flf-logotipas.png
Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Filologijos fakultetas

Domus Philologiae
2019.11.11 -- 2019.11.17


Pirmadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
107 (Azerbaidžano) aud. 09:00 - 10:30
Lotynų kalba I/II d. (Privalomasis)
Ispanų filologija 1k. 2gr.

Ana Marija Mackevič, J. Asist.
11:00 - 12:30
Anglų literatūra: XX a. (Privalomasis)
Anglų filologija 4k. 3gr. 4gr.

Linara Bartkuvienė, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Užsienio kalba (anglų) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Ispanų filologija 2k. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 2gr. 3gr. 1gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 2gr.

Rasa Bačiulienė, Lekt.
15:00 - 16:30
Kognityvinės lingvistikos įvadas (Pasirenkamasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 4k. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr. 1gr.

Inesa Šeškauskienė, Prof., Dr.
108 (Estų) aud. 09:00 - 10:30
Etimologija (Pasirenkamasis)
Bendroji kalbotyra 1k. 1gr. 1gr. 1gr.

Birutė Kabašinskaitė, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba I/V d. (Privalomasis)
Prancūzų filologija (pradedantiesiems) 1k. 1gr.

Daiva Repeikaitė-Jarmalavičienė, Lekt.
13:00 - 14:30
Užsienio kalba (estų) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 2gr. 3gr. 1gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 2gr.

Eve Raeste, Dr.
15:00 - 16:30
Konstitucinės ir administracinės teisės kalba (Privalomasis)
Dalykinė (teisės) kalba 1k. 1gr.
Dalykinė (teisės) kalba 2k. 1gr.

Vaidotas Vaičaitis, Doc., Dr.
17:00 - 18:30
Estų kalba A2 (Laisvasis)

Eve Raeste, Dr.
Komentarai: MVG
19:00 - 20:30
Estų kalba B1 (Laisvasis)

Eve Raeste, Dr.
Komentarai: MVG
109 aud. 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė anglų kalba I/IV d. (Privalomasis)
Anglų filologija 1k. 2gr.

Deividas Zibalas, J. Asist.
11:00 - 12:30
Kitų skandinavų kalbų pagrindai ir kultūrinis kontekstas (Privalomasis)
Skandinavistika (danų) 4k. 1gr. 1gr.

Mats Villiam Hjortfors, Lekt.
Komentarai: dėst. M. Hjortfors
13:00 - 14:30
Anglų kalbos gramatika I/III d. (Privalomasis)
Anglų filologija 1k. 2gr.

Deividas Zibalas, J. Asist.
15:00 - 16:30
Šiuolaikinės lietuvių literatūros tendencijos (Pasirenkamasis)
Vertimas 4k. 1gr. 2gr.

Audinga Tikuišienė, Doc., Dr.

15:00 - 16:30
Šiuolaikinės lietuvių literatūros tendencijos (Privalomasis)
Lietuvių filologija 1k. 2gr. 1gr. 1gr. 1gr.

Audinga Tikuišienė, Doc., Dr.
17:00 - 18:30
Tarptautinės ir ES teisės kalba (Privalomasis)
Dalykinė (teisės) kalba 1k. 1gr. 2gr.
Dalykinė (teisės) kalba 2k. 1gr. 2gr.

Skirgailė Žalimienė, Doc., Dr.
110 aud. 09:00 - 20:30
REZERVUOTA

Lina Blauzdavičiūtė
Komentarai: Lituanistinių studijų katedra
09:00 - 20:30
REZERVUOTA

Lina Blauzdavičiūtė
Komentarai: Lituanistinių studijų katedra
09:00 - 20:30
REZERVUOTA

Lina Blauzdavičiūtė
Komentarai: Lituanistinių studijų katedra
09:00 - 20:30
REZERVUOTA

Lina Blauzdavičiūtė
Komentarai: Lituanistinių studijų katedra
09:00 - 20:30
REZERVUOTA

Lina Blauzdavičiūtė
Komentarai: Lituanistinių studijų katedra
09:00 - 20:30
REZERVUOTA

Lina Blauzdavičiūtė
Komentarai: Lituanistinių studijų katedra
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. 09:00 - 10:30
Lotynų kalba I/II d. (Privalomasis)
Ispanų filologija 1k. 1gr.

Paulius Garbačiauskas, Lekt.
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė italų kalba V/V d. (Privalomasis)
Italų filologija 3k. 1gr.

Davide Castiglione, Asist., Dr.
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė vokiečių kalba I/IV d. (Privalomasis)
Vokiečių filologija 1k. 2gr.
Vokiečių kalba ir kultūra 2k. 1gr.

Skaistė Volungevičienė, Doc., Dr.
Komentarai: Pradedantiesiems
15:00 - 16:30
Semiotikos teorija (Privalomasis)
Semiotika 1k. 1gr.

Jurgita Katkuvienė, Asist., Dr.
113 aud. 11:00 - 12:30
Svetimųjų kalbų mokymosi, mokymo ir vertinimo teorija ir praktika (Privalomasis)
Taikomoji kalbotyra 2k. 1gr.

Loreta Vilkienė, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė ispanų kalba I/V d. (Privalomasis)
Ispanų filologija 1k. 1gr.

Dovilė Kuzminskaitė, Asist., Dr.
15:00 - 16:30
Antikinė estetika ir meno teorija (Privalomasis)
Klasikinė filologija 2k. 1gr.

Naglis Kardelis, Doc., Dr.
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Danguolė Straižytė, Lekt.
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Danguolė Straižytė, Lekt.
114 (Balio Sruogos) aud. 11:00 - 12:30
Romanų filologijos įvadas (Privalomasis)
Prancūzų filologija 3k. 1gr. 2gr.

Dainius Būrė, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Užsienio kalba (italų) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 1gr. 2gr.
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 1k. 1gr.
Lenkų filologija 2k. 1gr. 1gr. 2gr. 3gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr.

Ieva Kirilauskaitė, Lekt.
15:00 - 16:30
Užsienio kalba (italų) III/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 3k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 1gr. 2gr.
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 2k. 1gr.
Lenkų filologija 3k. 1gr. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr.

Ieva Kirilauskaitė, Lekt.
17:00 - 18:30
Užsienio kalba (turkų) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 2gr. 3gr. 1gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 2gr.

Galina Miškinienė, Doc., Dr.

17:00 - 18:30
Turkų kalba A1 (Laisvasis)

Galina Miškinienė, Doc., Dr.
Komentarai: MVG ir NPD

17:00 - 18:30
Šiuolaikinė turkų kalba I/VII d. (Privalomasis)
Lietuvių filologija ir turkų kalba 1k. 1gr.

Galina Miškinienė, Doc., Dr.

18:30 - 20:30
REZERVUOTA

Komentarai: Choro repeticijos
18:30 - 20:30
REZERVUOTA

Komentarai: Choro repeticijos
115A aud. 09:00 - 10:30
Rusų kalba B1 (Privalomasis)

Natalja Kapočė, Lekt., Dr.
11:00 - 12:30
Rusų avangardas (Privalomasis)
Rusistika 2k. 1gr.

Galina Michailova, Prof., Dr.
13:00 - 14:30
Užsienio kalba (rusų) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 2gr. 3gr. 1gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 2gr.

Regina Čičinskaitė, Lekt.
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Valentina Stankevičiūtė, Lekt.
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Valentina Stankevičiūtė, Lekt.
115B aud. 09:00 - 10:30
Rusų literatūros įvadas I/II d. (Privalomasis)
Rusų filologija 1k. 1gr.
Rusų literatūra 2k. 1gr.

Galina Michailova, Prof., Dr.
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė rusų kalba I/IV d. (Privalomasis)
Rusų filologija 1k. 1gr.

Valentina Stankevičiūtė, Lekt.
Komentarai: rašyba
13:00 - 14:30
XX a. lietuvių literatūra (Privalomasis)
Lietuvių filologija 3k. 1gr. 2gr.

Rita Tūtlytė, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Užsienio kalba (rusų) III/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 3k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr.

Valentina Stankevičiūtė, Lekt.
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Sigita Balaišienė, Lekt.
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Sigita Balaišienė, Lekt.
116 (Antano Salio) aud. 09:00 - 10:30
Vokiečių kalbos istorinė raida (Privalomasis)
Vokiečių filologija 3k. 1gr.
Vokiečių filologija 4k. 1gr.

