001 (17) |
|
|
|
|
|
13:00 - 14:30
F. Nietzsche ir šiuolaikinė filosofija (Pasirenkamasis)
Dalyko pedagogika: filosofija ir etika 3k.
1gr.
1gr.
2gr.
Arūnas Mickevičius, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
F. Nietzsche ir šiuolaikinė filosofija (Pasirenkamasis)
Dalyko pedagogika: filosofija ir etika 3k.
1gr.
1gr.
2gr.
Arūnas Mickevičius, Doc., Dr.
|
|
|
|
|
|
|
|
107 (33) |
|
|
|
|
|
|
|
15:00 - 16:30
Religija ir menas: sekuliarizacijos perspektyva (Pasirenkamasis)
Religijos studijos 1k.
1gr.
Vaiva Daraškevičiūtė, Doc., Dr.
|
15:00 - 16:30
Religija ir menas: sekuliarizacijos perspektyva (Pasirenkamasis)
Religijos studijos 1k.
1gr.
Vaiva Daraškevičiūtė, Doc., Dr.
|
17:00 - 18:30
Interneto psichologija (Laisvasis)
ERASMUS+ 1k.
1gr.
Joshua Paul Irvin Moreton, Doc., Dr.
|
17:00 - 18:30
Interneto psichologija (Laisvasis)
ERASMUS+ 1k.
1gr.
Joshua Paul Irvin Moreton, Doc., Dr.
|
|
|
|
111 (23) |
|
09:00 - 12:30
Pažinimo psichologija I/II d. (Privalomasis)
Psichologija 1k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Pogrupiai: 1
Aldona Radzevičienė, Asist., Dr.
Rytis Stanikūnas, Doc., Dr.
|
09:00 - 12:30
Pažinimo psichologija I/II d. (Privalomasis)
Psichologija 1k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Pogrupiai: 1
Aldona Radzevičienė, Asist., Dr.
Rytis Stanikūnas, Doc., Dr.
|
09:00 - 12:30
Pažinimo psichologija I/II d. (Privalomasis)
Psichologija 1k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Pogrupiai: 1
Aldona Radzevičienė, Asist., Dr.
Rytis Stanikūnas, Doc., Dr.
|
09:00 - 12:30
Pažinimo psichologija I/II d. (Privalomasis)
Psichologija 1k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Pogrupiai: 1
Aldona Radzevičienė, Asist., Dr.
Rytis Stanikūnas, Doc., Dr.
|
13:00 - 16:30
Pažinimo psichologija I/II d. (Privalomasis)
Psichologija 1k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Pogrupiai: 5
Aldona Radzevičienė, Asist., Dr.
Rytis Stanikūnas, Doc., Dr.
|
13:00 - 16:30
Pažinimo psichologija I/II d. (Privalomasis)
Psichologija 1k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Pogrupiai: 5
Aldona Radzevičienė, Asist., Dr.
Rytis Stanikūnas, Doc., Dr.
|
13:00 - 16:30
Pažinimo psichologija I/II d. (Privalomasis)
Psichologija 1k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Pogrupiai: 5
Aldona Radzevičienė, Asist., Dr.
Rytis Stanikūnas, Doc., Dr.
|
13:00 - 16:30
Pažinimo psichologija I/II d. (Privalomasis)
Psichologija 1k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Pogrupiai: 5
Aldona Radzevičienė, Asist., Dr.
Rytis Stanikūnas, Doc., Dr.
|
17:00 - 18:30
Informaciniai ištekliai kriminologijoje (Pasirenkamasis)
Kriminologija 2k.
1gr.
2gr.
Tomas Stankevičius, Lekt.
|
17:00 - 18:30
Informaciniai ištekliai kriminologijoje (Pasirenkamasis)
Kriminologija 2k.
1gr.
2gr.
Tomas Stankevičius, Lekt.
18:30 - 20:00
Informaciniai ištekliai kriminologijoje (Pasirenkamasis)
Kriminologija 2k.
1gr.
2gr.
Tomas Stankevičius, Lekt.
|
18:30 - 20:00
Informaciniai ištekliai kriminologijoje (Pasirenkamasis)
Kriminologija 2k.
1gr.
2gr.
Tomas Stankevičius, Lekt.
|
|
|
201 (71) |
|
|
|
11:00 - 12:30
Lietuvos filosofija (Privalomasis)
Filosofija 4k.
1gr.
Mindaugas Stoškus, Asist., Dr.
11:00 - 12:30
Lietuvos filosofija (Pasirenkamasis)
Filosofija 2k.
1gr.
Filosofija 3k.
1gr.
Mindaugas Stoškus, Asist., Dr.
|
11:00 - 12:30
Lietuvos filosofija (Privalomasis)
Filosofija 4k.
1gr.
Mindaugas Stoškus, Asist., Dr.
11:00 - 12:30
Lietuvos filosofija (Pasirenkamasis)
Filosofija 2k.
1gr.
Filosofija 3k.
1gr.
Mindaugas Stoškus, Asist., Dr.
|
13:00 - 14:30
Lietuvos filosofija (Privalomasis)
Filosofija 4k.
1gr.
Mindaugas Stoškus, Asist., Dr.
13:00 - 14:30
Lietuvos filosofija (Pasirenkamasis)
Filosofija 2k.
1gr.
Filosofija 3k.
1gr.
Mindaugas Stoškus, Asist., Dr.
|
13:00 - 14:30
Lietuvos filosofija (Privalomasis)
Filosofija 4k.
1gr.
Mindaugas Stoškus, Asist., Dr.
13:00 - 14:30
Lietuvos filosofija (Pasirenkamasis)
Filosofija 2k.
1gr.
Filosofija 3k.
1gr.
Mindaugas Stoškus, Asist., Dr.
|
15:00 - 18:00
Socionomų forumas
Jūratė Charenkova, Doc., Dr.
|
15:00 - 18:00
Socionomų forumas
Jūratė Charenkova, Doc., Dr.
|
15:00 - 18:00
Socionomų forumas
Jūratė Charenkova, Doc., Dr.
|
18:30 - 21:00
Etika ir rezistencija III
Renata Bikauskaitė, Asist., Dr.
|
18:30 - 21:00
Etika ir rezistencija III
Renata Bikauskaitė, Asist., Dr.
|
18:30 - 21:00
Etika ir rezistencija III
Renata Bikauskaitė, Asist., Dr.
|
|
204 (38) |
|
|
|
11:00 - 12:30
Lyčių psichologija (Pasirenkamasis)
Psichologija 1k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Psichologija 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Pogrupiai: 1
Jokūbas Gužas, J. Asist.
Matomi komentarai: Kovo 4 d. seminaro nebus.
|
11:00 - 12:30
Lyčių psichologija (Pasirenkamasis)
Psichologija 1k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Psichologija 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Pogrupiai: 1
Jokūbas Gužas, J. Asist.
Matomi komentarai: Kovo 4 d. seminaro nebus.
|
|
|
15:00 - 16:30
Psichologinės terapijos paradigmos: egzistencinė-humanistinė (Privalomasis)
Klinikinė psichologija 1k.
1gr.
Vaiva Klimaitė, Vyresn. Lekt., Dr.
|
15:00 - 16:30
Psichologinės terapijos paradigmos: egzistencinė-humanistinė (Privalomasis)
Klinikinė psichologija 1k.
1gr.
Vaiva Klimaitė, Vyresn. Lekt., Dr.
|
17:00 - 18:30
Socialinės politikos analizė (Privalomasis)
Socialinė politika 1k.
1gr.
Daiva Skučienė, Prof., Dr.
|
17:00 - 18:30
Socialinės politikos analizė (Privalomasis)
Socialinė politika 1k.
1gr.
Daiva Skučienė, Prof., Dr.
|
19:00 - 20:30
Tarptautinių organizacijų socialinė politika (Privalomasis)
Socialinė politika 1k.
1gr.
Jekaterina Navickė, Doc., Dr.
Laimutė Žalimienė, Prof., Dr. (HP)
19:00 - 20:30
Tarptautinių organizacijų socialinė politika (Pasirenkamasis)
Socialinis darbas 1k.
1gr.
Jekaterina Navickė, Doc., Dr.
Laimutė Žalimienė, Prof., Dr. (HP)
|
19:00 - 20:30
Tarptautinių organizacijų socialinė politika (Privalomasis)
Socialinė politika 1k.
1gr.
Jekaterina Navickė, Doc., Dr.
Laimutė Žalimienė, Prof., Dr. (HP)
19:00 - 20:30
Tarptautinių organizacijų socialinė politika (Pasirenkamasis)
Socialinis darbas 1k.
1gr.
Jekaterina Navickė, Doc., Dr.
Laimutė Žalimienė, Prof., Dr. (HP)
|
|
205 (27) |
|
|
|
11:00 - 12:30
Vaiko psichologinis įvertinimas I/III d. (Privalomasis)
Edukacinė ir vaiko psichologija 1k.
1gr.
Sigita Girdzijauskienė, Doc., Dr.
|
11:00 - 12:30
Vaiko psichologinis įvertinimas I/III d. (Privalomasis)
Edukacinė ir vaiko psichologija 1k.
1gr.
Sigita Girdzijauskienė, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Vaiko psichologinis įvertinimas I/III d. (Privalomasis)
Edukacinė ir vaiko psichologija 1k.
1gr.
Dovilė Butkienė, Lekt.
|
13:00 - 14:30
Vaiko psichologinis įvertinimas I/III d. (Privalomasis)
Edukacinė ir vaiko psichologija 1k.
1gr.
Dovilė Butkienė, Lekt.
|
15:00 - 16:30
Interneto psichologija (Laisvasis)
ERASMUS+ 1k.
1gr.
Joshua Paul Irvin Moreton, Doc., Dr.
|
15:00 - 16:30
Interneto psichologija (Laisvasis)
ERASMUS+ 1k.
1gr.
Joshua Paul Irvin Moreton, Doc., Dr.
|
17:00 - 20:30
Profesinė praktika II/II d. (Privalomasis)
Edukacinė ir vaiko psichologija 2k.
1gr.
Žydrė Arlauskaitė, Partn. Doc.
Sigita Girdzijauskienė, Doc., Dr.
Dalia Nasvytienė, Doc., Dr.
Lauryna Rakickienė, Asist., Dr.
|
17:00 - 20:30
Profesinė praktika II/II d. (Privalomasis)
Edukacinė ir vaiko psichologija 2k.
1gr.
Žydrė Arlauskaitė, Partn. Doc.
Sigita Girdzijauskienė, Doc., Dr.
Dalia Nasvytienė, Doc., Dr.
Lauryna Rakickienė, Asist., Dr.
|
17:00 - 20:30
Profesinė praktika II/II d. (Privalomasis)
Edukacinė ir vaiko psichologija 2k.
1gr.
Žydrė Arlauskaitė, Partn. Doc.
Sigita Girdzijauskienė, Doc., Dr.
Dalia Nasvytienė, Doc., Dr.
Lauryna Rakickienė, Asist., Dr.
|
17:00 - 20:30
Profesinė praktika II/II d. (Privalomasis)
Edukacinė ir vaiko psichologija 2k.
1gr.
Žydrė Arlauskaitė, Partn. Doc.
Sigita Girdzijauskienė, Doc., Dr.
Dalia Nasvytienė, Doc., Dr.
Lauryna Rakickienė, Asist., Dr.
|
|
208 (22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
16:30 - 19:00
Susitikimassu SSDI svečiais
Jūratė Charenkova, Doc., Dr.
|
16:30 - 19:00
Susitikimassu SSDI svečiais
Jūratė Charenkova, Doc., Dr.
|
16:30 - 19:00
Susitikimassu SSDI svečiais
Jūratė Charenkova, Doc., Dr.
|
|
|
|
301 (81) |
|
09:00 - 10:30
Lyčių psichologija (Pasirenkamasis)
Psichologija 1k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Psichologija 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Jokūbas Gužas, J. Asist.
|
09:00 - 10:30
Lyčių psichologija (Pasirenkamasis)
Psichologija 1k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Psichologija 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Jokūbas Gužas, J. Asist.
|
11:00 - 12:30
Teisės psichologijos įvadas (Privalomasis)
Psichologija 3k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Pogrupiai: 3
Ksenija Čunichina, Asist., Dr.
|
11:00 - 12:30
Teisės psichologijos įvadas (Privalomasis)
Psichologija 3k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Pogrupiai: 3
Ksenija Čunichina, Asist., Dr.
|
|
|
15:00 - 16:30
Senoji graikų kalba (Pasirenkamasis)
Dalyko pedagogika: filosofija ir etika 1k.
1gr.
Simonas Baliukonis, J. Asist.
15:00 - 16:30
Senoji graikų kalba (Privalomasis)
Filosofija 1k.
1gr.
Simonas Baliukonis, J. Asist.
|
15:00 - 16:30
Senoji graikų kalba (Pasirenkamasis)
Dalyko pedagogika: filosofija ir etika 1k.
1gr.
Simonas Baliukonis, J. Asist.
15:00 - 16:30
Senoji graikų kalba (Privalomasis)
Filosofija 1k.
1gr.
Simonas Baliukonis, J. Asist.
|
17:00 - 18:30
Senoji graikų kalba (Privalomasis)
Filosofija 1k.
2gr.
Simonas Baliukonis, J. Asist.
|
17:00 - 18:30
Senoji graikų kalba (Privalomasis)
Filosofija 1k.
2gr.
Simonas Baliukonis, J. Asist.
|
|
|
|
302 (78) |
|
|
|
11:00 - 12:30
Socialinės problemos, poreikiai ir vertybės (Privalomasis)
Socialinė politika 1k.
1gr.
Rūta Brazienė, Doc., Dr.
|
11:00 - 12:30
Socialinės problemos, poreikiai ir vertybės (Privalomasis)
Socialinė politika 1k.
1gr.
Rūta Brazienė, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Socialinės problemos, poreikiai ir vertybės (Privalomasis)
Socialinė politika 1k.
1gr.
Rūta Brazienė, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Socialinės problemos, poreikiai ir vertybės (Privalomasis)
Socialinė politika 1k.
1gr.
Rūta Brazienė, Doc., Dr.
|
15:00 - 16:30
Grupių psichologija (Pasirenkamasis)
Psichologija 3k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Psichologija 4k.
1gr.
2gr.
3gr.
Vita Mikuličiūtė, Asist., Dr.
|
15:00 - 16:30
Grupių psichologija (Pasirenkamasis)
Psichologija 3k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Psichologija 4k.
1gr.
2gr.
3gr.
Vita Mikuličiūtė, Asist., Dr.
|
|
|
|
|
|
303 (46) |
|
|
|
11:00 - 12:30
Raidos psichologija II/II d. (Privalomasis)
Psichologija 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Pogrupiai: 4
Tomas Lazdauskas, Doc., Dr.
|
11:00 - 12:30
Raidos psichologija II/II d. (Privalomasis)
Psichologija 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Pogrupiai: 4
Tomas Lazdauskas, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Raidos psichologija II/II d. (Privalomasis)
Psichologija 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Pogrupiai: 2
Tomas Lazdauskas, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Raidos psichologija II/II d. (Privalomasis)
Psichologija 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Pogrupiai: 2
Tomas Lazdauskas, Doc., Dr.
|
15:00 - 16:30
Politinis procesas (Privalomasis)
Socialinė politika 2k.
1gr.
Eglė Šumskienė, Prof., Dr.
|
15:00 - 16:30
Politinis procesas (Privalomasis)
Socialinė politika 2k.
1gr.
Eglė Šumskienė, Prof., Dr.
|
17:00 - 18:30
Socialinio darbo teorija (Privalomasis)
Socialinis darbas 1k.
1gr.
Eugenijus Dunajevas, Doc., Dr.
Miroslavas Seniutis, Doc., Dr.
|
17:00 - 18:30
Socialinio darbo teorija (Privalomasis)
Socialinis darbas 1k.
1gr.
Eugenijus Dunajevas, Doc., Dr.
Miroslavas Seniutis, Doc., Dr.
|
|
|
|
304 (57) |
|
09:00 - 10:30
Psichologinės terapijos paradigmos: egzistencinė-humanistinė (Privalomasis)
Klinikinė psichologija 1k.
1gr.
2gr.
Paulius Skruibis, Prof., Dr.
|
09:00 - 10:30
Psichologinės terapijos paradigmos: egzistencinė-humanistinė (Privalomasis)
Klinikinė psichologija 1k.
1gr.
2gr.
Paulius Skruibis, Prof., Dr.
|
|
|
13:00 - 14:30
Klasikinės sociologijos teorijos (Pasirenkamasis)
Socialinis darbas 2k.
1gr.
Regimantas Juras, Lekt.
13:00 - 14:30
Klasikinės sociologijos teorijos (Privalomasis)
Sociologija 1k.
1gr.
Sociologija 2k.
1gr.
Regimantas Juras, Lekt.
|
13:00 - 14:30
Klasikinės sociologijos teorijos (Pasirenkamasis)
Socialinis darbas 2k.
1gr.
Regimantas Juras, Lekt.
13:00 - 14:30
Klasikinės sociologijos teorijos (Privalomasis)
Sociologija 1k.
1gr.
Sociologija 2k.
1gr.
Regimantas Juras, Lekt.
|
15:00 - 16:30
Klasikinės sociologijos teorijos (Privalomasis)
Sociologija 1k.
2gr.
Regimantas Juras, Lekt.
|
15:00 - 16:30
Klasikinės sociologijos teorijos (Privalomasis)
Sociologija 1k.
2gr.
Regimantas Juras, Lekt.
|
17:00 - 18:30
Bendravimo psichologija (Pasirenkamasis)
Psichologija 1k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Psichologija 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Vita Mikuličiūtė, Asist., Dr.
|
17:00 - 18:30
Bendravimo psichologija (Pasirenkamasis)
Psichologija 1k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Psichologija 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Vita Mikuličiūtė, Asist., Dr.
|
|
|
|
305 (18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
306 (74) |
|
|
|
|
|
|
|
|
16:00 - 18:00
Pedagoginė praktika 2 (Privalomasis)
Dalyko pedagogika (Kalbinis ugdymas) pr. žr. nuorodą Filologijos fakultete Tvarkaraščiai 3k.
1gr.
1gr.
1gr.
1gr.
Simonas Šabanovas, Doc., Dr.
|
16:00 - 18:00
Pedagoginė praktika 2 (Privalomasis)
Dalyko pedagogika (Kalbinis ugdymas) pr. žr. nuorodą Filologijos fakultete Tvarkaraščiai 3k.
1gr.
1gr.
1gr.
1gr.
Simonas Šabanovas, Doc., Dr.
|
18:30 - 20:30
Pedagoginė praktika 1 (Privalomasis)
Dalyko pedagogika (Kalbinis ugdymas) pr. žr. nuorodą Filologijos fakultete Tvarkaraščiai 2k.
1gr.
1gr.
1gr.
1gr.
1gr.
Simonas Šabanovas, Doc., Dr.
|
18:30 - 20:30
Pedagoginė praktika 1 (Privalomasis)
Dalyko pedagogika (Kalbinis ugdymas) pr. žr. nuorodą Filologijos fakultete Tvarkaraščiai 2k.
1gr.
1gr.
1gr.
1gr.
1gr.
Simonas Šabanovas, Doc., Dr.
|
18:30 - 20:30
Pedagoginė praktika 1 (Privalomasis)
Dalyko pedagogika (Kalbinis ugdymas) pr. žr. nuorodą Filologijos fakultete Tvarkaraščiai 2k.
1gr.
1gr.
1gr.
1gr.
1gr.
Simonas Šabanovas, Doc., Dr.
|
|
307 (66) |
|
|
|
11:00 - 12:30
Asocialaus elgesio psichologija (Privalomasis)
Teisės psichologija 1k.
1gr.
Violeta Cimalanskaitė-Kazlauskienė, J. Asist.
Gintautas Valickas, Prof., Dr. (HP)
11:00 - 12:30
Asocialaus elgesio psichologija (Pasirenkamasis)
Socialinis darbas 1k.
