Geomokslų institutas
2021.11.29 -- 2021.12.05

Pirmadienis
08:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:00
111 Geofiltracijos l.
114 a.
116 kab.
118 Gruntų mechanikos l.
202 Magistrantų a. 09:30 - 11:30
Kadastrai ir registrai (Privalomasis)
K-GIS 3k. tvarkaraštis

Donatas Ovodas, Asist., Dr.
09:30 - 11:30
Kadastrai ir registrai (Privalomasis)
K-GIS 3k. tvarkaraštis

Donatas Ovodas, Asist., Dr.
09:30 - 11:30
Kadastrai ir registrai (Privalomasis)
K-GIS 3k. tvarkaraštis

Donatas Ovodas, Asist., Dr.
13:00 - 14:00
Teminė kartografija (Privalomasis)
Hidrogeologija ir inžinerinė geologija (šaka) 4k. tvarkaraštis

Loreta Šutinienė, Lekt.
Komentarai: nepasirinko
14:00 - 16:00
Teminė kartografija (Privalomasis)
Geografija 2k. tvarkaraštis

Loreta Šutinienė, Lekt.
14:00 - 16:00
Teminė kartografija (Privalomasis)
Geografija 2k. tvarkaraštis

Loreta Šutinienė, Lekt.
204 Hidrogeochemijos l.
205 Geoinformatikos l. 10:00 - 12:00
Kompiuterinės kartografavimo programos (Privalomasis)
Hidrogeologija ir inžinerinė geologija (šaka) 3k. tvarkaraštis

Artūras Bautrėnas, Doc., Dr.

10:00 - 12:00
Kompiuterinės kartografavimo programos (Pasirenkamasis)
Geologija (šaka) 3k. tvarkaraštis

Artūras Bautrėnas, Doc., Dr.
10:00 - 12:00
Kompiuterinės kartografavimo programos (Privalomasis)
Hidrogeologija ir inžinerinė geologija (šaka) 3k. tvarkaraštis

Artūras Bautrėnas, Doc., Dr.

10:00 - 12:00
Kompiuterinės kartografavimo programos (Pasirenkamasis)
Geologija (šaka) 3k. tvarkaraštis

Artūras Bautrėnas, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Kompiuterinės kartografavimo programos (Privalomasis)
Hidrogeologija ir inžinerinė geologija (šaka) 3k. tvarkaraštis

Artūras Bautrėnas, Doc., Dr.

12:00 - 14:00
Kompiuterinės kartografavimo programos (Pasirenkamasis)
Geologija (šaka) 3k. tvarkaraštis

Artūras Bautrėnas, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Kompiuterinės kartografavimo programos (Privalomasis)
Hidrogeologija ir inžinerinė geologija (šaka) 3k. tvarkaraštis

Artūras Bautrėnas, Doc., Dr.

12:00 - 14:00
Kompiuterinės kartografavimo programos (Pasirenkamasis)
Geologija (šaka) 3k. tvarkaraštis

Artūras Bautrėnas, Doc., Dr.
207 Geoinžinerijos a.
210 Inžinerinės geologijos l.
211 Geoaplinkos a. 10:30 - 12:00
Kartografijos pagrindai (Privalomasis)
K-GIS 1k. tvarkaraštis

Neringa Mačiulevičiūtė-Turlienė, Lekt.
10:30 - 12:00
Kartografijos pagrindai (Privalomasis)
K-GIS 1k. tvarkaraštis

Neringa Mačiulevičiūtė-Turlienė, Lekt.
12:00 - 15:00
Hidrosferos ciklai ir zoniškumo tyrimai (Pasirenkamasis)
Erasmus+ tvarkaraštis
Geologija 1k. tvarkaraštis

Žana Skuratovič, Asist., Dr.
12:00 - 15:00
Hidrosferos ciklai ir zoniškumo tyrimai (Pasirenkamasis)
Erasmus+ tvarkaraštis
Geologija 1k. tvarkaraštis

Žana Skuratovič, Asist., Dr.
12:00 - 15:00
Hidrosferos ciklai ir zoniškumo tyrimai (Pasirenkamasis)
Erasmus+ tvarkaraštis
Geologija 1k. tvarkaraštis

Žana Skuratovič, Asist., Dr.
15:00 - 16:00
Hidrosferos ciklai ir zoniškumo tyrimai (Pasirenkamasis)
Erasmus+ tvarkaraštis
Geologija 1k. tvarkaraštis

Žana Skuratovič, Asist., Dr.
17:00 - 21:00
Baltijos šalių geotechnika (Privalomasis)
Geologija/nuo 2 sem. Hidrogeologija ir inžinerinė geologija (šaka) 2k. tvarkaraštis

Sonata Gadeikytė, Doc., Dr.
17:00 - 21:00
Baltijos šalių geotechnika (Privalomasis)
Geologija/nuo 2 sem. Hidrogeologija ir inžinerinė geologija (šaka) 2k. tvarkaraštis

Sonata Gadeikytė, Doc., Dr.
17:00 - 21:00
Baltijos šalių geotechnika (Privalomasis)
Geologija/nuo 2 sem. Hidrogeologija ir inžinerinė geologija (šaka) 2k. tvarkaraštis

Sonata Gadeikytė, Doc., Dr.
17:00 - 21:00
Baltijos šalių geotechnika (Privalomasis)
Geologija/nuo 2 sem. Hidrogeologija ir inžinerinė geologija (šaka) 2k. tvarkaraštis

Sonata Gadeikytė, Doc., Dr.
21:00 - 22:00
Baltijos šalių geotechnika (Privalomasis)
Geologija/nuo 2 sem. Hidrogeologija ir inžinerinė geologija (šaka) 2k. tvarkaraštis

Sonata Gadeikytė, Doc., Dr.
213 a. 11:00 - 13:30
Akademinė ir mokslinė anglų kalba I/II (Privalomasis)
MH_B 1k. tvarkaraštis

Lina Marčiulionytė, Lekt.
11:00 - 13:30
Akademinė ir mokslinė anglų kalba I/II (Privalomasis)
MH_B 1k. tvarkaraštis

Lina Marčiulionytė, Lekt.
11:00 - 13:30
Akademinė ir mokslinė anglų kalba I/II (Privalomasis)
MH_B 1k. tvarkaraštis

Lina Marčiulionytė, Lekt.

13:30 - 15:00
Akademinė ir mokslinė anglų kalba I/II (Privalomasis)
K-GIS 1k. tvarkaraštis

Lina Marčiulionytė, Lekt.
13:30 - 15:00
Akademinė ir mokslinė anglų kalba I/II (Privalomasis)
K-GIS 1k. tvarkaraštis

Lina Marčiulionytė, Lekt.
16:00 - 17:30
Akademinė ir mokslinė anglų kalba I/II (Privalomasis)
Geologija 1k. tvarkaraštis

Lina Marčiulionytė, Lekt.
16:00 - 17:30
Akademinė ir mokslinė anglų kalba I/II (Privalomasis)
Geologija 1k. tvarkaraštis

Lina Marčiulionytė, Lekt.
214 Didžioji fakulteto a. 08:30 - 10:30
Kartografijos pagrindai (Privalomasis)
Geografija 1k. tvarkaraštis tvarkaraštis tvarkaraštis

Algimantas Česnulevičius, Prof., Habil. dr.
08:30 - 10:30
Kartografijos pagrindai (Privalomasis)
Geografija 1k. tvarkaraštis tvarkaraštis tvarkaraštis

Algimantas Česnulevičius, Prof., Habil. dr.
08:30 - 10:30
Kartografijos pagrindai (Privalomasis)
Geografija 1k. tvarkaraštis tvarkaraštis tvarkaraštis

Algimantas Česnulevičius, Prof., Habil. dr.
220 Kartografijos kab. 13:00 - 14:00
Interneto geografinių informacijos sistemų programavimas (Privalomasis)
K-GIS 4k. tvarkaraštis

Andrius Balčiūnas, Asist., Dr.
14:00 - 17:30
Interneto geografinių informacijos sistemų programavimas (Privalomasis)
K-GIS 4k. tvarkaraštis

Andrius Balčiūnas, Asist., Dr.
14:00 - 17:30
Interneto geografinių informacijos sistemų programavimas (Privalomasis)
K-GIS 4k. tvarkaraštis

Andrius Balčiūnas, Asist., Dr.
14:00 - 17:30
Interneto geografinių informacijos sistemų programavimas (Privalomasis)
K-GIS 4k. tvarkaraštis

Andrius Balčiūnas, Asist., Dr.
14:00 - 17:30
Interneto geografinių informacijos sistemų programavimas (Privalomasis)
K-GIS 4k. tvarkaraštis

Andrius Balčiūnas, Asist., Dr.
18:00 - 18:45
Duomenų bazių projektavimas (Pasirenkamasis)
Klimato sistemos studijos 1k. tvarkaraštis

Andrius Balčiūnas, Asist., Dr.

18:00 - 18:45
Duomenų bazių projektavimas (Privalomasis)
Kartografija 1k. tvarkaraštis

Andrius Balčiūnas, Asist., Dr.

18:45 - 21:00
Duomenų bazių projektavimas (Pasirenkamasis)
Klimato sistemos studijos 1k. tvarkaraštis

Andrius Balčiūnas, Asist., Dr.

18:45 - 21:00
Duomenų bazių projektavimas (Privalomasis)
Kartografija 1k. tvarkaraštis

Andrius Balčiūnas, Asist., Dr.
18:45 - 21:00
Duomenų bazių projektavimas (Pasirenkamasis)
Klimato sistemos studijos 1k. tvarkaraštis

Andrius Balčiūnas, Asist., Dr.

18:45 - 21:00
Duomenų bazių projektavimas (Privalomasis)
Kartografija 1k. tvarkaraštis

Andrius Balčiūnas, Asist., Dr.
18:45 - 21:00
Duomenų bazių projektavimas (Pasirenkamasis)
Klimato sistemos studijos 1k. tvarkaraštis

Andrius Balčiūnas, Asist., Dr.