Aleksej Burov, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė vokiečių kalba I/IV d. (Privalomasis)
Vokiečių filologija 1k. 1gr.
Vokiečių kalba ir kultūra 2k. 1gr.

Justina Daunorienė, Asist., Dr.
Komentarai: Pažengusiesiems
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė ispanų kalba I/V d. (Privalomasis)
Ispanų filologija 1k. 1gr.

Carlos Garcia Fernandez, Lekt.
17:00 - 18:30
REZERVUOTA

Jurgita Katkuvienė, Asist., Dr.

18:30 - 20:00
Vokiečių kalba A1 (Laisvasis)

Vita Banionytė, Asist., Dr.
Komentarai: NPD
18:30 - 20:00
Vokiečių kalba A1 (Laisvasis)

Vita Banionytė, Asist., Dr.
Komentarai: NPD
117 aud. 11:00 - 12:30
Šiuolaikinė anglų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (rusų) kalba 1k. 1gr. 2gr.

Jelena Kirejeva, Lekt.
Komentarai: leksika
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba I/V d. (Privalomasis)
Prancūzų filologija (pradedantiesiems) 1k. 2gr.

Diana Sroda, Lekt.
15:00 - 16:30
Lithuanian Literature: from ethnic tradition to modern culture (Laisvasis)

Regimantas Tamošaitis, Doc., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. 09:00 - 10:30
REZERVUOTA

Erika Sausverde, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
Literatūros teorija ir praktika (Privalomasis)
Anglų filologija 3k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr.

Rūta Šlapkauskaitė, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Šiuolaikinės lietuvių literatūros tendencijos (Pasirenkamasis)
Vertimas 4k. 1gr. 2gr.

Audinga Tikuišienė, Doc., Dr.

13:00 - 14:30
Šiuolaikinės lietuvių literatūros tendencijos (Privalomasis)
Lietuvių filologija 1k. 1gr. 2gr. 3gr. 1gr. 1gr. 1gr.
Lietuvių literatūra 2k. 1gr.

Audinga Tikuišienė, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
LDK ir Prūsų Lietuvos literatūra (Privalomasis)
Lietuvių filologija 2k. 1gr. 2gr. 3gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr.

Darius Kuolys, Doc., Dr.
17:00 - 18:30
Šiuolaikinės kalbotyros kryptys (ir tyrimas) (Privalomasis)
Bendroji kalbotyra 1k. 1gr. 1gr. 1gr.

Aksel Holvoet, Vyr. M. Darbuot., Habil. dr.

17:00 - 18:30
Kalbos, kultūros ir literatūros tyrimų kryptys ir metodai (Privalomasis)
Šiaurės Europos kalbos ir kultūros 1k. 1gr.

Aksel Holvoet, Vyr. M. Darbuot., Habil. dr.

18:30 - 20:30
REZERVUOTA

Komentarai: Choro repeticijos
18:30 - 20:30
REZERVUOTA

Komentarai: Choro repeticijos
119 (Adomo Mickevičiaus) aud. 11:00 - 12:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba I/V d. (Privalomasis)
Prancūzų kalba ir kultūra (pradedantiesiems) 2k. 1gr.

Inga Šerniuvienė, Lekt.
13:00 - 14:30
Etnolingvistika (Pasirenkamasis)
Lietuvių filologija 2k. 1gr. 2gr. 3gr.
Lietuvių filologija 4k. 1gr. 2gr.

Birutė Jasiūnaitė, Prof., Dr. (HP)
17:00 - 18:30
Užsienio kalba (kroatų) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 2gr. 3gr. 1gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 2gr.

Josip Vuckovic, lekt.

17:00 - 18:30
Kroatų kalba A1 (Laisvasis)

Josip Vuckovic, lekt.
Komentarai: MVG ir NPD

18:30 - 20:30
REZERVUOTA

Komentarai: Choro repeticijos
18:30 - 20:30
REZERVUOTA

Komentarai: Choro repeticijos
120 (Rusų) aud. 11:00 - 12:30
Rusų literatūra (XX a.) I/II d. (Privalomasis)
Rusų filologija 3k. 1gr.

Regina Čičinskaitė, Lekt.
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė rusų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Rusų filologija 2k. 1gr.
Rusų kalba 3k. 1gr.

Jelena Konickaja, Doc., Dr.
Komentarai: komunikacija
121 (Roberto Šumano) aud. 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba III/V d. (Privalomasis)
Prancūzų filologija (pradedantiesiems) 2k. 1gr.

Lina Perkauskytė, Lekt.
11:00 - 12:30
Prancūzų kalbos morfologija (Privalomasis)
Prancūzų filologija 1k. 1gr.
Prancūzų kalba ir kultūra (pažengusiesiems) 2k. 1gr.

Lina Perkauskytė, Lekt.
13:00 - 14:30
Užsienio kalba (prancūzų) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr.
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 1k. 1gr.
Lenkų filologija 2k. 1gr. 1gr. 2gr. 3gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 2gr.

Daiva Repeikaitė-Jarmalavičienė, Lekt.
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba I/V d. (Privalomasis)
Prancūzų filologija (pradedantiesiems) 1k. 2gr.

Daiva Repeikaitė-Jarmalavičienė, Lekt.
17:00 - 18:30
Prancūzų kino įvadas (Pasirenkamasis)
Prancūzų filologija 3k. 1gr. 2gr.
Prancūzų filologija 4k. 1gr. 2gr.

Eglė Kačkutė-Hagan, Doc., Dr.
19:00 - 20:30
Literatūra ir migracija. Migracija šiuolaikinėje prancūzų ir frankofoniškoje literatūroje (Pasirenkamasis)
Prancūzų filologija 3k. 1gr. 2gr.
Prancūzų filologija 4k. 1gr. 2gr.

Eglė Kačkutė-Hagan, Doc., Dr.
122 (Suomių) aud. 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba III/V d. (Privalomasis)
Prancūzų filologija (pradedantiesiems) 2k. 2gr.

Olivier Francois Roger Morere, Lekt.
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė ispanų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 2k. 2gr.

Chordana Gonsales Krus, Lekt.
Komentarai: leksika
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė ispanų kalba I/V d. (Privalomasis)
Ispanų filologija 1k. 2gr.

Carlos Garcia Fernandez, Lekt.
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba III/V d. (Privalomasis)
Prancūzų filologija (pradedantiesiems) 2k. 2gr.

Lina Perkauskytė, Lekt.
17:00 - 18:30
Užsienio kalba (prancūzų) III/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 3k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 1gr.
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 2k. 1gr.
Lenkų filologija 3k. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr.

Rasa Tamošaitienė, Lekt.
Komentarai: Užsiėmimai prasidės rugsėjo 18 d.
Pedagogo komentarai: kartu su NPD studentais

18:30 - 20:00
Prancūzų kalba A1 (Laisvasis)

Rasa Tamošaitienė, Lekt.
Komentarai: NPD
18:30 - 20:00
Prancūzų kalba A1 (Laisvasis)

Rasa Tamošaitienė, Lekt.
Komentarai: NPD
123 (Stepono Batoro) aud. 09:00 - 10:30
Sovietmečio lietuvių literatūra (Pasirenkamasis)
Lietuvių filologija 2k. 1gr. 2gr. 3gr.
Lietuvių filologija 3k. 1gr. 2gr.
Lietuvių filologija 4k. 1gr. 2gr.

Jurgita Raškevičiūtė-Andriukonienė, Asist., Dr.
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė lenkų kalba I/IV d. (Privalomasis)
Lenkų filologija 1k. 1gr.

Miroslav Davlevič, Doc., Dr.
Komentarai: Pažengusiesiems
15:45 - 16:30
Vengrų kalba A2 (Laisvasis)

Komentarai: consultation by agreement
17:00 - 18:30
Užsienio kalba (vengrų) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 2gr. 3gr. 1gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 2gr.


17:00 - 18:30
Vengrų kalba A1 (Laisvasis)

Komentarai: MVG ir NPD
127 (Valerijaus Čekmono) aud. 09:00 - 10:30
Lenkų kalba ir kultūra II/IV d. (Pasirenkamasis)
Lietuvių filologija 2k. 1gr. 2gr. 3gr.

