C248 - Genetikos lab. Saulėtekio al. 7 |
|
11:00 - 13:00
Genetikos pagrindai (Privalomasis)
Neurobiofizika 3k.
tvarkaraštis
Tatjana Čėsnienė, Doc., Dr.
|
11:00 - 13:00
Genetikos pagrindai (Privalomasis)
Neurobiofizika 3k.
tvarkaraštis
Tatjana Čėsnienė, Doc., Dr.
13:00 - 15:00
Ląstelės biologija ir histologija (Privalomasis)
Biologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Rasa Aukštikalnienė, Asist., Dr.
Inga Burneikienė, J. Asist.
|
13:00 - 15:00
Ląstelės biologija ir histologija (Privalomasis)
Biologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Rasa Aukštikalnienė, Asist., Dr.
Inga Burneikienė, J. Asist.
|
16:00 - 18:00
Struktūrinė ląstelės biologija ir citogenetika (Privalomasis)
Genetika 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Inga Burneikienė, J. Asist.
Veronika Dedonytė, Doc., Dr.
Asta Stapulionytė, Lekt.
|
|
|
C254 - Saulėtekio al. 7 |
08:00 - 13:00
GNU/Linux tipo operacinės sistemos (Privalomasis)
Andrius Merkys, Vyr. M. Darbuot., Dr.
Matomi komentarai: Medikai -Sistemų biologija-
|
08:00 - 13:00
GNU/Linux tipo operacinės sistemos (Privalomasis)
Andrius Merkys, Vyr. M. Darbuot., Dr.
Matomi komentarai: Medikai -Sistemų biologija-
|
08:00 - 13:00
GNU/Linux tipo operacinės sistemos (Privalomasis)
Andrius Merkys, Vyr. M. Darbuot., Dr.
Matomi komentarai: Medikai -Sistemų biologija-
|
|
|
|
|
C255 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
C258 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 10:30
Žmogaus ir gyvūnų fiziologija (Privalomasis)
Genetika 3k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Evaldas Pipinis, Asist., Dr.
|
09:00 - 10:30
Žmogaus ir gyvūnų fiziologija (Privalomasis)
Genetika 3k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Evaldas Pipinis, Asist., Dr.
10:30 - 12:00
Žmogaus ir gyvūnų fiziologija (Privalomasis)
Genetika 3k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Evaldas Pipinis, Asist., Dr.
|
|
15:00 - 17:00
Žmogaus ir gyvūnų fiziologija (Privalomasis)
Genetika 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Vaida Survilienė, Asist., Dr.
|
15:00 - 17:00
Žmogaus ir gyvūnų fiziologija (Privalomasis)
Genetika 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Vaida Survilienė, Asist., Dr.
|
|
|
C262 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
C264 - Saulėtekio al. 7 |
|
11:30 - 13:00
Hidrobiologija (Pasirenkamasis)
Biologija 4k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Algirdas Kaupinis, Doc., Dr.
|
11:30 - 13:00
Hidrobiologija (Pasirenkamasis)
Biologija 4k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Algirdas Kaupinis, Doc., Dr.
13:00 - 15:00
Organizmų kilmė ir įvairovė I (Privalomasis)
Biologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Andrius Petrašiūnas, Doc., Dr.
Virginija Podėnienė, Prof., Dr.
|
13:00 - 15:00
Organizmų kilmė ir įvairovė I (Privalomasis)
Biologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Andrius Petrašiūnas, Doc., Dr.
Virginija Podėnienė, Prof., Dr.
15:00 - 17:00
Organizmų kilmė ir įvairovė I (Privalomasis)
Biologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Andrius Petrašiūnas, Doc., Dr.
Virginija Podėnienė, Prof., Dr.
|
15:00 - 17:00
Organizmų kilmė ir įvairovė I (Privalomasis)
Biologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Andrius Petrašiūnas, Doc., Dr.
Virginija Podėnienė, Prof., Dr.
|
|
|
C268 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 10:30
Augalų ir gyvūnų biologijos pagrindai (Privalomasis)
Pogrupiai: 1
Sigitas Juzėnas, Lekt.
Matomi komentarai: VU MF Farmacijos bak. I k
|
09:00 - 10:30
Augalų ir gyvūnų biologijos pagrindai (Privalomasis)
Pogrupiai: 1
Sigitas Juzėnas, Lekt.
Matomi komentarai: VU MF Farmacijos bak. I k
11:00 - 12:30
Augalų ir gyvūnų biologijos pagrindai (Privalomasis)
Pogrupiai: 2
Sigitas Juzėnas, Lekt.
Matomi komentarai: VU MF Farmacijos bak. I k
|
11:00 - 12:30
Augalų ir gyvūnų biologijos pagrindai (Privalomasis)
Pogrupiai: 2
Sigitas Juzėnas, Lekt.
Matomi komentarai: VU MF Farmacijos bak. I k
|
|
|
|
|
Mokslinės laboratorijos Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 17:00
Mokslinio darbo projektas (Privalomasis)
Ekologija 4k.
tvarkaraštis
Mikrobiologija ir biotechnologija 2k.
tvarkaraštis
|
09:00 - 17:00
Mokslinio darbo projektas (Privalomasis)
Ekologija 4k.
tvarkaraštis
Mikrobiologija ir biotechnologija 2k.
tvarkaraštis
|
09:00 - 17:00
Mokslinio darbo projektas (Privalomasis)
Ekologija 4k.
tvarkaraštis
Mikrobiologija ir biotechnologija 2k.
tvarkaraštis
|
09:00 - 17:00
Mokslinio darbo projektas (Privalomasis)
Ekologija 4k.
tvarkaraštis
Mikrobiologija ir biotechnologija 2k.
tvarkaraštis
|
09:00 - 17:00
Mokslinio darbo projektas (Privalomasis)
Ekologija 4k.
tvarkaraštis
Mikrobiologija ir biotechnologija 2k.
tvarkaraštis
|
18:00 - 19:00
Mokslinio darbo projektas I/III d. (Privalomasis)
Aidas Alaburda, Prof., Dr.
Saulius Bagdonas, Prof., Dr.
18:00 - 19:00
Mokslinio darbo projektas I/III d. (Privalomasis)
Biofizika 1k.
tvarkaraštis
Aidas Alaburda, Prof., Dr.
Saulius Bagdonas, Prof., Dr.
|
|
Puvočių mokomoji lauko bazė, Varėnos rajonas, Puvočių kaimas |
|
|
|
|
|
|
|
R101 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 12:00
Evoliucijos teorija (Privalomasis)
Genetika 4k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Rimantas Rakauskas, Habil. dr.
|
09:00 - 12:00
Evoliucijos teorija (Privalomasis)
Genetika 4k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Rimantas Rakauskas, Habil. dr.
|
|
|
|
|
|
R102 -Saulėtekio al. 7 |
|
|
13:00 - 16:00
Molekulinė biologija (Privalomasis)
Giedrius Sasnauskas, Vyr. M. Darbuot., Dr.
Giedrė Tamulaitienė, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
Gintautas Tamulaitis, Vyr. M. Darbuot., Dr.
Mindaugas Zaremba, Vyr. M. Darbuot., Dr.
Matomi komentarai: Biochemijos bak. 4 k.
|
13:00 - 16:00
Molekulinė biologija (Privalomasis)
Giedrius Sasnauskas, Vyr. M. Darbuot., Dr.
Giedrė Tamulaitienė, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
Gintautas Tamulaitis, Vyr. M. Darbuot., Dr.
Mindaugas Zaremba, Vyr. M. Darbuot., Dr.
Matomi komentarai: Biochemijos bak. 4 k.
|
16:00 - 17:00
Molekulinė biologija (Privalomasis)
Giedrius Sasnauskas, Vyr. M. Darbuot., Dr.
Giedrė Tamulaitienė, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
Gintautas Tamulaitis, Vyr. M. Darbuot., Dr.
Mindaugas Zaremba, Vyr. M. Darbuot., Dr.
Matomi komentarai: Biochemijos bak. 4 k.
|
|
|
R103 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 11:00
Tikimybių teorija ir matematinė statistika (Privalomasis)
Genetika 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Jolita Ignatavičiūtė, Vyresn. Lekt., Dr.
|
09:00 - 11:00
Tikimybių teorija ir matematinė statistika (Privalomasis)
Genetika 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Jolita Ignatavičiūtė, Vyresn. Lekt., Dr.
11:00 - 13:00
Tikimybių teorija ir matematinė statistika (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 2k.
tvarkaraštis
Jolita Ignatavičiūtė, Vyresn. Lekt., Dr.
|
11:00 - 13:00
Tikimybių teorija ir matematinė statistika (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 2k.
tvarkaraštis
Jolita Ignatavičiūtė, Vyresn. Lekt., Dr.
13:00 - 15:00
Dalykinė anglų kalba I/II d. (Privalomasis)
Biologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Albina Trečiokaitė
|
13:00 - 15:00
Dalykinė anglų kalba I/II d. (Privalomasis)
Biologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Albina Trečiokaitė
15:00 - 17:00
Dalykinė anglų kalba I/II d. (Privalomasis)
Biologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Albina Trečiokaitė
|
15:00 - 17:00
Dalykinė anglų kalba I/II d. (Privalomasis)
Biologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Albina Trečiokaitė
|
|
|
R104 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 11:00
Biochemija (Privalomasis)
Pogrupiai: 1
Aleksandras Konovalovas, Asist., Dr.
Algirdas Mikalkėnas, Asist., Dr.
Saulius Serva, Prof., Dr.
Matomi komentarai: CHGF Biochemikai 3k bak.
|
09:00 - 11:00
Biochemija (Privalomasis)
Pogrupiai: 1
Aleksandras Konovalovas, Asist., Dr.
Algirdas Mikalkėnas, Asist., Dr.
Saulius Serva, Prof., Dr.
Matomi komentarai: CHGF Biochemikai 3k bak.
11:00 - 13:00
Biochemija (Privalomasis)
Saulius Serva, Prof., Dr.
Matomi komentarai: CHGF Biochemikai 3k bak.
|
11:00 - 13:00
Biochemija (Privalomasis)
Saulius Serva, Prof., Dr.
Matomi komentarai: CHGF Biochemikai 3k bak.
13:30 - 15:00
Dalykinė anglų kalba I/II d. (Privalomasis)
Mikrobiologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Vilma Asijavičiūtė, Lekt.
|
13:30 - 15:00
Dalykinė anglų kalba I/II d. (Privalomasis)
Mikrobiologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Vilma Asijavičiūtė, Lekt.
15:00 - 17:00
Dalykinė anglų kalba I/II d. (Privalomasis)
Mikrobiologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Vilma Asijavičiūtė, Lekt.
|
15:00 - 17:00
Dalykinė anglų kalba I/II d. (Privalomasis)
Mikrobiologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Vilma Asijavičiūtė, Lekt.
|
|
|
R105 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
13:00 - 17:00
Genetikos pagrindai (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 2k.
tvarkaraštis
Neurobiofizika 3k.
tvarkaraštis
Vaidotas Morkūnas, Doc., Dr.
|
13:00 - 17:00
Genetikos pagrindai (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 2k.
tvarkaraštis
Neurobiofizika 3k.
tvarkaraštis
Vaidotas Morkūnas, Doc., Dr.
|
13:00 - 17:00
Genetikos pagrindai (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 2k.
tvarkaraštis
Neurobiofizika 3k.
tvarkaraštis
Vaidotas Morkūnas, Doc., Dr.
|
|
|
R106 - Didžioji a. Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 11:00
Tiesinė algebra ir geometrija (Privalomasis)
Genetika 1k.
tvarkaraštis
tvarkaraštis
tvarkaraštis
tvarkaraštis
Gailė Paukštaitė, Asist., Dr.
|
09:00 - 11:00
Tiesinė algebra ir geometrija (Privalomasis)
Genetika 1k.
tvarkaraštis
tvarkaraštis
tvarkaraštis
tvarkaraštis
Gailė Paukštaitė, Asist., Dr.
11:00 - 13:00
Organinė chemija (Privalomasis)
Biologija 1k.
tvarkaraštis
tvarkaraštis
tvarkaraštis
tvarkaraštis
tvarkaraštis
Virginija Jakubkienė, Doc., Dr.
|
11:00 - 13:00
Organinė chemija (Privalomasis)
Biologija 1k.
tvarkaraštis
tvarkaraštis
tvarkaraštis
tvarkaraštis
tvarkaraštis
Virginija Jakubkienė, Doc., Dr.
|
|
|
|
|
R108 - Saulėtekio al. 7 |
08:15 - 09:00
Bioinformatika (Privalomasis)
Molekulinė biologija 3k.
tvarkaraštis
Justas Dapkūnas, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
Matomi komentarai: Biochemijos bak. 4 k.
|
|
13:00 - 15:00
Hidrobiologija (Pasirenkamasis)
Biologija 4k.
tvarkaraštis
Egidijus Bukelskis, Doc., Dr.
|
13:00 - 15:00
Hidrobiologija (Pasirenkamasis)
Biologija 4k.
tvarkaraštis
Egidijus Bukelskis, Doc., Dr.
|
|
|
|
R109 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 11:00
Biologinės įvairovės studijos II (Privalomasis)
Biologinė įvairovė 1k.
tvarkaraštis
Eduardas Budrys, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
Egidijus Bukelskis, Doc., Dr.
Saulis Skuja, Lekt.
Matomi komentarai: ichtiologinės praktikos dalis 14 val, biologinės įvairovės koncepcija 10 val, ornitologinė dalis 20 val.
|
09:00 - 11:00
Biologinės įvairovės studijos II (Privalomasis)
Biologinė įvairovė 1k.
tvarkaraštis
Eduardas Budrys, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
Egidijus Bukelskis, Doc., Dr.
Saulis Skuja, Lekt.
Matomi komentarai: ichtiologinės praktikos dalis 14 val, biologinės įvairovės koncepcija 10 val, ornitologinė dalis 20 val.
|
|
|
|
|
|
R201 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
R202 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 11:00
Invazijų biologija (Privalomasis)
Biologija 4k.
tvarkaraštis
Kęstutis Arbačiauskas, Prof., Dr.
Sigitas Juzėnas, Lekt.
Ernestas Kutorga, Prof., Dr. (HP)
|
09:00 - 11:00
Invazijų biologija (Privalomasis)
Biologija 4k.
tvarkaraštis
Kęstutis Arbačiauskas, Prof., Dr.
Sigitas Juzėnas, Lekt.
Ernestas Kutorga, Prof., Dr. (HP)
11:00 - 15:00
Aplinkos biotechnologijos (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 4k.
tvarkaraštis
Lilija Kalėdienė, Dr. (HP)
|
11:00 - 15:00
Aplinkos biotechnologijos (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 4k.
tvarkaraštis
Lilija Kalėdienė, Dr. (HP)
|
11:00 - 15:00
Aplinkos biotechnologijos (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 4k.
tvarkaraštis
Lilija Kalėdienė, Dr. (HP)
15:00 - 17:00
Molekulinė biologija (Privalomasis)
Biologija 3k.
tvarkaraštis
Edita Sužiedėlienė, Dr. (HP)
Matomi komentarai: kartu su Bioinformatikos bak. 3k.
15:00 - 18:00
Molekulinė biologija (Privalomasis)
BIO 2k.
1gr.
Edita Sužiedėlienė, Dr. (HP)
|
15:00 - 17:00
Molekulinė biologija (Privalomasis)
Biologija 3k.
tvarkaraštis
Edita Sužiedėlienė, Dr. (HP)
Matomi komentarai: kartu su Bioinformatikos bak. 3k.
15:00 - 18:00
Molekulinė biologija (Privalomasis)
BIO 2k.
1gr.
Edita Sužiedėlienė, Dr. (HP)
|
|
|
R203 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 11:00
Patogeninių mikroorganizmų biologija (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 4k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Raimonda Baranauskienė, Asist., Dr.
|
09:00 - 11:00
Patogeninių mikroorganizmų biologija (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 4k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Raimonda Baranauskienė, Asist., Dr.
11:00 - 13:00
Įvadas į matematinę fiziologiją (Privalomasis)
Neurobiofizika 2k.
tvarkaraštis
Aidas Alaburda, Prof., Dr.
|
11:00 - 13:00
Įvadas į matematinę fiziologiją (Privalomasis)
Neurobiofizika 2k.
tvarkaraštis
Aidas Alaburda, Prof., Dr.
13:00 - 15:00
Įvadas į matematinę fiziologiją (Privalomasis)
Neurobiofizika 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Aidas Alaburda, Prof., Dr.
|
13:00 - 15:00
Įvadas į matematinę fiziologiją (Privalomasis)
Neurobiofizika 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Aidas Alaburda, Prof., Dr.
|
|
|
|
R204 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
13:00 - 15:00
Biologinė fizika (Privalomasis)
Biologija 3k.
tvarkaraštis
Rokas Buišas, Doc., Dr.
|
13:00 - 15:00
Biologinė fizika (Privalomasis)
Biologija 3k.
tvarkaraštis
Rokas Buišas, Doc., Dr.
|
|
|
|
R205 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 11:00
Miškininkystė ir agrarinė ekologija (Privalomasis)
Biologinė įvairovė 2k.
tvarkaraštis
Virginija Podėnienė, Prof., Dr.
|
09:00 - 11:00
Miškininkystė ir agrarinė ekologija (Privalomasis)
Biologinė įvairovė 2k.
tvarkaraštis
Virginija Podėnienė, Prof., Dr.
11:00 - 14:00
Aplinkos chemija (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkotvarka 1k.
tvarkaraštis
Virginija Kalcienė, Asist., Dr.
|
11:00 - 14:00
Aplinkos chemija (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkotvarka 1k.
tvarkaraštis
Virginija Kalcienė, Asist., Dr.
|
|
16:00 - 19:00
Aplinkos tarša ir prevencija (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkotvarka 1k.
tvarkaraštis
Gytautas Ignatavičius, Doc., Dr.
|
16:00 - 19:00
Aplinkos tarša ir prevencija (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkotvarka 1k.
tvarkaraštis
Gytautas Ignatavičius, Doc., Dr.