18:45 - 21:00
Duomenų bazių projektavimas (Privalomasis)
Kartografija 1k. tvarkaraštis

Andrius Balčiūnas, Asist., Dr.
221 Paleontologijos a. 08:00 - 10:00
Chemija (Privalomasis)
Geologija 1k. tvarkaraštis

Vilma Olšauskaitė, Doc., Dr.
08:00 - 10:00
Chemija (Privalomasis)
Geologija 1k. tvarkaraštis

Vilma Olšauskaitė, Doc., Dr.
13:30 - 15:30
Matematinė kartografija (Privalomasis)
Kartografija 2k. tvarkaraštis

Donatas Ovodas, Asist., Dr.
13:30 - 15:30
Matematinė kartografija (Privalomasis)
Kartografija 2k. tvarkaraštis

Donatas Ovodas, Asist., Dr.
13:30 - 15:30
Matematinė kartografija (Privalomasis)
Kartografija 2k. tvarkaraštis

Donatas Ovodas, Asist., Dr.
222 Mineralogijos a. 09:00 - 10:00
Struktūrinė geologija (Privalomasis)
Geologija 2k. tvarkaraštis

Audrius Čečys, Asist., Dr.
10:00 - 13:00
Struktūrinė geologija (Privalomasis)
Geologija 2k. tvarkaraštis

Audrius Čečys, Asist., Dr.
10:00 - 13:00
Struktūrinė geologija (Privalomasis)
Geologija 2k. tvarkaraštis

Audrius Čečys, Asist., Dr.
10:00 - 13:00
Struktūrinė geologija (Privalomasis)
Geologija 2k. tvarkaraštis

Audrius Čečys, Asist., Dr.
13:00 - 15:00
Kartografijos pagrindai (Privalomasis)
Geografija 1k. tvarkaraštis

Neringa Mačiulevičiūtė-Turlienė, Lekt.
13:00 - 15:00
Kartografijos pagrindai (Privalomasis)
Geografija 1k. tvarkaraštis

Neringa Mačiulevičiūtė-Turlienė, Lekt.
223 Petrologijos l.
225 Prof. J. Dalinkevičiaus a.
228 Geochemijos l.
300 k.
305 Prof. A. Basalyko a. 12:00 - 14:00
Lietuvos kraštovaizdžio raida (Privalomasis)
Geografija ir teritorijų planavimas 1k. tvarkaraštis
Geografija ir teritorijų planavimas 2k. tvarkaraštis

Filomena Kavoliutė, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Lietuvos kraštovaizdžio raida (Privalomasis)
Geografija ir teritorijų planavimas 1k. tvarkaraštis
Geografija ir teritorijų planavimas 2k. tvarkaraštis

Filomena Kavoliutė, Doc., Dr.
14:00 - 15:00
Lietuvos kraštovaizdžio raida (Privalomasis)
Geografija ir teritorijų planavimas 1k. tvarkaraštis
Geografija ir teritorijų planavimas 2k. tvarkaraštis

Filomena Kavoliutė, Doc., Dr.
15:00 - 16:00
Lietuvos kraštovaizdžio raida (Privalomasis)
Geografija ir teritorijų planavimas 1k. tvarkaraštis
Geografija ir teritorijų planavimas 2k. tvarkaraštis

Filomena Kavoliutė, Doc., Dr.
16:00 - 18:00
Taikomieji teritorijos tyrimai (Privalomasis)
Geografija ir teritorijų planavimas 1k. tvarkaraštis

Darijus Veteikis, Prof., Dr.
16:00 - 18:00
Taikomieji teritorijos tyrimai (Privalomasis)
Geografija ir teritorijų planavimas 1k. tvarkaraštis

Darijus Veteikis, Prof., Dr.
307 Magistrantūros a. 16:00 - 20:00
Darbas nuotoliniu būdu

Pedagogo komentarai: stud. Austė Jancevičiūtė
16:00 - 20:00
Darbas nuotoliniu būdu

Pedagogo komentarai: stud. Austė Jancevičiūtė
16:00 - 20:00
Darbas nuotoliniu būdu

Pedagogo komentarai: stud. Austė Jancevičiūtė
16:00 - 20:00
Darbas nuotoliniu būdu

Pedagogo komentarai: stud. Austė Jancevičiūtė
309 Prof. Č. Kudabos a. 08:00 - 11:00
Rekreacijos ir turizmo geografija (Privalomasis)
Geografija 2k. tvarkaraštis
MH_B 3k. tvarkaraštis

Ričardas Skorupskas, Doc., Dr.
Komentarai: MH pasirenkamasis
08:00 - 11:00
Rekreacijos ir turizmo geografija (Privalomasis)
Geografija 2k. tvarkaraštis
MH_B 3k. tvarkaraštis

Ričardas Skorupskas, Doc., Dr.
Komentarai: MH pasirenkamasis
08:00 - 11:00
Rekreacijos ir turizmo geografija (Privalomasis)
Geografija 2k. tvarkaraštis
MH_B 3k. tvarkaraštis

Ričardas Skorupskas, Doc., Dr.
Komentarai: MH pasirenkamasis
11:00 - 12:00
Rekreacijos ir turizmo geografija (Privalomasis)
MH_B 3k. tvarkaraštis

Ričardas Skorupskas, Doc., Dr.
Komentarai: MH pasirenkamasis

11:00 - 13:00
Rekreacijos ir turizmo geografija (Privalomasis)
Geografija 2k. tvarkaraštis

Ričardas Skorupskas, Doc., Dr.
11:00 - 13:00
Rekreacijos ir turizmo geografija (Privalomasis)
Geografija 2k. tvarkaraštis

Ričardas Skorupskas, Doc., Dr.
13:00 - 16:00
Saugomos teritorijos (Privalomasis)
Geografija 4k. tvarkaraštis

Agnė Jasinavičiūtė, Lekt.
13:00 - 16:00
Saugomos teritorijos (Privalomasis)
Geografija 4k. tvarkaraštis

Agnė Jasinavičiūtė, Lekt.
13:00 - 16:00
Saugomos teritorijos (Privalomasis)
Geografija 4k. tvarkaraštis

Agnė Jasinavičiūtė, Lekt.
16:00 - 17:00
Saugomos teritorijos (Privalomasis)
Geografija 4k. tvarkaraštis

Agnė Jasinavičiūtė, Lekt.
18:00 - 20:00
Taikomieji teritorijos tyrimai (Privalomasis)
Geografija ir teritorijų planavimas 1k. tvarkaraštis

Dovilė Krupickaitė, Prof., Dr.
18:00 - 20:00
Taikomieji teritorijos tyrimai (Privalomasis)
Geografija ir teritorijų planavimas 1k. tvarkaraštis

Dovilė Krupickaitė, Prof., Dr.
313 Prof. V. Chomskio a. 09:00 - 10:30
Atviro kodo geografinės informacinės sistemos (Privalomasis)
K-GIS 2k. tvarkaraštis
K-GIS 4k. tvarkaraštis

Andrius Balčiūnas, Asist., Dr.
09:00 - 10:30
Atviro kodo geografinės informacinės sistemos (Privalomasis)
K-GIS 2k. tvarkaraštis
K-GIS 4k. tvarkaraštis

Andrius Balčiūnas, Asist., Dr.

10:30 - 12:00
Atviro kodo geografinės informacinės sistemos (Privalomasis)
K-GIS 2k. tvarkaraštis
K-GIS 4k. tvarkaraštis

Andrius Balčiūnas, Asist., Dr.
10:30 - 12:00
Atviro kodo geografinės informacinės sistemos (Privalomasis)
K-GIS 2k. tvarkaraštis
K-GIS 4k. tvarkaraštis

Andrius Balčiūnas, Asist., Dr.
15:00 - 18:00
Gamtinės Žemės sistemos (Privalomasis)
Geografija 1k. tvarkaraštis
K-GIS 2k. tvarkaraštis

Laurynas Jukna, Asist., Dr.
15:00 - 18:00
Gamtinės Žemės sistemos (Privalomasis)
Geografija 1k. tvarkaraštis
K-GIS 2k. tvarkaraštis

Laurynas Jukna, Asist., Dr.
15:00 - 18:00
Gamtinės Žemės sistemos (Privalomasis)
Geografija 1k. tvarkaraštis
K-GIS 2k. tvarkaraštis

Laurynas Jukna, Asist., Dr.
18:00 - 19:00
Gamtinės Žemės sistemos (Privalomasis)
Geografija 1k. tvarkaraštis
K-GIS 2k. tvarkaraštis

Laurynas Jukna, Asist., Dr.
314 Kompiuterių klasė 14:30 - 16:30
Įvadas į krantų geomorfologiją ir krantotvarką (Laisvasis)
Erasmus+ tvarkaraštis

Donatas Pupienis, Doc., Dr.
14:30 - 16:30
Įvadas į krantų geomorfologiją ir krantotvarką (Laisvasis)
Erasmus+ tvarkaraštis

Donatas Pupienis, Doc., Dr.
14:30 - 16:30
Įvadas į krantų geomorfologiją ir krantotvarką (Laisvasis)
Erasmus+ tvarkaraštis

Donatas Pupienis, Doc., Dr.
316 Hidrologijos a. 09:00 - 12:00
Okeanografija II/II d. (Privalomasis)
MH_B 4k. tvarkaraštis

Donatas Pupienis, Doc., Dr.
09:00 - 12:00
Okeanografija II/II d. (Privalomasis)
MH_B 4k. tvarkaraštis

Donatas Pupienis, Doc., Dr.
09:00 - 12:00
Okeanografija II/II d. (Privalomasis)
MH_B 4k. tvarkaraštis

Donatas Pupienis, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Okeanografija II/II d. (Privalomasis)
MH_B 4k. tvarkaraštis

Donatas Pupienis, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Okeanografija II/II d. (Privalomasis)
MH_B 4k. tvarkaraštis

Donatas Pupienis, Doc., Dr.
318 Skaitmeninių met. hidromet. l. 12:00 - 13:30
Programavimo ir duomenų analizės įvadas (Privalomasis)
MH_B 2k. tvarkaraštis

Lauras Balakauskas, Asist., Dr.

12:00 - 13:30
Programavimo ir duomenų analizės įvadas (Privalomasis)
K-GIS 2k. tvarkaraštis

Lauras Balakauskas, Asist., Dr.
12:00 - 13:30
Programavimo ir duomenų analizės įvadas (Privalomasis)
MH_B 2k. tvarkaraštis

Lauras Balakauskas, Asist., Dr.