1gr.
1gr.
2gr.
Violeta Cimalanskaitė-Kazlauskienė, J. Asist.
Gintautas Valickas, Prof., Dr. (HP)
|
11:00 - 12:30
Asocialaus elgesio psichologija (Privalomasis)
Teisės psichologija 1k.
1gr.
Violeta Cimalanskaitė-Kazlauskienė, J. Asist.
Gintautas Valickas, Prof., Dr. (HP)
11:00 - 12:30
Asocialaus elgesio psichologija (Pasirenkamasis)
Socialinis darbas 1k.
1gr.
1gr.
2gr.
Violeta Cimalanskaitė-Kazlauskienė, J. Asist.
Gintautas Valickas, Prof., Dr. (HP)
|
13:00 - 14:30
Kritinė ir kultūrinė kriminologija (Pasirenkamasis)
Kriminologija 3k.
1gr.
2gr.
Maryja Šupa, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Kritinė ir kultūrinė kriminologija (Pasirenkamasis)
Kriminologija 3k.
1gr.
2gr.
Maryja Šupa, Doc., Dr.
|
15:00 - 16:30
Papildoma kritinės ir kultūrinės kriminologijos paskaita
Maryja Šupa, Doc., Dr.
|
15:00 - 16:30
Papildoma kritinės ir kultūrinės kriminologijos paskaita
Maryja Šupa, Doc., Dr.
|
17:00 - 18:30
Klinikinė psichologija (Privalomasis)
Psichologija 3k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Pogrupiai: 1
Said Dadašev, Asist., Dr.
|
17:00 - 18:30
Klinikinė psichologija (Privalomasis)
Psichologija 3k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Pogrupiai: 1
Said Dadašev, Asist., Dr.
|
|
|
|
308 (21) |
|
|
|
11:00 - 12:30
Profesinė praktika (Privalomasis)
Socialinė politika 4k.
1gr.
Jurga Mataitytė-Diržienė, Doc., Dr.
|
11:00 - 12:30
Profesinė praktika (Privalomasis)
Socialinė politika 4k.
1gr.
Jurga Mataitytė-Diržienė, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Profesinė praktika (Privalomasis)
Socialinė politika 4k.
1gr.
Jurga Mataitytė-Diržienė, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Profesinė praktika (Privalomasis)
Socialinė politika 4k.
1gr.
Jurga Mataitytė-Diržienė, Doc., Dr.
|
15:00 - 16:30
Užsienio kalba (anglų) C1 I/II d. (Privalomasis)
Psichologija 1k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Pogrupiai: 4
Simona Kontrimienė, Doc., Dr.
|
15:00 - 16:30
Užsienio kalba (anglų) C1 I/II d. (Privalomasis)
Psichologija 1k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Pogrupiai: 4
Simona Kontrimienė, Doc., Dr.
|
17:00 - 18:30
Užsienio kalba (anglų) C1 I/II d. (Privalomasis)
Psichologija 1k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Pogrupiai: 2
Simona Kontrimienė, Doc., Dr.
|
17:00 - 18:30
Užsienio kalba (anglų) C1 I/II d. (Privalomasis)
Psichologija 1k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Pogrupiai: 2
Simona Kontrimienė, Doc., Dr.
|
|
|
|
313 (29) |
|
|
|
11:00 - 12:30
Grupinė psichoterapija (Pasirenkamasis)
Klinikinė psichologija 1k.
1gr.
2gr.
1gr.
Paulius Skruibis, Prof., Dr.
|
11:00 - 12:30
Grupinė psichoterapija (Pasirenkamasis)
Klinikinė psichologija 1k.
1gr.
2gr.
1gr.
Paulius Skruibis, Prof., Dr.
|
13:00 - 14:30
Grupių valdymas ir strategijos (Pasirenkamasis)
Vaikystės pedagogika 4k.
1gr.
2gr.
Kęstutis Dragūnevičius, Lekt.
|
13:00 - 14:30
Grupių valdymas ir strategijos (Pasirenkamasis)
Vaikystės pedagogika 4k.
1gr.
2gr.
Kęstutis Dragūnevičius, Lekt.
|
15:00 - 16:30
Grupių valdymas ir strategijos (Pasirenkamasis)
Vaikystės pedagogika 4k.
1gr.
2gr.
Kęstutis Dragūnevičius, Lekt.
|
15:00 - 16:30
Grupių valdymas ir strategijos (Pasirenkamasis)
Vaikystės pedagogika 4k.
1gr.
2gr.
Kęstutis Dragūnevičius, Lekt.
|
17:00 - 18:30
Medijų kultūra ir ugdymo technologijos (Privalomasis)
Edukologija: Švietimo kultūra darniai plėtrai šaka 1k.
1gr.
Sandra Kairė, Doc., Dr.
|
17:00 - 18:30
Medijų kultūra ir ugdymo technologijos (Privalomasis)
Edukologija: Švietimo kultūra darniai plėtrai šaka 1k.
1gr.
Sandra Kairė, Doc., Dr.
|
19:00 - 20:30
Medijų kultūra ir ugdymo technologijos (Privalomasis)
Edukologija: Švietimo kultūra darniai plėtrai šaka 1k.
1gr.
Sandra Kairė, Doc., Dr.
|
19:00 - 20:30
Medijų kultūra ir ugdymo technologijos (Privalomasis)
Edukologija: Švietimo kultūra darniai plėtrai šaka 1k.
1gr.
Sandra Kairė, Doc., Dr.
|
|
401 (18) |
|
|
|
11:00 - 14:30
Interviu magistro darbo tyrimui, studentas Tomas Uleckas
Rita Novikienė
|
11:00 - 14:30
Interviu magistro darbo tyrimui, studentas Tomas Uleckas
Rita Novikienė
|
11:00 - 14:30
Interviu magistro darbo tyrimui, studentas Tomas Uleckas
Rita Novikienė
|
11:00 - 14:30
Interviu magistro darbo tyrimui, studentas Tomas Uleckas
Rita Novikienė
|
15:00 - 16:30
Socialinių įgūdžių lavinimas (Privalomasis)
Kriminologija 2k.
1gr.
2gr.
Pogrupiai: 2
Miglė Vainalavičiūtė, J. Asist.
|
15:00 - 16:30
Socialinių įgūdžių lavinimas (Privalomasis)
Kriminologija 2k.
1gr.
2gr.
Pogrupiai: 2
Miglė Vainalavičiūtė, J. Asist.
|
17:00 - 18:30
Asmeninė ir profesinė savižina (Privalomasis)
Socialinis darbas 2k.
1gr.
Donata Petružytė, Doc., Dr.
|
17:00 - 18:30
Asmeninė ir profesinė savižina (Privalomasis)
Socialinis darbas 2k.
1gr.
Donata Petružytė, Doc., Dr.
|
19:00 - 20:30
Asmeninė ir profesinė savižina (Privalomasis)
Socialinis darbas 2k.
1gr.
Miroslavas Seniutis, Doc., Dr.
Uršulė Toleikytė, Dok.
|
19:00 - 20:30
Asmeninė ir profesinė savižina (Privalomasis)
Socialinis darbas 2k.
1gr.
Miroslavas Seniutis, Doc., Dr.
Uršulė Toleikytė, Dok.
|
|
403 (27) |
|
|
|
11:00 - 12:30
Užsienio kalba (anglų) C1 I/II d. (Privalomasis)
Psichologija 1k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Pogrupiai: 1
Nicholas Edward Rickard, Lekt.
|
11:00 - 12:30
Užsienio kalba (anglų) C1 I/II d. (Privalomasis)
Psichologija 1k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Pogrupiai: 1
Nicholas Edward Rickard, Lekt.
|
13:00 - 14:30
Užsienio kalba (anglų) C1 I/II d. (Privalomasis)
Psichologija 1k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Pogrupiai: 3
Nicholas Edward Rickard, Lekt.
|
13:00 - 14:30
Užsienio kalba (anglų) C1 I/II d. (Privalomasis)
Psichologija 1k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Pogrupiai: 3
Nicholas Edward Rickard, Lekt.
|
15:00 - 16:30
Klinikinė psichologija (Privalomasis)
Psichologija 3k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Pogrupiai: 3
Elena Gaudiešiūtė, J. Asist.
|
15:00 - 16:30
Klinikinė psichologija (Privalomasis)
Psichologija 3k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Pogrupiai: 3
Elena Gaudiešiūtė, J. Asist.
|
17:00 - 18:30
Klinikinė psichologija (Privalomasis)
Psichologija 3k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Pogrupiai: 4
Elena Gaudiešiūtė, J. Asist.
|
17:00 - 18:30
Klinikinė psichologija (Privalomasis)
Psichologija 3k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Pogrupiai: 4
Elena Gaudiešiūtė, J. Asist.
|
|
|
|
406 (20) |
|
09:00 - 10:30
Grupių teorija ir praktika II/II d. (Privalomasis)
Sveikatos psichologija 2k.
2gr.
Ilona Laurinaitytė, Prof., Dr.
Matomi komentarai: Kovo 12 d. pratybos ir seminaras vyks 238 seminarų kambaryje Centriniuose rūmuose.
|
09:00 - 10:30
Grupių teorija ir praktika II/II d. (Privalomasis)
Sveikatos psichologija 2k.
2gr.
Ilona Laurinaitytė, Prof., Dr.
Matomi komentarai: Kovo 12 d. pratybos ir seminaras vyks 238 seminarų kambaryje Centriniuose rūmuose.
|
11:00 - 12:30
Grupių teorija ir praktika II/II d. (Privalomasis)
Sveikatos psichologija 2k.
2gr.
Ilona Laurinaitytė, Prof., Dr.
|
11:00 - 12:30
Grupių teorija ir praktika II/II d. (Privalomasis)
Sveikatos psichologija 2k.
2gr.
Ilona Laurinaitytė, Prof., Dr.
|
13:00 - 14:30
Grupių teorija ir praktika II/II d. (Privalomasis)
Sveikatos psichologija 2k.
2gr.
Ilona Laurinaitytė, Prof., Dr.
|
13:00 - 14:30
Grupių teorija ir praktika II/II d. (Privalomasis)
Sveikatos psichologija 2k.
2gr.
Ilona Laurinaitytė, Prof., Dr.
|
15:00 - 16:30
F. Nietzsche ir šiuolaikinė filosofija (Pasirenkamasis)
Dalyko pedagogika: filosofija ir etika 3k.
1gr.
1gr.
2gr.
Arūnas Mickevičius, Doc., Dr.
|
15:00 - 16:30
F. Nietzsche ir šiuolaikinė filosofija (Pasirenkamasis)
Dalyko pedagogika: filosofija ir etika 3k.
1gr.
1gr.
2gr.
Arūnas Mickevičius, Doc., Dr.
|
17:00 - 20:30
Profesinė praktika II/II d. (Privalomasis)
Edukacinė ir vaiko psichologija 2k.
1gr.
Žydrė Arlauskaitė, Partn. Doc.
Sigita Girdzijauskienė, Doc., Dr.
Dalia Nasvytienė, Doc., Dr.
Lauryna Rakickienė, Asist., Dr.
|
17:00 - 20:30
Profesinė praktika II/II d. (Privalomasis)
Edukacinė ir vaiko psichologija 2k.
1gr.
Žydrė Arlauskaitė, Partn. Doc.
Sigita Girdzijauskienė, Doc., Dr.
Dalia Nasvytienė, Doc., Dr.
Lauryna Rakickienė, Asist., Dr.
|
17:00 - 20:30
Profesinė praktika II/II d. (Privalomasis)
Edukacinė ir vaiko psichologija 2k.
1gr.
Žydrė Arlauskaitė, Partn. Doc.
Sigita Girdzijauskienė, Doc., Dr.
Dalia Nasvytienė, Doc., Dr.
Lauryna Rakickienė, Asist., Dr.
|
17:00 - 20:30
Profesinė praktika II/II d. (Privalomasis)
Edukacinė ir vaiko psichologija 2k.
1gr.
Žydrė Arlauskaitė, Partn. Doc.
Sigita Girdzijauskienė, Doc., Dr.
Dalia Nasvytienė, Doc., Dr.
Lauryna Rakickienė, Asist., Dr.
|
|
001 (17) |
|
|
|
11:00 - 12:30
Raidos psichologija (Pasirenkamasis)
Socialinis darbas 3k.
1gr.
Lauryna Rakickienė, Asist., Dr.
|
11:00 - 12:30
Raidos psichologija (Pasirenkamasis)
Socialinis darbas 3k.
1gr.
Lauryna Rakickienė, Asist., Dr.
|
13:00 - 14:30
Bakalauro darbo seminaras (Privalomasis)
Socialinė politika 4k.
1gr.
Jekaterina Navickė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: Vasario 20 d. paskaita vyks 209 aud., balandžio 30 d. – 207 aud.
|
13:00 - 14:30
Bakalauro darbo seminaras (Privalomasis)
Socialinė politika 4k.
1gr.
Jekaterina Navickė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: Vasario 20 d. paskaita vyks 209 aud., balandžio 30 d. – 207 aud.
|
|
|
|
|
|
|
|
107 (33) |
|
09:00 - 10:30
Duomenų analizė kokybiniuose tyrimuose (Privalomasis)
Kriminologija 2k.
1gr.
Jolanta Aleknevičienė, Asist., Dr.
Matomi komentarai: Dokt. Loreta Matačiūtė.
|
09:00 - 10:30
Duomenų analizė kokybiniuose tyrimuose (Privalomasis)
Kriminologija 2k.
1gr.
Jolanta Aleknevičienė, Asist., Dr.
Matomi komentarai: Dokt. Loreta Matačiūtė.
|
11:00 - 12:30
Duomenų analizė kokybiniuose tyrimuose (Privalomasis)
Kriminologija 2k.
2gr.
Jolanta Aleknevičienė, Asist., Dr.
Matomi komentarai: Dokt. Loreta Matačiūtė.
|
11:00 - 12:30
Duomenų analizė kokybiniuose tyrimuose (Privalomasis)
Kriminologija 2k.
2gr.
Jolanta Aleknevičienė, Asist., Dr.
Matomi komentarai: Dokt. Loreta Matačiūtė.
|
13:00 - 14:30
Šiuolaikiniai statistiniai metodai ir tyrimo planavimas (Privalomasis)
Teisės psichologija 1k.
1gr.
Inga Truskauskaitė, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Šiuolaikiniai statistiniai metodai ir tyrimo planavimas (Pasirenkamasis)
Organizacinė psichologija 1k.
1gr.
Inga Truskauskaitė, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Šiuolaikiniai statistiniai metodai ir tyrimo planavimas (Privalomasis)
Teisės psichologija 1k.
1gr.
Inga Truskauskaitė, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Šiuolaikiniai statistiniai metodai ir tyrimo planavimas (Pasirenkamasis)
Organizacinė psichologija 1k.
1gr.
Inga Truskauskaitė, Doc., Dr.
|
15:00 - 16:30
Šiuolaikiniai statistiniai metodai ir tyrimo planavimas (Privalomasis)
Edukacinė ir vaiko psichologija 1k.
1gr.
Inga Truskauskaitė, Doc., Dr.
|
15:00 - 16:30
Šiuolaikiniai statistiniai metodai ir tyrimo planavimas (Privalomasis)
Edukacinė ir vaiko psichologija 1k.
1gr.
Inga Truskauskaitė, Doc., Dr.
|
17:00 - 18:30
Šiuolaikiniai statistiniai metodai ir tyrimo planavimas (Privalomasis)
Sveikatos psichologija 1k.
1gr.
2gr.
Inga Truskauskaitė, Doc., Dr.
|
17:00 - 18:30
Šiuolaikiniai statistiniai metodai ir tyrimo planavimas (Privalomasis)
Sveikatos psichologija 1k.
1gr.
2gr.
Inga Truskauskaitė, Doc., Dr.
|
|
|
|
111 (23) |
|
09:00 - 12:30
Pažinimo psichologija I/II d. (Privalomasis)
Psichologija 1k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Pogrupiai: 10
Aldona Radzevičienė, Asist., Dr.
Rytis Stanikūnas, Doc., Dr.
Matomi komentarai: 3 sav.
|
09:00 - 12:30
Pažinimo psichologija I/II d. (Privalomasis)
Psichologija 1k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Pogrupiai: 10
Aldona Radzevičienė, Asist., Dr.
Rytis Stanikūnas, Doc., Dr.
Matomi komentarai: 3 sav.
|
09:00 - 12:30
Pažinimo psichologija I/II d. (Privalomasis)
Psichologija 1k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Pogrupiai: 10
Aldona Radzevičienė, Asist., Dr.
Rytis Stanikūnas, Doc., Dr.
Matomi komentarai: 3 sav.
|
09:00 - 12:30
Pažinimo psichologija I/II d. (Privalomasis)
Psichologija 1k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Pogrupiai: 10
Aldona Radzevičienė, Asist., Dr.
Rytis Stanikūnas, Doc., Dr.
Matomi komentarai: 3 sav.
|
13:00 - 14:30
Socialinių tyrimų praktikumas (Privalomasis)
Sociologija 2k.
1gr.
2gr.
Tadas Šarūnas, Asist., Dr.
|
13:00 - 14:30
Socialinių tyrimų praktikumas (Privalomasis)
Sociologija 2k.
1gr.
2gr.
Tadas Šarūnas, Asist., Dr.
|
|
|
17:15 - 18:45
Edukologinių tyrimų metodologija (Privalomasis)
Edukologija: Švietimo kultūra darniai plėtrai šaka 1k.
1gr.
1gr.
Agnė Girkontaitė, Lekt.
Matomi komentarai: Kiekybinių tyrimų metodologija
|
17:15 - 18:45
Edukologinių tyrimų metodologija (Privalomasis)
Edukologija: Švietimo kultūra darniai plėtrai šaka 1k.
1gr.
1gr.
Agnė Girkontaitė, Lekt.
Matomi komentarai: Kiekybinių tyrimų metodologija
|
|
|
|
201 (71) |
|
|
|
11:00 - 12:30
Šiuolaikiniai statistiniai metodai ir tyrimo planavimas (Privalomasis)
Edukacinė ir vaiko psichologija 1k.
1gr.
1gr.
2gr.
1gr.
Inga Truskauskaitė, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
Šiuolaikiniai statistiniai metodai ir tyrimo planavimas (Pasirenkamasis)
Organizacinė psichologija 1k.
1gr.
Inga Truskauskaitė, Doc., Dr.
|
11:00 - 12:30
Šiuolaikiniai statistiniai metodai ir tyrimo planavimas (Privalomasis)
Edukacinė ir vaiko psichologija 1k.
1gr.
1gr.
2gr.
1gr.
Inga Truskauskaitė, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
Šiuolaikiniai statistiniai metodai ir tyrimo planavimas (Pasirenkamasis)
Organizacinė psichologija 1k.
1gr.
Inga Truskauskaitė, Doc., Dr.
|
13:30 - 15:00
Ugdymo filosofija (Privalomasis)
Dalyko pedagogika: filosofija ir etika 1k.
1gr.
Dalyko pedagogika: filosofija ir etika 3k.
1gr.
Dalyko pedagogika: Gamtamokslinis ugdymas (biologija) 1k.
1gr.
1gr.
1gr.
Dalyko pedagogika: istorija 3k.
1gr.
Vita Venslovaitė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: vyks kartu DP moduliai 1 ir 3 kursai
|
13:30 - 15:00
Ugdymo filosofija (Privalomasis)
Dalyko pedagogika: filosofija ir etika 1k.
1gr.
Dalyko pedagogika: filosofija ir etika 3k.
1gr.
Dalyko pedagogika: Gamtamokslinis ugdymas (biologija) 1k.
1gr.
1gr.
1gr.
Dalyko pedagogika: istorija 3k.
1gr.
Vita Venslovaitė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: vyks kartu DP moduliai 1 ir 3 kursai
|
15:30 - 17:00
Ugdymo filosofija (Privalomasis)
Dalyko pedagogika: filosofija ir etika 1k.
