Pirmadienis | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 | 11:00 | 13:00 | 15:00 | 17:00 | 19:00 | 21:00 | |
108-1 |
09:00 - 12:30 Tarpkultūrinės vadybos pagrindų tarpinis atsiskaitymas Dovilė Balevičienė, Asist., Dr. |
09:00 - 12:30 Tarpkultūrinės vadybos pagrindų tarpinis atsiskaitymas Dovilė Balevičienė, Asist., Dr. |
15:00 - 16:00 Atsiskaitymas Mažena Mackoit-Sinkevičienė, Asist., Dr. |
||||
108-2 |
09:00 - 12:30 Tarpkultūrinės vadybos pagrindų tarpinis atsiskaitymas Dovilė Balevičienė, Asist., Dr. |
09:00 - 12:30 Tarpkultūrinės vadybos pagrindų tarpinis atsiskaitymas Dovilė Balevičienė, Asist., Dr. |
|||||
108-3 |
08:00 - 10:00 Tarpkultūrinės vadybos pagrindų tarpinis atsiskaitymas Dovilė Balevičienė, Asist., Dr. 10:00 - 11:00 Akių ligos Aldona Apanavičienė Rimvydas Stanislovas Ašoklis, Doc., Dr. |
11:00 - 12:30 Tarpkultūrinės vadybos pagrindų tarpinis atsiskaitymas Dovilė Balevičienė, Asist., Dr. |
14:00 - 15:00 Pulmonologija, alergologija ir klinikinė imunologija, krūtinės chirurgija II/II d. Aldona Apanavičienė Edvardas Danila, Prof., Dr. (HP) |
||||
108-4 |
08:00 - 10:00 Tarpkultūrinės vadybos pagrindų tarpinis atsiskaitymas Dovilė Balevičienė, Asist., Dr. 10:00 - 11:00 Akių ligos Aldona Apanavičienė Rimvydas Stanislovas Ašoklis, Doc., Dr. |
11:00 - 12:30 Tarpkultūrinės vadybos pagrindų tarpinis atsiskaitymas Dovilė Balevičienė, Asist., Dr. |
14:00 - 15:00 Pulmonologija, alergologija ir klinikinė imunologija, krūtinės chirurgija II/II d. Aldona Apanavičienė Edvardas Danila, Prof., Dr. (HP) |
||||
108-5 |
08:00 - 10:00 Tarpkultūrinės vadybos pagrindų tarpinis atsiskaitymas Dovilė Balevičienė, Asist., Dr. 10:00 - 11:00 Akių ligos Aldona Apanavičienė Rimvydas Stanislovas Ašoklis, Doc., Dr. |
11:00 - 12:30 Tarpkultūrinės vadybos pagrindų tarpinis atsiskaitymas Dovilė Balevičienė, Asist., Dr. |
14:00 - 15:00 Pulmonologija, alergologija ir klinikinė imunologija, krūtinės chirurgija II/II d. Aldona Apanavičienė Edvardas Danila, Prof., Dr. (HP) |
18:00 - 19:00 OĮTS T2 Sandra Pralgauskaitė, Doc., Dr. |
Antradienis | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 | 11:00 | 13:00 | 15:00 | 17:00 | 19:00 | 21:00 | |
108-1 |
15:00 - 16:30 Patologija Vaida Baltrūnienė, Doc., Dr. |
||||||
108-2 |
10:00 - 12:00 Traumatologija, plastinė ir rekonstrukcinė chirurgija, fizinė medicina ir reabilitacija Aldona Apanavičienė Valentinas Uvarovas, Prof., Dr. |
10:00 - 12:00 Traumatologija, plastinė ir rekonstrukcinė chirurgija, fizinė medicina ir reabilitacija Aldona Apanavičienė Valentinas Uvarovas, Prof., Dr. |
14:00 - 18:00 Ekonomikos teorijos paskaita Neringa Ramanauskė, Lekt. 14:30 - 16:00 Ekonomika (Privalomasis) Socialinė politika 1k. 1gr. Neringa Ramanauskė, Lekt. Matomi komentarai: Vyks Saulėtekio al. 9 |
14:00 - 18:00 Ekonomikos teorijos paskaita Neringa Ramanauskė, Lekt. 14:30 - 16:00 Ekonomika (Privalomasis) Socialinė politika 1k. 1gr. Neringa Ramanauskė, Lekt. Matomi komentarai: Vyks Saulėtekio al. 9 16:15 - 17:45 Ekonomika (Privalomasis) Socialinė politika 1k. 1gr. Neringa Ramanauskė, Lekt. Matomi komentarai: Vyks Saulėtekio al. 9 |
14:00 - 18:00 Ekonomikos teorijos paskaita Neringa Ramanauskė, Lekt. 16:15 - 17:45 Ekonomika (Privalomasis) Socialinė politika 1k. 1gr. Neringa Ramanauskė, Lekt. Matomi komentarai: Vyks Saulėtekio al. 9 |