12:00 - 13:30
Programavimo ir duomenų analizės įvadas (Privalomasis)
K-GIS 2k. tvarkaraštis

Lauras Balakauskas, Asist., Dr.
15:00 - 17:00
Vandentvarka (Privalomasis)
Geografija ir teritorijų planavimas 2k. tvarkaraštis
Klimato sistemos studijos 1k. tvarkaraštis

Edvinas Stonevičius, Doc., Dr.
15:00 - 17:00
Vandentvarka (Privalomasis)
Geografija ir teritorijų planavimas 2k. tvarkaraštis
Klimato sistemos studijos 1k. tvarkaraštis

Edvinas Stonevičius, Doc., Dr.
319 Klimatologijos ir meteorologijos a. 09:00 - 11:00
Atmosferos chemija (Privalomasis)
MH_B 2k. tvarkaraštis

Artūras Katelnikovas, Prof., Dr.
09:00 - 11:00
Atmosferos chemija (Privalomasis)
MH_B 2k. tvarkaraštis

Artūras Katelnikovas, Prof., Dr.
11:00 - 12:00
Atmosferos chemija (Privalomasis)
MH_B 2k. tvarkaraštis

Artūras Katelnikovas, Prof., Dr.
16:00 - 18:00
Distanciniai metodai hidrometeorologijoje (Privalomasis)
MH_B 3k. tvarkaraštis

Judita Liukaitytė-Kukienė, Lekt., Dr.
16:00 - 18:00
Distanciniai metodai hidrometeorologijoje (Privalomasis)
MH_B 3k. tvarkaraštis

Judita Liukaitytė-Kukienė, Lekt., Dr.
18:00 - 19:00
Distanciniai metodai hidrometeorologijoje (Privalomasis)
MH_B 3k. tvarkaraštis

Judita Liukaitytė-Kukienė, Lekt., Dr.
III-111 Hidrometeorologijos a.
Antradienis
08:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:00
111 Geofiltracijos l. 15:00 - 17:00
Hidrogeologijos pagrindai (Privalomasis)
Geologija 2k. tvarkaraštis

Vytautas Samalavičius, J. Asist.
15:00 - 17:00
Hidrogeologijos pagrindai (Privalomasis)
Geologija 2k. tvarkaraštis

Vytautas Samalavičius, J. Asist.
114 a. 16:00 - 18:00
GIS metodologija ir taikymas (Privalomasis)
Kartografija 1k. tvarkaraštis

Kęstutis Papšys, Lekt., Dr.
16:00 - 18:00
GIS metodologija ir taikymas (Privalomasis)
Kartografija 1k. tvarkaraštis

Kęstutis Papšys, Lekt., Dr.
18:00 - 21:00
GIS metodologija ir taikymas (Privalomasis)
Kartografija 1k. tvarkaraštis

Kęstutis Papšys, Lekt., Dr.
18:00 - 21:00
GIS metodologija ir taikymas (Privalomasis)
Kartografija 1k. tvarkaraštis

Kęstutis Papšys, Lekt., Dr.
18:00 - 21:00
GIS metodologija ir taikymas (Privalomasis)
Kartografija 1k. tvarkaraštis

Kęstutis Papšys, Lekt., Dr.
116 kab.
118 Gruntų mechanikos l.
202 Magistrantų a. 11:00 - 14:00
Hidrogeochemija (Privalomasis)
Hidrogeologija ir inžinerinė geologija (šaka) 3k. tvarkaraštis

Kęstutis Jokšas, Doc., Dr.
11:00 - 14:00
Hidrogeochemija (Privalomasis)
Hidrogeologija ir inžinerinė geologija (šaka) 3k. tvarkaraštis

Kęstutis Jokšas, Doc., Dr.
11:00 - 14:00
Hidrogeochemija (Privalomasis)
Hidrogeologija ir inžinerinė geologija (šaka) 3k. tvarkaraštis

Kęstutis Jokšas, Doc., Dr.
14:00 - 15:00
Hidrogeochemija (Privalomasis)
Hidrogeologija ir inžinerinė geologija (šaka) 3k. tvarkaraštis

Kęstutis Jokšas, Doc., Dr.
204 Hidrogeochemijos l.
205 Geoinformatikos l. 14:00 - 16:00
Geologinių darbų teisiniai pagrindai ir organizavimas (Privalomasis)
Geologija (šaka) 4k. tvarkaraštis tvarkaraštis

Jurga Arustienė, Lekt., Dr.
Jurga Lazauskienė, Asist., Dr.
Gintaras Žaržojus, Doc., Dr.
Komentarai: geologams PD
14:00 - 16:00
Geologinių darbų teisiniai pagrindai ir organizavimas (Privalomasis)
Geologija (šaka) 4k. tvarkaraštis tvarkaraštis

Jurga Arustienė, Lekt., Dr.
Jurga Lazauskienė, Asist., Dr.
Gintaras Žaržojus, Doc., Dr.
Komentarai: geologams PD
207 Geoinžinerijos a. 11:00 - 13:00
Akademinė ir mokslinė anglų kalba I/II (Privalomasis)
Geografija 1k. tvarkaraštis Pogrupiai: 1

Daiva Janavičienė, Lekt.
11:00 - 13:00
Akademinė ir mokslinė anglų kalba I/II (Privalomasis)
Geografija 1k. tvarkaraštis Pogrupiai: 1

Daiva Janavičienė, Lekt.
13:00 - 15:00
Akademinė ir mokslinė anglų kalba I/II (Privalomasis)
Geografija 1k. tvarkaraštis Pogrupiai: 2

Daiva Janavičienė, Lekt.
13:00 - 15:00
Akademinė ir mokslinė anglų kalba I/II (Privalomasis)
Geografija 1k. tvarkaraštis Pogrupiai: 2

Daiva Janavičienė, Lekt.
210 Inžinerinės geologijos l.
211 Geoaplinkos a. 12:00 - 15:00
Hidrogeologijos pagrindai (Privalomasis)
Geologija 2k. tvarkaraštis

Vytautas Samalavičius, J. Asist.
12:00 - 15:00
Hidrogeologijos pagrindai (Privalomasis)
Geologija 2k. tvarkaraštis

Vytautas Samalavičius, J. Asist.
12:00 - 15:00
Hidrogeologijos pagrindai (Privalomasis)
Geologija 2k. tvarkaraštis

Vytautas Samalavičius, J. Asist.
16:00 - 19:00
Technogeninė geochemija (Pasirenkamasis)
Hidrogeologija ir inžinerinė geologija (šaka) 3k. tvarkaraštis

Sonata Gadeikytė, Doc., Dr.
16:00 - 19:00
Technogeninė geochemija (Pasirenkamasis)
Hidrogeologija ir inžinerinė geologija (šaka) 3k. tvarkaraštis

Sonata Gadeikytė, Doc., Dr.
16:00 - 19:00
Technogeninė geochemija (Pasirenkamasis)
Hidrogeologija ir inžinerinė geologija (šaka) 3k. tvarkaraštis

Sonata Gadeikytė, Doc., Dr.
19:00 - 20:00
Technogeninė geochemija (Pasirenkamasis)
Hidrogeologija ir inžinerinė geologija (šaka) 3k. tvarkaraštis

Sonata Gadeikytė, Doc., Dr.
213 a. 12:00 - 15:00
Teorinė ir taikomoji stratigrafija (Privalomasis)
Erasmus+ tvarkaraštis
Geologija/nuo 2 sem. Geologija (šaka) 2k. tvarkaraštis

Sigitas Radzevičius, Prof., Dr.
12:00 - 15:00
Teorinė ir taikomoji stratigrafija (Privalomasis)
Erasmus+ tvarkaraštis
Geologija/nuo 2 sem. Geologija (šaka) 2k. tvarkaraštis

Sigitas Radzevičius, Prof., Dr.
12:00 - 15:00
Teorinė ir taikomoji stratigrafija (Privalomasis)
Erasmus+ tvarkaraštis
Geologija/nuo 2 sem. Geologija (šaka) 2k. tvarkaraštis

Sigitas Radzevičius, Prof., Dr.
16:00 - 19:00
Aplinkos hidrogeologija (Privalomasis)
Hidrogeologija ir inžinerinė geologija (šaka) 4k. tvarkaraštis

Jurga Arustienė, Lekt., Dr.

16:00 - 19:00
Aplinkos hidrogeologija (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkotvarka 2k. tvarkaraštis

Jurga Arustienė, Lekt., Dr.
Komentarai: M.K. Čiurlionio 21
16:00 - 19:00
Aplinkos hidrogeologija (Privalomasis)
Hidrogeologija ir inžinerinė geologija (šaka) 4k. tvarkaraštis

Jurga Arustienė, Lekt., Dr.

16:00 - 19:00
Aplinkos hidrogeologija (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkotvarka 2k. tvarkaraštis

Jurga Arustienė, Lekt., Dr.
Komentarai: M.K. Čiurlionio 21
16:00 - 19:00
Aplinkos hidrogeologija (Privalomasis)
Hidrogeologija ir inžinerinė geologija (šaka) 4k. tvarkaraštis

Jurga Arustienė, Lekt., Dr.

16:00 - 19:00
Aplinkos hidrogeologija (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkotvarka 2k. tvarkaraštis

Jurga Arustienė, Lekt., Dr.
Komentarai: M.K. Čiurlionio 21
19:00 - 21:00
Aplinkos hidrogeologija (Privalomasis)
Hidrogeologija ir inžinerinė geologija (šaka) 4k. tvarkaraštis

Vaidotas Valskys, Asist., Dr.

19:00 - 21:00
Aplinkos hidrogeologija (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkotvarka 2k. tvarkaraštis

Vaidotas Valskys, Asist., Dr.
Komentarai: M.K. Čiurlionio 21
19:00 - 21:00
Aplinkos hidrogeologija (Privalomasis)
Hidrogeologija ir inžinerinė geologija (šaka) 4k. tvarkaraštis

Vaidotas Valskys, Asist., Dr.

19:00 - 21:00
Aplinkos hidrogeologija (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkotvarka 2k. tvarkaraštis

Vaidotas Valskys, Asist., Dr.
Komentarai: M.K. Čiurlionio 21
214 Didžioji fakulteto a. 09:00 - 12:00
Hidrologijos pagrindai (Privalomasis)

Gintaras Valiuškevičius, Doc., Dr.