1gr.
Dalyko pedagogika: filosofija ir etika 3k.
1gr.
Dalyko pedagogika: Gamtamokslinis ugdymas (biologija) 1k.
1gr.
1gr.
1gr.
Dalyko pedagogika: istorija 3k.
1gr.
Pogrupiai: 1
Vita Venslovaitė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: 1 gr. seminarai vyks kas antrą savaitę, tarpusavyje DP moduliai 1 ir 3 kursų studentai pasiskirstys grupes: 1-oje, ar 2-oje
|
15:30 - 17:00
Ugdymo filosofija (Privalomasis)
Dalyko pedagogika: filosofija ir etika 1k.
1gr.
Dalyko pedagogika: filosofija ir etika 3k.
1gr.
Dalyko pedagogika: Gamtamokslinis ugdymas (biologija) 1k.
1gr.
1gr.
1gr.
Dalyko pedagogika: istorija 3k.
1gr.
Pogrupiai: 1
Vita Venslovaitė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: 1 gr. seminarai vyks kas antrą savaitę, tarpusavyje DP moduliai 1 ir 3 kursų studentai pasiskirstys grupes: 1-oje, ar 2-oje
|
17:00 - 19:30
Rezervacija
Kristina Rinkevičienė
Matomi komentarai: prof. K. Saboliui
|
17:00 - 19:30
Rezervacija
Kristina Rinkevičienė
Matomi komentarai: prof. K. Saboliui
|
17:00 - 19:30
Rezervacija
Kristina Rinkevičienė
Matomi komentarai: prof. K. Saboliui
|
|
|
204 (38) |
|
09:00 - 10:30
Klinikinis psichologinis suaugusiųjų vertinimas II/II d. (Privalomasis)
Klinikinė psichologija 1k.
1gr.
2gr.
Neringa Grigutytė, Doc., Dr.
Karolina Petraškaitė, J. Asist.
|
09:00 - 10:30
Klinikinis psichologinis suaugusiųjų vertinimas II/II d. (Privalomasis)
Klinikinė psichologija 1k.
1gr.
2gr.
Neringa Grigutytė, Doc., Dr.
Karolina Petraškaitė, J. Asist.
|
11:00 - 12:30
Klinikinis psichologinis suaugusiųjų vertinimas II/II d. (Privalomasis)
Klinikinė psichologija 1k.
1gr.
2gr.
Pogrupiai: 1
Neringa Grigutytė, Doc., Dr.
Karolina Petraškaitė, J. Asist.
|
11:00 - 12:30
Klinikinis psichologinis suaugusiųjų vertinimas II/II d. (Privalomasis)
Klinikinė psichologija 1k.
1gr.
2gr.
Pogrupiai: 1
Neringa Grigutytė, Doc., Dr.
Karolina Petraškaitė, J. Asist.
|
13:00 - 14:30
Klinikinis psichologinis suaugusiųjų vertinimas II/II d. (Privalomasis)
Klinikinė psichologija 1k.
1gr.
2gr.
Pogrupiai: 2
Neringa Grigutytė, Doc., Dr.
Karolina Petraškaitė, J. Asist.
|
13:00 - 14:30
Klinikinis psichologinis suaugusiųjų vertinimas II/II d. (Privalomasis)
Klinikinė psichologija 1k.
1gr.
2gr.
Pogrupiai: 2
Neringa Grigutytė, Doc., Dr.
Karolina Petraškaitė, J. Asist.
|
|
|
17:00 - 18:30
Argumentacijos teorija ir praktika (Pasirenkamasis)
Dalyko pedagogika: filosofija ir etika 1k.
1gr.
Dalyko pedagogika: filosofija ir etika 3k.
1gr.
Filosofija 1k.
1gr.
2gr.
Filosofija 2k.
1gr.
2gr.
Filosofija 3k.
1gr.
2gr.
Mindaugas Gilaitis, Asist., Dr.
|
17:00 - 18:30
Argumentacijos teorija ir praktika (Pasirenkamasis)
Dalyko pedagogika: filosofija ir etika 1k.
1gr.
Dalyko pedagogika: filosofija ir etika 3k.
1gr.
Filosofija 1k.
1gr.
2gr.
Filosofija 2k.
1gr.
2gr.
Filosofija 3k.
1gr.
2gr.
Mindaugas Gilaitis, Asist., Dr.
|
19:00 - 20:30
Argumentacijos teorija ir praktika (Pasirenkamasis)
Dalyko pedagogika: filosofija ir etika 1k.
1gr.
Dalyko pedagogika: filosofija ir etika 3k.
1gr.
Filosofija 1k.
1gr.
2gr.
Filosofija 2k.
1gr.
2gr.
Filosofija 3k.
1gr.
2gr.
Mindaugas Gilaitis, Asist., Dr.
|
19:00 - 20:30
Argumentacijos teorija ir praktika (Pasirenkamasis)
Dalyko pedagogika: filosofija ir etika 1k.
1gr.
Dalyko pedagogika: filosofija ir etika 3k.
1gr.
Filosofija 1k.
1gr.
2gr.
Filosofija 2k.
1gr.
2gr.
Filosofija 3k.
1gr.
2gr.
Mindaugas Gilaitis, Asist., Dr.
|
|
205 (27) |
|
|
|
11:00 - 12:30
Teisės psichologijos įvadas (Privalomasis)
Psichologija 3k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Pogrupiai: 2
Kristina Vanagaitė, Doc., Dr.
|
11:00 - 12:30
Teisės psichologijos įvadas (Privalomasis)
Psichologija 3k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Pogrupiai: 2
Kristina Vanagaitė, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Asmens psichologinis įvertinimas (Privalomasis)
Sveikatos psichologija 1k.
1gr.
2gr.
Vytautas Jurkuvėnas, Doc., Dr.
Olga Zamalijeva, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Asmens psichologinis įvertinimas (Privalomasis)
Sveikatos psichologija 1k.
1gr.
2gr.
Vytautas Jurkuvėnas, Doc., Dr.
Olga Zamalijeva, Doc., Dr.
|
15:00 - 16:30
Užsienio kalba (anglų) C1 I/II d. (Privalomasis)
Psichologija 1k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Pogrupiai: 2
Nicholas Edward Rickard, Lekt.
|
15:00 - 16:30
Užsienio kalba (anglų) C1 I/II d. (Privalomasis)
Psichologija 1k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Pogrupiai: 2
Nicholas Edward Rickard, Lekt.
|
17:00 - 18:30
Būsto politika (Pasirenkamasis)
Socialinė politika 1k.
1gr.
Rūta Brazienė, Doc., Dr.
|
17:00 - 18:30
Būsto politika (Pasirenkamasis)
Socialinė politika 1k.
1gr.
Rūta Brazienė, Doc., Dr.
|
19:00 - 20:30
Būsto politika (Pasirenkamasis)
Socialinė politika 1k.
1gr.
Rūta Brazienė, Doc., Dr.
|
19:00 - 20:30
Būsto politika (Pasirenkamasis)
Socialinė politika 1k.
1gr.
Rūta Brazienė, Doc., Dr.
|
|
208 (22) |
|
|
10:30 - 12:45
Teisės filosofija (Pasirenkamasis)
Filosofija 4k.
1gr.
Rita Šerpytytė, Prof., Dr. (HP)
|
10:30 - 12:45
Teisės filosofija (Pasirenkamasis)
Filosofija 4k.
1gr.
Rita Šerpytytė, Prof., Dr. (HP)
|
10:30 - 12:45
Teisės filosofija (Pasirenkamasis)
Filosofija 4k.
1gr.
Rita Šerpytytė, Prof., Dr. (HP)
|
13:00 - 14:30
Interviu disertacijos gynimui, dok. Karolina Levanaitė
Karolina Levanaitė, Dok.
|
13:00 - 14:30
Interviu disertacijos gynimui, dok. Karolina Levanaitė
Karolina Levanaitė, Dok.
|
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė italų filosofija (Pasirenkamasis)
Filosofija 1k.
1gr.
Filosofija 2k.
1gr.
Rita Šerpytytė, Prof., Dr. (HP)
|
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė italų filosofija (Pasirenkamasis)
Filosofija 1k.
1gr.
Filosofija 2k.
1gr.
Rita Šerpytytė, Prof., Dr. (HP)
|
17:00 - 19:00
Seminaras filosofijos doktorantams
Rita Šerpytytė, Prof., Dr. (HP)
|
17:00 - 19:00
Seminaras filosofijos doktorantams
Rita Šerpytytė, Prof., Dr. (HP)
|
|
|
|
301 (81) |
|
09:15 - 10:45
Teisės psichologijos įvadas (Privalomasis)
Psichologija 3k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Kristina Vanagaitė, Doc., Dr.
|
09:15 - 10:45
Teisės psichologijos įvadas (Privalomasis)
Psichologija 3k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Kristina Vanagaitė, Doc., Dr.
|
11:00 - 12:30
Antikos filosofija (Privalomasis)
Dalyko pedagogika: filosofija ir etika 1k.
1gr.
1gr.
Živilė Pabijutaitė, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
Antikos filosofijos seminarai (Pasirenkamasis)
Filosofija 3k.
1gr.
Živilė Pabijutaitė, Doc., Dr.
|
11:00 - 12:30
Antikos filosofija (Privalomasis)
Dalyko pedagogika: filosofija ir etika 1k.
1gr.
1gr.
Živilė Pabijutaitė, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
Antikos filosofijos seminarai (Pasirenkamasis)
Filosofija 3k.
1gr.
Živilė Pabijutaitė, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Antikos filosofija (Privalomasis)
Filosofija 1k.
2gr.
Živilė Pabijutaitė, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Antikos filosofijos seminarai (Pasirenkamasis)
Filosofija 2k.
1gr.
Živilė Pabijutaitė, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Antikos filosofija (Privalomasis)
Filosofija 1k.
2gr.
Živilė Pabijutaitė, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Antikos filosofijos seminarai (Pasirenkamasis)
Filosofija 2k.
1gr.
Živilė Pabijutaitė, Doc., Dr.
|
15:00 - 16:30
Kalbos filosofija (Pasirenkamasis)
Filosofija 4k.
1gr.
Mindaugas Gilaitis, Asist., Dr.
Mintautas Gutauskas, Prof., Dr.
|
15:00 - 16:30
Kalbos filosofija (Pasirenkamasis)
Filosofija 4k.
1gr.
Mindaugas Gilaitis, Asist., Dr.
Mintautas Gutauskas, Prof., Dr.
|
|
|
|
|
|
302 (78) |
|
|
|
11:00 - 12:30
Studentas vienai dienai renginys
Linas Jakučionis
|
11:00 - 12:30
Studentas vienai dienai renginys
Linas Jakučionis
|
13:00 - 14:30
Bioinformatika (Pasirenkamasis)
Filosofija 1k.
1gr.
Filosofija 2k.
1gr.
Rytis Stanikūnas, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Bioinformatika (Pasirenkamasis)
Filosofija 1k.
1gr.
Filosofija 2k.
1gr.
Rytis Stanikūnas, Doc., Dr.
|
15:00 - 16:30
Teisės pagrindai socialiniame darbe (Privalomasis)
Socialinis darbas 4k.
1gr.
Arūnas Šuminas, Lekt.
|
15:00 - 16:30
Teisės pagrindai socialiniame darbe (Privalomasis)
Socialinis darbas 4k.
1gr.
Arūnas Šuminas, Lekt.
|
17:00 - 18:30
Teisės pagrindai socialiniame darbe (Privalomasis)
Socialinis darbas 4k.
1gr.
Arūnas Šuminas, Lekt.
|
17:00 - 18:30
Teisės pagrindai socialiniame darbe (Privalomasis)
Socialinis darbas 4k.
1gr.
Arūnas Šuminas, Lekt.
|
|
|
|
303 (46) |
|
09:00 - 10:30
ES Socialinės politikos iniciatyvos (Privalomasis)
Socialinė politika 2k.
1gr.
Jekaterina Navickė, Doc., Dr.
|
09:00 - 10:30
ES Socialinės politikos iniciatyvos (Privalomasis)
Socialinė politika 2k.
1gr.
Jekaterina Navickė, Doc., Dr.
|
11:00 - 12:30
Užsienio kalba (anglų) C1 I/II d. (Privalomasis)
Psichologija 1k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Pogrupiai: 5
Nicholas Edward Rickard, Lekt.
|
11:00 - 12:30
Užsienio kalba (anglų) C1 I/II d. (Privalomasis)
Psichologija 1k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Pogrupiai: 5
Nicholas Edward Rickard, Lekt.
|
13:00 - 14:30
Užsienio kalba (anglų) C1 I/II d. (Privalomasis)
Psichologija 1k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Pogrupiai: 4
Nicholas Edward Rickard, Lekt.
|
13:00 - 14:30
Užsienio kalba (anglų) C1 I/II d. (Privalomasis)
Psichologija 1k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Pogrupiai: 4
Nicholas Edward Rickard, Lekt.
|
15:00 - 16:30
Naujųjų amžių filosofijos seminarai I (Pasirenkamasis)
Filosofija 3k.
1gr.
Aistė Noreikaitė, Asist., Dr.
15:00 - 16:30
Naujųjų amžių filosofija (Privalomasis)
Dalyko pedagogika: filosofija ir etika 2k.
1gr.
1gr.
Aistė Noreikaitė, Asist., Dr.
|
15:00 - 16:30
Naujųjų amžių filosofijos seminarai I (Pasirenkamasis)
Filosofija 3k.
1gr.
Aistė Noreikaitė, Asist., Dr.
15:00 - 16:30
Naujųjų amžių filosofija (Privalomasis)
Dalyko pedagogika: filosofija ir etika 2k.
1gr.
1gr.
Aistė Noreikaitė, Asist., Dr.
|
17:00 - 18:30
Šeimos politika (Privalomasis)
Socialinė politika 3k.
1gr.
Lina Šumskaitė, Doc., Dr.
|
17:00 - 18:30
Šeimos politika (Privalomasis)
Socialinė politika 3k.
1gr.
Lina Šumskaitė, Doc., Dr.
|
|
|
|
304 (57) |
|
09:00 - 10:30
Lyčių reprezentacijų sociologinė analizė (Pasirenkamasis)
Sociologija 3k.
1gr.
2gr.
Irma Budginaitė-Mačkinė, Doc., Dr.
|
09:00 - 10:30
Lyčių reprezentacijų sociologinė analizė (Pasirenkamasis)
Sociologija 3k.
1gr.
2gr.
Irma Budginaitė-Mačkinė, Doc., Dr.
|
11:00 - 12:30
Analitinė filosofija (Privalomasis)
Filosofija 3k.
1gr.
2gr.
Mindaugas Gilaitis, Asist., Dr.
11:00 - 12:30
Analitinė filosofija (Pasirenkamasis)
Filosofija 3k.
1gr.
Mindaugas Gilaitis, Asist., Dr.
|
11:00 - 12:30
Analitinė filosofija (Privalomasis)
Filosofija 3k.
1gr.
2gr.
Mindaugas Gilaitis, Asist., Dr.
11:00 - 12:30
Analitinė filosofija (Pasirenkamasis)
Filosofija 3k.
1gr.
Mindaugas Gilaitis, Asist., Dr.
|
13:00 - 14:30
Šeiminiai ryšiai ir intymūs gyvenimai (Pasirenkamasis)
Sociologija 3k.
1gr.
Irena Emilija Juozeliūnienė, Prof., Dr.
13:00 - 14:30
Šeiminiai ryšiai ir intymūs gyvenimai (Privalomasis)
Sociologija 3k.
1gr.
2gr.
Irena Emilija Juozeliūnienė, Prof., Dr.
|
13:00 - 14:30
Šeiminiai ryšiai ir intymūs gyvenimai (Pasirenkamasis)
Sociologija 3k.
1gr.
Irena Emilija Juozeliūnienė, Prof., Dr.
13:00 - 14:30
Šeiminiai ryšiai ir intymūs gyvenimai (Privalomasis)
Sociologija 3k.
1gr.
2gr.
Irena Emilija Juozeliūnienė, Prof., Dr.
|
15:00 - 16:30
Šeiminiai ryšiai ir intymūs gyvenimai (Pasirenkamasis)
Sociologija 3k.
1gr.
Irena Emilija Juozeliūnienė, Prof., Dr.
15:00 - 16:30
Šeiminiai ryšiai ir intymūs gyvenimai (Privalomasis)
Sociologija 3k.
1gr.
2gr.
Irena Emilija Juozeliūnienė, Prof., Dr.
|
15:00 - 16:30
Šeiminiai ryšiai ir intymūs gyvenimai (Pasirenkamasis)
Sociologija 3k.
1gr.
Irena Emilija Juozeliūnienė, Prof., Dr.
15:00 - 16:30
Šeiminiai ryšiai ir intymūs gyvenimai (Privalomasis)
Sociologija 3k.
1gr.
2gr.
Irena Emilija Juozeliūnienė, Prof., Dr.
|
17:00 - 18:30
Asmens gerovė: tarpdalykinis požiūris (Privalomasis)
Socialinis darbas 1k.
1gr.
Boguslavas Gruževskis, Prof., Dr.
17:00 - 18:30
Asmens gerovė: tarpdalykinis požiūris (Pasirenkamasis)
Socialinė politika 1k.
1gr.
1gr.
Boguslavas Gruževskis, Prof., Dr.
|
17:00 - 18:30
Asmens gerovė: tarpdalykinis požiūris (Privalomasis)
Socialinis darbas 1k.
1gr.
Boguslavas Gruževskis, Prof., Dr.
17:00 - 18:30
Asmens gerovė: tarpdalykinis požiūris (Pasirenkamasis)
Socialinė politika 1k.
1gr.
1gr.
Boguslavas Gruževskis, Prof., Dr.
|
|
|
|
305 (18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
306 (74) |
|
09:00 - 10:30
Vaiko sveikata ir gerovė (Privalomasis)
Vaikystės pedagogika 1k.
1gr.
Rima Breidokienė, Doc., Dr.
Lijana Gvaldaitė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: 1 gr.
|
09:00 - 10:30
Vaiko sveikata ir gerovė (Privalomasis)
Vaikystės pedagogika 1k.
1gr.
Rima Breidokienė, Doc., Dr.
Lijana Gvaldaitė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: 1 gr.
10:45 - 12:15
Vaiko sveikata ir gerovė (Privalomasis)
Vaikystės pedagogika 1k.
1gr.
2gr.
Rima Breidokienė, Doc., Dr.
Lijana Gvaldaitė, Doc., Dr.
|
10:45 - 12:15
Vaiko sveikata ir gerovė (Privalomasis)
Vaikystės pedagogika 1k.
1gr.
2gr.
Rima Breidokienė, Doc., Dr.
Lijana Gvaldaitė, Doc., Dr.
|
10:45 - 12:15
Vaiko sveikata ir gerovė (Privalomasis)
Vaikystės pedagogika 1k.
1gr.
2gr.
Rima Breidokienė, Doc., Dr.
Lijana Gvaldaitė, Doc., Dr.
12:25 - 13:55
Vaiko sveikata ir gerovė (Privalomasis)
Vaikystės pedagogika 1k.
2gr.
Rima Breidokienė, Doc., Dr.
Lijana Gvaldaitė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: 2 gr.
|
12:25 - 13:55
Vaiko sveikata ir gerovė (Privalomasis)
Vaikystės pedagogika 1k.
2gr.
Rima Breidokienė, Doc., Dr.
Lijana Gvaldaitė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: 2 gr.
|
|
15:00 - 16:30
Pedagoginiai tyrimai 1: kokybiniai tyrimai (ir bakalauro darbo projektas) (Privalomasis)
Vaikystės pedagogika (Ikimokyklinis ugdymas) 3k.
1gr.
1gr.
2gr.
Emilija Alma Sakadolskis, Doc., Dr.
Matomi komentarai: kartu Pradinis ir Ikimokyklinis
|
15:00 - 16:30
Pedagoginiai tyrimai 1: kokybiniai tyrimai (ir bakalauro darbo projektas) (Privalomasis)
Vaikystės pedagogika (Ikimokyklinis ugdymas) 3k.