19:00 - 21:00
Aplinkos tarša ir prevencija (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkotvarka 1k.
tvarkaraštis
Vaidotas Valskys, Doc., Dr.
|
19:00 - 21:00
Aplinkos tarša ir prevencija (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkotvarka 1k.
tvarkaraštis
Vaidotas Valskys, Doc., Dr.
|
R206 - Saulėtekio al. 7 |
|
11:00 - 13:00
Genetika (Privalomasis)
Biologija 3k.
tvarkaraštis
Donatas Žvingila, Prof., Dr. (HP)
|
11:00 - 13:00
Genetika (Privalomasis)
Biologija 3k.
tvarkaraštis
Donatas Žvingila, Prof., Dr. (HP)
13:00 - 15:00
Organizmų filogenija ir sistematika (Privalomasis)
Biologinė įvairovė 1k.
tvarkaraštis
Ernestas Kutorga, Prof., Dr. (HP)
Sigitas Podėnas, Prof., Dr. (HP)
|
13:00 - 15:00
Organizmų filogenija ir sistematika (Privalomasis)
Biologinė įvairovė 1k.
tvarkaraštis
Ernestas Kutorga, Prof., Dr. (HP)
Sigitas Podėnas, Prof., Dr. (HP)
|
|
|
|
R207 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 12:00
Pavienių molekulių tyrimo metodai (Pasirenkamasis)
Biochemija 1k.
tvarkaraštis
Biochemija 2k.
tvarkaraštis
Danielis Rutkauskas, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
|
09:00 - 12:00
Pavienių molekulių tyrimo metodai (Pasirenkamasis)
Biochemija 1k.
tvarkaraštis
Biochemija 2k.
tvarkaraštis
Danielis Rutkauskas, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
|
13:00 - 16:00
Įvadas į neurobiologiją (Privalomasis)
Neurobiofizika 1k.
tvarkaraštis
Osvaldas Rukšėnas, Prof., Dr. (HP)
|
13:00 - 16:00
Įvadas į neurobiologiją (Privalomasis)
Neurobiofizika 1k.
tvarkaraštis
Osvaldas Rukšėnas, Prof., Dr. (HP)
|
16:00 - 18:00
Jutimo ir suvokimo neurobiologija (modulis) (Privalomasis)
Neurobiologija 2k.
tvarkaraštis
Osvaldas Rukšėnas, Prof., Dr. (HP)
|
|
|
R208 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
14:00 - 16:00
Aplinkos chemija (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkotvarka 1k.
tvarkaraštis
Virginija Kalcienė, Asist., Dr.
|
|
|
|
R209 - Komp. kl. Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 12:00
Bioinformatika (Privalomasis)
Justas Dapkūnas, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
Matomi komentarai: Biochemijos bak. 4 k.
|
09:00 - 12:00
Bioinformatika (Privalomasis)
Justas Dapkūnas, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
Matomi komentarai: Biochemijos bak. 4 k.
|
|
15:00 - 18:00
Bioinformatika (Privalomasis)
Molekulinė biologija 3k.
tvarkaraštis
Justas Dapkūnas, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
|
15:00 - 18:00
Bioinformatika (Privalomasis)
Molekulinė biologija 3k.
tvarkaraštis
Justas Dapkūnas, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
|
|
|
R301 - Saulėtekio al. 7 |
|
10:00 - 12:00
Bioelektriniai reiškiniai (Privalomasis)
Neurobiologija 1k.
tvarkaraštis
Rokas Buišas, Doc., Dr.
|
13:00 - 15:00
Dalykinė anglų kalba I/II d. (Privalomasis)
Molekulinė biologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Dalia Pinkevičienė, Asist., Dr.
|
13:00 - 15:00
Dalykinė anglų kalba I/II d. (Privalomasis)
Molekulinė biologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Dalia Pinkevičienė, Asist., Dr.
15:00 - 17:00
Dalykinė anglų kalba I/II d. (Privalomasis)
Molekulinė biologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Dalia Pinkevičienė, Asist., Dr.
|
15:00 - 17:00
Dalykinė anglų kalba I/II d. (Privalomasis)
Molekulinė biologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Dalia Pinkevičienė, Asist., Dr.
17:00 - 19:00
Dalykinė anglų kalba I/II d. (Privalomasis)
Molekulinė biologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 3
Dalia Pinkevičienė, Asist., Dr.
|
17:00 - 19:00
Dalykinė anglų kalba I/II d. (Privalomasis)
Molekulinė biologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 3
Dalia Pinkevičienė, Asist., Dr.
|
|
R302 - Biochemijos lab. Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 12:00
Biochemija (Privalomasis)
Biologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Algirdas Mikalkėnas, Asist., Dr.
|
09:00 - 12:00
Biochemija (Privalomasis)
Biologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Algirdas Mikalkėnas, Asist., Dr.
|
12:00 - 15:00
Biochemija (Privalomasis)
Molekulinė biologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Simona Povilonienė, M. Darbuot., Dr.
|
12:00 - 15:00
Biochemija (Privalomasis)
Molekulinė biologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Simona Povilonienė, M. Darbuot., Dr.
15:00 - 18:00
Biochemija (Privalomasis)
Molekulinė biologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Simona Povilonienė, M. Darbuot., Dr.
|
15:00 - 18:00
Biochemija (Privalomasis)
Molekulinė biologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Simona Povilonienė, M. Darbuot., Dr.
|
|
|
R322 - Molekulinės biologijos lab. Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 15:00
Molekulinė biologija II/II d. (Privalomasis)
Molekulinė biologija 3k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Julija Armalytė, Doc., Dr.
|
09:00 - 15:00
Molekulinė biologija II/II d. (Privalomasis)
Molekulinė biologija 3k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Julija Armalytė, Doc., Dr.
|
09:00 - 15:00
Molekulinė biologija II/II d. (Privalomasis)
Molekulinė biologija 3k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Julija Armalytė, Doc., Dr.
|
09:00 - 15:00
Molekulinė biologija II/II d. (Privalomasis)
Molekulinė biologija 3k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Julija Armalytė, Doc., Dr.
15:00 - 18:00
Įvadas į molekulinės biologijos laboratoriją (Privalomasis)
Molekulinė biologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Lina Aitmanaitė, Asist., Dr.
Indrė Dalgėdienė, J. M. Darbuot.
Neringa Daugelavičienė, M. Darbuot., Dr.
|
15:00 - 18:00
Įvadas į molekulinės biologijos laboratoriją (Privalomasis)
Molekulinė biologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Lina Aitmanaitė, Asist., Dr.
Indrė Dalgėdienė, J. M. Darbuot.
Neringa Daugelavičienė, M. Darbuot., Dr.
|
|
|
R324 - Mikrobiologijos lab. Saulėtekio al. 7 |
|
11:00 - 14:00
Biotechnologija (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 3k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Justina Versockienė, Lekt.
|
11:00 - 14:00
Biotechnologija (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 3k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Justina Versockienė, Lekt.
|
14:00 - 17:00
Biotechnologija (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 3k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Justina Versockienė, Lekt.
|
14:00 - 17:00
Biotechnologija (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 3k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Justina Versockienė, Lekt.
|
|
|
R334 - Molekulinės genetikos lab. Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
R401 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
R402 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
R403 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 11:00
Organizmų kilmė ir įvairovė I (Privalomasis)
Biologija 1k.
tvarkaraštis
Sigitas Podėnas, Prof., Dr. (HP)
Radvilė Rimgailė-Voicik, Doc., Dr.
Petras Venckus, Lekt.
|
09:00 - 11:00
Organizmų kilmė ir įvairovė I (Privalomasis)
Biologija 1k.
tvarkaraštis
Sigitas Podėnas, Prof., Dr. (HP)
Radvilė Rimgailė-Voicik, Doc., Dr.
Petras Venckus, Lekt.
11:00 - 15:00
Genetikos principai ir koncepcijos (Privalomasis)
Genetika 2k.
tvarkaraštis
Juozas Rimantas Lazutka, Prof., Habil. dr.
|
11:00 - 15:00
Genetikos principai ir koncepcijos (Privalomasis)
Genetika 2k.
tvarkaraštis
Juozas Rimantas Lazutka, Prof., Habil. dr.
|
11:00 - 15:00
Genetikos principai ir koncepcijos (Privalomasis)
Genetika 2k.
tvarkaraštis
Juozas Rimantas Lazutka, Prof., Habil. dr.
15:00 - 17:00
Molekulinės evoliucijos pagrindai (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 4k.
tvarkaraštis
Jurga Turčinavičienė, Doc., Dr.
|
15:00 - 17:00
Molekulinės evoliucijos pagrindai (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 4k.
tvarkaraštis
Jurga Turčinavičienė, Doc., Dr.
|
|
|
R404 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
15:00 - 17:00
Biochemija (Privalomasis)
Neurobiofizika 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Arvydas Markuckas, Doc., Dr.
|
15:00 - 17:00
Biochemija (Privalomasis)
Neurobiofizika 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Arvydas Markuckas, Doc., Dr.
17:00 - 19:00
Biologinė fizika (Privalomasis)
Biologija 3k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Rokas Buišas, Doc., Dr.
|
17:00 - 19:00
Biologinė fizika (Privalomasis)
Biologija 3k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Rokas Buišas, Doc., Dr.
|
|
R405 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 12:00
Molekulinė ląstelių biologija (Privalomasis)
Molekulinė biologija 1k.
tvarkaraštis
Vilmantė Borutaitė, Prof., Dr. (HP)
Marija Ger, M. Darbuot., Dr.
Violeta Jonušienė, Doc., Dr.
Urtė Neniškytė, Doc., Dr.
Aušra Sasnauskienė, Doc., Dr.
Vytautė Starkuvienė-Erfle, Prof., Dr.
|
09:00 - 12:00
Molekulinė ląstelių biologija (Privalomasis)
Molekulinė biologija 1k.
tvarkaraštis
Vilmantė Borutaitė, Prof., Dr. (HP)
Marija Ger, M. Darbuot., Dr.
Violeta Jonušienė, Doc., Dr.
Urtė Neniškytė, Doc., Dr.
Aušra Sasnauskienė, Doc., Dr.
Vytautė Starkuvienė-Erfle, Prof., Dr.
|
|
14:00 - 16:00
Dalykinė anglų kalba I/II d. (Privalomasis)
Genetika 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Aušrelė Pranculienė, Lekt.
|
16:00 - 18:00
Dalykinė anglų kalba I/II d. (Privalomasis)
Genetika 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Aušrelė Pranculienė, Lekt.
|
|
|
R406 - Saulėtekio al. 7 |
08:30 - 12:30
Žmogaus genomo analizė (Pasirenkamasis)
Genetika 1k.
tvarkaraštis
Genetika 2k.
tvarkaraštis
Ingrida Domarkienė, Doc., Dr.
|
08:30 - 12:30
Žmogaus genomo analizė (Pasirenkamasis)
Genetika 1k.
tvarkaraštis
Genetika 2k.
tvarkaraštis
Ingrida Domarkienė, Doc., Dr.
|
08:30 - 12:30
Žmogaus genomo analizė (Pasirenkamasis)
Genetika 1k.
tvarkaraštis
Genetika 2k.
tvarkaraštis
Ingrida Domarkienė, Doc., Dr.
13:00 - 15:00
Biochemija (Privalomasis)
Pogrupiai: 2
Aleksandras Konovalovas, Asist., Dr.
Algirdas Mikalkėnas, Asist., Dr.
Saulius Serva, Prof., Dr.
Matomi komentarai: CHGF Biochemikai 3k bak.
|
13:00 - 15:00
Biochemija (Privalomasis)
Pogrupiai: 2
Aleksandras Konovalovas, Asist., Dr.
Algirdas Mikalkėnas, Asist., Dr.
Saulius Serva, Prof., Dr.
Matomi komentarai: CHGF Biochemikai 3k bak.
|
|
|
|
R407 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 11:00
Mikroorganizmų genetika (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 3k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Jolanta Lebedeva, Lekt.
|
09:00 - 11:00
Mikroorganizmų genetika (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 3k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Jolanta Lebedeva, Lekt.
11:00 - 13:00
Mikroorganizmų genetika (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 3k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Jolanta Lebedeva, Lekt.
|
11:00 - 13:00
Mikroorganizmų genetika (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 3k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Jolanta Lebedeva, Lekt.
13:00 - 15:00
Mikroorganizmų genetika (Privalomasis)
Genetika 4k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Jolanta Lebedeva, Lekt.
|
13:00 - 15:00
Mikroorganizmų genetika (Privalomasis)
Genetika 4k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Jolanta Lebedeva, Lekt.
|
|
|
|
Savarankiškos studijos, Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
V009 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
V120 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
V134 - Psichofizikos lab. Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
V176 - Botanikos ir mikologijos lab. Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
C248 - Genetikos lab. Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 11:00
Struktūrinė ląstelės biologija ir citogenetika (Privalomasis)
Genetika 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Inga Burneikienė, J. Asist.
Veronika Dedonytė, Doc., Dr.
Asta Stapulionytė, Lekt.
|
09:00 - 11:00
Struktūrinė ląstelės biologija ir citogenetika (Privalomasis)
Genetika 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Inga Burneikienė, J. Asist.
Veronika Dedonytė, Doc., Dr.
Asta Stapulionytė, Lekt.
11:00 - 13:00
Genetikos pagrindai (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Tatjana Čėsnienė, Doc., Dr.
|
11:00 - 13:00
Genetikos pagrindai (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Tatjana Čėsnienė, Doc., Dr.
13:00 - 15:00
Genetikos pagrindai (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Tatjana Čėsnienė, Doc., Dr.
|
13:00 - 15:00
Genetikos pagrindai (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Tatjana Čėsnienė, Doc., Dr.
15:00 - 17:00
Struktūrinė ląstelės biologija ir citogenetika (Privalomasis)
Genetika 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 3
Inga Burneikienė, J. Asist.
Veronika Dedonytė, Doc., Dr.
Asta Stapulionytė, Lekt.
|
15:00 - 17:00
Struktūrinė ląstelės biologija ir citogenetika (Privalomasis)
Genetika 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 3
Inga Burneikienė, J. Asist.
Veronika Dedonytė, Doc., Dr.
Asta Stapulionytė, Lekt.
17:00 - 19:00
Struktūrinė ląstelės biologija (Privalomasis)
Molekulinė biologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Inga Burneikienė, J. Asist.
|
17:00 - 19:00
Struktūrinė ląstelės biologija (Privalomasis)
Molekulinė biologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Inga Burneikienė, J. Asist.
|
|
C254 - Saulėtekio al. 7 |
08:00 - 13:00
GNU/Linux tipo operacinės sistemos (Privalomasis)
Andrius Merkys, Vyr. M. Darbuot., Dr.
Matomi komentarai: Medikai -Sistemų biologija-
|
08:00 - 13:00
GNU/Linux tipo operacinės sistemos (Privalomasis)
Andrius Merkys, Vyr. M. Darbuot., Dr.
Matomi komentarai: Medikai -Sistemų biologija-
11:00 - 13:00
Bioduomenų surinkimas ir analizė I/II (Privalomasis)
Neurobiofizika 3k.
tvarkaraštis
Aleksandras Voicikas, Asist., Dr.
|
08:00 - 13:00
GNU/Linux tipo operacinės sistemos (Privalomasis)
Andrius Merkys, Vyr. M. Darbuot., Dr.
Matomi komentarai: Medikai -Sistemų biologija-
11:00 - 13:00
Bioduomenų surinkimas ir analizė I/II (Privalomasis)
Neurobiofizika 3k.
tvarkaraštis
Aleksandras Voicikas, Asist., Dr.
|
|
|
|
|
C255 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 13:00
Statistiniai metodai biologinės įvairovės tyrimuose (Privalomasis)
Biologinė įvairovė 2k.
tvarkaraštis
Eduardas Budrys, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
Sigitas Juzėnas, Lekt.
|
09:00 - 13:00
Statistiniai metodai biologinės įvairovės tyrimuose (Privalomasis)
Biologinė įvairovė 2k.
tvarkaraštis
Eduardas Budrys, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
Sigitas Juzėnas, Lekt.
|
09:00 - 13:00
Statistiniai metodai biologinės įvairovės tyrimuose (Privalomasis)
Biologinė įvairovė 2k.
tvarkaraštis
Eduardas Budrys, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
Sigitas Juzėnas, Lekt.
|
|
|
|
|
C258 - Saulėtekio al. 7 |
|
11:00 - 13:00
Žmogaus ir gyvūnų fiziologija (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Ramunė Grikšienė, Doc., Dr.
|
11:00 - 13:00
Žmogaus ir gyvūnų fiziologija (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Ramunė Grikšienė, Doc., Dr.
13:00 - 15:00
Žmogaus ir gyvūnų fiziologija (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Ramunė Grikšienė, Doc., Dr.
|
13:00 - 15:00
Žmogaus ir gyvūnų fiziologija (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Ramunė Grikšienė, Doc., Dr.
15:00 - 17:00
Žmogaus ir gyvūnų fiziologija (Privalomasis)
Molekulinė biologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Evaldas Pipinis, Asist., Dr.
|
15:00 - 17:00
Žmogaus ir gyvūnų fiziologija (Privalomasis)
Molekulinė biologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Evaldas Pipinis, Asist., Dr.
|
|
|
C262 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 12:00
Neuroanatomija ir neurofiziologija (Privalomasis)
Psichologija 1k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Pogrupiai: 4
Indrė Lapeikaitė, Asist., Dr.
|
09:00 - 12:00
Neuroanatomija ir neurofiziologija (Privalomasis)
Psichologija 1k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Pogrupiai: 4
Indrė Lapeikaitė, Asist., Dr.
|
13:00 - 16:00
Neuroanatomija ir neurofiziologija (Privalomasis)
Psichologija 1k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Pogrupiai: 8
Indrė Lapeikaitė, Asist., Dr.
|
13:00 - 16:00
Neuroanatomija ir neurofiziologija (Privalomasis)
Psichologija 1k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Pogrupiai: 8
Indrė Lapeikaitė, Asist., Dr.
|
16:00 - 18:00
Bioelektriniai reiškiniai (Pasirenkamasis)
Biofizika 1k.
tvarkaraštis
Rokas Buišas, Doc., Dr.
|
|
|
C264 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
13:00 - 16:00
Organizmų kilmė ir įvairovė III (Privalomasis)
Biologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Saulis Skuja, Lekt.
|
13:00 - 16:00
Organizmų kilmė ir įvairovė III (Privalomasis)
Biologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Saulis Skuja, Lekt.
|
16:00 - 19:00
Organizmų kilmė ir įvairovė III (Privalomasis)
Biologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Saulis Skuja, Lekt.
|
16:00 - 19:00
Organizmų kilmė ir įvairovė III (Privalomasis)
Biologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Saulis Skuja, Lekt.
|
|
C268 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
Mokslinės laboratorijos Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
18:00 - 19:00
Mokslinio darbo projektas (Privalomasis)
Neurobiologija 1k.
tvarkaraštis
Ramunė Grikšienė, Doc., Dr.