09:00 - 12:00
Hidrologijos pagrindai (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkosauga 2k. tvarkaraštis

Gintaras Valiuškevičius, Doc., Dr.
Komentarai: M.K.Čiurlionio 21

09:00 - 12:00
Hidrologijos pagrindai (Privalomasis)
K-GIS 2k. tvarkaraštis
MH_B 1k. tvarkaraštis

Gintaras Valiuškevičius, Doc., Dr.
09:00 - 12:00
Hidrologijos pagrindai (Privalomasis)

Gintaras Valiuškevičius, Doc., Dr.

09:00 - 12:00
Hidrologijos pagrindai (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkosauga 2k. tvarkaraštis

Gintaras Valiuškevičius, Doc., Dr.
Komentarai: M.K.Čiurlionio 21

09:00 - 12:00
Hidrologijos pagrindai (Privalomasis)
K-GIS 2k. tvarkaraštis
MH_B 1k. tvarkaraštis

Gintaras Valiuškevičius, Doc., Dr.
09:00 - 12:00
Hidrologijos pagrindai (Privalomasis)

Gintaras Valiuškevičius, Doc., Dr.

09:00 - 12:00
Hidrologijos pagrindai (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkosauga 2k. tvarkaraštis

Gintaras Valiuškevičius, Doc., Dr.
Komentarai: M.K.Čiurlionio 21

09:00 - 12:00
Hidrologijos pagrindai (Privalomasis)
K-GIS 2k. tvarkaraštis
MH_B 1k. tvarkaraštis

Gintaras Valiuškevičius, Doc., Dr.
12:00 - 13:30
Hidrologijos pagrindai (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkosauga 2k. tvarkaraštis

Rita Linkevičienė, Asist., Dr.
Komentarai: M.K.Čiurlionio 21
12:00 - 13:30
Hidrologijos pagrindai (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkosauga 2k. tvarkaraštis

Rita Linkevičienė, Asist., Dr.
Komentarai: M.K.Čiurlionio 21
14:00 - 17:00
Meteorologijos pagrindai (Privalomasis)
Geografija 2k. tvarkaraštis tvarkaraštis
MH_B 1k. tvarkaraštis

Egidijus Rimkus, Prof., Dr.
Komentarai: Geografams PD

14:00 - 17:00
Meteorologijos pagrindai (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkosauga 2k. tvarkaraštis

Egidijus Rimkus, Prof., Dr.
Komentarai: M.K. Čiurlionio 21
14:00 - 17:00
Meteorologijos pagrindai (Privalomasis)
Geografija 2k. tvarkaraštis tvarkaraštis
MH_B 1k. tvarkaraštis

Egidijus Rimkus, Prof., Dr.
Komentarai: Geografams PD

14:00 - 17:00
Meteorologijos pagrindai (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkosauga 2k. tvarkaraštis

Egidijus Rimkus, Prof., Dr.
Komentarai: M.K. Čiurlionio 21
14:00 - 17:00
Meteorologijos pagrindai (Privalomasis)
Geografija 2k. tvarkaraštis tvarkaraštis
MH_B 1k. tvarkaraštis

Egidijus Rimkus, Prof., Dr.
Komentarai: Geografams PD

14:00 - 17:00
Meteorologijos pagrindai (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkosauga 2k. tvarkaraštis

Egidijus Rimkus, Prof., Dr.
Komentarai: M.K. Čiurlionio 21
220 Kartografijos kab. 12:00 - 13:30
Kartografijos pagrindai (Privalomasis)
MH_B 1k. tvarkaraštis

Neringa Mačiulevičiūtė-Turlienė, Lekt.
12:00 - 13:30
Kartografijos pagrindai (Privalomasis)
MH_B 1k. tvarkaraštis

Neringa Mačiulevičiūtė-Turlienė, Lekt.
14:00 - 16:00
Įvadas į kartografiją ir geografines informacijos sistemas (Privalomasis)
K-GIS 1k. tvarkaraštis

Neringa Mačiulevičiūtė-Turlienė, Lekt.
14:00 - 16:00
Įvadas į kartografiją ir geografines informacijos sistemas (Privalomasis)
K-GIS 1k. tvarkaraštis

Neringa Mačiulevičiūtė-Turlienė, Lekt.
16:00 - 17:00
Įvadas į kartografiją ir geografines informacijos sistemas (Privalomasis)
K-GIS 1k. tvarkaraštis

Neringa Mačiulevičiūtė-Turlienė, Lekt.
221 Paleontologijos a. 09:00 - 12:00
Kvartero tarpledynmečių aplinkos (Privalomasis)
Geologija/nuo 2 sem. Geologija (šaka) 2k. tvarkaraštis

Giedrė Vaikutienė, M. Darbuot., Dr.

09:00 - 12:00
Kraštovaizdžio ekologija (Privalomasis)
Geografija 4k. tvarkaraštis

Margarita Jankauskaitė, Lekt., Dr.
09:00 - 12:00
Kvartero tarpledynmečių aplinkos (Privalomasis)
Geologija/nuo 2 sem. Geologija (šaka) 2k. tvarkaraštis

Giedrė Vaikutienė, M. Darbuot., Dr.

09:00 - 12:00
Kraštovaizdžio ekologija (Privalomasis)
Geografija 4k. tvarkaraštis

Margarita Jankauskaitė, Lekt., Dr.
09:00 - 12:00
Kvartero tarpledynmečių aplinkos (Privalomasis)
Geologija/nuo 2 sem. Geologija (šaka) 2k. tvarkaraštis

Giedrė Vaikutienė, M. Darbuot., Dr.

09:00 - 12:00
Kraštovaizdžio ekologija (Privalomasis)
Geografija 4k. tvarkaraštis

Margarita Jankauskaitė, Lekt., Dr.
12:00 - 13:00
Kraštovaizdžio ekologija (Privalomasis)
Geografija 4k. tvarkaraštis

Margarita Jankauskaitė, Lekt., Dr.

12:00 - 14:00
Teminė kartografija (Privalomasis)
K-GIS 2k. tvarkaraštis

Loreta Šutinienė, Lekt.
12:00 - 14:00
Teminė kartografija (Privalomasis)
K-GIS 2k. tvarkaraštis

Loreta Šutinienė, Lekt.
15:00 - 16:00
Teorinė ir taikomoji stratigrafija (Privalomasis)
Erasmus+ tvarkaraštis
Geologija/nuo 2 sem. Geologija (šaka) 2k. tvarkaraštis

Sigitas Radzevičius, Prof., Dr.
18:00 - 20:00
Geologijos muziejui

Eugenija Rudnickaitė, Dr.
18:00 - 20:00
Geologijos muziejui

Eugenija Rudnickaitė, Dr.
222 Mineralogijos a. 09:00 - 12:00
Baltijos kraštų geologija ir tektonika (Privalomasis)
Geologija (šaka) 4k. tvarkaraštis tvarkaraštis

Vaida Kirkliauskaitė, J. Asist.
09:00 - 12:00
Baltijos kraštų geologija ir tektonika (Privalomasis)
Geologija (šaka) 4k. tvarkaraštis tvarkaraštis

Vaida Kirkliauskaitė, J. Asist.
09:00 - 12:00
Baltijos kraštų geologija ir tektonika (Privalomasis)
Geologija (šaka) 4k. tvarkaraštis tvarkaraštis

Vaida Kirkliauskaitė, J. Asist.
12:00 - 14:00
Baltijos kraštų geologija ir tektonika (Privalomasis)
Geologija (šaka) 4k. tvarkaraštis tvarkaraštis

Vaida Kirkliauskaitė, J. Asist.
12:00 - 14:00
Baltijos kraštų geologija ir tektonika (Privalomasis)
Geologija (šaka) 4k. tvarkaraštis tvarkaraštis

Vaida Kirkliauskaitė, J. Asist.
14:00 - 16:00
Ledynų geologija (Pasirenkamasis)
Erasmus+ tvarkaraštis
Geologija 1k. tvarkaraštis

Petras Šinkūnas, Prof., Dr.
14:00 - 16:00
Ledynų geologija (Pasirenkamasis)
Erasmus+ tvarkaraštis
Geologija 1k. tvarkaraštis

Petras Šinkūnas, Prof., Dr.
16:00 - 17:00
Ledynų geologija (Pasirenkamasis)
Erasmus+ tvarkaraštis
Geologija 1k. tvarkaraštis

Petras Šinkūnas, Prof., Dr.
17:00 - 19:00
Geotektonika (Privalomasis)
Geologija 2k. tvarkaraštis

Jurga Lazauskienė, Asist., Dr.
17:00 - 19:00
Geotektonika (Privalomasis)
Geologija 2k. tvarkaraštis

Jurga Lazauskienė, Asist., Dr.
19:00 - 20:00
Geotektonika (Privalomasis)
Geologija 2k. tvarkaraštis

Jurga Lazauskienė, Asist., Dr.
223 Petrologijos l. 09:00 - 12:00
Taikomoji petrologija (Pasirenkamasis)
Erasmus+ tvarkaraštis
Geologija 1k. tvarkaraštis

Donatas Kaminskas, Doc., Dr.
Gražina Skridlaitė, Doc., Dr.
09:00 - 12:00
Taikomoji petrologija (Pasirenkamasis)
Erasmus+ tvarkaraštis
Geologija 1k. tvarkaraštis

Donatas Kaminskas, Doc., Dr.
Gražina Skridlaitė, Doc., Dr.
09:00 - 12:00
Taikomoji petrologija (Pasirenkamasis)
Erasmus+ tvarkaraštis
Geologija 1k. tvarkaraštis

Donatas Kaminskas, Doc., Dr.
Gražina Skridlaitė, Doc., Dr.
12:00 - 13:00
Taikomoji petrologija (Pasirenkamasis)
Erasmus+ tvarkaraštis
Geologija 1k. tvarkaraštis

Donatas Kaminskas, Doc., Dr.
Gražina Skridlaitė, Doc., Dr.
13:00 - 16:00
Magminių uolienų petrologija (Privalomasis)
Geologija (šaka) 3k. tvarkaraštis

Gražina Skridlaitė, Doc., Dr.
13:00 - 16:00
Magminių uolienų petrologija (Privalomasis)
Geologija (šaka) 3k. tvarkaraštis

Gražina Skridlaitė, Doc., Dr.
13:00 - 16:00
Magminių uolienų petrologija (Privalomasis)
Geologija (šaka) 3k. tvarkaraštis