1gr.
1gr.
2gr.
Emilija Alma Sakadolskis, Doc., Dr.
Matomi komentarai: kartu Pradinis ir Ikimokyklinis
|
17:00 - 18:30
Pedagoginiai tyrimai 1: kokybiniai tyrimai (ir bakalauro darbo projektas) (Privalomasis)
Vaikystės pedagogika (Ikimokyklinis ugdymas) 3k.
1gr.
Pogrupiai: 2
Emilija Alma Sakadolskis, Doc., Dr.
Matomi komentarai: 2 gr. visas kursas Ikimokyklinio ugdymo
|
17:00 - 18:30
Pedagoginiai tyrimai 1: kokybiniai tyrimai (ir bakalauro darbo projektas) (Privalomasis)
Vaikystės pedagogika (Ikimokyklinis ugdymas) 3k.
1gr.
Pogrupiai: 2
Emilija Alma Sakadolskis, Doc., Dr.
Matomi komentarai: 2 gr. visas kursas Ikimokyklinio ugdymo
|
|
|
|
307 (66) |
|
|
|
|
|
13:00 - 14:30
Akademinė ir mokslinė anglų kalba (Sociologija) (Privalomasis)
Sociologija 1k.
1gr.
2gr.
Pogrupiai: 1
Daiva Janavičienė, Lekt.
|
13:00 - 14:30
Akademinė ir mokslinė anglų kalba (Sociologija) (Privalomasis)
Sociologija 1k.
1gr.
2gr.
Pogrupiai: 1
Daiva Janavičienė, Lekt.
|
15:00 - 16:30
Akademinė ir mokslinė anglų kalba (Sociologija) (Privalomasis)
Sociologija 1k.
1gr.
2gr.
Pogrupiai: 2
Daiva Janavičienė, Lekt.
|
15:00 - 16:30
Akademinė ir mokslinė anglų kalba (Sociologija) (Privalomasis)
Sociologija 1k.
1gr.
2gr.
Pogrupiai: 2
Daiva Janavičienė, Lekt.
|
|
|
|
|
|
308 (21) |
|
|
|
11:00 - 12:30
Bakalauro darbo seminaras (Privalomasis)
Socialinė politika 4k.
1gr.
Jekaterina Navickė, Doc., Dr.
|
11:00 - 12:30
Bakalauro darbo seminaras (Privalomasis)
Socialinė politika 4k.
1gr.
Jekaterina Navickė, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Profesinė praktika II/II d. (Privalomasis)
Sveikatos psichologija 2k.
1gr.
2gr.
Laimutė Bulotaitė, Prof., Dr.
Vita Mikuličiūtė, Asist., Dr.
Marija Turlinskienė, Asist., Dr.
Arūnas Žiedelis, Asist., Dr.
|
13:00 - 14:30
Profesinė praktika II/II d. (Privalomasis)
Sveikatos psichologija 2k.
1gr.
2gr.
Laimutė Bulotaitė, Prof., Dr.
Vita Mikuličiūtė, Asist., Dr.
Marija Turlinskienė, Asist., Dr.
Arūnas Žiedelis, Asist., Dr.
|
|
|
|
|
|
|
|
313 (29) |
|
|
|
11:00 - 12:30
Psichologiniai ankstyvojo ugdymo aspektai 1: socialinis ir emocinis ugdymas (Privalomasis)
Vaikystės pedagogika (Ikimokyklinis ugdymas) 2k.
1gr.
Tomas Lazdauskas, Doc., Dr.
Albina Saikauskienė, Lekt.
|
11:00 - 12:30
Psichologiniai ankstyvojo ugdymo aspektai 1: socialinis ir emocinis ugdymas (Privalomasis)
Vaikystės pedagogika (Ikimokyklinis ugdymas) 2k.
1gr.
Tomas Lazdauskas, Doc., Dr.
Albina Saikauskienė, Lekt.
|
13:00 - 14:30
Kalbos filosofija (Pasirenkamasis)
Filosofija 4k.
1gr.
Mindaugas Gilaitis, Asist., Dr.
Mintautas Gutauskas, Prof., Dr.
|
13:00 - 14:30
Kalbos filosofija (Pasirenkamasis)
Filosofija 4k.
1gr.
Mindaugas Gilaitis, Asist., Dr.
Mintautas Gutauskas, Prof., Dr.
|
15:30 - 17:00
Edukologinių tyrimų metodologija (Privalomasis)
Edukologija: Švietimo kultūra darniai plėtrai šaka 1k.
1gr.
1gr.
Stanislav Sabaliauskas, Doc., Dr.
Irena Stonkuvienė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: Kokybinių tyrimų metodologija
|
15:30 - 17:00
Edukologinių tyrimų metodologija (Privalomasis)
Edukologija: Švietimo kultūra darniai plėtrai šaka 1k.
1gr.
1gr.
Stanislav Sabaliauskas, Doc., Dr.
Irena Stonkuvienė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: Kokybinių tyrimų metodologija
|
17:00 - 18:30
Socialinio darbo teorija (Privalomasis)
Socialinis darbas 1k.
1gr.
Eugenijus Dunajevas, Doc., Dr.
Miroslavas Seniutis, Doc., Dr.
|
17:00 - 18:30
Socialinio darbo teorija (Privalomasis)
Socialinis darbas 1k.
1gr.
Eugenijus Dunajevas, Doc., Dr.
Miroslavas Seniutis, Doc., Dr.
|
|
|
|
401 (18) |
|
|
|
11:00 - 12:30
Nūdienės hermeneutinės filosofijos diskursai (Pasirenkamasis)
Filosofija 1k.
1gr.
Filosofija 2k.
1gr.
Mintautas Gutauskas, Prof., Dr.
|
11:00 - 12:30
Nūdienės hermeneutinės filosofijos diskursai (Pasirenkamasis)
Filosofija 1k.
1gr.
Filosofija 2k.
1gr.
Mintautas Gutauskas, Prof., Dr.
|
13:00 - 14:30
Klinikinis psichologinis suaugusiųjų vertinimas II/II d. (Privalomasis)
Klinikinė psichologija 1k.
1gr.
2gr.
Pogrupiai: 3
Neringa Grigutytė, Doc., Dr.
Karolina Petraškaitė, J. Asist.
|
13:00 - 14:30
Klinikinis psichologinis suaugusiųjų vertinimas II/II d. (Privalomasis)
Klinikinė psichologija 1k.
1gr.
2gr.
Pogrupiai: 3
Neringa Grigutytė, Doc., Dr.
Karolina Petraškaitė, J. Asist.
|
15:00 - 16:00
Interviu magistro darbo tyrimui, studentas Tomas Uleckas
Rita Novikienė
|
|
|
|
|
|
|
403 (27) |
|
09:00 - 10:30
Raidos psichologija (Pasirenkamasis)
Socialinis darbas 3k.
1gr.
Albina Saikauskienė, Lekt.
|
09:00 - 10:30
Raidos psichologija (Pasirenkamasis)
Socialinis darbas 3k.
1gr.
Albina Saikauskienė, Lekt.
|
11:00 - 12:30
Lyčių reprezentacijų sociologinė analizė (Pasirenkamasis)
Sociologija 3k.
1gr.
2gr.
Gintė Martinkėnė, Asist., Dr.
|
11:00 - 12:30
Lyčių reprezentacijų sociologinė analizė (Pasirenkamasis)
Sociologija 3k.
1gr.
2gr.
Gintė Martinkėnė, Asist., Dr.
|
13:00 - 14:15
Darbo grupėje metodika (Privalomasis)
Socialinis darbas 2k.
1gr.
Birutė Švedaitė-Sakalauskė, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:15
Darbo grupėje metodika (Privalomasis)
Socialinis darbas 2k.
1gr.
Birutė Švedaitė-Sakalauskė, Doc., Dr.
14:45 - 16:00
Darbo grupėje metodika (Privalomasis)
Socialinis darbas 2k.
1gr.
Birutė Švedaitė-Sakalauskė, Doc., Dr.
|
14:45 - 16:00
Darbo grupėje metodika (Privalomasis)
Socialinis darbas 2k.
1gr.
Birutė Švedaitė-Sakalauskė, Doc., Dr.
|
|
|
|
|
|
|
406 (20) |
|
09:00 - 10:30
Socialinės inovacijos ir kūrybiškumas (Pasirenkamasis)
Socialinis darbas 2k.
1gr.
Socialinis darbas 3k.
1gr.
Ieva Adomaitytė Subačienė, Asist., Dr.
|
09:00 - 10:30
Socialinės inovacijos ir kūrybiškumas (Pasirenkamasis)
Socialinis darbas 2k.
1gr.
Socialinis darbas 3k.
1gr.
Ieva Adomaitytė Subačienė, Asist., Dr.
|
|
|
13:00 - 14:30
Naujųjų amžių filosofija (Privalomasis)
Filosofija 2k.
2gr.
Aistė Noreikaitė, Asist., Dr.
|
13:00 - 14:30
Naujųjų amžių filosofija (Privalomasis)
Filosofija 2k.
2gr.
Aistė Noreikaitė, Asist., Dr.
|
15:00 - 16:30
WAIS-III/WASI (Privalomasis)
Teisės psichologija 1k.
1gr.
Ieva Salialionė, Lekt.
|
15:00 - 16:30
WAIS-III/WASI (Privalomasis)
Teisės psichologija 1k.
1gr.
Ieva Salialionė, Lekt.
|
17:00 - 18:30
WAIS-III/WASI (Privalomasis)
Teisės psichologija 1k.
1gr.
Ieva Salialionė, Lekt.
|
17:00 - 18:30
WAIS-III/WASI (Privalomasis)
Teisės psichologija 1k.
1gr.
Ieva Salialionė, Lekt.
|
19:00 - 20:30
WAIS-III/WASI (Privalomasis)
Teisės psichologija 1k.
1gr.
Ieva Salialionė, Lekt.
|
19:00 - 20:30
WAIS-III/WASI (Privalomasis)
Teisės psichologija 1k.
1gr.
Ieva Salialionė, Lekt.
|
|
001 (17) |
|
|
|
|
|
|
|
15:00 - 16:30
Naujieji religiniai judėjimai (Pasirenkamasis)
Religijos studijos 2k.
1gr.
Aušrelė Kristina Pažėraitė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: Vasario 14 d. paskaita vyks 209 aud.
|
15:00 - 16:30
Naujieji religiniai judėjimai (Pasirenkamasis)
Religijos studijos 2k.
1gr.
Aušrelė Kristina Pažėraitė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: Vasario 14 d. paskaita vyks 209 aud.
|
|
|
|
|
|
107 (33) |
|
09:00 - 10:30
Probacijos organizavimas ir vykdymas (Privalomasis)
Kriminologija 3k.
1gr.
Simonas Nikartas, Doc., Dr.
|
09:00 - 10:30
Probacijos organizavimas ir vykdymas (Privalomasis)
Kriminologija 3k.
1gr.
Simonas Nikartas, Doc., Dr.
|
11:00 - 12:30
Duomenų analizė kiekybiniuose tyrimuose (Privalomasis)
Kriminologija 2k.
1gr.
Kristina Mažeikaitė, J. Asist.
|
11:00 - 12:30
Duomenų analizė kiekybiniuose tyrimuose (Privalomasis)
Kriminologija 2k.
1gr.
Kristina Mažeikaitė, J. Asist.
|
13:00 - 14:30
Duomenų analizė kiekybiniuose tyrimuose (Privalomasis)
Kriminologija 2k.
2gr.
Kristina Mažeikaitė, J. Asist.
|
13:00 - 14:30
Duomenų analizė kiekybiniuose tyrimuose (Privalomasis)
Kriminologija 2k.
2gr.
Kristina Mažeikaitė, J. Asist.
|
15:00 - 16:30
Kokybiniai socialinių tyrimų metodai (Privalomasis)
Sociologija 1k.
1gr.
Dalia Čiupailaitė-Višnevska, Asist., Dr.
|
15:00 - 16:30
Kokybiniai socialinių tyrimų metodai (Privalomasis)
Sociologija 1k.
1gr.
Dalia Čiupailaitė-Višnevska, Asist., Dr.
|
17:00 - 18:30
Kriminalinės justicijos statistika (Pasirenkamasis)
Taikomoji ir teorinė kriminologija 1k.
1gr.
Vaidas Kalpokas, Lekt.
Simonas Nikartas, Doc., Dr.
|
17:00 - 18:30
Kriminalinės justicijos statistika (Pasirenkamasis)
Taikomoji ir teorinė kriminologija 1k.
1gr.
Vaidas Kalpokas, Lekt.
Simonas Nikartas, Doc., Dr.
|
|
|
|
111 (23) |
|
|
|
|
|
13:00 - 14:30
Medijų turinio analizė (Pasirenkamasis)
Kriminologija 3k.
1gr.
2gr.
1gr.
2gr.
Maryja Šupa, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Medijų turinio analizė (Pasirenkamasis)
Kriminologija 3k.
1gr.
2gr.
1gr.
2gr.
Maryja Šupa, Doc., Dr.
|
15:00 - 16:30
Socialinio darbo psichologija (Privalomasis)
Socialinis darbas 1k.
1gr.
Vytautas Jurkuvėnas, Doc., Dr.
|
15:00 - 16:30
Socialinio darbo psichologija (Privalomasis)
Socialinis darbas 1k.
1gr.
Vytautas Jurkuvėnas, Doc., Dr.
|
17:00 - 18:30
Socialinės gerovės tyrimai (Privalomasis)
Socialinė politika 1k.
1gr.
Jekaterina Navickė, Doc., Dr.
|
17:00 - 18:30
Socialinės gerovės tyrimai (Privalomasis)
Socialinė politika 1k.
1gr.
Jekaterina Navickė, Doc., Dr.
|
19:00 - 20:30
Socialinės gerovės tyrimai (Privalomasis)
Socialinė politika 1k.
1gr.
Jekaterina Navickė, Doc., Dr.
|
19:00 - 20:30
Socialinės gerovės tyrimai (Privalomasis)
Socialinė politika 1k.
1gr.
Jekaterina Navickė, Doc., Dr.
|
|
201 (71) |
|
|
|
11:00 - 12:30
Rinkodara (Pasirenkamasis)
Sociologija 3k.
1gr.
2gr.
Sigita Kiršė, Asist., Dr.
|
11:00 - 12:30
Rinkodara (Pasirenkamasis)
Sociologija 3k.
1gr.
2gr.
Sigita Kiršė, Asist., Dr.
|
13:00 - 14:30
Socialinė filosofija (Pasirenkamasis)
Socialinė politika 1k.
1gr.
Socialinė politika 3k.
1gr.
Sociologija 2k.
1gr.
2gr.
1gr.
Julija Tuleikytė, Asist., Dr.
Matomi komentarai: balandžio 17 d. 13 val. paskaita vyks CR 239 seminarų kambaryje
13:00 - 14:30
Socialinė filosofija (Privalomasis)
Dalyko pedagogika: filosofija ir etika 1k.
1gr.
1gr.
2gr.
Julija Tuleikytė, Asist., Dr.
|
13:00 - 14:30
Socialinė filosofija (Pasirenkamasis)
Socialinė politika 1k.
1gr.
Socialinė politika 3k.
1gr.
Sociologija 2k.
1gr.
2gr.
1gr.
Julija Tuleikytė, Asist., Dr.
Matomi komentarai: balandžio 17 d. 13 val. paskaita vyks CR 239 seminarų kambaryje
13:00 - 14:30
Socialinė filosofija (Privalomasis)
Dalyko pedagogika: filosofija ir etika 1k.
1gr.
1gr.
2gr.
Julija Tuleikytė, Asist., Dr.
|
|
|
|
|
|
|
|
204 (38) |
|
09:00 - 10:30
Psichologinės intervencijos programos vaikams ir paaugliams (Privalomasis)
Edukacinė ir vaiko psichologija 2k.
1gr.
Ieva Daniūnaitė, Asist., Dr.
Kęstutis Dragūnevičius, Lekt.
Saulė Raižienė, Prof., Dr.
|
09:00 - 10:30
Psichologinės intervencijos programos vaikams ir paaugliams (Privalomasis)
Edukacinė ir vaiko psichologija 2k.
1gr.
Ieva Daniūnaitė, Asist., Dr.
Kęstutis Dragūnevičius, Lekt.
Saulė Raižienė, Prof., Dr.
|
11:00 - 12:30
Psichologinės intervencijos programos vaikams ir paaugliams (Privalomasis)
Edukacinė ir vaiko psichologija 2k.
1gr.
Ieva Daniūnaitė, Asist., Dr.
Kęstutis Dragūnevičius, Lekt.
Saulė Raižienė, Prof., Dr.
|
11:00 - 12:30
Psichologinės intervencijos programos vaikams ir paaugliams (Privalomasis)
Edukacinė ir vaiko psichologija 2k.
1gr.
Ieva Daniūnaitė, Asist., Dr.
Kęstutis Dragūnevičius, Lekt.
Saulė Raižienė, Prof., Dr.
|
13:00 - 14:30
Užsienio kalba (anglų) C1 I/II d. (Privalomasis)
Psichologija 1k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Pogrupiai: 1
Simona Kontrimienė, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Užsienio kalba (anglų) C1 I/II d. (Privalomasis)
Psichologija 1k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Pogrupiai: 1
Simona Kontrimienė, Doc., Dr.
|
15:00 - 16:30
Migracijos procesai (Pasirenkamasis)
Socialinė politika 1k.
1gr.
Socialinė politika 3k.
1gr.
Socialinis darbas 2k.
1gr.
Socialinis darbas 3k.
1gr.
Sociologija 2k.
1gr.
2gr.
Sociologija 3k.
1gr.
Violeta Gevorgianienė, Doc., Dr.
|
15:00 - 16:30
Migracijos procesai (Pasirenkamasis)
Socialinė politika 1k.
1gr.
Socialinė politika 3k.
1gr.
Socialinis darbas 2k.
1gr.
Socialinis darbas 3k.
1gr.
Sociologija 2k.
1gr.
2gr.
Sociologija 3k.
1gr.
Violeta Gevorgianienė, Doc., Dr.
|
17:00 - 18:30
Migracijos procesai (Pasirenkamasis)
Socialinė politika 1k.
1gr.
Socialinė politika 3k.
1gr.
Socialinis darbas 2k.
1gr.
Socialinis darbas 3k.
1gr.
Sociologija 2k.
1gr.
2gr.
Sociologija 3k.
1gr.
Pogrupiai: 1
Violeta Gevorgianienė, Doc., Dr.
|
17:00 - 18:30
Migracijos procesai (Pasirenkamasis)
Socialinė politika 1k.
1gr.
Socialinė politika 3k.
1gr.
Socialinis darbas 2k.
1gr.
Socialinis darbas 3k.
1gr.
Sociologija 2k.
1gr.
2gr.
Sociologija 3k.
1gr.
Pogrupiai: 1
Violeta Gevorgianienė, Doc., Dr.
|
|
|
|
205 (27) |
|
09:00 - 10:30
Socialinė apsauga (Privalomasis)
Socialinė politika 1k.
1gr.
Jekaterina Navickė, Doc., Dr.
|
09:00 - 10:30
Socialinė apsauga (Privalomasis)
Socialinė politika 1k.
1gr.
Jekaterina Navickė, Doc., Dr.
|
11:00 - 12:30
Profesinė praktika (Privalomasis)
Socialinis darbas 3k.
1gr.
Pogrupiai: 1
Jurga Mataitytė-Diržienė, Doc., Dr.
|
11:00 - 12:30
Profesinė praktika (Privalomasis)
Socialinis darbas 3k.
1gr.
Pogrupiai: 1
Jurga Mataitytė-Diržienė, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Profesinė praktika (Privalomasis)
Socialinis darbas 3k.
1gr.
Pogrupiai: 2
Jurga Mataitytė-Diržienė, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Profesinė praktika (Privalomasis)
Socialinis darbas 3k.