Regina Jakubėnas, Asist., Dr.
11:00 - 12:30
Bakalauro darbo seminaras (Privalomasis)
Anglų ir rusų kalbos 4k. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr.

Anastasija Belovodskaja, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Rusų kalbos raida (Privalomasis)
Rusų filologija 3k. 1gr.

Jelena Konickaja, Doc., Dr.
17:00 - 18:30
Užsienio kalba (slovėnų) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 2gr. 3gr. 1gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 2gr.

Jelena Konickaja, Doc., Dr.

17:00 - 18:30
Slovėnų kalba A1 (Laisvasis)

Jelena Konickaja, Doc., Dr.
Komentarai: MVG ir NPD
128 (Taraso Ševčenkos) aud. 09:00 - 10:30
Kalbotyra I/II d. (Privalomasis)
Skandinavistika (suomių ir švedų) 3k. 1gr.

Asta Laugalienė, J. Asist.
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė švedų kalba, stilistika ir vertimas II/II d. (Privalomasis)
Skandinavistika (suomių ir švedų) 4k. 1gr.

Agnietė Pranckūnienė, Lekt.
13:00 - 14:30
Kalbotyros įvadas (Privalomasis)
Rusų filologija 1k. 1gr.

Anastasija Belovodskaja, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Užsienio kalba (vokiečių) III/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 3k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 1gr. 2gr. 1gr.
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 2k. 1gr.
Lenkų filologija 3k. 1gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr.

Diana Babušytė, Doc., Dr.

15:00 - 16:30
Užsienio kalba (vokiečių) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Vokiečių filologija 2k. 1gr. 2gr.

Diana Babušytė, Doc., Dr.
Komentarai: Pažengusiesiems
17:00 - 18:30
Šiuolaikinė ispanų kalba I/III d. (Privalomasis)
Ispanų kalba ir kultūra 2k. 1gr.

Dustan Moreira Santo Tomas, Lekt.
Komentarai: Lektorius iš Ispanijos
129 aud. 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė italų kalba (morfologija ir leksikologija) III/V d. (Privalomasis)
Italų filologija 2k. 1gr. 2gr.
Italų kalba ir kultūra 3k. 1gr.

Alessandra Cali, Lekt.
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė ispanų kalba V/V d. (Privalomasis)
Ispanų filologija 3k. 1gr. 2gr.

Gustaw Ferdynand Juzala-Deprati, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė ispanų kalba V/V d. (Privalomasis)
Ispanų filologija 3k. 1gr. 2gr.

Gustaw Ferdynand Juzala-Deprati, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Ispanų kalbos fonetika ir fonologija (Privalomasis)
Ispanų filologija 2k. 1gr.

Miguel Karl Villanueva Svensson, Doc., Dr.
17:30 - 19:00
REZERVUOTA

Komentarai: Lenkijos institutas
130 aud. 09:00 - 10:30
Ispanų literatūra (XIX-XX a.a.) (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 4k. 1gr. 2gr.

Alfonso Rascon Caballero, J. Asist.
11:00 - 12:30
Anglų kalbos gramatika I/III d. (Privalomasis)
Anglų filologija 1k. 1gr.

Deividas Zibalas, J. Asist.
13:00 - 14:30
Užsienio kalba (ispanų) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 2gr. 3gr. 1gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 2gr.

Dustan Moreira Santo Tomas, Lekt.
Komentarai: Ispanų kalba
15:00 - 16:30
Užsienio kalba (ispanų) III/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 3k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 1gr. 1gr. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr.

Dustan Moreira Santo Tomas, Lekt.
17:30 - 19:00
REZERVUOTA

Komentarai: Lenkijos institutas
A4 (Kalbų laboratorija 1) aud. 11:00 - 12:30
Vokiečių kalbos fonetika (Privalomasis)
Vokiečių filologija 1k. 1gr.

Alexander Mionskowski, Asist., Dr.
Komentarai: Pažengusiesiems

11:00 - 12:30
Vokiečių kalbos fonetika (Pasirenkamasis)
Vokiečių filologija 4k. 1gr. 1gr.

Alexander Mionskowski, Asist., Dr.
13:00 - 14:30
Vokiečių kalbos istorinė raida (Privalomasis)
Vokiečių filologija 3k. 1gr.
Vokiečių filologija 4k. 1gr.

Aleksej Burov, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Prancūzų kalbos fonetika (Privalomasis)
Prancūzų filologija (pradedantiesiems) 1k. 1gr.

Estera Zingerytė, Lekt.
A4 (Kalbų laboratorija 2) aud. 09:00 - 10:30
Vertimo seminaras (Privalomasis)
Vertimas 3k. 2gr.

Nijolė Burkšaitienė, Prof., Dr.
11:00 - 12:30
Vertimo seminaras (Privalomasis)
Vertimas 3k. 1gr.

Nijolė Burkšaitienė, Prof., Dr.
13:00 - 14:30
Kiekybiniai ir kokybiniai tyrimų metodai (Privalomasis)
Bendroji kalbotyra 1k. 1gr. 1gr. 1gr.

Laura Vilkaitė-Lozdienė, Asist., Dr.
15:00 - 16:30
Kiekybiniai ir kokybiniai tyrimų metodai (Privalomasis)
Bendroji kalbotyra 1k. 1gr. 1gr. 1gr.

Laura Vilkaitė-Lozdienė, Asist., Dr.
17:30 - 19:00
Šiuolaikinė norvegų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (norvegų) kalba 2k. 1gr.

Valentina Belokon, Lekt.
Komentarai: morfologija
A6 aud. 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė lenkų kalba I/IV d. (Privalomasis)
Lenkų filologija 1k. 1gr.

Miroslav Davlevič, Doc., Dr.
Komentarai: Pažengusiesiems
11:00 - 12:30
Lenkijos istorija ir kultūra (Pasirenkamasis)
Lenkų filologija 2k. 1gr.

Regina Jakubėnas, Asist., Dr.
17:00 - 18:30
Konsultacija (Laisvasis)

Vitalija Kazlauskienė, Asist., Dr.
Komentarai: Filosofijos fakulteto studentams pasirinkusiems didaktiką mūsų fakultete konsultacijoms.
A7 (Kanados studijų) aud. 09:00 - 10:30
Bakalauro darbo seminaras (Privalomasis)
Anglų filologija 4k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr.

Linara Bartkuvienė, Doc., Dr.
Komentarai: literatams
11:00 - 12:30
Vokiečių literatūra: XIX a. 2 p. – XX a. (Privalomasis)
Vokiečių filologija 3k. 1gr.
Vokiečių filologija 4k. 1gr.

Violeta Katinienė, Asist., Dr.
13:00 - 14:30
Literatūros teorija ir praktika (Privalomasis)
Anglų filologija 3k. 1gr. 2gr.

Rūta Šlapkauskaitė, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė vokiečių kalba III/IV d. (Privalomasis)
Vokiečių filologija 2k. 2gr.
Vokiečių kalba ir kultūra 3k. 1gr.

Skaistė Volungevičienė, Doc., Dr.
Komentarai: Pradedantiesiems
A8 aud. 09:00 - 10:30
Anglų kalbos fonetika ir prezentacijos (Privalomasis)
Anglų filologija 1k. 1gr.

Justina Urbonaitė, Asist., Dr.
Komentarai: prezentacijos
11:00 - 12:30
Anglų kalbos fonetika ir prezentacijos (Privalomasis)
Anglų filologija 1k. 2gr.

Justina Urbonaitė, Asist., Dr.
Komentarai: prezentacijos
13:00 - 14:30
Lietuvių kalbos kultūra I/II d. (Privalomasis)
Vertimas žodžiu 1k. 1gr.

Joana Pribušauskaitė, Lekt.

13:00 - 14:30
Lietuvių kalbos kultūra (Privalomasis)
Dalykinė (teisės) kalba 1k. 1gr. 2gr.

Elvyra Kutanovienė, Lekt.
Joana Pribušauskaitė, Lekt.
15:00 - 16:30
Vokiškai kalbančių šalių visuomenė ir kultūra (Privalomasis)
Vokiečių filologija 1k. 2gr.
Vokiečių kalba ir kultūra 2k. 1gr.