Gražina Skridlaitė, Doc., Dr.
16:00 - 18:00
Magminių uolienų petrologija (Privalomasis)
Geologija (šaka) 3k. tvarkaraštis

Gražina Skridlaitė, Doc., Dr.
16:00 - 18:00
Magminių uolienų petrologija (Privalomasis)
Geologija (šaka) 3k. tvarkaraštis

Gražina Skridlaitė, Doc., Dr.
225 Prof. J. Dalinkevičiaus a.
228 Geochemijos l.
300 k.
305 Prof. A. Basalyko a. 13:00 - 14:00
Geografinių tyrimų metodologija (Privalomasis)
Geografija ir teritorijų planavimas 1k. tvarkaraštis

Rasa Šimanauskienė, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Geografinių tyrimų metodologija (Privalomasis)
Geografija ir teritorijų planavimas 1k. tvarkaraštis

Rasa Šimanauskienė, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Geografinių tyrimų metodologija (Privalomasis)
Geografija ir teritorijų planavimas 1k. tvarkaraštis

Rasa Šimanauskienė, Doc., Dr.
16:00 - 17:00
Teritorijų planavimo metodologija ir teisė I/II d. (Privalomasis)
Geografija ir teritorijų planavimas 1k. tvarkaraštis

Simonas Šabanovas, Asist., Dr.
17:00 - 18:00
Teritorijų planavimo metodologija ir teisė I/II d. (Privalomasis)
Geografija ir teritorijų planavimas 1k. tvarkaraštis

Simonas Šabanovas, Asist., Dr.
18:00 - 20:00
Teritorijų planavimo metodologija ir teisė I/II d. (Privalomasis)
Geografija ir teritorijų planavimas 1k. tvarkaraštis

Giedrė Godienė, Asist., Dr.
Simonas Šabanovas, Asist., Dr.
18:00 - 20:00
Teritorijų planavimo metodologija ir teisė I/II d. (Privalomasis)
Geografija ir teritorijų planavimas 1k. tvarkaraštis

Giedrė Godienė, Asist., Dr.
Simonas Šabanovas, Asist., Dr.
307 Magistrantūros a.
309 Prof. Č. Kudabos a. 09:00 - 11:00
Urbo ir agroekologija (Privalomasis)
Geografija 3k. tvarkaraštis

Regina Prapiestienė, Doc., Dr.
09:00 - 11:00
Urbo ir agroekologija (Privalomasis)
Geografija 3k. tvarkaraštis

Regina Prapiestienė, Doc., Dr.
11:00 - 13:00
Urbo ir agroekologija (Privalomasis)
Geografija 3k. tvarkaraštis

Filomena Kavoliutė, Doc., Dr.
11:00 - 13:00
Urbo ir agroekologija (Privalomasis)
Geografija 3k. tvarkaraštis

Filomena Kavoliutė, Doc., Dr.
313 Prof. V. Chomskio a. 08:00 - 11:00
Pedologija (Privalomasis)
Geografija 2k. tvarkaraštis
K-GIS 3k. tvarkaraštis

Jonas Volungevičius, Doc., Dr.
08:00 - 11:00
Pedologija (Privalomasis)
Geografija 2k. tvarkaraštis
K-GIS 3k. tvarkaraštis

Jonas Volungevičius, Doc., Dr.
08:00 - 11:00
Pedologija (Privalomasis)
Geografija 2k. tvarkaraštis
K-GIS 3k. tvarkaraštis

Jonas Volungevičius, Doc., Dr.
11:00 - 13:00
Pedologija (Privalomasis)
Geografija 2k. tvarkaraštis

Jonas Volungevičius, Doc., Dr.
11:00 - 13:00
Pedologija (Privalomasis)
Geografija 2k. tvarkaraštis

Jonas Volungevičius, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Ekonominė geografija (Privalomasis)
Geografija 3k. tvarkaraštis

Donatas Burneika, Prof., Dr.
14:00 - 16:00
Ekonominė geografija (Privalomasis)
Geografija 3k. tvarkaraštis

Donatas Burneika, Prof., Dr.
16:00 - 17:00
Ekonominė geografija (Privalomasis)
Geografija 3k. tvarkaraštis

Donatas Burneika, Prof., Dr.
314 Kompiuterių klasė
316 Hidrologijos a. 09:00 - 14:00
Sinoptinės meteorologijos pagrindai (Privalomasis)
Erasmus+ tvarkaraštis

Gintautas Stankūnavičius, Doc., Dr.

09:00 - 12:00
Dinaminės meteorologijos pagrindai ir orų prognozavimas (Privalomasis)
Erasmus+ tvarkaraštis
MH_B 3k. tvarkaraštis

Gintautas Stankūnavičius, Doc., Dr.
09:00 - 14:00
Sinoptinės meteorologijos pagrindai (Privalomasis)
Erasmus+ tvarkaraštis

Gintautas Stankūnavičius, Doc., Dr.

09:00 - 12:00
Dinaminės meteorologijos pagrindai ir orų prognozavimas (Privalomasis)
Erasmus+ tvarkaraštis
MH_B 3k. tvarkaraštis

Gintautas Stankūnavičius, Doc., Dr.
09:00 - 14:00
Sinoptinės meteorologijos pagrindai (Privalomasis)
Erasmus+ tvarkaraštis

Gintautas Stankūnavičius, Doc., Dr.

09:00 - 12:00
Dinaminės meteorologijos pagrindai ir orų prognozavimas (Privalomasis)
Erasmus+ tvarkaraštis
MH_B 3k. tvarkaraštis

Gintautas Stankūnavičius, Doc., Dr.
09:00 - 14:00
Sinoptinės meteorologijos pagrindai (Privalomasis)
Erasmus+ tvarkaraštis

Gintautas Stankūnavičius, Doc., Dr.

12:00 - 14:00
Dinaminės meteorologijos pagrindai ir orų prognozavimas (Privalomasis)
Erasmus+ tvarkaraštis
MH_B 3k. tvarkaraštis

Gintautas Stankūnavičius, Doc., Dr.
09:00 - 14:00
Sinoptinės meteorologijos pagrindai (Privalomasis)
Erasmus+ tvarkaraštis

Gintautas Stankūnavičius, Doc., Dr.

12:00 - 14:00
Dinaminės meteorologijos pagrindai ir orų prognozavimas (Privalomasis)
Erasmus+ tvarkaraštis
MH_B 3k. tvarkaraštis

Gintautas Stankūnavičius, Doc., Dr.
16:30 - 18:30
Aerometodai (Privalomasis)
K-GIS 3k. tvarkaraštis

Linas Bevainis, Asist., Dr.
16:30 - 18:30
Aerometodai (Privalomasis)
K-GIS 3k. tvarkaraštis

Linas Bevainis, Asist., Dr.
16:30 - 18:30
Aerometodai (Privalomasis)
K-GIS 3k. tvarkaraštis

Linas Bevainis, Asist., Dr.

18:30 - 20:30
Aerometodai (Privalomasis)
K-GIS 3k. tvarkaraštis

Linas Bevainis, Asist., Dr.
18:30 - 20:30
Aerometodai (Privalomasis)
K-GIS 3k. tvarkaraštis

Linas Bevainis, Asist., Dr.
18:30 - 20:30
Aerometodai (Privalomasis)
K-GIS 3k. tvarkaraštis

Linas Bevainis, Asist., Dr.
318 Skaitmeninių met. hidromet. l.
319 Klimatologijos ir meteorologijos a. 09:00 - 11:00
Lietuvos klimatas (Privalomasis)
MH_B 4k. tvarkaraštis

Arūnas Bukantis, Prof., Dr. (HP)
09:00 - 11:00
Lietuvos klimatas (Privalomasis)
MH_B 4k. tvarkaraštis

Arūnas Bukantis, Prof., Dr. (HP)
11:00 - 13:00
Lietuvos klimatas (Privalomasis)
MH_B 4k. tvarkaraštis

Arūnas Bukantis, Prof., Dr. (HP)
11:00 - 13:00
Lietuvos klimatas (Privalomasis)
MH_B 4k. tvarkaraštis

Arūnas Bukantis, Prof., Dr. (HP)
III-111 Hidrometeorologijos a.
Trečiadienis
08:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:00
111 Geofiltracijos l.
114 a.
116 kab.
118 Gruntų mechanikos l.
202 Magistrantų a. 09:00 - 13:00
Šlaitų stabilumo analizė (Privalomasis)
Erasmus+ tvarkaraštis
Geologija/nuo 2 sem. Hidrogeologija ir inžinerinė geologija (šaka) 2k. tvarkaraštis

Gintaras Žaržojus, Doc., Dr.
09:00 - 13:00
Šlaitų stabilumo analizė (Privalomasis)
Erasmus+ tvarkaraštis
Geologija/nuo 2 sem. Hidrogeologija ir inžinerinė geologija (šaka) 2k. tvarkaraštis

Gintaras Žaržojus, Doc., Dr.
09:00 - 13:00
Šlaitų stabilumo analizė (Privalomasis)
Erasmus+ tvarkaraštis
Geologija/nuo 2 sem. Hidrogeologija ir inžinerinė geologija (šaka) 2k. tvarkaraštis

Gintaras Žaržojus, Doc., Dr.
09:00 - 13:00
Šlaitų stabilumo analizė (Privalomasis)
Erasmus+ tvarkaraštis
Geologija/nuo 2 sem. Hidrogeologija ir inžinerinė geologija (šaka) 2k. tvarkaraštis

Gintaras Žaržojus, Doc., Dr.
13:00 - 14:00
Šlaitų stabilumo analizė (Privalomasis)
Erasmus+ tvarkaraštis
Geologija/nuo 2 sem. Hidrogeologija ir inžinerinė geologija (šaka) 2k. tvarkaraštis

Gintaras Žaržojus, Doc., Dr.
15:00 - 17:00
Požeminio vandens išteklių įvertinimas (Privalomasis)
Hidrogeologija ir inžinerinė geologija (šaka) 4k. tvarkaraštis

Marius Gregorauskas, Asist., Dr.
15:00 - 17:00
Požeminio vandens išteklių įvertinimas (Privalomasis)
Hidrogeologija ir inžinerinė geologija (šaka) 4k. tvarkaraštis

Marius Gregorauskas, Asist., Dr.
17:00 - 19:00
Požeminio vandens išteklių įvertinimas (Privalomasis)
Hidrogeologija ir inžinerinė geologija (šaka) 4k. tvarkaraštis

Marius Gregorauskas, Asist., Dr.
17:00 - 19:00
Požeminio vandens išteklių įvertinimas (Privalomasis)
Hidrogeologija ir inžinerinė geologija (šaka) 4k. tvarkaraštis

Marius Gregorauskas, Asist., Dr.
204 Hidrogeochemijos l.
205 Geoinformatikos l. 13:00 - 15:00
Nuosėdinių uolienų facijos (Privalomasis)
Geologija (šaka) 3k. tvarkaraštis

Simona Petrukonė, Dok.
13:00 - 15:00
Nuosėdinių uolienų facijos (Privalomasis)
Geologija (šaka) 3k. tvarkaraštis

Simona Petrukonė, Dok.
207 Geoinžinerijos a.
210 Inžinerinės geologijos l.
211 Geoaplinkos a. 10:00 - 13:00
Gamtiniai pavojai (Privalomasis)
Hidrogeologija ir inžinerinė geologija (šaka) 3k. tvarkaraštis

Sonata Gadeikytė, Doc., Dr.