Osvaldas Rukšėnas, Prof., Dr. (HP)
|
|
Puvočių mokomoji lauko bazė, Varėnos rajonas, Puvočių kaimas |
|
|
|
|
|
|
|
R101 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
R102 -Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
14:00 - 18:00
Žmogaus genetika (Privalomasis)
Genetika 3k.
tvarkaraštis
Ingrida Domarkienė, Doc., Dr.
|
14:00 - 18:00
Žmogaus genetika (Privalomasis)
Genetika 3k.
tvarkaraštis
Ingrida Domarkienė, Doc., Dr.
|
|
|
R103 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 11:00
Dalykinė anglų kalba I/II d. (Privalomasis)
Molekulinė biologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Dalia Pinkevičienė, Asist., Dr.
|
09:00 - 11:00
Dalykinė anglų kalba I/II d. (Privalomasis)
Molekulinė biologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Dalia Pinkevičienė, Asist., Dr.
11:00 - 13:00
Dalykinė anglų kalba I/II d. (Privalomasis)
Molekulinė biologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 3
Dalia Pinkevičienė, Asist., Dr.
|
11:00 - 13:00
Dalykinė anglų kalba I/II d. (Privalomasis)
Molekulinė biologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 3
Dalia Pinkevičienė, Asist., Dr.
13:00 - 15:00
Taikomoji zoologija (Pasirenkamasis)
Biologinė įvairovė 1k.
tvarkaraštis
Egidijus Bukelskis, Doc., Dr.
Sigitas Podėnas, Prof., Dr. (HP)
|
13:00 - 15:00
Taikomoji zoologija (Pasirenkamasis)
Biologinė įvairovė 1k.
tvarkaraštis
Egidijus Bukelskis, Doc., Dr.
Sigitas Podėnas, Prof., Dr. (HP)
15:00 - 17:00
Dalykinė anglų kalba I/II d. (Privalomasis)
Molekulinė biologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Dalia Pinkevičienė, Asist., Dr.
|
15:00 - 17:00
Dalykinė anglų kalba I/II d. (Privalomasis)
Molekulinė biologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Dalia Pinkevičienė, Asist., Dr.
|
|
|
R104 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 11:00
Tiesinė algebra ir geometrija (Privalomasis)
Neurobiofizika 1k.
tvarkaraštis
Gailė Paukštaitė, Asist., Dr.
|
09:00 - 11:00
Tiesinė algebra ir geometrija (Privalomasis)
Neurobiofizika 1k.
tvarkaraštis
Gailė Paukštaitė, Asist., Dr.
11:00 - 15:00
Augalų ir grybų ekologija (Pasirenkamasis)
Biologija 4k.
tvarkaraštis
Sigitas Juzėnas, Lekt.
Ernestas Kutorga, Prof., Dr. (HP)
Radvilė Rimgailė-Voicik, Doc., Dr.
|
11:00 - 15:00
Augalų ir grybų ekologija (Pasirenkamasis)
Biologija 4k.
tvarkaraštis
Sigitas Juzėnas, Lekt.
Ernestas Kutorga, Prof., Dr. (HP)
Radvilė Rimgailė-Voicik, Doc., Dr.
|
11:00 - 15:00
Augalų ir grybų ekologija (Pasirenkamasis)
Biologija 4k.
tvarkaraštis
Sigitas Juzėnas, Lekt.
Ernestas Kutorga, Prof., Dr. (HP)
Radvilė Rimgailė-Voicik, Doc., Dr.
|
|
|
|
R105 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 11:00
Tikimybių teorija ir matematinė statistika (Privalomasis)
Biofizika 4k.
tvarkaraštis
Jolita Ignatavičiūtė, Vyresn. Lekt., Dr.
09:00 - 11:00
Tikimybių teorija ir matematinė statistika (Privalomasis)
Genetika 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Jolita Ignatavičiūtė, Vyresn. Lekt., Dr.
|
09:00 - 11:00
Tikimybių teorija ir matematinė statistika (Privalomasis)
Biofizika 4k.
tvarkaraštis
Jolita Ignatavičiūtė, Vyresn. Lekt., Dr.
09:00 - 11:00
Tikimybių teorija ir matematinė statistika (Privalomasis)
Genetika 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Jolita Ignatavičiūtė, Vyresn. Lekt., Dr.
11:00 - 13:00
Tiesinė algebra ir geometrija (Privalomasis)
Genetika 1k.
tvarkaraštis
Matomi komentarai: dėsto N.Kozulinas
|
11:00 - 13:00
Tiesinė algebra ir geometrija (Privalomasis)
Genetika 1k.
tvarkaraštis
Matomi komentarai: dėsto N.Kozulinas
|
15:00 - 18:00
Bendroji ir fizikinė chemija (Privalomasis)
Mikrobiologija 1k.
tvarkaraštis
Tadas Penkauskas, J. Asist., Dr.
|
15:00 - 18:00
Bendroji ir fizikinė chemija (Privalomasis)
Mikrobiologija 1k.
tvarkaraštis
Tadas Penkauskas, J. Asist., Dr.
|
|
|
R106 - Didžioji a. Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 12:00
Biotechnologija (Pasirenkamasis)
Genetika 4k.
tvarkaraštis
Audrius Gegeckas, Doc., Dr.
09:00 - 12:00
Biotechnologija (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 3k.
tvarkaraštis
Molekulinė biologija 4k.
tvarkaraštis
Audrius Gegeckas, Doc., Dr.
Matomi komentarai: kartu su Biochemijos bak. 4 k.
|
09:00 - 12:00
Biotechnologija (Pasirenkamasis)
Genetika 4k.
tvarkaraštis
Audrius Gegeckas, Doc., Dr.
09:00 - 12:00
Biotechnologija (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 3k.
tvarkaraštis
Molekulinė biologija 4k.
tvarkaraštis
Audrius Gegeckas, Doc., Dr.
Matomi komentarai: kartu su Biochemijos bak. 4 k.
|
12:00 - 13:00
Biotechnologija (Pasirenkamasis)
Genetika 4k.
tvarkaraštis
Audrius Gegeckas, Doc., Dr.
12:00 - 13:00
Biotechnologija (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 3k.
tvarkaraštis
Audrius Gegeckas, Doc., Dr.
Matomi komentarai: kartu su Biochemijos bak. 4 k.
13:00 - 15:00
Bendroji ir fizikinė chemija (Privalomasis)
Biologija 1k.
tvarkaraštis
tvarkaraštis
tvarkaraštis
tvarkaraštis
tvarkaraštis
Gintaras Valinčius, Dr.
|
13:00 - 15:00
Bendroji ir fizikinė chemija (Privalomasis)
Biologija 1k.
tvarkaraštis
tvarkaraštis
tvarkaraštis
tvarkaraštis
tvarkaraštis
Gintaras Valinčius, Dr.
|
|
|
|
R108 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 13:00
Populiacijų ir ekologinė genetika (Privalomasis)
Genetika 3k.
tvarkaraštis
Vaidotas Morkūnas, Doc., Dr.
|
09:00 - 13:00
Populiacijų ir ekologinė genetika (Privalomasis)
Genetika 3k.
tvarkaraštis
Vaidotas Morkūnas, Doc., Dr.
|
09:00 - 13:00
Populiacijų ir ekologinė genetika (Privalomasis)
Genetika 3k.
tvarkaraštis
Vaidotas Morkūnas, Doc., Dr.
|
14:30 - 15:30
Mokslinio rašymo pagrindai (Pasirenkamasis)
Biochemija 1k.
tvarkaraštis
Biochemija 2k.
tvarkaraštis
Molekulinė biologija 1k.
tvarkaraštis
Vytautas Petrauskas, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
15:30 - 18:30
Mokslinio rašymo pagrindai (Pasirenkamasis)
Biochemija 1k.
tvarkaraštis
Biochemija 2k.
tvarkaraštis
Molekulinė biologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Vytautas Petrauskas, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
|
15:30 - 18:30
Mokslinio rašymo pagrindai (Pasirenkamasis)
Biochemija 1k.
tvarkaraštis
Biochemija 2k.
tvarkaraštis
Molekulinė biologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Vytautas Petrauskas, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
|
15:30 - 18:30
Mokslinio rašymo pagrindai (Pasirenkamasis)
Biochemija 1k.
tvarkaraštis
Biochemija 2k.
tvarkaraštis
Molekulinė biologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Vytautas Petrauskas, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
|
|
R109 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
14:00 - 16:00
Biologinė fizika (Privalomasis)
Biologija 3k.
tvarkaraštis
Rokas Buišas, Doc., Dr.
|
|
|
|
R201 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 12:00
Molekulinė biologija II/II d. (Privalomasis)
Molekulinė biologija 3k.
tvarkaraštis
Edita Sužiedėlienė, Dr. (HP)
|
09:00 - 12:00
Molekulinė biologija II/II d. (Privalomasis)
Molekulinė biologija 3k.
tvarkaraštis
Edita Sužiedėlienė, Dr. (HP)
|
12:00 - 14:00
Molekulinė biologija (Privalomasis)
Biologija 3k.
tvarkaraštis
Edita Sužiedėlienė, Dr. (HP)
|
15:00 - 17:00
Molekulinė biologija (Privalomasis)
Genetika 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Edita Sužiedėlienė, Dr. (HP)
|
15:00 - 17:00
Molekulinė biologija (Privalomasis)
Genetika 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Edita Sužiedėlienė, Dr. (HP)
17:00 - 19:00
Dalykinė anglų kalba I/II d. (Privalomasis)
Genetika 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 3
Aušrelė Pranculienė, Lekt.
|
17:00 - 19:00
Dalykinė anglų kalba I/II d. (Privalomasis)
Genetika 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 3
Aušrelė Pranculienė, Lekt.
|
|
R202 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 12:00
Organizmų kilmė ir įvairovė I (Privalomasis)
Biologija 1k.
tvarkaraštis
Sigitas Podėnas, Prof., Dr. (HP)
Radvilė Rimgailė-Voicik, Doc., Dr.
Petras Venckus, Lekt.
|
09:00 - 12:00
Organizmų kilmė ir įvairovė I (Privalomasis)
Biologija 1k.
tvarkaraštis
Sigitas Podėnas, Prof., Dr. (HP)
Radvilė Rimgailė-Voicik, Doc., Dr.
Petras Venckus, Lekt.
|
13:00 - 15:00
Bioduomenų surinkimas ir analizė I/II (Privalomasis)
Neurobiofizika 3k.
tvarkaraštis
Aleksandras Voicikas, Asist., Dr.
|
13:00 - 15:00
Bioduomenų surinkimas ir analizė I/II (Privalomasis)
Neurobiofizika 3k.
tvarkaraštis
Aleksandras Voicikas, Asist., Dr.
15:00 - 19:00
Įvadas į biofizikines technologijas (Privalomasis)
Neurobiofizika 2k.
tvarkaraštis
Saulius Bagdonas, Prof., Dr.
|
15:00 - 19:00
Įvadas į biofizikines technologijas (Privalomasis)
Neurobiofizika 2k.
tvarkaraštis
Saulius Bagdonas, Prof., Dr.
|
15:00 - 19:00
Įvadas į biofizikines technologijas (Privalomasis)
Neurobiofizika 2k.
tvarkaraštis
Saulius Bagdonas, Prof., Dr.
|
|
R203 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
13:00 - 16:00
Miškininkystė ir agrarinė ekologija (Privalomasis)
Biologinė įvairovė 2k.
tvarkaraštis
Remigijus Noreika, Doc., Dr. (HP)
Virginija Podėnienė, Prof., Dr.
|
13:00 - 16:00
Miškininkystė ir agrarinė ekologija (Privalomasis)
Biologinė įvairovė 2k.
tvarkaraštis
Remigijus Noreika, Doc., Dr. (HP)
Virginija Podėnienė, Prof., Dr.
|
16:00 - 18:00
Biogeografija (Pasirenkamasis)
ERASMUS
tvarkaraštis
tvarkaraštis
Andrius Petrašiūnas, Doc., Dr.
|
|
|
R204 - Saulėtekio al. 7 |
|
11:00 - 12:00
Tikimybių teorija ir matematinė statistika (Privalomasis)
Biofizika 4k.
tvarkaraštis
Jolita Ignatavičiūtė, Vyresn. Lekt., Dr.
|
12:00 - 15:00
Evoliucijos teorija (Privalomasis)
Biofizika 4k.
tvarkaraštis
tvarkaraštis
Rimantas Rakauskas, Habil. dr.
|
12:00 - 15:00
Evoliucijos teorija (Privalomasis)
Biofizika 4k.
tvarkaraštis
tvarkaraštis
Rimantas Rakauskas, Habil. dr.
|
|
|
|
R205 - Saulėtekio al. 7 |
|
10:00 - 12:00
Neurofiziologija (Privalomasis)
Neurobiologija 1k.
tvarkaraštis
Aidas Alaburda, Prof., Dr.
10:00 - 12:00
Neurofiziologija (Pasirenkamasis)
Biofizika 1k.
tvarkaraštis
Aidas Alaburda, Prof., Dr.
|
12:00 - 14:00
Neurofiziologija (Privalomasis)
Neurobiologija 1k.
tvarkaraštis
Aidas Alaburda, Prof., Dr.
12:00 - 14:00
Neurofiziologija (Pasirenkamasis)
Biofizika 1k.
tvarkaraštis
Aidas Alaburda, Prof., Dr.
|
14:00 - 17:00
Darnusis vystymasis (Pasirenkamasis)
Aplinkotyra ir aplinkotvarka 1k.
tvarkaraštis
Arūnas Samas, Asist., Dr.
|
14:00 - 17:00
Darnusis vystymasis (Pasirenkamasis)
Aplinkotyra ir aplinkotvarka 1k.
tvarkaraštis
Arūnas Samas, Asist., Dr.
17:00 - 19:00
Darnusis vystymasis (Pasirenkamasis)
Aplinkotyra ir aplinkotvarka 1k.
tvarkaraštis
Arūnas Samas, Asist., Dr.
|
17:00 - 19:00
Darnusis vystymasis (Pasirenkamasis)
Aplinkotyra ir aplinkotvarka 1k.
tvarkaraštis
Arūnas Samas, Asist., Dr.
|
|
R206 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 11:00
Medicinos mikrobiologija (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Tatjana Kirtiklienė, Asist., Dr.
|
09:00 - 11:00
Medicinos mikrobiologija (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Tatjana Kirtiklienė, Asist., Dr.
11:00 - 13:00
Dalykinė anglų kalba I/II d. (Privalomasis)
Neurobiofizika 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Ana Jankūnienė, Lekt.
|
11:00 - 13:00
Dalykinė anglų kalba I/II d. (Privalomasis)
Neurobiofizika 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Ana Jankūnienė, Lekt.
13:00 - 15:00
Biotechnologija (Pasirenkamasis)
ERASMUS
tvarkaraštis
tvarkaraštis
Audrius Gegeckas, Doc., Dr.
|
13:00 - 15:00
Biotechnologija (Pasirenkamasis)
ERASMUS
tvarkaraštis
tvarkaraštis
Audrius Gegeckas, Doc., Dr.
15:00 - 17:00
Dalykinė anglų kalba I/II d. (Privalomasis)
Neurobiofizika 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Ana Jankūnienė, Lekt.
|
15:00 - 17:00
Dalykinė anglų kalba I/II d. (Privalomasis)
Neurobiofizika 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Ana Jankūnienė, Lekt.
|
|
|
R207 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 12:00
Genetika (Privalomasis)
Donatas Žvingila, Prof., Dr. (HP)
Matomi komentarai: Bioinformatika bak. 3 k.
09:00 - 12:00
Genetika (Privalomasis)
BIO 2k.
1gr.
Donatas Žvingila, Prof., Dr. (HP)
|
09:00 - 12:00
Genetika (Privalomasis)
Donatas Žvingila, Prof., Dr. (HP)
Matomi komentarai: Bioinformatika bak. 3 k.
09:00 - 12:00
Genetika (Privalomasis)
BIO 2k.
1gr.
Donatas Žvingila, Prof., Dr. (HP)
|
|
15:00 - 17:00
Bioenergetika (Pasirenkamasis)
Molekulinė biologija 3k.
tvarkaraštis
Giedrė Valiulienė, M. Darbuot., Dr.
|
15:00 - 17:00
Bioenergetika (Pasirenkamasis)
Molekulinė biologija 3k.
tvarkaraštis
Giedrė Valiulienė, M. Darbuot., Dr.