Violeta Katinienė, Asist., Dr.
Komentarai: Pradedantiesiems
A9 (Germanistikos studijų kabinetas 1) aud. 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė vokiečių kalba III/IV d. (Privalomasis)
Vokiečių filologija 2k. 1gr.
Vokiečių kalba ir kultūra 3k. 1gr.

Lina Plaušinaitytė, Doc., Dr.
Komentarai: Pažengusiesiems
11:00 - 12:30
Senieji raštai vokiečių kalba (Pasirenkamasis)
Vokiečių filologija 2k. 1gr. 2gr.

Justina Daunorienė, Asist., Dr.
13:00 - 14:30
Kalba, visuomenė, kultūra, vertimas (Germanistika) I/III d. (Pasirenkamasis)
Šiaurės Europos kalbos ir kultūros 1k. 1gr.

Aleksej Burov, Doc., Dr.
Alexander Mionskowski, Asist., Dr.
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Lolita Vaškelienė, Lekt.
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Lolita Vaškelienė, Lekt.
A9 (Germanistikos studijų kabinetas 2) aud. 13:00 - 14:30
Užsienio kalba (vokiečių) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr.
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 1k. 1gr.
Lenkų filologija 2k. 1gr. 1gr. 2gr. 3gr. 1gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr.

Violeta Katinienė, Asist., Dr.
Komentarai: A1 - visiškai nesimokiusiems vokiečių kalbos

13:00 - 14:30
Užsienio kalba (vokiečių) I/II d. (Pasirenkamasis)
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 3k. 1gr.

Violeta Katinienė, Asist., Dr.
Komentarai: A1 - visiškai nesimokiusiems vokiečių kalbos
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė vokiečių kalba III/IV d. (Privalomasis)
Vokiečių filologija 2k. 1gr.
Vokiečių kalba ir kultūra 3k. 1gr.

Alexander Mionskowski, Asist., Dr.
Komentarai: Pažengusiesiems
Anglų filologijos katedra
ISC (Italų studijų centras) aud. 11:00 - 12:30
Šiuolaikinė italų kalba (fonetika ir fonologija) I/V d. (Privalomasis)
Italų filologija 1k. 2gr.

Alessandra Cali, Lekt.
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė italų kalba (fonetika ir fonologija) I/V d. (Privalomasis)
Italų filologija 1k. 1gr.
Italų kalba ir kultūra 2k. 1gr.

Paola Fertoli, Lekt.
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė italų kalba (morfologija ir leksikologija) III/V d. (Privalomasis)
Italų filologija 2k. 1gr. 2gr.
Italų kalba ir kultūra 3k. 1gr.

Paola Fertoli, Lekt.
17:00 - 18:30
Italų kalba A1 (Laisvasis)

Luca Pavan, Lekt.
Komentarai: NPD
K1 (Jono Dumčiaus) aud. 09:00 - 10:30
Graikų autoriai ir antikinė eilėdara I/II d. (Privalomasis)
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 3k. 1gr.

Mindaugas Strockis, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
Lotynų autoriai I/II d. (Privalomasis)
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 4k. 1gr.

Alius Jaskelevičius, J. Asist.
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė anglų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir rusų kalbos 2k. 1gr.

Eglė Židonienė, Lekt.
Komentarai: morfologija
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba I/V d. (Privalomasis)
Prancūzų filologija 1k. 1gr.
Prancūzų kalba ir kultūra (pažengusiesiems) 2k. 1gr.

Diana Sroda, Lekt.
K2 aud. 09:00 - 10:30
Lotynų autoriai I/II d. (Privalomasis)
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 4k. 1gr.

Alius Jaskelevičius, J. Asist.
11:00 - 12:30
Lotynų kalba ir autoriai I/IV d. (Privalomasis)
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 1k. 1gr.

Dovilė Keršienė, Asist., Dr.
13:00 - 14:30
Lotynų kalba I/II d. (Privalomasis)
Lenkų filologija 1k. 1gr. 2gr. 1gr.

Irena Štikonaitė, Lekt.
15:00 - 16:30
REZERVUOTA

Justina Bružaitė-Liseckienė, J. Asist.
Komentarai: Lituanistinių studijų katedra
18:00 - 19:30
REZERVUOTA

Kristina Svarevičiūtė, Lekt.
18:00 - 19:30
REZERVUOTA

Kristina Svarevičiūtė, Lekt.
K3 aud. 11:00 - 12:30
Lotynų kalba I/II d. (Privalomasis)
Prancūzų filologija (pradedantiesiems) 1k. 2gr.

Irena Štikonaitė, Lekt.
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba I/V d. (Privalomasis)
Prancūzų kalba ir kultūra (pradedantiesiems) 2k. 1gr.

Inga Šerniuvienė, Lekt.
15:00 - 16:30
Kalba, visuomenė, kultūra, vertimas (Skandinavistika: švedų) I/III d. (Pasirenkamasis)
Šiaurės Europos kalbos ir kultūros 1k. 1gr.

Alma Braškytė, Lekt.
17:00 - 18:30
Vertimo raštu metodologija I/IV d. (Privalomasis)
Vertimas raštu 1k. 1gr. 2gr.

Daina Valentinavičienė, Lekt.
Komentarai: EN

17:00 - 18:30
Vertimo raštu metodologija I/II d. (Privalomasis)
Vertimas žodžiu 1k. 1gr.

Daina Valentinavičienė, Lekt.
Komentarai: EN
K4 aud. 09:00 - 12:30
REZERVUOTA

Stasė Paškonytė, Lekt.
09:00 - 12:30
REZERVUOTA

Stasė Paškonytė, Lekt.
Klasikinės filologijos katedra 11:00 - 12:30
Graikų kalba ir autoriai III/IV d. (Privalomasis)
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 2k. 1gr.
Senoji graikų kalba ir helenistinė kultūra 3k. 1gr.

Mindaugas Strockis, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Graikų literatūros istorija (Privalomasis)
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 2k. 1gr.

Vytautas Ališauskas, Prof., Dr.
15:00 - 16:30
Graikų archaika ir klasika: kultūros paradigmos (Privalomasis)
Klasikinės studijos 1k. 1gr.

Vytautas Ališauskas, Prof., Dr.
Prancūzų filologijos katedra 11:00 - 12:30
Bakalauro darbo seminaras (Privalomasis)
Prancūzų filologija 4k. 1gr. 2gr.

Vita Valiukienė, Asist., Dr.
Komentarai: kalbotyra
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba V/V d. (Privalomasis)
Prancūzų filologija 3k. 1gr. 2gr.

Lina Perkauskytė, Lekt.
Rusų filologijos katedra
SHM aud. 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė anglų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir rusų kalbos 2k. 1gr.

Jelena Kirejeva, Lekt.
Komentarai: leksika
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 1k. 2gr.

Daiva Mickūnaitytė, Doc., Dr.
Komentarai: fonetika
13:00 - 14:30
Aktualioji sakinio skaida ir vertimas (Pasirenkamasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 4k. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr.

Eglė Petronienė, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Bendrinė lietuvių kalba: nuostatos ir vartosena (Privalomasis)
Vertimas 2k. 1gr. 2gr.

Vilma Zubaitienė, Doc., Dr.
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Olga Kudirkienė, Lekt.
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Olga Kudirkienė, Lekt.
UKI A5 aud. 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė rusų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (rusų) kalba 1k. 1gr. 2gr.

Viktorija Makarova, Doc., Dr.
Komentarai: morfologija
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 1k. 1gr.

Svetlana Kosova, Lekt.
Komentarai: leksika
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 2k. 1gr.

Svetlana Kosova, Lekt.
Komentarai: leksika
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 2k. 2gr.

Svetlana Kosova, Lekt.
Komentarai: leksika
UKI Romanų kalbų katedra 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba III/V d. (Privalomasis)
Prancūzų filologija 2k. 1gr.

Daiva Mickūnaitytė, Doc., Dr.

09:00 - 10:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba V/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 3k. 1gr.

Daiva Mickūnaitytė, Doc., Dr.
Komentarai: leksika
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė anglų kalba V/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 3k. 1gr.

Hannah Lucy Shipman, Lekt.
Komentarai: leksika
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė anglų kalba V/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 3k. 1gr.

Hannah Lucy Shipman, Lekt.
Komentarai: leksika
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Elina Sidorovič, Lekt.
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Elina Sidorovič, Lekt.
Vokiečių filologijos katedra
Vokiečių kabinetas UKI 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 1k. 2gr.