||
108-3 |
15:00 - 16:30 Patologija Vaida Baltrūnienė, Doc., Dr. |
||||||
108-4 |
15:00 - 16:30 Patologija Vaida Baltrūnienė, Doc., Dr. |
||||||
108-5 |
15:00 - 16:30 Patologija Vaida Baltrūnienė, Doc., Dr. |
Trečiadienis | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 | 11:00 | 13:00 | 15:00 | 17:00 | 19:00 | 21:00 | |
108-1 | |||||||
108-2 | |||||||
108-3 | |||||||
108-4 | |||||||
108-5 |
Ketvirtadienis | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 | 11:00 | 13:00 | 15:00 | 17:00 | 19:00 | 21:00 | |
108-1 |
09:00 - 10:30 Lyginamosios histologijos tarpinis atsiskaitymas Rasa Aukštikalnienė, Asist., Dr. |
16:00 - 18:30 Patologija Juzefa Volodkienė |
16:00 - 18:30 Patologija Juzefa Volodkienė |
||||
108-2 |
16:00 - 18:30 Patologija Juzefa Volodkienė |
16:00 - 18:30 Patologija Juzefa Volodkienė |
|||||
108-3 |
09:00 - 10:30 Lyginamosios histologijos tarpinis atsiskaitymas Rasa Aukštikalnienė, Asist., Dr. |
16:00 - 18:30 Patologija Juzefa Volodkienė |
16:00 - 18:30 Patologija Juzefa Volodkienė |
||||
108-4 |
16:00 - 18:30 Patologija Juzefa Volodkienė |
16:00 - 18:30 Patologija Juzefa Volodkienė |
|||||
108-5 |
16:00 - 18:30 Patologija Juzefa Volodkienė |
16:00 - 18:30 Patologija Juzefa Volodkienė |
Penktadienis | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 | 11:00 | 13:00 | 15:00 | 17:00 | 19:00 | 21:00 | |
108-1 |
08:00 - 10:00 Neurology and Neurosurgery II/II Aldona Apanavičienė Dalius Jatužis, Prof., Dr. 10:00 - 12:00 Traumatology, Plastic and Reconstructive Surgery, Physical and Rehabilitation Medicine Aldona Apanavičienė Igoris Šatkauskas, Doc., Dr. |
10:00 - 12:00 Traumatology, Plastic and Reconstructive Surgery, Physical and Rehabilitation Medicine Aldona Apanavičienė Igoris Šatkauskas, Doc., Dr. |
17:45 - 19:30 Egzaminas (RIK) Indrė Radavičienė, Asist., Dr. |
17:45 - 19:30 Egzaminas (RIK) Indrė Radavičienė, Asist., Dr. |
|||
108-2 |
08:30 - 09:30 Genų inžinerija, II testas Vaida Šeputienė, Doc., Dr. 10:00 - 12:00 Cardiovascular diseases Aldona Apanavičienė Greta Burneikaitė, Doc., Dr. |
10:00 - 12:00 Cardiovascular diseases Aldona Apanavičienė Greta Burneikaitė, Doc., Dr. |
|||||
108-3 |
08:30 - 09:30 Genų inžinerija, II testas Vaida Šeputienė, Doc., Dr. 10:00 - 11:00 Ausų, nosies ir gerklės ligos Aldona Apanavičienė Eugenijus Lesinskas, Prof., Dr. |
||||||
108-4 |
08:30 - 09:30 Genų inžinerija, II testas Vaida Šeputienė, Doc., Dr. 10:00 - 11:00 Ausų, nosies ir gerklės ligos Aldona Apanavičienė Eugenijus Lesinskas, Prof., Dr. |
||||||
108-5 |
08:30 - 09:30 Genų inžinerija, II testas Vaida Šeputienė, Doc., Dr. 10:00 - 11:00 Ausų, nosies ir gerklės ligos Aldona Apanavičienė Eugenijus Lesinskas, Prof., Dr. |
Šeštadienis | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 | 11:00 | 13:00 | 15:00 | 17:00 | 19:00 | 21:00 | |
108-1 |
13:00 - 15:00 Critical Care Medicine, Transfusiology and Toxicology Aldona Apanavičienė Jūratė Šipylaitė, Prof., Dr. (HP) |
||||||
108-2 | |||||||
108-3 |
10:00 - 12:00 Pharmacology Armantas Gintautas, Lekt. |
10:00 - 12:00 Pharmacology Armantas Gintautas, Lekt. |
|||||
108-4 | |||||||
108-5 |
Sekmadienis | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 | 11:00 | 13:00 | 15:00 | 17:00 | 19:00 | 21:00 | |
108-1 | |||||||
108-2 | |||||||
108-3 | |||||||
108-4 | |||||||
108-5 |