17:00 - 18:00
Bioenergetika (Pasirenkamasis)
Molekulinė biologija 3k.
tvarkaraštis
Giedrė Valiulienė, M. Darbuot., Dr.
|
|
|
R208 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 12:00
Jutimo ir suvokimo neurobiologija (modulis) (Privalomasis)
Neurobiologija 2k.
tvarkaraštis
Osvaldas Rukšėnas, Prof., Dr. (HP)
|
09:00 - 12:00
Jutimo ir suvokimo neurobiologija (modulis) (Privalomasis)
Neurobiologija 2k.
tvarkaraštis
Osvaldas Rukšėnas, Prof., Dr. (HP)
|
13:00 - 15:00
Medicinos mikrobiologija (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Tatjana Kirtiklienė, Asist., Dr.
|
13:00 - 15:00
Medicinos mikrobiologija (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Tatjana Kirtiklienė, Asist., Dr.
|
16:00 - 19:00
Ląstelės biologija (Pasirenkamasis)
Aušra Sasnauskienė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: VU CHGF Farmacinė chemija mag. 2K
|
16:00 - 19:00
Ląstelės biologija (Pasirenkamasis)
Aušra Sasnauskienė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: VU CHGF Farmacinė chemija mag. 2K
|
|
R209 - Komp. kl. Saulėtekio al. 7 |
|
|
13:00 - 15:00
Informacinių technologijų taikymas biologijoje (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 3k.
tvarkaraštis
Juozas Raugalas, Dr.
|
13:00 - 15:00
Informacinių technologijų taikymas biologijoje (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 3k.
tvarkaraštis
Juozas Raugalas, Dr.
15:00 - 19:00
Informacinių technologijų taikymas biologijoje (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 3k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Juozas Raugalas, Dr.
|
15:00 - 19:00
Informacinių technologijų taikymas biologijoje (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 3k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Juozas Raugalas, Dr.
|
15:00 - 19:00
Informacinių technologijų taikymas biologijoje (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 3k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Juozas Raugalas, Dr.
|
|
R301 - Saulėtekio al. 7 |
|
11:00 - 13:00
Medicinos mikrobiologija (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 2k.
tvarkaraštis
Eglė Lastauskienė, Prof., Dr.
|
11:00 - 13:00
Medicinos mikrobiologija (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 2k.
tvarkaraštis
Eglė Lastauskienė, Prof., Dr.
13:00 - 15:00
Aplinkosaugos politika (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkotvarka 2k.
tvarkaraštis
Vytautas Oškinis, Asist., Dr.
|
13:00 - 15:00
Aplinkosaugos politika (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkotvarka 2k.
tvarkaraštis
Vytautas Oškinis, Asist., Dr.
15:00 - 17:00
Aplinkosaugos politika (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkotvarka 2k.
tvarkaraštis
Vytautas Oškinis, Asist., Dr.
|
15:00 - 17:00
Aplinkosaugos politika (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkotvarka 2k.
tvarkaraštis
Vytautas Oškinis, Asist., Dr.
|
|
|
R302 - Biochemijos lab. Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 12:00
Biochemija (Privalomasis)
Molekulinė biologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 3
Simona Povilonienė, M. Darbuot., Dr.
|
09:00 - 12:00
Biochemija (Privalomasis)
Molekulinė biologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 3
Simona Povilonienė, M. Darbuot., Dr.
|
12:00 - 20:00
Biochemija (Privalomasis)
Pogrupiai: 1
Arvydas Markuckas, Doc., Dr.
Matomi komentarai: CHGF Biochemikai 3k bak.
|
12:00 - 20:00
Biochemija (Privalomasis)
Pogrupiai: 1
Arvydas Markuckas, Doc., Dr.
Matomi komentarai: CHGF Biochemikai 3k bak.
|
12:00 - 20:00
Biochemija (Privalomasis)
Pogrupiai: 1
Arvydas Markuckas, Doc., Dr.
Matomi komentarai: CHGF Biochemikai 3k bak.
|
12:00 - 20:00
Biochemija (Privalomasis)
Pogrupiai: 1
Arvydas Markuckas, Doc., Dr.
Matomi komentarai: CHGF Biochemikai 3k bak.
|
|
R322 - Molekulinės biologijos lab. Saulėtekio al. 7 |
|
|
13:00 - 17:00
Prokariotų molekulinė taksonomija (Privalomasis)
Mikrobiologija 1k.
tvarkaraštis
Nomeda Kuisienė, Prof., Dr.
13:00 - 17:00
Prokariotų molekulinė taksonomija (Privalomasis)
ERASMUS
tvarkaraštis
Nomeda Kuisienė, Prof., Dr.
|
13:00 - 17:00
Prokariotų molekulinė taksonomija (Privalomasis)
Mikrobiologija 1k.
tvarkaraštis
Nomeda Kuisienė, Prof., Dr.
13:00 - 17:00
Prokariotų molekulinė taksonomija (Privalomasis)
ERASMUS
tvarkaraštis
Nomeda Kuisienė, Prof., Dr.
|
13:00 - 17:00
Prokariotų molekulinė taksonomija (Privalomasis)
Mikrobiologija 1k.
tvarkaraštis
Nomeda Kuisienė, Prof., Dr.
13:00 - 17:00
Prokariotų molekulinė taksonomija (Privalomasis)
ERASMUS
tvarkaraštis
Nomeda Kuisienė, Prof., Dr.
|
|
|
R324 - Mikrobiologijos lab. Saulėtekio al. 7 |
|
|
13:00 - 17:00
Biotechnologija (Privalomasis)
Molekulinė biologija 4k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Justina Versockienė, Lekt.
|
13:00 - 17:00
Biotechnologija (Privalomasis)
Molekulinė biologija 4k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Justina Versockienė, Lekt.
|
13:00 - 17:00
Biotechnologija (Privalomasis)
Molekulinė biologija 4k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Justina Versockienė, Lekt.
|
|
|
R334 - Molekulinės genetikos lab. Saulėtekio al. 7 |
|
|
13:00 - 17:00
Epigenetika (Pasirenkamasis)
Genetika 2k.
tvarkaraštis
Kristina Daniūnaitė, Doc., Dr.
|
13:00 - 17:00
Epigenetika (Pasirenkamasis)
Genetika 2k.
tvarkaraštis
Kristina Daniūnaitė, Doc., Dr.
|
13:00 - 17:00
Epigenetika (Pasirenkamasis)
Genetika 2k.
tvarkaraštis
Kristina Daniūnaitė, Doc., Dr.
|
|
|
R401 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
R402 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
R403 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 11:00
Pedobiologija (Privalomasis)
Biologija 4k.
tvarkaraštis
tvarkaraštis
Virginija Podėnienė, Prof., Dr.
|
09:00 - 11:00
Pedobiologija (Privalomasis)
Biologija 4k.
tvarkaraštis
tvarkaraštis
Virginija Podėnienė, Prof., Dr.
11:00 - 14:00
Genetikos principai ir koncepcijos (Privalomasis)
Genetika 2k.
tvarkaraštis
Juozas Rimantas Lazutka, Prof., Habil. dr.
|
11:00 - 14:00
Genetikos principai ir koncepcijos (Privalomasis)
Genetika 2k.
tvarkaraštis
Juozas Rimantas Lazutka, Prof., Habil. dr.
|
|
|
|
|
R404 - Saulėtekio al. 7 |
|
10:00 - 13:00
Organizmų kilmė ir įvairovė III (Privalomasis)
Biologija 2k.
tvarkaraštis
Egidijus Bukelskis, Doc., Dr.
Radvilė Rimgailė-Voicik, Doc., Dr.
|
10:00 - 13:00
Organizmų kilmė ir įvairovė III (Privalomasis)
Biologija 2k.
tvarkaraštis
Egidijus Bukelskis, Doc., Dr.
Radvilė Rimgailė-Voicik, Doc., Dr.
13:00 - 15:00
Imunologija (Privalomasis)
Aurelija Žvirblienė, Vyr. M. Darbuot., Dr. (HP)
Matomi komentarai: Biochemijos bak. 4 k.
|
13:00 - 15:00
Imunologija (Privalomasis)
Aurelija Žvirblienė, Vyr. M. Darbuot., Dr. (HP)
Matomi komentarai: Biochemijos bak. 4 k.
15:00 - 17:00
Imunologija (Privalomasis)
Aurelija Žvirblienė, Vyr. M. Darbuot., Dr. (HP)
Matomi komentarai: Biochemijos bak. 4 k.
|
15:00 - 17:00
Imunologija (Privalomasis)
Aurelija Žvirblienė, Vyr. M. Darbuot., Dr. (HP)
Matomi komentarai: Biochemijos bak. 4 k.
|
|
|
R405 - Saulėtekio al. 7 |
|
10:00 - 14:00
Pramoninė biotechnologija (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 4k.
tvarkaraštis
Renata Gudiukaitė, Doc., Dr.
|
10:00 - 14:00
Pramoninė biotechnologija (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 4k.
tvarkaraštis
Renata Gudiukaitė, Doc., Dr.
|
14:00 - 18:00
Maisto mikrobiologija ir biotechnologijos (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 4k.
tvarkaraštis
Alisa Gricajeva, Doc., Dr.
|
14:00 - 18:00
Maisto mikrobiologija ir biotechnologijos (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 4k.
tvarkaraštis
Alisa Gricajeva, Doc., Dr.
|
|
|
R406 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 12:00
Prokariotų molekulinė taksonomija (Privalomasis)
Mikrobiologija 1k.
tvarkaraštis
Nomeda Kuisienė, Prof., Dr.
|
09:00 - 12:00
Prokariotų molekulinė taksonomija (Privalomasis)
Mikrobiologija 1k.
tvarkaraštis
Nomeda Kuisienė, Prof., Dr.
|
|
|
|
|
|
R407 - Saulėtekio al. 7 |
|
11:00 - 13:00
Augalų signalai ir elgsena (Pasirenkamasis)
ERASMUS
tvarkaraštis
tvarkaraštis
Vilma Kisnierienė, Doc., Dr.
|
11:00 - 13:00
Augalų signalai ir elgsena (Pasirenkamasis)
ERASMUS
tvarkaraštis
tvarkaraštis
Vilma Kisnierienė, Doc., Dr.
|
|
|
|
|
Savarankiškos studijos, Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
V009 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
V120 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
V134 - Psichofizikos lab. Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
V176 - Botanikos ir mikologijos lab. Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
C248 - Genetikos lab. Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 11:00
Citologija (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Inga Burneikienė, J. Asist.
|
09:00 - 11:00
Citologija (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Inga Burneikienė, J. Asist.
11:00 - 14:00
Eukariotų chromosomų struktūra ir funkcijos (Pasirenkamasis)
Genetika 1k.
tvarkaraštis
Veronika Dedonytė, Doc., Dr.
|
11:00 - 14:00
Eukariotų chromosomų struktūra ir funkcijos (Pasirenkamasis)
Genetika 1k.
tvarkaraštis
Veronika Dedonytė, Doc., Dr.
|
14:00 - 16:00
Genetika (Privalomasis)
Biologija 3k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Tatjana Čėsnienė, Doc., Dr.
|
16:00 - 18:00
Genetika (Privalomasis)
Biologija 3k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Tatjana Čėsnienė, Doc., Dr.
|
|
|
C254 - Saulėtekio al. 7 |
08:00 - 12:00
GNU/Linux tipo operacinės sistemos (Privalomasis)
Andrius Merkys, Vyr. M. Darbuot., Dr.
Matomi komentarai: Medikai -Sistemų biologija-
|
08:00 - 12:00
GNU/Linux tipo operacinės sistemos (Privalomasis)
Andrius Merkys, Vyr. M. Darbuot., Dr.
Matomi komentarai: Medikai -Sistemų biologija-
|
|
|
|
|
|
C255 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 11:00
Statistika aplinkotyroje (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkotvarka 1k.
tvarkaraštis
Arūnas Samas, Asist., Dr.
|
09:00 - 11:00
Statistika aplinkotyroje (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkotvarka 1k.
tvarkaraštis
Arūnas Samas, Asist., Dr.
11:00 - 13:00
Statistika aplinkotyroje (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkotvarka 1k.
tvarkaraštis
Arūnas Samas, Asist., Dr.
|
11:00 - 13:00
Statistika aplinkotyroje (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkotvarka 1k.
tvarkaraštis
Arūnas Samas, Asist., Dr.
13:00 - 16:00
Molekulinė sistematika (Privalomasis)
Biologinė įvairovė 2k.
tvarkaraštis
Jurga Turčinavičienė, Doc., Dr.
|
13:00 - 16:00
Molekulinė sistematika (Privalomasis)
Biologinė įvairovė 2k.
tvarkaraštis
Jurga Turčinavičienė, Doc., Dr.
|
|
|
|
C258 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 11:00
Žmogaus ir gyvūnų fiziologija (Privalomasis)
Molekulinė biologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 3
Evaldas Pipinis, Asist., Dr.
|
09:00 - 11:00
Žmogaus ir gyvūnų fiziologija (Privalomasis)
Molekulinė biologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 3
Evaldas Pipinis, Asist., Dr.
|
|
|
16:00 - 18:00
Adaptyvios neurotechnologijos (Pasirenkamasis)
Neurobiologija 1k.
tvarkaraštis
Milena Korostenskaja, Doc., Dr.
|
18:00 - 19:00
Adaptyvios neurotechnologijos (Pasirenkamasis)
Neurobiologija 1k.
tvarkaraštis
Milena Korostenskaja, Doc., Dr.
|
|
C262 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 12:00
Neuroanatomija ir neurofiziologija (Privalomasis)
Psichologija 1k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Pogrupiai: 10
Indrė Lapeikaitė, Asist., Dr.
|
09:00 - 12:00
Neuroanatomija ir neurofiziologija (Privalomasis)
Psichologija 1k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Pogrupiai: 10
Indrė Lapeikaitė, Asist., Dr.
|
|
|
|
|
|
C264 - Saulėtekio al. 7 |
|
11:00 - 13:00
Organizmų kilmė ir įvairovė I (Privalomasis)
Biologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Andrius Petrašiūnas, Doc., Dr.
Virginija Podėnienė, Prof., Dr.
|
11:00 - 13:00
Organizmų kilmė ir įvairovė I (Privalomasis)
Biologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Andrius Petrašiūnas, Doc., Dr.
Virginija Podėnienė, Prof., Dr.
13:00 - 15:00
Organizmų kilmė ir įvairovė I (Privalomasis)
Biologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Andrius Petrašiūnas, Doc., Dr.
Virginija Podėnienė, Prof., Dr.
|
13:00 - 15:00
Organizmų kilmė ir įvairovė I (Privalomasis)
Biologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Andrius Petrašiūnas, Doc., Dr.
Virginija Podėnienė, Prof., Dr.
|
|
18:00 - 20:00
Histologija (Pasirenkamasis)
Neurobiologija 1k.
tvarkaraštis
Neurobiologija 2k.
tvarkaraštis
Rasa Aukštikalnienė, Asist., Dr.
18:00 - 20:00
Lyginamoji histologija (Privalomasis)
ERASMUS
tvarkaraštis
Rasa Aukštikalnienė, Asist., Dr.
|
|
C268 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 10:30
Augalų ir gyvūnų biologijos pagrindai (Privalomasis)
Pogrupiai: 3
Sigitas Juzėnas, Lekt.
Matomi komentarai: VU MF Farmacijos bak. I k
|
09:00 - 10:30
Augalų ir gyvūnų biologijos pagrindai (Privalomasis)
Pogrupiai: 3
Sigitas Juzėnas, Lekt.
Matomi komentarai: VU MF Farmacijos bak. I k
|
|
|
|
|
|
Mokslinės laboratorijos Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 12:00
Mokslinio darbo projektas (Privalomasis)
Ekologija 4k.
tvarkaraštis
|
09:00 - 12:00
Mokslinio darbo projektas (Privalomasis)
Ekologija 4k.
tvarkaraštis
|
|
|
|
|
|
Puvočių mokomoji lauko bazė, Varėnos rajonas, Puvočių kaimas |
|
|
|
|
|
|
|
R101 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 12:00
Imunologija (Pasirenkamasis)
Genetika 4k.
tvarkaraštis
Neurobiofizika 3k.
tvarkaraštis
Vytautas Kašėta, Prof., Dr.
09:00 - 12:00
Imunologija (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 3k.
tvarkaraštis
Molekulinė biologija 4k.
tvarkaraštis
Vytautas Kašėta, Prof., Dr.
|
09:00 - 12:00
Imunologija (Pasirenkamasis)
Genetika 4k.
tvarkaraštis
Neurobiofizika 3k.
tvarkaraštis
Vytautas Kašėta, Prof., Dr.
09:00 - 12:00
Imunologija (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 3k.
tvarkaraštis
Molekulinė biologija 4k.
tvarkaraštis
Vytautas Kašėta, Prof., Dr.
|
12:00 - 14:00
Imunologija (Privalomasis)
Molekulinė biologija 4k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Vytautas Kašėta, Prof., Dr.
|
|
|
|
|
R102 -Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 12:00
Bioorganinė chemija (Privalomasis)
Saulius Serva, Prof., Dr.
Matomi komentarai: Biochemikos bak. 2 k.
|
09:00 - 12:00
Bioorganinė chemija (Privalomasis)
Saulius Serva, Prof., Dr.
Matomi komentarai: Biochemikos bak. 2 k.
|
|
|
|
|
|
R103 - Saulėtekio al. 7 |
|
11:00 - 13:00
Dalykinė anglų kalba I/II d. (Privalomasis)
Biologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Albina Trečiokaitė
|
11:00 - 13:00
Dalykinė anglų kalba I/II d. (Privalomasis)
Biologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Albina Trečiokaitė
13:00 - 14:30
Dalykinė anglų kalba I/II d. (Privalomasis)
Biologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Albina Trečiokaitė
|
13:00 - 14:30
Dalykinė anglų kalba I/II d. (Privalomasis)
Biologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Albina Trečiokaitė
15:00 - 17:00
Dalykinė anglų kalba I/II d. (Privalomasis)
Genetika 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Aušrelė Pranculienė, Lekt.
|
15:00 - 17:00
Dalykinė anglų kalba I/II d. (Privalomasis)
Genetika 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Aušrelė Pranculienė, Lekt.