Svetlana Kosova, Lekt.
Komentarai: leksika
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė ispanų kalba V/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 3k. 1gr.

Gitana Irnienė, Lekt.
Komentarai: leksika
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė ispanų kalba V/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 3k. 2gr.

Gitana Irnienė, Lekt.
Komentarai: leksika
16:00 - 17:30
Šiuolaikinė norvegų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (norvegų) kalba 2k. 2gr.

Valentina Belokon, Lekt.
Komentarai: leksika
16:00 - 17:30
Šiuolaikinė norvegų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (norvegų) kalba 2k. 2gr.

Valentina Belokon, Lekt.
Komentarai: leksika

18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Inga Piščikienė, Lekt.
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Inga Piščikienė, Lekt.
Antradienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
107 (Azerbaidžano) aud. 09:00 - 10:30
Mokslinio diskurso ypatumai (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 3k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr.
Anglų filologija 4k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr.

Jolanta Šinkūnienė, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė kalbotyra: kalbos tyrimo metodai ir teorijos (Privalomasis)
Anglų filologija 2k. 3gr. 4gr.

Jolanta Šinkūnienė, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė kalbotyra: kalbos tyrimo metodai ir teorijos (Privalomasis)
Anglų filologija 2k. 1gr. 2gr.

Jolanta Šinkūnienė, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė lenkų kalba I/IV d. (Privalomasis)
Lenkų filologija 1k. 2gr.
Lenkų kalba ir kultūra 2k. 1gr.

Viktorija Ušinskienė, Doc., Dr.
Komentarai: Pradedantiesiems
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Gracija Pleikienė, Lekt.
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Gracija Pleikienė, Lekt.
108 (Estų) aud. 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė anglų kalba I/IV d. (Privalomasis)
Anglų filologija 1k. 1gr.

Deividas Zibalas, J. Asist.
11:00 - 12:30
Anglų kalbos gramatika III/III d. (Privalomasis)
Anglų filologija 2k. 2gr.

Audronė Šolienė, Asist., Dr.
Komentarai: Frazinė gramatika
13:00 - 14:30
Mokslo tiriamasis darbas (Privalomasis)
Taikomoji kalbotyra 2k. 1gr.

Loreta Vilkienė, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė švedų kalba, stilistika ir vertimas II/II d. (Privalomasis)
Skandinavistika (suomių ir švedų) 4k. 1gr.

Mats Villiam Hjortfors, Lekt.
109 aud. 09:00 - 10:30
Anglų kalbos gramatika III/III d. (Privalomasis)
Anglų filologija 2k. 3gr.

Anna Ruskan, Asist., Dr.
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė anglų kalba I/IV d. (Privalomasis)
Anglų filologija 1k. 3gr.

Deividas Zibalas, J. Asist.
13:00 - 14:30
Anglų kalbos gramatika III/III d. (Privalomasis)
Anglų filologija 2k. 4gr.

Anna Ruskan, Asist., Dr.
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba I/V d. (Privalomasis)
Prancūzų filologija 1k. 1gr.
Prancūzų kalba ir kultūra (pažengusiesiems) 2k. 1gr.

Diana Sroda, Lekt.
17:00 - 18:30
Autobiografinė literatūra (Pasirenkamasis)
Lietuvių filologija 2k. 1gr. 2gr. 3gr.
Lietuvių filologija 3k. 1gr. 2gr.
Lietuvių filologija 4k. 1gr. 2gr.

Rita Tūtlytė, Doc., Dr.
110 aud. 09:00 - 20:30
REZERVUOTA

Lina Blauzdavičiūtė
Komentarai: Lituanistinių studijų katedra
09:00 - 20:30
REZERVUOTA

Lina Blauzdavičiūtė
Komentarai: Lituanistinių studijų katedra
09:00 - 20:30
REZERVUOTA

Lina Blauzdavičiūtė
Komentarai: Lituanistinių studijų katedra
09:00 - 20:30
REZERVUOTA

Lina Blauzdavičiūtė
Komentarai: Lituanistinių studijų katedra
09:00 - 20:30
REZERVUOTA

Lina Blauzdavičiūtė
Komentarai: Lituanistinių studijų katedra
09:00 - 20:30
REZERVUOTA

Lina Blauzdavičiūtė
Komentarai: Lituanistinių studijų katedra
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. 09:00 - 10:30
Spaudos žanrai (Pasirenkamasis)
Vokiečių filologija 3k. 1gr.
Vokiečių filologija 4k. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr.

Vaiva Žeimantienė, Doc., Dr.
12:15 - 14:30
Hermeneutika (Pasirenkamasis)
Semiotika 1k. 1gr.
Semiotika 2k. 1gr.

Arūnas Sverdiolas, Prof., Dr. (HP)
12:15 - 14:30
Hermeneutika (Pasirenkamasis)
Semiotika 1k. 1gr.
Semiotika 2k. 1gr.

Arūnas Sverdiolas, Prof., Dr. (HP)
15:00 - 16:30
Psichoanalitinė meno kritika (Pasirenkamasis)
Intermedialios literatūros studijos 1k. 1gr. 1gr.
Semiotika 2k. 1gr.

Birutė Meržvinskytė, Doc., Dr.
17:00 - 18:30
Psichoanalitinė meno kritika (Pasirenkamasis)
Intermedialios literatūros studijos 1k. 1gr. 1gr.
Semiotika 2k. 1gr.

Birutė Meržvinskytė, Doc., Dr.
19:00 - 20:30
Ideologijos analizė (Pasirenkamasis)
Semiotika 2k. 1gr.

Nijolė Keršytė, Doc., Dr.
113 aud. 09:00 - 10:30
Skandinavijos šalių istorija (Pasirenkamasis)
Anglų ir kita užsienio (norvegų) kalba 3k. 1gr. 2gr.

Neringa Dambrauskaitė, M. Darbuot., Dr.
11:00 - 12:30
Antikinė literatūra (Privalomasis)
Prancūzų filologija (pradedantiesiems) 1k. 2gr.

Jovita Dikmonienė, Asist., Dr.
13:00 - 14:30
Italijos istorija ir kultūra I/II d. (Pasirenkamasis)
Italų filologija 2k. 1gr. 2gr.

Dainius Būrė, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
XX a. lietuvių prozos studijos (Pasirenkamasis)
Literatūros antropologija ir kultūra 2k. 1gr.

Regimantas Tamošaitis, Doc., Dr.
17:00 - 18:30
XX a. lietuvių prozos studijos (Pasirenkamasis)
Literatūros antropologija ir kultūra 2k. 1gr.

Regimantas Tamošaitis, Doc., Dr.
114 (Balio Sruogos) aud. 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė vokiečių kalba I/IV d. (Privalomasis)
Vokiečių filologija 1k. 2gr.
Vokiečių kalba ir kultūra 2k. 1gr.

Skaistė Volungevičienė, Doc., Dr.
Komentarai: Pradedantiesiems
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė ispanų kalba I/V d. (Privalomasis)
Ispanų filologija 1k. 1gr.

Carlos Garcia Fernandez, Lekt.
13:00 - 14:30
Kasdienybės refleksija: lietuvių eseistika (Pasirenkamasis)
Intermedialios literatūros studijos 1k. 1gr.

Dalia Čiočytė, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Antikinė literatūra (Privalomasis)
Anglų filologija 1k. 4gr.

Dovilė Čitavičiūtė, Lekt.
18:30 - 20:30
REZERVUOTA

Komentarai: Choro repeticijos
18:30 - 20:30
REZERVUOTA

Komentarai: Choro repeticijos
115A aud. 09:00 - 10:30
Rusų literatūros įvadas I/II d. (Privalomasis)
Rusų filologija 1k. 1gr.
Rusų literatūra 2k. 1gr.

Galina Michailova, Prof., Dr.
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė italų kalba (fonetika ir fonologija) I/V d. (Privalomasis)
Italų filologija 1k. 2gr.

Alessandra Cali, Lekt.
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė italų kalba (fonetika ir fonologija) I/V d. (Privalomasis)
Italų filologija 1k. 1gr. 2gr.
Italų kalba ir kultūra 2k. 1gr.

