Tvarkaraštis
Dėstytojai
Dalykai
Atsiskaitymai
Patalpos
Pastatai
Auditorijos
Įranga
EN
ePaslaugos
Prisijungti
EN
Tvarkaraščiai
Matematikos ir informatikos fakultetas
Tvarkaraštis
Duomenų mokslas 4k. 2gr.
Tvarkaraštis
2023/2024 Pavasaris
2016/2017 Pavasaris
2017/2018 Ruduo
2017/2018 Pavasaris
2018/2019 Ruduo
2018/2019 Pavasaris
2019/2020 Ruduo
2019/2020 Pavasaris
2020/2021 Ruduo
2020/2021 Pavasaris
2021/2022 Ruduo
2021/2022 Pavasaris
2022/2023 Ruduo
2022/2023 Pavasaris
2023/2024 Ruduo
2023/2024 Pavasaris
2024/2025 Ruduo
Duomenų mokslas 4k. 2gr.
Spausdinimo nustatymai
Rodyti laiką
Rodyti savaičių intervalus
Rodyti įvykių tipus
Rodyti pogrupius
Rodyti dėstytojus
Rodyti auditorijas
Semestrai:
MIF 2023 - 2024 m. m. Rudens semestras
MIF 2023 - 2024 m. m. Pavasario semestras
Pasirenkamieji dalykai (Rudens semestras):
Bajeso statistika
Cenzūruotų imčių analizė
Dirbtinio intelekto pagrindai
Duomenų tvarkyba ir transformavimas R aplinkoje
Natūralios kalbos apdorojimas
Nereliacinės duomenų bazės
Optimizavimo metodai
Skaitiniai metodai
Spausdinti
2023/2024 Ruduo
Duomenų mokslas 4k. 2gr.
Pirmadienis
10:15 - 12:00
Cenzūruotų imčių analizė
(PASKAITA)
Rūta Levulienė, Doc., Dr.
203 (MIF-Naug.)
12:00 - 14:00
Cenzūruotų imčių analizė
(PRATYBOS)
Rūta Levulienė, Doc., Dr.
S-206 (MIF-Šalt.)
16:00 - 18:00
Nereliacinės duomenų bazės
(PASKAITA)
Giedrius Graževičius, Lekt.
101 (MIF-Didl.)
18:00 - 20:00
Dirbtinio intelekto pagrindai
(PRATYBOS)
Viktor Medvedev, Doc., Dr.
109B (MIF-Didl.)
Antradienis
08:30 - 11:00
Optimizavimo metodai
(paskaitos ir pratybos)
Vydas Čekanavičius, Prof., Habil. dr.
303 (MIF-Naug.)
12:00 - 14:00
Natūralios kalbos apdorojimas
(PRATYBOS)
Pogrupiai: 1
Gražina Korvel, Vyr. M. Darbuot., Dr.
310 (MIF-Didl.)
14:00 - 16:00
Natūralios kalbos apdorojimas
(PASKAITA)
Gražina Korvel, Vyr. M. Darbuot., Dr.
213 (MIF-Didl.)
16:00 - 17:30
Dirbtinio intelekto pagrindai
(PASKAITA)
Olga Kurasova, Prof., Dr.
102 (MIF-Didl.)
17:45 - 19:15
Dirbtinio intelekto pagrindai
(PRATYBOS)
Viktor Medvedev, Doc., Dr.
303 (MIF-Didl.)
18:00 - 20:00
Natūralios kalbos apdorojimas
(PRATYBOS)
Pogrupiai: 2
Gražina Korvel, Vyr. M. Darbuot., Dr.
307 (MIF-Didl.)
19:15 - 20:45
Dirbtinio intelekto pagrindai
(PRATYBOS)
Viktor Medvedev, Doc., Dr.
303 (MIF-Didl.)
Trečiadienis
10:15 - 12:00
Bajeso statistika
(PASKAITA)
Marijus Radavičius, Prof., Dr. (HP)
102 (MIF-Naug.)
12:00 - 14:00
Bajeso statistika
(PRATYBOS)
Marijus Radavičius, Prof., Dr. (HP)
S-102 (MIF-Šalt.)
14:00 - 17:00
Duomenų tvarkyba ir transformavimas R aplinkoje
(paskaitos ir pratybos)
Algimantas Birbilas, J. Asist.
S-102 (MIF-Šalt.)
14:00 - 17:00
Duomenų tvarkyba ir transformavimas R aplinkoje
(paskaitos ir pratybos)
Algimantas Birbilas, J. Asist.
S-102 (MIF-Šalt.)
17:00 - 19:00
Duomenų tvarkyba ir transformavimas R aplinkoje
(paskaitos ir pratybos)
Algimantas Birbilas, J. Asist.
303 (MIF-Naug.)
Ketvirtadienis
08:30 - 10:00
Taikomoji daugiamatė analizė
(PASKAITA)
Vydas Čekanavičius, Prof., Habil. dr.
303 (MIF-Naug.)
08:30 - 10:00
Tikimybiniai mašininio mokymosi algoritmai II/II d.
(PASKAITA)
Saulius Jokubaitis, Asist., Dr.
303 (MIF-Naug.)
10:15 - 12:00
Tikimybiniai mašininio mokymosi algoritmai II/II d.
(PRATYBOS)
Saulius Jokubaitis, Asist., Dr.
S-103 (MIF-Šalt.)
12:00 - 14:00
Taikomoji daugiamatė analizė
(PRATYBOS)
Vydas Čekanavičius, Prof., Habil. dr.
303 (MIF-Naug.)
Penktadienis
09:00 - 12:00
Skaitiniai metodai
(paskaitos ir pratybos)
Pranas Katauskis, Prof., Dr.
S-102 (MIF-Šalt.)
12:00 - 14:00
Nereliacinės duomenų bazės
(PRATYBOS)
Giedrius Graževičius, Lekt.
S-102 (MIF-Šalt.)
2023/2024 Pavasaris
Duomenų mokslas 4k. 2gr.