17:00 - 19:00
Dalykinė anglų kalba I/II d. (Privalomasis)
Genetika 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Aušrelė Pranculienė, Lekt.
|
17:00 - 19:00
Dalykinė anglų kalba I/II d. (Privalomasis)
Genetika 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Aušrelė Pranculienė, Lekt.
|
|
R104 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 12:00
Mikrobiologija (Privalomasis)
Genetika 2k.
tvarkaraštis
Lilija Kalėdienė, Dr. (HP)
|
09:00 - 12:00
Mikrobiologija (Privalomasis)
Genetika 2k.
tvarkaraštis
Lilija Kalėdienė, Dr. (HP)
|
|
|
|
|
|
R105 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 11:00
Tikimybių teorija ir matematinė statistika (Privalomasis)
Molekulinė biologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Jolita Ignatavičiūtė, Vyresn. Lekt., Dr.
|
09:00 - 11:00
Tikimybių teorija ir matematinė statistika (Privalomasis)
Molekulinė biologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Jolita Ignatavičiūtė, Vyresn. Lekt., Dr.
|
13:00 - 15:00
Tiesinė algebra ir geometrija (Privalomasis)
Mikrobiologija 1k.
tvarkaraštis
Matomi komentarai: dėsto N.Kozulinas
|
13:00 - 15:00
Tiesinė algebra ir geometrija (Privalomasis)
Mikrobiologija 1k.
tvarkaraštis
Matomi komentarai: dėsto N.Kozulinas
|
|
|
|
R106 - Didžioji a. Saulėtekio al. 7 |
|
|
12:00 - 14:00
Žmogaus ir gyvūnų fiziologija (Privalomasis)
Biologija 3k.
tvarkaraštis
Genetika 2k.
tvarkaraštis
Genetika 3k.
tvarkaraštis
Mikrobiologija ir biotechnologija 2k.
tvarkaraštis
tvarkaraštis
Neurobiofizika 3k.
tvarkaraštis
Osvaldas Rukšėnas, Prof., Dr. (HP)
|
14:00 - 16:00
Biochemija (Privalomasis)
Biologija 2k.
tvarkaraštis
tvarkaraštis
tvarkaraštis
Arvydas Markuckas, Doc., Dr.
|
|
|
|
R108 - Saulėtekio al. 7 |
08:15 - 11:15
Genų inžinerija (Privalomasis)
Vaida Šeputienė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: Biochemijos bak. 3 k.
|
08:15 - 11:15
Genų inžinerija (Privalomasis)
Vaida Šeputienė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: Biochemijos bak. 3 k.
|
12:00 - 14:00
Mikroorganizmų genetika (Privalomasis)
Genetika 4k.
tvarkaraštis
Mikrobiologija ir biotechnologija 3k.
tvarkaraštis
Eglė Lastauskienė, Prof., Dr.
|
|
|
19:00 - 20:30
Renginys
Zigmantas Žitkus, Lekt.
Matomi komentarai: Paskaitos visuomenei
|
19:00 - 20:30
Renginys
Zigmantas Žitkus, Lekt.
Matomi komentarai: Paskaitos visuomenei
|
R109 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 11:00
Dalykinė anglų kalba I/II d. (Privalomasis)
Mikrobiologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 3
Vilma Asijavičiūtė, Lekt.
|
09:00 - 11:00
Dalykinė anglų kalba I/II d. (Privalomasis)
Mikrobiologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 3
Vilma Asijavičiūtė, Lekt.
11:00 - 13:00
Dalykinė anglų kalba I/II d. (Privalomasis)
Mikrobiologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Vilma Asijavičiūtė, Lekt.
|
11:00 - 13:00
Dalykinė anglų kalba I/II d. (Privalomasis)
Mikrobiologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Vilma Asijavičiūtė, Lekt.
13:00 - 16:00
Virusologija (Privalomasis)
Mikrobiologija 1k.
tvarkaraštis
Eugenijus Šimoliūnas, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
|
13:00 - 16:00
Virusologija (Privalomasis)
Mikrobiologija 1k.
tvarkaraštis
Eugenijus Šimoliūnas, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
|
16:00 - 19:00
Antropogenizuotos aplinkos ekologija (Pasirenkamasis)
Aplinkotyra ir aplinkotvarka 1k.
tvarkaraštis
Gytautas Ignatavičius, Doc., Dr.
|
16:00 - 19:00
Antropogenizuotos aplinkos ekologija (Pasirenkamasis)
Aplinkotyra ir aplinkotvarka 1k.
tvarkaraštis
Gytautas Ignatavičius, Doc., Dr.
19:00 - 21:00
Antropogenizuotos aplinkos ekologija (Pasirenkamasis)
Aplinkotyra ir aplinkotvarka 1k.
tvarkaraštis
Vaidotas Valskys, Doc., Dr.
|
19:00 - 21:00
Antropogenizuotos aplinkos ekologija (Pasirenkamasis)
Aplinkotyra ir aplinkotvarka 1k.
tvarkaraštis
Vaidotas Valskys, Doc., Dr.
|
R201 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
16:00 - 18:00
Biochemija (Privalomasis)
Molekulinė biologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Arvydas Markuckas, Doc., Dr.
|
|
|
R202 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
16:00 - 18:00
Invazijų biologija (Privalomasis)
Biologija 4k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Kęstutis Arbačiauskas, Prof., Dr.
Sigitas Juzėnas, Lekt.
Ernestas Kutorga, Prof., Dr. (HP)
|
|
|
R203 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 12:00
Evoliucijos teorija (Privalomasis)
Biologija 4k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Rimantas Rakauskas, Habil. dr.
|
09:00 - 12:00
Evoliucijos teorija (Privalomasis)
Biologija 4k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Rimantas Rakauskas, Habil. dr.
|
12:00 - 14:00
Įvadas į matematinę fiziologiją (Privalomasis)
Neurobiofizika 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Aidas Alaburda, Prof., Dr.
|
15:00 - 17:00
Organizmų filogenija ir sistematika (Privalomasis)
Biologinė įvairovė 1k.
tvarkaraštis
Ernestas Kutorga, Prof., Dr. (HP)
Sigitas Podėnas, Prof., Dr. (HP)
|
15:00 - 17:00
Organizmų filogenija ir sistematika (Privalomasis)
Biologinė įvairovė 1k.
tvarkaraštis
Ernestas Kutorga, Prof., Dr. (HP)
Sigitas Podėnas, Prof., Dr. (HP)
|
|
|
R204 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 11:00
Biofotonika (Privalomasis)
Biofizika 1k.
tvarkaraštis
Ričardas Rotomskis, Habil. dr.
|
09:00 - 11:00
Biofotonika (Privalomasis)
Biofizika 1k.
tvarkaraštis
Ričardas Rotomskis, Habil. dr.
|
12:00 - 13:00
GNU/Linux tipo operacinės sistemos (Privalomasis)
Andrius Merkys, Vyr. M. Darbuot., Dr.
Matomi komentarai: Medikai -Sistemų biologija-
13:00 - 16:00
Globalioji ekologija (Privalomasis)
Ekologija 4k.
tvarkaraštis
Giedrius Trakimas, Doc., Dr.
|
13:00 - 16:00
Globalioji ekologija (Privalomasis)
Ekologija 4k.
tvarkaraštis
Giedrius Trakimas, Doc., Dr.
|
16:00 - 18:00
Globalioji ekologija (Privalomasis)
Ekologija 4k.
tvarkaraštis
Giedrius Trakimas, Doc., Dr.
|
|
|
R205 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 11:00
Eukariotų chromosomų struktūra ir funkcijos (Pasirenkamasis)
Genetika 1k.
tvarkaraštis
Juozas Rimantas Lazutka, Prof., Habil. dr.
|
09:00 - 11:00
Eukariotų chromosomų struktūra ir funkcijos (Pasirenkamasis)
Genetika 1k.
tvarkaraštis
Juozas Rimantas Lazutka, Prof., Habil. dr.
|
13:00 - 17:00
Genomo evoliucija (Pasirenkamasis)
Genetika 1k.
tvarkaraštis
Genetika 2k.
tvarkaraštis
Juozas Rimantas Lazutka, Prof., Habil. dr.
|
13:00 - 17:00
Genomo evoliucija (Pasirenkamasis)
Genetika 1k.
tvarkaraštis
Genetika 2k.
tvarkaraštis
Juozas Rimantas Lazutka, Prof., Habil. dr.
|
13:00 - 17:00
Genomo evoliucija (Pasirenkamasis)
Genetika 1k.
tvarkaraštis
Genetika 2k.
tvarkaraštis
Juozas Rimantas Lazutka, Prof., Habil. dr.
|
|
|
R206 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 11:00
Neuroetika (Pasirenkamasis)
Neurobiologija 2k.
tvarkaraštis
Grita Skujienė, Asist., Dr.
|
09:00 - 11:00
Neuroetika (Pasirenkamasis)
Neurobiologija 2k.
tvarkaraštis
Grita Skujienė, Asist., Dr.
11:00 - 12:00
Neuroetika (Pasirenkamasis)
Neurobiologija 2k.
tvarkaraštis
Grita Skujienė, Asist., Dr.
|
12:00 - 14:00
Dalykinė anglų kalba I/II d. (Privalomasis)
Neurobiofizika 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Ana Jankūnienė, Lekt.
|
14:00 - 16:00
Dalykinė anglų kalba I/II d. (Privalomasis)
Neurobiofizika 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Ana Jankūnienė, Lekt.
|
|
|
|
R207 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 11:00
Augalų komunikacija (Pasirenkamasis)
Biologija 4k.
tvarkaraštis
Vilma Kisnierienė, Doc., Dr.
|
09:00 - 11:00
Augalų komunikacija (Pasirenkamasis)
Biologija 4k.
tvarkaraštis
Vilma Kisnierienė, Doc., Dr.
11:00 - 13:00
Augalų sensorinės sistemos (Pasirenkamasis)
Biofizika 1k.
tvarkaraštis
tvarkaraštis
Vilma Kisnierienė, Doc., Dr.
|
11:00 - 13:00
Augalų sensorinės sistemos (Pasirenkamasis)
Biofizika 1k.
tvarkaraštis
tvarkaraštis
Vilma Kisnierienė, Doc., Dr.
13:00 - 14:00
Augalų sensorinės sistemos (Pasirenkamasis)
Biofizika 1k.
tvarkaraštis
tvarkaraštis
Vilma Kisnierienė, Doc., Dr.
|
15:00 - 18:00
Sistemų biologija (Pasirenkamasis)
Biochemija 1k.
tvarkaraštis
Biochemija 2k.
tvarkaraštis
Biofizika 1k.
tvarkaraštis
tvarkaraštis
Saulius Serva, Prof., Dr.
|
15:00 - 18:00
Sistemų biologija (Pasirenkamasis)
Biochemija 1k.
tvarkaraštis
Biochemija 2k.
tvarkaraštis
Biofizika 1k.
tvarkaraštis
tvarkaraštis
Saulius Serva, Prof., Dr.
|
|
|
R208 - Saulėtekio al. 7 |
|
10:00 - 12:00
Sistemų biologija (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 2k.
tvarkaraštis
Renata Gudiukaitė, Doc., Dr.
|
12:00 - 13:00
Sistemų biologija (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 2k.
tvarkaraštis
Renata Gudiukaitė, Doc., Dr.
13:00 - 16:00
Evoliucijos teorija (Privalomasis)
Biologija 4k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Rimantas Rakauskas, Habil. dr.
|
13:00 - 16:00
Evoliucijos teorija (Privalomasis)
Biologija 4k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Rimantas Rakauskas, Habil. dr.
|
16:00 - 18:00
Histologija (Pasirenkamasis)
Neurobiologija 1k.
tvarkaraštis
Neurobiologija 2k.
tvarkaraštis
Rasa Aukštikalnienė, Asist., Dr.
16:00 - 18:00
Lyginamoji histologija (Privalomasis)
ERASMUS
tvarkaraštis
Rasa Aukštikalnienė, Asist., Dr.
|
|
|
R209 - Komp. kl. Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 11:00
Biostatistika (Privalomasis)
Vilmantas Gėgžna, Lekt.
Matomi komentarai: Biochemijos bak. 4 k.
|
09:00 - 11:00
Biostatistika (Privalomasis)
Vilmantas Gėgžna, Lekt.
Matomi komentarai: Biochemijos bak. 4 k.
11:00 - 13:00
Biostatistika (Privalomasis)
Pogrupiai: 1
Vilmantas Gėgžna, Lekt.
Matomi komentarai: Biochemijos bak. 4 k.
|
11:00 - 13:00
Biostatistika (Privalomasis)
Pogrupiai: 1
Vilmantas Gėgžna, Lekt.
Matomi komentarai: Biochemijos bak. 4 k.
13:00 - 15:00
Biostatistika (Privalomasis)
Pogrupiai: 2
Vilmantas Gėgžna, Lekt.
Matomi komentarai: Biochemijos bak. 4 k.
|
13:00 - 15:00
Biostatistika (Privalomasis)
Pogrupiai: 2
Vilmantas Gėgžna, Lekt.
Matomi komentarai: Biochemijos bak. 4 k.
|
|
|
|
R301 - Saulėtekio al. 7 |
|
10:00 - 12:30
Funkcinė ląstelės biologija (Privalomasis)
Mikrobiologija 1k.
tvarkaraštis
Juozas Raugalas, Dr.
|
10:00 - 12:30
Funkcinė ląstelės biologija (Privalomasis)
Mikrobiologija 1k.
tvarkaraštis
Juozas Raugalas, Dr.
12:30 - 15:00
Biologinės įvairovės studijos II (Privalomasis)
Biologinė įvairovė 1k.
tvarkaraštis
Lilija Kalėdienė, Dr. (HP)
Vaidotas Morkūnas, Doc., Dr.
Matomi komentarai: genetinė dalis 16 val, mikrobiologijos dalis 8 val
|
12:30 - 15:00
Biologinės įvairovės studijos II (Privalomasis)
Biologinė įvairovė 1k.
tvarkaraštis
Lilija Kalėdienė, Dr. (HP)
Vaidotas Morkūnas, Doc., Dr.
Matomi komentarai: genetinė dalis 16 val, mikrobiologijos dalis 8 val
15:00 - 17:00
Vystymosi biologija (Privalomasis)
ERASMUS
tvarkaraštis
Grita Skujienė, Asist., Dr.
|
15:00 - 17:00
Vystymosi biologija (Privalomasis)
ERASMUS
tvarkaraštis
Grita Skujienė, Asist., Dr.
|
|
|
R302 - Biochemijos lab. Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 12:00
Biochemija (Privalomasis)
Neurobiofizika 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Danutė Labeikytė, Asist., Dr.
|
09:00 - 12:00
Biochemija (Privalomasis)
Neurobiofizika 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Danutė Labeikytė, Asist., Dr.
|
12:00 - 20:00
Biochemija (Privalomasis)
Pogrupiai: 2
Zigmantas Žitkus, Lekt.
Matomi komentarai: CHGF Biochemikai 3k bak.
|
12:00 - 20:00
Biochemija (Privalomasis)
Pogrupiai: 2
Zigmantas Žitkus, Lekt.
Matomi komentarai: CHGF Biochemikai 3k bak.
14:00 - 15:00
Biochemijos praktikumas (Pasirenkamasis)
ERASMUS
tvarkaraštis
Zigmantas Žitkus, Lekt.
|
12:00 - 20:00
Biochemija (Privalomasis)
Pogrupiai: 2
Zigmantas Žitkus, Lekt.
Matomi komentarai: CHGF Biochemikai 3k bak.
|
12:00 - 20:00
Biochemija (Privalomasis)
Pogrupiai: 2
Zigmantas Žitkus, Lekt.
Matomi komentarai: CHGF Biochemikai 3k bak.
|
|
R322 - Molekulinės biologijos lab. Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 15:00
Molekulinė biologija II/II d. (Privalomasis)
Molekulinė biologija 3k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Julija Armalytė, Doc., Dr.
|
09:00 - 15:00
Molekulinė biologija II/II d. (Privalomasis)
Molekulinė biologija 3k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Julija Armalytė, Doc., Dr.
|
09:00 - 15:00
Molekulinė biologija II/II d. (Privalomasis)
Molekulinė biologija 3k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Julija Armalytė, Doc., Dr.
|
09:00 - 15:00
Molekulinė biologija II/II d. (Privalomasis)
Molekulinė biologija 3k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Julija Armalytė, Doc., Dr.
|
|
|
|
R324 - Mikrobiologijos lab. Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
R334 - Molekulinės genetikos lab. Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
R401 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
R402 - Saulėtekio al. 7 |
|
10:00 - 12:00
Neurometodai (Pasirenkamasis)
Biofizika 4k.
tvarkaraštis
Neurobiofizika 3k.
tvarkaraštis
Urtė Neniškytė, Doc., Dr.
|
|
14:00 - 17:00
Molekulinė biologija (Privalomasis)
Biofizika 4k.
tvarkaraštis
Genetika 2k.
tvarkaraštis
tvarkaraštis
Edita Sužiedėlienė, Dr. (HP)
|
14:00 - 17:00
Molekulinė biologija (Privalomasis)
Biofizika 4k.
tvarkaraštis
Genetika 2k.
tvarkaraštis
tvarkaraštis
Edita Sužiedėlienė, Dr. (HP)
|
|
|
R403 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 13:00
Biogeografija (Privalomasis)
Biologinė įvairovė 2k.
tvarkaraštis
Andrius Petrašiūnas, Doc., Dr.
|
09:00 - 13:00
Biogeografija (Privalomasis)
Biologinė įvairovė 2k.
tvarkaraštis
Andrius Petrašiūnas, Doc., Dr.
|
09:00 - 13:00
Biogeografija (Privalomasis)
Biologinė įvairovė 2k.
tvarkaraštis
Andrius Petrašiūnas, Doc., Dr.
|
|
|
|
|
R404 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 11:00
Biologinė fizika (Privalomasis)
Biologija 3k.
tvarkaraštis
Rokas Buišas, Doc., Dr.
|
09:00 - 11:00
Biologinė fizika (Privalomasis)
Biologija 3k.
tvarkaraštis
Rokas Buišas, Doc., Dr.
11:00 - 14:00
Organizmų kilmė ir įvairovė III (Privalomasis)
Biologija 2k.
tvarkaraštis
Egidijus Bukelskis, Doc., Dr.