Diego Ardoino, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Kalbos psichosociologija (Pasirenkamasis)
Rusistika 2k. 1gr.
Rusistika (literatūra, lingvistika, kultūra) 1k. 1gr.

Ala Lichačiova, Prof., Dr.
115B aud. 09:00 - 10:30
Prancūzų literatūra (XIX a.) (Privalomasis)
Prancūzų filologija 3k. 1gr. 2gr.

Genovaitė Dručkutė, Prof., Dr.
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė ispanų kalba III/III d. (Privalomasis)
Ispanų kalba ir kultūra 3k. 1gr.

Gustaw Ferdynand Juzala-Deprati, Doc., Dr.

11:00 - 12:30
Šiuolaikinė ispanų kalba III/V d. (Privalomasis)
Ispanų filologija 2k. 1gr. 2gr.

Gustaw Ferdynand Juzala-Deprati, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė ispanų kalba I/V d. (Privalomasis)
Ispanų filologija 1k. 2gr.

Carlos Garcia Fernandez, Lekt.
15:00 - 16:30
Prancūzijos kultūros istorija (Pasirenkamasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 3k. 1gr.

Ilana Subačienė, Lekt.
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Gitana Irnienė, Lekt.
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Gitana Irnienė, Lekt.
116 (Antano Salio) aud. 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė anglų kalba I/IV d. (Privalomasis)
Anglų filologija 1k. 4gr.

Jurga Kasteckienė, Lekt.
Komentarai: Rašytinis akademinis diskursas
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė anglų kalba I/IV d. (Privalomasis)
Anglų filologija 1k. 1gr.

Jurga Kasteckienė, Lekt.
Komentarai: Rašytinis akademinis diskursas
13:00 - 14:30
Klasikinė lietuvių proza (Pasirenkamasis)
Lietuvių filologija 2k. 1gr. 2gr. 3gr.
Lietuvių filologija 3k. 1gr. 2gr.
Lietuvių filologija 4k. 1gr. 2gr.

Regimantas Tamošaitis, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Lietuvių kalbos rašyba (Pasirenkamasis)
Lietuvių filologija 2k. 1gr. 2gr. 3gr.
Lietuvių kalba 4k. 1gr.

Laimutis Laužikas, Lekt.
18:30 - 20:00
Vokiečių kalba A2 (Laisvasis)

Vita Banionytė, Asist., Dr.
Komentarai: NPD
18:30 - 20:00
Vokiečių kalba A2 (Laisvasis)

Vita Banionytė, Asist., Dr.
Komentarai: NPD
117 aud. 11:00 - 12:30
Literatūros mokslo metodologija (Privalomasis)
Rusistika (literatūra, lingvistika, kultūra) 1k. 1gr. 1gr.

Galina Michailova, Prof., Dr.
13:00 - 14:30
Bendroji ir tipologinė kalbotyra (Privalomasis)
Rusistika (literatūra, lingvistika, kultūra) 1k. 1gr. 1gr.

Jelena Konickaja, Doc., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. 09:00 - 10:30
Literatūros teorijos įvadas (Privalomasis)
Lietuvių filologija 1k. 1gr. 2gr. 3gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr.

Paulius Vaidotas Subačius, Prof., Dr.
11:00 - 12:30
Anglų literatūra: XX a. (Privalomasis)
Anglų filologija 4k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr.

Regina Rudaitytė, Prof., Dr. (HP)
15:00 - 16:30
Klasikinis rusų romanas (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr.
Ispanų filologija 3k. 1gr. 2gr.
Ispanų filologija 4k. 1gr. 2gr.
Italų filologija 2k. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr. 3gr.
Lietuvių filologija 3k. 1gr. 2gr.
Prancūzų filologija (pradedantiesiems) 2k. 1gr. 2gr. 1gr.
Rusų filologija 4k. 1gr.
Skandinavistika (danų) 2k. 1gr.
Skandinavistika (danų) 4k. 1gr.
Skandinavistika (norvegų) 2k. 1gr. 1gr. 1gr. 2gr.
Rusų filologija 4k. 1gr.

Dagnė Beržaitė, Doc., Dr.

15:00 - 16:30
REZERVUOTA

Loreta Vilkienė, Doc., Dr.
Komentarai: paskaita
18:30 - 20:30
REZERVUOTA

Komentarai: Choro repeticijos
18:30 - 20:30
REZERVUOTA

Komentarai: Choro repeticijos
119 (Adomo Mickevičiaus) aud. 09:00 - 10:30
REZERVUOTA

Dovilė Kuzminskaitė, Asist., Dr.
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė vokiečių kalba I/IV d. (Privalomasis)
Vokiečių filologija 1k. 1gr.
Vokiečių kalba ir kultūra 2k. 1gr.

Justina Daunorienė, Asist., Dr.
Komentarai: Pažengusiesiems
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė švedų kalba, stilistika ir vertimas I/II d. (Privalomasis)
Skandinavistika (švedų) 3k. 1gr.

Mats Villiam Hjortfors, Lekt.
Komentarai: dėst. M. Hjortfors
15:00 - 16:30
Aktualieji lietuvių literatūros aspektai (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 1gr. 2gr.
Ispanų filologija 4k. 1gr. 2gr.
Vokiečių filologija 2k. 1gr. 2gr.
Vokiečių filologija 3k. 1gr.

Neringa Klišienė, Asist., Dr.
17:00 - 18:30
Kroatų kalba A2 (Laisvasis)

Josip Vuckovic, lekt.
Komentarai: MVG

18:30 - 20:30
REZERVUOTA

Komentarai: Choro repeticijos
18:30 - 20:30
REZERVUOTA

Komentarai: Choro repeticijos
120 (Rusų) aud. 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė rusų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Rusų filologija 2k. 1gr.
Rusų kalba 3k. 1gr.

Regina Čičinskaitė, Lekt.
Komentarai: gramatika
11:00 - 12:30
Rusų poezija (Privalomasis)
Rusų filologija 2k. 1gr.

Regina Čičinskaitė, Lekt.
13:00 - 14:30
Stačiatikių kultūra ir Vakarai (Privalomasis)
Literatūros antropologija ir kultūra 2k. 1gr.

Dagnė Beržaitė, Doc., Dr.
121 (Roberto Šumano) aud. 09:00 - 10:30
Lotynų autoriai I/II d. (Privalomasis)
Italų filologija 1k. 2gr.

Dalia Andziulytė, Lekt.
11:00 - 12:30
Teksto poetika (Pasirenkamasis)
Prancūzų filologija 2k. 1gr. 1gr. 2gr.

Genovaitė Dručkutė, Prof., Dr.
13:00 - 14:30
Kultūra ir vertimas (Privalomasis)
Vertimas 3k. 1gr. 2gr.

Rimas Edvard Užgiris, Asist., Dr.
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė anglų kalba V/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (norvegų) kalba 3k. 1gr.

Loreta Chodzkienė, Doc., Dr.
Komentarai: leksika
17:00 - 18:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba I/V d. (Privalomasis)
Prancūzų kalba ir kultūra (pradedantiesiems) 2k. 1gr.

Inga Šerniuvienė, Lekt.
122 (Suomių) aud. 09:00 - 10:30
REZERVUOTA

Jurga Cibulskienė, Doc., Dr.
Komentarai: užsiėmimo perkėlimas iš SHM aud.
11:00 - 12:30
Romanų filologijos įvadas (Privalomasis)
Prancūzų filologija 3k. 1gr. 2gr.

Dainius Būrė, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Antikinė literatūra (Privalomasis)
Lenkų filologija 1k. 1gr. 2gr. 1gr.

Jovita Dikmonienė, Asist., Dr.
15:00 - 16:30
Lotynų kalba I/II d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 1gr. 1gr. 2gr.

Dalia Andziulytė, Lekt.
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Roma Valiukienė, Lekt.
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Roma Valiukienė, Lekt.
123 (Stepono Batoro) aud. 09:00 - 10:30
REZERVUOTA

Rita Migauskienė, Lekt.
11:00 - 12:30
Kalbotyros įvadas (Privalomasis)
Lenkų filologija 1k. 1gr. 2gr.