1gr.
Pogrupiai: 2
Jurga Mataitytė-Diržienė, Doc., Dr.
|
15:00 - 16:30
Šiuolaikinis menas ir filosofija (Pasirenkamasis)
Dalyko pedagogika: filosofija ir etika 3k.
1gr.
Filosofija 2k.
1gr.
2gr.
Filosofija 3k.
1gr.
2gr.
Audrius Pocius, J. M. Darbuot.
Kristupas Sabolius, Prof., Dr.
|
15:00 - 16:30
Šiuolaikinis menas ir filosofija (Pasirenkamasis)
Dalyko pedagogika: filosofija ir etika 3k.
1gr.
Filosofija 2k.
1gr.
2gr.
Filosofija 3k.
1gr.
2gr.
Audrius Pocius, J. M. Darbuot.
Kristupas Sabolius, Prof., Dr.
|
17:00 - 18:30
Užsienio kalba (anglų) C1 I/II d. (Privalomasis)
Psichologija 1k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Pogrupiai: 5
Simona Kontrimienė, Doc., Dr.
|
17:00 - 18:30
Užsienio kalba (anglų) C1 I/II d. (Privalomasis)
Psichologija 1k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Pogrupiai: 5
Simona Kontrimienė, Doc., Dr.
|
|
|
|
208 (22) |
|
|
|
11:00 - 12:30
Paskaita ATSI Japonologija 2 k. dėstytoja Rūta Aleksandravičiūtė
Japonologija 2k.
1gr.
Rūta Aleksandravičiūtė, Lekt.
|
11:00 - 12:30
Paskaita ATSI Japonologija 2 k. dėstytoja Rūta Aleksandravičiūtė
Japonologija 2k.
1gr.
Rūta Aleksandravičiūtė, Lekt.
|
13:00 - 14:30
Paskaita ATSI Arabų kalba 1 k. dėstytoja G. Sereikaitė-Motiejūnė
Artimųjų Rytų studijos 1k.
1gr.
Gintarė Sereikaitė-Motiejūnė, J. Asist.
|
13:00 - 14:30
Paskaita ATSI Arabų kalba 1 k. dėstytoja G. Sereikaitė-Motiejūnė
Artimųjų Rytų studijos 1k.
1gr.
Gintarė Sereikaitė-Motiejūnė, J. Asist.
|
|
|
17:00 - 18:30
Kultūrinės tapatybės raida (Privalomasis)
Edukologija: Švietimo kultūra darniai plėtrai šaka 1k.
1gr.
Irena Stonkuvienė, Doc., Dr.
|
17:00 - 18:30
Kultūrinės tapatybės raida (Privalomasis)
Edukologija: Švietimo kultūra darniai plėtrai šaka 1k.
1gr.
Irena Stonkuvienė, Doc., Dr.
|
|
|
|
301 (81) |
|
09:00 - 10:30
Ekonomikos pagrindai (Privalomasis)
Kriminologija 1k.
1gr.
Vincentas Rolandas Giedraitis, Prof., Dr.
|
09:00 - 10:30
Ekonomikos pagrindai (Privalomasis)
Kriminologija 1k.
1gr.
Vincentas Rolandas Giedraitis, Prof., Dr.
|
11:00 - 12:30
Socialinės paslaugos (Privalomasis)
Socialinė politika 2k.
1gr.
1gr.
Laimutė Žalimienė, Prof., Dr. (HP)
|
11:00 - 12:30
Socialinės paslaugos (Privalomasis)
Socialinė politika 2k.
1gr.
1gr.
Laimutė Žalimienė, Prof., Dr. (HP)
|
13:00 - 14:30
Kokybiniai socialinių tyrimų metodai (Privalomasis)
Sociologija 1k.
2gr.
Sociologija 3k.
1gr.
Dalia Čiupailaitė-Višnevska, Asist., Dr.
|
13:00 - 14:30
Kokybiniai socialinių tyrimų metodai (Privalomasis)
Sociologija 1k.
2gr.
Sociologija 3k.
1gr.
Dalia Čiupailaitė-Višnevska, Asist., Dr.
|
15:00 - 16:30
Senoji graikų kalba (Pasirenkamasis)
Dalyko pedagogika: filosofija ir etika 1k.
1gr.
Simonas Baliukonis, J. Asist.
15:00 - 16:30
Senoji graikų kalba (Privalomasis)
Filosofija 1k.
2gr.
Simonas Baliukonis, J. Asist.
|
15:00 - 16:30
Senoji graikų kalba (Pasirenkamasis)
Dalyko pedagogika: filosofija ir etika 1k.
1gr.
Simonas Baliukonis, J. Asist.
15:00 - 16:30
Senoji graikų kalba (Privalomasis)
Filosofija 1k.
2gr.
Simonas Baliukonis, J. Asist.
|
17:00 - 18:30
Ikonologija ir vaizdo teorijos (Pasirenkamasis)
Dalyko pedagogika: filosofija ir etika 3k.
1gr.
Filosofija 2k.
1gr.
2gr.
Filosofija 3k.
1gr.
2gr.
Vaiva Daraškevičiūtė, Doc., Dr.
|
17:00 - 18:30
Ikonologija ir vaizdo teorijos (Pasirenkamasis)
Dalyko pedagogika: filosofija ir etika 3k.
1gr.
Filosofija 2k.
1gr.
2gr.
Filosofija 3k.
1gr.
2gr.
Vaiva Daraškevičiūtė, Doc., Dr.
|
|
|
|
302 (78) |
|
09:00 - 10:30
Psichofiziologijos įvadas (Pasirenkamasis)
Psichologija 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Psichologija 3k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Rytis Stanikūnas, Doc., Dr.
|
09:00 - 10:30
Psichofiziologijos įvadas (Pasirenkamasis)
Psichologija 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Psichologija 3k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Rytis Stanikūnas, Doc., Dr.
|
11:00 - 12:30
Kokybiniai socialinių tyrimų metodai (Privalomasis)
Sociologija 1k.
1gr.
2gr.
Sociologija 3k.
1gr.
Dalia Čiupailaitė-Višnevska, Asist., Dr.
|
11:00 - 12:30
Kokybiniai socialinių tyrimų metodai (Privalomasis)
Sociologija 1k.
1gr.
2gr.
Sociologija 3k.
1gr.
Dalia Čiupailaitė-Višnevska, Asist., Dr.
|
13:00 - 14:30
Psichologijos istorija (Privalomasis)
Psichologija 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Pogrupiai: 3
Remigijus Bliumas, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Psichologijos istorija (Privalomasis)
Psichologija 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Pogrupiai: 3
Remigijus Bliumas, Doc., Dr.
|
15:00 - 16:30
Psichologijos istorija (Privalomasis)
Psichologija 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Remigijus Bliumas, Doc., Dr.
|
15:00 - 16:30
Psichologijos istorija (Privalomasis)
Psichologija 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Remigijus Bliumas, Doc., Dr.
|
17:00 - 18:30
Psichologijos istorija (Privalomasis)
Psichologija 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Pogrupiai: 4
Remigijus Bliumas, Doc., Dr.
|
17:00 - 18:30
Psichologijos istorija (Privalomasis)
Psichologija 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Pogrupiai: 4
Remigijus Bliumas, Doc., Dr.
|
|
|
|
303 (46) |
|
09:00 - 10:30
Kasdienio pasaulio filosofija (Pasirenkamasis)
Filosofija 4k.
1gr.
Sociologija 3k.
1gr.
2gr.
Nerijus Milerius, Prof., Dr.
|
09:00 - 10:30
Kasdienio pasaulio filosofija (Pasirenkamasis)
Filosofija 4k.
1gr.
Sociologija 3k.
1gr.
2gr.
Nerijus Milerius, Prof., Dr.
|
11:00 - 12:30
Kultūros filosofija (Pasirenkamasis)
Filosofija 2k.
1gr.
Filosofija 3k.
1gr.
Nerijus Milerius, Prof., Dr.
11:00 - 12:30
Kultūros filosofija (Privalomasis)
Dalyko pedagogika: filosofija ir etika 3k.
1gr.
1gr.
2gr.
Nerijus Milerius, Prof., Dr.
|
11:00 - 12:30
Kultūros filosofija (Pasirenkamasis)
Filosofija 2k.
1gr.
Filosofija 3k.
1gr.
Nerijus Milerius, Prof., Dr.
11:00 - 12:30
Kultūros filosofija (Privalomasis)
Dalyko pedagogika: filosofija ir etika 3k.
1gr.
1gr.
2gr.
Nerijus Milerius, Prof., Dr.
|
13:00 - 14:30
Kultūros filosofija (Pasirenkamasis)
Filosofija 2k.
1gr.
Filosofija 3k.
1gr.
Nerijus Milerius, Prof., Dr.
13:00 - 14:30
Kultūros filosofija (Privalomasis)
Dalyko pedagogika: filosofija ir etika 3k.
1gr.
1gr.
2gr.
Nerijus Milerius, Prof., Dr.
|
13:00 - 14:30
Kultūros filosofija (Pasirenkamasis)
Filosofija 2k.
1gr.
Filosofija 3k.
1gr.
Nerijus Milerius, Prof., Dr.
13:00 - 14:30
Kultūros filosofija (Privalomasis)
Dalyko pedagogika: filosofija ir etika 3k.
1gr.
1gr.
2gr.
Nerijus Milerius, Prof., Dr.
|
15:00 - 16:30
Sprendimų priėmimo psichologija (Pasirenkamasis)
Kriminologija 2k.
1gr.
2gr.
Tomas Maceina, Asist., Dr.
|
15:00 - 16:30
Sprendimų priėmimo psichologija (Pasirenkamasis)
Kriminologija 2k.
1gr.
2gr.
Tomas Maceina, Asist., Dr.
|
17:00 - 18:30
Sprendimų priėmimo psichologija (Pasirenkamasis)
Kriminologija 2k.
1gr.
2gr.
Tomas Maceina, Asist., Dr.
|
17:00 - 18:30
Sprendimų priėmimo psichologija (Pasirenkamasis)
Kriminologija 2k.
1gr.
2gr.
Tomas Maceina, Asist., Dr.
|
19:00 - 20:30
Ikonologija ir vaizdo teorijos (Pasirenkamasis)
Dalyko pedagogika: filosofija ir etika 3k.
1gr.
Filosofija 2k.
1gr.
2gr.
Filosofija 3k.
1gr.
2gr.
Vaiva Daraškevičiūtė, Doc., Dr.
|
19:00 - 20:30
Ikonologija ir vaizdo teorijos (Pasirenkamasis)
Dalyko pedagogika: filosofija ir etika 3k.
1gr.
Filosofija 2k.
1gr.
2gr.
Filosofija 3k.
1gr.
2gr.
Vaiva Daraškevičiūtė, Doc., Dr.
|
|
304 (57) |
|
|
|
11:00 - 12:30
Socialinė filosofija (Pasirenkamasis)
Dalyko pedagogika: filosofija ir etika 1k.
1gr.
Socialinė politika 3k.
1gr.
Filosofija 2k.
1gr.
Pogrupiai: 1
Julija Tuleikytė, Asist., Dr.
11:00 - 12:30
Socialinė filosofija (Privalomasis)
Dalyko pedagogika: filosofija ir etika 1k.
1gr.
1gr.
Julija Tuleikytė, Asist., Dr.
Matomi komentarai: DP Filosofija ir etika 1 k. jei netinka šis laikas, papildomai yra pridėtas trečiadieniais 9 val. su PD kitomis programomis
|
11:00 - 12:30
Socialinė filosofija (Pasirenkamasis)
Dalyko pedagogika: filosofija ir etika 1k.
1gr.
Socialinė politika 3k.
1gr.
Filosofija 2k.
1gr.
Pogrupiai: 1
Julija Tuleikytė, Asist., Dr.
11:00 - 12:30
Socialinė filosofija (Privalomasis)
Dalyko pedagogika: filosofija ir etika 1k.
1gr.
1gr.
Julija Tuleikytė, Asist., Dr.
Matomi komentarai: DP Filosofija ir etika 1 k. jei netinka šis laikas, papildomai yra pridėtas trečiadieniais 9 val. su PD kitomis programomis
|
13:00 - 14:30
Ontologija (Pasirenkamasis)
Filosofija 4k.
1gr.
Kristupas Sabolius, Prof., Dr.
|
13:00 - 14:30
Ontologija (Pasirenkamasis)
Filosofija 4k.
1gr.
Kristupas Sabolius, Prof., Dr.
|
|
|
|
|
|
|
|
305 (18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
306 (74) |
|
09:00 - 10:30
Grupių teorija ir praktika (Privalomasis)
Sveikatos psichologija 1k.
1gr.
2gr.
Sigita Ašvydienė, Lekt.
|
09:00 - 10:30
Grupių teorija ir praktika (Privalomasis)
Sveikatos psichologija 1k.
1gr.
2gr.
Sigita Ašvydienė, Lekt.
|
11:00 - 12:30
Ekonomikos pagrindai (Privalomasis)
Kriminologija 1k.
1gr.
2gr.
Vincentas Rolandas Giedraitis, Prof., Dr.
|
11:00 - 12:30
Ekonomikos pagrindai (Privalomasis)
Kriminologija 1k.
1gr.
2gr.
Vincentas Rolandas Giedraitis, Prof., Dr.
|
13:00 - 14:30
Socialinės paslaugos (Privalomasis)
Socialinė politika 2k.
1gr.
Pogrupiai: 1
Laimutė Žalimienė, Prof., Dr. (HP)
|
13:00 - 14:30
Socialinės paslaugos (Privalomasis)
Socialinė politika 2k.
1gr.
Pogrupiai: 1
Laimutė Žalimienė, Prof., Dr. (HP)
|
15:00 - 16:30
Psichologija mokyklai (Privalomasis)
Dalyko pedagogika 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
Dovilė Butkienė, Lekt.
Saulė Raižienė, Prof., Dr.
Albina Saikauskienė, Lekt.
|
15:00 - 16:30
Psichologija mokyklai (Privalomasis)
Dalyko pedagogika 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
Dovilė Butkienė, Lekt.
Saulė Raižienė, Prof., Dr.
Albina Saikauskienė, Lekt.
|
17:00 - 18:30
Psichologija mokyklai (Privalomasis)
Dalyko pedagogika 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
Dovilė Butkienė, Lekt.
Saulė Raižienė, Prof., Dr.
Albina Saikauskienė, Lekt.
|
17:00 - 18:30
Psichologija mokyklai (Privalomasis)
Dalyko pedagogika 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
Dovilė Butkienė, Lekt.
Saulė Raižienė, Prof., Dr.
Albina Saikauskienė, Lekt.
|
|
|
|
307 (66) |
|
09:00 - 10:30
Duomenų analizė kiekybiniuose tyrimuose (Privalomasis)
Kriminologija 2k.
1gr.
2gr.
Kristina Mažeikaitė, J. Asist.
|
09:00 - 10:30
Duomenų analizė kiekybiniuose tyrimuose (Privalomasis)
Kriminologija 2k.
1gr.
2gr.
Kristina Mažeikaitė, J. Asist.
|
11:00 - 12:30
Asmens psichologinis įvertinimas (Privalomasis)
Sveikatos psichologija 1k.
1gr.
2gr.
Vytautas Jurkuvėnas, Doc., Dr.
Roma Jusienė, Prof., Dr.
Olga Zamalijeva, Doc., Dr.
|
11:00 - 12:30
Asmens psichologinis įvertinimas (Privalomasis)
Sveikatos psichologija 1k.
1gr.
2gr.
Vytautas Jurkuvėnas, Doc., Dr.
Roma Jusienė, Prof., Dr.
Olga Zamalijeva, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Emocijos ir motyvacija (Laisvasis)
ERASMUS+ 1k.
1gr.
Monika Skerytė-Kazlauskienė, Asist., Dr.
|
13:00 - 14:30
Emocijos ir motyvacija (Laisvasis)
ERASMUS+ 1k.
1gr.
Monika Skerytė-Kazlauskienė, Asist., Dr.
|
15:00 - 16:30
Socialinės politikos ekonomika (Privalomasis)
Socialinė politika 2k.
1gr.
Socialinis darbas 4k.
1gr.
Kristina Zitikytė, Asist., Dr.
Matomi komentarai: 03.27 d. 15 – kolokviumas, 17 – paskaita; 04.17 d. – dvi paskaitos; 05.08 d. – du seminarai.
|
15:00 - 16:30
Socialinės politikos ekonomika (Privalomasis)
Socialinė politika 2k.
1gr.
Socialinis darbas 4k.
1gr.
Kristina Zitikytė, Asist., Dr.
Matomi komentarai: 03.27 d. 15 – kolokviumas, 17 – paskaita; 04.17 d. – dvi paskaitos; 05.08 d. – du seminarai.
|
17:00 - 18:30
Socialinės politikos ekonomika (Privalomasis)
Socialinė politika 2k.
1gr.
Socialinis darbas 4k.
1gr.
Kristina Zitikytė, Asist., Dr.
|
17:00 - 18:30
Socialinės politikos ekonomika (Privalomasis)
Socialinė politika 2k.
1gr.
Socialinis darbas 4k.
1gr.
Kristina Zitikytė, Asist., Dr.
|
|
|
|
308 (21) |
|
09:00 - 10:30
Profesinė praktika (Privalomasis)
Socialinis darbas 2k.
1gr.
Pogrupiai: 1
Jurga Mataitytė-Diržienė, Doc., Dr.
|
09:00 - 10:30
Profesinė praktika (Privalomasis)
Socialinis darbas 2k.
1gr.
Pogrupiai: 1
Jurga Mataitytė-Diržienė, Doc., Dr.
|
11:00 - 12:30
Užsienio kalba (anglų) C1 I/II d. (Privalomasis)
Psichologija 1k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Pogrupiai: 3
Simona Kontrimienė, Doc., Dr.
|
11:00 - 12:30
Užsienio kalba (anglų) C1 I/II d. (Privalomasis)
Psichologija 1k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Pogrupiai: 3
Simona Kontrimienė, Doc., Dr.
|
|
|
15:00 - 16:30
Bendruomenės socialinė veikla (Pasirenkamasis)
Socialinis darbas 2k.
1gr.
Rasa Genienė, Doc., Dr.
|
15:00 - 16:30
Bendruomenės socialinė veikla (Pasirenkamasis)
Socialinis darbas 2k.
1gr.
Rasa Genienė, Doc., Dr.
|
17:00 - 18:30
Viešoji politika (Privalomasis)
Socialinė politika 1k.
1gr.
Eugenijus Dunajevas, Doc., Dr.
|
17:00 - 18:30
Viešoji politika (Privalomasis)
Socialinė politika 1k.
1gr.
Eugenijus Dunajevas, Doc., Dr.
|
|
|
|
313 (29) |
|
09:00 - 10:30
Senoji graikų kalba (Privalomasis)
Filosofija 1k.
1gr.
Simonas Baliukonis, J. Asist.
|
09:00 - 10:30
Senoji graikų kalba (Privalomasis)
Filosofija 1k.
1gr.
Simonas Baliukonis, J. Asist.
|
11:00 - 12:30
Socialinė apsauga (Privalomasis)
Socialinė politika 1k.
1gr.
Jekaterina Navickė, Doc., Dr.
|
11:00 - 12:30
Socialinė apsauga (Privalomasis)
Socialinė politika 1k.
1gr.
Jekaterina Navickė, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Darnaus vystymosi švietimas (Pasirenkamasis)
Vaikystės pedagogika 4k.
1gr.
2gr.
Jogaila Vaitekaitis, Asist., Dr.
|
13:00 - 14:30
Darnaus vystymosi švietimas (Pasirenkamasis)
Vaikystės pedagogika 4k.
1gr.
2gr.