Radvilė Rimgailė-Voicik, Doc., Dr.
|
11:00 - 14:00
Organizmų kilmė ir įvairovė III (Privalomasis)
Biologija 2k.
tvarkaraštis
Egidijus Bukelskis, Doc., Dr.
Radvilė Rimgailė-Voicik, Doc., Dr.
|
14:00 - 17:00
Laboratorinių gyvūnų mokslas (Pasirenkamasis)
Genetika 1k.
tvarkaraštis
Genetika 2k.
tvarkaraštis
tvarkaraštis
tvarkaraštis
Virginija Bukelskienė, Dr.
|
14:00 - 17:00
Laboratorinių gyvūnų mokslas (Pasirenkamasis)
Genetika 1k.
tvarkaraštis
Genetika 2k.
tvarkaraštis
tvarkaraštis
tvarkaraštis
Virginija Bukelskienė, Dr.
|
|
|
R405 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 11:00
Ląstelės biologija ir histologija (Privalomasis)
Biologija 2k.
tvarkaraštis
Rasa Aukštikalnienė, Asist., Dr.
Eglė Lastauskienė, Prof., Dr.
|
09:00 - 11:00
Ląstelės biologija ir histologija (Privalomasis)
Biologija 2k.
tvarkaraštis
Rasa Aukštikalnienė, Asist., Dr.
Eglė Lastauskienė, Prof., Dr.
|
13:00 - 15:00
Biofizika (Pasirenkamasis)
Saulius Bagdonas, Prof., Dr.
|
13:00 - 15:00
Biofizika (Pasirenkamasis)
Saulius Bagdonas, Prof., Dr.
15:00 - 17:00
Biofizika (Pasirenkamasis)
Saulius Bagdonas, Prof., Dr.
|
15:00 - 17:00
Biofizika (Pasirenkamasis)
Saulius Bagdonas, Prof., Dr.
|
|
|
R406 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 11:00
Taikomoji botanika (Pasirenkamasis)
Biologinė įvairovė 1k.
tvarkaraštis
Petras Venckus, Lekt.
|
09:00 - 11:00
Taikomoji botanika (Pasirenkamasis)
Biologinė įvairovė 1k.
tvarkaraštis
Petras Venckus, Lekt.
|
|
14:00 - 17:00
Vadyba šiuolaikinėse farmacinėse įmonėse (Pasirenkamasis)
Monika Paulė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: Farmacinės chemijos mag. I k.
|
14:00 - 17:00
Vadyba šiuolaikinėse farmacinėse įmonėse (Pasirenkamasis)
Monika Paulė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: Farmacinės chemijos mag. I k.
|
|
|
R407 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 12:00
Mikroorganizmų genetika (Pasirenkamasis)
Biochemija 1k.
tvarkaraštis
Biochemija 2k.
tvarkaraštis
Molekulinė biologija 1k.
tvarkaraštis
Alma Gedvilaitė, Vyr. M. Darbuot., Dr. (HP)
Rimantas Šapranauskas, Doc., Dr.
|
09:00 - 12:00
Mikroorganizmų genetika (Pasirenkamasis)
Biochemija 1k.
tvarkaraštis
Biochemija 2k.
tvarkaraštis
Molekulinė biologija 1k.
tvarkaraštis
Alma Gedvilaitė, Vyr. M. Darbuot., Dr. (HP)
Rimantas Šapranauskas, Doc., Dr.
|
|
14:00 - 16:00
Imunologija (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 3k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Vytautas Kašėta, Prof., Dr.
|
|
|
|
Savarankiškos studijos, Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
V009 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
17:00 - 19:00
Laboratorinių gyvūnų mokslas (Pasirenkamasis)
Genetika 1k.
tvarkaraštis
Genetika 2k.
tvarkaraštis
tvarkaraštis
tvarkaraštis
Virginija Bukelskienė, Dr.
|
17:00 - 19:00
Laboratorinių gyvūnų mokslas (Pasirenkamasis)
Genetika 1k.
tvarkaraštis
Genetika 2k.
tvarkaraštis
tvarkaraštis
tvarkaraštis
Virginija Bukelskienė, Dr.
|
|
V120 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
V134 - Psichofizikos lab. Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
V176 - Botanikos ir mikologijos lab. Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
C248 - Genetikos lab. Saulėtekio al. 7 |
|
10:00 - 12:00
Genetinė analizė II/II d. (Privalomasis)
Genetika 3k.
tvarkaraštis
Veronika Dedonytė, Doc., Dr.
Juozas Rimantas Lazutka, Prof., Habil. dr.
Asta Stapulionytė, Lekt.
|
12:00 - 14:00
Ląstelės biologija ir histologija (Privalomasis)
Biologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Rasa Aukštikalnienė, Asist., Dr.
Inga Burneikienė, J. Asist.
|
|
|
|
|
C254 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
13:00 - 17:00
Didžiųjų duomenų analizė genomikoje (Privalomasis)
Genetika 1k.
tvarkaraštis
Kotryna Kvederavičiūtė, J. M. Darbuot.
|
13:00 - 17:00
Didžiųjų duomenų analizė genomikoje (Privalomasis)
Genetika 1k.
tvarkaraštis
Kotryna Kvederavičiūtė, J. M. Darbuot.
|
13:00 - 17:00
Didžiųjų duomenų analizė genomikoje (Privalomasis)
Genetika 1k.
tvarkaraštis
Kotryna Kvederavičiūtė, J. M. Darbuot.
|
|
|
C255 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
C258 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 11:00
Žmogaus ir gyvūnų fiziologija (Privalomasis)
Molekulinė biologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Evaldas Pipinis, Asist., Dr.
|
09:00 - 11:00
Žmogaus ir gyvūnų fiziologija (Privalomasis)
Molekulinė biologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Evaldas Pipinis, Asist., Dr.
|
|
15:00 - 17:00
Žmogaus ir gyvūnų fiziologija (Privalomasis)
Neurobiofizika 3k.
tvarkaraštis
Ramunė Grikšienė, Doc., Dr.
|
15:00 - 17:00
Žmogaus ir gyvūnų fiziologija (Privalomasis)
Neurobiofizika 3k.
tvarkaraštis
Ramunė Grikšienė, Doc., Dr.
|
|
|
C262 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
14:00 - 16:00
Bioelektriniai reiškiniai (Privalomasis)
Neurobiologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Indrė Lapeikaitė, Asist., Dr.
|
16:00 - 18:00
Bioelektriniai reiškiniai (Privalomasis)
Neurobiologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Indrė Lapeikaitė, Asist., Dr.
|
|
|
C264 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 11:00
Hidrobiologija (Pasirenkamasis)
Biologija 4k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Algirdas Kaupinis, Doc., Dr.
|
09:00 - 11:00
Hidrobiologija (Pasirenkamasis)
Biologija 4k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Algirdas Kaupinis, Doc., Dr.
11:00 - 13:00
Pedobiologija (Privalomasis)
Biologija 4k.
tvarkaraštis
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Virginija Podėnienė, Prof., Dr.
|
11:00 - 13:00
Pedobiologija (Privalomasis)
Biologija 4k.
tvarkaraštis
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Virginija Podėnienė, Prof., Dr.
13:00 - 15:00
Pedobiologija (Privalomasis)
Biologija 4k.
tvarkaraštis
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Virginija Podėnienė, Prof., Dr.
|
13:00 - 15:00
Pedobiologija (Privalomasis)
Biologija 4k.
tvarkaraštis
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Virginija Podėnienė, Prof., Dr.
15:00 - 19:00
Parazitologija (Pasirenkamasis)
Biologinė įvairovė 1k.
tvarkaraštis
Asta Križanauskienė, Vyresn. Lekt., Dr.
|
15:00 - 19:00
Parazitologija (Pasirenkamasis)
Biologinė įvairovė 1k.
tvarkaraštis
Asta Križanauskienė, Vyresn. Lekt., Dr.
|
15:00 - 19:00
Parazitologija (Pasirenkamasis)
Biologinė įvairovė 1k.
tvarkaraštis
Asta Križanauskienė, Vyresn. Lekt., Dr.
|
|
C268 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 12:00
Organizmų kilmė ir įvairovė III (Privalomasis)
Biologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Audronė Meldžiukienė, Lekt.
Saulis Skuja, Lekt.
|
09:00 - 12:00
Organizmų kilmė ir įvairovė III (Privalomasis)
Biologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Audronė Meldžiukienė, Lekt.
Saulis Skuja, Lekt.
|
|
|
|
|
|
Mokslinės laboratorijos Saulėtekio al. 7 |
|
11:00 - 18:00
Mokslinio darbo projektas (Privalomasis)
Neurobiologija 2k.
tvarkaraštis
|
11:00 - 18:00
Mokslinio darbo projektas (Privalomasis)
Neurobiologija 2k.
tvarkaraštis
|
11:00 - 18:00
Mokslinio darbo projektas (Privalomasis)
Neurobiologija 2k.
tvarkaraštis
|
11:00 - 18:00
Mokslinio darbo projektas (Privalomasis)
Neurobiologija 2k.
tvarkaraštis
|
|
|
Puvočių mokomoji lauko bazė, Varėnos rajonas, Puvočių kaimas |
|
|
|
|
|
|
|
R101 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 12:00
Sintetinė biologija (Pasirenkamasis)
Biochemija 1k.
tvarkaraštis
Biochemija 2k.
tvarkaraštis
Genetika 1k.
tvarkaraštis
Genetika 2k.
tvarkaraštis
tvarkaraštis
Greta Leonavičienė, M. Darbuot., Dr.
Linas Mažutis, Prof., Dr.
Juozas Nainys, Lekt.
|
09:00 - 12:00
Sintetinė biologija (Pasirenkamasis)
Biochemija 1k.
tvarkaraštis
Biochemija 2k.
tvarkaraštis
Genetika 1k.
tvarkaraštis
Genetika 2k.
tvarkaraštis
tvarkaraštis
Greta Leonavičienė, M. Darbuot., Dr.
Linas Mažutis, Prof., Dr.
Juozas Nainys, Lekt.
|
|
15:00 - 17:00
BUS dalykas (modulis) (Bendrosios universitetinės studijos)
Eglė Lastauskienė, Prof., Dr.
Matomi komentarai: Mikroorganizmų pasaulis
|
15:00 - 17:00
BUS dalykas (modulis) (Bendrosios universitetinės studijos)
Eglė Lastauskienė, Prof., Dr.
Matomi komentarai: Mikroorganizmų pasaulis
17:00 - 19:00
BUS dalykas (modulis) (Bendrosios universitetinės studijos)
Pogrupiai: 1
Renata Gudiukaitė, Doc., Dr.
Eglė Lastauskienė, Prof., Dr.
Rūta Stanislauskienė, M. Darbuot., Dr.
Matomi komentarai: Mikroorganizmų pasaulis
|
17:00 - 19:00
BUS dalykas (modulis) (Bendrosios universitetinės studijos)
Pogrupiai: 1
Renata Gudiukaitė, Doc., Dr.
Eglė Lastauskienė, Prof., Dr.
Rūta Stanislauskienė, M. Darbuot., Dr.
Matomi komentarai: Mikroorganizmų pasaulis
|
|
R102 -Saulėtekio al. 7 |
|
11:00 - 13:00
Citologija (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 2k.
tvarkaraštis
Juozas Raugalas, Dr.
11:00 - 13:00
Struktūrinė ląstelės biologija (Privalomasis)
Molekulinė biologija 2k.
tvarkaraštis
Juozas Raugalas, Dr.
|
11:00 - 13:00
Citologija (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 2k.
tvarkaraštis
Juozas Raugalas, Dr.
11:00 - 13:00
Struktūrinė ląstelės biologija (Privalomasis)
Molekulinė biologija 2k.
tvarkaraštis
Juozas Raugalas, Dr.
|
|
|
|
|
R103 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
12:00 - 16:00
Metaboliniai procesai (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 2k.
tvarkaraštis
Nomeda Kuisienė, Prof., Dr.
|
12:00 - 16:00
Metaboliniai procesai (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 2k.
tvarkaraštis
Nomeda Kuisienė, Prof., Dr.
|
16:00 - 20:00
Biochemija (Privalomasis)
Zigmantas Žitkus, Lekt.
|
16:00 - 20:00
Biochemija (Privalomasis)
Zigmantas Žitkus, Lekt.
|
|
R104 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 11:00
Tiesinė algebra ir geometrija (Privalomasis)
Molekulinė biologija 1k.
tvarkaraštis
Gailė Paukštaitė, Asist., Dr.
|
09:00 - 11:00
Tiesinė algebra ir geometrija (Privalomasis)
Molekulinė biologija 1k.
tvarkaraštis
Gailė Paukštaitė, Asist., Dr.
|
|
|
16:30 - 18:00
Tikimybių teorija ir matematinė statistika (Privalomasis)
Molekulinė biologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Jolita Ignatavičiūtė, Vyresn. Lekt., Dr.
|
|
|
R105 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 11:00
Genetika (Privalomasis)
Biologija 3k.
tvarkaraštis
Donatas Žvingila, Prof., Dr. (HP)
|
09:00 - 11:00
Genetika (Privalomasis)
Biologija 3k.
tvarkaraštis
Donatas Žvingila, Prof., Dr. (HP)
11:00 - 13:00
Biologinė fizika (Privalomasis)
Biologija 3k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Rokas Buišas, Doc., Dr.
|
11:00 - 13:00
Biologinė fizika (Privalomasis)
Biologija 3k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Rokas Buišas, Doc., Dr.
|
15:00 - 17:00
BUS dalykas (modulis) (Bendrosios universitetinės studijos)
Irena Nedveckytė, Asist., Dr.
Matomi komentarai: Gyvūnų elgsenos pagrindai
|
15:00 - 17:00
BUS dalykas (modulis) (Bendrosios universitetinės studijos)
Irena Nedveckytė, Asist., Dr.
Matomi komentarai: Gyvūnų elgsenos pagrindai
17:00 - 19:00
BUS dalykas (modulis) (Bendrosios universitetinės studijos)
Pogrupiai: 2
Irena Nedveckytė, Asist., Dr.
Matomi komentarai: Gyvūnų elgsenos pagrindai
|
17:00 - 19:00
BUS dalykas (modulis) (Bendrosios universitetinės studijos)
Pogrupiai: 2
Irena Nedveckytė, Asist., Dr.
Matomi komentarai: Gyvūnų elgsenos pagrindai
|
|
R106 - Didžioji a. Saulėtekio al. 7 |
|
|
13:00 - 15:00
Žmogaus ir gyvūnų fiziologija (Privalomasis)
Biologija 3k.
tvarkaraštis
Genetika 2k.
tvarkaraštis
Genetika 3k.
tvarkaraštis
Mikrobiologija ir biotechnologija 2k.
tvarkaraštis
tvarkaraštis
Neurobiofizika 3k.
tvarkaraštis
Osvaldas Rukšėnas, Prof., Dr. (HP)
|
13:00 - 15:00
Žmogaus ir gyvūnų fiziologija (Privalomasis)
Biologija 3k.
tvarkaraštis
Genetika 2k.
tvarkaraštis
Genetika 3k.
tvarkaraštis
Mikrobiologija ir biotechnologija 2k.
tvarkaraštis
tvarkaraštis
Neurobiofizika 3k.
tvarkaraštis
Osvaldas Rukšėnas, Prof., Dr. (HP)
15:00 - 16:30
Tikimybių teorija ir matematinė statistika (Privalomasis)
Biofizika 4k.
tvarkaraštis
Genetika 2k.
tvarkaraštis
tvarkaraštis
tvarkaraštis
Jolita Ignatavičiūtė, Vyresn. Lekt., Dr.
|
15:00 - 16:30
Tikimybių teorija ir matematinė statistika (Privalomasis)
Biofizika 4k.
tvarkaraštis
Genetika 2k.
tvarkaraštis
tvarkaraštis
tvarkaraštis
Jolita Ignatavičiūtė, Vyresn. Lekt., Dr.
17:00 - 20:00
BUS dalykas (modulis) (Bendrosios universitetinės studijos)
Robertas Badaras, Doc., Dr.
Osvaldas Rukšėnas, Prof., Dr. (HP)
Matomi komentarai: Psichoaktyvios medžiagos: poveikis, priklausomybė ir prevencija
|
17:00 - 20:00
BUS dalykas (modulis) (Bendrosios universitetinės studijos)
Robertas Badaras, Doc., Dr.
Osvaldas Rukšėnas, Prof., Dr. (HP)
Matomi komentarai: Psichoaktyvios medžiagos: poveikis, priklausomybė ir prevencija
|
|
R108 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 11:00
Struktūrinė ląstelės biologija ir citogenetika (Privalomasis)
Genetika 1k.
tvarkaraštis
Veronika Dedonytė, Doc., Dr.
Eglė Lastauskienė, Prof., Dr.
Asta Stapulionytė, Lekt.
|
09:00 - 11:00
Struktūrinė ląstelės biologija ir citogenetika (Privalomasis)
Genetika 1k.
tvarkaraštis
Veronika Dedonytė, Doc., Dr.
Eglė Lastauskienė, Prof., Dr.
Asta Stapulionytė, Lekt.
|
|
|
|
|
|
R109 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
14:00 - 16:00
Bioetika (Privalomasis)
Mikrobiologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Grita Skujienė, Asist., Dr.
|
16:00 - 19:00
Aplinkosaugos normatyvai (Pasirenkamasis)
Aplinkotyra ir aplinkotvarka 2k.
tvarkaraštis
Gytautas Ignatavičius, Doc., Dr.
|
16:00 - 19:00
Aplinkosaugos normatyvai (Pasirenkamasis)
Aplinkotyra ir aplinkotvarka 2k.
tvarkaraštis
Gytautas Ignatavičius, Doc., Dr.
19:00 - 21:00
Aplinkosaugos normatyvai (Pasirenkamasis)
Aplinkotyra ir aplinkotvarka 2k.
tvarkaraštis
Vaidotas Valskys, Doc., Dr.
|
19:00 - 21:00
Aplinkosaugos normatyvai (Pasirenkamasis)
Aplinkotyra ir aplinkotvarka 2k.
tvarkaraštis
Vaidotas Valskys, Doc., Dr.
|
R201 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 11:00
Molekulinė evoliucija (Privalomasis)
Molekulinė biologija 4k.
tvarkaraštis
Aleksandras Konovalovas, Asist., Dr.