Kinga Geben, Doc., Dr.
17:00 - 18:30
Vengrų kalba B2 (Laisvasis)

Komentarai: MVG
19:00 - 20:30
Vengrų kalba A2 (Laisvasis)

127 (Valerijaus Čekmono) aud. 11:00 - 12:30
Rusų kalba B1 (Privalomasis)

Natalja Kapočė, Lekt., Dr.
13:00 - 14:30
Rusų kalbos leksikologija ir retorikos pagrindai (Privalomasis)
Rusų filologija 1k. 1gr.

Regina Čičinskaitė, Lekt.
17:00 - 18:30
Rusų kalbos frazeologija (Pasirenkamasis)
Rusų filologija 2k. 1gr.
Rusų filologija 3k. 1gr.
Rusų filologija 4k. 1gr.

Jelena Konickaja, Doc., Dr.
128 (Taraso Ševčenkos) aud. 09:00 - 10:30
Teorinė italų kalbos gramatika (Privalomasis)
Italų filologija 3k. 1gr.

Paola Fertoli, Lekt.

09:00 - 10:30
Teorinė italų kalbos gramatika (Pasirenkamasis)
Italų kalba ir kultūra 4k. 1gr.

Paola Fertoli, Lekt.
11:00 - 12:30
Lenkų kalbos istorinė raida (Privalomasis)
Lenkų filologija 3k. 1gr.

Viktorija Ušinskienė, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba III/V d. (Privalomasis)
Prancūzų filologija (pradedantiesiems) 2k. 2gr.

Olivier Francois Roger Morere, Lekt.
15:00 - 16:30
Lietuvių literatūros autoriai (Pasirenkamasis)
Lietuvių filologija 2k. 1gr. 2gr. 3gr.
Lietuvių filologija 4k. 1gr. 2gr.

Darius Kuolys, Doc., Dr.
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Sigita Balaišienė, Lekt.
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Sigita Balaišienė, Lekt.
129 aud. 09:00 - 10:30
Anglų kalbos gramatika III/III d. (Privalomasis)
Anglų filologija 2k. 1gr.

Audronė Šolienė, Asist., Dr.
Komentarai: Frazinė gramatika
11:00 - 12:30
Italų literatūros kritika (XX a.) (Pasirenkamasis)
Italų filologija 4k. 1gr.

Novella Di Nunzio, Doc., Dr.

11:00 - 12:30
REZERVUOTA

Diana Sroda, Lekt.
13:00 - 14:30
Ispanų literatūra (XIX-XX a.a.) (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 4k. 1gr. 2gr.

Alfonso Rascon Caballero, J. Asist.
15:00 - 16:30
Anglų kalbos gramatika III/III d. (Privalomasis)
Anglų filologija 2k. 2gr.

Anna Ruskan, Asist., Dr.
17:30 - 19:00
REZERVUOTA

Komentarai: Lenkijos institutas
130 aud. 09:00 - 10:30
Sakytinio teksto suvokimas (Pasirenkamasis)
Prancūzų filologija 2k. 1gr. 1gr. 2gr.
Prancūzų kalba ir kultūra (pradedantiesiems) 3k. 1gr.

Daiva Repeikaitė-Jarmalavičienė, Lekt.
11:00 - 12:30
Literatūros teorijos įvadas (Privalomasis)
Lietuvių filologija 1k. 1gr.

Paulius Vaidotas Subačius, Prof., Dr.
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė italų kalba V/V d. (Privalomasis)
Italų filologija 3k. 1gr.

Alessandra Cali, Lekt.
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė ispanų kalba I/V d. (Privalomasis)
Ispanų filologija 1k. 1gr.

Carlos Garcia Fernandez, Lekt.
17:30 - 19:00
REZERVUOTA

Komentarai: Lenkijos institutas
A4 (Kalbų laboratorija 1) aud. 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė ispanų kalba III/III d. (Privalomasis)
Ispanų kalba ir kultūra 3k. 1gr.

Gustaw Ferdynand Juzala-Deprati, Doc., Dr.

09:00 - 10:30
Šiuolaikinė ispanų kalba III/V d. (Privalomasis)
Ispanų filologija 2k. 1gr. 2gr.

Gustaw Ferdynand Juzala-Deprati, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
Vokiečių kalbos morfologija I/II d. (Privalomasis)
Vokiečių filologija 1k. 2gr.

Daumantas Katinas, Asist., Dr.
Komentarai: Pradedantiesiems
13:00 - 14:30
Vokiečių kalbos fonetika (Privalomasis)
Vokiečių filologija 1k. 2gr.

Diana Šileikaitė-Kaishauri, Doc., Dr.
Komentarai: Pradedantiesiems
15:00 - 16:30
Lenkų Nobelio premijos laureatų kūryba (Pasirenkamasis)
Lenkų filologija 3k. 1gr.
Lenkų filologija 4k. 1gr.

Irena Fedorovič, Doc., Dr.
A4 (Kalbų laboratorija 2) aud. 09:00 - 10:30
Lenkijos kultūra ir menas (Pasirenkamasis)
Lenkų filologija 3k. 1gr.

Kinga Geben, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
Verslo vokiečių kalba (Pasirenkamasis)
Vokiečių filologija 3k. 1gr.
Vokiečių filologija 4k. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr.

Eglė Kontutytė, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba III/V d. (Privalomasis)
Prancūzų filologija (pradedantiesiems) 2k. 1gr.

Diana Sroda, Lekt.
A6 aud. 11:00 - 12:30
Bakalauro darbo seminaras (Privalomasis)
Lietuvių filologija 4k. 1gr. 2gr.

Darius Kuolys, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė lenkų kalba III/IV d. (Privalomasis)
Lenkų filologija 2k. 1gr.

Miroslav Davlevič, Doc., Dr.
A7 (Kanados studijų) aud. 09:00 - 10:30
Šekspyro seminaras (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 4k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr.

Linara Bartkuvienė, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
Mokslinio teksto kūrimas (Pasirenkamasis)
Anglistika (literatūra, lingvistika, kultūra) 1k. 1gr.

Aurelija Usonienė, Prof., Habil. dr.
13:00 - 14:30
Multikultūralizmas literatūroje: teorija ir interpretacija (Privalomasis)
Anglistika 2k. 1gr.

Rūta Šlapkauskaitė, Doc., Dr.
A8 aud. 09:00 - 10:30
Anglų kalbos fonetika ir prezentacijos (Privalomasis)
Anglų filologija 1k. 3gr.

Justina Urbonaitė, Asist., Dr.
Komentarai: prezentacijos
11:00 - 12:30
Anglų kalbos fonetika ir prezentacijos (Privalomasis)
Anglų filologija 1k. 4gr.

Justina Urbonaitė, Asist., Dr.
Komentarai: prezentacijos
13:00 - 14:30
Semantika (Privalomasis)
Anglistika (literatūra, lingvistika, kultūra) 1k. 1gr. 1gr.

Aurelija Usonienė, Prof., Habil. dr.
15:00 - 16:30
Bakalauro darbo seminaras (Privalomasis)
Anglų filologija 4k. 1gr. 2gr.

Jolanta Šinkūnienė, Doc., Dr.
Komentarai: lingvistams
17:00 - 18:30
Konstitucinės ir administracinės teisės kalba (Privalomasis)
Dalykinė (teisės) kalba 1k. 1gr.
Dalykinė (teisės) kalba 2k. 1gr.

Modestas Talačka, Lekt.
A9 (Germanistikos studijų kabinetas 1) aud. 09:00 - 10:30
Vokiečių kalba V/VII d. (Privalomasis)
Vertimas 3k. 1gr. 2gr.

Daumantas Katinas, Asist., Dr.
11:00 - 12:30
Vokiečių kalbos sintaksė (Privalomasis)
Vokiečių filologija 2k. 2gr.
Vokiečių filologija 3k. 1gr. 1gr.

Vaiva Žeimantienė, Doc., Dr.
Komentarai: Pradedantiesiems
13:00 - 14:30
Vokiečių kalbos sintaksė (Privalomasis)
Vokiečių filologija 2k. 1gr.
Vokiečių filologija 3k. 1gr. 1gr.

Vaiva Žeimantienė, Doc., Dr.
Komentarai: Pažengusiesiems
17:00 - 18:30
Tarptautinės ir ES teisės kalba (Privalomasis)
Dalykinė (teisės) kalba 1k. 2gr.
Dalykinė (teisės) kalba 2k. 2gr.

