMC)
Ketvirtadienis
08:30 - 12:00
Diskretus optimizavimas
(paskaitos ir pratybos)
Valdas Dičiūnas, Asist., Dr.
421 (MIF-Didl.)
12:00 - 14:00
Loginis programavimas
(PASKAITA)
Rimantas Vaicekauskas, Prof., Dr.
103 (MIF-Didl.)
14:00 - 16:00
Loginis programavimas
(PRATYBOS)
Julius Andrikonis, Asist., Dr.
109B (MIF-Didl.)
16:00 - 18:00
Loginis programavimas
(PRATYBOS)
Julius Andrikonis, Asist., Dr.
109B (MIF-Didl.)
Penktadienis
08:30 - 10:00
Grafų teorija
(PASKAITA)
Gintaras Skersys, Asist., Dr.
418 (MIF-Didl.)
10:15 - 12:00
Grafų teorija
(PRATYBOS)
Gintaras Skersys, Asist., Dr.
418 (MIF-Didl.)
2023/2024 Pavasaris
Bioinformatika 2k. 1gr.
Pirmadienis
10:15 - 12:00
Algoritmai ir duomenų struktūros
(PASKAITA)
Margarita Beniušė, Asist., Dr.
101 (MIF-Didl.)
12:00 - 14:00
Tikimybių teorija ir matematinė statistika
(PASKAITA)
Vilius Stakėnas, Doc., Dr.
102 (MIF-Didl.)
14:00 - 16:00
Biologinių sistemų teorija
(PASKAITA)
Tadas Bareikis, Lekt.
109B (MIF-Didl.)
207 (MIF-Didl.)
16:00 - 18:00
Biologinių sistemų teorija
(PRATYBOS)
Tadas Bareikis, Lekt.
109B (MIF-Didl.)
Antradienis
08:30 - 10:00
Tikimybių teorija ir matematinė statistika
(PRATYBOS)
Vilius Stakėnas, Doc., Dr.
418 (MIF-Didl.)
10:15 - 12:00
Algoritmai ir duomenų struktūros
(PRATYBOS)
Balys Šulmanas, Lekt.
319 (MIF-Didl.)
Ketvirtadienis
10:15 - 14:00
Ląstelės biologija
(paskaitos ir pratybos)
Violeta Jonušienė, Doc., Dr.
R405 - Saulėtekio al. 7 (GMC)
Penktadienis
08:30 - 10:00
Bioinformatika I/IV d.
(PASKAITA)
Antanas Vaitkus, J. M. Darbuot.
C254 - Saulėtekio al. 7 (GMC)
10:15 - 12:00
Bioinformatika I/IV d.
(PRATYBOS)
Antanas Vaitkus, J. M. Darbuot.
C254 - Saulėtekio al. 7 (GMC)