Jogaila Vaitekaitis, Asist., Dr.
|
|
|
|
18:00 - 19:30
MF Psichologijos paskaitos Teams nuotolinė
Paulina Želvienė, Doc., Dr.
|
18:00 - 19:30
MF Psichologijos paskaitos Teams nuotolinė
Paulina Želvienė, Doc., Dr.
|
|
|
401 (18) |
|
09:00 - 10:30
Psichologinio konsultavimo procesas (Privalomasis)
Klinikinė psichologija 1k.
1gr.
2gr.
Pogrupiai: 5
Danguolė Čekuolienė, Doc., Dr.
|
09:00 - 10:30
Psichologinio konsultavimo procesas (Privalomasis)
Klinikinė psichologija 1k.
1gr.
2gr.
Pogrupiai: 5
Danguolė Čekuolienė, Doc., Dr.
|
11:00 - 12:30
Psichologinio konsultavimo procesas (Privalomasis)
Klinikinė psichologija 1k.
1gr.
2gr.
Pogrupiai: 5
Danguolė Čekuolienė, Doc., Dr.
|
11:00 - 12:30
Psichologinio konsultavimo procesas (Privalomasis)
Klinikinė psichologija 1k.
1gr.
2gr.
Pogrupiai: 5
Danguolė Čekuolienė, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Psichologinio konsultavimo procesas (Privalomasis)
Klinikinė psichologija 1k.
1gr.
2gr.
Pogrupiai: 3
Odeta Geležėlytė, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Psichologinio konsultavimo procesas (Privalomasis)
Klinikinė psichologija 1k.
1gr.
2gr.
Pogrupiai: 3
Odeta Geležėlytė, Doc., Dr.
|
15:00 - 16:30
Psichologinio konsultavimo procesas (Privalomasis)
Klinikinė psichologija 1k.
1gr.
2gr.
Pogrupiai: 3
Odeta Geležėlytė, Doc., Dr.
|
15:00 - 16:30
Psichologinio konsultavimo procesas (Privalomasis)
Klinikinė psichologija 1k.
1gr.
2gr.
Pogrupiai: 3
Odeta Geležėlytė, Doc., Dr.
16:40 - 18:10
Konsultavimas ugdymo įstaigose (Privalomasis)
Edukacinė ir vaiko psichologija 1k.
1gr.
Edita Baukienė, Asist., Dr.
Miglė Dovydaitienė, Partn. Prof., Dr.
Matomi komentarai: Gegužės 22 d. paskaita vyks 209 aud.
|
16:40 - 18:10
Konsultavimas ugdymo įstaigose (Privalomasis)
Edukacinė ir vaiko psichologija 1k.
1gr.
Edita Baukienė, Asist., Dr.
Miglė Dovydaitienė, Partn. Prof., Dr.
Matomi komentarai: Gegužės 22 d. paskaita vyks 209 aud.
|
16:40 - 18:10
Konsultavimas ugdymo įstaigose (Privalomasis)
Edukacinė ir vaiko psichologija 1k.
1gr.
Edita Baukienė, Asist., Dr.
Miglė Dovydaitienė, Partn. Prof., Dr.
Matomi komentarai: Gegužės 22 d. paskaita vyks 209 aud.
18:25 - 19:55
Konsultavimas ugdymo įstaigose (Privalomasis)
Edukacinė ir vaiko psichologija 1k.
1gr.
Edita Baukienė, Asist., Dr.
Miglė Dovydaitienė, Partn. Prof., Dr.
Matomi komentarai: Gegužės 22 d. seminaras vyks 209 aud.
|
18:25 - 19:55
Konsultavimas ugdymo įstaigose (Privalomasis)
Edukacinė ir vaiko psichologija 1k.
1gr.
Edita Baukienė, Asist., Dr.
Miglė Dovydaitienė, Partn. Prof., Dr.
Matomi komentarai: Gegužės 22 d. seminaras vyks 209 aud.
|
|
|
403 (27) |
|
09:00 - 10:30
Psichologinio konsultavimo procesas (Privalomasis)
Klinikinė psichologija 1k.
1gr.
2gr.
Pogrupiai: 1
Asta Adler, Doc., Dr.
|
09:00 - 10:30
Psichologinio konsultavimo procesas (Privalomasis)
Klinikinė psichologija 1k.
1gr.
2gr.
Pogrupiai: 1
Asta Adler, Doc., Dr.
|
11:00 - 12:30
Psichologinio konsultavimo procesas (Privalomasis)
Klinikinė psichologija 1k.
1gr.
2gr.
Pogrupiai: 1
Asta Adler, Doc., Dr.
|
11:00 - 12:30
Psichologinio konsultavimo procesas (Privalomasis)
Klinikinė psichologija 1k.
1gr.
2gr.
Pogrupiai: 1
Asta Adler, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Asmens psichologinis įvertinimas (Privalomasis)
Sveikatos psichologija 1k.
1gr.
2gr.
Vytautas Jurkuvėnas, Doc., Dr.
Olga Zamalijeva, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Asmens psichologinis įvertinimas (Privalomasis)
Sveikatos psichologija 1k.
1gr.
2gr.
Vytautas Jurkuvėnas, Doc., Dr.
Olga Zamalijeva, Doc., Dr.
|
15:00 - 16:30
Viešoji politika (Privalomasis)
Socialinė politika 1k.
1gr.
Eugenijus Dunajevas, Doc., Dr.
|
15:00 - 16:30
Viešoji politika (Privalomasis)
Socialinė politika 1k.
1gr.
Eugenijus Dunajevas, Doc., Dr.
16:45 - 18:15
Bendruomenės įgalinimas (Privalomasis)
Socialinis darbas 1k.
1gr.
Lijana Gvaldaitė, Doc., Dr.
Erika Ruschhoff, Lekt.
|
16:45 - 18:15
Bendruomenės įgalinimas (Privalomasis)
Socialinis darbas 1k.
1gr.
Lijana Gvaldaitė, Doc., Dr.
Erika Ruschhoff, Lekt.
|
16:45 - 18:15
Bendruomenės įgalinimas (Privalomasis)
Socialinis darbas 1k.
1gr.
Lijana Gvaldaitė, Doc., Dr.
Erika Ruschhoff, Lekt.
18:30 - 20:00
Bendruomenės įgalinimas (Privalomasis)
Socialinis darbas 1k.
1gr.
Lijana Gvaldaitė, Doc., Dr.
Erika Ruschhoff, Lekt.
|
18:30 - 20:00
Bendruomenės įgalinimas (Privalomasis)
Socialinis darbas 1k.
1gr.
Lijana Gvaldaitė, Doc., Dr.
Erika Ruschhoff, Lekt.
|
|
|
406 (20) |
|
09:00 - 11:00
Psichologinio konsultavimo procesas
Neringa Grigutytė, Doc., Dr.
|
09:00 - 11:00
Psichologinio konsultavimo procesas
Neringa Grigutytė, Doc., Dr.
|
11:00 - 12:30
Psichologinio konsultavimo procesas (Privalomasis)
Klinikinė psichologija 1k.
1gr.
2gr.
Pogrupiai: 4
Neringa Grigutytė, Doc., Dr.
|
11:00 - 12:30
Psichologinio konsultavimo procesas (Privalomasis)
Klinikinė psichologija 1k.
1gr.
2gr.
Pogrupiai: 4
Neringa Grigutytė, Doc., Dr.
12:30 - 14:00
Studentų kontaktinis darbas
Neringa Grigutytė, Doc., Dr.
|
12:30 - 14:00
Studentų kontaktinis darbas
Neringa Grigutytė, Doc., Dr.
|
|
15:00 - 16:30
Vaiko gerovė (Pasirenkamasis)
Socialinis darbas 1k.
1gr.
Miroslavas Seniutis, Doc., Dr.
|
15:00 - 16:30
Vaiko gerovė (Pasirenkamasis)
Socialinis darbas 1k.
1gr.
Miroslavas Seniutis, Doc., Dr.
|
17:00 - 18:30
Politikos sociologijos problemos (Privalomasis)
Sociologija 1k.
1gr.
Vaidotas Valantiejus, Asist., Dr.
|
17:00 - 18:30
Politikos sociologijos problemos (Privalomasis)
Sociologija 1k.
1gr.
Vaidotas Valantiejus, Asist., Dr.
|
19:00 - 20:30
Politikos sociologijos problemos (Privalomasis)
Sociologija 1k.
1gr.
Vaidotas Valantiejus, Asist., Dr.
|
19:00 - 20:30
Politikos sociologijos problemos (Privalomasis)
Sociologija 1k.
1gr.
Vaidotas Valantiejus, Asist., Dr.
|
|
001 (17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
107 (33) |
|
09:00 - 10:30
Middle East and Central Asian Politics lecture
Fabio Belafatti, J. Asist.
|
09:00 - 10:30
Middle East and Central Asian Politics lecture
Fabio Belafatti, J. Asist.
|
|
|
13:00 - 14:30
Socialinių įgūdžių lavinimas (Privalomasis)
Kriminologija 2k.
1gr.
2gr.
Pogrupiai: 3
Agnietė Kairytė, J. Asist.
|
13:00 - 14:30
Socialinių įgūdžių lavinimas (Privalomasis)
Kriminologija 2k.
1gr.
2gr.
Pogrupiai: 3
Agnietė Kairytė, J. Asist.
|
|
|
17:00 - 20:00
Socialinių tyrimų metodai ir jų taikymas
Rūta Žiliukaitė, Doc., Dr.
|
17:00 - 20:00
Socialinių tyrimų metodai ir jų taikymas
Rūta Žiliukaitė, Doc., Dr.
|
17:00 - 20:00
Socialinių tyrimų metodai ir jų taikymas
Rūta Žiliukaitė, Doc., Dr.
|
|
|
111 (23) |
|
|
|
|
|
13:00 - 14:30
Estetikos seminaro atsiskaitymas, dokt. Rokas Vaičiulis
Rita Novikienė
|
13:00 - 14:30
Estetikos seminaro atsiskaitymas, dokt. Rokas Vaičiulis
Rita Novikienė
|
15:00 - 18:30
Žmogaus evoliucinė psichologija
Dovilė Šorytė, Asist., Dr.
|
15:00 - 18:30
Žmogaus evoliucinė psichologija
Dovilė Šorytė, Asist., Dr.
|
15:00 - 18:30
Žmogaus evoliucinė psichologija
Dovilė Šorytė, Asist., Dr.
|
15:00 - 18:30
Žmogaus evoliucinė psichologija
Dovilė Šorytė, Asist., Dr.
|
|
|
|
201 (71) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
204 (38) |
|
09:00 - 10:30
Grupių teorija ir praktika (Privalomasis)
Sveikatos psichologija 1k.
1gr.
Sigita Ašvydienė, Lekt.
|
09:00 - 10:30
Grupių teorija ir praktika (Privalomasis)
Sveikatos psichologija 1k.
1gr.
Sigita Ašvydienė, Lekt.
|
11:00 - 12:30
Grupių teorija ir praktika (Privalomasis)
Sveikatos psichologija 1k.
2gr.
Sigita Ašvydienė, Lekt.
|
11:00 - 12:30
Grupių teorija ir praktika (Privalomasis)
Sveikatos psichologija 1k.
2gr.
Sigita Ašvydienė, Lekt.
|
13:00 - 14:30
Konsultavimo ir psichoterapijos įvadas (Laisvasis)
ERASMUS+ 1k.
1gr.
Austėja Dumarkaitė, Asist., Dr.
|
13:00 - 14:30
Konsultavimo ir psichoterapijos įvadas (Laisvasis)
ERASMUS+ 1k.
1gr.
Austėja Dumarkaitė, Asist., Dr.
|
15:00 - 16:30
Klinikinė psichologija (Privalomasis)
Psichologija 3k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Pogrupiai: 2
Eglė Mažulytė-Rašytinė, Asist., Dr.
|
15:00 - 16:30
Klinikinė psichologija (Privalomasis)
Psichologija 3k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Pogrupiai: 2
Eglė Mažulytė-Rašytinė, Asist., Dr.
|
17:30 - 19:00
Asmenybės psichologija (Privalomasis)
Psichologija 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Pogrupiai: 3
Gitana Naudužienė, Asist., Dr.
Matomi komentarai: Balandžio 25 d. 3 pogr. pratybų nebus; jos keliamos į gegužės 2 d. 19 val. ir vyks nuotoliniu būdu.
|
17:30 - 19:00
Asmenybės psichologija (Privalomasis)
Psichologija 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Pogrupiai: 3
Gitana Naudužienė, Asist., Dr.
Matomi komentarai: Balandžio 25 d. 3 pogr. pratybų nebus; jos keliamos į gegužės 2 d. 19 val. ir vyks nuotoliniu būdu.
|
|
|
|
205 (27) |
|
09:00 - 10:30
Raidos psichopatologija (Laisvasis)
ERASMUS+ 1k.
1gr.
Marija Giedraitytė-Guzikauskienė, Vyresn. Lekt., Dr.
|
09:00 - 10:30
Raidos psichopatologija (Laisvasis)
ERASMUS+ 1k.
1gr.
Marija Giedraitytė-Guzikauskienė, Vyresn. Lekt., Dr.
|
11:00 - 12:30
Vizualumas ir filosofija (Pasirenkamasis)
Dalyko pedagogika: filosofija ir etika 1k.
1gr.
1gr.
2gr.
Kristupas Sabolius, Prof., Dr.
|
11:00 - 12:30
Vizualumas ir filosofija (Pasirenkamasis)
Dalyko pedagogika: filosofija ir etika 1k.
1gr.
1gr.
2gr.
Kristupas Sabolius, Prof., Dr.
|
|
|
15:00 - 16:30
Potrauminė visuomenė (Laisvasis)
ERASMUS+ 1k.
1gr.
Paulina Želvienė, Doc., Dr.
|
15:00 - 16:30
Potrauminė visuomenė (Laisvasis)
ERASMUS+ 1k.
1gr.
Paulina Želvienė, Doc., Dr.
|
17:00 - 18:30
Politinis procesas (Privalomasis)
Socialinė politika 2k.
1gr.
Eugenijus Dunajevas, Doc., Dr.
|
17:00 - 18:30
Politinis procesas (Privalomasis)
Socialinė politika 2k.
1gr.
Eugenijus Dunajevas, Doc., Dr.
|
|
|
|
208 (22) |
|
09:00 - 13:00
Susitikimas su užsienio svečiais
Jolanta Aleknevičienė, Asist., Dr.
|
09:00 - 13:00
Susitikimas su užsienio svečiais
Jolanta Aleknevičienė, Asist., Dr.
|
09:00 - 13:00
Susitikimas su užsienio svečiais
Jolanta Aleknevičienė, Asist., Dr.
|
09:00 - 13:00
Susitikimas su užsienio svečiais
Jolanta Aleknevičienė, Asist., Dr.
|
|
|
15:00 - 16:30
Postmetafizinis mąstymas ir religijos problema (Privalomasis)
Religijos studijos 1k.
1gr.
Rita Šerpytytė, Prof., Dr. (HP)
|
15:00 - 16:30
Postmetafizinis mąstymas ir religijos problema (Privalomasis)
Religijos studijos 1k.
1gr.
Rita Šerpytytė, Prof., Dr. (HP)
|
17:00 - 18:30
Postmetafizinis mąstymas ir religijos problema (Privalomasis)
Religijos studijos 1k.
1gr.
Rita Šerpytytė, Prof., Dr. (HP)
|
17:00 - 18:30
Postmetafizinis mąstymas ir religijos problema (Privalomasis)
Religijos studijos 1k.
1gr.
Rita Šerpytytė, Prof., Dr. (HP)
|
19:00 - 20:30
Nihilizmas tarp Rytų ir Vakarų: Keiji Nishitani ir Kyoto mokykla. (Pasirenkamasis)
Religijos studijos 2k.
1gr.
Rita Šerpytytė, Prof., Dr. (HP)
|
19:00 - 20:30
Nihilizmas tarp Rytų ir Vakarų: Keiji Nishitani ir Kyoto mokykla. (Pasirenkamasis)
Religijos studijos 2k.
1gr.
Rita Šerpytytė, Prof., Dr. (HP)
|
|
301 (81) |
|
|
|
11:00 - 12:30
Socialinė ekonomika (Privalomasis)
Sociologija 3k.
1gr.
2gr.
Pogrupiai: 1
Agnė Girkontaitė, Lekt.
|
11:00 - 12:30
Socialinė ekonomika (Privalomasis)
Sociologija 3k.
1gr.
2gr.
Pogrupiai: 1
Agnė Girkontaitė, Lekt.
|
13:00 - 20:30
Hibridinio darbo įrangos montavimas
Antanas Voznikaitis
|
13:00 - 20:30
Hibridinio darbo įrangos montavimas
Antanas Voznikaitis
|
13:00 - 20:30
Hibridinio darbo įrangos montavimas
Antanas Voznikaitis
|
13:00 - 20:30
Hibridinio darbo įrangos montavimas
Antanas Voznikaitis
|
13:00 - 20:30
Hibridinio darbo įrangos montavimas
Antanas Voznikaitis
|
13:00 - 20:30
Hibridinio darbo įrangos montavimas
Antanas Voznikaitis
|
13:00 - 20:30
Hibridinio darbo įrangos montavimas
Antanas Voznikaitis
|
13:00 - 20:30
Hibridinio darbo įrangos montavimas
Antanas Voznikaitis
|
|
302 (78) |
|
09:00 - 10:30
Ugdymo institucijos vadyba (Pasirenkamasis)
Vaikystės pedagogika (Ikimokyklinis ugdymas) 3k.
1gr.
1gr.
2gr.
Simona Boguckienė, Lekt.
|
09:00 - 10:30
Ugdymo institucijos vadyba (Pasirenkamasis)
Vaikystės pedagogika (Ikimokyklinis ugdymas) 3k.
1gr.
1gr.
2gr.
Simona Boguckienė, Lekt.
|
11:00 - 12:30
Ugdymo institucijos vadyba (Pasirenkamasis)
Vaikystės pedagogika (Ikimokyklinis ugdymas) 3k.
1gr.
1gr.
2gr.
Simona Boguckienė, Lekt.
|
11:00 - 12:30
Ugdymo institucijos vadyba (Pasirenkamasis)
Vaikystės pedagogika (Ikimokyklinis ugdymas) 3k.
1gr.
1gr.
2gr.
Simona Boguckienė, Lekt.
|
13:00 - 14:30
Religija šiuolaikinėje visuomenėje (Privalomasis)
Sociologija 2k.
1gr.
2gr.
Rūta Žiliukaitė, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Religija šiuolaikinėje visuomenėje (Pasirenkamasis)
Psichologija 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Sociologija 3k.
1gr.
Rūta Žiliukaitė, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Religija šiuolaikinėje visuomenėje (Privalomasis)
Sociologija 2k.
1gr.
2gr.
Rūta Žiliukaitė, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Religija šiuolaikinėje visuomenėje (Pasirenkamasis)
Psichologija 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Sociologija 3k.
1gr.
Rūta Žiliukaitė, Doc., Dr.
|
15:00 - 16:30
Religija šiuolaikinėje visuomenėje (Privalomasis)
Sociologija 2k.
1gr.
Rūta Žiliukaitė, Doc., Dr.
|
15:00 - 16:30
Religija šiuolaikinėje visuomenėje (Privalomasis)
Sociologija 2k.
1gr.
Rūta Žiliukaitė, Doc., Dr.
|
17:00 - 18:30
VU FSMD seminaras , studentai nagrinės T. Nagelio straipsnį "What Is It Like to Be a Bat", studentė Miglė Gorskytė
Rita Novikienė
|
17:00 - 18:30
VU FSMD seminaras , studentai nagrinės T. Nagelio straipsnį "What Is It Like to Be a Bat", studentė Miglė Gorskytė
Rita Novikienė
|
|
|
|
303 (46) |
|
|
|
11:00 - 12:30
Socialinė šeimos antropologija (Pasirenkamasis)
Socialinis darbas 1k.
1gr.
Lijana Gvaldaitė, Doc., Dr.
|
11:00 - 12:30
Socialinė šeimos antropologija (Pasirenkamasis)
Socialinis darbas 1k.
1gr.