10:00 - 13:00
Gamtiniai pavojai (Pasirenkamasis)
Geologija (šaka) 4k. tvarkaraštis

Sonata Gadeikytė, Doc., Dr.
10:00 - 13:00
Gamtiniai pavojai (Privalomasis)
Hidrogeologija ir inžinerinė geologija (šaka) 3k. tvarkaraštis

Sonata Gadeikytė, Doc., Dr.

10:00 - 13:00
Gamtiniai pavojai (Pasirenkamasis)
Geologija (šaka) 4k. tvarkaraštis

Sonata Gadeikytė, Doc., Dr.
10:00 - 13:00
Gamtiniai pavojai (Privalomasis)
Hidrogeologija ir inžinerinė geologija (šaka) 3k. tvarkaraštis

Sonata Gadeikytė, Doc., Dr.

10:00 - 13:00
Gamtiniai pavojai (Pasirenkamasis)
Geologija (šaka) 4k. tvarkaraštis

Sonata Gadeikytė, Doc., Dr.
13:00 - 14:00
Gamtiniai pavojai (Privalomasis)
Hidrogeologija ir inžinerinė geologija (šaka) 3k. tvarkaraštis

Sonata Gadeikytė, Doc., Dr.

13:00 - 14:00
Gamtiniai pavojai (Pasirenkamasis)
Geologija (šaka) 4k. tvarkaraštis

Sonata Gadeikytė, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Kompiuterinės grafikos sistemos (Privalomasis)
K-GIS 1k. tvarkaraštis
K-GIS 4k. tvarkaraštis

Neringa Mačiulevičiūtė-Turlienė, Lekt.
14:00 - 16:00
Kompiuterinės grafikos sistemos (Privalomasis)
K-GIS 1k. tvarkaraštis
K-GIS 4k. tvarkaraštis

Neringa Mačiulevičiūtė-Turlienė, Lekt.
17:00 - 19:00
Inžinerinių geologinių tyrimų metodika (Pasirenkamasis)
Erasmus+ tvarkaraštis
Geologija 1k. tvarkaraštis

Saulius Gadeikis, Doc., Dr.

17:00 - 19:00
Inžinerinių geologinių tyrimų metodika (Pasirenkamasis)
Geologija/nuo 2 sem. Geologija (šaka) 2k. tvarkaraštis tvarkaraštis

Saulius Gadeikis, Doc., Dr.
17:00 - 19:00
Inžinerinių geologinių tyrimų metodika (Pasirenkamasis)
Erasmus+ tvarkaraštis
Geologija 1k. tvarkaraštis

Saulius Gadeikis, Doc., Dr.

17:00 - 19:00
Inžinerinių geologinių tyrimų metodika (Pasirenkamasis)
Geologija/nuo 2 sem. Geologija (šaka) 2k. tvarkaraštis tvarkaraštis

Saulius Gadeikis, Doc., Dr.
19:00 - 21:00
Inžinerinių geologinių tyrimų metodika (Pasirenkamasis)
Erasmus+ tvarkaraštis
Geologija 1k. tvarkaraštis

Sonata Gadeikytė, Doc., Dr.

19:00 - 21:00
Inžinerinių geologinių tyrimų metodika (Pasirenkamasis)
Erasmus+ tvarkaraštis
Geologija/nuo 2 sem. Geologija (šaka) 2k. tvarkaraštis tvarkaraštis
Geologija 1k. tvarkaraštis

Sonata Gadeikytė, Doc., Dr.
19:00 - 21:00
Inžinerinių geologinių tyrimų metodika (Pasirenkamasis)
Erasmus+ tvarkaraštis
Geologija 1k. tvarkaraštis

Sonata Gadeikytė, Doc., Dr.

19:00 - 21:00
Inžinerinių geologinių tyrimų metodika (Pasirenkamasis)
Erasmus+ tvarkaraštis
Geologija/nuo 2 sem. Geologija (šaka) 2k. tvarkaraštis tvarkaraštis
Geologija 1k. tvarkaraštis

Sonata Gadeikytė, Doc., Dr.
213 a. 09:00 - 10:00
Kompiuterinės grafikos sistemos (Privalomasis)
K-GIS 1k. tvarkaraštis
K-GIS 4k. tvarkaraštis

Artūras Bautrėnas, Doc., Dr.
12:30 - 14:00
Akademinė ir mokslinė anglų kalba I/II (Privalomasis)
MH_B 1k. tvarkaraštis

Lina Marčiulionytė, Lekt.
12:30 - 14:00
Akademinė ir mokslinė anglų kalba I/II (Privalomasis)
MH_B 1k. tvarkaraštis

Lina Marčiulionytė, Lekt.
14:30 - 16:00
Akademinė ir mokslinė anglų kalba I/II (Privalomasis)
Geologija 1k. tvarkaraštis

Lina Marčiulionytė, Lekt.
14:30 - 16:00
Akademinė ir mokslinė anglų kalba I/II (Privalomasis)
Geologija 1k. tvarkaraštis

Lina Marčiulionytė, Lekt.
16:00 - 17:30
Akademinė ir mokslinė anglų kalba I/II (Privalomasis)
K-GIS 1k. tvarkaraštis

Lina Marčiulionytė, Lekt.
16:00 - 17:30
Akademinė ir mokslinė anglų kalba I/II (Privalomasis)
K-GIS 1k. tvarkaraštis

Lina Marčiulionytė, Lekt.
214 Didžioji fakulteto a. 09:00 - 12:00
Aplinkosaugos seminaras (Privalomasis)
Geografija 4k. tvarkaraštis

Regina Prapiestienė, Doc., Dr.
09:00 - 12:00
Aplinkosaugos seminaras (Privalomasis)
Geografija 4k. tvarkaraštis

Regina Prapiestienė, Doc., Dr.
09:00 - 12:00
Aplinkosaugos seminaras (Privalomasis)
Geografija 4k. tvarkaraštis

Regina Prapiestienė, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Bendroji geologija (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkosauga 2k. tvarkaraštis

Donatas Kaminskas, Doc., Dr.
Vaida Kirkliauskaitė, J. Asist.
Komentarai: M.K. Čiurlionio 21

12:00 - 14:00
Bendroji geologija (Privalomasis)
Geografija 3k. tvarkaraštis
Geologija 1k. tvarkaraštis tvarkaraštis
MH_B 2k. tvarkaraštis

Donatas Kaminskas, Doc., Dr.
Vaida Kirkliauskaitė, J. Asist.
Komentarai: Geografams - PD
12:00 - 14:00
Bendroji geologija (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkosauga 2k. tvarkaraštis

Donatas Kaminskas, Doc., Dr.
Vaida Kirkliauskaitė, J. Asist.
Komentarai: M.K. Čiurlionio 21

12:00 - 14:00
Bendroji geologija (Privalomasis)
Geografija 3k. tvarkaraštis
Geologija 1k. tvarkaraštis tvarkaraštis
MH_B 2k. tvarkaraštis

Donatas Kaminskas, Doc., Dr.
Vaida Kirkliauskaitė, J. Asist.
Komentarai: Geografams - PD
14:00 - 16:00
Lietuvos vandenų geografija (Privalomasis)
K-GIS 3k. tvarkaraštis
MH_B 2k. tvarkaraštis

Rita Linkevičienė, Asist., Dr.
14:00 - 16:00
Lietuvos vandenų geografija (Privalomasis)
K-GIS 3k. tvarkaraštis
MH_B 2k. tvarkaraštis

Rita Linkevičienė, Asist., Dr.
220 Kartografijos kab. 10:00 - 11:00
Erdvės komponentų analizė taikant geografines informacijos sistemas (Privalomasis)
K-GIS 4k. tvarkaraštis

Neringa Mačiulevičiūtė-Turlienė, Lekt.
11:00 - 13:00
Erdvės komponentų analizė taikant geografines informacijos sistemas (Privalomasis)
K-GIS 4k. tvarkaraštis

Neringa Mačiulevičiūtė-Turlienė, Lekt.
11:00 - 13:00
Erdvės komponentų analizė taikant geografines informacijos sistemas (Privalomasis)
K-GIS 4k. tvarkaraštis

Neringa Mačiulevičiūtė-Turlienė, Lekt.
221 Paleontologijos a. 10:00 - 12:00
Bendroji geologija (Privalomasis)
Geografija 3k. tvarkaraštis
MH_B 2k. tvarkaraštis

Arūnas Kleišmantas, Partn. Doc., Dr.
Komentarai: Geografams - PD
10:00 - 12:00
Bendroji geologija (Privalomasis)
Geografija 3k. tvarkaraštis
MH_B 2k. tvarkaraštis

Arūnas Kleišmantas, Partn. Doc., Dr.
Komentarai: Geografams - PD
16:00 - 18:00
Bendroji geologija (Privalomasis)
Geologija 1k. tvarkaraštis

Arūnas Kleišmantas, Partn. Doc., Dr.
16:00 - 18:00
Bendroji geologija (Privalomasis)
Geologija 1k. tvarkaraštis

Arūnas Kleišmantas, Partn. Doc., Dr.
222 Mineralogijos a. 10:00 - 13:00
Nuosėdinių uolienų facijos (Privalomasis)
Geologija (šaka) 3k. tvarkaraštis