Remigijus Skirgaila, Doc., Dr.
Jurga Turčinavičienė, Doc., Dr.
|
09:00 - 11:00
Molekulinė evoliucija (Privalomasis)
Molekulinė biologija 4k.
tvarkaraštis
Aleksandras Konovalovas, Asist., Dr.
Remigijus Skirgaila, Doc., Dr.
Jurga Turčinavičienė, Doc., Dr.
11:00 - 13:00
Molekulinė evoliucija (Privalomasis)
Molekulinė biologija 4k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Aleksandras Konovalovas, Asist., Dr.
Remigijus Skirgaila, Doc., Dr.
Jurga Turčinavičienė, Doc., Dr.
|
11:00 - 13:00
Molekulinė evoliucija (Privalomasis)
Molekulinė biologija 4k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Aleksandras Konovalovas, Asist., Dr.
Remigijus Skirgaila, Doc., Dr.
Jurga Turčinavičienė, Doc., Dr.
13:00 - 15:00
Epigenetika (Pasirenkamasis)
Genetika 2k.
tvarkaraštis
Kristina Daniūnaitė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: kartu su 4 k. bakalaurais
13:00 - 15:00
Epigenetika (Privalomasis)
Genetika 4k.
tvarkaraštis
Kristina Daniūnaitė, Doc., Dr.
|
13:00 - 15:00
Epigenetika (Pasirenkamasis)
Genetika 2k.
tvarkaraštis
Kristina Daniūnaitė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: kartu su 4 k. bakalaurais
13:00 - 15:00
Epigenetika (Privalomasis)
Genetika 4k.
tvarkaraštis
Kristina Daniūnaitė, Doc., Dr.
|
|
|
|
R202 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 13:00
Kiekybinė fluorescencinė mikroskopija (Pasirenkamasis)
Molekulinė biologija 3k.
tvarkaraštis
tvarkaraštis
Marijonas Tutkus, Doc., Dr.
|
09:00 - 13:00
Kiekybinė fluorescencinė mikroskopija (Pasirenkamasis)
Molekulinė biologija 3k.
tvarkaraštis
tvarkaraštis
Marijonas Tutkus, Doc., Dr.
|
09:00 - 13:00
Kiekybinė fluorescencinė mikroskopija (Pasirenkamasis)
Molekulinė biologija 3k.
tvarkaraštis
tvarkaraštis
Marijonas Tutkus, Doc., Dr.
|
|
|
|
|
R203 - Saulėtekio al. 7 |
|
11:00 - 14:00
Bioįvairovė ir ekosistemų tvarumas (Pasirenkamasis)
Biologinė įvairovė 2k.
tvarkaraštis
Rasa Bernotienė, Doc., Dr.
|
11:00 - 14:00
Bioįvairovė ir ekosistemų tvarumas (Pasirenkamasis)
Biologinė įvairovė 2k.
tvarkaraštis
Rasa Bernotienė, Doc., Dr.
|
|
16:00 - 18:00
Dalykinė anglų kalba I/II d. (Privalomasis)
Genetika 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 3
Aušrelė Pranculienė, Lekt.
|
|
|
R204 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 12:00
Evoliucijos teorija (Privalomasis)
Genetika 4k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Rimantas Rakauskas, Habil. dr.
|
09:00 - 12:00
Evoliucijos teorija (Privalomasis)
Genetika 4k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Rimantas Rakauskas, Habil. dr.
|
|
|
|
|
|
R205 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
R206 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 12:00
Prokariotinės ir eukariotinės ląstelės biotechnologijoje (Privalomasis)
Mikrobiologija 1k.
tvarkaraštis
Rūta Kananavičiūtė, Asist., Dr.
|
09:00 - 12:00
Prokariotinės ir eukariotinės ląstelės biotechnologijoje (Privalomasis)
Mikrobiologija 1k.
tvarkaraštis
Rūta Kananavičiūtė, Asist., Dr.
|
|
|
|
|
|
R207 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 12:00
Molekulinė ląstelių biologija (Privalomasis)
Molekulinė biologija 1k.
tvarkaraštis
Vilmantė Borutaitė, Prof., Dr. (HP)
Marija Ger, M. Darbuot., Dr.
Violeta Jonušienė, Doc., Dr.
Urtė Neniškytė, Doc., Dr.
Aušra Sasnauskienė, Doc., Dr.
Vytautė Starkuvienė-Erfle, Prof., Dr.
|
09:00 - 12:00
Molekulinė ląstelių biologija (Privalomasis)
Molekulinė biologija 1k.
tvarkaraštis
Vilmantė Borutaitė, Prof., Dr. (HP)
Marija Ger, M. Darbuot., Dr.
Violeta Jonušienė, Doc., Dr.
Urtė Neniškytė, Doc., Dr.
Aušra Sasnauskienė, Doc., Dr.
Vytautė Starkuvienė-Erfle, Prof., Dr.
|
13:00 - 16:00
Molekuliniai patogenezės mechanizmai (Pasirenkamasis)
Molekulinė biologija 1k.
tvarkaraštis
Edita Sužiedėlienė, Dr. (HP)
|
13:00 - 16:00
Molekuliniai patogenezės mechanizmai (Pasirenkamasis)
Molekulinė biologija 1k.
tvarkaraštis
Edita Sužiedėlienė, Dr. (HP)
|
17:00 - 19:00
BUS dalykas (modulis) (Bendrosios universitetinės studijos)
Pogrupiai: 3
Renata Gudiukaitė, Doc., Dr.
Eglė Lastauskienė, Prof., Dr.
Rūta Stanislauskienė, M. Darbuot., Dr.
Matomi komentarai: Mikroorganizmų pasaulis
|
17:00 - 19:00
BUS dalykas (modulis) (Bendrosios universitetinės studijos)
Pogrupiai: 3
Renata Gudiukaitė, Doc., Dr.
Eglė Lastauskienė, Prof., Dr.
Rūta Stanislauskienė, M. Darbuot., Dr.
Matomi komentarai: Mikroorganizmų pasaulis
|
|
R208 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
12:00 - 14:00
Jutimo ir suvokimo neurobiologija (modulis) (Privalomasis)
Neurobiologija 2k.
tvarkaraštis
Evaldas Pipinis, Asist., Dr.
Osvaldas Rukšėnas, Prof., Dr. (HP)
|
14:00 - 16:00
Jutimo ir suvokimo neurobiologija (modulis) (Privalomasis)
Neurobiologija 2k.
tvarkaraštis
Evaldas Pipinis, Asist., Dr.
|
|
|
|
R209 - Komp. kl. Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 11:00
Modeliniai organizmai ir duomenų bazės genetikoje (Pasirenkamasis)
ERASMUS
tvarkaraštis
tvarkaraštis
Izolda Pašakinskienė, Prof., Habil. dr.
09:00 - 11:00
Genetikos pagrindai (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Izolda Pašakinskienė, Prof., Habil. dr.
|
09:00 - 11:00
Modeliniai organizmai ir duomenų bazės genetikoje (Pasirenkamasis)
ERASMUS
tvarkaraštis
tvarkaraštis
Izolda Pašakinskienė, Prof., Habil. dr.
09:00 - 11:00
Genetikos pagrindai (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Izolda Pašakinskienė, Prof., Habil. dr.
|
|
|
|
|
|
R301 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 11:00
Elgsenos ekologija (Pasirenkamasis)
ERASMUS
tvarkaraštis
tvarkaraštis
Irena Nedveckytė, Asist., Dr.
|
09:00 - 11:00
Elgsenos ekologija (Pasirenkamasis)
ERASMUS
tvarkaraštis
tvarkaraštis
Irena Nedveckytė, Asist., Dr.
11:00 - 13:00
Taikomoji botanika (Pasirenkamasis)
Biologinė įvairovė 1k.
tvarkaraštis
Petras Venckus, Lekt.
|
11:00 - 13:00
Taikomoji botanika (Pasirenkamasis)
Biologinė įvairovė 1k.
tvarkaraštis
Petras Venckus, Lekt.
|
15:00 - 17:00
Mikroorganizmų genetika (Privalomasis)
Genetika 4k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Jolanta Lebedeva, Lekt.
|
15:00 - 17:00
Mikroorganizmų genetika (Privalomasis)
Genetika 4k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Jolanta Lebedeva, Lekt.
|
|
|
R302 - Biochemijos lab. Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 12:00
Biochemija (Privalomasis)
Biologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Algirdas Mikalkėnas, Asist., Dr.
|
09:00 - 12:00
Biochemija (Privalomasis)
Biologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Algirdas Mikalkėnas, Asist., Dr.
|
12:00 - 20:00
Biochemija (Privalomasis)
Pogrupiai: 3
Zigmantas Žitkus, Lekt.
Matomi komentarai: CHGF Biochemikai 3k bak.
|
12:00 - 20:00
Biochemija (Privalomasis)
Pogrupiai: 3
Zigmantas Žitkus, Lekt.
Matomi komentarai: CHGF Biochemikai 3k bak.
|
12:00 - 20:00
Biochemija (Privalomasis)
Pogrupiai: 3
Zigmantas Žitkus, Lekt.
Matomi komentarai: CHGF Biochemikai 3k bak.
|
12:00 - 20:00
Biochemija (Privalomasis)
Pogrupiai: 3
Zigmantas Žitkus, Lekt.
Matomi komentarai: CHGF Biochemikai 3k bak.
|
|
R322 - Molekulinės biologijos lab. Saulėtekio al. 7 |
08:00 - 11:00
Įvadas į molekulinės biologijos laboratoriją (Privalomasis)
Molekulinė biologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 3
Lina Aitmanaitė, Asist., Dr.
Indrė Dalgėdienė, J. M. Darbuot.
Neringa Daugelavičienė, M. Darbuot., Dr.
|
08:00 - 11:00
Įvadas į molekulinės biologijos laboratoriją (Privalomasis)
Molekulinė biologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 3
Lina Aitmanaitė, Asist., Dr.
Indrė Dalgėdienė, J. M. Darbuot.
Neringa Daugelavičienė, M. Darbuot., Dr.
|
12:00 - 16:00
Prokariotinės ir eukariotinės ląstelės biotechnologijoje (Privalomasis)
Mikrobiologija 1k.
tvarkaraštis
Rūta Kananavičiūtė, Asist., Dr.
|
12:00 - 16:00
Prokariotinės ir eukariotinės ląstelės biotechnologijoje (Privalomasis)
Mikrobiologija 1k.
tvarkaraštis
Rūta Kananavičiūtė, Asist., Dr.
|
|
|
|
R324 - Mikrobiologijos lab. Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 11:00
Mikrobiologija (Privalomasis)
Genetika 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Jolanta Lebedeva, Lekt.
|
09:00 - 11:00
Mikrobiologija (Privalomasis)
Genetika 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Jolanta Lebedeva, Lekt.
11:00 - 13:00
Mikrobiologija (Privalomasis)
Genetika 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 3
Jolanta Lebedeva, Lekt.
|
11:00 - 13:00
Mikrobiologija (Privalomasis)
Genetika 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 3
Jolanta Lebedeva, Lekt.
|
|
|
|
|
R334 - Molekulinės genetikos lab. Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
R401 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
14:00 - 17:00
Bendroji biologija (Privalomasis)
Molekulinė biologija 1k.
tvarkaraštis
Indrė Dalgėdienė, J. M. Darbuot.
Laura Kalinienė, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
Rolandas Meškys, Dr.
Edita Sužiedėlienė, Dr. (HP)
Jurga Turčinavičienė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: kartu su Biochemijos bak. 1 k. ir Bioinformatikos bak 1k.
14:00 - 17:00
Bendroji biologija (Privalomasis)
BIO 1k.
1gr.
Indrė Dalgėdienė, J. M. Darbuot.
Laura Kalinienė, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
Rolandas Meškys, Dr.
Edita Sužiedėlienė, Dr. (HP)
|
14:00 - 17:00
Bendroji biologija (Privalomasis)
Molekulinė biologija 1k.
tvarkaraštis
Indrė Dalgėdienė, J. M. Darbuot.
Laura Kalinienė, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
Rolandas Meškys, Dr.
Edita Sužiedėlienė, Dr. (HP)
Jurga Turčinavičienė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: kartu su Biochemijos bak. 1 k. ir Bioinformatikos bak 1k.
14:00 - 17:00
Bendroji biologija (Privalomasis)
BIO 1k.
1gr.
Indrė Dalgėdienė, J. M. Darbuot.
Laura Kalinienė, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
Rolandas Meškys, Dr.
Edita Sužiedėlienė, Dr. (HP)
|
|
|
R402 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 11:00
Augalų komunikacija (Pasirenkamasis)
Biologija 4k.
tvarkaraštis
Vilma Kisnierienė, Doc., Dr.
|
09:00 - 11:00
Augalų komunikacija (Pasirenkamasis)
Biologija 4k.
tvarkaraštis
Vilma Kisnierienė, Doc., Dr.
|
|
14:00 - 17:00
Bendroji biologija (Privalomasis)
Molekulinė biologija 1k.
tvarkaraštis
Indrė Dalgėdienė, J. M. Darbuot.
Laura Kalinienė, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
Rolandas Meškys, Dr.
Edita Sužiedėlienė, Dr. (HP)
Jurga Turčinavičienė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: kartu su Biochemijos bak. 1 k. ir Bioinformatikos bak 1k.
14:00 - 17:00
Bendroji biologija (Privalomasis)
BIO 1k.
1gr.
Indrė Dalgėdienė, J. M. Darbuot.
Laura Kalinienė, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
Rolandas Meškys, Dr.
Edita Sužiedėlienė, Dr. (HP)
|
14:00 - 17:00
Bendroji biologija (Privalomasis)
Molekulinė biologija 1k.
tvarkaraštis
Indrė Dalgėdienė, J. M. Darbuot.
Laura Kalinienė, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
Rolandas Meškys, Dr.
Edita Sužiedėlienė, Dr. (HP)
Jurga Turčinavičienė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: kartu su Biochemijos bak. 1 k. ir Bioinformatikos bak 1k.
14:00 - 17:00
Bendroji biologija (Privalomasis)
BIO 1k.
1gr.
Indrė Dalgėdienė, J. M. Darbuot.
Laura Kalinienė, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
Rolandas Meškys, Dr.
Edita Sužiedėlienė, Dr. (HP)
17:00 - 20:00
BUS dalykas (modulis) (Bendrosios universitetinės studijos)
Gediminas Vitkus, Prof., Dr. (HP)
Matomi komentarai: Europos Sąjungos studijų pagrindai
|
17:00 - 20:00
BUS dalykas (modulis) (Bendrosios universitetinės studijos)
Gediminas Vitkus, Prof., Dr. (HP)
Matomi komentarai: Europos Sąjungos studijų pagrindai
|
|
R403 - Saulėtekio al. 7 |
|
10:00 - 12:00
Genetinė analizė II/II d. (Privalomasis)
Genetika 3k.
tvarkaraštis
Veronika Dedonytė, Doc., Dr.
Juozas Rimantas Lazutka, Prof., Habil. dr.
Asta Stapulionytė, Lekt.
10:00 - 12:00
Genetinė analizė II/II d. (Privalomasis)
Genetika 3k.
tvarkaraštis
Juozas Rimantas Lazutka, Prof., Habil. dr.
|
12:00 - 14:00
Bioetika (Privalomasis)
Mikrobiologija 1k.
tvarkaraštis
Grita Skujienė, Asist., Dr.
|
|
|
|
|
R404 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 13:00
Fizika I (Privalomasis)
Neurobiofizika 2k.
tvarkaraštis
Valerijus Smilgevičius, Habil. dr.
|
09:00 - 13:00
Fizika I (Privalomasis)
Neurobiofizika 2k.
tvarkaraštis
Valerijus Smilgevičius, Habil. dr.
|
09:00 - 13:00
Fizika I (Privalomasis)
Neurobiofizika 2k.
tvarkaraštis
Valerijus Smilgevičius, Habil. dr.
|
|
|
|
|
R405 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 12:30
Patogeninių mikroorganizmų biologija (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 4k.
tvarkaraštis
Raimonda Baranauskienė, Asist., Dr.
|
09:00 - 12:30
Patogeninių mikroorganizmų biologija (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 4k.
tvarkaraštis
Raimonda Baranauskienė, Asist., Dr.
|
09:00 - 12:30
Patogeninių mikroorganizmų biologija (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 4k.
tvarkaraštis
Raimonda Baranauskienė, Asist., Dr.
12:30 - 14:00
Patogeninių mikroorganizmų biologija (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 4k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Raimonda Baranauskienė, Asist., Dr.
|
15:00 - 17:00
Bendroji ekologija (Privalomasis)
Biologija 3k.
tvarkaraštis
Alius Ulevičius, Doc., Dr.
|
15:00 - 17:00
Bendroji ekologija (Privalomasis)
Biologija 3k.
tvarkaraštis
Alius Ulevičius, Doc., Dr.
17:00 - 19:00
BUS dalykas (modulis) (Bendrosios universitetinės studijos)
Pogrupiai: 2
Renata Gudiukaitė, Doc., Dr.
Eglė Lastauskienė, Prof., Dr.
Rūta Stanislauskienė, M. Darbuot., Dr.
Matomi komentarai: Mikroorganizmų pasaulis
|
17:00 - 19:00
BUS dalykas (modulis) (Bendrosios universitetinės studijos)
Pogrupiai: 2
Renata Gudiukaitė, Doc., Dr.
Eglė Lastauskienė, Prof., Dr.
Rūta Stanislauskienė, M. Darbuot., Dr.
Matomi komentarai: Mikroorganizmų pasaulis
|
|
R406 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 11:00
Taikomoji zoologija (Pasirenkamasis)
Biologinė įvairovė 1k.
tvarkaraštis
Egidijus Bukelskis, Doc., Dr.