Lijana Gvaldaitė, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Socialinė ekonomika (Privalomasis)
Sociologija 3k.
1gr.
2gr.
Agnė Girkontaitė, Lekt.
13:00 - 14:30
Socialinė ekonomika (Pasirenkamasis)
Socialinė politika 1k.
1gr.
Socialinė politika 2k.
1gr.
Sociologija 3k.
1gr.
Agnė Girkontaitė, Lekt.
|
13:00 - 14:30
Socialinė ekonomika (Privalomasis)
Sociologija 3k.
1gr.
2gr.
Agnė Girkontaitė, Lekt.
13:00 - 14:30
Socialinė ekonomika (Pasirenkamasis)
Socialinė politika 1k.
1gr.
Socialinė politika 2k.
1gr.
Sociologija 3k.
1gr.
Agnė Girkontaitė, Lekt.
|
|
|
17:00 - 18:30
Grupių psichologija (Pasirenkamasis)
Psichologija 4k.
1gr.
2gr.
3gr.
Agnė Dzimidienė, J. Asist.
|
17:00 - 18:30
Grupių psichologija (Pasirenkamasis)
Psichologija 4k.
1gr.
2gr.
3gr.
Agnė Dzimidienė, J. Asist.
|
|
|
|
304 (57) |
|
|
|
11:00 - 12:30
Projektų valdymas (Privalomasis)
Socialinė politika 3k.
1gr.
Ieva Adomaitytė Subačienė, Asist., Dr.
11:00 - 12:30
Projektų valdymas (Pasirenkamasis)
Socialinis darbas 4k.
1gr.
Ieva Adomaitytė Subačienė, Asist., Dr.
|
11:00 - 12:30
Projektų valdymas (Privalomasis)
Socialinė politika 3k.
1gr.
Ieva Adomaitytė Subačienė, Asist., Dr.
11:00 - 12:30
Projektų valdymas (Pasirenkamasis)
Socialinis darbas 4k.
1gr.
Ieva Adomaitytė Subačienė, Asist., Dr.
|
13:00 - 14:30
Reintegracijos kriminologiniai aspektai (Privalomasis)
Kriminologija 3k.
1gr.
2gr.
Laimutė Žilinskienė, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Reintegracijos kriminologiniai aspektai (Privalomasis)
Kriminologija 3k.
1gr.
2gr.
Laimutė Žilinskienė, Doc., Dr.
|
15:00 - 16:30
Tarptautinė organizuota nusikalstama veikla (Pasirenkamasis)
Kriminologija 3k.
1gr.
2gr.
Mindaugas Lankauskas, Asist., Dr.
|
15:00 - 16:30
Tarptautinė organizuota nusikalstama veikla (Pasirenkamasis)
Kriminologija 3k.
1gr.
2gr.
Mindaugas Lankauskas, Asist., Dr.
|
17:00 - 18:30
Tarptautinė organizuota nusikalstama veikla (Pasirenkamasis)
Kriminologija 3k.
1gr.
Mindaugas Lankauskas, Asist., Dr.
|
17:00 - 18:30
Tarptautinė organizuota nusikalstama veikla (Pasirenkamasis)
Kriminologija 3k.
1gr.
Mindaugas Lankauskas, Asist., Dr.
|
|
|
|
305 (18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
306 (74) |
|
|
|
11:00 - 12:30
Korėjiečių kalba II/VII d. (Privalomasis)
Korėjistika 1k.
1gr.
Jevgenija Driuk, Lekt.
|
11:00 - 12:30
Korėjiečių kalba II/VII d. (Privalomasis)
Korėjistika 1k.
1gr.
Jevgenija Driuk, Lekt.
|
|
|
15:00 - 16:30
Psichologija mokyklai (Privalomasis)
Dalyko pedagogika 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
Dovilė Butkienė, Lekt.
Saulė Raižienė, Prof., Dr.
Albina Saikauskienė, Lekt.
|
15:00 - 16:30
Psichologija mokyklai (Privalomasis)
Dalyko pedagogika 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
Dovilė Butkienė, Lekt.
Saulė Raižienė, Prof., Dr.
Albina Saikauskienė, Lekt.
|
17:00 - 18:30
Psichologija mokyklai (Privalomasis)
Dalyko pedagogika 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
Dovilė Butkienė, Lekt.
Saulė Raižienė, Prof., Dr.
Albina Saikauskienė, Lekt.
|
17:00 - 18:30
Psichologija mokyklai (Privalomasis)
Dalyko pedagogika 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
Dovilė Butkienė, Lekt.
Saulė Raižienė, Prof., Dr.
Albina Saikauskienė, Lekt.
|
19:00 - 20:30
Grupių psichologija (Pasirenkamasis)
Psichologija (S) 3k.
1gr.
Agnė Dzimidienė, J. Asist.
|
19:00 - 20:30
Grupių psichologija (Pasirenkamasis)
Psichologija (S) 3k.
1gr.
Agnė Dzimidienė, J. Asist.
|
|
307 (66) |
|
09:00 - 10:30
Kiekybiniai socialinių tyrimų metodai (Privalomasis)
Sociologija 1k.
1gr.
Sociologija 2k.
1gr.
Ingrida Gečienė-Janulionė, Asist., Dr.
|
09:00 - 10:30
Kiekybiniai socialinių tyrimų metodai (Privalomasis)
Sociologija 1k.
1gr.
Sociologija 2k.
1gr.
Ingrida Gečienė-Janulionė, Asist., Dr.
|
11:00 - 12:30
Kiekybiniai socialinių tyrimų metodai (Privalomasis)
Sociologija 1k.
1gr.
2gr.
Sociologija 2k.
1gr.
Ingrida Gečienė-Janulionė, Asist., Dr.
|
11:00 - 12:30
Kiekybiniai socialinių tyrimų metodai (Privalomasis)
Sociologija 1k.
1gr.
2gr.
Sociologija 2k.
1gr.
Ingrida Gečienė-Janulionė, Asist., Dr.
|
|
|
15:00 - 16:30
Sociologija (BUS)
Laimutė Žilinskienė, Doc., Dr.
|
15:00 - 16:30
Sociologija (BUS)
Laimutė Žilinskienė, Doc., Dr.
|
|
|
|
|
|
308 (21) |
|
09:00 - 10:30
Lotynų kalba. Filosofiniai tekstai (Pasirenkamasis)
Filosofija 1k.
1gr.
2gr.
Živilė Pabijutaitė, Doc., Dr.
|
09:00 - 10:30
Lotynų kalba. Filosofiniai tekstai (Pasirenkamasis)
Filosofija 1k.
1gr.
2gr.
Živilė Pabijutaitė, Doc., Dr.
|
11:00 - 12:30
Lotynų kalba. Filosofiniai tekstai (Pasirenkamasis)
Filosofija 1k.
1gr.
2gr.
Živilė Pabijutaitė, Doc., Dr.
|
11:00 - 12:30
Lotynų kalba. Filosofiniai tekstai (Pasirenkamasis)
Filosofija 1k.
1gr.
2gr.
Živilė Pabijutaitė, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Formalioji semantika (Pasirenkamasis)
Dalyko pedagogika: filosofija ir etika 3k.
1gr.
1gr.
2gr.
Filosofija 4k.
1gr.
Živilė Pabijutaitė, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Formalioji semantika (Pasirenkamasis)
Dalyko pedagogika: filosofija ir etika 3k.
1gr.
1gr.
2gr.
Filosofija 4k.
1gr.
Živilė Pabijutaitė, Doc., Dr.
|
15:00 - 16:30
Kriminalinės justicijos diskursai (Privalomasis)
Taikomoji ir teorinė kriminologija 1k.
1gr.
Aleksandras Dobryninas, Prof., Dr. (HP)
15:00 - 16:30
Kriminalinės justicijos diskursai (Pasirenkamasis)
Teisės psichologija 1k.
1gr.
Aleksandras Dobryninas, Prof., Dr. (HP)
|
15:00 - 16:30
Kriminalinės justicijos diskursai (Privalomasis)
Taikomoji ir teorinė kriminologija 1k.
1gr.
Aleksandras Dobryninas, Prof., Dr. (HP)
15:00 - 16:30
Kriminalinės justicijos diskursai (Pasirenkamasis)
Teisės psichologija 1k.
1gr.
Aleksandras Dobryninas, Prof., Dr. (HP)
|
17:00 - 18:30
Kriminalinės justicijos diskursai (Privalomasis)
Taikomoji ir teorinė kriminologija 1k.
1gr.
Aleksandras Dobryninas, Prof., Dr. (HP)
17:00 - 18:30
Kriminalinės justicijos diskursai (Pasirenkamasis)
Teisės psichologija 1k.
1gr.
Aleksandras Dobryninas, Prof., Dr. (HP)
|
17:00 - 18:30
Kriminalinės justicijos diskursai (Privalomasis)
Taikomoji ir teorinė kriminologija 1k.
1gr.
Aleksandras Dobryninas, Prof., Dr. (HP)
17:00 - 18:30
Kriminalinės justicijos diskursai (Pasirenkamasis)
Teisės psichologija 1k.
1gr.
Aleksandras Dobryninas, Prof., Dr. (HP)
|
|
|
|
313 (29) |
08:30 - 10:40
Paskaita Korėjistika 1 k. dėstytoja HyunHee Lee
Korėjistika 1k.
1gr.
HyunHee Lee, Asist., Dr.
|
08:30 - 10:40
Paskaita Korėjistika 1 k. dėstytoja HyunHee Lee
Korėjistika 1k.
1gr.
HyunHee Lee, Asist., Dr.
09:00 - 10:30
Korėjiečių kalba II/VII d. (Privalomasis)
Korėjistika 1k.
1gr.
Jevgenija Driuk, Lekt.
|
08:30 - 10:40
Paskaita Korėjistika 1 k. dėstytoja HyunHee Lee
Korėjistika 1k.
1gr.
HyunHee Lee, Asist., Dr.
09:00 - 10:30
Korėjiečių kalba II/VII d. (Privalomasis)
Korėjistika 1k.
1gr.
Jevgenija Driuk, Lekt.
|
11:00 - 12:30
Tarpkultūrinis ugdymas (Pasirenkamasis)
Vaikystės pedagogika (Ikimokyklinis ugdymas) 3k.
1gr.
1gr.
2gr.
Rasa Aškinytė, Lekt.
Lilija Duoblienė, Prof., Dr.
Matomi komentarai: ir PD seminarai
|
11:00 - 12:30
Tarpkultūrinis ugdymas (Pasirenkamasis)
Vaikystės pedagogika (Ikimokyklinis ugdymas) 3k.
1gr.
1gr.
2gr.
Rasa Aškinytė, Lekt.
Lilija Duoblienė, Prof., Dr.
Matomi komentarai: ir PD seminarai
|
13:00 - 14:30
Tarpkultūrinis ugdymas (Pasirenkamasis)
Vaikystės pedagogika (Ikimokyklinis ugdymas) 3k.
1gr.
1gr.
2gr.
Rasa Aškinytė, Lekt.
Lilija Duoblienė, Prof., Dr.
Matomi komentarai: ir PD seminarai
|
13:00 - 14:30
Tarpkultūrinis ugdymas (Pasirenkamasis)
Vaikystės pedagogika (Ikimokyklinis ugdymas) 3k.
1gr.
1gr.
2gr.
Rasa Aškinytė, Lekt.
Lilija Duoblienė, Prof., Dr.
Matomi komentarai: ir PD seminarai
|
15:00 - 16:30
Politinis procesas (Privalomasis)
Socialinė politika 2k.
1gr.
Eugenijus Dunajevas, Doc., Dr.
|
15:00 - 16:30
Politinis procesas (Privalomasis)
Socialinė politika 2k.
1gr.
Eugenijus Dunajevas, Doc., Dr.
|
17:00 - 18:30
Europos Sąjungos švietimo politika (Pasirenkamasis)
Sociologija 1k.
1gr.
Rimantas Želvys, Prof., Habil. dr.
17:00 - 18:30
Europos Sąjungos švietimo politika (Privalomasis)
Edukologija: Švietimo politika ir lyderystė šaka 1k.
1gr.
Rūta Bružienė, J. Asist.
Rimantas Želvys, Prof., Habil. dr.
|
17:00 - 18:30
Europos Sąjungos švietimo politika (Pasirenkamasis)
Sociologija 1k.
1gr.
Rimantas Želvys, Prof., Habil. dr.
17:00 - 18:30
Europos Sąjungos švietimo politika (Privalomasis)
Edukologija: Švietimo politika ir lyderystė šaka 1k.
1gr.
Rūta Bružienė, J. Asist.
Rimantas Želvys, Prof., Habil. dr.
|
|
|
|
401 (18) |
|
09:00 - 10:30
WAIS-III/WASI (Pasirenkamasis)
Klinikinė psichologija 1k.
1gr.
2gr.
Ingrida Gabrialavičiūtė, Asist., Dr.
Karolina Petraškaitė, J. Asist.
|
09:00 - 10:30
WAIS-III/WASI (Pasirenkamasis)
Klinikinė psichologija 1k.
1gr.
2gr.
Ingrida Gabrialavičiūtė, Asist., Dr.
Karolina Petraškaitė, J. Asist.
|
11:00 - 12:30
WAIS-III/WASI (Pasirenkamasis)
Klinikinė psichologija 1k.
1gr.
2gr.
Karolina Petraškaitė, J. Asist.
Matomi komentarai: PD pratybos
|
11:00 - 12:30
WAIS-III/WASI (Pasirenkamasis)
Klinikinė psichologija 1k.
1gr.
2gr.
Karolina Petraškaitė, J. Asist.
Matomi komentarai: PD pratybos
|
|
14:30 - 15:00
Susitikimas dėl kursinių
Maryja Šupa, Doc., Dr.
|
|
|
17:00 - 19:00
Estetikos seminaras (nuotolinis), dokt. Rokas Vaičiulis
Rita Novikienė
|
17:00 - 19:00
Estetikos seminaras (nuotolinis), dokt. Rokas Vaičiulis
Rita Novikienė
|
|
|
|
403 (27) |
|
09:00 - 10:30
Vaiko psichologinis įvertinimas II/III d. (Privalomasis)
Edukacinė ir vaiko psichologija 1k.
1gr.
Dovilė Butkienė, Lekt.
Dalia Nasvytienė, Doc., Dr.
|
09:00 - 10:30
Vaiko psichologinis įvertinimas II/III d. (Privalomasis)
Edukacinė ir vaiko psichologija 1k.
1gr.
Dovilė Butkienė, Lekt.
Dalia Nasvytienė, Doc., Dr.
|
11:00 - 12:30
Vaiko psichologinis įvertinimas II/III d. (Privalomasis)
Edukacinė ir vaiko psichologija 1k.
1gr.
Dovilė Butkienė, Lekt.
Dalia Nasvytienė, Doc., Dr.
|
11:00 - 12:30
Vaiko psichologinis įvertinimas II/III d. (Privalomasis)
Edukacinė ir vaiko psichologija 1k.
1gr.
Dovilė Butkienė, Lekt.
Dalia Nasvytienė, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Socialinė šeimos antropologija (Pasirenkamasis)
Socialinis darbas 1k.
1gr.
Lijana Gvaldaitė, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Socialinė šeimos antropologija (Pasirenkamasis)
Socialinis darbas 1k.
1gr.
Lijana Gvaldaitė, Doc., Dr.
|
15:00 - 16:30
Asmenybės psichologija (Privalomasis)
Psichologija 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Pogrupiai: 1
Tomas Maceina, Asist., Dr.
|
15:00 - 16:30
Asmenybės psichologija (Privalomasis)
Psichologija 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Pogrupiai: 1
Tomas Maceina, Asist., Dr.
|
|
|
|
|
|
406 (20) |
|
|
|
11:00 - 12:30
Dialogo filosofija (Privalomasis)
Religijos studijos 1k.
1gr.
Danutė Bacevičiūtė, Doc., Dr.
|
11:00 - 12:30
Dialogo filosofija (Privalomasis)
Religijos studijos 1k.
1gr.
Danutė Bacevičiūtė, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Dialogo filosofija (Privalomasis)
Religijos studijos 1k.
1gr.
Danutė Bacevičiūtė, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Dialogo filosofija (Privalomasis)
Religijos studijos 1k.
1gr.
Danutė Bacevičiūtė, Doc., Dr.
|
15:00 - 16:30
Taikomoji socialinė psichologija
Olga Zamalijeva, Doc., Dr.
|
15:00 - 16:30
Taikomoji socialinė psichologija
Olga Zamalijeva, Doc., Dr.
|
|
|
|
|
|
001 (17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
107 (33) |
|
09:00 - 10:30
Matematinio ir informatinio raštingumo ugdymas 4: informatinio ugdymo didaktika (Privalomasis)
Vaikystės pedagogika (Pradinis ugdymas) 3k.
1gr.
2gr.
Valentina Dagienė, Prof., Dr. (HP)
Eglė Jasutė, Doc., Dr.
|
09:00 - 10:30
Matematinio ir informatinio raštingumo ugdymas 4: informatinio ugdymo didaktika (Privalomasis)
Vaikystės pedagogika (Pradinis ugdymas) 3k.
1gr.
2gr.
Valentina Dagienė, Prof., Dr. (HP)
Eglė Jasutė, Doc., Dr.
|
11:00 - 12:30
Matematinio ir informatinio raštingumo ugdymas 4: informatinio ugdymo didaktika (Privalomasis)
Vaikystės pedagogika (Pradinis ugdymas) 3k.
1gr.
Valentina Dagienė, Prof., Dr. (HP)
Eglė Jasutė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: 1 gr.
|
11:00 - 12:30
Matematinio ir informatinio raštingumo ugdymas 4: informatinio ugdymo didaktika (Privalomasis)
Vaikystės pedagogika (Pradinis ugdymas) 3k.
1gr.
Valentina Dagienė, Prof., Dr. (HP)
Eglė Jasutė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: 1 gr.
|
13:00 - 14:30
Matematinio ir informatinio raštingumo ugdymas 4: informatinio ugdymo didaktika (Privalomasis)
Vaikystės pedagogika (Pradinis ugdymas) 3k.
2gr.
Valentina Dagienė, Prof., Dr. (HP)
Eglė Jasutė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: 2 gr.
|
13:00 - 14:30
Matematinio ir informatinio raštingumo ugdymas 4: informatinio ugdymo didaktika (Privalomasis)
Vaikystės pedagogika (Pradinis ugdymas) 3k.
2gr.
Valentina Dagienė, Prof., Dr. (HP)
Eglė Jasutė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: 2 gr.
|
|
16:00 - 19:00
Klinikinės psichologijos magistrantai, 1k., studentė Aistė Kraptavičiūtė
Rita Novikienė
|
16:00 - 19:00
Klinikinės psichologijos magistrantai, 1k., studentė Aistė Kraptavičiūtė
Rita Novikienė
|
16:00 - 19:00
Klinikinės psichologijos magistrantai, 1k., studentė Aistė Kraptavičiūtė
Rita Novikienė
|
|
|
|
111 (23) |
|
|
|
|
|
|
|
15:00 - 19:00
Atminties ir dėmesio tyrimas
Remigijus Bliumas, Doc., Dr.
|
15:00 - 19:00
Atminties ir dėmesio tyrimas
Remigijus Bliumas, Doc., Dr.
|
15:00 - 19:00
Atminties ir dėmesio tyrimas
Remigijus Bliumas, Doc., Dr.
|
15:00 - 19:00
Atminties ir dėmesio tyrimas
Remigijus Bliumas, Doc., Dr.
|
|
|
|
201 (71) |
|
09:00 - 19:00
Konferencija
Kristina Rinkevičienė
|
09:00 - 19:00
Konferencija
Kristina Rinkevičienė
|
09:00 - 19:00
Konferencija
Kristina Rinkevičienė
|
09:00 - 19:00
Konferencija
Kristina Rinkevičienė
|
09:00 - 19:00
Konferencija
Kristina Rinkevičienė
|
09:00 - 19:00
Konferencija
Kristina Rinkevičienė
|
09:00 - 19:00
Konferencija
Kristina Rinkevičienė
|
09:00 - 19:00
Konferencija
Kristina Rinkevičienė
|
09:00 - 19:00
Konferencija
Kristina Rinkevičienė
|
09:00 - 19:00
Konferencija
Kristina Rinkevičienė
|
|
|
|
204 (38) |
|
09:00 - 10:30
Socialiniai tyrimai kriminologijoje (Privalomasis)
Kriminologija 1k.