Simona Petrukonė, Dok.
10:00 - 13:00
Nuosėdinių uolienų facijos (Privalomasis)
Geologija (šaka) 3k. tvarkaraštis

Simona Petrukonė, Dok.
10:00 - 13:00
Nuosėdinių uolienų facijos (Privalomasis)
Geologija (šaka) 3k. tvarkaraštis

Simona Petrukonė, Dok.
14:00 - 16:00
Nuosėdinių uolienų petrografija (Privalomasis)
Geologija 2k. tvarkaraštis

Petras Šinkūnas, Prof., Dr.
14:00 - 16:00
Nuosėdinių uolienų petrografija (Privalomasis)
Geologija 2k. tvarkaraštis

Petras Šinkūnas, Prof., Dr.
16:00 - 19:00
Naudingųjų iškasenų išteklių vertinimas (Privalomasis)
Geologija (šaka) 3k. tvarkaraštis

Tatjana Kuzavinienė, Lekt., Dr.
16:00 - 19:00
Naudingųjų iškasenų išteklių vertinimas (Privalomasis)
Geologija (šaka) 3k. tvarkaraštis

Tatjana Kuzavinienė, Lekt., Dr.
16:00 - 19:00
Naudingųjų iškasenų išteklių vertinimas (Privalomasis)
Geologija (šaka) 3k. tvarkaraštis

Tatjana Kuzavinienė, Lekt., Dr.
19:00 - 21:00
Naudingųjų iškasenų išteklių vertinimas (Privalomasis)
Geologija (šaka) 3k. tvarkaraštis

Tatjana Kuzavinienė, Lekt., Dr.
19:00 - 21:00
Naudingųjų iškasenų išteklių vertinimas (Privalomasis)
Geologija (šaka) 3k. tvarkaraštis

Tatjana Kuzavinienė, Lekt., Dr.
223 Petrologijos l. 14:00 - 17:00
Naudingųjų iškasenų telkiniai (Privalomasis)
Geologija (šaka) 4k. tvarkaraštis

Audrius Čečys, Asist., Dr.
14:00 - 17:00
Naudingųjų iškasenų telkiniai (Privalomasis)
Geologija (šaka) 4k. tvarkaraštis

Audrius Čečys, Asist., Dr.
14:00 - 17:00
Naudingųjų iškasenų telkiniai (Privalomasis)
Geologija (šaka) 4k. tvarkaraštis

Audrius Čečys, Asist., Dr.
17:00 - 18:00
Naudingųjų iškasenų telkiniai (Privalomasis)
Geologija (šaka) 4k. tvarkaraštis

Audrius Čečys, Asist., Dr.
225 Prof. J. Dalinkevičiaus a.
228 Geochemijos l.
300 k.
305 Prof. A. Basalyko a. 09:30 - 12:00
Biogeografija (Privalomasis)
Geografija 1k. tvarkaraštis
K-GIS 3k. tvarkaraštis

Rasa Šimanauskienė, Doc., Dr.
Komentarai: kartografams PD
09:30 - 12:00
Biogeografija (Privalomasis)
Geografija 1k. tvarkaraštis
K-GIS 3k. tvarkaraštis

Rasa Šimanauskienė, Doc., Dr.
Komentarai: kartografams PD
09:30 - 12:00
Biogeografija (Privalomasis)
Geografija 1k. tvarkaraštis
K-GIS 3k. tvarkaraštis

Rasa Šimanauskienė, Doc., Dr.
Komentarai: kartografams PD
12:15 - 13:00
Biogeografija (Privalomasis)
Geografija 1k. tvarkaraštis
K-GIS 3k. tvarkaraštis

Rasa Šimanauskienė, Doc., Dr.
Komentarai: kartografams PD
15:00 - 17:00
GIS taikymas teritoriniuose tyrimuose (Privalomasis)
Geografija ir teritorijų planavimas 1k. tvarkaraštis

Laurynas Jukna, Asist., Dr.
15:00 - 17:00
GIS taikymas teritoriniuose tyrimuose (Privalomasis)
Geografija ir teritorijų planavimas 1k. tvarkaraštis

Laurynas Jukna, Asist., Dr.

16:00 - 18:00
Demografija ir socialinė geografija (Privalomasis)
Geografija 3k. tvarkaraštis

Dovilė Krupickaitė, Prof., Dr.
16:00 - 18:00
Demografija ir socialinė geografija (Privalomasis)
Geografija 3k. tvarkaraštis

Dovilė Krupickaitė, Prof., Dr.
307 Magistrantūros a. 17:00 - 18:00
Teritorijų planavimo metodologija ir teisė I/II d. (Privalomasis)
Geografija ir teritorijų planavimas 1k. tvarkaraštis

Giedrė Godienė, Asist., Dr.
18:00 - 19:00
Teritorijų planavimo metodologija ir teisė I/II d. (Privalomasis)
Geografija ir teritorijų planavimas 1k. tvarkaraštis

Giedrė Godienė, Asist., Dr.
309 Prof. Č. Kudabos a. 09:00 - 11:00
Lietuvos visuomeninė geografija (Privalomasis)
Geografija 2k. tvarkaraštis

Viktorija Baranauskienė, Lekt., Dr.
09:00 - 11:00
Lietuvos visuomeninė geografija (Privalomasis)
Geografija 2k. tvarkaraštis

Viktorija Baranauskienė, Lekt., Dr.
11:00 - 12:00
Lietuvos visuomeninė geografija (Privalomasis)
Geografija 2k. tvarkaraštis

Viktorija Baranauskienė, Lekt., Dr.
12:00 - 13:00
Lietuvos visuomeninė geografija (Privalomasis)
Geografija 2k. tvarkaraštis

Viktorija Baranauskienė, Lekt., Dr.
13:00 - 16:00
GIS taikymo seminaras (Privalomasis)
Geografija 4k. tvarkaraštis

Rolandas Tučas, Doc., Dr.
13:00 - 16:00
GIS taikymo seminaras (Privalomasis)
Geografija 4k. tvarkaraštis

Rolandas Tučas, Doc., Dr.
13:00 - 16:00
GIS taikymo seminaras (Privalomasis)
Geografija 4k. tvarkaraštis

Rolandas Tučas, Doc., Dr.
19:00 - 21:00
GIS taikymas teritoriniuose tyrimuose (Privalomasis)
Geografija ir teritorijų planavimas 1k. tvarkaraštis

Rolandas Tučas, Doc., Dr.
19:00 - 21:00
GIS taikymas teritoriniuose tyrimuose (Privalomasis)
Geografija ir teritorijų planavimas 1k. tvarkaraštis

Rolandas Tučas, Doc., Dr.
313 Prof. V. Chomskio a. 08:30 - 09:40
Kraštovaizdžio geografija (Privalomasis)
Geografija 3k. tvarkaraštis

Darijus Veteikis, Prof., Dr.
08:30 - 09:40
Kraštovaizdžio geografija (Privalomasis)
Geografija 3k. tvarkaraštis

Darijus Veteikis, Prof., Dr.
13:30 - 15:30
Geografijos studijų įvadas (Privalomasis)
Geografija 1k. tvarkaraštis

Darijus Veteikis, Prof., Dr.
13:30 - 15:30
Geografijos studijų įvadas (Privalomasis)
Geografija 1k. tvarkaraštis

Darijus Veteikis, Prof., Dr.
13:30 - 15:30
Geografijos studijų įvadas (Privalomasis)
Geografija 1k. tvarkaraštis

Darijus Veteikis, Prof., Dr.

15:30 - 16:30
Geografijos studijų įvadas (Privalomasis)
Geografija 1k. tvarkaraštis

Darijus Veteikis, Prof., Dr.
15:30 - 16:30
Geografijos studijų įvadas (Privalomasis)
Geografija 1k. tvarkaraštis

Darijus Veteikis, Prof., Dr.
314 Kompiuterių klasė
316 Hidrologijos a. 09:00 - 13:00
Taikomoji hidrologija (Privalomasis)
MH_B 4k. tvarkaraštis

Gintaras Valiuškevičius, Doc., Dr.
09:00 - 13:00
Taikomoji hidrologija (Privalomasis)
MH_B 4k. tvarkaraštis

Gintaras Valiuškevičius, Doc., Dr.
09:00 - 13:00
Taikomoji hidrologija (Privalomasis)
MH_B 4k. tvarkaraštis

Gintaras Valiuškevičius, Doc., Dr.
09:00 - 13:00
Taikomoji hidrologija (Privalomasis)
MH_B 4k. tvarkaraštis

Gintaras Valiuškevičius, Doc., Dr.
13:00 - 15:00
Taikomoji hidrologija (Privalomasis)
MH_B 4k. tvarkaraštis

Gintaras Valiuškevičius, Doc., Dr.
13:00 - 15:00
Taikomoji hidrologija (Privalomasis)
MH_B 4k. tvarkaraštis

Gintaras Valiuškevičius, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Hidrologijos pagrindai (Privalomasis)

Gintaras Valiuškevičius, Doc., Dr.

15:00 - 16:30
Hidrologijos pagrindai (Privalomasis)
MH_B 1k. tvarkaraštis

Gintaras Valiuškevičius, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Hidrologijos pagrindai (Privalomasis)

Gintaras Valiuškevičius, Doc., Dr.