Aleksej Burov, Doc., Dr.
A9 (Germanistikos studijų kabinetas 2) aud. 13:00 - 14:30
Sociolingvistikos įvadas (Pasirenkamasis)
Vokiečių filologija 3k. 1gr.
Vokiečių filologija 4k. 1gr. 2gr.

Daumantas Katinas, Asist., Dr.
Anglų filologijos katedra
ISC (Italų studijų centras) aud. 09:00 - 10:30
Italų literatūros kritika (XX a.) (Pasirenkamasis)
Italų filologija 4k. 1gr.

Novella Di Nunzio, Doc., Dr.

09:00 - 10:30
REZERVUOTA

Rūta Zukienė, J. Asist.
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė italų kalba (morfologija ir leksikologija) III/V d. (Privalomasis)
Italų filologija 2k. 1gr. 2gr.
Italų kalba ir kultūra 3k. 1gr.

Diego Ardoino, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Žiniasklaidos rusų kalba (Pasirenkamasis)
Rusų filologija 2k. 1gr.
Rusų filologija 3k. 1gr.
Rusų literatūra 4k. 1gr.

Ala Lichačiova, Prof., Dr.
15:00 - 16:30
Bakalauro darbo seminaras (Privalomasis)
Italų filologija 4k. 1gr.

Diego Ardoino, Doc., Dr.
Komentarai: kalbotyra
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Inga Piščikienė, Lekt.
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Inga Piščikienė, Lekt.
K1 (Jono Dumčiaus) aud. 09:00 - 10:30
Klasikinių studijų įvadas: Antikos mitologija ir tekstologijos pagrindai (Privalomasis)
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 1k. 1gr.
Senoji graikų kalba ir helenistinė kultūra 2k. 1gr.

Audronė Kučinskienė, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
Graikų kalba ir autoriai I/IV d. (Privalomasis)
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 1k. 1gr.
Naujoji graikų kalba 3k. 1gr.
Senoji graikų kalba ir helenistinė kultūra 2k. 1gr.

Nijolė Juchnevičienė, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Graikų kalba ir autoriai III/IV d. (Privalomasis)
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 2k. 1gr.
Senoji graikų kalba ir helenistinė kultūra 3k. 1gr.

Tomas Veteikis, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Lotynų autoriai ir antikinė retorika I/II d. (Privalomasis)
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 3k. 1gr.

Paulius Garbačiauskas, Lekt.
17:00 - 18:30
Metaforos teorija (Pasirenkamasis)
Klasikinės studijos 1k. 1gr.

Fatima Eloeva, Prof., Dr.
K2 aud. 09:00 - 10:30
Lotynų kalba I/II d. (Privalomasis)
Prancūzų filologija (pradedantiesiems) 1k. 1gr.

Alius Jaskelevičius, J. Asist.
11:00 - 12:30
Lotynų autoriai ir antikinė retorika I/II d. (Privalomasis)
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 3k. 1gr.

Audronė Kučinskienė, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Lotynų kalba ir autoriai I/IV d. (Privalomasis)
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 1k. 1gr.

Dovilė Keršienė, Asist., Dr.
15:00 - 16:30
Lotynų kalba ir autoriai III/IV d. (Privalomasis)
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 2k. 1gr.

Dovilė Keršienė, Asist., Dr.
18:00 - 19:30
Užsienio kalba (graikų) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr.
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 1k. 1gr.
Lenkų filologija 2k. 1gr. 1gr. 2gr. 3gr. 1gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 2gr.
Senoji graikų kalba ir helenistinė kultūra 3k. 1gr.

Kristina Svarevičiūtė, Lekt.
Komentarai: Graikų A1
Pedagogo komentarai: Klasikinės (lotynų ir senovės graikų) filologijos I kurso studentams užsiėmimai prasideda rugsėjo antrą savaitę

18:00 - 19:30
Naujoji graikų kalba I/V d. (Privalomasis)
Naujoji graikų kalba 2k. 1gr.

Kristina Svarevičiūtė, Lekt.

18:00 - 19:30
Naujoji graikų kalba I/VII d. (Privalomasis)
Lietuvių filologija ir naujoji graikų kalba 1k. 1gr.

Kristina Svarevičiūtė, Lekt.
18:00 - 19:30
Užsienio kalba (graikų) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr.
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 1k. 1gr.
Lenkų filologija 2k. 1gr. 1gr. 2gr. 3gr. 1gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 2gr.
Senoji graikų kalba ir helenistinė kultūra 3k. 1gr.

Kristina Svarevičiūtė, Lekt.
Komentarai: Graikų A1
Pedagogo komentarai: Klasikinės (lotynų ir senovės graikų) filologijos I kurso studentams užsiėmimai prasideda rugsėjo antrą savaitę

18:00 - 19:30
Naujoji graikų kalba I/V d. (Privalomasis)
Naujoji graikų kalba 2k. 1gr.

Kristina Svarevičiūtė, Lekt.

18:00 - 19:30
Naujoji graikų kalba I/VII d. (Privalomasis)
Lietuvių filologija ir naujoji graikų kalba 1k. 1gr.

Kristina Svarevičiūtė, Lekt.
K3 aud. 09:00 - 10:30
Italijos šalityra: geografija, visuomenė, kultūra (Privalomasis)
Italų filologija 2k. 1gr. 2gr.

Aušra Gataveckaitė, Lekt., Dr.

09:00 - 10:30
Italijos šalityra: geografija, visuomenė, kultūra (Pasirenkamasis)
Italų kalba ir kultūra 4k. 1gr.

Aušra Gataveckaitė, Lekt., Dr.
11:00 - 12:30
Prancūzų kalbos fonetika (Privalomasis)
Prancūzų filologija 1k. 1gr.

Olivier Francois Roger Morere, Lekt.
13:00 - 14:30
Vokiečių kalbos morfologija I/II d. (Privalomasis)
Vokiečių filologija 1k. 1gr.
Vokiečių filologija 2k. 1gr.

Virginija Masiulionytė, Doc., Dr.
Komentarai: Pažengusiesiems
15:00 - 16:30
Lotynų kalba I/II d. (Privalomasis)
Lietuvių filologija 1k. 3gr.

Stasė Paškonytė, Lekt.
K4 aud. 11:00 - 12:30
Šiuolaikinė anglų kalba V/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (norvegų) kalba 3k. 2gr.

Loreta Chodzkienė, Doc., Dr.
Komentarai: leksika
13:00 - 14:30
Graikų autoriai I/II d. (Privalomasis)
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 4k. 1gr.

Dalia Andziulytė, Lekt.
Klasikinės filologijos katedra 15:00 - 16:30
Naujoji graikų kalba III/III d. (Privalomasis)
Naujoji graikų kalba 3k. 1gr.

Kristina Svarevičiūtė, Lekt.
Prancūzų filologijos katedra
Rusų filologijos katedra
SHM aud. 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė anglų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 2k. 1gr.
Anglų kalba 3k. 1gr.

Jurga Cibulskienė, Doc., Dr.
Komentarai: leksika, Gretutinių studijų studentai gali rinktis kitą seminaro laiką
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė anglų kalba III/IV d. (Privalomasis)
Anglų filologija 2k. 1gr.

Grant Matthew Rosson, J. Asist.
Komentarai: Teksto analizė
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė anglų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 2k. 1gr.

Eglė Židonienė, Lekt.
Komentarai: morfologija
15:00 - 16:30
Literatūrinis vertimas II/II d. (Pasirenkamasis)
Vertimas raštu 2k. 1gr.

Agnė Zolubienė, Lekt.
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Rūta Kalytienė, Lekt.
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Rūta Kalytienė, Lekt.
UKI A5 aud. 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė anglų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 1k. 1gr.

Andrius Ledas, Lekt.
Komentarai: leksika
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 2k. 1gr.

Ilana Subačienė, Lekt.
Komentarai: leksika
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė anglų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 2k. 1gr.

Birutė Ona Palovienė, Lekt.
Komentarai: leksika
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė rusų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir rusų kalbos 2k. 1gr.

Nadežda Petrauskienė, Lekt.
Komentarai: leksika
UKI Romanų kalbų katedra 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė ispanų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 2k. 2gr.

Eglė Girniuvienė, Lekt.
Komentarai: leksika
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė ispanų kalba III/VI d. (Privalomasis)