2gr.
Aušra Pocienė, Asist., Dr.
|
09:00 - 10:30
Socialiniai tyrimai kriminologijoje (Privalomasis)
Kriminologija 1k.
2gr.
Aušra Pocienė, Asist., Dr.
|
11:00 - 12:30
Akademinė ir mokslinė anglų kalba (Sociologija) (Privalomasis)
Sociologija 1k.
1gr.
2gr.
Pogrupiai: 2
Daiva Janavičienė, Lekt.
|
11:00 - 12:30
Akademinė ir mokslinė anglų kalba (Sociologija) (Privalomasis)
Sociologija 1k.
1gr.
2gr.
Pogrupiai: 2
Daiva Janavičienė, Lekt.
|
13:00 - 14:30
Akademinė ir mokslinė anglų kalba (Sociologija) (Privalomasis)
Sociologija 1k.
1gr.
2gr.
Pogrupiai: 1
Daiva Janavičienė, Lekt.
|
13:00 - 14:30
Akademinė ir mokslinė anglų kalba (Sociologija) (Privalomasis)
Sociologija 1k.
1gr.
2gr.
Pogrupiai: 1
Daiva Janavičienė, Lekt.
|
15:00 - 16:30
Organizacinės psichologijos mokomoji praktika
Psichologija 4k.
1gr.
2gr.
3gr.
Agnė Dzimidienė, J. Asist.
|
15:00 - 16:30
Organizacinės psichologijos mokomoji praktika
Psichologija 4k.
1gr.
2gr.
3gr.
Agnė Dzimidienė, J. Asist.
|
|
|
|
|
|
205 (27) |
|
|
|
|
|
13:00 - 14:30
Žinojimo ir mokslo sociologija (Privalomasis)
Sociologija 1k.
1gr.
Arūnas Poviliūnas, Prof., Dr. (HP)
13:00 - 14:30
Žinojimo ir mokslo sociologija (Pasirenkamasis)
Filosofija 1k.
1gr.
Filosofija 2k.
1gr.
Arūnas Poviliūnas, Prof., Dr. (HP)
|
13:00 - 14:30
Žinojimo ir mokslo sociologija (Privalomasis)
Sociologija 1k.
1gr.
Arūnas Poviliūnas, Prof., Dr. (HP)
13:00 - 14:30
Žinojimo ir mokslo sociologija (Pasirenkamasis)
Filosofija 1k.
1gr.
Filosofija 2k.
1gr.
Arūnas Poviliūnas, Prof., Dr. (HP)
|
15:00 - 16:30
Žinojimo ir mokslo sociologija (Privalomasis)
Sociologija 1k.
1gr.
Arūnas Poviliūnas, Prof., Dr. (HP)
15:00 - 16:30
Žinojimo ir mokslo sociologija (Pasirenkamasis)
Filosofija 1k.
1gr.
Filosofija 2k.
1gr.
Arūnas Poviliūnas, Prof., Dr. (HP)
|
15:00 - 16:30
Žinojimo ir mokslo sociologija (Privalomasis)
Sociologija 1k.
1gr.
Arūnas Poviliūnas, Prof., Dr. (HP)
15:00 - 16:30
Žinojimo ir mokslo sociologija (Pasirenkamasis)
Filosofija 1k.
1gr.
Filosofija 2k.
1gr.
Arūnas Poviliūnas, Prof., Dr. (HP)
|
|
|
|
|
|
208 (22) |
|
|
|
11:00 - 13:00
SD katedros posėdis
Donata Petružytė, Doc., Dr.
|
11:00 - 13:00
SD katedros posėdis
Donata Petružytė, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Nacionalinės ir globalios įkalinimo problemos ir tyrimai (Pasirenkamasis)
Taikomoji ir teorinė kriminologija 1k.
1gr.
Jolanta Aleknevičienė, Asist., Dr.
|
13:00 - 14:30
Nacionalinės ir globalios įkalinimo problemos ir tyrimai (Pasirenkamasis)
Taikomoji ir teorinė kriminologija 1k.
1gr.
Jolanta Aleknevičienė, Asist., Dr.
|
15:00 - 16:30
Magistrantų seminarai (Mokslo tiriamasis darbas I/II d.) (Privalomasis)
Taikomoji ir teorinė kriminologija 1k.
1gr.
Jolanta Aleknevičienė, Asist., Dr.
|
15:00 - 16:30
Magistrantų seminarai (Mokslo tiriamasis darbas I/II d.) (Privalomasis)
Taikomoji ir teorinė kriminologija 1k.
1gr.
Jolanta Aleknevičienė, Asist., Dr.
|
|
|
|
|
|
301 (81) |
|
|
|
|
12:00 - 14:00
Tyrimo interviu, dr. Dovilė Grigienė
Dovilė Grigienė, Asist., Dr.
|
12:00 - 14:00
Tyrimo interviu, dr. Dovilė Grigienė
Dovilė Grigienė, Asist., Dr.
|
|
15:00 - 16:30
Taikomoji socialinė psichologija (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS
tvarkaraštis
Arūnas Žiedelis, Asist., Dr.
|
15:00 - 16:30
Taikomoji socialinė psichologija (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS
tvarkaraštis
Arūnas Žiedelis, Asist., Dr.
|
17:00 - 18:30
Taikomoji socialinė psichologija (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS
tvarkaraštis
Arūnas Žiedelis, Asist., Dr.
Matomi komentarai: I grupė
|
17:00 - 18:30
Taikomoji socialinė psichologija (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS
tvarkaraštis
Arūnas Žiedelis, Asist., Dr.
Matomi komentarai: I grupė
|
|
|
|
302 (78) |
|
|
|
11:00 - 12:30
Psichotraumatologijos įvadas (Pasirenkamasis)
Psichologija 4k.
1gr.
2gr.
3gr.
Pogrupiai: 1
Paulina Želvienė, Doc., Dr.
|
11:00 - 12:30
Psichotraumatologijos įvadas (Pasirenkamasis)
Psichologija 4k.
1gr.
2gr.
3gr.
Pogrupiai: 1
Paulina Želvienė, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Psichotraumatologijos įvadas (Pasirenkamasis)
Psichologija 4k.
1gr.
2gr.
3gr.
Pogrupiai: 2
Paulina Želvienė, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Psichotraumatologijos įvadas (Pasirenkamasis)
Psichologija 4k.
1gr.
2gr.
3gr.
Pogrupiai: 2
Paulina Želvienė, Doc., Dr.
|
|
|
|
|
|
|
|
303 (46) |
|
|
|
|
|
13:00 - 14:30
Psichologinės terapijos paradigmos: egzistencinė-humanistinė (Privalomasis)
Klinikinė psichologija 1k.
2gr.
Marija Vaštakė, Asist., Dr.
|
13:00 - 14:30
Psichologinės terapijos paradigmos: egzistencinė-humanistinė (Privalomasis)
Klinikinė psichologija 1k.
2gr.
Marija Vaštakė, Asist., Dr.
|
15:00 - 16:30
Socialinio darbo psichologija (Privalomasis)
Socialinis darbas 1k.
1gr.
Dovilė Grigienė, Asist., Dr.
|
15:00 - 16:30
Socialinio darbo psichologija (Privalomasis)
Socialinis darbas 1k.
1gr.
Dovilė Grigienė, Asist., Dr.
|
|
|
|
|
|
304 (57) |
|
|
|
|
|
13:00 - 14:30
Socialinio darbo profesijos raida (Pasirenkamasis)
Socialinis darbas 2k.
1gr.
Laimutė Žalimienė, Prof., Dr. (HP)
13:00 - 14:30
Socialinio darbo profesijos raida (Privalomasis)
Socialinis darbas 1k.
1gr.
Laimutė Žalimienė, Prof., Dr. (HP)
|
13:00 - 14:30
Socialinio darbo profesijos raida (Pasirenkamasis)
Socialinis darbas 2k.
1gr.
Laimutė Žalimienė, Prof., Dr. (HP)
13:00 - 14:30
Socialinio darbo profesijos raida (Privalomasis)
Socialinis darbas 1k.
1gr.
Laimutė Žalimienė, Prof., Dr. (HP)
|
15:00 - 16:30
Edukacinės psichologijos mokomoji praktika (Privalomasis)
Psichologija 4k.
1gr.
2gr.
3gr.
Albina Saikauskienė, Lekt.
|
15:00 - 16:30
Edukacinės psichologijos mokomoji praktika (Privalomasis)
Psichologija 4k.
1gr.
2gr.
3gr.
Albina Saikauskienė, Lekt.
|
|
|
|
|
|
305 (18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
306 (74) |
|
|
|
|
|
13:00 - 16:30
Švietimo lyderystė, teisė ir vadyba (Pasirenkamasis)
Vaikystės pedagogika 4k.
1gr.
2gr.
Renata Bilbokaitė, Prof., Dr.
Matomi komentarai: semestras baigiasi anksčiau, vyks Nuotoliniu būdu, bet priskirta aud.
|
13:00 - 16:30
Švietimo lyderystė, teisė ir vadyba (Pasirenkamasis)
Vaikystės pedagogika 4k.
1gr.
2gr.
Renata Bilbokaitė, Prof., Dr.
Matomi komentarai: semestras baigiasi anksčiau, vyks Nuotoliniu būdu, bet priskirta aud.
|
13:00 - 16:30
Švietimo lyderystė, teisė ir vadyba (Pasirenkamasis)
Vaikystės pedagogika 4k.
1gr.
2gr.
Renata Bilbokaitė, Prof., Dr.
Matomi komentarai: semestras baigiasi anksčiau, vyks Nuotoliniu būdu, bet priskirta aud.
|
13:00 - 16:30
Švietimo lyderystė, teisė ir vadyba (Pasirenkamasis)
Vaikystės pedagogika 4k.
1gr.
2gr.
Renata Bilbokaitė, Prof., Dr.
Matomi komentarai: semestras baigiasi anksčiau, vyks Nuotoliniu būdu, bet priskirta aud.
|
|
|
|
|
|
307 (66) |
|
09:00 - 10:30
Paskaita Kriminologijos 1 kurso studentams
Aušra Pocienė, Asist., Dr.
|
09:00 - 10:30
Paskaita Kriminologijos 1 kurso studentams
Aušra Pocienė, Asist., Dr.
|
11:00 - 12:30
Socialiniai tyrimai kriminologijoje (Privalomasis)
Kriminologija 1k.
1gr.
2gr.
Aušra Pocienė, Asist., Dr.
|
11:00 - 12:30
Socialiniai tyrimai kriminologijoje (Privalomasis)
Kriminologija 1k.
1gr.
2gr.
Aušra Pocienė, Asist., Dr.
|
|
|
15:00 - 18:30
Paskaita
Kristina Rinkevičienė
Matomi komentarai: dr. R. Bikauskaitei
|
15:00 - 18:30
Paskaita
Kristina Rinkevičienė
Matomi komentarai: dr. R. Bikauskaitei
|
15:00 - 18:30
Paskaita
Kristina Rinkevičienė
Matomi komentarai: dr. R. Bikauskaitei
|
15:00 - 18:30
Paskaita
Kristina Rinkevičienė
Matomi komentarai: dr. R. Bikauskaitei
|
|
|
|
308 (21) |
|
|
|
|
|
13:00 - 14:30
Sveikata ir gerovė darbo vietoje (Pasirenkamasis)
Sveikatos psichologija 1k.
1gr.
2gr.
1gr.
Arūnas Žiedelis, Asist., Dr.
|
13:00 - 14:30
Sveikata ir gerovė darbo vietoje (Pasirenkamasis)
Sveikatos psichologija 1k.
1gr.
2gr.
1gr.
Arūnas Žiedelis, Asist., Dr.
|
15:00 - 16:30
Teisės psichologijos mokomoji praktika (Privalomasis)
Psichologija 4k.
1gr.
2gr.
3gr.
Violeta Cimalanskaitė-Kazlauskienė, J. Asist.
|
15:00 - 16:30
Teisės psichologijos mokomoji praktika (Privalomasis)
Psichologija 4k.
1gr.
2gr.
3gr.
Violeta Cimalanskaitė-Kazlauskienė, J. Asist.
|
|
|
|
|
|
313 (29) |
|
09:00 - 10:30
Ikimokyklinė pedagogika ir ugdymo programų rengimas 2: ugdymo procesas ir pasiekimų vertinimas (Privalomasis)
Vaikystės pedagogika (Ikimokyklinis ugdymas) 2k.
1gr.
Sergejus Neifachas, Doc., Dr.
Goda Stonkuvienė, Asist., Dr.
|
09:00 - 10:30
Ikimokyklinė pedagogika ir ugdymo programų rengimas 2: ugdymo procesas ir pasiekimų vertinimas (Privalomasis)
Vaikystės pedagogika (Ikimokyklinis ugdymas) 2k.
1gr.
Sergejus Neifachas, Doc., Dr.
Goda Stonkuvienė, Asist., Dr.
|
11:00 - 12:30
Ikimokyklinė pedagogika ir ugdymo programų rengimas 2: ugdymo procesas ir pasiekimų vertinimas (Privalomasis)
Vaikystės pedagogika (Ikimokyklinis ugdymas) 2k.
1gr.
Sergejus Neifachas, Doc., Dr.
Goda Stonkuvienė, Asist., Dr.
|
11:00 - 12:30
Ikimokyklinė pedagogika ir ugdymo programų rengimas 2: ugdymo procesas ir pasiekimų vertinimas (Privalomasis)
Vaikystės pedagogika (Ikimokyklinis ugdymas) 2k.
1gr.
Sergejus Neifachas, Doc., Dr.
Goda Stonkuvienė, Asist., Dr.
|
13:00 - 14:30
Ikimokyklinė pedagogika ir ugdymo programų rengimas 2: ugdymo procesas ir pasiekimų vertinimas (Privalomasis)
Vaikystės pedagogika (Ikimokyklinis ugdymas) 2k.
1gr.
Sergejus Neifachas, Doc., Dr.
Goda Stonkuvienė, Asist., Dr.
|
13:00 - 14:30
Ikimokyklinė pedagogika ir ugdymo programų rengimas 2: ugdymo procesas ir pasiekimų vertinimas (Privalomasis)
Vaikystės pedagogika (Ikimokyklinis ugdymas) 2k.
1gr.
Sergejus Neifachas, Doc., Dr.
Goda Stonkuvienė, Asist., Dr.
|
15:00 - 16:45
Environmental ethics
Renata Bikauskaitė, Asist., Dr.
|
15:00 - 16:45
Environmental ethics
Renata Bikauskaitė, Asist., Dr.
|
17:00 - 18:30
Lyderystės strategijos švietime (Pasirenkamasis)
Edukologija: Švietimo kultūra darniai plėtrai šaka 1k.
1gr.
1gr.
Sergejus Neifachas, Doc., Dr.
|
17:00 - 18:30
Lyderystės strategijos švietime (Pasirenkamasis)
Edukologija: Švietimo kultūra darniai plėtrai šaka 1k.
1gr.
1gr.
Sergejus Neifachas, Doc., Dr.
|
|
|
|
401 (18) |
|
09:00 - 10:30
Psichologinio konsultavimo procesas (Privalomasis)
Klinikinė psichologija 1k.
1gr.
2gr.
Pogrupiai: 6
Marija Giedraitytė-Guzikauskienė, Vyresn. Lekt., Dr.
|
09:00 - 10:30
Psichologinio konsultavimo procesas (Privalomasis)
Klinikinė psichologija 1k.
1gr.
2gr.
Pogrupiai: 6
Marija Giedraitytė-Guzikauskienė, Vyresn. Lekt., Dr.
|
11:00 - 12:30
Psichologinio konsultavimo procesas (Privalomasis)
Klinikinė psichologija 1k.
1gr.
2gr.
Pogrupiai: 6
Marija Giedraitytė-Guzikauskienė, Vyresn. Lekt., Dr.
|
11:00 - 12:30
Psichologinio konsultavimo procesas (Privalomasis)
Klinikinė psichologija 1k.
1gr.
2gr.
Pogrupiai: 6
Marija Giedraitytė-Guzikauskienė, Vyresn. Lekt., Dr.
|
|
|
15:00 - 16:30
Mokslinės psichologijos mokomoji praktika (Privalomasis)
Psichologija 4k.
1gr.
2gr.
3gr.
Jonas Eimontas, Doc., Dr.
|
15:00 - 16:30
Mokslinės psichologijos mokomoji praktika (Privalomasis)
Psichologija 4k.
1gr.
2gr.
3gr.
Jonas Eimontas, Doc., Dr.
|
|
|
|
|
|
403 (27) |
|
09:00 - 10:30
Mokslo istorija (Pasirenkamasis)
Filosofija 1k.
1gr.
2gr.
Filosofija 2k.
1gr.
2gr.
Filosofija 3k.
1gr.
2gr.
Jonas Čiurlionis, Doc., Dr.
|
09:00 - 10:30
Mokslo istorija (Pasirenkamasis)
Filosofija 1k.
1gr.
2gr.
Filosofija 2k.
1gr.
2gr.
Filosofija 3k.
1gr.
2gr.
Jonas Čiurlionis, Doc., Dr.
|
11:00 - 12:30
Mokslo istorija (Pasirenkamasis)
Filosofija 1k.
1gr.
2gr.
Filosofija 2k.
1gr.
2gr.
Filosofija 3k.
1gr.
2gr.
Jonas Čiurlionis, Doc., Dr.
|
11:00 - 12:30
Mokslo istorija (Pasirenkamasis)
Filosofija 1k.
1gr.
2gr.
Filosofija 2k.
1gr.
2gr.
Filosofija 3k.
1gr.
2gr.
Jonas Čiurlionis, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Miego ir sapnų psichologija (Pasirenkamasis)
Psichologija 1k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Psichologija 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Pogrupiai: 1
Tadas Stumbrys, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Miego ir sapnų psichologija (Pasirenkamasis)
Psichologija 1k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Psichologija 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Pogrupiai: 1
Tadas Stumbrys, Doc., Dr.
|
15:00 - 16:30
Klinikinės ir sveikatos psichologijos mokomoji praktika (Privalomasis)
Psichologija 4k.
1gr.
2gr.
3gr.
Marija Vaštakė, Asist., Dr.
|
15:00 - 16:30
Klinikinės ir sveikatos psichologijos mokomoji praktika (Privalomasis)
Psichologija 4k.
1gr.
2gr.
3gr.
Marija Vaštakė, Asist., Dr.
|
|
|
|
|
|
406 (20) |
|
|
|
11:00 - 12:30
Bioinformatika (Pasirenkamasis)
Filosofija 1k.
1gr.
Filosofija 2k.
1gr.
Rytis Stanikūnas, Doc., Dr.
|
11:00 - 12:30
Bioinformatika (Pasirenkamasis)
Filosofija 1k.
1gr.
Filosofija 2k.
1gr.
Rytis Stanikūnas, Doc., Dr.
|
|
|
15:00 - 16:30
Migracijos procesai ir politika (Privalomasis)
Socialinė politika 1k.
1gr.
Violeta Gevorgianienė, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Migracijos procesai ir politika (Pasirenkamasis)
Socialinis darbas 1k.
1gr.
Violeta Gevorgianienė, Doc., Dr.
|
15:00 - 16:30
Migracijos procesai ir politika (Privalomasis)
Socialinė politika 1k.
1gr.
Violeta Gevorgianienė, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Migracijos procesai ir politika (Pasirenkamasis)
Socialinis darbas 1k.
1gr.
Violeta Gevorgianienė, Doc., Dr.
|
|
|
|
|
|