Sigitas Podėnas, Prof., Dr. (HP)
|
09:00 - 11:00
Taikomoji zoologija (Pasirenkamasis)
Biologinė įvairovė 1k.
tvarkaraštis
Egidijus Bukelskis, Doc., Dr.
Sigitas Podėnas, Prof., Dr. (HP)
11:00 - 15:00
Ląstelės biofizika (Pasirenkamasis)
Biofizika 1k.
tvarkaraštis
Vilma Kisnierienė, Doc., Dr.
|
11:00 - 15:00
Ląstelės biofizika (Pasirenkamasis)
Biofizika 1k.
tvarkaraštis
Vilma Kisnierienė, Doc., Dr.
|
11:00 - 15:00
Ląstelės biofizika (Pasirenkamasis)
Biofizika 1k.
tvarkaraštis
Vilma Kisnierienė, Doc., Dr.
|
|
|
|
R407 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
12:00 - 15:00
Bionanotechnologijos (Pasirenkamasis)
Biochemija 1k.
tvarkaraštis
Biochemija 2k.
tvarkaraštis
Kastis Krikštopaitis, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
|
12:00 - 15:00
Bionanotechnologijos (Pasirenkamasis)
Biochemija 1k.
tvarkaraštis
Biochemija 2k.
tvarkaraštis
Kastis Krikštopaitis, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
|
|
|
|
Savarankiškos studijos, Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
V009 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
V120 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
V134 - Psichofizikos lab. Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
V176 - Botanikos ir mikologijos lab. Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
C248 - Genetikos lab. Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 11:00
Genetinė analizė II/II d. (Privalomasis)
Genetika 3k.
tvarkaraštis
Veronika Dedonytė, Doc., Dr.
Juozas Rimantas Lazutka, Prof., Habil. dr.
Asta Stapulionytė, Lekt.
|
09:00 - 11:00
Genetinė analizė II/II d. (Privalomasis)
Genetika 3k.
tvarkaraštis
Veronika Dedonytė, Doc., Dr.
Juozas Rimantas Lazutka, Prof., Habil. dr.
Asta Stapulionytė, Lekt.
11:00 - 13:00
Citologija (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Inga Burneikienė, J. Asist.
|
11:00 - 13:00
Citologija (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Inga Burneikienė, J. Asist.
13:00 - 15:00
Struktūrinė ląstelės biologija (Privalomasis)
Molekulinė biologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Inga Burneikienė, J. Asist.
|
13:00 - 15:00
Struktūrinė ląstelės biologija (Privalomasis)
Molekulinė biologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Inga Burneikienė, J. Asist.
15:00 - 17:00
Struktūrinė ląstelės biologija (Privalomasis)
Molekulinė biologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 3
Inga Burneikienė, J. Asist.
|
15:00 - 17:00
Struktūrinė ląstelės biologija (Privalomasis)
Molekulinė biologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 3
Inga Burneikienė, J. Asist.
|
|
|
C254 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
C255 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 12:00
Kompiuterinės programos aplinkotyroje (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkotvarka 1k.
tvarkaraštis
Gytautas Ignatavičius, Doc., Dr.
|
09:00 - 12:00
Kompiuterinės programos aplinkotyroje (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkotvarka 1k.
tvarkaraštis
Gytautas Ignatavičius, Doc., Dr.
|
12:00 - 16:00
Kompiuterinės programos aplinkotyroje (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkotvarka 1k.
tvarkaraštis
Vaidotas Valskys, Doc., Dr.
|
12:00 - 16:00
Kompiuterinės programos aplinkotyroje (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkotvarka 1k.
tvarkaraštis
Vaidotas Valskys, Doc., Dr.
|
|
|
|
C258 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 11:00
Žmogaus ir gyvūnų fiziologija (Privalomasis)
Biologija 3k.
tvarkaraštis
Vaida Survilienė, Asist., Dr.
|
09:00 - 11:00
Žmogaus ir gyvūnų fiziologija (Privalomasis)
Biologija 3k.
tvarkaraštis
Vaida Survilienė, Asist., Dr.
11:00 - 12:30
Žmogaus ir gyvūnų fiziologija (Privalomasis)
Genetika 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Vaida Survilienė, Asist., Dr.
|
11:00 - 12:30
Žmogaus ir gyvūnų fiziologija (Privalomasis)
Genetika 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Vaida Survilienė, Asist., Dr.
12:30 - 14:00
Žmogaus ir gyvūnų fiziologija (Privalomasis)
Genetika 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 3
Vaida Survilienė, Asist., Dr.
|
|
|
|
|
C262 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
13:00 - 15:00
Bioelektriniai reiškiniai (Privalomasis)
Neurobiologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Indrė Lapeikaitė, Asist., Dr.
|
13:00 - 15:00
Bioelektriniai reiškiniai (Privalomasis)
Neurobiologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Indrė Lapeikaitė, Asist., Dr.
15:00 - 17:00
Bioelektriniai reiškiniai (Privalomasis)
Neurobiologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Indrė Lapeikaitė, Asist., Dr.
|
15:00 - 17:00
Bioelektriniai reiškiniai (Privalomasis)
Neurobiologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Indrė Lapeikaitė, Asist., Dr.
|
|
|
C264 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 11:00
Žmogaus biologija, parazitologija (Privalomasis)
Pogrupiai: 2
Rasa Aukštikalnienė, Asist., Dr.
Matomi komentarai: VU MF visuomenės sveikata bak. 1 k.
|
09:00 - 11:00
Žmogaus biologija, parazitologija (Privalomasis)
Pogrupiai: 2
Rasa Aukštikalnienė, Asist., Dr.
Matomi komentarai: VU MF visuomenės sveikata bak. 1 k.
|
|
|
|
|
|
C268 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 11:00
Žmogaus biologija, parazitologija (Privalomasis)
Pogrupiai: 1
Marija Biteniekytė, Vyresn. Lekt., Dr.
Matomi komentarai: VU MF visuomenės sveikata bak. 1 k.
|
09:00 - 11:00
Žmogaus biologija, parazitologija (Privalomasis)
Pogrupiai: 1
Marija Biteniekytė, Vyresn. Lekt., Dr.
Matomi komentarai: VU MF visuomenės sveikata bak. 1 k.
11:00 - 14:00
Organizmų kilmė ir įvairovė III (Privalomasis)
Biologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Audronė Meldžiukienė, Lekt.
Saulis Skuja, Lekt.
|
11:00 - 14:00
Organizmų kilmė ir įvairovė III (Privalomasis)
Biologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Audronė Meldžiukienė, Lekt.
Saulis Skuja, Lekt.
|
|
|
|
|
Mokslinės laboratorijos Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 17:00
Mokslinio darbo projektas (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkotvarka 2k.
tvarkaraštis
|
09:00 - 17:00
Mokslinio darbo projektas (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkotvarka 2k.
tvarkaraštis
|
09:00 - 17:00
Mokslinio darbo projektas (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkotvarka 2k.
tvarkaraštis
|
09:00 - 17:00
Mokslinio darbo projektas (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkotvarka 2k.
tvarkaraštis
15:00 - 19:00
Mokslinio darbo projektas (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 2k.
tvarkaraštis
|
09:00 - 17:00
Mokslinio darbo projektas (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkotvarka 2k.
tvarkaraštis
15:00 - 19:00
Mokslinio darbo projektas (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 2k.
tvarkaraštis
17:00 - 19:00
Mokslinio darbo projektas (Privalomasis)
Neurobiologija 1k.
tvarkaraštis
Ramunė Grikšienė, Doc., Dr.
Osvaldas Rukšėnas, Prof., Dr. (HP)
|
15:00 - 19:00
Mokslinio darbo projektas (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 2k.
tvarkaraštis
17:00 - 19:00
Mokslinio darbo projektas (Privalomasis)
Neurobiologija 1k.
tvarkaraštis
Ramunė Grikšienė, Doc., Dr.
Osvaldas Rukšėnas, Prof., Dr. (HP)
|
|
Puvočių mokomoji lauko bazė, Varėnos rajonas, Puvočių kaimas |
|
|
|
|
|
|
|
R101 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
R102 -Saulėtekio al. 7 |
|
|
13:00 - 15:30
Bendroji biologija (Privalomasis)
BIO 1k.
1gr.
Marija Biteniekytė, Vyresn. Lekt., Dr.
13:00 - 15:30
Bendroji biologija (Privalomasis)
Marija Biteniekytė, Vyresn. Lekt., Dr.
Matomi komentarai: Biochemijos bak. 1 k. ir Bioinformatikos bak 1k.
|
13:00 - 15:30
Bendroji biologija (Privalomasis)
BIO 1k.
1gr.
Marija Biteniekytė, Vyresn. Lekt., Dr.
13:00 - 15:30
Bendroji biologija (Privalomasis)
Marija Biteniekytė, Vyresn. Lekt., Dr.
Matomi komentarai: Biochemijos bak. 1 k. ir Bioinformatikos bak 1k.
|
|
|
|
R103 - Saulėtekio al. 7 |
|
11:00 - 13:00
Dalykinė anglų kalba I/II d. (Privalomasis)
Mikrobiologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Vilma Asijavičiūtė, Lekt.
|
11:00 - 13:00
Dalykinė anglų kalba I/II d. (Privalomasis)
Mikrobiologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Vilma Asijavičiūtė, Lekt.
13:00 - 15:00
Dalykinė anglų kalba I/II d. (Privalomasis)
Mikrobiologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 3
Vilma Asijavičiūtė, Lekt.
|
13:00 - 15:00
Dalykinė anglų kalba I/II d. (Privalomasis)
Mikrobiologija 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 3
Vilma Asijavičiūtė, Lekt.
|
|
|
|
R104 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
R105 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
R106 - Didžioji a. Saulėtekio al. 7 |
08:30 - 10:00
Bendroji ir fizikinė chemija (Privalomasis)
Biologija 1k.
tvarkaraštis
tvarkaraštis
tvarkaraštis
tvarkaraštis
tvarkaraštis
Gintaras Valinčius, Dr.
|
|
|
|
|
|
|
R108 - Saulėtekio al. 7 |
|
11:00 - 14:00
Bendroji biologija (Privalomasis)
Molekulinė biologija 1k.
tvarkaraštis
Izolda Pašakinskienė, Prof., Habil. dr.
Matomi komentarai: Įvadinis seminaras
|
11:00 - 14:00
Bendroji biologija (Privalomasis)
Molekulinė biologija 1k.
tvarkaraštis
Izolda Pašakinskienė, Prof., Habil. dr.
Matomi komentarai: Įvadinis seminaras
|
|
|
|
|
R109 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
R201 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
R202 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 10:40
Augalų ir gyvūnų biologijos pagrindai (Privalomasis)
Sigitas Juzėnas, Lekt.
Jurga Turčinavičienė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: VU MF Farmacijos bak. I k
|
09:00 - 10:40
Augalų ir gyvūnų biologijos pagrindai (Privalomasis)
Sigitas Juzėnas, Lekt.
Jurga Turčinavičienė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: VU MF Farmacijos bak. I k
|
|
|
|
|
|
R203 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 12:00
Organinių reakcijų mechanizmai (Privalomasis)
Biochemija 1k.
tvarkaraštis
Eugenijus Butkus, Habil. dr.
|
09:00 - 12:00
Organinių reakcijų mechanizmai (Privalomasis)
Biochemija 1k.
tvarkaraštis
Eugenijus Butkus, Habil. dr.
|
|
|
|
|
|
R204 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 11:00
Mikrobiologija (Privalomasis)
Neurobiofizika 3k.
tvarkaraštis
Rūta Kananavičiūtė, Asist., Dr.
|
09:00 - 11:00
Mikrobiologija (Privalomasis)
Neurobiofizika 3k.
tvarkaraštis
Rūta Kananavičiūtė, Asist., Dr.
|
13:00 - 15:00
Neurometodai (Pasirenkamasis)
Biofizika 4k.
tvarkaraštis
Neurobiofizika 3k.
tvarkaraštis
Urtė Neniškytė, Doc., Dr.
|
13:00 - 15:00
Neurometodai (Pasirenkamasis)
Biofizika 4k.
tvarkaraštis
Neurobiofizika 3k.
tvarkaraštis
Urtė Neniškytė, Doc., Dr.
|
|
|
|
R205 - Saulėtekio al. 7 |
|
10:00 - 15:00
Imunotechnologijos (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 2k.
tvarkaraštis
Irutė Girkontaitė, Prof., Dr.
|
10:00 - 15:00
Imunotechnologijos (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 2k.
tvarkaraštis
Irutė Girkontaitė, Prof., Dr.
|
10:00 - 15:00
Imunotechnologijos (Privalomasis)
Mikrobiologija ir biotechnologija 2k.
tvarkaraštis
Irutė Girkontaitė, Prof., Dr.
|
|
|
|
R206 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 12:00
Streso ekologija (Privalomasis)
Ekologija 4k.
tvarkaraštis
Virginija Kalcienė, Asist., Dr.
|
09:00 - 12:00
Streso ekologija (Privalomasis)
Ekologija 4k.
tvarkaraštis
Virginija Kalcienė, Asist., Dr.
|
12:00 - 14:00
Streso ekologija (Privalomasis)
Ekologija 4k.
tvarkaraštis
Virginija Kalcienė, Asist., Dr.
|
|
|
|
|
R207 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
R208 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 12:00
Ląstelės biologija (Pasirenkamasis)
Aušra Sasnauskienė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: VU CHGF Farmacinė chemija mag. 2K
|
09:00 - 12:00
Ląstelės biologija (Pasirenkamasis)
Aušra Sasnauskienė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: VU CHGF Farmacinė chemija mag. 2K
|
|
|
|
|
|
R209 - Komp. kl. Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
R301 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
R302 - Biochemijos lab. Saulėtekio al. 7 |
|
11:00 - 14:00
Biochemija (Privalomasis)
Neurobiofizika 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Danutė Labeikytė, Asist., Dr.
|
11:00 - 14:00
Biochemija (Privalomasis)
Neurobiofizika 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Danutė Labeikytė, Asist., Dr.
|
|
|
|
|
R322 - Molekulinės biologijos lab. Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 13:00
Molekulinės genetikos metodai (Privalomasis)
Genetika 1k.
tvarkaraštis
Dovilė Strepetkaitė, J. Asist.
|
09:00 - 13:00
Molekulinės genetikos metodai (Privalomasis)
Genetika 1k.
tvarkaraštis
Dovilė Strepetkaitė, J. Asist.
|
09:00 - 13:00
Molekulinės genetikos metodai (Privalomasis)
Genetika 1k.
tvarkaraštis
Dovilė Strepetkaitė, J. Asist.
|
15:00 - 18:00
Įvadas į molekulinės biologijos laboratoriją (Privalomasis)
Molekulinė biologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Lina Aitmanaitė, Asist., Dr.
Indrė Dalgėdienė, J. M. Darbuot.
Neringa Daugelavičienė, M. Darbuot., Dr.
|
15:00 - 18:00
Įvadas į molekulinės biologijos laboratoriją (Privalomasis)
Molekulinė biologija 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Lina Aitmanaitė, Asist., Dr.
Indrė Dalgėdienė, J. M. Darbuot.
Neringa Daugelavičienė, M. Darbuot., Dr.
|
|
|
R324 - Mikrobiologijos lab. Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
R334 - Molekulinės genetikos lab. Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
R401 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
R402 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 11:00
Biochemija (Privalomasis)
Biologija 2k.
tvarkaraštis
tvarkaraštis
tvarkaraštis
Arvydas Markuckas, Doc., Dr.
|
09:00 - 11:00
Biochemija (Privalomasis)
Biologija 2k.
tvarkaraštis
tvarkaraštis
tvarkaraštis
Arvydas Markuckas, Doc., Dr.
|
|
|
|
|
|
R403 - Saulėtekio al. 7 |
09:00 - 11:00
Genetinė analizė II/II d. (Privalomasis)
Genetika 3k.
tvarkaraštis
Veronika Dedonytė, Doc., Dr.
Juozas Rimantas Lazutka, Prof., Habil. dr.
Asta Stapulionytė, Lekt.
|
09:00 - 11:00
Genetinė analizė II/II d. (Privalomasis)
Genetika 3k.
tvarkaraštis
Veronika Dedonytė, Doc., Dr.
Juozas Rimantas Lazutka, Prof., Habil. dr.
Asta Stapulionytė, Lekt.
|
|
|
|
|
|
R404 - Saulėtekio al. 7 |
|
11:00 - 13:00
Bendroji ekologija (Privalomasis)
Biofizika 4k.
tvarkaraštis
Biologija 3k.
tvarkaraštis
Alius Ulevičius, Doc., Dr.
|
11:00 - 13:00
Bendroji ekologija (Privalomasis)
Biofizika 4k.
tvarkaraštis
Biologija 3k.
tvarkaraštis
Alius Ulevičius, Doc., Dr.
|
|
|
|
|
R405 - Saulėtekio al. 7 |
|
10:00 - 12:00
Bioelektriniai reiškiniai (Privalomasis)
Neurobiologija 1k.
tvarkaraštis
Rokas Buišas, Doc., Dr.
10:00 - 12:00
Bioelektriniai reiškiniai (Pasirenkamasis)
Biofizika 1k.
tvarkaraštis
Rokas Buišas, Doc., Dr.
|
|
|
|
|
|
R406 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
R407 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
12:00 - 16:00
Molekulinė vėžio biologija (Pasirenkamasis)
Biochemija 1k.
tvarkaraštis
Biochemija 2k.
tvarkaraštis
Molekulinė biologija 1k.
tvarkaraštis
Kęstutis Sužiedėlis, Prof., Dr. (HP)
|
12:00 - 16:00
Molekulinė vėžio biologija (Pasirenkamasis)
Biochemija 1k.
tvarkaraštis
Biochemija 2k.
tvarkaraštis
Molekulinė biologija 1k.
tvarkaraštis
Kęstutis Sužiedėlis, Prof., Dr. (HP)
|
|
|
|
Savarankiškos studijos, Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
V009 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
V120 - Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
V134 - Psichofizikos lab. Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
V176 - Botanikos ir mikologijos lab. Saulėtekio al. 7 |
|
|
|
|
|
|
|