15:00 - 16:30
Hidrologijos pagrindai (Privalomasis)
MH_B 1k. tvarkaraštis

Gintaras Valiuškevičius, Doc., Dr.
318 Skaitmeninių met. hidromet. l. 12:00 - 14:00
Hidrologijos pagrindai (Privalomasis)
K-GIS 2k. tvarkaraštis

Rita Linkevičienė, Asist., Dr.
12:00 - 14:00
Hidrologijos pagrindai (Privalomasis)
K-GIS 2k. tvarkaraštis

Rita Linkevičienė, Asist., Dr.
319 Klimatologijos ir meteorologijos a. 09:00 - 12:00
Klimato kaita (Privalomasis)
Klimato sistemos studijos 1k. tvarkaraštis

Arūnas Bukantis, Prof., Dr. (HP)
Egidijus Rimkus, Prof., Dr.
09:00 - 12:00
Klimato kaita (Privalomasis)
Klimato sistemos studijos 1k. tvarkaraštis

Arūnas Bukantis, Prof., Dr. (HP)
Egidijus Rimkus, Prof., Dr.
09:00 - 12:00
Klimato kaita (Privalomasis)
Klimato sistemos studijos 1k. tvarkaraštis

Arūnas Bukantis, Prof., Dr. (HP)
Egidijus Rimkus, Prof., Dr.
12:00 - 14:00
Klimato kaita (Privalomasis)
Klimato sistemos studijos 1k. tvarkaraštis

Arūnas Bukantis, Prof., Dr. (HP)
Egidijus Rimkus, Prof., Dr.
12:00 - 14:00
Klimato kaita (Privalomasis)
Klimato sistemos studijos 1k. tvarkaraštis

Arūnas Bukantis, Prof., Dr. (HP)
Egidijus Rimkus, Prof., Dr.
15:00 - 17:00
Specializuota meteorologinė informacija (Privalomasis)
MH_B 3k. tvarkaraštis

Judita Liukaitytė-Kukienė, Lekt., Dr.
15:00 - 17:00
Specializuota meteorologinė informacija (Privalomasis)
MH_B 3k. tvarkaraštis

Judita Liukaitytė-Kukienė, Lekt., Dr.
17:00 - 19:00
Specializuota meteorologinė informacija (Privalomasis)
MH_B 3k. tvarkaraštis

Judita Liukaitytė-Kukienė, Lekt., Dr.
17:00 - 19:00
Specializuota meteorologinė informacija (Privalomasis)
MH_B 3k. tvarkaraštis

Judita Liukaitytė-Kukienė, Lekt., Dr.
III-111 Hidrometeorologijos a. 14:00 - 16:00
Meteorologijos pagrindai (Privalomasis)
Geografija 2k. tvarkaraštis tvarkaraštis

Justas Kažys, Doc., Dr.
Komentarai: geografams PD
14:00 - 16:00
Meteorologijos pagrindai (Privalomasis)
Geografija 2k. tvarkaraštis tvarkaraštis

Justas Kažys, Doc., Dr.
Komentarai: geografams PD
Ketvirtadienis
08:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:00
111 Geofiltracijos l.
114 a.
116 kab.
118 Gruntų mechanikos l.
202 Magistrantų a. 09:00 - 12:00
Uolienų mechanika (Pasirenkamasis)
Erasmus+ tvarkaraštis
Geologija 1k. tvarkaraštis

Gintaras Žaržojus, Doc., Dr.
09:00 - 12:00
Uolienų mechanika (Pasirenkamasis)
Erasmus+ tvarkaraštis
Geologija 1k. tvarkaraštis

Gintaras Žaržojus, Doc., Dr.
09:00 - 12:00
Uolienų mechanika (Pasirenkamasis)
Erasmus+ tvarkaraštis
Geologija 1k. tvarkaraštis

Gintaras Žaržojus, Doc., Dr.
12:00 - 13:00
Uolienų mechanika (Pasirenkamasis)
Erasmus+ tvarkaraštis
Geologija 1k. tvarkaraštis

Gintaras Žaržojus, Doc., Dr.
15:00 - 18:00
Baltijos jūros baseino aplinkosauga (Privalomasis)
Geologija/nuo 2 sem. Hidrogeologija ir inžinerinė geologija (šaka) 2k. tvarkaraštis

Kęstutis Jokšas, Doc., Dr.
15:00 - 18:00
Baltijos jūros baseino aplinkosauga (Privalomasis)
Geologija/nuo 2 sem. Hidrogeologija ir inžinerinė geologija (šaka) 2k. tvarkaraštis

Kęstutis Jokšas, Doc., Dr.
15:00 - 18:00
Baltijos jūros baseino aplinkosauga (Privalomasis)
Geologija/nuo 2 sem. Hidrogeologija ir inžinerinė geologija (šaka) 2k. tvarkaraštis

Kęstutis Jokšas, Doc., Dr.
18:00 - 19:00
Baltijos jūros baseino aplinkosauga (Privalomasis)
Geologija/nuo 2 sem. Hidrogeologija ir inžinerinė geologija (šaka) 2k. tvarkaraštis

Kęstutis Jokšas, Doc., Dr.
204 Hidrogeochemijos l.
205 Geoinformatikos l. 12:00 - 14:00
Duomenų bazių valdymo sistemos (Pasirenkamasis)
Geologija (šaka) 3k. tvarkaraštis

Lauras Balakauskas, Asist., Dr.
12:00 - 14:00
Duomenų bazių valdymo sistemos (Pasirenkamasis)
Geologija (šaka) 3k. tvarkaraštis

Lauras Balakauskas, Asist., Dr.
207 Geoinžinerijos a. 13:00 - 15:00
Akademinė ir mokslinė anglų kalba I/II (Privalomasis)
Geografija 1k. tvarkaraštis Pogrupiai: 1

Daiva Janavičienė, Lekt.

13:15 - 16:30
Žmogaus anatomija I/II d. (Privalomasis)
Medicina 1k. 1gr.

Andrej Suchomlinov, Doc., Dr.
13:00 - 15:00
Akademinė ir mokslinė anglų kalba I/II (Privalomasis)
Geografija 1k. tvarkaraštis Pogrupiai: 1

Daiva Janavičienė, Lekt.

13:15 - 16:30
Žmogaus anatomija I/II d. (Privalomasis)
Medicina 1k. 1gr.

Andrej Suchomlinov, Doc., Dr.
13:15 - 16:30
Žmogaus anatomija I/II d. (Privalomasis)
Medicina 1k. 1gr.

Andrej Suchomlinov, Doc., Dr.

15:00 - 17:00
Akademinė ir mokslinė anglų kalba I/II (Privalomasis)
Geografija 1k. tvarkaraštis Pogrupiai: 2

Daiva Janavičienė, Lekt.
13:15 - 16:30
Žmogaus anatomija I/II d. (Privalomasis)
Medicina 1k. 1gr.

Andrej Suchomlinov, Doc., Dr.

15:00 - 17:00
Akademinė ir mokslinė anglų kalba I/II (Privalomasis)
Geografija 1k. tvarkaraštis Pogrupiai: 2

Daiva Janavičienė, Lekt.
210 Inžinerinės geologijos l.
211 Geoaplinkos a. 08:00 - 11:00
Gruntotyra I (Privalomasis)
Hidrogeologija ir inžinerinė geologija (šaka) 3k. tvarkaraštis

Saulius Gadeikis, Doc., Dr.
08:00 - 11:00
Gruntotyra I (Privalomasis)
Hidrogeologija ir inžinerinė geologija (šaka) 3k. tvarkaraštis

Saulius Gadeikis, Doc., Dr.
08:00 - 11:00
Gruntotyra I (Privalomasis)
Hidrogeologija ir inžinerinė geologija (šaka) 3k. tvarkaraštis

Saulius Gadeikis, Doc., Dr.
11:00 - 12:00
Gruntotyra I (Privalomasis)
Hidrogeologija ir inžinerinė geologija (šaka) 3k. tvarkaraštis

Sonata Gadeikytė, Doc., Dr.
213 a. 10:00 - 11:30
Meteorologijos pagrindai (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkosauga 2k. tvarkaraštis

Justas Kažys, Doc., Dr.
Komentarai: M.K. Čiurlionio 21
10:00 - 11:30
Meteorologijos pagrindai (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkosauga 2k. tvarkaraštis

Justas Kažys, Doc., Dr.
Komentarai: M.K. Čiurlionio 21
12:00 - 14:00
Matematika (Privalomasis)
MH_B 1k. tvarkaraštis

Arvydas Kregždė, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Matematika (Privalomasis)
MH_B 1k. tvarkaraštis

Arvydas Kregždė, Doc., Dr.
16:00 - 17:00
Antroposfera ir darnusis vystymasis (Privalomasis)
Geografija ir teritorijų planavimas 2k. tvarkaraštis

Darijus Veteikis, Prof., Dr.
214 Didžioji fakulteto a. 08:00 - 10:00
Matematika (Privalomasis)
Geologija 1k. tvarkaraštis tvarkaraštis

Arvydas Kregždė, Doc., Dr.
08:00 - 10:00
Matematika (Privalomasis)
Geologija 1k. tvarkaraštis tvarkaraštis

Arvydas Kregždė, Doc., Dr.
10:00 - 12:00
Matematika (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkosauga 1k. tvarkaraštis

Arvydas Kregždė, Doc., Dr.
Komentarai: M.K. Čiurlionio 21

10:00 - 12:00
Matematika (Privalomasis)
Geologija 1k. tvarkaraštis tvarkaraštis tvarkaraštis

Arvydas Kregždė, Doc., Dr.
10:00 - 12:00
Matematika (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkosauga 1k. tvarkaraštis

Arvydas Kregždė, Doc., Dr.
Komentarai: M.K. Čiurlionio 21

10:00 - 12:00
Matematika (Privalomasis)
Geologija 1k. tvarkaraštis tvarkaraštis tvarkaraštis

Arvydas Kregždė, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Bendroji geologija (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkosauga 2k. tvarkaraštis

Donatas Kaminskas, Doc., Dr.
Vaida Kirkliauskaitė, J. Asist.
Komentarai: M.K. Čiurlionio 21

12:00 - 14:00
Bendroji geologija (Privalomasis)
Geografija 3k. tvarkaraštis
Geologija 1k. tvarkaraštis tvarkaraštis
MH_B 2k. tvarkaraštis

Donatas Kaminskas, Doc., Dr.
Vaida Kirkliauskaitė, J. Asist.
Komentarai: Geografams - PD
12:00 - 14:00
Bendroji geologija (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkosauga 2k. tvarkaraštis

Donatas Kaminskas, Doc., Dr.
Vaida Kirkliauskaitė, J. Asist.
Komentarai: M.K. Čiurlionio 21

12:00 - 14:00
Bendroji geologija (Privalomasis)
Geografija 3k. tvarkaraštis
Geologija 1k. tvarkaraštis tvarkaraštis
MH_B 2k. tvarkaraštis

Donatas Kaminskas, Doc., Dr.
Vaida Kirkliauskaitė, J. Asist.
Komentarai: Geografams - PD
220 Kartografijos kab. 16:30 - 18:45
Žemėlapių naršyklės ir elektroninės paslaugos (Privalomasis)
Erasmus+ tvarkaraštis
Kartografija 2k. tvarkaraštis

Andrius Balčiūnas, Asist., Dr.
16:30 - 18:45
Žemėlapių naršyklės ir elektroninės paslaugos (Privalomasis)
Erasmus+ tvarkaraštis